Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-18, 18:15

s4tch írta:
marotta kemény

https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1097531082679947265
Remelem ebben maradnak, nem tudom minek nekünk Icardi. De ha akarunk is centert venni akkor is 26. prioritás kell hogy legyen, főleg azok után ahogy a kpnk kinéz
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-18, 18:05

marotta kemény

https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1097531082679947265
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 22:17

verratti, uno di noi: https://twitter.com/5liveSport/status/1095445534171484160

illetve marcelót szeretné még valaki? https://twitter.com/Ultra_Suristic/status/1097122710285635585
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 21:25

Kicsit off, de a Ramszesz biznisz kapcsán aktuális. 

Egy sváb összefoglaló az ingyé' játékosokról.

Ha valaki nem érti a derdiedast, nézegesse csak a képeket, melyeken délceg spielerek feszítenek.

Ki emlékszik mindenkire? Nekem pl. Luciot és Luca Tonit már törölte az agyam.

https://m.sport1.de/internationaler-fussball/serie-a/2019/01/juventus-turin-die-abloesefrei-transfers-mit-pirlo-pogba-dani-alves?id=79a93257-18b8-11e9-b08e-b8ca3a67761c

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 18:17

Szerintem most nyáron ki kellene szállni Mátyásból. Az már csak plusz lenne, ha Dombi jönne a helyére.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 18:11

Szerintem az nagyjából borítékolható, hogy amint leigazoljuk Romerot, azzal a lendülettel küldjük is vissza kölcsönbe legalább egy teljes szezonra. Nem az a szint, aki egyből Csellóékra rúgja az ajtót már 20 évesen és érdemi játékidőt tudna kivívni magának. Nem mondom, hogy ez baj, csak azt, hogy nem érdemes vele MÉG számolni a következő szezonra.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 17:45

s4tch írta:
https://twitter.com/Squawka/status/1097120971096555520?s=19

wow.
tényleg szép, de azért nekem mindig gyanús, amikor konkrét számok mellett %-os értékben adnak meg ugyanolyan típusú mennyiségeket. 1/1 tackle és 2/2 fejpárbaj lesz az. Hogy tovább árnyaljam a képet, ő a city kölcsönjátékosa, 1,5 éve vették Braziliából 12 misiért. Ha tényleg jó, akkor Pep valószínű használni fogja (Fernandinho már 33, Gündogan sérülékeny, Delph meg mégiscsak Delph.
Bár közben azt olvasom, hogy a City nem tudott neki munkavállalási engedélyt szerezni, ezért is adták kölcsön. Nem értek hozzá, hogy mi kell és mi nem volt meg hozzá és a jövőben meg lehet-e szerezni.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 17:38

s4tch írta:
https://twitter.com/Squawka/status/1097120971096555520?s=19

wow.

A védelem előtt játszik a srác?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 17:01

https://twitter.com/Squawka/status/1097120971096555520?s=19

wow.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 12:03

Szerintem az átigazolási politikánkat nagyrészt az határozza majd meg, hogy mit alakítunk a BL-ben, ha kizúgunk az Atma ellen akkor szerintem fullba fogjuk nyomni a kretént és lehetnek ilyen Icardi,Marcelo féle igazolások és fejek hullhatnak (Pjancsi,Dybala) ha esetleg megnyernénk akkor talán jönne egy fiatalitási hullám Zanioloval meg Ndombelével.

Maxi azt nyilatkozta, hogy nem igazán tudja megmondani, hogy Ramsey milyen játékos, majd ha látja edzésen akkor kiderül. Ebből nem arra következtetek, hogy titokban ő írta fel ezt a nevet Paratici noteszába...ami nem jó jel.

CB fronton azt kellene eldönteni, hogy mi a faszt akarunk Ruganival?

1. Feltenni a legfelső polcra Cselló és Bonu mellé ---> mert akkor egy 4. számú védőt kell venni (amire Romero tökéletes) (erre látom a legtöbb esélyt)
2. Eladni, és hozni egy olyat akiben megvan a klasszis potenciál ,mert akkor lehet ilyen De Ligt volumenű igazolásban gondolkodni (erre lófasz esély se látok)

A lényeg az lenne, hogy végre konzisztensen rakjuk össze a keretet és ne legyen az, hogy egy posztra csak 2 játékos van egy másikra meg 4 és aztán Maxinak kelljen kitalálni, hogy hogyan lesz ebből ütőképes formáció.
Meg persze a "meglepetésfaktor", hogy ki buzul meg nyáron és húz el dupla pénzért máshová. Ez amúgy nem nagyon szokott bejönni, Pogab,Vidal,Morci de akár még Dani Alves ( bonucci  ugye vissza is kullogott a szemétdombról, Asa is megtapasztalhatta milyen a cerka másik végén állni) se ért el többet mióta innen elment, szóval legyen ez intő példa. Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 10:12

nincs még posztja, és pont ezért brutális, hogy össze-vissza játszik különféle pozíciókban, és nagyjából mind legalább átlagos szinten megy neki. játszott már jobb oldalon mindent, bal szélsőt, trequartistát és talán egyszer centert is. ahogy írod, nem sír nála a labda, szeret és tud cselezni, gyors, jó értelemben vett agresszív, nem fosik rávinni a labdát az ellenfél védelmére, és 19 éves kora ellenére (vagy talán épp azért) nem beszari, fejben is jól kezel a hirtelen rászakadt nyomást. dybalánál nem jobb játékos (még?), de egy 4-2-4-ben simán játszhatnának együtt is. a passzjátéka nagyon nyers, azon simán lehetne javítani. ha megvennénk, az ugyanúgy szólna a jövőnek, mint a jelennek. én attól tartok, hogy egyrészt ramsey lesz az az emberünk, akivel tervezünk támadó középpályásként (ami bernardeschire nézve is kellemetlen), másrészt nem biztos, hogy marad rá pénzünk. az olasz fociban ritka az ekkora tehetség, valahogy jó lenne beerőszakolni a keretbe.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 09:29

s4tch írta:
barza helyett jön romero, ez rendben is lenne. aztán ha sikerül még behúzni valakit, akkor öröm, ha nem sikerül, akkor állítólag az is előfordulhat, hogy martint még egy évig megtartjuk.

engem a középpálya mozgat inkább. az oké, hogy khedira helyére jön ramsey. viszont én nagyon szeretném, ha jönne ndombele és zaniolo is, nekik nem lenne könnyű helyet szorítani. ehhez costa mellett még valakit el kéne adni, aki vélhetően csak cuadrado lehetne. zokognék.

Zaniolot nem láttam még jászani, így egy totál objektív (statisztika) szemszögből játszhatom az ördög ügyvédjét:
Mi a srác posztja? Trequartista?
A 2.0 szerelés dicséretes, lehet vele pressingelni. 2 assist 3 gól se olyan rossz ~1000 játékperc alatt, az 1.9es dribble, ugyancsak jó, nem sír nála a labda, viszont ehhez 0.5 kulcspassz társul és 82% passz pontosság. Ez utóbbi az a stat ami nagyon lehúzza az összképet, mert a pontosság trequartista poszton rendben lenne, ha társul melle mondjuk egy 2es kulcspassz legalább, a 0.5 viszont azt jelenti, hogy pontatlan a srác és nem azért mert high risk-high reward = (key pass) passzokat játszik.
Szóval miben jobb mondjuk Dybalanal (aki amúgy a szerelésen és a fejpárbajon - hát igen Zaniolo 190 centi - minden statban klasszisokkal jobb)?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-17, 00:10

s4tch írta:
barza helyett jön romero, ez rendben is lenne. aztán ha sikerül még behúzni valakit, akkor öröm, ha nem sikerül, akkor állítólag az is előfordulhat, hogy martint még egy évig megtartjuk.

engem a középpálya mozgat inkább. az oké, hogy khedira helyére jön ramsey. viszont én nagyon szeretném, ha jönne ndombele és zaniolo is, nekik nem lenne könnyű helyet szorítani. ehhez costa mellett még valakit el kéne adni, aki vélhetően csak cuadrado lehetne. zokognék.

Örülnék, ha a középpályás kívánságod összejönne, kár, hogy sok esély nincs rá. Egy olyan box-to-box kellene, aki Matuidi hibáit is ki tudná javítani, meg persze az erényeit megtartaná. Én Cuadrado eladását sajnálnám, de nem ellenezném, annyit biztos. Ő már nem fog a kezdőcsapatért harcolni, tipikus csereember. Viszont a jobb oldal teljes bejátszása miatt nagyon is hasznos. A legjobb az lenne, ha hoznánk valaki hasonlót a helyére, akit tudnék mondani ebben a körben, az Lazaro a Herthaból. Nem lenne kezdőember, de az egész oldalt bejátssza, fizikálisan nem gyengülnénk vele, és igazából szerintem az ő esetében nem nagyon kell csak a jobb oldalra korlátozódni. Más kérdés, hogy csak cserének érkezzen, a kezdőbe jelenleg nem elég jó.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-16, 22:02

barza helyett jön romero, ez rendben is lenne. aztán ha sikerül még behúzni valakit, akkor öröm, ha nem sikerül, akkor állítólag az is előfordulhat, hogy martint még egy évig megtartjuk.

engem a középpálya mozgat inkább. az oké, hogy khedira helyére jön ramsey. viszont én nagyon szeretném, ha jönne ndombele és zaniolo is, nekik nem lenne könnyű helyet szorítani. ehhez costa mellett még valakit el kéne adni, aki vélhetően csak cuadrado lehetne. zokognék.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-16, 21:41

s4tch írta:
de ligt a barcelonánál fog kikötni, nagyjából fölöslegesen foglalkozik vele az olasz sajtó.
én is így gondolom, csak ismétlem önmagam, de a Higany biznisz érdekes módon a védelemmel kapcsolatos terveket rontotta el a legjobban. Bonucci még legalább 2 évig szinte fix kezdő, Chielliniben is bőven van még 1 szezon, ott van még Rugany. Ha elfogadjuk, hogy 30 millióért veszünk 5. védőt Romero személyében, akkor is még mindig max egy 3-4. számú védő hibádzik.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-16, 21:08

de ligt a barcelonánál fog kikötni, nagyjából fölöslegesen foglalkozik vele az olasz sajtó.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-16, 21:01

Nem értem az egész sztorit. A Genoa nem azért vásárolta meg Stu-t elképesztően nagy összegért, (külső szemlélőnek) teljesen random időben, hogy a nyáron majd kamatostul visszaadjuk Romero 8 éven át össze-vissza kifizetett árában? Vagy meggondoljuk addig a dolgot és más irányba megyünk (pl. de Ligt), aztán visszavesszük Favillit 15 millióért, hogy aztán visszaadjuk kölcsönbe? Very Happy

Vagy extrém módon jön Romero és de Ligt együtt kb  90-110 misiért Barza és Cáceres helyére, hogy legyen egy Chiello, Bonucci, Rugani, Romero, de Ligt sorunk? Ez elég irreálisnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-16, 20:39

EsztéNégy írta:
Egészen elképesztő, de állítólag Manolas kivásárlási ára potom 36 millió euró. Nem igazán értem, ennyiért miért nem ment rá már valamelyik klub, szerintem egy elég jó védő, és nem lepne meg, ha behúznánk a nyáron a korosodó Cselló és visszavonuló Barzamaci apropóján. Ha már belső védő: a firkászok tudni vélik, hogy De Ligt mögé felírtuk Eder Militao nevét a kívánságlistára. A Porto fiatal brazil középső védője, állítólag óriási tehetség, nagyjából ennyit tudok róla.

Manolas igazából jobb lett volna, mint Bonucci, kivéve persze a passzjátékot, mert abban Bonu szinte mindenkit ver a posztján belül. A görög jobb csapatot érdemel, mint a Roma, és ez nem a csapatát becsmérlő álláspont lenne, hanem mert egyszerűen egy topcsapatra érdemes játékosról van szó. De Ligt valószínűleg közel a duplája lesz annak, amiből Manolast elvileg ki tudnánk vásárolni a szerződéséből, és egyáltalán nem a védelemre kellene iszonyatos összeget költeni (bár a 36 milla sem kevés). Militaoért valóban a Real állhat a poleban, de nem dőlt el még semmi, legalábbis bejelentés még nem volt.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-16, 20:33

Militao a reálba fog menni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-16, 20:30

Egészen elképesztő, de állítólag Manolas kivásárlási ára potom 36 millió euró. Nem igazán értem, ennyiért miért nem ment rá már valamelyik klub, szerintem egy elég jó védő, és nem lepne meg, ha behúznánk a nyáron a korosodó Cselló és visszavonuló Barzamaci apropóján. Ha már belső védő: a firkászok tudni vélik, hogy De Ligt mögé felírtuk Eder Militao nevét a kívánságlistára. A Porto fiatal brazil középső védője, állítólag óriási tehetség, nagyjából ennyit tudok róla.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 18:24

CsT írta:

wub

Mille Grazie  10 

Ezt felhasználtam a Bianka nénin (copyright nélkül, mi scusi!)

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 12:33

s4tch írta:
baszki, tényleg. szép találat, terjesztem.
VERDAMT!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 11:58

bombahoppa írta:

Én most se hiszem el, hogy Padoin elment...  Sad 

Ma szabin vagyok, mindenem a csapaté. Megyek sört venni  clown
wub

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 11:04

CsT írta:

Nincs miért, ez akkora baromság minthogy leigazoljuk Higuaint vagy, hogy Ronaldo ide akar jönni és, hogy Bonuccit visszahozzuk a Milánból! Very Happy
Én most se hiszem el, hogy Padoin elment...  Sad 

Ma szabin vagyok, mindenem a csapaté. Megyek sört venni  clown

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 10:38

Téjlor89 írta:

Pff. Én ezennel elkezdtem az aggódást.
Nincs miért, ez akkora baromság minthogy leigazoljuk Higuaint vagy, hogy Ronaldo ide akar jönni és, hogy Bonuccit visszahozzuk a Milánból! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 10:28

exchaby írta:

az imént kaptam el ezt a pillanatot instagramon

Bevásárlóközpont - Page 27 Screen10
Pff. Én ezennel elkezdtem az aggódást.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 10:18

exchaby írta:

az imént kaptam el ezt a pillanatot instagramon

Bevásárlóközpont - Page 27 Screen10
Cselló megy az indába? rabbit
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 09:53

baszki, tényleg. szép találat, terjesztem.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 09:35

Téjlor89 írta:
A calciomercato azt írja, hogy az Icardi balhé hátterében az áll, hogy megegyezése van a Juventussal.
az imént kaptam el ezt a pillanatot instagramon

Bevásárlóközpont - Page 27 Screen10

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-15, 07:33

s4tch írta:
itt van anyu:
https://www.instagram.com/frac77/

durva, hogy egyidős velem affraid
Csak semmi coming out, ez instant coming in.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-02-14, 20:23

A calciomercato azt írja, hogy az Icardi balhé hátterében az áll, hogy megegyezése van a Juventussal.

Szerintem kacsa, de ha idén nyáron megint a csatársorra költenénk 100 millát egy ilyen középpálya mellett, az erőteljesen a vicc kategória lenne...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: