Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
el_ceRebr0




Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-20, 11:23

Sajnálom, hogy a nagy álmom soha nem teljesült, hogy Philip Lahm-ot játszam a bal oldalunkon játszani, valószínűleg már nem is fog. Pedig volt idő, amikor volt rá esély, hogy jön, de valamiért nem jött össze. Ez most csak egy elmélkedés a részemről, amit gondoltam megosztok veletek Razz
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-18, 09:01

O.K .Kalapoljunk Falcao-ra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-17, 18:53

.bb. írta:
én nem tudnám őt elképzelni a mi játékrendszerünkben, maximum mint SS, de arra ott van Vucinic és Gio, Walcott nem lenne nagy (inkább semekkora) előrelépés.

Ez meg a másik. Szerintem a gyorsaságán kívül más erénye nincs is, amihez hely kell neki. Mi nagyrészt mindenkit a kapuja elé szegezünk, szóval nem igazán érvényesülne.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-17, 17:58

zetterberg40 írta:
juve 1974 írta:
Most olvasom,hogy nyomulunk Teo-ra az ágyúsoktól.Én örülnék neki.Kérdés: igaz e Question

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én őt sosem tartottam túlságosan sokra. Túlértékelt játékosnak tartom.

én nem tudnám őt elképzelni a mi játékrendszerünkben, maximum mint SS, de arra ott van Vucinic és Gio, Walcott nem lenne nagy (inkább semekkora) előrelépés.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-17, 17:30

juve 1974 írta:
Most olvasom,hogy nyomulunk Teo-ra az ágyúsoktól.Én örülnék neki.Kérdés: igaz e Question

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én őt sosem tartottam túlságosan sokra. Túlértékelt játékosnak tartom.
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-17, 16:28

juve 1974 írta:
Most olvasom,hogy nyomulunk Teo-ra az ágyúsoktól.Én örülnék neki.Kérdés: igaz e Question
jó lenne, ha jönne. nem lenne rossz egy szélsebes csatár ,és többször lehetne variálni a taktikát ( 4-3-3 ), gioval és vele a szélen
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-17, 08:31

Most olvasom,hogy nyomulunk Teo-ra az ágyúsoktól.Én örülnék neki.Kérdés: igaz e Question
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-15, 14:33

Remélem Asamoah egyben jön vissza. Smile
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-15, 14:31

Hát igen,lassan mi is találkozhatunk a nagy csapatok problémaival újra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-15, 14:11

http://football-italia.net/27316/lichtsteiner-out-kolarov

tl;dr: lichti el, kolarov jön

de a rövid hirdben ami igazán megdöbbenés volt az az hogy most esett le hogy már van olyan játékosunk aki afrika-kupára megy majd...FUCK!

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-15, 10:46

Csodálkoznék ha Santon hozzánk kerülne,de azon nem ha már a téli mercato alatt eladnánk a svájci zsoldosunkat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-15, 10:12

Ő kegyetlen tehetséges, sokkal jobb, mint mondjuk Criscito volt nálunk. Moratti szégyene lenne, ha nálunk kötne ki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-15, 09:51

s4tch írta:
Szerintem Forrestet legkésőbb nyáron elengedjük, bevételi oldalon ő is egy 10-es körül lenne. Kérője több is van, Isla gyakorlatilag a helyére érkezett, Caceres is simán játszik a jobb szélen, és ráadásul a legfrissebb hírek szerint Lichti és Conte között sem felhőtlen a viszony...

Nyáron a PSG vitte volna, de én akkor a maradása mellett voksoltam. Viszont a tavalyi szezonhoz képest ő az, akinek talán a leginkább visszaesett a teljesítménye, szóval ez a hír annyira azért nem meglepő. Ráadásul így a 30-hoz közelítve, utoljára most lehet majd belőle pénzt kivenni.

Látom előkerült Santon neve velünk kapcsolatban. A rövid kis izés múltja ellenére őt el tudnám képzelni nálunk. Tehetséges, univerzális (mindkét oldalon bevethető), még mindig nagyon fiatal, s ennek ellenére rendszeresen kezdő Angliában.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-15, 09:31

Január végét várjuk meg. Ha addig nem jön Llorrente, akkor bármi lehet, akár még az is, hogy feltörjük a malacperselyt. Tavaly 20 millió megmaradt az átigazolási keretből, ami nem kevés. Jövőre véglegesíthetjük a két ex-udineit (szerintem meg kell venni mindkettőt), az 18 millió. Rajtuk kívül egy belső védőt és balbekket is tudó játékost kell venni, minden más mehet a csatársorra.

Szerintem Forrestet legkésőbb nyáron elengedjük, bevételi oldalon ő is egy 10-es körül lenne. Kérője több is van, Isla gyakorlatilag a helyére érkezett, Caceres is simán játszik a jobb szélen, és ráadásul a legfrissebb hírek szerint Lichti és Conte között sem felhőtlen a viszony...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-14, 22:51

baggiofan írta:
http://www.calciomercato.com/juventus/suarez-esiliato-a-liverpool-la-juve-c-e-420608

Ő az "álomigazolásom". El kell hozni ! Smile

25-30 millió. Marotta nyilatkozata alapján ennyit nem tudunk fizetni.

Lewandowski az, akire talán minimális esély lehet, már ha igaz, hogy nem akar szerződést hosszabbítani Dortmundban.
Vissza az elejére Go down
tcs19

tcs19


Posts : 14
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-14, 19:56

baggiofan írta:
http://www.calciomercato.com/juventus/suarez-esiliato-a-liverpool-la-juve-c-e-420608

Ő az "álomigazolásom". El kell hozni ! Smile

Nekem is. Már akkor nagyon szomorú voltam, amikor a Liverpoolhoz igazolt. Az angliai "balhéi" és főleg a raszzista-ügy óta még inkább bírom. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-14, 18:56

http://www.calciomercato.com/juventus/suarez-esiliato-a-liverpool-la-juve-c-e-420608

Ő az "álomigazolásom". El kell hozni ! Smile
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-14, 13:28

Szerintem se zsarolna ki itt magáért horribilis pénzeket. Nagyon jó játékos, talán a legnagyobb 'név' vagy 'sztár' jelenleg a Juvéba + Pirlo + Buffon természetesen.
(eléggé fos érzés hogy kedvenc kapitányunk nem tudtam most ennek a listának az elejére odairni...)

De azért nem egy Xabi vagy egy Kaká (fénykorába) de mégcsak nem is mint az Oscar srác a Cselszkiből. (csak miatta érdemes odakapcsolni esküszöm)
Szerintem neki egyszerűen nem nagyon lesz feljebb. Főleg nem állandó játék lehetőséggel!
Olaszország legjobb csapata, egy stabil BL résztvevő, Európa top 10 leggazdagabb együttese bőven elég lesz neki. Ez már nagyobb szó mint amit a profi focisták 99% elmondhat magáról és amennyire
az ő mentalitását ismerem ezzel tökéletesen tisztába is lehet.
+ nemhiszem hogy van egy buzi ügynöke aki a háttérből tömi a fejét minden baromsággal



(apropó, pontosan a fent leirtak miatt NEM gondolom hogy Pogba tovább maradna mint a nyár vagy esetleg max a következő...)

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-14, 12:07

daneeka írta:
cortamelasombra írta:



Védelemből nem megy el senki, középpályáról Marcsi elöbb vágná le a fél karját, Pirlo valszeg vagy itt vonul már vissza vagy vmi kis csapatba 3-4 év múlba.
Egyedül Vidal az akiért nagy pénzt kaphatnánk de mivel egyszerűen nem lehet pótolni jelenleg senkivel ezért nincs az a pénz hogy eladjuk.
Giaccherini, DC, Padoin (?), Pepe azok akik pótolhatók és/vagy kapunk értük pénzt. De nem kétszámjegyűt az is biztos, azalatt meg inkább maradjanak ahol csak vannak.
És ha szerinted nem csatár akkor kiváncsian várom pl kire gondoltál.

Vidalra. Az egy dolog, hogy nem lehet pótolni, de emiatt valószínűleg ő is horribilis fizut kérne. A szerződése 2016-ban jár le. Vagy 2013 vagy 2014 nyarán fog lelépni. Én sem örülök neki, de meg kell barátkoznunk a gondolattal.

Azért szerintem nem biztos, hogy olyan fizut kérne ami nekünk nem férne bele. És nem hiszem, hogy ő feltétlenül az a típusú játékos lenne aki csak a pénzért elmenne máshova. Inkább az a kérdés, hogy nem ajánlanak-e érte majd olyan összeget amiért mi akarjuk majd eladni. Abszolút pótolhatatlan és még nincs a pályája csúcsán. Őt szerintem minden áron meg kell próbálni megtartani.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-14, 11:27

cortamelasombra írta:
daneeka írta:


Nem feltétlenül Matrira gondoltam, hanem valakire, akit drágán el lehet sózni. Ebből következik, hogy nem is csatár Smile


Védelemből nem megy el senki, középpályáról Marcsi elöbb vágná le a fél karját, Pirlo valszeg vagy itt vonul már vissza vagy vmi kis csapatba 3-4 év múlba.
Egyedül Vidal az akiért nagy pénzt kaphatnánk de mivel egyszerűen nem lehet pótolni jelenleg senkivel ezért nincs az a pénz hogy eladjuk.
Giaccherini, DC, Padoin (?), Pepe azok akik pótolhatók és/vagy kapunk értük pénzt. De nem kétszámjegyűt az is biztos, azalatt meg inkább maradjanak ahol csak vannak.
És ha szerinted nem csatár akkor kiváncsian várom pl kire gondoltál.

Vidalra. Az egy dolog, hogy nem lehet pótolni, de emiatt valószínűleg ő is horribilis fizut kérne. A szerződése 2016-ban jár le. Vagy 2013 vagy 2014 nyarán fog lelépni. Én sem örülök neki, de meg kell barátkoznunk a gondolattal.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-13, 20:54

daneeka írta:
pietro10 írta:


Tudom én is,hogy Matrinak kéne mennie. Csak hát sajnálom. Kedvelem a gyereket. Iaquinta ügynöke azt nyilatkozta, hogy nem terveznek klubbot váltani.....Nem is csodálom tekintve, hogy 3 misit akaszt éventként a jó öreg Vincenzo a semmiért....

Nem feltétlenül Matrira gondoltam, hanem valakire, akit drágán el lehet sózni. Ebből következik, hogy nem is csatár Smile


Védelemből nem megy el senki, középpályáról Marcsi elöbb vágná le a fél karját, Pirlo valszeg vagy itt vonul már vissza vagy vmi kis csapatba 3-4 év múlba.
Egyedül Vidal az akiért nagy pénzt kaphatnánk de mivel egyszerűen nem lehet pótolni jelenleg senkivel ezért nincs az a pénz hogy eladjuk.
Giaccherini, DC, Padoin (?), Pepe azok akik pótolhatók és/vagy kapunk értük pénzt. De nem kétszámjegyűt az is biztos, azalatt meg inkább maradjanak ahol csak vannak.
És ha szerinted nem csatár akkor kiváncsian várom pl kire gondoltál.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-13, 20:48

pietro10 írta:
.bb. írta:


Vucininc biztos nem megy, Giovinco élvezi Conte bizalmát, Q képes a gólszerzésre, amivel kilóg a csatárok sorából, Bendtner valószínűleg jött és megy is, kizárt, hogy megtartsuk, maradt Matri, mint lehetséges távozó. (persze még ott van Iaquinta, de azt hiszem őt kihagyhatjuk a számításokból)

Tudom én is,hogy Matrinak kéne mennie. Csak hát sajnálom. Kedvelem a gyereket. Iaquinta ügynöke azt nyilatkozta, hogy nem terveznek klubbot váltani.....Nem is csodálom tekintve, hogy 3 misit akaszt éventként a jó öreg Vincenzo a semmiért....

Nem feltétlenül Matrira gondoltam, hanem valakire, akit drágán el lehet sózni. Ebből következik, hogy nem is csatár Smile
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-13, 09:37

.bb. írta:
pietro10 írta:


Ha igen akkor Matri, mindent megtesz azért, hogy ő legyen az. Sajnálnám.....

Vucininc biztos nem megy, Giovinco élvezi Conte bizalmát, Q képes a gólszerzésre, amivel kilóg a csatárok sorából, Bendtner valószínűleg jött és megy is, kizárt, hogy megtartsuk, maradt Matri, mint lehetséges távozó. (persze még ott van Iaquinta, de azt hiszem őt kihagyhatjuk a számításokból)

Tudom én is,hogy Matrinak kéne mennie. Csak hát sajnálom. Kedvelem a gyereket. Iaquinta ügynöke azt nyilatkozta, hogy nem terveznek klubbot váltani.....Nem is csodálom tekintve, hogy 3 misit akaszt éventként a jó öreg Vincenzo a semmiért....

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-13, 03:38

http://football-italia.net/27223/vilanova-sanchez-not-joining-juve

Ez komolyan felmerült vajon ? Csodálkoznék. Biztos csak valami újságiró unatkozott megint de azért ha már az edző szólal meg akkor azért nemcsak egy ember agymenése a dolog.
Bár egyáltaláb nem látom Alexis hogyan férne Juvébe be, 20 millió körül meg pláne nem. Mondjuk katalóniába meg azt nem látják hogy a Barszába hogy fér be mert ahogy hallom egyre gyatrább amit produkál :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-12, 21:10

pietro10 írta:
daneeka írta:
Ez a Marotta nyilatkozat nekem azt sugallja, hogy valaki el lesz adva a nyáron.

Ha igen akkor Matri, mindent megtesz azért, hogy ő legyen az. Sajnálnám.....

Vucininc biztos nem megy, Giovinco élvezi Conte bizalmát, Q képes a gólszerzésre, amivel kilóg a csatárok sorából, Bendtner valószínűleg jött és megy is, kizárt, hogy megtartsuk, maradt Matri, mint lehetséges távozó. (persze még ott van Iaquinta, de azt hiszem őt kihagyhatjuk a számításokból)
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-12, 16:15

daneeka írta:
Ez a Marotta nyilatkozat nekem azt sugallja, hogy valaki el lesz adva a nyáron.

Ha igen akkor Matri, mindent megtesz azért, hogy ő legyen az. Sajnálnám.....

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-12, 16:06

Ez a Marotta nyilatkozat nekem azt sugallja, hogy valaki el lesz adva a nyáron.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-12, 08:39

A pletyka az 5 év 5 milliós szerződésről remélem nem igaz. Ennyit pénzt ne keressen nálunk. Ha esetleg nem válna be akkor ilyen fizuval pikk-pakk Amauri 2 lenne belőle.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-12, 08:23

Félek tőle,hogy az egész téli mercatót Matri fogja becumizni.Nem örülnék valami diszkont áron vett csodacsatárnak(természetesen ezt nem Llorentére értem.)Marotta kijelentette,hogy nem lesz sztár igazolás,szóval véleményem szerint csak a szokásos alibi kölcsön játékjogos spurkodás lesz csatár poszton. Neutral
Vissza az elejére Go down
tcs19

tcs19


Posts : 14
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-11, 23:16

AndreasMatri írta:

Diario Vasco: Llorente már megállapodott a Juventussal.
Llorente 5,5 milliós fizetést akart, a Bilbao megállt 4,5 milliónál a Juventus pedig 5 millió plusz bónuszokat ajánlott a csatárnak.

Én nem tartom valószínűnek, hogy Marotta nettó 5 milliót adna Llorentének. Nem igazán illene bele a koncepcióba. Persze lehetne akár még többet is adni egy toppléjernek, de a baszk jelenleg nem az.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2012-11-10, 18:29

_benito írta:
juve 1974 írta:
Hát Vincenzo jó móka lenne. Very Happy Immobile tehetséges,de még idő kell neki.

látod, ez a baj az olasz focival.

angliában ha valaki tényleg tehetséges, ennyi idősen már alapembernek kell lennie, cirót meg ide-oda baszogatják.
igaz, hogy abban a korban van, amikor játszania kell, de ha tényleg olyan tehetséges, akkor muszáj lenne jó csapatba játszatni, mert egy közepesben nem tud fejlődni. nem lehet így csatárt nevelni.

amúgy ha már öreg csatár, én berbatovnak örültem volna. pont most lőtt gólt az arsenalnak.
de ha neki jó volt ez a semmilyen kiscsapat az olasz bajnok helyett, akkor tényleg egyen szart.
Nem kell nekünk az a bolgárkertész. Cool Abban egyetértünk,hogy nem a kalmároknál kéne cirot világsztárrá kupálni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: