Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-14, 20:23

A calciomercato azt írja, hogy az Icardi balhé hátterében az áll, hogy megegyezése van a Juventussal.

Szerintem kacsa, de ha idén nyáron megint a csatársorra költenénk 100 millát egy ilyen középpálya mellett, az erőteljesen a vicc kategória lenne...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-14, 10:25

s4tch írta:
itt van anyu:
https://www.instagram.com/frac77/

durva, hogy egyidős velem affraid

Atyaég  10
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-14, 07:00

Téjlor89 írta:
A másik meccset néztem, csak az összefoglalót láttam az Ajax meccsről, de az annyiról szólt, hogy Vinícius körbefutkározza De Ligtet. Komolyan kérdem, mert az összefoglaló csalóka lehet: tényleg jó volt De Ligt?
Én csak az első félidőt láttam, ott atom volt, rendre megelőzte az emberét és nyerte a fejpárbajokat.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 23:30

A másik meccset néztem, csak az összefoglalót láttam az Ajax meccsről, de az annyiról szólt, hogy Vinícius körbefutkározza De Ligtet. Komolyan kérdem, mert az összefoglaló csalóka lehet: tényleg jó volt De Ligt?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 21:56

Sky szerint Paratici Ajaxban van, De Ligtet figyeli, aki kurva nagyot játszott az első félidőben.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 20:25

Téjlor89 írta:


Ha Costa mellett még a Pjanics / Dybala duó egyike is le fog lépni, akkor azért elég komoly erőforrásokkal tudunk gazdálkodni majd. Nem szeretném, ha ők elmennének, de ha komoly fiatalításba és esetleg olaszosításba (Zaniolo, Chiesa, Tonali) fognánk ebből a pénzből, akkor bocsánatos lehetne. Melléjük már csak egy Vidal kaliberű játékos kell, aki viszonylag szintén fiatal (Ndombele esetleg?) és meg is vagyunk.

Simán benne van, hogy egyikük távozik. Igazából mindkét játékosnak lennének elfogadható szempontjai. Pjanic közelít a harminchoz, évek óta a csapatnál van, ha még egy komoly csapathoz akarna igazolni, akkor azt nyáron kell megtennie. Dybala meg nem képes vezér lenni, és ezt máshol ki akarja vívni. Azért a kulcsjátékosok eladásával óvatosan, még egyvalakit tudnánk is pótolni, de még egyet igencsak problémás lenne.

Amúgy Rabiot még mindig elérhető, még ha a Barcaval elég pofátlan volt.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 13:18

CsT írta:
Oké, de ha jön Ramsey és ő, akkor továbbra is az lesz a kérdés, hogy ki a tököm fog védekezni, illetve hová illesszük be az olaszt? Very Happy

Lehet leszámolunk a szélsőkkel és nyomatjuk 4-3-1-2-ben? Arra Maxinak úgyis áll a cerka. Mondjuk egy Ramsey,Pjancsi,Bentacur - Zaniolo - Dyba,Ronci sor nem is nézne ki rosszul. Kosztát kicsapjuk, Berna alakítható.

Egy ennyire támadó szellemű középpályás beillesztését csak a kezdő jelentős felforgatásával és több kulcsember eladásával tudom elképzelni. Ez ugyanúgy igaz Ramseyre, mint Zaniolora. Utóbbi nem a kezdőbe érkezne szerintem. Egyébként Zaniolo 2 szerelést átlagol a Serie A-ban - ennyit tőlünk csak Matyika tud felmutatni.

De mondjuk egy 4-2-1-3 két védekezni és támadni is tudó középpályással életképes lenne. Ebben viszont Pjanicsnak nincs helye, vagy esetleg akkor, ha visszaállítjuk a Romas posztjára. Viszont akkor Ramseyvel ketten (Zanioloval hárman?) lennének egy posztra, ami lehet, hogy sok. A másik probléma pedig, hogy Dybala sem illik ebbe a rendszerbe - neki szerintem csak a kétcsatáros játék fekszik igazán. Viszont Pjanics és Dybala eladásával:

Ronaldo (Chiesa), Mandzukic (Kean), Bernardeschi (Cuadrado)
Ramsey (Zaniolo)
Ndombele (Matuidi) -Bentancur (Can)

Ez persze nagyon a fantasy football kategória, meg nyilvánvalóan nem fogjuk ennyire felforgatni a keretet. Továbbá Jancsit és Dybit is nagyon kedvelem, tehát nem is örülnék neki. Viszont egyszerűen Ramseyt nem tudom sehova beilleszteni a jelenleg általunk használt formációkba logikailag - szerintem ha előre akarunk lépni, akkor nem bírunk el egynél több játékost a középpályán, aki csak támadásban, vagy csak védekezésben használható hatékonyan.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 12:46

Oké, de ha jön Ramsey és ő, akkor továbbra is az lesz a kérdés, hogy ki a tököm fog védekezni, illetve hová illesszük be az olaszt? Very Happy

Lehet leszámolunk a szélsőkkel és nyomatjuk 4-3-1-2-ben? Arra Maxinak úgyis áll a cerka. Mondjuk egy Ramsey,Pjancsi,Bentacur - Zaniolo - Dyba,Ronci sor nem is nézne ki rosszul. Kosztát kicsapjuk, Berna alakítható.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 10:56

Így, hogy ekkora Juve drukker volt a srác, remélhetőleg nem lesz problémás a leigazolása. Akiben ekkora potenciál van ilyen fiatalon, ami kézzelfoghatóan manifesztálódik már most a pályán + Juventino is és olasz (tehát jó esély van rá, hogy hűséges lesz a klubhoz), azért szó nélkül le kell tenni a 40 millát.

Egyébként nagyon érdekelne, hogy a profi focisták hogyen kezelik magukban a rajongást a gyerekkori kedvenc klubjuk iránt. Pl. Zaniolo ugye Juve drukker (volt?), de elkerült az interhez, majd a Romanal futott be. Miként játszódik mindez le a fejében? A profizmus kiírtja a rajongást? Vagy titkon minden hétvégén a Roma meccs félidejében megnézi a telóján, hogy mi a Juve meccs állása és magában megünnepli a CR gólt?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 10:51

itt van anyu:
https://www.instagram.com/frac77/

durva, hogy egyidős velem affraid
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 10:33

Ez így elég jól hangzik! Köszi az infót! Ha esetleg mellékeltél volna egy képet a mamáról az lett volna az igazi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 10:30

vannak hangok, amik szerint a srácnak van egy 40 millás kivásárlási ára, és paratici már a télen lezsírozta a gyerek ügynökével, hogy nyáron jön hozzánk. nyilván semmi hivatalos. ja, és állítólag paratici tegnap vigyorogva hagyta el az olimpicót.

a fiú ügynöke amúgy az anyja, aki ahhoz képest, hogy nő, egészen mutatós.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 10:12

Jelenleg milyen szerződése van a Rómával Zaniolonak?
Egyszerű lenne megvenni?
Vissza az elejére Go down
Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 07:21

Tankcsapda írta:


Ennek a cserének remélhetőleg mi fogjuk a legnagyobb hasznát húzni, és nálunk fut be. A Zinterből soha nem igazolt volna hozzánk, viszont a Romaval lenne lehetőség üzletelni. Ha kicsit foglalkoztak volna vele, akkor most lenne a Zinternek egy óriási tehetség támadó középpályása, aki Icardival komoly veszélyt jelentene az ellenfelekre. Persze ők tudják, hogyan herdálják el a tehetségeiket, én nem bánom, hogy nem náluk futott be.

Ha Costa mellett még a Pjanics / Dybala duó egyike is le fog lépni, akkor azért elég komoly erőforrásokkal tudunk gazdálkodni majd. Nem szeretném, ha ők elmennének, de ha komoly fiatalításba és esetleg olaszosításba (Zaniolo, Chiesa, Tonali) fognánk ebből a pénzből, akkor bocsánatos lehetne. Melléjük már csak egy Vidal kaliberű játékos kell, aki viszonylag szintén fiatal (Ndombele esetleg?) és meg is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-13, 00:14

zetterberg40 írta:


És többek között őt adta az izé az indonéz alkoholistáért. Jókora lehúzás volt, már akkor írtam.

Ennek a cserének remélhetőleg mi fogjuk a legnagyobb hasznát húzni, és nálunk fut be. A Zinterből soha nem igazolt volna hozzánk, viszont a Romaval lenne lehetőség üzletelni. Ha kicsit foglalkoztak volna vele, akkor most lenne a Zinternek egy óriási tehetség támadó középpályása, aki Icardival komoly veszélyt jelentene az ellenfelekre. Persze ők tudják, hogyan herdálják el a tehetségeiket, én nem bánom, hogy nem náluk futott be.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 23:18

s4tch írta:
kibaszott jó a gyerek, a góloktól függetlenül. ha megszerezhető, akkor be kell húzni, nincs mese.

És többek között őt adta az izé az indonéz alkoholistáért. Jókora lehúzás volt, már akkor írtam.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 23:17

Petike007 írta:


Ha mezzala-val akarunk játszani, akkor viszont kétségbe vonom, hogy szélsőt is alkalmaznánk a jövőben. Így Costa helye minimum bizonytalan, és Bernát is hirtelen játékrendszern kívüli lenne. Mondjuk Bernát szerintem könnyen adaptálódik bármihez, ha nem sérült rendre a legjobbjaink között van, és megtanult dolgozni is. 

Costa, viszont szinte minden héten produkál valami faszságot, így a megtartása több szempontból is időzített bomba lenne. BÁnat tudja mi lesz.

Miért ne lehetnének szélsők mezzalaval? Iniesta kb. évekig ezt a szerepet töltötte be a Barcaban, mégsem tértek el a 4-3-3-tól. Costa helyzete eleve bizonytalan, ha egyáltalán van még kérdés a távozása felől, így szerintem őt nem érdemes figyelembe venni a következő szezon stílusalakításához.

Amúgy a vicces az, hogy nálunk Khedirara illene ez a szerepkör, ha nem lenne teljesen alkalmatlan rá. Nem fut eleget, nem kezdeményezi eléggé az összjátékot, és...na, nem alkalmas rá egyszerűen. Allegri inkább carrileroként akarja eladni, mint a passzsávok páncélos lovagja, de arra megint nem jó, mert ahhoz párharcokat is kellene vállalnia.

Zaniolot el kell hozni, ez egyértelmű, nem csodálkoznék, ha ő lenne a No.1 nyárra. Viszont őt elhelyezni lesz érdekes, mert jelenleg ha ő jön, akkor Dybala vagy felköti a tangáját, vagy lelép, elsősorban az ő helyén alakulna ki versenyhelyzet, és bár Dybala előrébb tart, én Zaniolora inkább tenném a voksomat kettejük közül.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 23:03

Értem én, hogy mezzala, de ki a faszom fog akkor védekezni? Smile Kicsit megint úgy érzem, hogy kitört az ablak és mi a tetőt újítjuk fel.

Zanyóló mélyen zsebbenyúlós lesz, ha így folytatja.


Jah, és jön Szalah! Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 23:00

kibaszott jó a gyerek, a góloktól függetlenül. ha megszerezhető, akkor be kell húzni, nincs mese.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 22:44

Paratici ott van a Róma meccsen. Zaniolo eddig 2 gól.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 21:28

exchaby írta:


uhh, köszi, ez naon jó, a google translate meg sem közeliti Smile



kiragadnék egy részt ha már téma ki helyére jön Ramsey


Paratici "Ramsey? We signed him because he's a player that's different to the ones we have. Has more technique, but less defensive & tactical. I think Ramsey has never found his best position, because he hasn't played as a Mezzala in a 3-man CM. That's his position."

Ha mezzala-val akarunk játszani, akkor viszont kétségbe vonom, hogy szélsőt is alkalmaznánk a jövőben. Így Costa helye minimum bizonytalan, és Bernát is hirtelen játékrendszern kívüli lenne. Mondjuk Bernát szerintem könnyen adaptálódik bármihez, ha nem sérült rendre a legjobbjaink között van, és megtanult dolgozni is. 

Costa, viszont szinte minden héten produkál valami faszságot, így a megtartása több szempontból is időzített bomba lenne. BÁnat tudja mi lesz.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 09:47

zetterberg40 írta:
Ezt a topikot érdemes végigolvasni.

uhh, köszi, ez naon jó, a google translate meg sem közeliti Smile



kiragadnék egy részt ha már téma ki helyére jön Ramsey


Paratici "Ramsey? We signed him because he's a player that's different to the ones we have. Has more technique, but less defensive & tactical. I think Ramsey has never found his best position, because he hasn't played as a Mezzala in a 3-man CM. That's his position."

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 08:48

Ezt a topikot érdemes végigolvasni. Paratici a Ronci bizniszről (ezek szerint az Icardi vonalnak is volt alapja és Momblano/Agresti nem vaktöltényt puffogtatott a cikkekkel):

https://mobile.twitter.com/ADP1113/status/1095211886327541764
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 08:21

Érdekes én a játékstílus alapján arra gondolnék, hogy Ramsey nem Pjanics, hanem Dybala helyére jön. Sad Jobban el tudom őt képzelni a csatárok mögött amolyan AM/SS szerepkörben mint Jancsi posztján a védelem előtt vagy akár egy 2 kp-s szisztémában. Persze az lenne a heppy ha lufi és maszk is maradna de erre azért kevesebb esélyt látok, viszont akkor Ramseyt nem tudom hova beilleszteni. Talán csak valami diamond rendszerbe.

Én Ramsey kezdőbe érkezésével pont a 4-4-2-őt zárom ki ami egyenes út Dybala távozásához.


Bevásárlóközpont - Page 28 4-2-3-1   Bevásárlóközpont - Page 28 4-3-3 Bevásárlóközpont - Page 28 4-3-3diam


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-02-12, 08:51-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 00:37

zetterberg40 írta:
Amennyiben Pjancsi marad és még Ndombele is beesik nyáron, akkor az már egy tetszetős középpálya lenne.

Ezen felül már csak De Ligt kellene hátra, elöl pedig egy Koszta-Chiesa csere.  Laughing

viszont lassan az ffp-re is oda kell figyelni. nyilván az lenne a legjobb, ha csak costát kéne beáldozni a nyáron. viszont még nem láttunk olyan mercatót, ami akár minimálisan is a fan service jegyében telt volna. ha a dybala, pjanic, szandi trió érintetlen marad, akkor nagyon nem fogunk sírni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 00:28

Amennyiben Pjancsi marad és még Ndombele is beesik nyáron, akkor az már egy tetszetős középpálya lenne.

Ezen felül már csak De Ligt kellene hátra, elöl pedig egy Koszta-Chiesa csere.  Laughing
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 00:16

LeRoi10 írta:

Ez rendben van, hosszabb távon nem lehet szarul kijönni belőle, én csak próbálok már a lehetséges  nyári terveken ötletelni és megfejteni, hogy mire is gondolhat Paratici. Mintha fejben tolnám a Fifa Managert Very Happy

Például itt egy érdekes felvetés: DC-t lecseréljük Marcelora és jövöre fullba nyomjuk a 4-4-2 -t .

Ki: Kebab, DC, Barzagli
Be: Romero, Cáceres +1 évre vésztartaléknak, Ramsey, Marcelo

Csecs (Perin) - Cancelo (DS/Cuadrado), Bonucci (Rugani), Chiellini (Romero/Cáceres), Alex Sandro (Spina/Marcelo) - Bernicica (Cuadrado/Cancelo), Emre Can/Be'kúr (Matuidi), Pjanic (Ramsey), Marcelo (Spina/Matuidi) -  Dybala (Kean), Ronci (Mandzukic).

Ehhez tényleg csak annyi kéne, hogy Ronci és Dybala között meglegyen a kémia. Meg esetleg még egy csatár jól jönne.
Persze ilyen fejjátékokra mindig akkor baszom el az időt, amikor jobb dolgom is lenne. Very Happy

Igen, csak az a baj, hogy nincs meg közöttük a kémia. Szerintem nem lenne működőképes a formáció, bár a pozitívumokat jegyezném meg előbb.

1. A védekezéssel nem lenne gond. Marcelo tökéletesen megoldaná azt a védekezést, amit egy bal oldali középpályástól el lehet várni, ezzel biztosan nem lehet gond.
2. Lenne a csapatnak lendülete, gyors játékosok, szép foci lehetősége megteremne, a széljáték alapvetően erősödne.
3. Marcelo és Ronaldo közel 10 évet húztak le együtt, valószínűleg a bal oldal állandó veszélyt jelentene.

De a negatívumok szerintem túlsúlyban vannak (és nem mennyiségre):

1. Marcelo rövid távú megoldás. Azokat az éveket szerintem már lezártuk, amikor elegendő volt egy kiöregedőfélben lévő sztár másodvirágzása. Pirlo zseni volt nálunk is (talán a milánói önmagát is felülmúlta), Dani Alves az egyetlen szezonjában tavaszra kihozta élete legjobbjának kb. háromnegyedét, ami nem kis dolog volt.
2. Ronaldonak kell egy erőtárs. A Realban ott volt Benzema, nekünk van egy Mandzukicunk. Ronci nélkülük nem tud ilyen magas szinten teljesíteni. Lehet akármekkora klasszis, de sosem az a fajta játékos volt, aki egymaga alakította ki a helyzeteket, sokkal inkább volt punisher, de abban évek óta ő a legjobb. Ehhez viszont kellett neki egy Modric, egy Benzema, vagy akár egy Di María, most kell neki Mandzukic, kellene Dybala, és ott van Pjanic. Egyszerűen szüksége van olyan játékosokra, akik hozzáteszik azt a teljesítményt, amivel Ronaldo ezt az irgalmatlan végrehajtást oda tudja pakolni. Szóval szerintem a Dybala-Ronaldo páros önmagában semmiképpen nem működne.
3. Szerintem Marcelo előretolva nem elég támadásban. Világéletében balhátvéd volt, és igen, egy háromvédős rendszerben valószínűleg jól menne neki, de oda a védekezésbe rakott plusz a bal oldalon kifejezetten szükséges, egy rendes balszélső semmi esetre nem felel meg. Viszont szerintem a korára tekintettel nem tudná azt a lendületet hozni, amit a Realban egyébként Zidane alatt is oda tudott még rakni, de már ő is 31 lesz májusban, szerintem arra a posztra fiatalosabb lendület szükségeltetik. (+ nem biztos, hogy nagyon érdemes a Realból vásárolgatni, azok a játékosok már mindent megnyertek)
4. Fizikálisan kevesek lennénk. Sem Mandzukic, sem Matuidi, nagy kiesés (sem Khedira Very Happy). Pótolnánk őket Bernardeschivel és Marceloval, akik azért tőlük rendesen elmaradnak. Egyfelől Ramsey, még ha nem is Pjanic helyére jön, jó eséllyel a távozását vetíti előre. Csere nem lesz, Cant nem a padra igazoltuk, ez majd jövőre fog kiütközni (bár nem bánnám, ha már most meglátnánk, hogy kiharcolja magának a kezdőt), Pjaniccsal hárman meg fizikailag elmaradnának a legjobbaktól (mondjuk így is, de van különbség).

Szerintem Khedira és Pjanic lelépnek, Costa lelép, Barzagli lelép (visszavonul?), Cácerest nem tartjuk meg plusz egy szezonra. Ha nagyon meg akarjuk teremteni a versenyhelyzetet, vagy biztosítani a sérüléshullám átvészelését, akkor szerintem David Luiz ingyen tökéletes lenne. Még tudná hozni azt, amivel harcolhatna a csapatba kerülésért, Chiellinit nyugodtabban tudnánk tartalékolni a fontosabb meccsekre, szóval akár egy érdekes lehetőség is lehetne a brazil. Illetve Costa helyett fog érkezni valaki, ez elég valószínűnek tűnik. Kellene egy box-to-box, csak nem egy Matuidi-féle költséghatékony igazolás, hanem oda kellene pakolni a mercaton rendesen. Costa helyére meg...igazából nem egyszerű bárkit mondani, ha nem lenne ilyen felelőtlen, akkor már régóta kirobbanthatatlan lenne a kezdőből.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-12, 00:09

az mára már nagyjából egyértelmű, hogy costa nem lesz itt sokáig, és tippre emrének is max. egy további év jut, ami alatt beverekedheti magát a kezdőbe. nem tudom, van-e még egy klub, ahol nettó 7 millás fizetéssel rohad valaki a padon évekig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-11, 23:37

s4tch írta:

majd 7 millás fizetéssel leültetjük a padra...

csak aztán nehogy meglepődjünk, hogy ramsey pjanic helyett érkezik, nem mellé. láttunk már ilyet, amikor khedirát squad playernek gondoltuk, majd eladtuk vidalt.

edit: jut eszembe, khedira vélhetően nem lesz itt jövőre. egy khedira-ramsey cserét azért könnyebb benyelni, mint egy pjanic-ramseyt.
én abból indultam ki, hogy Imrét is simán padoztatjuk első évében 5 milliós fizetéssel, vagy éppen DC sem alapember a maga 6 milliós fizetésével. Te magad írtad, hogy nem kerül többe Ramsey mint Berni vagy Matyi. Így nekem ebből az jön le, hogy simán belefér a fontos, rotációban pörgő kiegészítő ember szerepkör.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-11, 23:10

LeRoi10 írta:
Tehát ami Can igazolásánál 16 millió volt az Ramseynél csak 3,7? 

igen.

LeRoi10 írta:
Pjanic (Ramsey)

majd 7 millás fizetéssel leültetjük a padra...

csak aztán nehogy meglepődjünk, hogy ramsey pjanic helyett érkezik, nem mellé. láttunk már ilyet, amikor khedirát squad playernek gondoltuk, majd eladtuk vidalt.

edit: jut eszembe, khedira vélhetően nem lesz itt jövőre. egy khedira-ramsey cserét azért könnyebb benyelni, mint egy pjanic-ramseyt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-02-11, 22:52

Malloy írta:
Ezen nem nagyon lehet bukni. Ahogy Can bizniszen sem.
Egyszeri, (a piaci értékükhöz mérten kevés) összegért jöttek. Ha nem válnak be, valamelyik hülye angolnak még mindig simán plusszosan tudjuk eladni.
Ez rendben van, hosszabb távon nem lehet szarul kijönni belőle, én csak próbálok már a lehetséges  nyári terveken ötletelni és megfejteni, hogy mire is gondolhat Paratici. Mintha fejben tolnám a Fifa Managert Very Happy

Például itt egy érdekes felvetés: DC-t lecseréljük Marcelora és jövöre fullba nyomjuk a 4-4-2 -t .

Ki: Kebab, DC, Barzagli
Be: Romero, Cáceres +1 évre vésztartaléknak, Ramsey, Marcelo

Csecs (Perin) - Cancelo (DS/Cuadrado), Bonucci (Rugani), Chiellini (Romero/Cáceres), Alex Sandro (Spina/Marcelo) - Bernicica (Cuadrado/Cancelo), Emre Can/Be'kúr (Matuidi), Pjanic (Ramsey), Marcelo (Spina/Matuidi) -  Dybala (Kean), Ronci (Mandzukic).

Ehhez tényleg csak annyi kéne, hogy Ronci és Dybala között meglegyen a kémia. Meg esetleg még egy csatár jól jönne.
Persze ilyen fejjátékokra mindig akkor baszom el az időt, amikor jobb dolgom is lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: