Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-26, 08:29

Tankcsapda írta:

 neki a háromvédős rendszer lenne jobb, ahogy a keret jelentős részének.

Annyiban vitatkoznék, hogy Kanca legnagyobb baja a koncentráció (illetve annak hiánya) ha fölfutásoknál ha labdát veszít (ami tavasszal nagyon gyakran megtörtént) akkor ott a terület mögötte, ez RB-ben és RWB-ben ugyanúgy fennáll (nyilván a 3 védős rendszerben könnyebben oda segít a jobb oldali CB) de ezt rühelli szerintem igazán benne a hal. Szóval nála ezt kellene orvosolni vagy úgy feljebb tolni (4-4-2, 4-2-3-1, hogy legyen mögötte 1 RB, persze ahhoz igazolni kellene mert De Sciglioval nem messzire megyünk.



Kanté nevét én még soha egyetlen apró betűs tuttosport cikkben sem olvastam, úgyhogy nem hiszem, hogy ő képben lenne nálunk. Pogba meg...a világ legnagyobb futballkurvája lenne ha MU-Juve-MU-Juve utat járná be, bár azt adom, hogy ő lenne a tökéletes megoldás per pillanat számunkra.


Amibe nehezen látok bele, hogy idén kb mekkora kiadást bír el a költségvetés. Mert azért N'dombele, Chiesa, Zaniolo, Manolas (megtoldva esetleg egy Tonalival) bőven 200M fölötti költekezést jelentene, ehhez azért 2 vezéráldozat kell.



Plusz "nesze sánta itt egy púp" alapon még a malaccal is kezdeni kell valamit, mert nem hiszem, hogy a Londongrád kipengeti az árát.



Tonaliról mostanában kevesebb szó esik, pedig őt jó lenne megfogni még ha 1 évet ott is hagynánk Bresciába.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-26, 07:24

Tankcsapda írta:


Elég izzadtságszagú, de a célnak megfelel.

Őszintén szólva az sem érdekel, ha csak a sajtónak szólt az egész, közben utálja Allegrit. Ami érdekel, hogy úgy játsszon mint ősszel és hogy fejlődjön. Pl én ki nem állhatom a főnökömet, de ez a teljesítményemen nem látszott meg soha, illetve úgy közelítettem meg a felfogásbeli különbségeinket, hogy olyan területeken tudok belőle fejlődni amik nem az erősségeim és egy hozzám hasonló személyiségű főnök mellett erre egyszerűen nem lenne alkalmam. Hasonlót várok Cancelotól.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-26, 00:13

Ha a középpályás problémát nézzük, igazából csak az a lényeg, hogy előrelátók legyenek a vezetőségben, és az edző által megálmodott rendszerbe illeszkedjen. Szándékosan nem írok Allegrit, mert amíg nincs szezon vége, addig nem merem azt mondani, hogy megy vagy marad. De ha tényleg próbálkoznánk három védővel, akkor Kanté tökéletes és nem fölösleges igazolás lenne. A képességei miatt hozzátenném, hogy nem ezért lenne fölösleges, viszont négyvédős rendszerben Can és Kanté egyszerre a középpályán túl defenzív lenne, és szerintem a német alapember lesz a következő szezonban. Ritkán nyújtott kifejezetten jó teljesítményt, viszont ezt lehet az első szezon és az őszi sérülékenysége számlájára írni. Az Atletico elleni meccs alapján az ő fizikumára viszont lehet építeni, és sokkal hasznosabb volt, ahogy a védelemben feltolva a megnyert párharcokkal begyűjtötte a labdákat.

Az alap nyilván a fizikum és a sebesség, erre hatalmas szükség van. Ha olyat keresünk, aki inkább védekezésben jeleskedik, akkor Kanté a legjobb, ha támadásokat is segítő játékos kellene, akkor Pogba lenne az elitjelölt. Egyébként mindkét játékos simán válthat klubot nyáron, egyiküket jó lenne megszerezni, akár vezéráldozat árán is, mert ha Pjanicot elpasszolnánk egyikük miatt, akkor is erősödnénk. Bernardeschi nekem kérdéses, én hátravonnám a középpályára, és akkor egyértelmű, hogy Kantéra lenne szükség, viszont a lendület totális hiánya miatt Pogba talán prioritást élvezhet. Fene tudja, mi sül ki a mercatoból, egy nagyot viszont szerintem mindenképpen robbantunk megint.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 23:57

Krisz írta:
Cancelo: fake news

Ennyit erről.

Elég izzadtságszagú, de a célnak megfelel. Bár igazából ez sem tetszik, mert teljesen fölöslegesen belerúg egy másik csapatba, még ha a Zinterről is van szó. Valami nagy gond lehet Allegri és Cancelo között, amit következő szezon elejéig legkésőbb rendezzenek. Ha a portugál jövő tavasszal a őszi szezonos formáját hozza, akkor nem kérdés, hogy nagy erőssége lesz a csapatnak, és neki a háromvédős rendszer lenne jobb, ahogy a keret jelentős részének.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 21:43

A Flamengoban van egy 17 éves Reinier Jesus nevű srác, akinek a kivásárlási ára 70 millió euró körül mozog. Természetesen mi is tettünk már érte 50 misis ajánlatot, amit visszapattintottak. Very Happy

Mindenesetre hova kurvult ez a világ. Még a fele is sok lenne bármennyire penge a srác.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 21:00

Cancelo: fake news

Ennyit erről.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 17:22

Téjlor89 írta:
Az én fantasy football középpályám is Kanteval kezdődne egyébként. Csak ez a stílusú játékos olyan, mint a fehér holló. Szerintem egyre kevesebb is van belőlük. Ő pedig nem hiszem, hogy mozdítható.

Nyilván Kantet nem fogjuk leigazolni, viszont szerintem a típus nem ritka. Valami fiatal tehetségre gondoltam elsősorban, aki a tackle animal aspektusban már most kiemelkedik és pontosan passzol. A játék többi elemében pedig nálunk fejlődne. 
Ndidi pl érdekes lehet, bár őt se láttam még játszani illetve a 80% pass accuracy nem egészen az amit én "pontosan passzol" alatt értek, de profilra valami ilyesmi. Ha már leszter akkor Tielemanson is el lehet gondolkodni.
A másik dolog a kpn, pedig Nicolussi, aki szerintem már most eszméletlen jól passzol és tetszik a flowja, nálam jövőre simán keretben lenne minimum 2017/18as Bentancur szinten. Ha védőt csinalunk Canbol és eladjuk Khedirat, plusz hozunk valami box to boxot akkor a maradék helyeket remélem ilyen Nicolussi, Tonali, Zaniolo vonallal töltjük fel, nem pedig valami középszert hozunk a PLből selejtezve (Ramzitól most eltekintek). A Pjanic, Matuidi, Ramsey, Bentancur, Davids, Zaniolo, Tonali/Nicolussi sorral ki is egyeznék.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 15:58

Az én fantasy football középpályám is Kanteval kezdődne egyébként. Csak ez a stílusú játékos olyan, mint a fehér holló. Szerintem egyre kevesebb is van belőlük. Ő pedig nem hiszem, hogy mozdítható.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 15:47

Téjlor89 írta:


Én a BL meccseik közül láttam párat. A BL idei szezonjában meccsenkénti 2.5 labdaszerzése van, ami erős. Emellé 1.5 interception is. De amúgy az a legnagyobb pozitívuma, amit s4tch mond. Ügyes a labdával, van szeme az előrejátékhoz és fut, labdástól Very Happy

De egy Pjanic típusú játékossal szerintem nem lenne elég védekezés szenmpontból egy két belső kp-s középpályán. Kell mellé egy Ramsey vagy Bekúr.

Bajnokságban csak 1.9. Én jobb szeretem azt nézni, baselinenak szerintem jobban működik, a BL teljesítmény sokkal rapszódikusabb általánosságban véve (ami logikus a természetéből adódóan) ezért kicsit torz eredményt ad. Mondom, pusztán statok alapján nekem ő inkább a Pogba profilnak tűnik, mint a Kante profilnak. De amúgy már azzal is sokkal előrébb lennénk, sőt egy előre-hátra masszív kiegyensúlyozott kpt is össze lehetne vele hozni (illetve a mostani kerettel, Ramzi included) minden bizonnyal.
Az már csak személyes ízlés kérdése, hogy én imádom ezt a Davids, Tacchinardi, Vidal, Kante típust, nem bánnám ha alapköve lenne a játékunknak.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 14:51

CsT írta:


Ha a Dybala,Pjancsi,Sandro,Costa,Kanca ötösből kettőt el kell adni, az nálam is Costa és Dibcsi lenne ...

Egyetértek. Ha Max marad, Dybalat el kell adni. Az ő árukból kijönne Ndombele és Chiesa és ha ügyesek vagyunk, még egy kis apró is marad. A támadók és a középpálya meg is lenne. 

Még egy fasza CB, amit majdnem egészben fedezhetnek is a kisebb eladások. És akkor tudunk hozni egy közel nullás mercatot Dybi és Costa eladásával. Ha Sandrot le tudnánk cserélni ráfizetés nélkül Grimaldora, azt még aláírnám.

Ha Pjanic valóban megy, akkor el kell hozni Zaniolot és bízni benne, hogy Bekúrral megoldják a Ndombele és Ramsey mellett fennmaradó középpályás posztot.

Persze minden okoskodás attól függ, hogy milyen formációt akarunk jövőre. Ha nincs terv erre, csak megyünk az árral, mint eddig, akkor jó lesz így Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 14:47

s4tch írta:
khedirát én 100% távozónak tekintem. szerintem van vele egy gentlemen's agreement, és a nyári fizetésemelése is arról szólt, hogy egyfajta bánatpénzt is kapjon idén.

Én már tavaly is ebben reménykedtem Very Happy Aztán nehogy köré építse MAxi a csapatot. Very Happy

Sokat nem vártak a firkászok, Kanszellót már vinné is MU jocolor jocolor
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 14:36

khedirát én 100% távozónak tekintem. szerintem van vele egy gentlemen's agreement, és a nyári fizetésemelése is arról szólt, hogy egyfajta bánatpénzt is kapjon idén.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 14:33

Krisz írta:


Egy Dybala+Koszta eladásból azért elég jól lehetne upgradelni, olaszosítani, sebességet növelni. Khediraért és Matuidiért aligha kapnánk amúgy sokat, inkább az lenne üdvözölendő, hogy megszabadultunk a konstans alibitől és esztétikai lestől.
Ha a Dybala,Pjancsi,Sandro,Costa,Kanca ötösből kettőt el kell adni, az nálam is Costa és Dibcsi lenne, értük pénz is jönne + a pótlásuk sem megoldhatatlan, Chiesa hozná Costa szintjét (sajnos az agyi szintjét is), Dybala helyett igazából annyira nem is kellene senki, mert a Chiesa,Ronaldo,Manzsu,Kean,Bernát,Puli 6-os elég is lenne, HA nem Allegri lesz az edzőnk, ha ő lesz akkor kell valaki mert nyilván ezekből 2-3 mindig sérült lesz.

A legnagyobb félelmem, hogy Kebab távozásáról nem nagyon olvasni... mert ha ő marad akkor nem fog jönni több kp, max ha Pjanics megy. Suspect
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 13:47

Krisz írta:



Ti biztos több Lyon meccset láttatok mint én (0), de ez az N'Dombele nekem nagyon nem tackle animalnek tűnik statok alapján. Inkább egy ilyen all-rounder mezz'ala típus, persze abból kiváló. Az a bajom vele, hogy erősítené biztosan a kpt, de erre a profilra ott van Ramzi, és megint ott tartunk hogy nincs egy modern gyors, ügyes, fegyelmezett boxtoboxunk (tackle animal).

Én a BL meccseik közül láttam párat. A BL idei szezonjában meccsenkénti 2.5 labdaszerzése van, ami erős. Emellé 1.5 interception is. De amúgy az a legnagyobb pozitívuma, amit s4tch mond. Ügyes a labdával, van szeme az előrejátékhoz és fut, labdástól Very Happy

De egy Pjanic típusú játékossal szerintem nem lenne elég védekezés szenmpontból egy két belső kp-s középpályán. Kell mellé egy Ramsey vagy Bekúr.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 13:10

én megnéztem pár lyon meccset, először aouar és fekir miatt, mindkettőt csípem. aztán elkezdett tetszeni ndombélé: kurvajó a fizikuma, gyors, agyban is (bár interjúi alapján egy egyszerű, már-már bárgyú figurának tűnik), elég pontosan passzol, és van két olyan skillje, ami nekünk már a conte-évek óta hiányzik a középpályáról. egyrészt piszok jól cselez labdavezetés közben is, másrészt labdával úgy nyargal, hogy öröm nézni. a labdakihozatalban ezer éve gyengék vagyunk, lévén pont azok a kiegészítő emberek (cuadrado, costa, korábban morata) jók benne, akik egyébként vagy nem játszanak, vagy nem labdaszerzők. ndombélé meg megszerzi/megkapja a labdát, és huss, már ott is van vele az ellenfél 16-osa környékén. hüpp, hüpp, barba trükk. egyébként nem a világ legjobb játékosa, de szerintem tudnánk használni.

más kérdés, hogy egy can/khedira, pjanic, matuidi középpályát hogy szervezel úgy át, hogy maradjon benne némi kreativitás is, és a fizikum, a sebesség is fejlődjön. egy ramsey, pjanic, ndombélé atom lehetne, de van egy olyan érzésem, hogy pjanicot sajnos el fogjuk adni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 12:58

Téjlor89 írta:


Megnéztem pár Arsenal meccset, mióta leigazoltuk Ramseyt és kifejezetten jól és sokat szerel!

Tackle animalnak amúgy ott van Ndombele a felállásodban.

Akire még érdemes odafigyelni, az Bekúr. Ha percenkénti bontásban nézzük, akkor a védekező statjai olyan szinten vannak, mint a kontinens legjobbjainak!!!

Ti biztos több Lyon meccset láttatok mint én (0), de ez az N'Dombele nekem nagyon nem tackle animalnek tűnik statok alapján. Inkább egy ilyen all-rounder mezz'ala típus, persze abból kiváló. Az a bajom vele, hogy erősítené biztosan a kpt, de erre a profilra ott van Ramzi, és megint ott tartunk hogy nincs egy modern gyors, ügyes, fegyelmezett boxtoboxunk (tackle animal).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 12:53

CsT írta:

Ezt mondjuk támogatnám Very Happy

Igazából Bonut is úgy tudnánk upgradelni ha visszatérnénk a 3 védős szisztémához. Ami talán még Dybcsinek is kompatibilis lehet (ha tényleg megtartjuk), akinek abszolút nem, az koszta.

Egy Dybala+Koszta eladásból azért elég jól lehetne upgradelni, olaszosítani, sebességet növelni. Khediraért és Matuidiért aligha kapnánk amúgy sokat, inkább az lenne üdvözölendő, hogy megszabadultunk a konstans alibitől és esztétikai lestől.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 12:48

CsT írta:

Abban meg Dibcsinek nincs hely + ugye akkor csak 2 belső kp van amihez meg Pjancsi nem optimális (kivéve ha Ramseyről kiderül, hogy egy tackle animal) Very Happy

Persze Koszta nélkül a keret baromi lassú lenne....ááá szar az egész Very Happy

Megnéztem pár Arsenal meccset, mióta leigazoltuk Ramseyt és kifejezetten jól és sokat szerel!

Tackle animalnak amúgy ott van Ndombele a felállásodban.

Akire még érdemes odafigyelni, az Bekúr. Ha percenkénti bontásban nézzük, akkor a védekező statjai olyan szinten vannak, mint a kontinens legjobbjainak!!!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 12:46

s4tch írta:


3-4-3-ban simán játszhatna santa
Abban meg Dibcsinek nincs hely + ugye akkor csak 2 belső kp van amihez meg Pjancsi nem optimális (kivéve ha Ramseyről kiderül, hogy egy tackle animal) Very Happy

Persze Koszta nélkül a keret baromi lassú lenne....ááá szar az egész Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 12:45

CsT írta:
Meg is álmodtam.

Nem rossz ez így egyébként. Annyi, hogy nem vagyok benne biztos, hogy Pjanicból ki tudnánk hozni azt, ami benne van egy olyan középpályán, ahol csak két klasszikus belső kp. van. Ide mindketten erősen kéne tudjanak védekezni és támadni is. Pjanicot szerintem fojtja, ha sokat kell védekezzen. Inkább egyel feljebb, a csatárok mögött képzelném el ebben a felállásban, ahogy a Romaban is játszott - ott kijöhetne belőle minden penge és kreativitás.

s4tchnek full igaza van abban, hogy Ramseyre nem lehet építeni, mert nagy esély van rá, hogy sérült lesz, amikor igazán szükségünk lenne rá. Sajnos Chielloval is ugyanez a szitu. Valahogy úgy kéne összerakni a védelmet, hogy ne essen össze, ha kiválik belőle Giorgio. Ez kurva nehéz lesz és bár Manolas jó védő, ahhoz Varane szintű igazolás kéne, h ellegyünk Giorgio nélkül. Így marad az, hogy elkezdünk imádkozni a BL tavasz kezdetén, hogy bírjon ki 3 hónapot az öreg.

Más: villámgyorsan beindultak a Cancelot és MU-t házasító pletykák. Nagyon érdekelne, mi folyik a színfalak mögött Cancelo-ügyben.


A hozzászólást Téjlor89 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-25, 12:46-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 12:04

CsT írta:
...akinek abszolút nem, az koszta.

3-4-3-ban simán játszhatna santa
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 11:41

Meg is álmodtam.

Bevásárlóközpont - Page 15 J2019

A gond annyi, hogy én Costát, Kebabot és Matuidi adtam el és ebből vettem meg Manolas, Dombelét és Zaniolot valamint Romerot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 11:35

s4tch írta:
na és amit a gazzetta ír, az smafu? emre can belső védőt játszhat jövőre.
Ezt mondjuk támogatnám Very Happy

Igazából Bonut is úgy tudnánk upgradelni ha visszatérnénk a 3 védős szisztémához. Ami talán még Dybcsinek is kompatibilis lehet (ha tényleg megtartjuk), akinek abszolút nem, az koszta.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 11:29

tjunior írta:

vagy RWnek használni ha már védekezni nem tud

Ez a védekezni nem tud dolog akkora faszság. Megvan a sebessége, hullámzóan hozza a védekező statokat is... Lehet, hogy nem szeret védekezni, de az más téma, mondjuk kapcsolódik a következőhöz. Egyetlen baja van, az pedig a koncentráció. Olyan gólokat kaptunk róla amikor elől ragadt, illetve amikor valami tőle szokatlan hibát vétett, balfaszul eladott labda, rossz labdaátvétel (Ajax). 25 éves tisztulnia kell még a játékának és fegyelmezettebbnek kell lennie. Erre a legjobb közeg az olasz foci. Leírni őt ennyi után akkora marhaság, mint kibaszni Allegrit megfelelő helyettes nélkül.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 11:19

na és amit a gazzetta ír, az smafu? emre can belső védőt játszhat jövőre.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 11:09

CsT írta:
Tegnap szinte biztosan állították...
manolasz: ha azt nézzük, hogy caceres és barza távoznak, akkor manolasz hozzájuk képest upgrade. ha meg azt, hogy manolasz és romero lesz a két belső védő igazolás, miközben de ligt volt a terv, akkor szarban vagyunk, mert bonuccihoz képest egyik sem upgrade.

cancelo: támadásban extra, védőként gyenge. nem lesz belőle dani alves, az tuti, wingernek nem elég jó, úgyhogy ha a védekezését nem sikerül összekapni, akkor 40 körül ki fogunk szállni belőle.

pjanic-rakitic: ez is visszalépés, viszont ha jön ndombélé és sikerül csapatot gyúrni a középpályából, akkor talán összességében nem járunk rosszul. viszont a 30 fölötti játékosokat kurvára el kéne felejteni. barza, pirlo, cr belefértek, de ők egytől-egyig klasszisok a posztjukon.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 11:03

CsT írta:
Ez volt már? Lehet kirúgjuk Paraticit és Ronci lesz a sportigazgató is! Very Happy Very Happy Amúgy jó a listája, még ha nyilván kamu is. Very Happy

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-c-ronaldo-nemcsak-marad-az-atigazolasokba-is-belefolyna-2696511
Elképesztő mennyire egy rúgóra jár az agya CRnek a firkászokkal, pont azokat kéri akiket ők is írnak.  jocolor
Megjegyzem ebből is látszik, hogy totál hülyének nézik az embert. Mert ha annyit írnak, hogy Felix, Varane meg Isco, az még hihető is lenne valamennyire, csapattárs meg a portugál srác akinek a meccsén is, oké. De Chiese? Főleg Manolas? Ki hiszi ezt el? Nem is érdekli őket mennyire hihető az egész, jó az a prolinak. Ami a legszomorűbb az egészben, hogy legtöbbször jó is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 10:48

Ez volt már? Lehet kirúgjuk Paraticit és Ronci lesz a sportigazgató is! Very Happy Very Happy Amúgy jó a listája, még ha nyilván kamu is. Very Happy

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-c-ronaldo-nemcsak-marad-az-atigazolasokba-is-belefolyna-2696511
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 10:46

s4tch írta:
a corriere torino szerint allegri egy belső védőt, egy jobb bekket és egy belső középpályást szeretne, így akár cancelo és pjanic is mehetnének.

ez részben magyarázná cancelo idióta viselkedését, illetve valahol érthető is, róla kaptuk a gólt az ajax otthonában, és tavasszal kb. semmit nem tett le az asztalra. pjanicot én csak akkor engedném el, ha jönne ndombélé, és még valaki, aki tud passzolni. (ramsey nagyon jó játékos, de porcelánból van, képtelenség csak rá építeni.)
vagy RWnek használni ha már védekezni nem tud
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 10:33

s4tch írta:
a corriere torino szerint allegri egy belső védőt, egy jobb bekket és egy belső középpályást szeretne, így akár cancelo és pjanic is mehetnének.

ez részben magyarázná cancelo idióta viselkedését, illetve valahol érthető is, róla kaptuk a gólt az ajax otthonában, és tavasszal kb. semmit nem tett le az asztalra. pjanicot én csak akkor engedném el, ha jönne ndombélé, és még valaki, aki tud passzolni. (ramsey nagyon jó játékos, de porcelánból van, képtelenség csak rá építeni.)

Fú, ez azért elég kemény lenne, ha Cancelot kidobnánk egy év után. Teljesen egyértelmű a srácban lévő potenciál, ősszel gyakorlatilag a legjobb játékosunk volt és a sérülése előtti időszakban már védekezésben is fejlődött. Azért mert volt egy szar tavasza, durva lenne egy év után kibaszni a csapatból. Ha valóban ő insta huszárkodott, akkor kicsit más a szitu.

Az instás akcióit tekintve, ha feltesszük, hogy valóban ő lájkolgat #AllegriOut posztokat, akkor két opció van:
A) Megmondtuk korábban, hogy repül a csapatból ezért megsértődött és elkezdett faszságokat lájkolni instán. Szerintetek ez lehetséges? Ne felejtsük el, hogy az első insta akciója az Ajax elleni BL kiesést követő nap délelőttjén volt. Azt nem tudom elképzelni, hogy közöljük játékosokkal, hogy nem számítunk rájuk jövőre, miközben még versenyben vagyunk a BL-ben. Ez az opció nekem nem áll össze.
B) Alapból idióta a srác és úgy kezdett el lájkolgatni, hogy senki nem közölte vele, hogy ki akarjuk tenni a csapatból jövőre. Ez esetben egy pöcsfej és jogos, hogy el akarjuk adni. Lényeg persze, hogy ne bukjunk rajta anyagilag és tudjuk megfelelően pótolni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2019-04-25, 10:27

s4tch írta:
a corriere torino szerint allegri egy belső védőt, egy jobb bekket és egy belső középpályást szeretne, így akár cancelo és pjanic is mehetnének.

ez részben magyarázná cancelo idióta viselkedését, illetve valahol érthető is, róla kaptuk a gólt az ajax otthonában, és tavasszal kb. semmit nem tett le az asztalra. pjanicot én csak akkor engedném el, ha jönne ndombélé, és még valaki, aki tud passzolni. (ramsey nagyon jó játékos, de porcelánból van, képtelenség csak rá építeni.)
Tegnap szinte biztosan állították (Asszem pont a Corriere), hogy a belső védő Manolas lesz, akivel már megegyeztünk és aktiválni fogjuk a kivásárlási árát.

Hát én tőle nem vagyok boldog....olyan mint egy görög Bonucci, rengeteg faszságot csinál, sebességben sincs a toppon.

A Lómából minden normális játékos dobbant 1-2 szezon után, ő meg még ott van 27 évesen, ez se jó jel.

Az Rb kurvára hiányposzt a nagyvilágban, oda nehéz lenne találni klasszis matériát, meg Cancelot nyilván nem mínuszosan kellene eladni (bár az lenne a legjobb ha szexelne egyet Maxival és azt a posztot nem kellene bolygatni).

A középpályán én erősen rettegek egy Pjanic-Rakitic cserétől.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
15 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: