Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
kilopo
Gyúró
Gyúró



Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-17, 10:12

A bajnoki címért mekkora pénzjutalom jár? Nagyságrendileg is jó Smile
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-16, 22:24

Krisz írta:
kilopo írta:
Immobile minek? Nem is játszik jól az A-ban.

Láttad is játszani?

Láttam. Szerintem nem volt jó. Persze nem vagyok egy guru, ezt el kell ismernem. Meg azt is, hogy fos csapatban tolja, de engem nem győzött meg. Tőlem lehetne 1 gólja is, ha az azért lenne, mert a csapata 0 támadást indít egy meccsen, de ez azért nem így van.
Persze, fiatal, meg van benne potenciál és stb, de nem jövőre, vagy két évvel későbbre kell játékos, hanem most azonnal. Olyan kell, aki hozzá tud tenni, és nem csak egyel többen lennének a csapatban. Szerintem ő most még nagyon nem ilyen.
Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-16, 22:06

Én egyrészt úgy vagyok vele, hogy örülnék bármilyen csatárnak, mert már nagyon elegem van a középszerből. Még egy Borisnak is örülnék, csak valami változás legyen...

Másrészt viszont úgy gondolom, hogy Marottának mindent meg kellene tennie azért, hogy topplayer jöjjön, ne pedig fiatal/balfasz/közepes akárki. Gólok kellenek, mégpedig nagy mennyiségben. Végre olyan csatársor a csapat elé, hogy ne érezzék hiábavalónak az egész meccses teljesítményüket az impotens támadószekció miatt. Januárban csak Drogbára van esély, de őt sem láttuk fél éve játszani és nem is lett fiatalabb. Llorente nálam nem topplayer, de óriási előrelépés lenne ő is. Immobilében van potenciál, de azért az ő korabeli játékosok gyakrabban csődölnek be a lehetőségtől, mint hogy élnének vele. Lisandro Lopezt nem sűrűn láttam játszani, de az alapján kb. Q szintjére lőttem be. Kb. ennyi a választék Marotta előtt, remélem nem vár január 31-ig.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-16, 21:12

kilopo írta:
Immobile minek? Nem is játszik jól az A-ban.

Láttad is játszani? Egy 22 éves olasz játékosról van szó, akinek értelmes csapatban kezdőbe akkor van esélye bekerülni, ha szerez egy brazil/argentin útlevelet. Egy csutkaszar csapatban lőtt eddig 5 gólt, nagyjából annyit amennyit Giovinco akit egy MVP töm labdákkal. Nyilván borzasztó sok mindenben kell fejlődnie, de megvan benne a lehetőség. Láttam a zinter elleni meccsét és jól játszott, gólt is lőtt. Egyébként a Genoa nem lenne rossz csapat, ha az elnökük nem egy hivatásos idióta lenne és nem egy Delnerivel lennének súlyosbítva.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-01-16, 22:21-kor.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-16, 07:43

Immobile minek? Nem is játszik jól az A-ban.
Úgy gondolom, hogy ilyen, és ehhez hasonló igazolások nem kellenek, csak azért, hogy eggyel többen legyenek a padon. Több ember úgy sem lehet egyszerre a pályán.
Vagy olyan igazolás kell, ami tuti bejön azonnal (nagy pénz, tehát ilyen nem lesz), vagy olyan, ami nagy valószínűséggel bejöhet azonnal (pl Llorente).
Szükségtelen ilyen bendők, és hasonlók igazolása, úgy sem tudnak hozzátenni a játékhoz.


s4tch írta:
Llorente januári érkezéséről többen is írtak a napokban. Állítólag a Bilbao hajlik arra, hogy most elengedje 4 millióért. Kurvára kéne egy csatár, és ha tényleg el lehet hozni, azt mondom, csináljuk, de már. Fél év alatt kiderülne, fekszik-e a srácnak az olasz mezőny, aztán nyáron el lehetne dönteni, ő menjen-e, vagy valamelyik olasz.

Ja, és állítólag már ma leülünk a Genoával Immobile ügyében. Ezzel, és azzal, hogy Q-t nem engedi Conte sehová, Llorente esetleges érkezésekor Márti azonnal csomagolhat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-15, 12:45

Llorente januári érkezéséről többen is írtak a napokban. Állítólag a Bilbao hajlik arra, hogy most elengedje 4 millióért. Kurvára kéne egy csatár, és ha tényleg el lehet hozni, azt mondom, csináljuk, de már. Fél év alatt kiderülne, fekszik-e a srácnak az olasz mezőny, aztán nyáron el lehetne dönteni, ő menjen-e, vagy valamelyik olasz.

Ja, és állítólag már ma leülünk a Genoával Immobile ügyében. Ezzel, és azzal, hogy Q-t nem engedi Conte sehová, Llorente esetleges érkezésekor Márti azonnal csomagolhat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
balazs91

balazs91


Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-12, 11:18

ha az nso-nak hinni lehet, akkor Q-t nem engedi Conte Wolfsburgba, még 10 milkáért sem...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-12, 11:08

Ebből szex lesz, durva és szenvedélyes.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-12, 11:06

Conte: “I have great admiration and affection for Immobile, as I watched him grow up at Juve and wanted him with me at Siena. He is a professional with great hunger to make his mark. We are monitoring him carefully.”

Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-05, 12:46

AndreasMatri írta:
laac írta:

Látod ebben egyetértünk kiegészítő embernek elmegy marti,de mint alapember(csatár)hulladék!Én egyik"támadónkat"sem marasztalnám Q-Vucs-Marti 3asból!!Ha volna jobb alternatíva mindegyik mehetne!Leszámítva kisebb időszakokat,egyik sem tudott maradandót alkotni!

Igen,csak ha elmegy mindhárom,akkor ki marad kiegészítő embernek? Very Happy
Azért ott még nem tartunk,hogy topcsatárok üljenek nálunk a padon.
Erre tökéletesen megfelelő eme 3 úriember,akik hárman keresnek annyit,mint egy topjátékos padozással.
HÓHÓ!!Én nem is mondtam 1 szóval sem,h mind3 lapát egyszerre,ahogy írtam legyen helyettük valaki beépítve a csapatba,legyenek alternatívák akik jobban teljesítenek eme 3 úriembernél és aztán én még azt sem bánnám ha valamelyikük kiegészítő embernek maradna!a lényeg,h ajelenlegi büdzsénkből termeljünk ki egy 20-30 gólos Zlatan,Trez-t vagy bánomisén,h kit!A topcsatár itt a fórumon 1 örök(1,5éves) kérdés,bebizonyosodott,h nem csak"sztár-klasszis"játékosok tudnak focizni,én nem bánnám ha nem csúcs csatár játékosain lennének,sztem nem is az a lényeg,hanem,h minden csapat hálójába betaláljanak,ennyi!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
balazs91

balazs91


Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-05, 11:50

röpködhetnek a mindenféle nevek, de az az érzésem, hogy most télen nem fog jönni senki, ez pedig jó a csapategységnek. Bármennyire is nívón aluli a mostani csatársor, a Juve vezeti a Serie A-t és a BL-ben is továbbment. Idén ki kell hozni mindent a jelenlegi kerettel, aztán meg kell nézni, hogy nyáron mennyi pénzt lehet költeni játékosokra. Csak ne igazoljanak mégegy Bendtnert, mert az nem opció. Nála mindenképp jobbnak érzem Llorentét, kérdés, hogy megéri-e akkor a padon jegelni akármelyik csatárt x-milliós fizuért. Nálam csak Gio és Q az, aki tuti maradhatna.
Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-05, 11:44

laac írta:
AndreasMatri írta:


Matri tavaly házi gólkirály volt,csak a rend kedvéért.(Internetes források szerint 24 meccsen 13 gól)
Egyébként az unalmas már egy kicsit,hogy ebben a szezonban nem megy se neki,se Q-nak,se Vucinicnak,mégis mindig őt találja meg mindenki,és sokszor úgy szidják(szidjátok),mintha a Juventus Stadion közepére szart volna,és zebramezzel törölte volna a seggét,miközben Izé mezt csókolgatna...
Nem kell szeretni,én sem szeretem,de én speciel csípem(meg rajtam kivül mások is)
Nem egy Messi,Falcao,az tény,de nem amagyurizik,nem arcoskodik,nem keres milliókat,kiegészítő embernek tökéletes.
De,azt mondom,ha jön nyáron 2-3 nívósabb csatár,mehet.
Látod ebben egyetértünk kiegészítő embernek elmegy marti,de mint alapember(csatár)hulladék!Én egyik"támadónkat"sem marasztalnám Q-Vucs-Marti 3asból!!Ha volna jobb alternatíva mindegyik mehetne!Leszámítva kisebb időszakokat,egyik sem tudott maradandót alkotni!

Igen,csak ha elmegy mindhárom,akkor ki marad kiegészítő embernek? Very Happy
Azért ott még nem tartunk,hogy topcsatárok üljenek nálunk a padon.
Erre tökéletesen megfelelő eme 3 úriember,akik hárman keresnek annyit,mint egy topjátékos padozással.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-05, 10:55

AndreasMatri írta:
laac írta:

Kíváncsi lennék mi a szart látok ti ennyire martiban??????????????amióta ide került rúgott 9 gólt 1 fél szezonban és ezen csöpög a fórum nagy része,nem értem???Egyébként meg osztom s4tch véleményét ami Marottát illeti,nagy kincs ő nekünk!!!

Matri tavaly házi gólkirály volt,csak a rend kedvéért.(Internetes források szerint 24 meccsen 13 gól)
Egyébként az unalmas már egy kicsit,hogy ebben a szezonban nem megy se neki,se Q-nak,se Vucinicnak,mégis mindig őt találja meg mindenki,és sokszor úgy szidják(szidjátok),mintha a Juventus Stadion közepére szart volna,és zebramezzel törölte volna a seggét,miközben Izé mezt csókolgatna...
Nem kell szeretni,én sem szeretem,de én speciel csípem(meg rajtam kivül mások is)
Nem egy Messi,Falcao,az tény,de nem amagyurizik,nem arcoskodik,nem keres milliókat,kiegészítő embernek tökéletes.
De,azt mondom,ha jön nyáron 2-3 nívósabb csatár,mehet.
Látod ebben egyetértünk kiegészítő embernek elmegy marti,de mint alapember(csatár)hulladék!Én egyik"támadónkat"sem marasztalnám Q-Vucs-Marti 3asból!!Ha volna jobb alternatíva mindegyik mehetne!Leszámítva kisebb időszakokat,egyik sem tudott maradandót alkotni!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-05, 10:11

Természetesen elismerem:az idők változnak,most matekozni kell,lett új stadion,anyagi problémák globálisan.Lehet,hogy most válságmenedzserekre van szükség.Szentimentális fasz vagyok,ez van.(Még az alpi is hiányzik,a sokat szidott futópályáival együtt is.)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-05, 00:29

juve 1974 írta:
Hát ez a szarból várat azért erős.Az említett igazolások nagy része pedig egyszerű spurkodás volt,olcsón,ingyen,kölcsönbe,minél kevesebbet kiadni elvén működtek(Igaz néha elsült jól is,de ebben Marotta szerepe=0)Számomra maradt egy Samp szintű sportigazgató,egy középcsapatnak elég,de nem a Juvénak. Remélem abban igazad van,hogy Conte nem akarja eladni Q-t,de azt olvastam,hogy a Matri-Q-kettősből valamelyik repül.Nyilván a véleményem szubjektív,és a pali szuper,de azért a 90-es évek csapatát nem egy ilyen kaliberű csóka rakta össze.

Máshol is elmúltak a '90-es évek, manapság 1-2 európai és néhány ruszki csapat engedhet meg magának 40-50 milliós igazolásokat, több száz milliós mercatót. Ez nem Marotta hibája. A Juventus költségvetése olasz szinten számít csak kiugróan magasnak, ráadásul Marotta 115 milliós nettó bértömeggel kapta meg a keretet, ami bruttóban ennek a duplája, miközben a bevételek alig haladták meg a 200 milliót. A Juventus sosem volt veszteséges, a farsopoli után vált azzá. Egy deficites klub egyszerre nem igazolhat sztárokat sztárfizetéssel, és tarthatja meg a pénzügyi egyensúlyát.

Marotta kapott egy szar keretet elszállít fizetésekkel. Mondok pár 2009-10-es nevet és fizut: Trez 4,5, Sándor 4,5, Diego 3,8, Amauri 3,5, Poulsen 3,3, Camo 3, Tiago 2,6, Zebina 2,5, Brazzo 2, Grosso 2, stb. Ezek mind egy 7. helyezett csapatban kerestek kibaszott súlyos pénzeket, és közülük egyedül Sándor nyújtott jó teljesítményt, a többiek vagy nem játszottak, vagy kriminálisan gyengék voltak. Ja, és mindnek legalább 2011-ig szóló szerződése volt. Na, ebből lett még egy hetedik hely, de már "csak" bruttó 100 milliós bértömeggel, amiből Amauri 4,2 milliója, Sándor (amúgy is lejáró szerződésének) 4 millája és Jaki 2,5 milliója lógott ki, plusz maradt a keretben néhány olyan játékos, akitől nem sikerült a nagytakarításkor megszabadulni (Grygera, Grosso, Motta, Brazzo).

Azt azért ne feledjük, hogy a fogalmatlan Delnerivel is dobogóesélyesek voltunk egészen a 2011. januári Parma-meccsig, amikor ugye Q megsérült és kiállították Melót. Az egy jóval törékenyebb keret volt, nem volt bele elég Sándor, és tulajdonképp hiányzott egy vezér a középpályáról, valamint a padról. Ebből a törékeny keretből lett egy hasonlóan szumma 100 milliót kereső bajnokcsapat egy második lépcsőben. Erről anno írtunk a blogra is, mert úgy láttuk, érdemes egy írást szentelni a témának. 2 év alatt sikerült lezavarni egy generációváltást és racionalizálni a keretet, úgy, hogy tulajdonképp nem borult fel a klub pénzügyi egyensúlya. Ezek egy gazdasági válság kellős közepén komoly dolgok.

Marotta olyan apróságokból hozta össze a 15 milliós megtakarítást, minthogy elengedte a 1,5 milliót kereső Legrót a Milánhoz (2 meccset játszott talán), és elhozta a Wolfsburg padján tökét vakaró, amúgy zseniális Barzaglit 300 ezerért, aki csak 1,2M-t visz haza. Minőségi csere, ami anyagilag is megtérül, nem beszélve a szakmai hozadékról. Legro elpötyög a Cataniában, Barza stabil olasz válogatott. Vagy mondjuk Diego-Aquilani, majd Aquilani-Pirlo a középpálya közepén: Pirlo kevesebbet keres, mint amennyit Diego kapott, és mondanom sem kell, melyikkel megy többre a Juventus.

Ja, csak mellékesen egy gondolat a bennem lakó trolltól a Sampról: BL-selejtezős helyen végeztek 2010. májusban, eljött Marotta, majd a Samp a következő évben tükörsimán kiesett. Basketball

Röviden: szerintem kicsit komplexebb és jóval árnyaltabb annál a kép, hogy a '90-es években Zidane-t, az ezredforduló után Nedvedet igazoltunk, meg 40 millió fölött adtunk hátvédért, most meg fillért baszunk holmi Vidalokkal, Vucsinicsekkel. Szerintem Marotta tevékenysége a balfogások figyelembe vételével is bőven pozitív.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 21:03

laac írta:
juve 1974 írta:
Ha ingyen jönne Llorente,és Matri is maradhatna,akkor jó.Csak Q-t el ne adja az a köcsög Marotta.
Kíváncsi lennék mi a szart látok ti ennyire martiban??????????????amióta ide került rúgott 9 gólt 1 fél szezonban és ezen csöpög a fórum nagy része,nem értem???Egyébként meg osztom s4tch véleményét ami Marottát illeti,nagy kincs ő nekünk!!!

Matri tavaly házi gólkirály volt,csak a rend kedvéért.(Internetes források szerint 24 meccsen 13 gól)
Egyébként az unalmas már egy kicsit,hogy ebben a szezonban nem megy se neki,se Q-nak,se Vucinicnak,mégis mindig őt találja meg mindenki,és sokszor úgy szidják(szidjátok),mintha a Juventus Stadion közepére szart volna,és zebramezzel törölte volna a seggét,miközben Izé mezt csókolgatna...
Nem kell szeretni,én sem szeretem,de én speciel csípem(meg rajtam kivül mások is)
Nem egy Messi,Falcao,az tény,de nem amagyurizik,nem arcoskodik,nem keres milliókat,kiegészítő embernek tökéletes.
De,azt mondom,ha jön nyáron 2-3 nívósabb csatár,mehet.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 20:31

s4tch írta:
juve 1974 írta:
...az a köcsög Marotta.

Az a köcsög Marotta összerakta a liga legegységesebb keretét, és még azt sem lehet mondani, hogy sokat költött fölöslegesen. Lehet jönni Martinezzel, Mottával meg Eliával, de ha belegondolunk, hogy a Barzagli, Pirlo, Pogba triót majdhogynem ingyen szerezte meg, ill. Vidalt elhozta 11-12M körül, szerintem egyértelműen pozitív a mérleg. Ennyi mellényúlás máshol is van. Marotta két átigazolási szezon alatt épített szarból várat, és nyilván Conte meg Agnelli is kellettek a projekt sikeréhez, de a kobrabácsi sikere is elvitathatatlan.

Magától amúgy sem adna el senkit. Ha Conte igényt tart valakire, az maradni fog.
Hát ez a szarból várat azért erős.Az említett igazolások nagy része pedig egyszerű spurkodás volt,olcsón,ingyen,kölcsönbe,minél kevesebbet kiadni elvén működtek(Igaz néha elsült jól is,de ebben Marotta szerepe=0)Számomra maradt egy Samp szintű sportigazgató,egy középcsapatnak elég,de nem a Juvénak. Remélem abban igazad van,hogy Conte nem akarja eladni Q-t,de azt olvastam,hogy a Matri-Q-kettősből valamelyik repül.Nyilván a véleményem szubjektív,és a pali szuper,de azért a 90-es évek csapatát nem egy ilyen kaliberű csóka rakta össze.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 20:12

Joseph Ducreux írta:
s4tch írta:
A Fiorentina elvitte Giuseppe Rossit. 9 millió euróról írogatnak, ennyi kockázatot szerintem nem ér meg.

Remélem beválik és könnyebb szívvel engedik át nekünk JoJot nyáron.Smile
neki én is örülnék!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 20:11

juve 1974 írta:
Ha ingyen jönne Llorente,és Matri is maradhatna,akkor jó.Csak Q-t el ne adja az a köcsög Marotta.
Kíváncsi lennék mi a szart látok ti ennyire martiban??????????????amióta ide került rúgott 9 gólt 1 fél szezonban és ezen csöpög a fórum nagy része,nem értem???Egyébként meg osztom s4tch véleményét ami Marottát illeti,nagy kincs ő nekünk!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 19:34

juve 1974 írta:
...az a köcsög Marotta.

Az a köcsög Marotta összerakta a liga legegységesebb keretét, és még azt sem lehet mondani, hogy sokat költött fölöslegesen. Lehet jönni Martinezzel, Mottával meg Eliával, de ha belegondolunk, hogy a Barzagli, Pirlo, Pogba triót majdhogynem ingyen szerezte meg, ill. Vidalt elhozta 11-12M körül, szerintem egyértelműen pozitív a mérleg. Ennyi mellényúlás máshol is van. Marotta két átigazolási szezon alatt épített szarból várat, és nyilván Conte meg Agnelli is kellettek a projekt sikeréhez, de a kobrabácsi sikere is elvitathatatlan.

Magától amúgy sem adna el senkit. Ha Conte igényt tart valakire, az maradni fog.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 19:11

Ha ingyen jönne Llorente,és Matri is maradhatna,akkor jó.Csak Q-t el ne adja az a köcsög Marotta.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 19:05

s4tch írta:
A Fiorentina elvitte Giuseppe Rossit. 9 millió euróról írogatnak, ennyi kockázatot szerintem nem ér meg.

Van benne rizikó, az biztos. Másfél éve ugye én őt akartam Vucsiniccsel szemben, szóval kíváncsi vagyok, mire lesz képes két ilyen komoly sérülést követően. Q és Isla példájából kiindulva, ha jó is lesz, el fog tartani neki jó ideig a formába lendülés.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 19:00

Sokszor írtam, hogy támogatom Immobilét és Gabbiadinit is, de úgy néz ki a klub még inkább kölcsönben játszatná, fejlesztené őket.

A tavalyi pár meccsből kiindulva úgy gondolom, Llorente jó lehet itt. Jó korban van és olyan erényei vannak, amivel szerintem Olaszországban is tudna érvényesülni. Egyébként januárban nem fogja eladni a Bilbao, a nyári megszerzéséről egyeztetnek vele Marottáék.
Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 18:42

s4tch írta:
A Fiorentina elvitte Giuseppe Rossit. 9 millió euróról írogatnak, ennyi kockázatot szerintem nem ér meg.

Remélem beválik és könnyebb szívvel engedik át nekünk JoJot nyáron.Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 18:33

A Fiorentina elvitte Giuseppe Rossit. 9 millió euróról írogatnak, ennyi kockázatot szerintem nem ér meg.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 18:32

laac írta:
Ps:labdával én is jól bánok,még sem csönget nálam a JUVE!!

És te is 29 gólt lőttél 53 meccsen az előző szezonban a Bilbaoban?

Komolyra fordítva a szót: Llorente kiváló fizikumú, technikás, elég gólerős csatár. Nem Cavani/Falcao kategória, de a jelenlegi csatárainknál egyértelműen jobb. Benne van a rizikó, hogy nem fekszik neki a Serie A, de ennyi pénzért (januárban kb. 5m€, júniusban ingyen) óriási fogás lenne. A transfermarkt még most is 30millió euróra taksálja a játékjogának értékét, pedig a jelenlegi szezonban az ismert okok miatt nem nagyon szerepel.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 15:20

zetterberg40 írta:
DartagnanX írta:
Valaki sorolja nekem Llorente jó tulajdonságait.

Magas, erős, a fejjátéka kiemelkedő, a nagy termete ellenére a labdával is jól bánik és passzjátékban is korrekt (tehát nem csak egy bója).
pici ironiát vélek Darti sorai között vélni,de én komolyan nem értem miért kell lorente,tényleg annyira jó vagy annyi lehetőséget látnak Marrottáék benne,h muszáj megvenni??ezzel a faszival még ráfázhatunk!inkább hozzuk Immobile,Gabbiadini vagy Muniaint(az én nagy favoritom)!bár fiatalok de nem rizikósabbak mint a Spanyol!A Ps:labdával én is jól bánok,még sem csönget nálam a JUVE!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-04, 09:36

+1 :DDD

de ez akkor is ps
élőben szerintem ronda.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-03, 23:21

DartagnanX írta:

Valaki sorolja nekem Llorente jó tulajdonságait.

Bevásárlóközpont - Page 25 Fernando+Llorente+(2)

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-03, 22:52

DartagnanX írta:
Valaki sorolja nekem Llorente jó tulajdonságait.

Magas, erős, a fejjátéka kiemelkedő, a nagy termete ellenére a labdával is jól bánik és passzjátékban is korrekt (tehát nem csak egy bója).
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2013-01-03, 22:41

zetterberg40 írta:
Azt tudtátok, hogy a mai nap folyamán a Bilbao hivatalos közleményben erősítette meg a Juventus érdeklődését Llorente iránt? Azt írják, a Juve értesítette őket azon szándékukról, hogy felveszik a kapcsolatot a játékossal és megkezdik a tárgyalásokat (ingyen akarjuk nyáron).

Most már kijelenthető, tényleg meg akarjuk szerezni.

Valaki sorolja nekem Llorente jó tulajdonságait.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: