Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-14, 19:20

A szokásos lényegre törő, sokat mondó nyilatkozat! Very Happy

Paratici:
“We have great players that must be respected. To conclude a deal, three parties must agree.
Departures? There is a list to go for the Champions League - Dybala? It's the same as for other players, He is a great player but there are discussions, interests ... it's however the same for all players.
Icardi? He’s an Ellenség player. We have great strikers: Higuain is a bomber, Mandzukic is a great player, also Dybala,... we are happy to have them.
We have two long-term injuries like Pjaca and Perin who will be difficult to transfer. We have always had 1 or 2 players out of the UCL list. We are not worried.
Every coach has his own playing style, I saw so many beautiful Juve games under Allegri. I can only thank him. In the end what matters is winning the titles.”

Magyarul, lehet eső, lehet hó! Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-14, 10:26

Petike007 írta:


sami -nak tuti van valami kemény titkosszolgálati vagy alvilági kapcsolata. Mindenki úgy kezdi, hogy likvidálja, aztán marad és még hosszabbítunk is vele. 

Sok lófejet tarthat otthon a frigóban. Más magyarázat nincsen.

Vagy meglehet, hogy mi nem értünk kollektíve a focihoz...
Úgy tűnik nemcsak Maxival, hanem az egész vezetőséggel szexel. Magicpenis rulez!

A lófej nem a frigóban van neki, hanem a nyakán! Smile

Ha egyszer eligazol innen, remélem visszavonultatjuk a mezszámát.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-14, 10:21

Petike007 írta:


sami -nak tuti van valami kemény titkosszolgálati vagy alvilági kapcsolata. Mindenki úgy kezdi, hogy likvidálja, aztán marad és még hosszabbítunk is vele. 

Sok lófejet tarthat otthon a frigóban. Más magyarázat nincsen.

Vagy meglehet, hogy mi nem értünk kollektíve a focihoz...
Vagy nem csak a pályán invisible man, hanem mindenhol máshol is. A vezetőség egyszerűen nem tudja hogy a keretben van, ezért nem árulja.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2141
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-14, 10:03

Téjlor89 írta:
Di Marzio szerint jelenleg nem áruljuk Dybalat, a PSG is inkább Coutinhora fókuszál   hbang

Rugani, Mandzukic, Matuidi, Perin és Pellegrini lepasszolása a prioritás.

sami  meg fogja úszni ezt a nyarat is. Hihetetlen.

sami -nak tuti van valami kemény titkosszolgálati vagy alvilági kapcsolata. Mindenki úgy kezdi, hogy likvidálja, aztán marad és még hosszabbítunk is vele. 

Sok lófejet tarthat otthon a frigóban. Más magyarázat nincsen.

Vagy meglehet, hogy mi nem értünk kollektíve a focihoz...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-14, 09:37

Di Marzio szerint jelenleg nem áruljuk Dybalat, a PSG is inkább Coutinhora fókuszál   hbang

Rugani, Mandzukic, Matuidi, Perin és Pellegrini lepasszolása a prioritás.

sami  meg fogja úszni ezt a nyarat is. Hihetetlen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 15:53

CsT írta:

Nem hiszem, hogy Ronci center lesz, mivel az összes előkészületi meccsen szélső volt.

A malac sztem úgy van vele, hogy Dybala a piacon van, ha eladják az ő helye biztos, ha nem akkor is elmehet még kölcsönbe valahova aug 31.-én azt nyilván tudja ő is, hogy a "maradék" árát nem fogja kifizetni egyetlen csapat sem és a fizuját sem.

Az sem kizárt, hogy nem veszünk szélsőt hanem Manzsu lesz az (aminek azért nem örülnék) (őt játszatta szélen Sarri a felk. meccseken).

Igazából akkor sincs baj ha egyik se távozik mert lesz egy:

Berni(Koszta) - Dybala (Piggy) - Ronci (Mandzu) támadósorunk, amit még Pulival is meg tudunk toldani adott esetben. Persze a könyveket akkor mások eladásával rakják rendbe és ha pl Kebab v Matyi sem megy el akkor jöhet Bekúr v Ruga Sad

Holnap lesz a házi buzulás a primavera ellen (Sarri végre nyerhet egy meccset Very Happy)   Szombaton 20:30-kor (talán) edzőmeccs a Triestina ellen, szóval alkoholt hűtsön be mindenki.

Már Malac apja is lenyilatkozta, hogy tőlünk fog visszavonulni. Szerintem ő sem gondolja, hogy bárhova elmehet kölcsönbe 31én, már olyan klubot is nehéz találni aki egyáltalán hajlandó lenne fizetést adni neki abban a régióban amiben most van, nem a mercato utolsó, hanem első napján. Mivel senki nem fizetne neki annyit mint mi, garantált, hogy mindent vissza fog utasítani. A karrierjének gyakorlatilag vége. Nekünk nem kell, a válogatottban van túlzás nélkül 10 csatár a helyére, hozzánk hasonló kaliberű csapatba nem fog tudni már igazolni - most pl szerinted elmenne fele annyiért a Romaba kínlódni vagy a lelátón hokizva felvenni 2 évig az álom fizetést? No brainer. Utána meg még simán elmehet még pár évet Kínában haknizni kétszer ennyiért (el is fog, a bal herémet rá).

A 90 milliós leigazolása sokkal jobban védhető, mint az a deal a Milannal ami nem garantálta, hogy az aláírás után az ő kínjuk lesz, bármi történjen. Ehelyett most van egy rekordfizetésű Bonuccink akire nem volt szükségünk, franc se tudja mi lett volna Caldaraból ha nálunk marad, de ez nem is lényeges, és a Malac megint nálunk. Nem tudom, hogy ez még Marotta hagyatéka vagy már Paratici intézte, minden esetre hatalmas balek volt. 

Ha a Milan nem megy bele a kötelező vásárlás opcióba tegyük fel, hogy nálunk marad tavaly: 18 milla kölcsön pénzzel vagyunk rövidebbek illetve 4millaval több a salary budget (+ Malac-7.5 +Caldara-2 - Bonucci-5.5). Ha ez nem fér bele (nem hiszem el amúgy, hogy ennyit nem tudunk összemutyizni, mikor mindenki más ezt csinálja), még akkor is megjátszhattuk volna a mostani keretcsökkentés lighty verzióját, pl eladjuk Dybalat vagy Szandit.
Ha nem volt 2 éves tervünk vagy konkrét deal valami balekkal Khedrira akkor mi a rákért hosszabbítottunk vele szeptemberben (ez már tuti Paratici munkája amúgy)?

Komolyan szeretném látni a kockázat analízist ezekről vagy egy stratégiát, de nagyon nem lepődnék meg rajta, ha nem lenne semmi. Ez a káosz ínter szint.

Még mielőtt valaki jön calmazni: komolyan hiszel benne, hogy augusztus 31én Khedira és a Malac eladására fogunk koccintani? Mi az ami jelen pillanatban ezt indokolja?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 13:08

Krisz írta:

Ha Ronci szélső lesz és mivel Ken nincs, az egyikre mindenképp szükség van (Dybala false 9, cseréje Mario/Malac centerben). Ha Icardiban moratti gondolkodunk (=Dybala megy) akkor sincs hely az egyiknek, illetve akkor is meg kell tartani valamelyiket.

Ha Ronci center lesz akkor szélsőt kell venni (valszeg Chiesa ha addig nem viszi el a csürhe, ideális esetben Lozano), ebben az esetben nem tudom elképzelni Icardit, illetve Dybala nyilván megy és megint csak el kell adni Malacot/Mariot.
Nem hiszem, hogy Ronci center lesz, mivel az összes előkészületi meccsen szélső volt.

A malac sztem úgy van vele, hogy Dybala a piacon van, ha eladják az ő helye biztos, ha nem akkor is elmehet még kölcsönbe valahova aug 31.-én azt nyilván tudja ő is, hogy a "maradék" árát nem fogja kifizetni egyetlen csapat sem és a fizuját sem.

Az sem kizárt, hogy nem veszünk szélsőt hanem Manzsu lesz az (aminek azért nem örülnék) (őt játszatta szélen Sarri a felk. meccseken).

Igazából akkor sincs baj ha egyik se távozik mert lesz egy:

Berni(Koszta) - Dybala (Piggy) - Ronci (Mandzu) támadósorunk, amit még Pulival is meg tudunk toldani adott esetben. Persze a könyveket akkor mások eladásával rakják rendbe és ha pl Kebab v Matyi sem megy el akkor jöhet Bekúr v Ruga Sad

Holnap lesz a házi buzulás a primavera ellen (Sarri végre nyerhet egy meccset Very Happy)   Szombaton 20:30-kor (talán) edzőmeccs a Triestina ellen, szóval alkoholt hűtsön be mindenki.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2397
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 12:32

Krisz írta:
Ha Ronci szélső lesz és mivel Ken nincs, az egyikre mindenképp szükség van (Dybala false 9, cseréje Mario/Malac centerben). Ha Icardiban moratti gondolkodunk (=Dybala megy) akkor sincs hely az egyiknek, illetve akkor is meg kell tartani valamelyiket.

Ha Ronci center lesz akkor szélsőt kell venni (valszeg Chiesa ha addig nem viszi el a csürhe, ideális esetben Lozano), ebben az esetben nem tudom elképzelni Icardit, illetve Dybala nyilván megy és megint csak el kell adni Malacot/Mariot.

Tényleg be kell majd vezetni a 30+ os játékosoknál egy szabályt, hogy nem adunk 1-2 évnél hosszabb szerződést.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 12:10

Malloy írta:
Szerintem a Malac bízik a helyében. Ha látná a hivatalos nevezettek listáját a neve nélkül tuti elmenne. Mandzukic dettó (őt imádom).
Ha Ronci szélső lesz és mivel Ken nincs, az egyikre mindenképp szükség van (Dybala false 9, cseréje Mario/Malac centerben). Ha Icardiban moratti gondolkodunk (=Dybala megy) akkor sincs hely az egyiknek, illetve akkor is meg kell tartani valamelyiket.

Ha Ronci center lesz akkor szélsőt kell venni (valszeg Chiesa ha addig nem viszi el a csürhe, ideális esetben Lozano), ebben az esetben nem tudom elképzelni Icardit, illetve Dybala nyilván megy és megint csak el kell adni Malacot/Mariot.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 11:39

Pont ezért kéne letisztázni a dolgokat, hogy ne a nevek kerüljenek a listára,hanem akikkel ténylegesen számolunk hosszútávon. Baromira nem top csapat érzését kelti bennem az,hogy nem azt adjuk el akit akarunk,hanem akit tudunk. Persze nyilván így,hogy az angol piac bezárt beszűkültek a lehetőségek. Ott még egy középcsapatnál sem kellene annyival lejjebb adni az igényeiket. Persze szépen hangzik hogy Ruganin van plusvalenza,de a fizetése annyival kevesebb,mint Higuané pl. hogy attól még sokkal előrébb nem vagyunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 11:38

Nekem az az érzésem, hogy ezen játékosok arra várnak, hogy hátha távozik más és ők maradhatnak.

Más. Nainggolan után Perisic is csak kölcsönbe ment el. A kobra eladni továbbra sem tud! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2397
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 11:29

Szerintem a Malac bízik a helyében. Ha látná a hivatalos nevezettek listáját a neve nélkül tuti elmenne. Mandzukic dettó (őt imádom).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 10:56

Malloy írta:


Szerintem nagyon tiszta a szituáció. Khedirának meg a többi felesleges játékosnak meg kell mondani, hogy sajnos nem férnek be a keretbe. Van 20 napjuk, hogy csapatot találjanak maguknak, ellenkező esetben egész évben nem játszanak egy percet sem. Jövőre EB. Nem hiszem, hogy mondjuk egy Matuidi elbukná a meghívóját a válogatottba mert egész évben a lelátóról nézte a meccseket.

Jó, ez mondjuk működhet Matuidivel - bár ez se tuti, 32 éves, világbajnok, a francia keret mélysége mellett, 1 év egy pl EL csapatban vagy Kínában lehet ugyanúgy elvágná az EBtől. Viszont Khediranak pont mindegy, hogy a pályán vagy a lelátón alibizik, a Malac detto, Perin az idei év után, illetve a jelenlegi fizikai állapota és a korábbi sérülései mellett esélytelen, hogy jelentős klubhoz menjen és ennyit keressen, a válogatottban már rég elfelejtették, marad a pénz. Ők itt a gond egyedül. Mert Pjacat így vagy úgy meg tudjuk oldani Pellegrininek és Demiralnak pedig akármikor találunk klubot egy évre.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2397
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 10:18

Krisz írta:

Ez egy különleges szituáció most. Ha meg kell húzni a létszámot akkor ahelyett, hogy fontos piacképes játékost adunk el  nem látok sem üzleti, sem morális problémát abban, hogy a makacsul élősködő játékosokat kibasszuk a lelátóra.

Szerintem nagyon tiszta a szituáció. Khedirának meg a többi felesleges játékosnak meg kell mondani, hogy sajnos nem férnek be a keretbe. Van 20 napjuk, hogy csapatot találjanak maguknak, ellenkező esetben egész évben nem játszanak egy percet sem. Jövőre EB. Nem hiszem, hogy mondjuk egy Matuidi elbukná a meghívóját a válogatottba mert egész évben a lelátóról nézte a meccseket.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 09:55

CsT írta:

Ruganira sokáig azt hittem, hogy a saját nevelés kártya védi, aztán kiderült, hogy mégse! Very Happy

Nem tudom őt hova tenni, fasza kis squad player, aki simán üldögél a padon is ha kell, morális szemszögből biztos a csicskát adnám el (ha kellene valahova). Viszont ha választanom kellene őt adnám el nem Demiralt. Sad

Viszonyt így lassan nemhogy saját nevelés de olasz is alig marad a keretben.

Mondjuk én tegnap azt olvastam Lovren jön orvosira a Lómánál így Ruga nem kell nekik.

Demirallal az a helyzet, hogy a karrierje azon a poszton van, hogy egy éves kölcsön nem lenne kirívó. Míg Ruganinál ez már egyértelmű visszalépés, emellett a régi mentor, Sarri akár ki is hozhatja belőle az állatot. Így nem kellene senkit eladni, jövőre meg kicsit taktikusabban intézhetnénk a takarítást és az igazolásokat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 08:22

Krisz írta:


Sarri elmondása szerint nincs beleszólása kit paterolnak ki. 
Ez egy különleges szituáció most. Ha meg kell húzni a létszámot akkor ahelyett, hogy fontos piacképes játékost adunk el  nem látok sem üzleti, sem morális problémát abban, hogy a makacsul élősködő játékosokat kibasszuk a lelátóra.
Szerintem azért azt megkérdezik tőle, hogy kire számít, mert annak nincs értelme, hogy itt tartsunk valakit aki majd 4 meccsen játszik a szezonban. Itt azért van kölcsönhatás, ha Sarri bukik vele bukik Paratici (meg Nedvedke) is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 08:18

_DREAM_ írta:
Most Rugani -> Roma pletyit olvasni 5m kölcsön, 25m vásárlás opcióval. Röpködnek a WTF-ek.
Ruganira sokáig azt hittem, hogy a saját nevelés kártya védi, aztán kiderült, hogy mégse! Very Happy

Nem tudom őt hova tenni, fasza kis squad player, aki simán üldögél a padon is ha kell, morális szemszögből biztos a csicskát adnám el (ha kellene valahova). Viszont ha választanom kellene őt adnám el nem Demiralt. Sad

Viszonyt így lassan nemhogy saját nevelés de olasz is alig marad a keretben.

Mondjuk én tegnap azt olvastam Lovren jön orvosira a Lómánál így Ruga nem kell nekik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 08:00

CsT írta:

Lelátóra azt szokták kibaszni, akire:
1. Nem számít az edző
2. Valami fegyelmezetlenséget követ el

Sajnos úgy tűnik a cammogó törökre egyik sem igaz, mellesleg nálunk ez (sajnos?) amúgy sem szokás.

Sarri elmondása szerint nincs beleszólása kit paterolnak ki. 
Ez egy különleges szituáció most. Ha meg kell húzni a létszámot akkor ahelyett, hogy fontos piacképes játékost adunk el  nem látok sem üzleti, sem morális problémát abban, hogy a makacsul élősködő játékosokat kibasszuk a lelátóra.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2653
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 07:47

Most Rugani -> Roma pletyit olvasni 5m kölcsön, 25m vásárlás opcióval. Röpködnek a WTF-ek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-13, 07:04

Krisz írta:
Lehet hülye kérdés, de mi a picsáért nem rakjuk a lelátóra ezt a szerencsétlen alibi császárt? Oké, bukjuk a fizetését 2 évig, és akkor?
Mennyi lóvétól esünk el, ha Cant vagy Bentancurt kell kényszerből eladni?
Egyébként alap esetben Matuidit én nem adnám el, mivel más rohamnéger nincs a keretben (Can, Benő és Rabiot is más kategória), de nyilván ha csökkenteni kell a létszámot akkor előbb kerülne szóba, mint azok akik hosszabb távon képben lehetnek.
Lelátóra azt szokták kibaszni, akire:
1. Nem számít az edző
2. Valami fegyelmezetlenséget követ el

Sajnos úgy tűnik a cammogó törökre egyik sem igaz, mellesleg nálunk ez (sajnos?) amúgy sem szokás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8150
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 23:45

Lehet hülye kérdés, de mi a picsáért nem rakjuk a lelátóra ezt a szerencsétlen alibi császárt? Oké, bukjuk a fizetését 2 évig, és akkor?
Mennyi lóvétól esünk el, ha Cant vagy Bentancurt kell kényszerből eladni?
Egyébként alap esetben Matuidit én nem adnám el, mivel más rohamnéger nincs a keretben (Can, Benő és Rabiot is más kategória), de nyilván ha csökkenteni kell a létszámot akkor előbb kerülne szóba, mint azok akik hosszabb távon képben lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 21:39

LeRoi10 írta:
persze full kamu is lehet, de egyre több helyről folyik, hogy Bekúr eladó. incredibile...

Na ettől kiakadnék. Kean esetében lehetett magyarázni a játéklehetőség hiányát, és hogy menni akart, Spinazzola valószínűleg soha nem lett volna előrébb a tavalyi cserealap pozíciónál, Cancelo viselkedése nem volt megfelelő. De Bentancurra mi a büdös francot lehet mondani? Két 32 éves nem klasszis helyett kell mennie?

Csak a miheztartás végett megnéztem, hogy amennyiben Perin, Rugani, Pellegrini, Bentancur, Pjaca és Dybala "esne ki" a keretből, akkor 29,13 lenne az átlagéletkor (és az a baj, hogy nem irreális). Tavaly 27,58 volt... Jó, ezen sokat dob a Perin-Buffon és a Kean-Higuaín "csere", de azért ez akkor is durva.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 19:16

Lassan el kéne gondolkodni, hogy mi is csak 1, max 2 éves szerződést adjunk a 30 év feletti játékosainknak.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 19:04

Khedira Robinson Crusoe és Bear Grylls szerelemgyereke akkora túlélőművész. Nekem viszont lassan hányingerem van ha meglátom Juve mezben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 18:41

LeRoi10 írta:
persze full kamu is lehet, de egyre több helyről folyik, hogy Bekúr eladó. incredibile...
Sajnos van realitása, mert Matyi és Kebab  monkey fizu/tudás mutatóban gyakorlatilag eladhatatlanok. 1 kp-t pedig biztosan el kell adni. Annyira talán nem vagyunk balfaszok, hogy Pjancsit adjuk el, így marad Can v Bekúr. Ha Rugani megy akkor 4 belső védőnk marad, Can viszont ott is bevethető ez simán elbillentheti a mérleget a javára Bekúrral szemben.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 18:18

persze full kamu is lehet, de egyre több helyről folyik, hogy Bekúr eladó. incredibile...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2397
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 16:08

Úgy néz ki, lehet megússzuk a patkányt!
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2141
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 11:16

simoon írta:

én kivárom a végét és utána se ítélkezem
majd ha vége a szezonnak, vagy ha már januárban égünk mint a fene (bár ezt nem hinném)

Ez szerintem a masszív faszság kategória. Pep az edzőnk itt játszik Agüero, Neymar, és Messi is mitől félünk? Az újságoknak mindig igazuk van.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 10:35

CsT írta:

Sőt a La Stampa szerint Kebab már nincs a piacon és ha Matyit nem tudjuk értékesíteni, akkor akár Can v Bekúr is távozhat. Egyre jobb...
én kivárom a végét és utána se ítélkezem
majd ha vége a szezonnak, vagy ha már januárban égünk mint a fene (bár ezt nem hinném)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 10:10

_DREAM_ írta:


Valaki elárulná hogy miaf.szom folyik itt?
Sőt a La Stampa szerint Kebab már nincs a piacon és ha Matyit nem tudjuk értékesíteni, akkor akár Can v Bekúr is távozhat. Egyre jobb...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-08-12, 09:30

de Ligt szerintem nem kockázat, nagyon sok mindennek rosszul kellene ahhoz elsülni, hogy belőle ne jól jöjjünk ki.

Roncinak sem a leigazolásával van a gond, hanem, hogy láthatóan nem igazán tudjuk úgy menedzselni, hogy igazán hozzon a konyhára.

Az igazi gond a malac leigazolása illetve Lókaku (hasonló feltételek melletti) leigazolása lett volna (én simán elhiszem, hogy megvolt vele az egyezség és csak Dibcsin múlott a dolog).

A másik nagy gond, a zeniten túl lévő játékosok csúcsfizuja (Kebab,Manzsu,Matyi), mert ezzel gyakorlatilag eladhatatlanok hisz aki tudná állni a fizujukat oda már kevesek, fele bérért meg nyilván nem mennek el.

Most épp azt olvasni, hogy Pulival készülünk hasonlóan hosszabbítani. 

A plusvalenzát sem kellene annyira előtérbe helyezni, hogy olyan játékosokat kapjunk cserébe akik nem jelentelek erősítést. (Pellegrini, Danilo).

Sarri meg Sarri...nem hiszem, hogy 60 évesen fog majd változni nagymértékben. A szezonkezdetes dologgal az a gondom, hogy az első meccsért ugyanannyi pontot adnak mint a 36.-ért, ja és ez nápoly, hogy majd ráfogjuk valakire/valamire, hogy miért nem nyertünk. Taktikailag semmi változást nem látok eddig, továbbra marad egydimenziós edző, aki a saját filozófiáját akarja átadni a keretre, nem pedig a keretet összetétele alapján alakít ki játékot, ettől még bejöhet a dolog, csak kérdés, hogy ez a labdajáratós sok és rövid passzos játék szigorúan 4-3-3-ban, ami egy Mertens,Callejon,Insigne sorhoz jól passzolt mennyire lesz majd jó Roncival,Manzsuval meg Bernáttal. a másik ami kitűnt a sörmeccsekből, hogy jóval kevesebb mélységi indítással próbálkozunk, Pjanic inkább jobbra, balra passzolgat (gyakorlatilag lebutítjuk egy Jorginhora) és ezzel ugye a csicskától is elvesszük az egyetlen dolgot amiben talán még jó volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: