Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 14:20

CsT írta:

Nem lehet tudni, mi lett volna ha...Zaniolo nevét se ismerte szerintem senki 1 éve.
Pogbát se játszatta Fergie, pedig ha valaki épített be tehetséges fiatalokat akkor az ő volt.
Ken sem került igazán tűz közelbe amíg nem voltak sérülések, az u23-sok, primaverások meg 1 másodpercet sem kaptak volna ha nem lefutott a bajnokság.
De a fő hiba nem is Allegriben volt, mert azt nem lehet mondani, hogy nem játszatta volna azokat akik az első csapat keretében voltak, egyszerűen nem nagyon voltak ott fiatalok, mert az utánpótlásunk jó ideje nem termelt ki senkit, akiket meg igazoltunk fiatalokat, azok szanaszét vannak kis csapatokban...

Persze ez egy szubjektív dolog. Szerintem sem Barella sem SMS nem szupertehetség, mint Pogba vagy CR (ez vonatkozik a fiatalon mutatott folyamatos minőségi teljesítményre és a maximális potenciálra is), de nyilván nagyon jó mindkettő és bőven elférnének.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 14:01

Krisz írta:


Barella ha 19 évesen a keretünkbe pottyan akkor a szezon végére kezdő lett volna vagy amikor lehetőséget kap akkor zömében kiemelkedően teljesít? Mert ezt jelenti a Pogba Ken vonal és ez az amit kéltek akár Barellaval akár SMSsel kapcsolatban.
Nem lehet tudni, mi lett volna ha...Zaniolo nevét se ismerte szerintem senki 1 éve.
Pogbát se játszatta Fergie, pedig ha valaki épített be tehetséges fiatalokat akkor az ő volt.
Ken sem került igazán tűz közelbe amíg nem voltak sérülések, az u23-sok, primaverások meg 1 másodpercet sem kaptak volna ha nem lefutott a bajnokság.
De a fő hiba nem is Allegriben volt, mert azt nem lehet mondani, hogy nem játszatta volna azokat akik az első csapat keretében voltak, egyszerűen nem nagyon voltak ott fiatalok, mert az utánpótlásunk jó ideje nem termelt ki senkit, akiket meg igazoltunk fiatalokat, azok szanaszét vannak kis csapatokban...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 13:35

Téjlor89 írta:

 
Akkor nem igazán értem, hogy mire vonatkozott az a kijelentésed, hogy: "SMS és Barella aligha a Pogba, Kean vonal."?

Erős meggyőződésem, hogy Bekúr és Mózsi is csak a sérülések miatt kaptak annyi lehetőséget, amennyit.

Mancini egyébként a válogatottnál eléggé eltávolodott a klasszikus olasz hozzáállástól a fiatalok beépítésének tekintetében. Szerintem nekünk is el kéne lassan. A Real Barca páratlanul tud felépíteni a semmiből klasszisokat, sorozatban. Nekünk Pogba kivételével sajnos ez nem nagyon ment mostanában.

Barella ha 19 évesen a keretünkbe pottyan akkor a szezon végére kezdő lett volna vagy amikor lehetőséget kap akkor zömében kiemelkedően teljesít? Mert ezt jelenti a Pogba Ken vonal és ez az amit kéltek akár Barellaval akár SMSsel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 13:21

EsztéNégy írta:
Vicces azt felróni a scout rendszerünknek, hogy nem igazoltuk le 3 éve SMS-t meg Ndombelét, mikor semelyik másik klasszikus nagycsapat sem tette ezt meg. Szerintem nagyjából az lehet a reális arány, hogy 100 szupertehetségből egy-kettő lesz olyan játékos, aki képes lesz a legmagasabb szinten teljesíteni. Nyilván próbálkozunk minél fiatalabb tehetségeket összegyűjteni, de a többségükből sajnos nem lesz semmi, mint ahogy egyébként ugyanígy jár a Real, Barca, angol klubok, stb.
Inkább az a vicces, hogy valamelyik scoutunk Sturarora mutatott rá! Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 13:16

Krisz írta:



Alapvetően arról volt, szó, hogy miért nem veszünk ilyen játékosokat amikor még olcsón le lehet őket zsírozni, nem a potenciál volt kérdéses. A fiatalokat idén is próbalgattuk, Ken, Bentancur, illetve a bajnokavató környékétől az U23asok. Ennél több a standard olasz edzőnél ezen a szinten aligha fér bele.
 
Akkor nem igazán értem, hogy mire vonatkozott az a kijelentésed, hogy: "SMS és Barella aligha a Pogba, Kean vonal."?

Erős meggyőződésem, hogy Bekúr és Mózsi is csak a sérülések miatt kaptak annyi lehetőséget, amennyit.

Mancini egyébként a válogatottnál eléggé eltávolodott a klasszikus olasz hozzáállástól a fiatalok beépítésének tekintetében. Szerintem nekünk is el kéne lassan. A Real Barca páratlanul tud felépíteni a semmiből klasszisokat, sorozatban. Nekünk Pogba kivételével sajnos ez nem nagyon ment mostanában.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 12:41

Vicces azt felróni a scout rendszerünknek, hogy nem igazoltuk le 3 éve SMS-t meg Ndombelét, mikor semelyik másik klasszikus nagycsapat sem tette ezt meg. Szerintem nagyjából az lehet a reális arány, hogy 100 szupertehetségből egy-kettő lesz olyan játékos, aki képes lesz a legmagasabb szinten teljesíteni. Nyilván próbálkozunk minél fiatalabb tehetségeket összegyűjteni, de a többségükből sajnos nem lesz semmi, mint ahogy egyébként ugyanígy jár a Real, Barca, angol klubok, stb.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 12:30

Téjlor89 írta:


Barella és Bentancur még akár el is juthat oda, ahova Pogba. Nem mindenki érik be olyan korán, mint Labile. Ő korán beért, de az elmúlt három szezonban egyáltalán nem volt képes kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani, sőt!

Szerintem az elmúlt évek bajnoki versenyfutásainak szorossága simán megengedné, hogy évente 1-2 fiatalt komolyabban kipróbáljunk.

Alapvetően arról volt, szó, hogy miért nem veszünk ilyen játékosokat amikor még olcsón le lehet őket zsírozni, nem a potenciál volt kérdéses. A fiatalokat idén is próbalgattuk, Ken, Bentancur, illetve a bajnokavató környékétől az U23asok. Ennél több a standard olasz edzőnél ezen a szinten aligha fér bele.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 12:25

CsT írta:

Nyilván ez egyéni megítélés alá esik! Smile Barella szerintem fasza kis spíler, per pillanat a válogatottban is stabil kezdőjátékos lett én szívesen látnám (és láttam volna már tavaly is) itt Matuidi vagy Can helyett (Kebab helyett meg akárkit Very Happy).

SMS alapvetően klasszis matéria, csak Lotito annyi pénzt akart érte a nyáron amennyit senki se adott (aztán emiatt még a szurkolók is megtalálták, szóval az idei éve valóban nem volt nagy szám, ahogy pl Pogba se tűnik klasszisnak mióta innen elment Very Happy) , de neki lépni kellene mert a Laziot szerintem bőven kinőtte.

Aztán ott van Zaniolo akiben semmit nem láttak indában, EDF viszont számolt vele és nem adták le Carpiba bohóckodni és most gyakorlatilag a legpiacképesebb játékosuk lett.

Én is sunázom mindkettőt, de ha 3 éve megvesszük őket akkor itt tartanának vagy a Genoaban kínlódnának szezononként 15 meccsen? Pogba és Ken tinédzserként voltak képesek magas szinten játszani huzamosabb ideig (ami nem minden 3. meccs), én nem hiszem, hogy erre akár Barella vagy SMS képes lett volna nálunk akkor amikor bagóért lehetett megvenni őket.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 12:25

A hal közben lazulgat! Smile 

Bevásárlóközpont - Page 29 Allegri_giampaolo_cena
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 12:20

Téjlor89 írta:


Vagy van valóságalapja, vagy nincs. Erről egyikünknek sincs fogalma sem. 

Nekem egy Serie A klub elnökének a szava (nem ADL-ről vagy Lotitoról van szó), aki jó kapcsolatban van Sarrival és a Juventussal is, többet jelent, mint egy Twitter huszáré, aki Pep feleségének az autóbérlése alapján nyomatja a Pep témát kis túlzással.

Lehet ez is egy fajta nyomásgyakorlás a Chelseare, hogy egyre inkább egyértelmű legyen a külvilág felé, hogy az edzőjük menni akar és erőszakkal probálják Londonban tartani. Fogalmunk sincs, mi van a háttérben, de azt alapvetően veszélyesnek tartom, ha nem ugyanolyan szigorúságú forráskritikát alkalmazunk a nekünk kedvező hírekkel szemben, mint azokkal szemben, amelyikek nem szimpatikusak.

Én nem az elnök hitelességét vitatom, hanem hogy egyáltalán mondott ilyet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 12:14

s4tch írta:


romero fizikuma félelmetes, és jól is helyezkedik. traoré meg úgy cselez, mint nagyon kevesen, roppant gyors, és jó szeme is van a játékhoz. romerót fölösleges torinóba hozni egyelőre (feltéve persze, hogy demiral érkezik; ő kurvajó), traoré felőlem jöhetne, a fáradó ellenfelekkel szemben simán játszhatna 20-30 perceket az első pillanattól.
Bevallom Traoré semennyire sincs meg, még az ellenünk való meccsekről sem emlékszem rá....csak a statok alapján ítéltem meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 12:05

CsT írta:
...Nekem valahogy Traoré is ez a kategória, sőt én Romerot sem látom kiemelkedőnek.

romero fizikuma félelmetes, és jól is helyezkedik. traoré meg úgy cselez, mint nagyon kevesen, roppant gyors, és jó szeme is van a játékhoz. romerót fölösleges torinóba hozni egyelőre (feltéve persze, hogy demiral érkezik; ő kurvajó), traoré felőlem jöhetne, a fáradó ellenfelekkel szemben simán játszhatna 20-30 perceket az első pillanattól.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:40

CsT írta:
Egy dologban nem hazudott Paratici, hogy nem sietik el az edző kérdést. Holnap már 14.-e amit mindenki biztosra vett, hogy akkor lesz az edzőbemutatás, a zárt stadion miatt. Hát erre most kevés esély mutatkozik.

Valami ifjúsági kupa lesz 14-én, azért van zárva a stadion. Sosem szándékoztunk akkor edzőt bemutatni, csak találgatás volt az egész. Még egy szeg a Pep-ügy koporsójában?

https://www.juventus.com/en/news/news/2019/the-bianconeri-world-unites-for-the-2019-juventus-academy-world-cup.php
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:37

Krisz írta:



SMS és Barella aligha a Pogba, Kean vonal. Bernát meg stabil kezdőként, kiemelkedve a Fiorból, fix válogatott kerettagként a mai napig nem tud egyenletesen magas teljesítményt nyújtani nálunk. Sőt amúgy Bentancur se a Pogba vonal, a meccseinek fele katasztrófa volt - a másik fele meg lehet kiemelkedő, de akkor se bírna el a kpnk két kiegyensúlyozatlan ifjoncot egyszerre. Persze lehet őket variálni, de alapvetően fáznak az olasz edzők a fiataloktól - ez pl az egyik előnye lenne Guardiolanak.
Ami a kölcsönt illeti, ha pl Barellat (de akar SMSt) is megvesszük amikor feltűntek zsengén, majd kölcsönadjuk az Udinesenek az kb ugyanaz a pálya amit Mandragora bejárt, tehetségben én nem látok nagy különbséget Barella meg mondjuk Mandragora között. 
Két út van igazából, versenyezni az angolokkal meg a reálbárcával a már berobbant fiatal tehetségekkel (Ndombele pl) vagy megvenni őket még olcsón, játszatni a csapatban (1500-2000 perc) és vagy lesz belőlük valami vagy nem. Az utóbbi aligha járható út ha BL ambícióink vannak.

Barella és Bentancur még akár el is juthat oda, ahova Pogba. Nem mindenki érik be olyan korán, mint Labile. Ő korán beért, de az elmúlt három szezonban egyáltalán nem volt képes kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani, sőt!

Szerintem az elmúlt évek bajnoki versenyfutásainak szorossága simán megengedné, hogy évente 1-2 fiatalt komolyabban kipróbáljunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:35

Krisz írta:


SMS és Barella aligha a Pogba, Kean vonal. Bernát meg stabil kezdőként, kiemelkedve a Fiorból, fix válogatott kerettagként a mai napig nem tud egyenletesen magas teljesítményt nyújtani nálunk. Sőt amúgy Bentancur se a Pogba vonal, a meccseinek fele katasztrófa volt - a másik fele meg lehet kiemelkedő, de akkor se bírna el a kpnk két kiegyensúlyozatlan ifjoncot egyszerre. Persze lehet őket variálni, de alapvetően fáznak az olasz edzők a fiataloktól - ez pl az egyik előnye lenne Guardiolanak.
Ami a kölcsönt illeti, ha pl Barellat (de akar SMSt) is megvesszük amikor feltűntek zsengén, majd kölcsönadjuk az Udinesenek az kb ugyanaz a pálya amit Mandragora bejárt, tehetségben én nem látok nagy különbséget Barella meg mondjuk Mandragora között. 
Két út van igazából, versenyezni az angolokkal meg a reálbárcával a már berobbant fiatal tehetségekkel (Ndombele pl) vagy megvenni őket még olcsón, játszatni a csapatban (1500-2000 perc) és vagy lesz belőlük valami vagy nem. Az utóbbi aligha járható út ha BL ambícióink vannak.
Nyilván ez egyéni megítélés alá esik! Smile Barella szerintem fasza kis spíler, per pillanat a válogatottban is stabil kezdőjátékos lett én szívesen látnám (és láttam volna már tavaly is) itt Matuidi vagy Can helyett (Kebab helyett meg akárkit Very Happy).

SMS alapvetően klasszis matéria, csak Lotito annyi pénzt akart érte a nyáron amennyit senki se adott (aztán emiatt még a szurkolók is megtalálták, szóval az idei éve valóban nem volt nagy szám, ahogy pl Pogba se tűnik klasszisnak mióta innen elment Very Happy) , de neki lépni kellene mert a Laziot szerintem bőven kinőtte.

Aztán ott van Zaniolo akiben semmit nem láttak indában, EDF viszont számolt vele és nem adták le Carpiba bohóckodni és most gyakorlatilag a legpiacképesebb játékosuk lett.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:33

Krisz írta:



Ezek azok a tipikus hírek amiknek semmi valóságalapjuk nincs. Sarri, aki amúgy kussban van, majd pont az Empoli elnökével tárgyalja meg a helyzetét a Chelseanel...

Vagy van valóságalapja, vagy nincs. Erről egyikünknek sincs fogalma sem. 

Nekem egy Serie A klub elnökének a szava (nem ADL-ről vagy Lotitoról van szó), aki jó kapcsolatban van Sarrival és a Juventussal is, többet jelent, mint egy Twitter huszáré, aki Pep feleségének az autóbérlése alapján nyomatja a Pep témát kis túlzással.

Lehet ez is egy fajta nyomásgyakorlás a Chelseare, hogy egyre inkább egyértelmű legyen a külvilág felé, hogy az edzőjük menni akar és erőszakkal probálják Londonban tartani. Fogalmunk sincs, mi van a háttérben, de azt alapvetően veszélyesnek tartom, ha nem ugyanolyan szigorúságú forráskritikát alkalmazunk a nekünk kedvező hírekkel szemben, mint azokkal szemben, amelyikek nem szimpatikusak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:22

Krisz írta:


Ezek azok a tipikus hírek amiknek semmi valóságalapjuk nincs. Sarri, aki amúgy kussban van, majd pont az Empoli elnökével tárgyalja meg a helyzetét a Chelseanel...
Az sem valószínű, hogy az elengedésének a körülményeiről egyáltalán Sarri beszélhet egy harmadik félnek. Nekem is az az érzésem, hogy az "elnök úr" akart 15 perc hírnevet, amit a Traorés hírrel nem kapott meg, így belekeverte Sarrit. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:18

Egy dologban nem hazudott Paratici, hogy nem sietik el az edző kérdést. Holnap már 14.-e amit mindenki biztosra vett, hogy akkor lesz az edzőbemutatás, a zárt stadion miatt. Hát erre most kevés esély mutatkozik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:15

Téjlor89 írta:
Közben az Empoli elnöke arról is beszélt, hogy Sarrinak problémái vannak a Chelseatől való elszakadást illetően, de a Juve megnyugtatta, hogy megoldja a dolgot hamarosan.

Az arc tárgyalt a Juvéval Traoré miatt, Sarri meg nyilván nagy spanja az Empolis időkből.

Ebbe megint nehéz belelátni, hogy miként támasztja alá Pep érkezését No

Ezek azok a tipikus hírek amiknek semmi valóságalapjuk nincs. Sarri, aki amúgy kussban van, majd pont az Empoli elnökével tárgyalja meg a helyzetét a Chelseanel...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 11:12

CsT írta:

Nem kellett volna, hogy itt legyenek, mehettek volna kölcsönbe bár szerintem aki igazán tehetséges az 19-20 éves korában is oda tud érni a kezdő közelébe mint pl Kean Coman, Pogba. Igazából sok játékosnak rosszabbat tesz ha kölcsönadják valami bekkelő kis csapathoz.

Mi mostanában inkább azokra repültünk rá, akikből "hátha lesz valami" gondolok itt Orsolinire meg Mandragorára vagy mindenki kedvenc Stuaniára Very Happy Nekem valahogy Traoré is ez a kategória, sőt én Romerot sem látom kiemelkedőnek.

SMS és Barella aligha a Pogba, Kean vonal. Bernát meg stabil kezdőként, kiemelkedve a Fiorból, fix válogatott kerettagként a mai napig nem tud egyenletesen magas teljesítményt nyújtani nálunk. Sőt amúgy Bentancur se a Pogba vonal, a meccseinek fele katasztrófa volt - a másik fele meg lehet kiemelkedő, de akkor se bírna el a kpnk két kiegyensúlyozatlan ifjoncot egyszerre. Persze lehet őket variálni, de alapvetően fáznak az olasz edzők a fiataloktól - ez pl az egyik előnye lenne Guardiolanak.
Ami a kölcsönt illeti, ha pl Barellat (de akar SMSt) is megvesszük amikor feltűntek zsengén, majd kölcsönadjuk az Udinesenek az kb ugyanaz a pálya amit Mandragora bejárt, tehetségben én nem látok nagy különbséget Barella meg mondjuk Mandragora között. 
Két út van igazából, versenyezni az angolokkal meg a reálbárcával a már berobbant fiatal tehetségekkel (Ndombele pl) vagy megvenni őket még olcsón, játszatni a csapatban (1500-2000 perc) és vagy lesz belőlük valami vagy nem. Az utóbbi aligha járható út ha BL ambícióink vannak.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 10:59

Közben az Empoli elnöke arról is beszélt, hogy Sarrinak problémái vannak a Chelseatől való elszakadást illetően, de a Juve megnyugtatta, hogy megoldja a dolgot hamarosan.

Az arc tárgyalt a Juvéval Traoré miatt, Sarri meg nyilván nagy spanja az Empolis időkből.

Ebbe megint nehéz belelátni, hogy miként támasztja alá Pep érkezését No
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 10:39

tjunior írta:

Itt se SMS se Barella nem nőtte volna ki magát. Elment volna a fejlődésük szempontjából nagyon fontos 1-2 idény úgy hogy Kebab meg Matyika mögött a padon rohadnak.
Nem kellett volna, hogy itt legyenek, mehettek volna kölcsönbe bár szerintem aki igazán tehetséges az 19-20 éves korában is oda tud érni a kezdő közelébe mint pl Kean Coman, Pogba. Igazából sok játékosnak rosszabbat tesz ha kölcsönadják valami bekkelő kis csapathoz.

Mi mostanában inkább azokra repültünk rá, akikből "hátha lesz valami" gondolok itt Orsolinire meg Mandragorára vagy mindenki kedvenc Stuaniára Very Happy Nekem valahogy Traoré is ez a kategória, sőt én Romerot sem látom kiemelkedőnek.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 10:28

tjunior írta:


Itt se SMS se Barella nem nőtte volna ki magát. Elment volna a fejlődésük szempontjából nagyon fontos 1-2 idény úgy hogy Kebab meg Matyika mögött a padon rohadnak.

Egyetértek. Kicsit hiányolom, hogy sosem dobunk fiatalokat mélyvízbe. Értem persze, hogy eredménykényszer van, de a 20 ponttal megnyert bajnoki idényekbe azért bőven beleférne. Lásd Bentancur példáját. Őt kényszerből elég sokszor be kellett dobni idén és szerintem egyáltalán nem lógott ki lefelé a középpályánkról általánosságban, sőt! Sokat fejlődött a srác ebben a szezonban. Ebből nagyon szeretnék többet látni és nem csak akkor, ha a sérülések kikényszerítik.

Egyébként szoktunk mi csiszolatlan gyémántokat igazolni dögivel. Volt, akiből Pogba lett, a legtöbbet viszont pár év kölcsön után jó áron el tudjuk passzolni. De ha a hírek igazak ide beillik Demiral és Traoré is majd. Értelemszerűen nagy részükből nem lesz Juve szintű focista, de néha azért megörténik. És ha nem, akkor sem bukunk rajtuk, sőt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 10:17

CsT írta:

Az a baj a scoutjaink (már ha vannak egyáltalán....) mindig 1 lépéssel le vannak maradva és akkor akarunk rámenni az ilyen játékosokra amikor már fél Európa őket akarja és a licitháborúban meg elég nagy a hendikep az angolokkal szemben. Sad

Ott volt pl SMS is valamelyik U19-es vb (vagy eb) MVP-je volt már akkor rá lehetett volna ugrani mert a Laziot azért csak lenyomtuk volna. Vagy pl Barella is tehetségesnek tűnt már tavaly is, most már nála is ilyen 50-60 millás cédula lebeg.

Közben én arról is lemaradtam, hogy Brandt a Dortmunda szerződött aprópénzért....
Itt se SMS se Barella nem nőtte volna ki magát. Elment volna a fejlődésük szempontjából nagyon fontos 1-2 idény úgy hogy Kebab meg Matyika mögött a padon rohadnak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 08:59

s4tch írta:

kurva kevés lesz az a 45. aulas állítólag legalább 75-öt szeretne, és valamelyik angol klub meg is fogja adni ezt.
Az a baj a scoutjaink (már ha vannak egyáltalán....) mindig 1 lépéssel le vannak maradva és akkor akarunk rámenni az ilyen játékosokra amikor már fél Európa őket akarja és a licitháborúban meg elég nagy a hendikep az angolokkal szemben. Sad

Ott volt pl SMS is valamelyik U19-es vb (vagy eb) MVP-je volt már akkor rá lehetett volna ugrani mert a Laziot azért csak lenyomtuk volna. Vagy pl Barella is tehetségesnek tűnt már tavaly is, most már nála is ilyen 50-60 millás cédula lebeg.

Közben én arról is lemaradtam, hogy Brandt a Dortmunda szerződött aprópénzért....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 08:32

CsT írta:
...Közben Di Marzio szerint (szóval vegyük utcai pletykának) Paratici 45M+bónuszokkal indul Lyonba Ndombiért, végre egy olyasmi hír amitől nem kap hányingert az ember! Smile
kurva kevés lesz az a 45. aulas állítólag legalább 75-öt szeretne, és valamelyik angol klub meg is fogja adni ezt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 08:26

zetterberg40 írta:
Off: 

A Real jól bevásárolt már a piac elején: Jovics, Hazard, Mendy, Eder Militao meg egy fiatal. Csak az első négy 250+ millió, ami még nem is túlzottan sok a mai árak és a játékosok életkora mellett.
Inkább 300 mint 250. Gondolom megy Bale, Marcelo, Vazquez, Hámesz, Kovács, esetleg Benzema és Isco. A kérdés mennyit tudnak összekaparni belőlük, nem mintha túlságosan érdekelné őket az FFP (és fordítva).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 08:12

zetterberg40 írta:
Off: 

A Real jól bevásárolt már a piac elején: Jovics, Hazard, Mendy, Eder Militao meg egy fiatal. Csak az első négy 250+ millió, ami még nem is túlzottan sok a mai árak és a játékosok életkora mellett.
Szerintem idén a Margit mellett a Barca, Bayern is nagyon erős mercatót fog tolni + Pool sem fog gyengülni akkor jövőre jóval nehezebb dolgunk lesz a BL-ben mint idén.

Közben Di Marzio szerint (szóval vegyük utcai pletykának) Paratici 45M+bónuszokkal indul Lyonba Ndombiért, végre egy olyasmi hír amitől nem kap hányingert az ember! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 08:02

Téjlor89 írta:
Közben az Empoli elnöke azt mondta, hogy H. Traore kapcsán megvan a megegyezés a Juventussal. 

Ez fura, mert biztosra vette kb. mindenki, hogy a Fiorhoz megy. A tulajváltás kavarhatott be? A Juve-Fior kapcsolatoknak biztos nem használt a dolog Smile
Gondolom ő sem lesz Juve játékos soha, hanem majd adogatjuk kölcsön Sassuolóba meg Udinébe.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 06:29

mendy jöhetett volna ide is. azon kevesek egyike, akiért odaadtam volna szandit.

így viszont marcelo távozhat madridból.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2019-06-13, 05:50

Off: 

A Real jól bevásárolt már a piac elején: Jovics, Hazard, Mendy, Eder Militao meg egy fiatal. Csak az első négy 250+ millió, ami még nem is túlzottan sok a mai árak és a játékosok életkora mellett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: