Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 21:07

EsztéNégy írta:


Az idei szezonban valóban mindenhol szar volt, de ne felejtsük már el, hogy az azelőttiben meg mindenhol a legjobb játékosunk volt mondjuk Costával és Pjaniccsal karöltve. Allegrivel szerintem idén majdnem mindenki a tudása alatt játszott, ezért kell az új edző is, még ha ez Sarri is lesz (nem lesz).

Nekem a legfőbb elvárásom az új edzővel szemben, hogy tudatos legyen a játék (Cardiff előtti szezonban például eléggé horzsolt a csapat, az már nekem bőven elég), és ne legyen fél csapatnyi sérültünk állandóan.

Dybala akkor működött jól, amikor a támadó részlegünk minősége a mostaninál jóval alcsonyabb volt. A CR, Mandzukic, Ken, Bernát, Costa, Dybala, Cuadrado sorból 442ben, 433ban is Dybalat hagynám ki és ha cserelni kéne se ő lenne az első sorban. A trequartista az a poszt ami elméletben tökjó lenne neki (az összekötő játéka szerintem idén is kiemelkedő volt, és így a kapuhoz is közel lenne), viszont ehhez 4231 kellene, amihez meg masszív kp, illetve kérdéses, hogy elég-e ehhez a gyorsasága, na meg hogy korábban nem ment neki, akkor most menne-e. Illetve ha nem tévedek akkor Ramsey jött erre a posztra.

Nekem valahogy ez a Dybala sikeres integráció projekt ezer sebből vérzik, én inkább kiszállnék belőle jó pénzért még ha esetleg van is megoldás. Mondjuk úgy, hogy Dybalaból előbb szálltam volna ki, mint Allegriből.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 20:13

Tankcsapda írta:
+ 1: Dybala out: ehhez nem feltétlenül kell ragaszkodni, de Allegri minden poszton kipróbálta már, és nem ment neki, és az eladásából futná egy komolyabb igazolásra

Az idei szezonban valóban mindenhol szar volt, de ne felejtsük már el, hogy az azelőttiben meg mindenhol a legjobb játékosunk volt mondjuk Costával és Pjaniccsal karöltve. Allegrivel szerintem idén majdnem mindenki a tudása alatt játszott, ezért kell az új edző is, még ha ez Sarri is lesz (nem lesz).

Nekem a legfőbb elvárásom az új edzővel szemben, hogy tudatos legyen a játék (Cardiff előtti szezonban például eléggé horzsolt a csapat, az már nekem bőven elég), és ne legyen fél csapatnyi sérültünk állandóan.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 19:43

Paraticit Fali Ramadanival fotózták Milánóban. Ramadani kliensei a teljesség igénye nélkül: Sarri, Kulabá, Jovic, Rebic, Kostic, Milenkovic, Marcos Alonso ÉÉÉSS Pjanic is.

Mindenki gondoljon vagy reméljen amit akar Very Happy Lehet ebből még Pep, Kulabá és Pjanic. De akár bszélgethetnek Pjanic távozásáról és Sarri érkezéséről is Very Happy

A teljes listát végigfutva Ramadani tűnik a balkán pizzásnak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 19:37

Nem értem, Rabiotval miért nem vagytok kibékülve...leszámítva persze a problémás természetét, de a játéktudása szerintem magas szintű, és kezdő lenne nálunk. Egy Ramsey-Pjanic-Rabiot trióval ki lennék békülve, plusz Bentancur készen állna valamelyiküket kiszorítani.
Nem örülnék Sarrinak, de felőlem jöhet, nekem igazából bárki az edző, a következőknek feleljen meg:
1. BL-kompatibilis csapat: győzelem nem lehet elvárás, de az esély legyen meg, és látsszon, hogy a csapattal számolni lehet a végén
2. Fiatalok beépítése: nincsenek olyan nagy elvárásaim, de három szezon alatt 3-4 u23 beépítése a keretbe, egy meg mondjuk a kezdőbe
3. Intelligencia: ez Sarri miatt hangsúlyos, ha a közegünket megszokja, az remélhetőleg elég lehet, de akárhonnan nézzük, része a feltételeknek
4. Bajnokság: még nem is mondom azt, hogy nyerjük meg, de a Zintert előzzük meg (mondjuk valószínűleg ez scudettot is érne), engem bántana a tény, ha Conteval előrébb lennének
5. A keret kihasználtsága: van elég mély ahhoz jelenleg is a keretünk, hogy nagyon szélesen lehessen használni, kvázi a minden poszton bevethető két játékost a rotáláskor ki is kellene használni
6. Tudjon meccs közben reagálni a nehéz szituációkra: nagyon fontos, hogy olyasvalaki jöjjön, aki ha ég a ház, tudjon lépni az oltás érdekében
7. Higuaín out
+ 1: Dybala out: ehhez nem feltétlenül kell ragaszkodni, de Allegri minden poszton kipróbálta már, és nem ment neki, és az eladásából futná egy komolyabb igazolásra
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 19:18

Petike007 írta:


Sarri nem győztes alkat: Ez a ki a győztes alkat és ki nem a kedvencem semmi konkrétum nincsen benne. NYilván más a prioritás egy NApoli mint egy Juve esetén. Ugyanakkor KAja a Cselszkíjt kérjük számon rajta? Gyorsabban cseréli Abra az edzőket, mint az átlag magyar a fogkeféjét. Ez nem tudom kinek kritika.

Sarri a klub image része lesz. Értem Kloppal mi lett volna? Ő is macinacis alkat. Vagy csak ő szimpi és ezért nem lett volna rossz? Kicsit azt érzem hogy Sarrival az a gond, hogy bármit csinál nekünk nem lesz jó. Még nincsen itt. Ha itt lesz adjunk neki türelmet. Érdemes visszaolvasni mi volt itt Allegri kinevezésekor. Allegri nem győztes alkat. Mennyit rinyált a médiában. NEm szép férfi, erre most mindenki visszasírja. Elment és most egy ideig nem jön. Fogadjuk el.

Nem teljesített erőn felül? RElatív. Nézzük meg mennyiből gazdálkodott a NApoli és mennyiből a többiek. Úgy érzem ezzel meg van válaszolva. Azt, hogy miként bukták el a bajnokságot, nagyobb szerepe van, hogy nem volt értelmes cseréje. A bajnokságot a pad nyeri mindig.

Sarri filozófiája nem rövid passz és labdatartás. Többször lenyilatkozta, hogy neki Sacci az etalon. Sokkal jobban sunázza, hogy gyorsan rendeződik át a csapat védekezésből támadásba. Allegri alatt mi is volt ezzel a helyzet? Kb egész évben volt egy gyors kontránk? 

Sarri egy kurva jó edző. Ahogy Allegri is az volt a Silányos vesszőfutása ellenére anno. Miért is lenne rossz ha ő jönne? NE sírjunk már előre ennyit. Jön aminek jönnie kell. 

Ellenség párhuzamra pedig annyit, hogy Agnelli vs random kínai faszkalap. Agnelli vérprofi. Amit elmondott előre az úgy is lett. Erről miért nem besézlünk? Mennyit fejlődött tőle a klub? Miért csak Beppe van szopkodva természetesen utólag. Nálunk mindig az a jó, aki elment, mindig az szar, aki maradt, vagy itt van. Jó csapatunk van BL szereplők vagyunk CR itt van mi kell még?

Ez a győztes alkat nem is kézzel fogható, de azért lehet érzékeltetni a különbséget ha mondjuk egymás mellé állítjuk CRt meg a Malacot. 

Nem a macinaci a baj, Lippinek is volt macinacis korszaka. A különbség az, hogy Lippi forró nadrágban is a tipikus elegans olasz gentleman megtestesítője lenne, Sarri pedig a legdrágább öltónyben is egy déli suttyó. Ez az imagen kívül felkerül majd a pályára és kihat a játékosokra is. Én pl nem szeretném, ha azon menne el a bajnoki cím, mert a hotelben hangos volt a légkondi es hasonlók. Ez a mentalitás és maga a fickó lénye az egyetlen problémám.

Szerintem játékban jó hatással lenne a csapatra, a Napolinál a fentiek mellett azért nem nyert semmit, mert kb 12 jó játékosa volt meg egy padnyi fatuskó. A BL csoportokat és a bajnokságokat a lúzer lénye miatt vesztette el.

Nem lesz a világvége ha őt választjuk, de szerintem alapvetően rossz irány, mert ha esetleg fel is rázza a csapat játékát én jobban féltem az eredményeket tőle mint Allegrivel (minden gyengeségével, hátrányával, stb együtt). Nekem ez olyan, mintha egy válságban lévő kapcsolatot egy prostival próbálnának orvosolni. Tuti felrázza  a dolgot rövid távon, de többet nem jelent.

Lehet Agnelli vérprofi, de akkor is magyarázatra szorul, hogy miért ő a megfelelő választás, ha pedig Sarri B tervként lesz edző Guardiola helyett, az minimum kérdőre vonja Agnelli lépésének helyességét is.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2659
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 17:11

Eddig megúsztuk ezt a napot is...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3584
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 14:07

Ne vitatkozzatok, Skacok. Inkább csináljatok egy jó bográcsos pörit bombahoppa módra. Nyugtat.

Bevásárlóközpont - Page 28 20190611

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 14:05

zetterberg40 írta:
Ha végül Sarri lesz, az nekem csalódás, ugyanakkor szurkolni fogok neki, hogy jó legyen.
Én még mindig Guardiolat mondom. Amíg nincs hivatalos bejelentés, nálam Pep a 90+ százalékos magabiztos 
Idézet :

új kutyám Sári lett, de a rasszista pronyót nem szeretném
persze ha ő lesz, a világ nem áll meg
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 13:31

Ha végül Sarri lesz, az nekem csalódás, ugyanakkor szurkolni fogok neki, hogy jó legyen.
Én még mindig Guardiolat mondom. Amíg nincs hivatalos bejelentés, nálam Pep a 90+ százalékos magabiztos tipp.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 12:16

Idézet :


Pogba és De Ligt, ha edző is kell hát legyen DD (lógunk neki ennyivel)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 11:53

Idézet :


sarri nem győztes alkat: egy tetves kupát nem tudott nyerni 3 év alatt a napolival, de még döntőbe sem tudott jutni, pedig simán a 2. legjobb keret volt a keze alatt. a bajnoki címről saját bevallása szerint is egy hotelszobában mondott le. az el-győzelem azzal a kerettel papírforma, engem inkább az lepett meg, hogy az elődöntőben a csapágyasra hajtott, láthatóan hulla fáradt frankfurt ellen képtelenek voltak győzni.

sarri stílusa a klubimázs része lesz. önállóan nézve nem a melegítő, és nem is a bagó a probléma, hanem a faszi stílusa összességében: egy nőgyűlölő, rasszista, a legrosszabb értelemben oldschool arc, aki olasz létére képtelen felöltözni. ez az ember fogja képviselni a klubot, bármerre megyünk a világban. vállalhatatlan.

erőn felül teljesített a lófaszt. az utolsó évében szándékosan kiestek mindenféle olasz és európai kupából, és minden erőfeszítésük mellett a fiorentina, torino kettős ellen veszítették el a bajnoki címet. azt meg ne felejtsük el, hogy mazzarri is behozott egy gyengébb napolit a 2. helyre.

szép foci: aki abban bízik, hogy sarrival hirtelen látványos focit fogunk játszani, arra brutális csalódás vár, amikor szembe jön a valóság. a chelsea konkrétan nézhetetlen volt idén, pedig sarri megkapta két kedvenc játékosát, és ott volt neki hazard. aki támadó focit vár sarritól, az nézze meg, mit produkált a chelsea contéval és sarrival. az empolinál is a védekezéssel tűnt ki a mezőnyből a csapata. azt meg ki ne találjuk, hogy a napolinál sarri vezette be a támadó focit: már mazzarrival is a legtöbb gólt szerző csapatok között volt a napoli, az egy szem, szarul sikerült, benítez vezetésével 5. hellyel zárult szezont leszámítva a napoli mindig is dobogón volt a szerzett gólok alapján. ja, és a legszebb: a legtöbb rúgott gólt hozó szezonjában sarri csapatát még a roma is megelőzte. a pontrekordot hozó évben viszont nem a támadójáték, hanem a masszív védekezés volt a napoli erőssége.

a sarriball nem több, mint rövid passzok és labdabirtoklás. a napoli-féle látványos focit a játékosoknak köszönheti sarri: insigne, callejon, hamsik, allan, mertens mind erre a játékra alkalmasak leginkább. nem fogunk bentancurral, matuidivel, mandzukiccsal, de még a szerencsétlen faszkalap icardival sem látványos focit játszani. ezen kívül sarri semmire nem garancia.

kibaszott nagy baklövés ez az ember. persze ettől még lehet eredményes, de óriási kockázat idehozni egy déli, fafejű barmot abban bízva, hogy majd jobb lesz, mint allegri. ja, és tegyük ehhez hozzá, hogy a játékosmozgás vélhetően egy cancelo-hysaj cserével kezdődik, és nem kizárt, hogy icardi-dybala cserével folytatódik, amit már csak a másik faszkalap, rabiot leigazolása koronázhatna meg...

----------------------------------

izé: marotta, conte.
juve: paratici, sarri.

ezen gondolkozzunk egy kicsit.

Sarri nem győztes alkat: Ez a ki a győztes alkat és ki nem a kedvencem semmi konkrétum nincsen benne. NYilván más a prioritás egy NApoli mint egy Juve esetén. Ugyanakkor KAja a Cselszkíjt kérjük számon rajta? Gyorsabban cseréli Abra az edzőket, mint az átlag magyar a fogkeféjét. Ez nem tudom kinek kritika.

Sarri a klub image része lesz. Értem Kloppal mi lett volna? Ő is macinacis alkat. Vagy csak ő szimpi és ezért nem lett volna rossz? Kicsit azt érzem hogy Sarrival az a gond, hogy bármit csinál nekünk nem lesz jó. Még nincsen itt. Ha itt lesz adjunk neki türelmet. Érdemes visszaolvasni mi volt itt Allegri kinevezésekor. Allegri nem győztes alkat. Mennyit rinyált a médiában. NEm szép férfi, erre most mindenki visszasírja. Elment és most egy ideig nem jön. Fogadjuk el.

Nem teljesített erőn felül? RElatív. Nézzük meg mennyiből gazdálkodott a NApoli és mennyiből a többiek. Úgy érzem ezzel meg van válaszolva. Azt, hogy miként bukták el a bajnokságot, nagyobb szerepe van, hogy nem volt értelmes cseréje. A bajnokságot a pad nyeri mindig.

Sarri filozófiája nem rövid passz és labdatartás. Többször lenyilatkozta, hogy neki Sacci az etalon. Sokkal jobban sunázza, hogy gyorsan rendeződik át a csapat védekezésből támadásba. Allegri alatt mi is volt ezzel a helyzet? Kb egész évben volt egy gyors kontránk? 

Sarri egy kurva jó edző. Ahogy Allegri is az volt a Silányos vesszőfutása ellenére anno. Miért is lenne rossz ha ő jönne? NE sírjunk már előre ennyit. Jön aminek jönnie kell. 

Ellenség párhuzamra pedig annyit, hogy Agnelli vs random kínai faszkalap. Agnelli vérprofi. Amit elmondott előre az úgy is lett. Erről miért nem besézlünk? Mennyit fejlődött tőle a klub? Miért csak Beppe van szopkodva természetesen utólag. Nálunk mindig az a jó, aki elment, mindig az szar, aki maradt, vagy itt van. Jó csapatunk van BL szereplők vagyunk CR itt van mi kell még?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 11:27

_DREAM_ írta:


+ a cselszkijnek is tolunk valami pár millát hogy elhozhassuk nem?
Igen, én valami 3 millát olvastam, gondolom Abra vetetni akar velünk egy új kocsit magának ha már elengedi az öreget akire amúgy semmi szüksége nincs..
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 11:27

s4tch írta:


sarri nem győztes alkat: egy tetves kupát nem tudott nyerni 3 év alatt a napolival, de még döntőbe sem tudott jutni, pedig simán a 2. legjobb keret volt a keze alatt. a bajnoki címről saját bevallása szerint is egy hotelszobában mondott le. az el-győzelem azzal a kerettel papírforma, engem inkább az lepett meg, hogy az elődöntőben a csapágyasra hajtott, láthatóan hulla fáradt frankfurt ellen képtelenek voltak győzni.

sarri stílusa a klubimázs része lesz. önállóan nézve nem a melegítő, és nem is a bagó a probléma, hanem a faszi stílusa összességében: egy nőgyűlölő, rasszista, a legrosszabb értelemben oldschool arc, aki olasz létére képtelen felöltözni. ez az ember fogja képviselni a klubot, bármerre megyünk a világban. vállalhatatlan.

erőn felül teljesített a lófaszt. az utolsó évében szándékosan kiestek mindenféle olasz és európai kupából, és minden erőfeszítésük mellett a fiorentina, torino kettős ellen veszítették el a bajnoki címet. azt meg ne felejtsük el, hogy mazzarri is behozott egy gyengébb napolit a 2. helyre.

szép foci: aki abban bízik, hogy sarrival hirtelen látványos focit fogunk játszani, arra brutális csalódás vár, amikor szembe jön a valóság. a chelsea konkrétan nézhetetlen volt idén, pedig sarri megkapta két kedvenc játékosát, és ott volt neki hazard. aki támadó focit vár sarritól, az nézze meg, mit produkált a chelsea contéval és sarrival. az empolinál is a védekezéssel tűnt ki a mezőnyből a csapata. azt meg ki ne találjuk, hogy a napolinál sarri vezette be a támadó focit: már mazzarrival is a legtöbb gólt szerző csapatok között volt a napoli, az egy szem, szarul sikerült, benítez vezetésével 5. hellyel zárult szezont leszámítva a napoli mindig is dobogón volt a szerzett gólok alapján. ja, és a legszebb: a legtöbb rúgott gólt hozó szezonjában sarri csapatát még a roma is megelőzte. a pontrekordot hozó évben viszont nem a támadójáték, hanem a masszív védekezés volt a napoli erőssége.

a sarriball nem több, mint rövid passzok és labdabirtoklás. a napoli-féle látványos focit a játékosoknak köszönheti sarri: insigne, callejon, hamsik, allan, mertens mind erre a játékra alkalmasak leginkább. nem fogunk bentancurral, matuidivel, mandzukiccsal, de még a szerencsétlen faszkalap icardival sem látványos focit játszani. ezen kívül sarri semmire nem garancia.

kibaszott nagy baklövés ez az ember. persze ettől még lehet eredményes, de óriási kockázat idehozni egy déli, fafejű barmot abban bízva, hogy majd jobb lesz, mint allegri. ja, és tegyük ehhez hozzá, hogy a játékosmozgás vélhetően egy cancelo-hysaj cserével kezdődik, és nem kizárt, hogy icardi-dybala cserével folytatódik, amit már csak a másik faszkalap, rabiot leigazolása koronázhatna meg...

----------------------------------

izé: marotta, conte.
juve: paratici, sarri.

ezen gondolkozzunk egy kicsit.
én rettentően nem szeretném Sarrit, de ha Ő lesz akkor szerintem a támadófoci elnökseggi elvárás
DD nem akar jönni?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2659
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 10:49

s4tch írta:
ja, és állítólag sarri kapásból nettó 7 millát fog keresni.

mi. a. faszom.

+ a cselszkijnek is tolunk valami pár millát hogy elhozhassuk nem?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 10:25

ja, és állítólag sarri kapásból nettó 7 millát fog keresni.

mi. a. faszom.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 10:22

Petike007 írta:
Nemigazán értem, hogy mi a gond Sarrival?

Mindig jön a duma, hogy nem nyert még semmit. MEg nem győztes alkat. Megnyerte a csicska BL-t. Amúgy Lippi mit nyert mielőtt idejött volna? Ja hogy semmit? A hal sem volt győztes alkat. Most meg az lett?

Klopp mit nyert a Pool előtt? Vesztett BL döntőt akkor most ő győztes alakt vagy nem?

Sarri, hogy macinacis és bagós, amúgy kit érdekel? Mi vagyunk mi divat fórum? Csajok!

Sarri erőn felül teljesített a Napolival, ami játékosállományát tekintve Max BL helyért lehetett volna harcban.

Sarri szép focit játszat a csapataival. Ami akárhogy is nézzük nem elhanyagolható. Az utóbbi két évben olyan volt Juve meccset nézni, mint sajtreszelővel maszturbálni. Először fura, aztán nagoyn fáj.

Bárki lesz az edzőnk, Pepsi vagy a bagós, igazából előrelépés lesz. Játékban mindenképp. Reaktív foci helyett proaktiv lesz.

sarri nem győztes alkat: egy tetves kupát nem tudott nyerni 3 év alatt a napolival, de még döntőbe sem tudott jutni, pedig simán a 2. legjobb keret volt a keze alatt. a bajnoki címről saját bevallása szerint is egy hotelszobában mondott le. az el-győzelem azzal a kerettel papírforma, engem inkább az lepett meg, hogy az elődöntőben a csapágyasra hajtott, láthatóan hulla fáradt frankfurt ellen képtelenek voltak győzni.

sarri stílusa a klubimázs része lesz. önállóan nézve nem a melegítő, és nem is a bagó a probléma, hanem a faszi stílusa összességében: egy nőgyűlölő, rasszista, a legrosszabb értelemben oldschool arc, aki olasz létére képtelen felöltözni. ez az ember fogja képviselni a klubot, bármerre megyünk a világban. vállalhatatlan.

erőn felül teljesített a lófaszt. az utolsó évében szándékosan kiestek mindenféle olasz és európai kupából, és minden erőfeszítésük mellett a fiorentina, torino kettős ellen veszítették el a bajnoki címet. azt meg ne felejtsük el, hogy mazzarri is behozott egy gyengébb napolit a 2. helyre.

szép foci: aki abban bízik, hogy sarrival hirtelen látványos focit fogunk játszani, arra brutális csalódás vár, amikor szembe jön a valóság. a chelsea konkrétan nézhetetlen volt idén, pedig sarri megkapta két kedvenc játékosát, és ott volt neki hazard. aki támadó focit vár sarritól, az nézze meg, mit produkált a chelsea contéval és sarrival. az empolinál is a védekezéssel tűnt ki a mezőnyből a csapata. azt meg ki ne találjuk, hogy a napolinál sarri vezette be a támadó focit: már mazzarrival is a legtöbb gólt szerző csapatok között volt a napoli, az egy szem, szarul sikerült, benítez vezetésével 5. hellyel zárult szezont leszámítva a napoli mindig is dobogón volt a szerzett gólok alapján. ja, és a legszebb: a legtöbb rúgott gólt hozó szezonjában sarri csapatát még a roma is megelőzte. a pontrekordot hozó évben viszont nem a támadójáték, hanem a masszív védekezés volt a napoli erőssége.

a sarriball nem több, mint rövid passzok és labdabirtoklás. a napoli-féle látványos focit a játékosoknak köszönheti sarri: insigne, callejon, hamsik, allan, mertens mind erre a játékra alkalmasak leginkább. nem fogunk bentancurral, matuidivel, mandzukiccsal, de még a szerencsétlen faszkalap icardival sem látványos focit játszani. ezen kívül sarri semmire nem garancia.

kibaszott nagy baklövés ez az ember. persze ettől még lehet eredményes, de óriási kockázat idehozni egy déli, fafejű barmot abban bízva, hogy majd jobb lesz, mint allegri. ja, és tegyük ehhez hozzá, hogy a játékosmozgás vélhetően egy cancelo-hysaj cserével kezdődik, és nem kizárt, hogy icardi-dybala cserével folytatódik, amit már csak a másik faszkalap, rabiot leigazolása koronázhatna meg...

----------------------------------

izé: marotta, conte.
juve: paratici, sarri.

ezen gondolkozzunk egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 10:00

Téjlor89 írta:
Sarri egy dolog, én sem estem kétségbe miatta.

DE!!! Rabiot állítólag lenyilatkozta, hogy imádja Olaszországgal, beszélt a Juventussal és ugyan ki ne akarna nálnuk játszani. Na ez engem sokkal jobban megrémít, mint Sarri :O Nagyon remélem, hogy kacsa lesz és a Pogba / Ndombele duóból hozunk valakit.

Már csak Icardi kell és akkor minden csapatrészben lesz egy senkiházi patkányunk.
Ramsey már megvan, Traoré valószínű (hacsak nem adjuk kölcsön) melléjük húzós kp igazolást már nem várok. Pogbára még a Realnak se lesz pénze, nemhogy nekünk, Dombit majd elviszi valami PL klub 60-70 milláért.

Rabiot sajnos benne van a pakliban "ingyé" jön aztán majd 8 millás fizut kap Sad
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 09:46

Sarri egy dolog, én sem estem kétségbe miatta.

DE!!! Rabiot állítólag lenyilatkozta, hogy imádja Olaszországgal, beszélt a Juventussal és ugyan ki ne akarna nálnuk játszani. Na ez engem sokkal jobban megrémít, mint Sarri :O Nagyon remélem, hogy kacsa lesz és a Pogba / Ndombele duóból hozunk valakit.

Már csak Icardi kell és akkor minden csapatrészben lesz egy senkiházi patkányunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 08:20

Petike007 írta:
Nemigazán értem, hogy mi a gond Sarrival?

Mindig jön a duma, hogy nem nyert még semmit. MEg nem győztes alkat. Megnyerte a csicska BL-t. Amúgy Lippi mit nyert mielőtt idejött volna? Ja hogy semmit? A hal sem volt győztes alkat. Most meg az lett?

Klopp mit nyert a Pool előtt? Vesztett BL döntőt akkor most ő győztes alakt vagy nem?

Sarri, hogy macinacis és bagós, amúgy kit érdekel? Mi vagyunk mi divat fórum? Csajok!

Sarri erőn felül teljesített a Napolival, ami játékosállományát tekintve Max BL helyért lehetett volna harcban.

Sarri szép focit játszat a csapataival. Ami akárhogy is nézzük nem elhanyagolható. Az utóbbi két évben olyan volt Juve meccset nézni, mint sajtreszelővel maszturbálni. Először fura, aztán nagoyn fáj.

Bárki lesz az edzőnk, Pepsi vagy a bagós, igazából előrelépés lesz. Játékban mindenképp. Reaktív foci helyett proaktiv lesz.Elmondom nekem mi a
Elmondom nekem mik a bajaim első blikkre vele: Smile

1. Még talán nem vagyunk divatfórum, de a divatcsapathoz már közel állunk: új logó, új buzi mez, Ronaldó...stb ezek annyira nem tetszenek, de oké kell a marketing, kellenek az új piacok ebbe nem tudom hogyan lehet beleilleszteni egy bigott, állandóan susogós maciban bagózó öregembert. Nagy kérdés, hogy a policyt megjelenéseben, nyilatkozatokban, viselkedésben fel tudja-e venni. Persze ez elhanyagolható tényező.

2. A modern focihoz való hozzáállása nekem kicsit régimódi. Nem igazán használja a rotációt és 3 éve a meccsei 99%-ban ugyanabban a 4-3-3-ban tolta ki a csapatát, ha működött, ha nem. Taktikai repertoárja nem mondható színesnek.

3. A nem nyert semmit dolog azért zavar, egyrészt BL tapasztalata nem nagyon van, másrészt nem dolgozott még ennyi sztárral teli kerettel. Azt sem mondanám, hogy erőn felül teljesített a csapataival, a Napoli kerete azért a második legjobb évek óta Olaszországban és ha magunkról mindig elmondjuk, hogy milyen gyenge serie A-t nyertünk meg, akkor mondjuk el azt, hogy a Napoli is ugyanebben a gyenge serie A lett második, BL-ből meg mindig kizúgtak mint a picsa. Az EL siker kalapemelést ér, viszont a bajnokságban sehol nem volt a City-hez, Pool-hoz képest. Nyilván annak a két csapatnak jobb is kerete, de ez itt is így lesz mert a Barca,Real...stb kerete itt is jobb lesz mint a Juventusé.

4. Szép focit játszik a csapata...persze az Empoli meg a Benevento ellen, valahogy ellenünk soha nem ámultam el a játékukon, sőt Maxi nagyon lazán levédekeztette a folytonos háromszöges kényszerítőzésüket, A Chelsea pár rangadóját elnézve idén ott sem ők játszották a focit meg közel 30ponttal maradtak el a bajnoki címtől.

5. Fosok attól, hogy miatta visszahozzuk a malacot.

6. A tekintélyéről sokat elárul a Kepa incidens...

7. Mert egyszer bemutatott a buszról. Very Happy

Szóval nekem ennyi a gondom vele, ha ezeken változtat és megnyeri a BL-t akkor leszopom magam meghajolok előtte. Very Happy


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-06-14, 11:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 07:32

Nemigazán értem, hogy mi a gond Sarrival?

Mindig jön a duma, hogy nem nyert még semmit. MEg nem győztes alkat. Megnyerte a csicska BL-t. Amúgy Lippi mit nyert mielőtt idejött volna? Ja hogy semmit? A hal sem volt győztes alkat. Most meg az lett?

Klopp mit nyert a Pool előtt? Vesztett BL döntőt akkor most ő győztes alakt vagy nem?

Sarri, hogy macinacis és bagós, amúgy kit érdekel? Mi vagyunk mi divat fórum? Csajok!

Sarri erőn felül teljesített a Napolival, ami játékosállományát tekintve Max BL helyért lehetett volna harcban.

Sarri szép focit játszat a csapataival. Ami akárhogy is nézzük nem elhanyagolható. Az utóbbi két évben olyan volt Juve meccset nézni, mint sajtreszelővel maszturbálni. Először fura, aztán nagoyn fáj.

Bárki lesz az edzőnk, Pepsi vagy a bagós, igazából előrelépés lesz. Játékban mindenképp. Reaktív foci helyett proaktiv lesz.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2659
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-14, 03:42

https://gianlucadimarzio.com/en/juventus-chelsea-agreement-reached-for-sarri-the-latest

Mad
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 22:44

A megtartjuk-e Ruganyt kérdéskörhöz, még nem hivatalos, de azért sokatmondó:

Juventus have reportedly extended Daniele Rugani and Rodrigo Bentancur contracts to June 2024.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 22:41

_DREAM_ írta:
Elvileg Max azt nyilatkozta h pihen egy évet, nem fog edzősködni a következő szezonban.

Az a vicc hogy én se bírom Pepsit, de ezerszer inkább ő mint a bagós.. arról meg hogy miket nyilatkozott (ha egyáltalán..) hogy nem megy sehova, nos erről egy bizonyos Capello jut eszembe, és az ő nyilatkozatai mielőtt az edzőnk lett..
Ez jó hír, legalább októberben lesz egy szabad edző amikor kibasszuk Sarrit! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2659
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 21:49

Elvileg Max azt nyilatkozta h pihen egy évet, nem fog edzősködni a következő szezonban.

Az a vicc hogy én se bírom Pepsit, de ezerszer inkább ő mint a bagós.. arról meg hogy miket nyilatkozott (ha egyáltalán..) hogy nem megy sehova, nos erről egy bizonyos Capello jut eszembe, és az ő nyilatkozatai mielőtt az edzőnk lett..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 19:47

CsT írta:

Pont itt kellene érvényesülni az "erősebb kutya baszik" elvnek. Piatek fontosabb játékos volt nekik mégis odaadták a Milannak...

Persze, leizmozhattuk volna őket, de biztosan többe fájt volna.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 18:49

Krisz írta:


Gondolom a Genoa azért nem szívesen mondott volna le róla januárban, illetve Romeronak se volt annyira sürgős, hogy a Genoa kezdőjét a mi padunkra váltsa. Azt már mondanom se kell, hogy leigazoltuk volna akkor se Bonucci se Chiellini nem sérül le és lejátszanak 50 meccset a szezonban.
Pont itt kellene érvényesülni az "erősebb kutya baszik" elvnek. Piatek fontosabb játékos volt nekik mégis odaadták a Milannak...
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 16:48

én 5. védőnek visszahoznám Romagnát a Cagliaritól. saját nevelésűnek számítana, így nyernének egy helyet a keretben, és normál esetben úgysem nagyon játszana, de ha igen, akkor pedig van benne lehetőség, hogy jó védő váljon belőle
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 16:38

Krisz írta:



Gondolom a Genoa azért nem szívesen mondott volna le róla januárban, illetve Romeronak se volt annyira sürgős, hogy a Genoa kezdőjét a mi padunkra váltsa. Azt már mondanom se kell, hogy leigazoltuk volna akkor se Bonucci se Chiellini nem sérül le és lejátszanak 50 meccset a szezonban.

Very Happy Pontosan. Akkor tuti nem sérülnek le.

Egyébként ötödik védőnek én amondó vagyok, hogy érdemesebb lenne egy rutinosabb és idősebb védőt hozni, akinek nem sérti annyira a seggét a pad. Szerintem Cacerest megtartani sem lenne ördögtől való. Egy ötödik védő bevetése azért nagyon last resort dolog. Barza és az ingyán összesen hány meccset játszott idén? Nagyon keveset.

Ha jövőre mindhárom nem kezdő középhátvédünknek borzasztóan fájni fog a padozás, akkor az azért nem lesz egy szerencsés helyzet.

Egy nagy kérdés nálam, hogy Ruganit megtartjuk-e? Lehetett hallani olyanokról, hogy cserealapként bevonhatjuk az SMS üzletbe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 15:47

CsT írta:
Például amikor Benatia távozott nyugodtan fel lehetett volna gyorsítani a Romero bizniszt és elhozni, aztán 1 félszezon alatt legalább kiderült volna, hogy idevaló-e ehelyett visszahoztuk a 32 éves ingyánt (akit amúgy sunázok) aki pl egy Lazioba 4 meccsen jutott szóhoz.

Gondolom a Genoa azért nem szívesen mondott volna le róla januárban, illetve Romeronak se volt annyira sürgős, hogy a Genoa kezdőjét a mi padunkra váltsa. Azt már mondanom se kell, hogy leigazoltuk volna akkor se Bonucci se Chiellini nem sérül le és lejátszanak 50 meccset a szezonban.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 14:35

Például amikor Benatia távozott nyugodtan fel lehetett volna gyorsítani a Romero bizniszt és elhozni, aztán 1 félszezon alatt legalább kiderült volna, hogy idevaló-e ehelyett visszahoztuk a 32 éves ingyánt (akit amúgy sunázok) aki pl egy Lazioba 4 meccsen jutott szóhoz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2019-06-13, 14:20

CsT írta:

Nem lehet tudni, mi lett volna ha...Zaniolo nevét se ismerte szerintem senki 1 éve.
Pogbát se játszatta Fergie, pedig ha valaki épített be tehetséges fiatalokat akkor az ő volt.
Ken sem került igazán tűz közelbe amíg nem voltak sérülések, az u23-sok, primaverások meg 1 másodpercet sem kaptak volna ha nem lefutott a bajnokság.
De a fő hiba nem is Allegriben volt, mert azt nem lehet mondani, hogy nem játszatta volna azokat akik az első csapat keretében voltak, egyszerűen nem nagyon voltak ott fiatalok, mert az utánpótlásunk jó ideje nem termelt ki senkit, akiket meg igazoltunk fiatalokat, azok szanaszét vannak kis csapatokban...

Persze ez egy szubjektív dolog. Szerintem sem Barella sem SMS nem szupertehetség, mint Pogba vagy CR (ez vonatkozik a fiatalon mutatott folyamatos minőségi teljesítményre és a maximális potenciálra is), de nyilván nagyon jó mindkettő és bőven elférnének.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: