Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-06, 08:49

ha icardi piaci értéke 100, akkor ziyech legyen 300. ehhez képest ha el lehet hozni 60-ért, akkor meg kell lépni. 25 éves, asszem nincs gyereke, szóval muszlim országba sem vágyik majd egy darabig. bounce őrület a csávó, akárhányszor látom. ramsey hozzá képest diósgyőr szint. talán egyszer vehetnénk egy tehetséget a legjobb korban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-06, 07:56

s4tch írta:
nem az edzővel van itt a baj, hanem a kerettel.

ziyech mennyi lenne?
Szerintem is-is a dolog, nyilván ezzel a kerettel Zizu se nyerne BL-t, másrészről viszont nagyon azt érezni, hogy a hal belefáradt most ebbe, szerintem beszédes volt amikor a hét végi meccsen Ronaldo mutogatott neki, hogy a többiek mi a faszt bekkelnek 30 méteren....

Az új edző kiléte azért is lehet érdekes, mert Maxi csak ritkán tett említést az igazolásokról, mindig azt mondta, hogy az nem ő dolga. Viszont anno DD és a 10 ojrós is azért szakított a klubbal, mert nem azokat akarták leigazolni akiket ők akartak, a piperkőc is viszi magával az "embereit" az új helyre (meg ő azért szeret egy 200-300 millát elkölteni úgy az első 2 évben) egy ilyen edzővel Agnelli/Paratici gondjai is sokasodnának. Zidanet ebből a szempontból is nehéz megítélni, bár félek, hogy vele meg Marszelló tuti jönne...

Ziyech (PES-ben Zájek-nek mondja a kommentátor Very Happy ) már tavaly is brutál statokat hozott, de hát ugye az az eredivisie, szerintem pár ilyen meccs és rajta is lesz 50-60 millás címke.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-06, 07:04

bombahoppa írta:

10  -es meccse volt.

Nem engedném Allegri kezei közé. Idegenben 3-2 es összesítésnél lebaszta volna, mint a pengős malacot, hogy mit lófrál az ellen 16-osánál, nem a kapura lövési statisztika, és a játékos egója mérvadó.

Ja, Allegri hol lesz jövőre?
Nekem mindegy csak ne az izében...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-06, 05:45

s4tch írta:
nem az edzővel van itt a baj, hanem a kerettel.

ziyech mennyi lenne?
10  -es meccse volt.

Nem engedném Allegri kezei közé. Idegenben 3-2 es összesítésnél lebaszta volna, mint a pengős malacot, hogy mit lófrál az ellen 16-osánál, nem a kapura lövési statisztika, és a játékos egója mérvadó.

Ja, Allegri hol lesz jövőre?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-05, 23:55

nem az edzővel van itt a baj, hanem a kerettel.

ziyech mennyi lenne?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-05, 23:14

Inzaghit még tapasztalannak érzem, ráadásul (leszámítva a múlt heti derbit) általában pucsít a csapata a rangadókon. Zizou nagy talány 3BL-t nyilván nem nyer valaki véletlenül, viszont komplett csapatot kapott amelyhez (mivel komoly távozó nem volt) nem kellett nyúlni. DD-t bírtam amikor itt volt, a franciákat is szépen csúcsra járatta viszont nagyon hasonló stílusú mint Maxi, a piperkőcöt egyenlőre nehezen tudnám itt elképzelni, A Conte-féle spirito nagyon hiányzik, az örökös 3-5-2 viszont nem. Zidane és DD között döntenék.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-05, 22:47

Én örülnék DD-nek is, Zizounak is, Inzaghinak is. Contét nem szeretném viszontlátni, meg a kopasszal kapcsolatban is szkeptikus vagyok.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-05, 22:10

Én Deschampsot nagyon jó edzőnek tartom, az eddigi négy edzői munkáját sikerrel végezte, beleértve a miénket is természetesen. Más kérdés, hogy a játékstílusunk annyiban fog eltérni, hogy jóval fizikálisabban lesz unalmas a focink. A másik, hogy sok esély nincs rá, nem fogja félbehagyni a szövetségi kapitányi feladatát, megosztottan meg ne jöjjön senki.

Amúgy kövezzetek meg, de szerintem Guardiola jelenleg egy nagyon is jó jelölt lenne. Ezt a defenzív focit biztosan dobnánk, és igazság szerint rá is férne a csapatra egy támadóbb stílus. A többi felmerült opció közül nálam Inzaghi és Deschamps lenne még jó húzás, valamiért a többieknek annyira nem örülnék.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-05, 21:50

Momblano szerint Paraticiék holnap találkoznak DD-vel és beszélgetnek egy jó a esetleges visszatéréséről. Momblano szerint március végéig kell egy előszerződést kötni a következő edzővel. Allegri az idény végéig marad.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-01, 22:56

Tankcsapda írta:
marha nagy különbség
hogy ki az aki ezek közül játszott a Juventusban, és ki az aki nem.
De majd visszatérünk(én) a témára ha megvesszük csillió euróért Marcelot, hátha addigra én is okosabb leszek mint a vezetőség

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-01, 21:35

Tankcsapda írta:


30? Annyiért még jöhetne is éppen, de a legutóbbi összeg 45 millió + 12 millió bónuszokban, de a 45 már korábban is felmerült. Ettől független igazad van, marha nagy különbség, hogy a Maestro és a Tanár úr ingyen jöttek. Nagyjából felsoroltad azokat, amiket én is gondolok negatívumként, pozitívum is csak a Ronaldoval való kapcsolat és a kimagasló előrejátéka. Illetve van még egy. Én nagyon nem akarom, hogy a Real generációváltásának részesei legyünk. Az alapemberek egymás után háromszor nyertek BL-t, az ő sikeréhségükhöz legalább 1-2 év aszályra lenne szükség, aztán kb. marad Casemiro, Varane és Isco, akit kifejezetten érdemes lehetne még leigazolni. Nem, ez így nem lenne helyes, és Marcelo helyett lennének fiatalabb, egyelőre sikertelenebb jelöltek, akik várnak a kiugrási lehetőségre. Gayá, Grimaldo, Junior Firpo, Tagliafico, csak néhány név, akivel szerintem jól járnánk, és nem 2-3 évre terveznénk velük.
Én is nagyobb összegekről olvastam, de ezért is írtam, hogy 30 ALATT biztosan nem mozdítható. Ami jól mutatja a Real (a nagyok) játékospolitikáját. Marcelo 12 éve a Real játékosa, 6,5 millióért vették annó. Nem ártana  költségvetésüknek az sem, ha ingyen elengednék, de inkább követelik a várható utódok árának megfelelő pénzt (Tagliafico/ Grimaldo kettős is 25-35 millió körül van).

Én szinte biztos vagyok benne, hogy Kebab is ingyen megy el, ha egyáltalán elmegy. Pedig 2021-ig van szerződése.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-01, 19:51

LeRoi10 írta:

Nem értem félre, de szerintem nagyon nem helytálló Marcelonál bedobni Pirlot és Barzaglit. Teljesen más a helyzet. Pirlo és Barza is lényegében ingyen jöttek, Marcelo 30 millió alatt mozdíthatatlan.


  • Az olasz csődörökről tudtuk, hogy a pályán kívül is normális emberek, Marcelo pedig brazil, náluk bőven benne van, hogy 30 évesen vége a karrierüknek (Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Adriano, stb...).
  • Marcelo Pirlo pénzének 2-3-szorosát, Barza pénzének 5-6-szorosát keresné. Pirlo és Barzamaci játéka sosem épült a gyorsaságukra vagy a kiugró fizikai adottságaikra, fejben voltak piszok erősek.
  • Ráadásul ha nem válik be, akkor lesz egy Bonucci2.0-nk. Magas átigazolási díj, még magasabb fizetés, és valószínűleg nem 2 évre írna alá, hogy jobban eloszoljanak a kiadások.Tehát eladni nem tudnánk, muszáj lenne játszatni, bármit is nyújt a pályán.
  • Ott van Lucio, akinél szintén Pirlot és Barzát emlegettük...


30? Annyiért még jöhetne is éppen, de a legutóbbi összeg 45 millió + 12 millió bónuszokban, de a 45 már korábban is felmerült. Ettől független igazad van, marha nagy különbség, hogy a Maestro és a Tanár úr ingyen jöttek. Nagyjából felsoroltad azokat, amiket én is gondolok negatívumként, pozitívum is csak a Ronaldoval való kapcsolat és a kimagasló előrejátéka. Illetve van még egy. Én nagyon nem akarom, hogy a Real generációváltásának részesei legyünk. Az alapemberek egymás után háromszor nyertek BL-t, az ő sikeréhségükhöz legalább 1-2 év aszályra lenne szükség, aztán kb. marad Casemiro, Varane és Isco, akit kifejezetten érdemes lehetne még leigazolni. Nem, ez így nem lenne helyes, és Marcelo helyett lennének fiatalabb, egyelőre sikertelenebb jelöltek, akik várnak a kiugrási lehetőségre. Gayá, Grimaldo, Junior Firpo, Tagliafico, csak néhány név, akivel szerintem jól járnánk, és nem 2-3 évre terveznénk velük.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-03-01, 11:34

exchaby írta:
[...]
Nem akarok lobbizni Marcelo mellett, ne értsetek félre, csak mellékesen ideteszek 1-2 nevet: Pirlo, Barzagli...
Nem értem félre, de szerintem nagyon nem helytálló Marcelonál bedobni Pirlot és Barzaglit. Teljesen más a helyzet. Pirlo és Barza is lényegében ingyen jöttek, Marcelo 30 millió alatt mozdíthatatlan.


  • Az olasz csődörökről tudtuk, hogy a pályán kívül is normális emberek, Marcelo pedig brazil, náluk bőven benne van, hogy 30 évesen vége a karrierüknek (Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Adriano, stb...).
  • Marcelo Pirlo pénzének 2-3-szorosát, Barza pénzének 5-6-szorosát keresné. Pirlo és Barzamaci játéka sosem épült a gyorsaságukra vagy a kiugró fizikai adottságaikra, fejben voltak piszok erősek.
  • Ráadásul ha nem válik be, akkor lesz egy Bonucci2.0-nk. Magas átigazolási díj, még magasabb fizetés, és valószínűleg nem 2 évre írna alá, hogy jobban eloszoljanak a kiadások.Tehát eladni nem tudnánk, muszáj lenne játszatni, bármit is nyújt a pályán.
  • Ott van Lucio, akinél szintén Pirlot és Barzát emlegettük...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 21:30

exchaby írta:
mert hozzászoktunk hogy kicselez mindekit és megoldja egyedül a baloldalon.
Aztán közben lehet hogy Allegri utasítja konzervatívabb játékra. A teljesítménye nem lenne olyan rossz ha néha célt találnának a beadásai...

Nem akarok lobbizni Marcelo mellett, ne értsetek félre, csak mellékesen ideteszek 1-2 nevet: Pirlo, Barzagli...
Keblemre, Tesó!  cheers

Ugyanez jutott eszembe. 

A közelgő afrikai meccsre hivatkozva holnap már szabin vagyok, rajtam ne múljon a felkészülés.

(a megjelenést az A. Gere 2017 Portuguiser támogatta)

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 12:05

s4tch írta:
nem az a gond, ha elengedjük szandit. tényleg csak fellángolásai vannak, értelmetlen 5-6 milliós fizetéssel etetni egy ennyire kiszámíthatatlan fickót.

viszont marcelo, na, neki vége teljesen. lelassult, szétesett a védekezése, és többet keres, mint szandi. hatalmas kapufa lenne leigazolni.
De legalább idősebb tőle majdnem 3 évvel. Very Happy Szerintem tutira jön.

Grimaldo jó kis spíler, viszont nem haverja Ronaldonak. Very Happy

Icardi meg ha nem akar külföldre menni, nem nehéz kitalálni hol köt majd ki. Very Happy

Ehhez jön még a sérülékeny, brit mezzala. A következő mercatot már most utálom. Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 12:03

Nekem sem Sandro elengedésével van bajom. De nincs szükség egy motiválatlan, 31 éves szélső védőre, csillagászati összegekért. Higany nagy mellényúlás volt, pedig ő még lusta sem volt. CR speciális eset. De nekem nagyon nem tetszene, ha az lenne az irány, h kiégett idősödő sztárokat igazoljunk 50+ millákért. Remélem nem esünk ebbe a hibába.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 09:48

mert hozzászoktunk hogy kicselez mindekit és megoldja egyedül a baloldalon.
Aztán közben lehet hogy Allegri utasítja konzervatívabb játékra. A teljesítménye nem lenne olyan rossz ha néha célt találnának a beadásai...

Nem akarok lobbizni Marcelo mellett, ne értsetek félre, csak mellékesen ideteszek 1-2 nevet: Pirlo, Barzagli...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 09:07

és az milyen furcsa már, hogy Sandro tavaly és idén is elég jó a statisztikák szerint, azt hiszem az Optánál még az idei szezon serie a-s csapatában is szerepel. pedig tényleg gyenge, és nem is látszik, hogy lenne esély a feljavulására
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 08:50

s4tch írta:
nem az a gond, ha elengedjük szandit. tényleg csak fellángolásai vannak, értelmetlen 5-6 milliós fizetéssel etetni egy ennyire kiszámíthatatlan fickót.

viszont marcelo, na, neki vége teljesen. lelassult, szétesett a védekezése, és többet keres, mint szandi. hatalmas kapufa lenne leigazolni.

Az idei fél szezont látva tényleg durva, mennyire kiégett. Edzőkérdés a Realnál ide vagy oda, az talán tényleg nem véletlen, hogy inkább Reguilón játszik már helyette.

Grimaldo viszont jó lehet a Benficaból. Labdaügyes, támadni képes gyereknek néz ki. Ja és spanyol, szóval neki jó eséllyel 28-29 éves korában és utána is lenne még kedve focizni egy brazillal szemben.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 08:42

nem az a gond, ha elengedjük szandit. tényleg csak fellángolásai vannak, értelmetlen 5-6 milliós fizetéssel etetni egy ennyire kiszámíthatatlan fickót.

viszont marcelo, na, neki vége teljesen. lelassult, szétesett a védekezése, és többet keres, mint szandi. hatalmas kapufa lenne leigazolni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 08:40

Téjlor89 írta:
Nagyon erősödnek a Marcelo pletykák sajnos. Emellé pedig a két manchesteri klub is nyomul Ndombele szerződtetéséért és már ilyen 80 millió fontos összegek repkednek. Ha ők kicsapják a kesst, akkor szerintem nagyon nem tudunk labdába rúgni. Felsejlik egy borzasztó forgatókönyv a szemem előtt, ahol Dybusz és Sandro helyett érkezik Marcelo és Icardi 160 milláért...

Nagyon észnél kell itt lenni a nyáron és okosan fiatalítani. Èn Costa és Sandro beáldozásával belemennék mondjuk a Grimaldo, Ndombele, Zaniolo trió érkezésébe. Bár ehhez még azért fel kéne törni a malacperselyt is.

Szandiért jelenlegi állapotában egyáltalán nem lenne kár. 1,5-2 éve nem volt jó meccse. Sőt, abban is lehet valami mindezek fényében, amit twitteren olvastam: talán nem véletlenül volt a brazil válogatottban mindig csak 3. opció Marcelo és Filipe Luis mögött, és igazából a Juveban nyújtott első-második évében nyújtott kiugróan jó teljesítményt, amely szintre hosszú távon képtelen.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-28, 07:42

Nagyon erősödnek a Marcelo pletykák sajnos. Emellé pedig a két manchesteri klub is nyomul Ndombele szerződtetéséért és már ilyen 80 millió fontos összegek repkednek. Ha ők kicsapják a kesst, akkor szerintem nagyon nem tudunk labdába rúgni. Felsejlik egy borzasztó forgatókönyv a szemem előtt, ahol Dybusz és Sandro helyett érkezik Marcelo és Icardi 160 milláért...

Nagyon észnél kell itt lenni a nyáron és okosan fiatalítani. Èn Costa és Sandro beáldozásával belemennék mondjuk a Grimaldo, Ndombele, Zaniolo trió érkezésébe. Bár ehhez még azért fel kéne törni a malacperselyt is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-26, 19:53

Hivatalossá vált Audero véglegesítése a Samp által 20 millióért. A hivatalos közlemény szerint ez 19,9 millió plusvalenzát jelent.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-25, 11:17

Ez érdekes cikk lehet Allegriről. Délután rárepítem az araya-fordítót, de addig álljon itt a link:

https://www.juventibus.com/allegri-e-morto-viva-allegri/amp/?__twitter_impression=true
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-25, 10:23

Tankcsapda írta:
Kicsit átterelem az Allegri-témát ebbe a topicba. Szerintem is várjuk meg az Atletico elleni visszavágót a Maestro "elküldésével", kivéve, hogy talán mégsem, és csak a kiértékelését tegyük át akkorra. Most van először olyan érzésem Allegrivel kapcsolatban, hogy bárhogyan is alakul a szezon hátralévő része, kissé belefáradt ő már ebbe a melóba. Indult ez 2017 elején, amikor Bonuccit száműzte a kezdőből fegyelmezés céljából. Majd valószínűleg történhetett valami a BL-döntő szünetében, és ha igen, akkor lehet, hogy a vereségben is volt része (teszem hozzá, a Real nagyon simán lefocizott minket utána). Aztán Dybalaval időről időre meggyűlt a baja, mert a lelkemnek egyáltalán nem tetszett szinte semmi, ami nem az ő szájíze szerint történt. És ezek valószínűleg csak nagyon zanzásítva vannak az Allegri-féle problémamegoldói kurzusból. Egyfelől őt is meg lehetne érteni, ha nem akarna maradni, másrészt viszont szerintem kellene a klubnak is egy új impulzus.
Nekem nem tetszik az az irány, amit most felvett a csapat, és az az igazság, hogy ha nem változtatunk sürgősen, akkor pár éven belül visszasüllyedünk legalább az európai palettán. Én a következőket látom problémának:
1. Ronaldo leigazolása. Na nem maga a transzfer, hanem az ebből fakadó problémák. A szezon elején úgy tűnt, hogy a személye magabiztosságot ragaszt másokra is, ehhez képest az maradt meg decembertől kezdve, hogy minimálfocit játszunk, és kevés játékost leszámítva (Bernardeschi pl.) csak a győzelemhez szükségest adta ki magából. Elveszett az a küzdeni tudás, az a harcos identitás, ami ugyan inkább a Conte-érára volt jellemző, de amikor szoros volt az eredmény, akkor Allegri alatt is megmutatkozott.
2. ItalJuve. Értem én, a régi mennyiséget nem lehetett tartani, de azért ennyire nem kellett volna félrerakni. 2, de inkább 3 olasszal több lehetne a keretben szerintem.
3. Öregség. Bonucci, Chiellini, Barzagli, Cáceres, Khedira, Matuidi, Cuadrado, Mandzukic, Ronaldo alkotja a harmincasok klubját. Ehhez képest a Realnál van 5 harmincas, de nem is az összehasonlítás a lényeg. Ezeket a játékosokat pár éven belül pótolni kell (Bonuccin kívül mindenkit 2022-re), ez négy nyár, embert próbáló feladat lesz. De Costa, Pjanic és Sandro is 28 évesek, ők sem fognak a végletekig maradni, a három éves időszakon túl ők sem fognak maradni. Ez 11 játékos, és akkor korántsem biztos, hogy a többiekre fogjuk építeni a keretet, ugyanis jelenleg a többiek közül csak Dybala, Cancelo és esetleg Bentancur számít alapembernek.
4. Utánpótlás. Nagyon is összefügg az előzővel, hiszen jelenleg jó eséllyel egy darab játékos nincs a fiataljaink között, akik átvehetik a jelenlegiek helyét. A kölcsönadott fiatalok közül nincs alapember komolyabb bajnokságban, nincs opciónk olyan játékosra, akinek nagyon jó esélyei lennének az itteni kitörésre (nem, Mandragora sem tűnik olyannak). Szóval igen, Marrotta és Paratici ezen a téren kudarcot vallottak, mert nem igazán gondolkodtak távlatokban. Paratici mondjuk még nem véglegesen, de nagyon is a fiatalításnak kell szentelni az igazoláspolitikánkat, egyszerűen más megoldás nincs.
5. Továbbvinném még mindig az öregséget, idősebb játékosokért adunk ki súlyos összegeket. Oké, Ronaldonak a reklámértéke igen magas, visszahozza az árát, de Higuaín nem. Nem megyek részletekbe megint, de 2-3 szezonos játékosokra nem szokás ilyen súlyos tízmilliókat kiadni.
6. Allegri elfáradt. Ezt korábban írtam is, szerintem mindkét félnek ideje lenne nyáron váltani. Ami szerintem roppant fontos, az az, hogy olyasvalakit hozzunk a helyére, aki a fiatalokat meri játszatni, meri őket próbálgatni, mert Allegri ezt nagyon nem tette meg. A másik pedig az, hogy most már kellene a játékstílusban is egy olyan váltás, ami a támadófocit is előtérbe hozná. Fontos a védekezés, de a labdakihozatal borzalmas, kontrázni nem tudunk, a támadójátékunk Ronaldoval sem elég gördülékeny. Olyasvalaki kellene, aki ezeket meg tudná oldani, kérdés, hogy Zidane alkalmas-e rá.
Ahhoz hogy felelős döntés szülessen, "aludni kellene rá egyet" ez még nem történt meg, még friss az élmény. Ergo ne agyaljuk túl és ne forogjunk rá a dolgokra ebben a lelki állapotban. Látom én is a problémákat, de a legrosszabb ha most elkezd a vezetőség kapkodni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-24, 23:58

Kicsit átterelem az Allegri-témát ebbe a topicba. Szerintem is várjuk meg az Atletico elleni visszavágót a Maestro "elküldésével", kivéve, hogy talán mégsem, és csak a kiértékelését tegyük át akkorra. Most van először olyan érzésem Allegrivel kapcsolatban, hogy bárhogyan is alakul a szezon hátralévő része, kissé belefáradt ő már ebbe a melóba. Indult ez 2017 elején, amikor Bonuccit száműzte a kezdőből fegyelmezés céljából. Majd valószínűleg történhetett valami a BL-döntő szünetében, és ha igen, akkor lehet, hogy a vereségben is volt része (teszem hozzá, a Real nagyon simán lefocizott minket utána). Aztán Dybalaval időről időre meggyűlt a baja, mert a lelkemnek egyáltalán nem tetszett szinte semmi, ami nem az ő szájíze szerint történt. És ezek valószínűleg csak nagyon zanzásítva vannak az Allegri-féle problémamegoldói kurzusból. Egyfelől őt is meg lehetne érteni, ha nem akarna maradni, másrészt viszont szerintem kellene a klubnak is egy új impulzus.
Nekem nem tetszik az az irány, amit most felvett a csapat, és az az igazság, hogy ha nem változtatunk sürgősen, akkor pár éven belül visszasüllyedünk legalább az európai palettán. Én a következőket látom problémának:
1. Ronaldo leigazolása. Na nem maga a transzfer, hanem az ebből fakadó problémák. A szezon elején úgy tűnt, hogy a személye magabiztosságot ragaszt másokra is, ehhez képest az maradt meg decembertől kezdve, hogy minimálfocit játszunk, és kevés játékost leszámítva (Bernardeschi pl.) csak a győzelemhez szükségest adta ki magából. Elveszett az a küzdeni tudás, az a harcos identitás, ami ugyan inkább a Conte-érára volt jellemző, de amikor szoros volt az eredmény, akkor Allegri alatt is megmutatkozott.
2. ItalJuve. Értem én, a régi mennyiséget nem lehetett tartani, de azért ennyire nem kellett volna félrerakni. 2, de inkább 3 olasszal több lehetne a keretben szerintem.
3. Öregség. Bonucci, Chiellini, Barzagli, Cáceres, Khedira, Matuidi, Cuadrado, Mandzukic, Ronaldo alkotja a harmincasok klubját. Ehhez képest a Realnál van 5 harmincas, de nem is az összehasonlítás a lényeg. Ezeket a játékosokat pár éven belül pótolni kell (Bonuccin kívül mindenkit 2022-re), ez négy nyár, embert próbáló feladat lesz. De Costa, Pjanic és Sandro is 28 évesek, ők sem fognak a végletekig maradni, a három éves időszakon túl ők sem fognak maradni. Ez 11 játékos, és akkor korántsem biztos, hogy a többiekre fogjuk építeni a keretet, ugyanis jelenleg a többiek közül csak Dybala, Cancelo és esetleg Bentancur számít alapembernek.
4. Utánpótlás. Nagyon is összefügg az előzővel, hiszen jelenleg jó eséllyel egy darab játékos nincs a fiataljaink között, akik átvehetik a jelenlegiek helyét. A kölcsönadott fiatalok közül nincs alapember komolyabb bajnokságban, nincs opciónk olyan játékosra, akinek nagyon jó esélyei lennének az itteni kitörésre (nem, Mandragora sem tűnik olyannak). Szóval igen, Marrotta és Paratici ezen a téren kudarcot vallottak, mert nem igazán gondolkodtak távlatokban. Paratici mondjuk még nem véglegesen, de nagyon is a fiatalításnak kell szentelni az igazoláspolitikánkat, egyszerűen más megoldás nincs.
5. Továbbvinném még mindig az öregséget, idősebb játékosokért adunk ki súlyos összegeket. Oké, Ronaldonak a reklámértéke igen magas, visszahozza az árát, de Higuaín nem. Nem megyek részletekbe megint, de 2-3 szezonos játékosokra nem szokás ilyen súlyos tízmilliókat kiadni.
6. Allegri elfáradt. Ezt korábban írtam is, szerintem mindkét félnek ideje lenne nyáron váltani. Ami szerintem roppant fontos, az az, hogy olyasvalakit hozzunk a helyére, aki a fiatalokat meri játszatni, meri őket próbálgatni, mert Allegri ezt nagyon nem tette meg. A másik pedig az, hogy most már kellene a játékstílusban is egy olyan váltás, ami a támadófocit is előtérbe hozná. Fontos a védekezés, de a labdakihozatal borzalmas, kontrázni nem tudunk, a támadójátékunk Ronaldoval sem elég gördülékeny. Olyasvalaki kellene, aki ezeket meg tudná oldani, kérdés, hogy Zidane alkalmas-e rá.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-22, 23:06

mit értek én a lovakhoz, úgyhogy olvasgattam, pl. itt:

https://www.theguardian.com/football/2019/feb/22/chelsea-transfer-ban-change-recruitment-plans

nekünk ennyi lényeges belőle:
Idézet :
Chelsea would presumably proceed with Gonzalo Higuaín’s transfer from Juventus

egyébként hazard érdekes helyzetben van. jövő nyáron lejár a szerződése, úgyhogy ha idén nem adják el, és nem hosszabbít, akkor jövőre ingyen mehet a realba. nem biztos, hogy bármit változott az ő helyzete azzal, hogy a chelsea szopott. arról nem is beszélve, hogy mennyire jelent azonnali problémát a szankció: a fellebbezéssel úgyis időt fog húzni a klub, szóval borítékolható, hogy idén nyáron még fog igazolni a chelsea, mielőtt jogerős lesz a kizárásuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-22, 13:43

Én sem lennék túl magabiztos. Ha minden igaz, akkor Michy Batshuayit is választhatják. De ott van Tammy Abraham is, aki 21 évesen a championshipben 63 meccsen 38, illetve  a Pl-ben 33 meccsen 5 gólt rúgott már.

Szerintem ha Sarri repül, akkor Higany is.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-22, 13:19

Ezt pont Hazard szopta be keményen. Így már tuti nem megy sehova a nyáron.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-22, 13:04

Amilyen hülyék ezek, simán Giroud-t választják. Abra már nagyon nem akar költeni arra a csapatra, ráadásul ha tippelnem kell, idén már tényleg bukják Hazard-ot.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-02-22, 12:57

ezt is elintézte nektek Moggi!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: