Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-10, 21:32

Ramsey:

https://mobile.twitter.com/khaledalnouss1/status/1104811376474755077
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-09, 00:08

CsT írta:

Hát nem tudom, megnéztem pár youtube videót róla, kb annyi zseniális megmozdulása van amennyi színészkedése is...nálam neymár2 a srác, inkább vegyünk 2 Kanté tipúsút az árából...

Kantekből ritkán lesz franchise (kb Davids jut eszembe egyedül), benne minden megvan ehhez. De amúgy meg egy ilyen gyors, kreatív trequartista/támadó is kell Kante mellé - ő kb Koszta aggyal, az azért karcol.
Nyilván a Nyálmár vonal, de közel sem láttam rajta azt az eredendő fürdőskurvaságot, mint ami Neymar esszenciája. Férfit nevelünk belőle is, mint Ronciból.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 23:14

zetterberg40 írta:


Az a tacskó szerintem is nagyon jó lesz.
Hát nem tudom, megnéztem pár youtube videót róla, kb annyi zseniális megmozdulása van amennyi színészkedése is...nálam neymár2 a srác, inkább vegyünk 2 Kanté tipúsút az árából...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 21:37

tjunior írta:

no offense de ez feltételezés, a tény meg amit leírtam
None taken. Ténynek tény, csak nem biztos, hogy releváns az adott vitás kérdés eldöntésében. Egy elég fontos magyarázó változó figyelmen kívül maradt ugyanis.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 21:02

Krisz írta:
Zsoaófélixet mondjuk nem bánnám akármennyiért, persze lehet csak a firkászok dobták be, viszont szerintem ő simán beleillik az "új ronaldo leigazolasa 20 evesen" projektbe.

Az a tacskó szerintem is nagyon jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 21:00

CsT írta:
Én azt mondom a suszter maradjon a kaptafánál, Agnelli üzletember nem futball edző, ő foglalkozzon azzal, hogy a lehető legtöbb pénzt lehessen a csapatba pumpálni, oké Ronci nagy marketingfogás, de más ilyen nincs a piacon....fölösleges 30-as brazilokat csúcsfizuért idehozni.

Marcelo frencsájz pléjer, illetve lehet hogy ő a Pirlo szitut képviseli és csak levegő változás kell neki. Ettől függetlenül szerintem se ez a helyes irány.
Zsoaófélixet mondjuk nem bánnám akármennyiért, persze lehet csak a firkászok dobták be, viszont szerintem ő simán beleillik az "új ronaldo leigazolasa 20 evesen" projektbe.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 20:06

Én azt mondom a suszter maradjon a kaptafánál, Agnelli üzletember nem futball edző, ő foglalkozzon azzal, hogy a lehető legtöbb pénzt lehessen a csapatba pumpálni, oké Ronci nagy marketingfogás, de más ilyen nincs a piacon....fölösleges 30-as brazilokat csúcsfizuért idehozni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 17:05

Téjlor89 írta:


Ez brutális lenne, ha megtörténne. Én nem nézem ki Agnelliből, hogy engedje Paraticinek, hogy ilyen idiótaságot meghúzzon. 

De azért nyugodt nem vagyok. Higuainnal nem volt elég a méregdrága öregfiúkból? Aból nem tanultunk? És Marcelo fizuja majdnem duplája lenne, mint Higanyé volt...

Szerintem meg benne van ez. Agnellinek az aktuális legjobb kell a posztokra, pedig inkább azok kellenének, akik 5 év múlva lesznek a legjobbak. De ha már a legjobbak közül akar válogatni, inkább próbálnánk meg Alabat, aki azért pár évig még focizhat a legmagasabb szinten. De én inkább olyanokat preferálnék, akik egy lépésre vannak a klasszistól. Marcelo rohadt nagy bukta lenne, akkor sem tudnám megérteni, ha Ronaldo kérésére érkezne. Ha 25 millióból kijönne a transzfer, még azt mondanám, hogy oké, beleférhet, ha hozza a legjobbját, de marhára nem ennyi lesz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 15:12

Téjlor89 írta:


Viszont ez csalóka, mert a teljes idényben sérült volt gyakorlatilag. Ha egészséges, Allegri fejében én is másodiknak érzem kb. a rangsorban.
no offense de ez feltételezés, a tény meg amit leírtam
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 08:27

Téjlor89 írta:


Viszont ez csalóka, mert a teljes idényben sérült volt gyakorlatilag. Ha egészséges, Allegri fejében én is másodiknak érzem kb. a rangsorban.
Amikor egészséges volt, szerintem mindig kezdett Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 07:52

tjunior írta:

 Khedira ötödik a rangsorban játékpercek alapján. Megértem hogy az idő sokkal lassabban telik ha pályán van lol!  de azért a számok nem hazudnak.
Matyika 2395 játékperc
Pjanic 2300
Ben Húr 2024
Fake Kebab 1271
Kebab 912

Kebabnál kevesebb játékperce csak Perinnek, Baarzának, Caceresnek, Spinának és Keannak van a keretből

Viszont ez csalóka, mert a teljes idényben sérült volt gyakorlatilag. Ha egészséges, Allegri fejében én is másodiknak érzem kb. a rangsorban.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-08, 07:23

CsT írta:
Nekem azért a buzizás mellé idén feljött pár más probléma is:

1. a Khedirához fűződő szerelme, neki már ötödiknek kellene lenni a rangsorban nem a másodiknak.
 Khedira ötödik a rangsorban játékpercek alapján. Megértem hogy az idő sokkal lassabban telik ha pályán van lol!  de azért a számok nem hazudnak.
Matyika 2395 játékperc
Pjanic 2300
Ben Húr 2024
Fake Kebab 1271
Kebab 912

Kebabnál kevesebb játékperce csak Perinnek, Baarzának, Caceresnek, Spinának és Keannak van a keretből
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-07, 19:59

ramos icardi mellett a mai futball egyik legnagyobb férge. nyilván jöjjön. ő túl alfa ahhoz, hogy ne legyen pozitív hatással a csapatra. mindent megnyert, ebben verhetetlen, és annyira végtelenül arrogáns, hogy meg sem fordul a fejében a győzelmen kívül semmi.

ramos, ndombélé, ziyech, ramsey, romero, egy középcsatár mandzu helyére, maradjon allegri, mercato chiuso.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2397
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-07, 19:28

Na, jön Ramos is. Összeveszett Perezzel, a meccs után. 
Eztet mondta: „Fizessen ki, és már itt sem vagyok. Mindent beleadtam, kihajtottam a belem ezért a címerért, a klubért és magáért is.”
Ráadásul Perez valószínűleg Mourinhot fogja kinevezni, aki szintén utálja Ramost.
Kíváncsi vagyok mikor jönnek az első pletykák...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-07, 19:28

CsT írta:
Ha tényleg ilyen lesz a mercato akkor mindegy ki lesz az ezzző.....

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-megallapodtak-marceloval-12-millio-eurot-kap-idenyenkent-sajtohir-2687937?utm_content=buffer19522&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb&fbclid=IwAR2kCzC4Mnkph8cf-RB1tFCkRhJmnsWdXlBdsoQQ90xUHqAfp_NOtmyNLe0

Ez brutális lenne, ha megtörténne. Én nem nézem ki Agnelliből, hogy engedje Paraticinek, hogy ilyen idiótaságot meghúzzon. 

De azért nyugodt nem vagyok. Higuainnal nem volt elég a méregdrága öregfiúkból? Aból nem tanultunk? És Marcelo fizuja majdnem duplája lenne, mint Higanyé volt...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-07, 18:36

mondom én...

Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-07, 18:36

Ha tényleg ilyen lesz a mercato akkor mindegy ki lesz az ezzző.....

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-megallapodtak-marceloval-12-millio-eurot-kap-idenyenkent-sajtohir-2687937?utm_content=buffer19522&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb&fbclid=IwAR2kCzC4Mnkph8cf-RB1tFCkRhJmnsWdXlBdsoQQ90xUHqAfp_NOtmyNLe0
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 17:39

CsT írta:
Nekem azért a buzizás mellé idén feljött pár más probléma is:

1. a Khedirához fűződő szerelme, neki már ötödiknek kellene lenni a rangsorban nem a másodiknak.
2. A támadójáték totális hiánya, pedig azért garnitúra lenne hozzá (nem úgy mint a kp-hez)
3. Az, hogy Bonuccsicska a nyolcadik róla kapott gól után is örök kezdő (Oké, hogy Rugani sem rúgja ránk az ajtót, de akkor is)
4. Dybala helyének megtalálásának hiánya..

Persze ettől még top3-as edző, sőt nem hiszem, hogy bárki mással több sikert értünk volna el az elmúlt években, de szerintem most kicsit besokallt amihez a buzi sajtó és a mégbuzibb szurkolók is kellettek.

Hát nem tudom, szerintem Bonucci visszahozatalának eleve nem örülhetett, mert azért na, a transzfernél elég nagy eséllyel Chiellininek volt némi hozzáfűznivalója. Oké, a barátjával akart megint játszani, aki dacból csinált egy kitérőt Milánóba. Én nem vagyok egyébként sem a híve a távozott játékosok "reaktiválásának", és van egy olyan érzésem, hogy a csapategységnek is betett valahol. Contet is rebesgetik, ugyanezért őt sem szeretném ismét a kispadunkon látni. Illetve nem is ez a gond, hanem hogy ők nem belekényszerültek egy váltásba, hanem szimplán elhagyták a klubot és a csapatot. Itt inkább a Bonucci-Chiellini barátság miatt nincs esélye a kezdőbe kerüléshez Ruganinak és nem volt Benatianak sem.

Az első kettővel abszolút egyetértek. Én abszolút eredménycentrikusan közelítettem meg az utóbbi években a játékot, és nem is lenne gond a mostanival sem, ha a BL-ben nem állnánk a kiesés szélén. Én magasról teszek rá, hogy milyen szépen játszunk, ha az eredményeket hozzuk, és ezt kellő magabiztossággal tesszük, de ez most nagyon nem így van, ezért a hatékony és látványos támadójáték hiányzik.

Az viszont nem az ő hibája, hogy Dybalanak nem találta meg a helyét. Nagyon jó kérdés, hogy mi az ő igazi posztja, ahol a legjobb. Volt ő már kétcsatáros játékban, volt seconda punta, szélső (az tuti nem áll jól neki), false nine, Allegri mindenhol kereste az ő pozícióját. Kérdem, megéri ennyit keresni valakinek a helyét, aki nem tudta felvállalni a vezérszerepet? Mert Dybala abszolút nem mászta meg a létra utolsó (két) fokát, ezt azért kijelenthetjük, és nem is fogja. Szívfájdalom nélkül túladnék rajta a vezetőség helyében, egyvalami tartana vissza, ez a keret átlagéletkora, konkrétabban a támadóké. Hétből hárman töltötték a harmincat, Costa kb. csak akkor marad, ha Pepet hozzuk nyáron, nem biztos, hogy beleférne Dybala eladása. Ettől még szívfájdalom nélkül...hacsak valami csodát nem művel a BL-ben, akkor kicsit más lesz a véleményem.

Allegri ideje lejárt. Nem a sajtó miatt, ha kiesünk a BL-ből, akkor Conte utolsó évével párhuzamot vonhatunk. Antonio kezdeményezett ugyan, de az edzőváltás szükségszerű volt, megrekedt a csapat. Most is ezt érzem, hiába érkezett két olyan játékos is, akikkel a szintlépésre lenne esély. Csak az a középpálya...nem Matuidikkel meg Ramseykkel kellene b*zizni nyaranta, hanem odacsapni egy előremutató játékossal. Ez persze megint el fog maradni, és esetleg egy fiatal tehetséget még fogunk igazolni, de nagy névre esély nincs, és ez óriási blama lehet jövőre is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 15:45

A Marca szerint Pérez már egyeztetett Zidane-al a folytatásról Suspect
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 12:16

Nekem azért a buzizás mellé idén feljött pár más probléma is:

1. a Khedirához fűződő szerelme, neki már ötödiknek kellene lenni a rangsorban nem a másodiknak.
2. A támadójáték totális hiánya, pedig azért garnitúra lenne hozzá (nem úgy mint a kp-hez)
3. Az, hogy Bonuccsicska a nyolcadik róla kapott gól után is örök kezdő (Oké, hogy Rugani sem rúgja ránk az ajtót, de akkor is)
4. Dybala helyének megtalálásának hiánya..

Persze ettől még top3-as edző, sőt nem hiszem, hogy bárki mással több sikert értünk volna el az elmúlt években, de szerintem most kicsit besokallt amihez a buzi sajtó és a mégbuzibb szurkolók is kellettek.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 11:58

Én úgy látom ez az Allegri megy az idény végén egy önbeteljesítő jóslat. A gyökér újságírók a szokásos megalapozott értesüléseikre hivatkozva elkezdték tereszteni. Szép lassan szöget üt a vezetőség, a játékosok, a szurkolók és természetesen Allegri fejében. Rohadt gáz ez az egész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 11:45

CsT írta:

Szerintem is-is a dolog, nyilván ezzel a kerettel Zizu se nyerne BL-t, másrészről viszont nagyon azt érezni, hogy a hal belefáradt most ebbe, szerintem beszédes volt amikor a hét végi meccsen Ronaldo mutogatott neki, hogy a többiek mi a faszt bekkelnek 30 méteren....

Az új edző kiléte azért is lehet érdekes, mert Maxi csak ritkán tett említést az igazolásokról, mindig azt mondta, hogy az nem ő dolga. Viszont anno DD és a 10 ojrós is azért szakított a klubbal, mert nem azokat akarták leigazolni akiket ők akartak, a piperkőc is viszi magával az "embereit" az új helyre (meg ő azért szeret egy 200-300 millát elkölteni úgy az első 2 évben) egy ilyen edzővel Agnelli/Paratici gondjai is sokasodnának. Zidanet ebből a szempontból is nehéz megítélni, bár félek, hogy vele meg Marszelló tuti jönne...

Ziyech (PES-ben Zájek-nek mondja a kommentátor Very Happy ) már tavaly is brutál statokat hozott, de hát ugye az az eredivisie, szerintem pár ilyen meccs és rajta is lesz 50-60 millás címke.

Nekem Allegrivel egyedül a buzizás a gondom semmi más. Akkor baszunk egyedül oda ha hátrányban vagyunk, minden más esetben megy a buzizás és vagy találunk egy gólt és buzizunk még jobban vagy szopunk egyet és elkezdünk komolyan játszani (vagy kapkodni). És ennyi. Az Atletico ellen ráadásul 2-0nál kezdtünk játszani (vagx hagytak minket). Na most az rendben van, hogy a Serie At meg a Baselt, Valladolidot ezzel is lazán farokra húzzuk, de a BLben komolyabb ellenfél ellen miért nem tudunk az első perctől úgy játszani mintha 2-0s hátrányban lennénk? Na ez tetszett kurvára az Ajax játékában tegnap 0-2nél is ugyanúgy nyomtak mint 0-0nál. Ez pedig egyértelműen edzői hozzáállás kérdése. Oké ez egy csikó csapat, mások az elvárások (igazából senki nem várt el tőlük továbbjutást), de ettől függetlenül mi is játszhatnánk így mondjuk 6-8 meccsen évente...

Ami a mostani Ajax garnitúrát illeti, elég fasza eresztés, De Ligt, Ziyech, De Jong, Neres + Tadic, Blind finom nagyon. Rég kukáztunk már amúgy is onnan, De Ligt jöhetne Ziyechcsel párban, ha már De Jongról lemaradtunk (aki a legjobban kellett volna).
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 11:18

A jó öreg zsozét nem akarja senki? Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 10:56

simoon írta:

fej

aki válogat annak könnyen Zaccheroni juthat a végén!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 10:42

s4tch írta:
ha icardi piaci értéke 100, akkor ziyech legyen 300. ehhez képest ha el lehet hozni 60-ért, akkor meg kell lépni. 25 éves, asszem nincs gyereke, szóval muszlim országba sem vágyik majd egy darabig. bounce őrület a csávó, akárhányszor látom. ramsey hozzá képest diósgyőr szint. talán egyszer vehetnénk egy tehetséget a legjobb korban.
Én csak abból indultam ki, hogy a húzónév Frenkie De Jong (aki 4 évvel fiatalabb) 75(+11) millába fájt a bárcának, egyébként 2021-ben jár le Ziyech szerződése, ha ha nem hosszabbít nyáron valszeg pénzzé teszik, szóval Paratici felírhatná a listára.

Ami még eszembe jutott a tegnapi meccs folyamán, hogy Kroos (leszámítva a 3 tackle-jét) egész Khedirásan játszott szóval 1-2 év és majd biztosan elhozzuk! Very Happy

Conte nálam is fejlődésképtelen, először felfut vele egy csapat, hozza a grintát, spiritot, taktikai fegyelmet, de ő (ellentétben például a hallal) ráerőlteti a saját akaratát a keretre (3-5-2 forever, a Juve,  az Azzurri és Chelsea is tolta előbb utóbb) aztán amikor a rendszer kiismerhetővé/működőképtelenné válik, akkor sem hajlandó továbblépni/változtatni. Szerintem ő olyan helyre való ahol a keret többre hivatott mint amit elértek vele (például egy Inda/Lóma szintű csapattal lehet harcban lenne a scudettóért).
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 10:37

exchaby írta:
képzeld választani kell Zizou vagy DD között Smile

DOBJON FEL VALAKI EGY SZÁZAST!
fej
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 10:10

képzeld választani kell Zizou vagy DD között Smile

DOBJON FEL VALAKI EGY SZÁZAST!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 09:46

simoon írta:

nekem inkább az, hogy bár imádom de fejlődés nem volt látható
elért egy nagy ugrással a hetedikről a bajnokságra, de makacs volt vagy ki tudja miért, a következő lépés már Misteré volt
lehet most is ez kell, szerintem a középpályánk ürességét a tempónk rettenet lassúsága tetézi
én asszem DD-nek örülnék

Az utolsó szezonjának végére tényleg ellaposodott és megrekedt valami. Conte makacsságát is adom, eleve habitusban és kommunikációban is teljesen más mint Allegri. Az viszont igaz, hogy Contet sokkal proaktívabb hozzáállás jellemezte, Allegri pragmatikusabb arc. Egyik sem hülye, szerintem összességében mindketten kimaxolták, ami a keretben van. A gond az, hogy mindkettejük regnálása alatt minden egyes szezonban volt valami jelentős hiányosság. Mindig hiányzott/hiányzik valami. Ezért is nehéz bl-t nyerni és sosem lehet elvárás. 

Nem tudom megmagyarázni miért, de én nem tudom elképzelni DD-t. Nekem ő valamiért tipikusan a szövetségi kapitány-matéria. Az passzol hozzá.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 09:10

zetterberg40 írta:
Conte megítélése amúgy érdekes, alapvetően szerintem a többségben a 10 eurós elszólása, a pokolba kívánt 352, némi rossz érzés és mint a klub nemzetközi előrelépésének gátjaként maradt meg. Én nem hoznám vissza, de akkoriban talán tényleg nagyobb probléma volt Conte és a keret együttes tapasztalathiánya a legmagasabb szinten, amellett hogy anyagilag sem volt még a klub a megfelelő szinten. 

https://twitter.com/IndianRegista/status/1102929354646990848
nekem inkább az, hogy bár imádom de fejlődés nem volt látható
elért egy nagy ugrással a hetedikről a bajnokságra, de makacs volt vagy ki tudja miért, a következő lépés már Misteré volt
lehet most is ez kell, szerintem a középpályánk ürességét a tempónk rettenet lassúsága tetézi
én asszem DD-nek örülnék
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 09:05

Conte megítélése amúgy érdekes, alapvetően szerintem a többségben a 10 eurós elszólása, a pokolba kívánt 352, némi rossz érzés és mint a klub nemzetközi előrelépésének gátjaként maradt meg. Én nem hoznám vissza, de akkoriban talán tényleg nagyobb probléma volt Conte és a keret együttes tapasztalathiánya a legmagasabb szinten, amellett hogy anyagilag sem volt még a klub a megfelelő szinten. 

https://twitter.com/IndianRegista/status/1102929354646990848
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-03-06, 08:49

ha icardi piaci értéke 100, akkor ziyech legyen 300. ehhez képest ha el lehet hozni 60-ért, akkor meg kell lépni. 25 éves, asszem nincs gyereke, szóval muszlim országba sem vágyik majd egy darabig. bounce őrület a csávó, akárhányszor látom. ramsey hozzá képest diósgyőr szint. talán egyszer vehetnénk egy tehetséget a legjobb korban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: