Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 21:58

Krisz írta:


A Barcanal oké hogy rendezik a generáció váltást, de azert Rakitic meg Busquets még mindig ott van. Oké Vidal eléggé sérülékeny meg alkoholista, ha az ő helyére hoznak valakit azt megértem. De most úgy állnak a 433hoz hogy van Busquets, Rakitic, Arthur, Vidal, plusz a saját nevelésű kölykök, ehhez megy Frenkie és Rabiot. Ide minek Ndombele?

Félreértetted, nem Ndombelere, hanem Rabiotra gondoltam. De Jongot már leigazolták, így is bőven elég középpályásuk van. Busquets tuti, hogy nem szorul ki a kezdőből, és valószínűleg Arthurral sem a padot fogják koptatni, Rabiot meg biztosan nem cserének akar odamenni. Ha még nincs lefixálva sem a Rabiot-Barca, sem a Ramsey-Juve szerződés, akkor Rabiotra rá lehetne kérdezni, hogy ragaszkodik-e még a Barcahoz. Azért nagyon nem mindegy, hogy melyikük érkezik, mert Rabiot hatalmas fogás lenne, Ramsey meg na, nem igazán. Az mondjuk más kérdés, hogy a középpálya és a támadósor közti hézagot a walesivel lehetne könnyebben áthidalni, de akkor is a francia javára billen a mérleg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 21:46

Nehéz kérdés ez az erkölcsi/morális határ... Engem őszintén szólva kevésbé zavart, hogy #buzividal megiszik egy fél liter viszkit meccs után és kioszt pár pofont egy buliban mint pl Dybala nem pacsizása MAxival vagy Duglász köpése. Ha a pályán megdöglik valaki és röptében bassza meg az ellenfelet az nálam mindent visz, leszarom mit csinál pályán kívül amíg nem bomlaszt, nem árt a csapatnak semmit, addig én biztos nem basznám ki.

Benátián nehezen igazodom ki, tavaly egész jó volt, viszont sok fontos meccsen csinált faszságokat, de volt olyan (kupadöntő) amit ő hozott....DE aki már arábiában gondolkodik (az már keresni akar inkább, nem játékperceket, amit én nem ítélek el, mert én is szívesen dolgoznék dupla pénzért feleannyit) az úgy gondolom nem való egy BL-t hajszoló Juventusba. Köszi, pacsi, de viszlát!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 21:18

Ndombelét én hoztam be a képbe (mea culpa), de tényleg Frankie de Jongért fizetett kisebb vagyont a Bárka, előbbit csak simán összeboronálták már minden nagycsapattal. Caceres emlékeim szerint a Veronában is jó volt, a válogatottban is, ebben a környezetben meg aztán kivirágozhat, ami Beninél már esélytelen lett volna az elmérgesült viszony okán.

Az egy érdekes kérdés, hogy pályán kívül balhés, de jó játékost érdemes-e megtartani, vagy ki kell baszni, ahogy a kancsal csinálja akár Gollammal, aki azért messze felfelé lóg ki az izéből. Amúgy jobban belegondolva lehet a Roncis erőszakolós botrány miatt kellett mennie a kancsalnak, mert ő ezt rohadtul nem akarta tolerálni, de nyilván egy Ronaldoval mindenképp elnézőnek kell lenni (most sajnos nincs előttem a timeline, csak ötletelek).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 21:17

s4tch írta:
@tjunior: anno marottánál az utolsó csepp caceres juventusi pályafutásával kapcsolatban az volt, amikor egy apuka berúgta a klubház ajtaját, és előadta, hogy caceres megkúrta a 16 éves lányát, és követeli a játékos fejét, különben a sajtó elé viszi a balhét. ehhez képest a baleset, a bulika és a sérülékenység kutyafasza volt.

rémlik még valami olyasmi is, hogy apuka befolyásos úr volt (=maffiózó), de ebben nem vagyok biztos. le kéne porolni a memoárjaim.
Remélem fiát akartál írni, ne kelljen már csalódnom a paraguayiba! Very Happy Smile

Amúgy Quagliát nem hozzuk vissza? Embertelen amit művel és több mint valószínű, hogy őt is Marrotta baszta ki Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 21:00

@tjunior: anno marottánál az utolsó csepp caceres juventusi pályafutásával kapcsolatban az volt, amikor egy apuka berúgta a klubház ajtaját, és előadta, hogy caceres megkúrta a 16 éves lányát, és követeli a játékos fejét, különben a sajtó elé viszi a balhét. ehhez képest a baleset, a bulika és a sérülékenység kutyafasza volt.

rémlik még valami olyasmi is, hogy apuka befolyásos úr volt (=maffiózó), de ebben nem vagyok biztos. le kéne porolni a memoárjaim.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 19:36

Tankcsapda írta:


Paredes állítólag fél lábbal már a Chelsea-ben volt, de megtorpedózták a bizniszt Párizsban. De Jongra gondolsz, nem Ndombele megy oda. A holland miatt viszont esélyes, hogy Rabiot-t nem igazolják le, hátha a Ramsey-biznisz még nem megköttetett, és inkább megpróbáljuk megszerezni a franciát. De Jong esetében pedzegetik, hogy a Barcaban helyet csinálnak neki, vélhetően Arthur és Busquets mellé, Rakiticet el akarják adni. Nekem a horvát nagy lieblingem, szerintem ő az a minőség, akit egy relatíve olcsó összegért még most is érdemes lenne elhozni.

Carrascot is bírtam az Atleticoban, ezért sajnálnám, ha ott kötne ki. Azért a Carrasco-Icardi-Perisic trió nem lenne gyenge. Viszont a transzfernek lenne egy olyan üzenete is, hogy nem éri meg feltétlenül beáldozni a karriert a pénzért. Másik oldalról megközelítve viszont: van visszaút, 1-2 szezonra megszedhetem magam, rápihenek a következő komoly kihívásra.

A Barcanal oké hogy rendezik a generáció váltást, de azert Rakitic meg Busquets még mindig ott van. Oké Vidal eléggé sérülékeny meg alkoholista, ha az ő helyére hoznak valakit azt megértem. De most úgy állnak a 433hoz hogy van Busquets, Rakitic, Arthur, Vidal, plusz a saját nevelésű kölykök, ehhez megy Frenkie és Rabiot. Ide minek Ndombele?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 18:32

Krisz írta:


Egyébként ezzel az is meg lett válaszolva, hogy Marotta baszta ki annak idején.
Az 100%. Utólag visszagondolva nem is lehetett másként. Nem látunk a színfalak mögé de szerintem akkoriban Caceressszel nagyon elmehetett a ló. Nézegettem a transferen az injuri history-át. Rengeteget volt sérült, persze ez csak tipp, de ebben esélyes, hogy közrejátszott az életvitele is. Akkor elég mélyponton lehetett, csapata sem volt hónapokig. Azóta mintha összeszedte volna magát, talán benőtt a feje lágya, nem tudom. Ha van egy csepp esze megbecsüli azt az esélyt amit most az élettől kapott. Visszajöhetett abba a közegbe amit ismer, ahol szeretik, csak meg kell nézni, hogy fogadták a szurkolók és odateszi magát. Sokat nem lehet várni tőle, viszont úgy emlékszem a VBn sem volt rossz, tehát tud ő még ha akar. Pár hónapig itt van, talán meggyőzi a vezetőséget, hogy hasznos squad player. 600-700 játékperc, 1-2szer kezd a bajnokságban, kupában meg becserélik néha. Erre jó lehet még pár évig.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 17:46

Az ingyán jó húzás, egyrészt így holnap nem tud gólt verni ellenünk, másrészt a védelemben bárhová illeszthető )olyan mint egy hosszú hajú Pideon).  Üdv újra itt, tesó!

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 15:43

Krisz írta:
Egyébként ezzel az is meg lett válaszolva, hogy Marotta baszta ki annak idején.

igen, ezt már a pogba lehetséges visszatérését feszegető pletykák idején is feldobtuk. gyanús volt, hogy beppe az a jéghideg profi, aki a legkisebb kihágást sem szívleli. egyébként nekem bizonyos határokig tetszett az a mentalitás, biztos az izének is hasznára válik. remélem, paratici sem lesz puha ebből a szempontból.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 15:19

EsztéNégy írta:


A másik nagy visszatérő Paredes lehet, akit a tundráról szólít vissza a Párizs vélhetően Rabiot pótlására (aki még így is Barcelonába megy, hogy 75 millát adtak Ndombeléért talán?). Plusz van egy ellenség-Carrasco szál is, vele szerintem nagyot húzna a Kobra.

Caceres alapvetően jó igazolás szerintem, még Benatia helyére is. Amennyire motiválatlan lehet utóbbi, semmi hasznát nem vennénk, szóval akkor adjuk el. Nálam nem oszt, nem szoroz, hogy 10 milla lesz a vége vagy 15, nem túlzottan érdekel a klub gazdasági háttere (és bár nem tudom mennyi volt még a szerződéséből és mennyit keresett bruttóban, de van egy olyan gyanúm, hogy wage budget oldalról baromi jól járunk a cserével).

Paredes állítólag fél lábbal már a Chelsea-ben volt, de megtorpedózták a bizniszt Párizsban. De Jongra gondolsz, nem Ndombele megy oda. A holland miatt viszont esélyes, hogy Rabiot-t nem igazolják le, hátha a Ramsey-biznisz még nem megköttetett, és inkább megpróbáljuk megszerezni a franciát. De Jong esetében pedzegetik, hogy a Barcaban helyet csinálnak neki, vélhetően Arthur és Busquets mellé, Rakiticet el akarják adni. Nekem a horvát nagy lieblingem, szerintem ő az a minőség, akit egy relatíve olcsó összegért még most is érdemes lenne elhozni.

Carrascot is bírtam az Atleticoban, ezért sajnálnám, ha ott kötne ki. Azért a Carrasco-Icardi-Perisic trió nem lenne gyenge. Viszont a transzfernek lenne egy olyan üzenete is, hogy nem éri meg feltétlenül beáldozni a karriert a pénzért. Másik oldalról megközelítve viszont: van visszaút, 1-2 szezonra megszedhetem magam, rápihenek a következő komoly kihívásra.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 15:07

Tankcsapda írta:
Witsel pl. visszajött Európába, a Dortmundot szépen összefogja, úgy látszik, élt a második lehetőséggel.

A másik nagy visszatérő Paredes lehet, akit a tundráról szólít vissza a Párizs vélhetően Rabiot pótlására (aki még így is Barcelonába megy, hogy 75 millát adtak Ndombeléért talán?). Plusz van egy ellenség-Carrasco szál is, vele szerintem nagyot húzna a Kobra.

Caceres alapvetően jó igazolás szerintem, még Benatia helyére is. Amennyire motiválatlan lehet utóbbi, semmi hasznát nem vennénk, szóval akkor adjuk el. Nálam nem oszt, nem szoroz, hogy 10 milla lesz a vége vagy 15, nem túlzottan érdekel a klub gazdasági háttere (és bár nem tudom mennyi volt még a szerződéséből és mennyit keresett bruttóban, de van egy olyan gyanúm, hogy wage budget oldalról baromi jól járunk a cserével).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 13:50

Az érdekelne engem, hogy mennyit kaptunk Benatiaért. Lehet 10, meg 15 milláról is olvasni. A 15-öt elfogadhatónak tartom, de a 10 csúnyán áron alul lenne szerintem. És az nyugtalanító lenne, mert Paratici felé nekem az volt a fő elvárásom, hogy eladásokban jobb legyen, mint a kancsal. 10 milla az nem jó.

Magával a ténnyel, hogy lecseréltük Benatiat Cacaresre, egyáltalán nincs bajom. Remélem ebből Rugani tényleg fog tudni végre profitálni és megmutatja, hogy okkal bízunk benne Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3687
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 13:03

Csendben megint egyre több világbajnokunk, kontinensbajnokunk, füles köcsög győztesünk van, most már illene saját jogon a teljes csapatnak is fülest lobogtatni.

Szerk: Caceres, CR, Matuidi, Can, Khedira, Barzapapa, Mandzu

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3687
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 12:57

Azért a múltja impozáns. Legyen ő Paratici Barzaglija, ne Darmian.

Bevásárlóközpont - Page 33 Screen11

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 12:00

tjunior írta:
Ez a Juventus vs Caceres viszony, igazi se veled se nélküled sztori.  Very Happy Nem tudom volt-e már a klub történetében olyan játékos akit 3szor igazoltunk le (bár még csak kölcsön vesszük a szokásos módon).

Egyébként ezzel az is meg lett válaszolva, hogy Marotta baszta ki annak idején.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 11:41

A Cityt kihagytátok, ők is valószínűleg nagymesterei ennek a műfajnak, csak az övék ennyire nem látványos. Very Happy

Cáceres ilyen feltételekkel abszolút rendben, ez tetszik. Nem annyira ügyes húzás, mint amennyire bénázunk Higuaínnal kapcsolatban, de azért jó ez. Benatia meg...ha valóban a ManU is le akarná igazolni, és ehelyett elmegy wellnessezni a Közel-Keletre, akkor ne is lássuk egy percre sem Juve-mezben. Oké, tudom, a fizu nagy úr, és meg is értem valahol, de ha kapna egy utolsó lehetőséget a bizonyításra, akkor azt talán illene megragadni. Mondjuk én a focistáktól eleve sajnálok ennyi pénzt, mert rettenetesen tanulatlanok - háromlábú vezérünk kivétele erősíti a szabályt -, kifejezetten buták egyesek, és sajnálom, hogy a sportág népszerűsége ekkora anyagi megbecsüléssel jár a játékosok felé. Visszatérve Benatiara, kíváncsi vagyok, mennyi ideig fogja bírni, hogy csak a pénz motiválja. Vannak, akik "kitartóak", és elég nekik a fényűzés, de vannak, akiknél van egy időbeli határ, és nem bírják ki presztízs nélkül. Witsel pl. visszajött Európába, a Dortmundot szépen összefogja, úgy látszik, élt a második lehetőséggel. Csak Benatia kicsit idősebb, neki jó esetben is van 2-3 jobb szezonja, ami akár el is mehet a katari évekre, de legalább a katari bajnoki címet is a listájára írhatja majd.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 11:39

Bevásárlóközpont - Page 33 49612913_299595380622170_3299497032889164721_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbeg4-1.fna.fbcdn

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 09:59

Ez a Juventus vs Caceres viszony, igazi se veled se nélküled sztori.  Very Happy Nem tudom volt-e már a klub történetében olyan játékos akit 3szor igazoltunk le (bár még csak kölcsön vesszük a szokásos módon).
Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3687
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 09:29

s4tch írta:
igen, utána jön a tárgyalás az uefa illetékeseivel. (= megállapodás a kenőpénz ütemezéséről, nagyságáról)
Infantilisan le kell zsírozni a bizniszt, hogy szépen csillogjon a Kopasz feje. 

Kojak nem mérce, morális mérce nincs, csak materiális.

Mekkora ambivelencia már, fifa fair play, vagyis fair play fifa módra.

Orwell hátradőlve nyugtázza, hogy bejött a tippje, kár hogy nem fogadott. Duplagondol a'la Infantino. 

Szép napot Nektek.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 08:30

igen, utána jön a tárgyalás az uefa illetékeseivel. (= megállapodás a kenőpénz ütemezéséről, nagyságáról)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-26, 07:37

s4tch írta:


apró pontosítás: a mercato egyenlege másodlagos ffp szempontjából. 3 év alatt nem lehet a klub mérlegének egyenlege összesítve -30 millió euró alatt.

Kivéve ha a csapatot úgy hívják, hogy AC Milan vagy PSG. Persze a Milan még teljesítheti a -30 millás kritériumot amennyiben eladnak 200 millió értékben.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 22:47

Tankcsapda írta:
...lehet, hogy az FFP miatt szükség van némi pluszbevételre, mert ugye nyáron marha deficitesen teljesítettük a mercatot...

apró pontosítás: a mercato egyenlege másodlagos ffp szempontjából. 3 év alatt nem lehet a klub mérlegének egyenlege összesítve -30 millió euró alatt.

Tankcsapda írta:
...Viszont én nem bánnám, ha az uru csak kölcsönbe jönne.

kölcsönbe jön, 600 ezer euróért, +1 év opcióval.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 21:36

Cáceres annyival lenne jobb, hogy profittal jönnénk ki a személycseréből. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy miért lépnénk meg ezt, lehet, hogy az FFP miatt szükség van némi pluszbevételre, mert ugye nyáron marha deficitesen teljesítettük a mercatot. Mindenesetre Cáceresszel nem lennénk semmivel előrébb, az anyagiak miatt jobb opció, biztosan nem vergődne a padozásért, és simán dobálhatja Maxi a védelem bármely pontjára. Viszont én nem bánnám, ha az uru csak kölcsönbe jönne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 17:33

tjunior írta:

Oké, de januárban kit szerzel meg? Pláne 31ig? Ha elengedjük Benőt kb Caceres szintű játékost lehet igazolni. Mérlegelni kell, mi jobb. Ha Benő duzzog a padon vagy egy Caceres héderezik. Igazából Benőt is meg lehet érteni. A klubhoz nem kötődik. Ha idén nyerünk valamit azt már ő is megnyeri. Kaphat még egy piszok jó szerződést 32 évesen. Ki ne menne? Ez a baja igazán nem az hogy nem játszik eleget.

Én simán megjátszanám a Benő-Caceres cserét. Benő tavaly kb alapemberként csinált minden meccsen valami ordenáré kreténséget, idén zéró motivációval még gyengébb teljesítményre lehet tőle számítani. És valóban kb akkor van rá szükség ha senki más nem szedett Béres cseppet. Szerintem Caceres bármikor jobb erre a szerepre, most a motivációjával se lenne gond. Benőért most még kultúrált pénzt lehet kapni, miközben Cacerest fillérekért megszerezhetjük. Bónuszként pedig Caceres a védelem bármelyik posztján bevethető.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 265
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 17:30

tjunior írta:
Oké, de januárban kit szerzel meg? Pláne 31ig? Ha elengedjük Benőt kb Caceres szintű játékost lehet igazolni[...]
És mindjárt meg is érkezik. Fél szezonra 600 pénzért. (jobban örülök neki, mint az alternatívaként emlegetett neveknek)


A hozzászólást fktgbr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-01-25, 17:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2481
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 17:22

Itt jön a képbe a Hal. Nem kell/szabad csapágyasra hajtani a Bonucci-Chiellini kettőst. Elég lenne ha ők csak a BL-Ben nyomnák együtt. A többi meccsen lehetne rotálni őket Benovel meg Ruganival.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 15:34

Malloy írta:
Ezzel a Benatia helyett ki jön dologgal egy a baj. Mindenki azt mondja xy béna jó lesz arra a pár meccsre amit Benatia játszana. De legbelül mélyen mind tudjuk, hogy ha elengedjük őt, akkor a repülője még földet sem ér az új állomáshelyén, de Torinóban már Chiellini a combjához is kap...2-3 hónapra kiesve. Egy BL-re hajtó csapatnál pedig kellenek az ilyen cserék mint ő. Lesz@rom, ha nyáron 2 millióval olcsóbban tudjuk eladni, vagy ő fog durcázni. Gondolom ti sem lennétek nyugodtak egy Liverpool ellen ha Bonucci mellett Caceres állna?! A hal dolga, hogy kezelje a helyzetet. Nyáron mehetsz, addig viszont tedd oda magad fiam amikor lehetőséget kapsz, a te vitrined sincs tele BL serleggel!! f@szom Very Happy
Oké, de januárban kit szerzel meg? Pláne 31ig? Ha elengedjük Benőt kb Caceres szintű játékost lehet igazolni. Mérlegelni kell, mi jobb. Ha Benő duzzog a padon vagy egy Caceres héderezik. Igazából Benőt is meg lehet érteni. A klubhoz nem kötődik. Ha idén nyerünk valamit azt már ő is megnyeri. Kaphat még egy piszok jó szerződést 32 évesen. Ki ne menne? Ez a baja igazán nem az hogy nem játszik eleget.
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2481
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 14:45

Ezzel a Benatia helyett ki jön dologgal egy a baj. Mindenki azt mondja xy béna jó lesz arra a pár meccsre amit Benatia játszana. De legbelül mélyen mind tudjuk, hogy ha elengedjük őt, akkor a repülője még földet sem ér az új állomáshelyén, de Torinóban már Chiellini a combjához is kap...2-3 hónapra kiesve. Egy BL-re hajtó csapatnál pedig kellenek az ilyen cserék mint ő. Lesz@rom, ha nyáron 2 millióval olcsóbban tudjuk eladni, vagy ő fog durcázni. Gondolom ti sem lennétek nyugodtak egy Liverpool ellen ha Bonucci mellett Caceres állna?! A hal dolga, hogy kezelje a helyzetet. Nyáron mehetsz, addig viszont tedd oda magad fiam amikor lehetőséget kapsz, a te vitrined sincs tele BL serleggel!! f@szom Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 13:30

köszi, valóban érdekesnek tűnik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 12:55

https://www.skysports.com/football/news/11095/11612738/the-hidden-costs-of-transfers-and-contracts-revealed

Baromi jó írás, hogyan is működik egy transfer. Fogalmam sincs mikor lesz időm a pleasure readingre, de ez a könyv mindenképp felkerül a listára.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 38
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-01-25, 10:51

tjunior írta:
Sok sikert neki, nem Juventu szint, de azzal sosem lehetett vádolni, hogy ne harcolna a csapatért.
Csak a szépre emlékezzünk.
https://www.youtube.com/watch?v=z13WItWzm5Y

lavcsi meg minden, de kar lenne hagyni hogy feledesbe meruljon

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: