Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 17:03

CsT írta:

Én a tavalyi szezonja után nagyon simán aláírnám, Maxi kipróbálta ötfajta poszton mindenhol szar volt, ráadásul egyedüliként durcizott is néhányszor, technikás, kurva jó bal lába van, ellenben a jobbra max támaszkodni rud, CF-nek kicsi, szélsőnek lassú, AM-ben elfáradt a védekezésben. Szenvedjenek vele máshol az edzők...

Abból a 80-ból vennénk 1 fasza kp-t sokkal előrébb lennénk.
Így-így. Pontosan.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 16:54

Krisz írta:
Bayern bid €80million for Dybala

Most vonatkoztassunk el egy picit a hír hitelességétől. Ti eladnátok 80ért vagy megpróbálnátok feltolni 100ra kockáztatva, hogy ránk rohad? (Ha az új edzővel is produkál egy ilyen semmilyen szezont, akkor tuti hogy esik majd az árfolyama)
Én a tavalyi szezonja után nagyon simán aláírnám, Maxi kipróbálta ötfajta poszton mindenhol szar volt, ráadásul egyedüliként durcizott is néhányszor, technikás, kurva jó bal lába van, ellenben a jobbra max támaszkodni rud, CF-nek kicsi, szélsőnek lassú, AM-ben elfáradt a védekezésben. Szenvedjenek vele máshol az edzők...

Abból a 80-ból vennénk 1 fasza kp-t sokkal előrébb lennénk.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 15:31

Krisz írta:



Külön öltözőt építünk neki és blokkoljuk a whatsappját?

Szerintem ez az elengedős dolog vagy szerződésbe volt foglalva vagy egy egyszerű gentlemen's agreement volt abban az időszakban, illetve bizonyos játékosok esetében. A lényeg, hogy erre most már nem vagyunk rászorulva, talán Dybalatól felfelé már nincs alkalmazva.

Nem. Nincs meccskeretben, nem utazik a csapattal sehova. Primaveraval edz más helyszínen, más időpontban. Ennyi szerintem a sztori.

Elég sok példa van rá, hogy klubok ezt meg tudják oldani hatékonyan.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 15:26

Téjlor89 írta:


Ha a tarcsival edz és nem engedjük az első csapat közelébe, akkor nem sok mozgástere van a züllesztésre szerintem. Én már csak azért is megléptem volna ezt, hogy a többi játékos számára ne teremtsen precedenst, hogy egy kis hiszti után innen ingyen lehet dobbantani.

Lóri meg nem hisztizett, meg nem züllesztett. Őt csak azért engedtük el ingyen, mert Paratici szavaival élve "nagyon tisztelettudó fiú volt".

Tanulság? Ha egy züllesztő patkány vagy, ingyen mehetsz. Ha udvarias és illedelmes fiú vagy, ingyen mehetsz...

Mindegy mostmár, de tényleg remélem, hogy kinőttük ezt.

Külön öltözőt építünk neki és blokkoljuk a whatsappját?

Szerintem ez az elengedős dolog vagy szerződésbe volt foglalva vagy egy egyszerű gentlemen's agreement volt abban az időszakban, illetve bizonyos játékosok esetében. A lényeg, hogy erre most már nem vagyunk rászorulva, talán Dybalatól felfelé már nincs alkalmazva.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 15:12

Luca Scarcella: (korábbi?) La Stampa újságíró, akinek nincs köze a sportújságíráshoz. Momblano mellett ő az, aki ahogy az írásai/linkek alapján látszik, biztosra veszi Guardiolat már egy ideje. 
https://twitter.com/LuS_inc/status/1130097313957986305
https://twitter.com/LuS_inc/status/1131178653478457344
https://twitter.com/LuS_inc/status/1131179493073281025
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 14:56

Krisz írta:



Alves egy tipikus bajkeverő, ha ő marad a csapatnál, tutira lezüllesztette volna az öltözőt, hiába hagyjuk a lelátón vagy edz külön a többiektől. Tevez hasonló. Ha ennyire nem passzoltak a company culturehoz, akkor hiba volt őket leigazolni - Alves mindenképp, Tévez azért talán többet hozzátett.
A lényeg, hogy most már azért nem abban a pozícióban vagyunk, mint 5 éve, szóval ezeket a dealeket nyugidtan ki lehet hagyni, mert le tudunk zsírozni kevésbé problémás játékosokat is.

Ha a tarcsival edz és nem engedjük az első csapat közelébe, akkor nem sok mozgástere van a züllesztésre szerintem. Én már csak azért is megléptem volna ezt, hogy a többi játékos számára ne teremtsen precedenst, hogy egy kis hiszti után innen ingyen lehet dobbantani.

Lóri meg nem hisztizett, meg nem züllesztett. Őt csak azért engedtük el ingyen, mert Paratici szavaival élve "nagyon tisztelettudó fiú volt".

Tanulság? Ha egy züllesztő patkány vagy, ingyen mehetsz. Ha udvarias és illedelmes fiú vagy, ingyen mehetsz...

Mindegy mostmár, de tényleg remélem, hogy kinőttük ezt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 14:48

Téjlor89 írta:


Agyrém volt ez az ingyen elengedős policy. Nagyon remélem, hogy már csak volt és Beppével együtt ez is eltűnt a csapattól.

Llorentét kétszer tették pénzért, miután ingyen elengedtük, ahogy írtad. Tevez a kurva nagy honvágyát és a hazatérését követően egy évvel már 11 milláért igazolt Kínába. Alvest a tarcsiban hagytam volna megrohadni előbb, mint, hogy úgy távozzon a világ leggazdagabb csapatához, ahogy azt megtette.

Benatiat bőven áron alul engedtük el a télen, de remélem, hogy Fabio jobban tud eladni, mint Beppe.

Alves egy tipikus bajkeverő, ha ő marad a csapatnál, tutira lezüllesztette volna az öltözőt, hiába hagyjuk a lelátón vagy edz külön a többiektől. Tevez hasonló. Ha ennyire nem passzoltak a company culturehoz, akkor hiba volt őket leigazolni - Alves mindenképp, Tévez azért talán többet hozzátett.
A lényeg, hogy most már azért nem abban a pozícióban vagyunk, mint 5 éve, szóval ezeket a dealeket nyugidtan ki lehet hagyni, mert le tudunk zsírozni kevésbé problémás játékosokat is.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 14:14

Krisz írta:
Ajax 2-3 Tottenham: Plan B Llorente frees up Plan A Lucas to score hattrick

Ennek apropóján rápillantottam Lórira transfermarkton. Mi elengedtük ingyér a Sevillaba, aki szezon végén 6 milláért tovább passzolta a Swanseanak aki következő nyáron 16 milláért eladta a Spursnek, ahol végül kulcs szerepe volt a BL döntőbe jutáshoz. #J-Charity - dübörög a brand!

Agyrém volt ez az ingyen elengedős policy. Nagyon remélem, hogy már csak volt és Beppével együtt ez is eltűnt a csapattól.

Llorentét kétszer tették pénzért, miután ingyen elengedtük, ahogy írtad. Tevez a kurva nagy honvágyát és a hazatérését követően egy évvel már 11 milláért igazolt Kínába. Alvest a tarcsiban hagytam volna megrohadni előbb, mint, hogy úgy távozzon a világ leggazdagabb csapatához, ahogy azt megtette.

Benatiat bőven áron alul engedtük el a télen, de remélem, hogy Fabio jobban tud eladni, mint Beppe.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 13:32

A SKY szerint a Bolognának van pénze Orsolinire: 15 misiért véglegesítik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 13:27

Ajax 2-3 Tottenham: Plan B Llorente frees up Plan A Lucas to score hattrick

Ennek apropóján rápillantottam Lórira transfermarkton. Mi elengedtük ingyér a Sevillaba, aki szezon végén 6 milláért tovább passzolta a Swanseanak aki következő nyáron 16 milláért eladta a Spursnek, ahol végül kulcs szerepe volt a BL döntőbe jutáshoz. #J-Charity - dübörög a brand!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 13:08

Krisz írta:
Bayern bid €80million for Dybala

Most vonatkoztassunk el egy picit a hír hitelességétől. Ti eladnátok 80ért vagy megpróbálnátok feltolni 100ra kockáztatva, hogy ránk rohad? (Ha az új edzővel is produkál egy ilyen semmilyen szezont, akkor tuti hogy esik majd az árfolyama)
Nagyon összetett kérdés. Ha el is vonatkoztatunk attól (nem igazán lehetne), hogy nincs edzőnk, akkor sem egyértelmű. Dybcsi alapvetően egy kiegészítő ember volt idén. Ha Kean-re úgy tekintünk, mint egy leendő szupersztár, Mandzu tényleg csak fáradt volt tavasszal és küzdött apróbb sérülésekkel, akkor akár a posztnélküli Dybala posztjára igazolás nélkül is meg lennénk elől.

Szóval ha a pénzt egy az egyben beletoljuk egy középpályásba, akkor igen, eladnám már 80-90 között is. Pl.: Rodri kivásárlási ára 70 millió, de nem hiszem, hogy Ndombele ennél drágábban fog elkelni, sőt. (A védelem le lesz tudva a törökkel meg Romeroval, így nem is fantáziálok már hátrébb). Irreális de ha Thiagot valahogy belevonnánk a buliba egy kis pénz mellé, az sem lenne rossz biznisz.

Szerintem a Dybala Ronci kapcsolat nem csak Allegri miatt nem működött (de cáfoljanak rám jövőre). Dybala mellett leginkább az szól, hogy az Adidas egyik kiemelt arca, szóval ha jól teljesítene, tudnánk még az Adidastól pénzt szerezni. Továbbá (részben emiatt) a marketing értéke is nagy. Amit ilyen árkategóriában nem igen lehet pótolni.

+1: Szerintem Dybcsi szenvedne Németországban, főleg a német télben, de hát ők tudják.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 12:57

Krisz írta:
Bayern bid €80million for Dybala

Most vonatkoztassunk el egy picit a hír hitelességétől. Ti eladnátok 80ért vagy megpróbálnátok feltolni 100ra kockáztatva, hogy ránk rohad? (Ha az új edzővel is produkál egy ilyen semmilyen szezont, akkor tuti hogy esik majd az árfolyama)

Ennyit (80m) adtak egy balbunkóért. Fizessék csak ki a százat. Ott van még az Atletico is állítólag. Ha két komoly érdelődő van, az sokat javít az alkupozíciónkon.

Mondjuk én még mindig nem vagyok meggyőződve, hogy mindenképp el kell őt adni. Sandrot, vagy Pjanicsot előbb passzolnám el, ha valakit muszáj.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 12:34

Bayern bid €80million for Dybala

Most vonatkoztassunk el egy picit a hír hitelességétől. Ti eladnátok 80ért vagy megpróbálnátok feltolni 100ra kockáztatva, hogy ránk rohad? (Ha az új edzővel is produkál egy ilyen semmilyen szezont, akkor tuti hogy esik majd az árfolyama)
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 12:15

CsT írta:
Agnelli lefotózták Bakuban....remélem csak meccset nézni ment. Sad

Ő az ECA Chariman. Minden ilyen döntőn ott van hivatalból. Ez még alapból semmit nem jelent szerintem.

Az sem jelent semmit, ha Sarrival egyeztetünk. Simán lehet, hogy csak B vagy C terv Pep és Poch mögött. Pont most nyilatkozta le Mihajlovic is, hogy Allegri kinevezése előtt megállapodása volt a Juventussal, aztán mégsem ő lett az edző. Ebben reménykedhetünk Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-29, 12:11

Agnelli lefotózták Bakuban....remélem csak meccset nézni ment. Sad
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 17:49

_DREAM_ írta:
“Juventus is now working for 4 months on the name of Guardiola. From the news I have, I find it hard to believe that coaches like Sarri, Klopp or Pochettino would get the job.”
[Momblano]

scratch

Nagyon beleállt ebbe a Pep dologba Momblano az elejétől. Ha neki lesz igaza, akkor következetesen és halatmas ellenszélben hozta megbízhatóan CR-t, Allegri kirúgását és Pepet, ami elég nagy szó lenne. Ha nem, akkor ciki Smile

Klopp közben azt mondta, hogy követi a Serie A-t, érdekli is, de teljes bullshit, hogy a Juventushoz jönne. Ő is és Pep is kimondottan tagadta a Juventus pletykákat. Nem maszatolós választ adtak, hanem egyértelműen cáfolták. Pochettinoval és Sarrival ellentétben...

Egy biztos: Agnelliék nem engednek semmit sem kiszivárogni. Nagyon várom már, hogy lemenjen a bejelentés.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 17:44

“Juventus is now working for 4 months on the name of Guardiola. From the news I have, I find it hard to believe that coaches like Sarri, Klopp or Pochettino would get the job.”
[Momblano]

scratch
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 17:18

Most látom csak a blogon a szavazást az új edző személyéről (felajánlom testem, nyugodtan korbácsoljatok meg, amiért csak most olvastam). De a lényeg: az én szavazatom bombahoppaé, ő a kuponos akciókban is jártas, ami nagy hasznunkra lehet!
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 11:50

s4tch írta:
valverde eléggé védekező felfogású edző alapvetően. allegri szerintem király lenne a barcelonánál.

És ez a reaktív és defenzív felfogása vastagon benne is volt a tavalyi, meg az idei röhejes BL kiesésükben. Engem személyesen nagyon meglepne, ha ezek után Allegrit választanák.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 11:42

valverde eléggé védekező felfogású edző alapvetően. allegri szerintem király lenne a barcelonánál.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 10:36

CsT írta:
Pepnek egy okból örülnék (és ugyan emiatt az ok miatt tartom valószínűtlennek az érkezését) ő tuti bele akarna szólni az igazolásokba, ő tuti körberöhögné Nedvedet meg Paraticit, hogy ilyen kp-vel kell nekimenni a BL-nek.

Kíváncsi leszek Maxi hol fog kikötni, a P$$G hosszabbított a sorozatgyilkossal.

Elég meredek lesz ha visszamegy a Milanhoz, Conte meg a férgekhez, nekünk meg majd kijut egy Sarri.

Max azt mondta, hogy simán benne van, hogy pihen egy évet, ha nincs megfelelő ajánlat.

Ha netán mégis elhoznánk Pepet, akkor a City kézenfekvő lenne neki. Ugyanígy a Chelsea, ha elhozzuk Sarrit. Bayern esetleg? Ott nem basszák ki Kovacot? Spanyolországban kevésbé látom őt, ott azért nagyon a látványos támadó foci körül forog minden a két nagynál.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 10:31

Pepnek egy okból örülnék (és ugyan emiatt az ok miatt tartom valószínűtlennek az érkezését) ő tuti bele akarna szólni az igazolásokba, ő lazán körberöhögné Nedvedet meg Paraticit, hogy ilyen kp-vel kell nekimenni a BL-nek.

Kíváncsi leszek Maxi hol fog kikötni, a P$$G hosszabbított a sorozatgyilkossal.Így a legnagyobb esélyes kiszállt a versenyből.

Elég meredek lesz ha visszamegy a Milanhoz, Conte meg a férgekhez, nekünk meg majd kijut egy Sarri.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-05-28, 10:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 09:56

Gattuso is elérhető...  Wink
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-28, 01:33

Krisz írta:

Én se vagyok egy Guardiola fan, sőt kifejezetten irritál, alapvetően szerintem túl van hypeolva, ez a törpe foci labdabuzizás se a világom, de abban biztos vagyok, hogy ebben a Serie Aban ő azért nem vallana kudarcot. Az hogy nagyobb a realitása hogy csak címlaparc az szerintem nagyon erős túlzás. De mondom, szerintem nem a bajnoki vagy BL sikerek vonalán van felé attrakció.

Ami az elmúlt hetek eseményeit illeti, szerintem Allegrinek meg kellett mondaniuk hogy mi a terv, gondolom abból, hogy "ha nem jön össze Guardiola, akkor maradsz még 1 évet?" nem kért. Illetve azt is megértem hogy csak a BL után lehet reálisan lezsírozni az utódot, ezért is nem azonnal lett kinevezve. Azt, hogy mi történik meg nem lehetett tovább húzni a média nyomás mellett. A bottom line pedig ugyanaz. Ha június 14én bejelentik hogy Allegri távozik és kinevezik az új edzőt azonnal, akkor senkinek semmi kétsége nem lenne a megfontolt tervezésről. Pedig ha a PRt levesszük, akkor lehet egy-egy edzőváltás pont így zajlik (az aktuális edző 1 hónappal a váltás előtt már tudja hogy mi lesz).

Szerintem így sincs kétség a megfontoltságban, csak kicsit le kell vezetni. Allegri távozása az utolsó hazai bajnoki előtt vált hivatalossá, így el tudott búcsúzni a publikumtól. Az új edző kiléte meg azért várat magára, mert le kell mennie a szezonnak, és fennáll a közvetlen érintettség is az európai kupadöntők esetében, viszont túl gyorsan a BL-döntő utánra sem akarták tenni a bemutatást.
Hasonlóan látom a legfőbb célokat, de valahogy máshonnan közelíteném meg. A brandépítés nagyon fontos szakaszához érkezhet a csapat. Fontos a szebb foci, mert az eddigi nem volt eladható, a népszerűségen van mit erősíteni. Pep személye garancia lenne a szép focira, és a személyében egy népszerű edzőről lenne szó, így két probléma meg lenne oldva, plusz a fiatalítási folyamat is megindulhatna. A BL biztosan a célok között marad, ahogy a 10 scudetto is, de kevésbé akarnak görcsösen mindent alávetni ennek a célnak, és egyéb eredményeket akarnak felmutatni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-27, 23:18

Téjlor89 írta:
Pedig a Milanban az volt Allegri pont: egy agyba-főbe bírózó edző. Nálunk valószínűleg van egy policy, hogy nem szabad bírókat emlegetni. Szét kell választani, hogy mit hozott Allegri maga és mit tett hozzá a klub.

Zseniális a figura, sokkal tartozunk neki. De szerintem pont ő volt az elmúlt két év szűk keresztmetszete. Pepre meg sok mindent lehet mondani, csak azt, hogy ne szállítaná magabiztosan a bajnoki címeket, barhová megy.

Ezen érvek mentén Allegrivel lifetine contractot kellett volna akkor kötni, mert ő aztán tényleg szállította a bajnoki címeket. Guardiola a BLben meg a Barca aranygeneráción kívül semmivel se mutatott többet mint Allegri.

Amit Guardiola hozzátehet a csapathoz az máshol keresendő alapvetően. Ő máshogy közelítené meg a taktiká, a csapat hozzáállását, gyakrabban nyúlna a fiatalokhoz, ha Agnelli La Masia mintara akar ifi rendszert akkor nincs jobb választás. Ez a csere nem a bajnoki vagy BL eredményekről szólna.

tjunior írta:
Mi van ha nem jön be? Mi van ha Guardiola nem több mint jól eladható címlap? Ennek azért nagyobb a realitása. 

Én se vagyok egy Guardiola fan, sőt kifejezetten irritál, alapvetően szerintem túl van hypeolva, ez a törpe foci labdabuzizás se a világom, de abban biztos vagyok, hogy ebben a Serie Aban ő azért nem vallana kudarcot. Az hogy nagyobb a realitása hogy csak címlaparc az szerintem nagyon erős túlzás. De mondom, szerintem nem a bajnoki vagy BL sikerek vonalán van felé attrakció.

Ami az elmúlt hetek eseményeit illeti, szerintem Allegrinek meg kellett mondaniuk hogy mi a terv, gondolom abból, hogy "ha nem jön össze Guardiola, akkor maradsz még 1 évet?" nem kért. Illetve azt is megértem hogy csak a BL után lehet reálisan lezsírozni az utódot, ezért is nem azonnal lett kinevezve. Azt, hogy mi történik meg nem lehetett tovább húzni a média nyomás mellett. A bottom line pedig ugyanaz. Ha június 14én bejelentik hogy Allegri távozik és kinevezik az új edzőt azonnal, akkor senkinek semmi kétsége nem lenne a megfontolt tervezésről. Pedig ha a PRt levesszük, akkor lehet egy-egy edzőváltás pont így zajlik (az aktuális edző 1 hónappal a váltás előtt már tudja hogy mi lesz).
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-27, 22:47

Pedig a Milanban az volt Allegri pont: egy agyba-főbe bírózó edző. Nálunk valószínűleg van egy policy, hogy nem szabad bírókat emlegetni. Szét kell választani, hogy mit hozott Allegri maga és mit tett hozzá a klub.

Zseniális a figura, sokkal tartozunk neki. De szerintem pont ő volt az elmúlt két év szűk keresztmetszete. Pepre meg sok mindent lehet mondani, csak azt, hogy ne szállítaná magabiztosan a bajnoki címeket, barhová megy.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-27, 21:56

Krisz írta:


Easy cowboy, alapvetően a te véleményedet vallom.
Az én pénzem továbbra is a Guardiola > Juve, Pochettino > City conteon van, ha pedig ez bejön akkor az is tuti, hogy már rég le van zsírozva a dolog. Ha pedig ad hoc lett kibaszva, mert másfél héttel az Ajax meccs után Agnelli úgy kelt fel, hogy ez a vágya, milliárdosként a pizsama zsebéből elővett 25 milkát és Guardiolanak adta akkor az baj? Mert nekem teljesen védhető lépés, ahogy az, is hogy nem bukott szezonnal kíván búcsúzni Allegritől és egy váltással rázná fel a csapatot.
Szerintem a Milanos Allegris részben van némi csúsztatás, én bőven emlékszem bírózásra Muntarin kívül is (a sportszakmai részt nem vitatom), ez a sztoikus Allegri a Juve policy és közeg eredménye. Egyébként mielőtt Allegri a Milannal bajnok lett a Cagliari edzője volt, csak azt akarom mondani, hogy valahol el kell kezdeni és annak ellenére hogy bőven van kockázat pl egy Inzaghiban, kb annyira bejöhet mint amennyire nem. Én értem, hogy "de minek vállaltuk ezt a kockázatot, ha volt egy jól működő Allegrink?", viszont én eljutottam arra a szintre, hogy ezzel már nem lehet semmit kezdeni, Allegri lép, én próbálok arra fókuszálni, hogy innentől mi lenne a legjobb a csapatnak.
Mi van ha nem jön be? Mi van ha Guardiola nem több mint jól eladható címlap? Ennek azért nagyobb a realitása. Bárcsak tévednék, nem mintha az edzőapostol-messiás-félisten a kedvencem lenne, de legalább érteném az utóbbi hetek eseményeit.
Allegrit azért ne állítsuk már be  egy léptem-nyomon bírózó edzőnek.
Itt és most, nem Allegri volt a szűk keresztmetszet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-27, 19:31

tjunior írta:

Ha már elküldik a Juve történetének egyik legsikeresebb edzőjét, legyen már egyértelmű kit akarnak. Már meg ne haragudj, de az elképzelés meg shortlist értéke konvergál a nullához. 14ig Inzaghival 3szor megállapodnak. Ha visszanéznéd anno a kommentjeimet Allegri érlezésekor, egyáltalán nem voltam kétségbe esve, Maxot már akkor is jó edzőnek tartottam. Akit nem a Muntari-eset (amúgy emberileg teljesen érthető reakciója) jellemezte, hanem az, hogy mindig hozzá tudod valamit tenni a Milanhoz, akkor is ha eladták alóla Ibrát, Silvát. Sarriban ennek nyoma sincs, ráadásul majd 60 évesen fog megváltozni?

Easy cowboy, alapvetően a te véleményedet vallom.
Az én pénzem továbbra is a Guardiola > Juve, Pochettino > City conteon van, ha pedig ez bejön akkor az is tuti, hogy már rég le van zsírozva a dolog. Ha pedig ad hoc lett kibaszva, mert másfél héttel az Ajax meccs után Agnelli úgy kelt fel, hogy ez a vágya, milliárdosként a pizsama zsebéből elővett 25 milkát és Guardiolanak adta akkor az baj? Mert nekem teljesen védhető lépés, ahogy az, is hogy nem bukott szezonnal kíván búcsúzni Allegritől és egy váltással rázná fel a csapatot.
Szerintem a Milanos Allegris részben van némi csúsztatás, én bőven emlékszem bírózásra Muntarin kívül is (a sportszakmai részt nem vitatom), ez a sztoikus Allegri a Juve policy és közeg eredménye. Egyébként mielőtt Allegri a Milannal bajnok lett a Cagliari edzője volt, csak azt akarom mondani, hogy valahol el kell kezdeni és annak ellenére hogy bőven van kockázat pl egy Inzaghiban, kb annyira bejöhet mint amennyire nem. Én értem, hogy "de minek vállaltuk ezt a kockázatot, ha volt egy jól működő Allegrink?", viszont én eljutottam arra a szintre, hogy ezzel már nem lehet semmit kezdeni, Allegri lép, én próbálok arra fókuszálni, hogy innentől mi lenne a legjobb a csapatnak.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-27, 19:15

Momblano továbbra is ragaszkodik Guardiolához. Szerinte Pepnek van egy opciója, amivel ki tud lépni a Citytől.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-27, 18:41

Én kicsit tartok Conte és a Zinter házasságától, szóval ezt a 9. scudettot nem könyvelném el rövid úton. Szerintem kár találgatni, annyi jelöltet hoztak már fel, hogy igazából tökmindegy, kit pletykálnak, a hivatalos bejelentés számít csak. Egy a baj, hogy rohadt idegesítő kivárni. Mondjuk a pletykagerjesztéseket elősegíti, hogy nagyon sok csapatnál fordulhat elő edzőváltás. Én már azt sem tudom, kinek örüljek, mindenkiben találok hibát, hiába nagyon magas szinten jegyzett szakemberekről van szó. Lehetőleg olyasvalaki legyen, aki kevés személyi változtatással könnyen a saját képre tudja formálni a csapatot, szerintem Sarri és Pochettino is alkalmas lenne erre, de én simán el tudom azt is képzelni, hogy a csapat nélküli Di Francescora esik a választás.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2019-05-27, 18:41

Téjlor89 írta:


Jövőre Sarri is fog nagy valószínűség szerint, ha a Juve edzője lesz.
Remélem, nem ő fogja nyerni a következő scudettót a Juventussal jövőre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: