Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-27, 17:10

Krisz írta:


Pont tegnap mondta Pirlo a firkászoknak, hogy Bernátra Koszta posztján számít, emellett tavaly borzasztó gyenge volt Bernát a csatárok mögött.

A mostani felállásnak egyébként az a legnagyobb gyenge pontja, hogy egyszerre sok többdimenziós spíler játékára épül, akiből egy db van a keretben: Danilo, Cuadrado, Ramsey. Az tuti, hogy nincs még olyan szélső védőnk aki értelmesen tudna középhátvédet játszani és Cuadrado helyett senki se tudja az egyszerre bejátszani a teljes jobbszélt és mellette stabilan védekezni is, így a kettejük feladatára (Danilo, Cuadrado) a rendszert kell átírni, Ramsey esetében megint csak kérdéses, hogy Benő alkalmas-e arra a szerepkörre.

Artúr labdatartásban biztos jó lenne, de aktív védekezéshez meg hosszú passzokhoz túl alibi spíler, én kiegészítő szerepet látok csak benne.

A szélen szvsz megvagyunk létszámban, mivel úgy tűnik komolyan számolunk Zambrottaval, a minőség már más kérdés... Pirlo nyilatkozatából az jön le, hogy DSt megtartjuk. Ha meg ő marad, akkor tuti nem jön senki más.

Egyébként Locatelli (vagy egy bármely más kp) leigazolása egész biztosan függ Khedira kipaterolásától.

Szerintem azt ne vegyük figyelembe, hogy Sarrinál ki hogyan teljesített. Ramsey a nyitómeccsen olyat játszott, amilyet Sarrinál egyszer, még közel sem nyújtott. Danilo szintén sokkal jobban játszott, mint a bagós alatt szinte bármikor. Rabiot sokkal felszabadultabb volt, mint az előző szezonban. Sarri hiába papolt eleinte arról, hogy az egyéniségekre akar építeni, a legtöbb játékost leginkább korlátozta. Szerintem annyira nem mérvadó, hogy Bernardeschi mennyire volt rossz középen tavaly. Plusz kicsit elbeszélünk egymás mellett, mert ahogy írtam is, ha mondjuk Ramsey helyett Berna kap szerepet, akkor a széljátékra jobban apellálunk majd, viszont a pressing, a védekezésben való részvétel, a harcosság tekintetében lehet párhuzamot vonni a két játékos között.

Igen, ez a gyenge pont szerintem is fennáll, és hozzátenném, hogy Chiellininek sincs tökéletes helyettese (bal lábas, vadállat védő). Elvileg Demiral lenne a játékstílus alapján, viszont szerintem ő lehetne inkább Danilo alternatívája, mert a török szükség esetén ki tudna húzódni szélre is. Ha esetleg lesz még esély rá, szerintem Chiellini pótlására elhozhatnánk Alabat, lejár jövőre a szerződése a Bayernnél, hátha nem hosszabbít.

Igen, Arthurt védekezésben én sem látom erősnek, de 72 millióért nem fog padozni, Pirlo meg fogja találni a megfelelő feladatkört a számára. Szerintem azért nem alibijátékos, van benne potenciál.

Szerintem nem fog érkezni senki, ha meg Khedira megy, akkor lehetőséget kap egy fiatal. Nagyon szűkre lehet szabva a transfer budget, nem véletlen az, hogy két kölcsönvétellel, egy u23-as fiatallal és egy Arthur-Pjanic cserével (+ Kulusevskivel) talán letudva a mercato. Ha Locatelli érkezik is, nem hiszem, hogy kezdőbe. Jelenleg lenne kb. 5-6. számú középpályás, 4-5., ha kivesszük Khedirat és a rivalizálás hiánya miatt Ramseyt. Nekem egyébként az az érzésem, hogy Bentancur fogja megszívni az edzőváltást a középpályások közül.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-27, 13:20

Tankcsapda írta:


Ramsey sokkal feljebb játszik, szerintem az ő helyettesítésére Bernardeschi alkalmasabb lenne. Elég jól pressingel, és ugyan Sarri nem tudta használni középen (de Ramseyt sem), Bernardeschinek is sokkal jobban fog feküdni a Pirlo által vízionált játékrendszer, annyi lesz a különbség, hogy a széljáték nagyobb szerepet fog kapni ebben az esetben. Viszont nagyon az az érzésem, hogy Pirlonak az lesz a legfőbb célja, hogy együtt tudja szerepeltetni a Dybala-Ronaldo-Morata triót.

Egyébként adott esetben Cuadradot is középre lehet húzni, a válogatottban Queiroz játszatta is 4-3-3-ban a középpályán. Négyvédős rendszerben ezt meg lehetne oldani, háromvédős felállásnál Cuadradonak nem igazán van helyettese (DS-t nem számolom).

Ha a labdakihozatalokon akar javítani Pirlo személycserével, akkor berakja Arthurt a kezdőbe. Neki egyébként az egyik korábbi nyilatkozata szerint fontos szerepet szán Pirlo, szóval várható, hogy be fog kerülni. Értem én, hogy nem csíped őt, meg nem látsz benne akkora potenciált, de attól még a legdrágább nyári igazolás, biztos, hogy nem kerül parkolópályára. Nem azt mondom, hogy nem lenne ráció Locatelliben, de nem prioritás. Létszámban rosszabbul állunk a széleken...illetve ez így nem igaz, csak én De Scigliot már nagyon körön kívül látnám. Spinazzola annyira illene ebbe a csapatba, kár, hogy fel sem merül a neve. Plusz előre is inkább kellene még valaki, ha jobban belegondolunk. Szerintem ne várjuk azt, hogy akár Locatelli, akár más középpályás érkezni fog.

Pont tegnap mondta Pirlo a firkászoknak, hogy Bernátra Koszta posztján számít, emellett tavaly borzasztó gyenge volt Bernát a csatárok mögött.

A mostani felállásnak egyébként az a legnagyobb gyenge pontja, hogy egyszerre sok többdimenziós spíler játékára épül, akiből egy db van a keretben: Danilo, Cuadrado, Ramsey. Az tuti, hogy nincs még olyan szélső védőnk aki értelmesen tudna középhátvédet játszani és Cuadrado helyett senki se tudja az egyszerre bejátszani a teljes jobbszélt és mellette stabilan védekezni is, így a kettejük feladatára (Danilo, Cuadrado) a rendszert kell átírni, Ramsey esetében megint csak kérdéses, hogy Benő alkalmas-e arra a szerepkörre.

Artúr labdatartásban biztos jó lenne, de aktív védekezéshez meg hosszú passzokhoz túl alibi spíler, én kiegészítő szerepet látok csak benne.

A szélen szvsz megvagyunk létszámban, mivel úgy tűnik komolyan számolunk Zambrottaval, a minőség már más kérdés... Pirlo nyilatkozatából az jön le, hogy DSt megtartjuk. Ha meg ő marad, akkor tuti nem jön senki más.

Egyébként Locatelli (vagy egy bármely más kp) leigazolása egész biztosan függ Khedira kipaterolásától.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-27, 12:17

Krisz írta:


3 az a 2. Nem tudom, hogy mennyire ragaszkodik majd ehhez a felálláshoz, de ha ezt feltételezzük, akkor 3 kpról van szó (Ramsey). A 2 mélyebben játszó kpnak valóban van egy-egy cseréje, de Ramseynak ki? Mondjuk Ramsey helyett meg lehet Benőt próbálni, Sarrinál nem volt rossz feljebb tolva, bár a franc tudja... szóval, ha Benőt Ramsey cseréjének tekintjük akkor egyedül Artúr marad a padon ha amikor Ramsey megsérül. 

Ami Locatelli skilljeit illeti, szerintem egy Loca-Rabiot sokkal hatékonyabb lenne a labdakihozataloknál/transitionöknél, mint a Kenő-Rabiő. Érdemes megnézni Zetterberg kolléga linkjeit a másik topicban ahol kielemezték a játékrendszert. A 2 kptól a meló mellett, kulcsfontosságú a labdabiztosság és a hosszú passzok - és itt arról van szó, hogy Bonucci ÉS mindkét mélyebben játszó kp aktívan operál ezzel, tehát Bonucci támogatása már bele van főzve a rendszerbe, nem extra a 2 kp játéka mellett. Itt pedig Kenő lehet a gyenge pont. A labdakihozatalok azért az elég gyengének kinéző Samp ellen is döcögtek.

Ramsey sokkal feljebb játszik, szerintem az ő helyettesítésére Bernardeschi alkalmasabb lenne. Elég jól pressingel, és ugyan Sarri nem tudta használni középen (de Ramseyt sem), Bernardeschinek is sokkal jobban fog feküdni a Pirlo által vízionált játékrendszer, annyi lesz a különbség, hogy a széljáték nagyobb szerepet fog kapni ebben az esetben. Viszont nagyon az az érzésem, hogy Pirlonak az lesz a legfőbb célja, hogy együtt tudja szerepeltetni a Dybala-Ronaldo-Morata triót.

Egyébként adott esetben Cuadradot is középre lehet húzni, a válogatottban Queiroz játszatta is 4-3-3-ban a középpályán. Négyvédős rendszerben ezt meg lehetne oldani, háromvédős felállásnál Cuadradonak nem igazán van helyettese (DS-t nem számolom).

Ha a labdakihozatalokon akar javítani Pirlo személycserével, akkor berakja Arthurt a kezdőbe. Neki egyébként az egyik korábbi nyilatkozata szerint fontos szerepet szán Pirlo, szóval várható, hogy be fog kerülni. Értem én, hogy nem csíped őt, meg nem látsz benne akkora potenciált, de attól még a legdrágább nyári igazolás, biztos, hogy nem kerül parkolópályára. Nem azt mondom, hogy nem lenne ráció Locatelliben, de nem prioritás. Létszámban rosszabbul állunk a széleken...illetve ez így nem igaz, csak én De Scigliot már nagyon körön kívül látnám. Spinazzola annyira illene ebbe a csapatba, kár, hogy fel sem merül a neve. Plusz előre is inkább kellene még valaki, ha jobban belegondolunk. Szerintem ne várjuk azt, hogy akár Locatelli, akár más középpályás érkezni fog.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-27, 11:12

Tankcsapda írta:


Kétfős középpályához elég az 5 fő. Legalábbis a játékosokhoz Pirlo szerint a kétfős illik. Rabiot amolyan regista-féle szerepkört töltött be, de körülbelül csak McKennie (és Ramsey) nem alkalmas erre a feladatra. Sem Rabiot, sem Bentancur, sem pedig Arthur nem az a kifejezetten Pjanic-szerű irányító típus, de feltétlen szükség van rá? Bonucci mélyről támogatja a játékszervezést, ha Dybala visszatér, ő is hozzátesz a kreativitáshoz. Lenne helye Locatellinek ebben a játékrendszerben (illetve ezt nehéz megmondani, mert egy tétmeccs alapján messzemenő következtetéseket hiba lenne levonni), de szerintem csak a padra kerülne. McKennie azért kezdhetett már most, mert ő az egyetlen rohamnéger, nincs kvázi posztriválisa.

3 az a 2. Nem tudom, hogy mennyire ragaszkodik majd ehhez a felálláshoz, de ha ezt feltételezzük, akkor 3 kpról van szó (Ramsey). A 2 mélyebben játszó kpnak valóban van egy-egy cseréje, de Ramseynak ki? Mondjuk Ramsey helyett meg lehet Benőt próbálni, Sarrinál nem volt rossz feljebb tolva, bár a franc tudja... szóval, ha Benőt Ramsey cseréjének tekintjük akkor egyedül Artúr marad a padon ha amikor Ramsey megsérül. 

Ami Locatelli skilljeit illeti, szerintem egy Loca-Rabiot sokkal hatékonyabb lenne a labdakihozataloknál/transitionöknél, mint a Kenő-Rabiő. Érdemes megnézni Zetterberg kolléga linkjeit a másik topicban ahol kielemezték a játékrendszert. A 2 kptól a meló mellett, kulcsfontosságú a labdabiztosság és a hosszú passzok - és itt arról van szó, hogy Bonucci ÉS mindkét mélyebben játszó kp aktívan operál ezzel, tehát Bonucci támogatása már bele van főzve a rendszerbe, nem extra a 2 kp játéka mellett. Itt pedig Kenő lehet a gyenge pont. A labdakihozatalok azért az elég gyengének kinéző Samp ellen is döcögtek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-26, 16:09

Krisz írta:


Telített? 5 kpnk van amiből az egyik Ramsey. Én nem bánom ha Nicolussit megtartjuk de ő még nagyon zsenge, hogy komolyan számolni lehessen vele. Emellett Locatelli betöltené a Pjanic eladása után hiányzó kreativitást. De Zerbi nyilatkozta le múlt héten, hogy nem kapott garanciát a klubvezetéstől, hogy a keret a mercato végéig változatlan marad.

Kétfős középpályához elég az 5 fő. Legalábbis a játékosokhoz Pirlo szerint a kétfős illik. Rabiot amolyan regista-féle szerepkört töltött be, de körülbelül csak McKennie (és Ramsey) nem alkalmas erre a feladatra. Sem Rabiot, sem Bentancur, sem pedig Arthur nem az a kifejezetten Pjanic-szerű irányító típus, de feltétlen szükség van rá? Bonucci mélyről támogatja a játékszervezést, ha Dybala visszatér, ő is hozzátesz a kreativitáshoz. Lenne helye Locatellinek ebben a játékrendszerben (illetve ezt nehéz megmondani, mert egy tétmeccs alapján messzemenő következtetéseket hiba lenne levonni), de szerintem csak a padra kerülne. McKennie azért kezdhetett már most, mert ő az egyetlen rohamnéger, nincs kvázi posztriválisa.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-26, 10:22

Tankcsapda írta:


Locatelli esélytelen. Jelenleg nagyon is telített a középpálya létszámban, és Khedira távozásával sem lesz szűkös. Eladások lesznek, Costa, Khedira valószínű, De Sciglio nem fog távozni, és Ruganit is meg fogjuk tartani. Viszont DS-t lecserélhetnénk Spinazzolara. Én a jobb oldalt tartom hiányosnak, mert szerintem Cuadrado egyedüli minőségként kevés, már ebben a formációban.

Telített? 5 kpnk van amiből az egyik Ramsey. Én nem bánom ha Nicolussit megtartjuk de ő még nagyon zsenge, hogy komolyan számolni lehessen vele. Emellett Locatelli betöltené a Pjanic eladása után hiányzó kreativitást. De Zerbi nyilatkozta le múlt héten, hogy nem kapott garanciát a klubvezetéstől, hogy a keret a mercato végéig változatlan marad.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-26, 00:43

Krisz írta:


Igen, ő az én rohamnéger szerelmem. Egyel komolyabb csapatba került, meglátjuk mit produkál a békáknál, bár Kenővel szerintem betöltöttük ezt a kvótát, szóval tárgytalan. Kíváncsi vagyok, hogy varható-e még valaki (Locatelli) vagy már csak a selejt kirakásán dolgozunk - valószínűleg az utóbbi a helyzet.

Locatelli esélytelen. Jelenleg nagyon is telített a középpálya létszámban, és Khedira távozásával sem lesz szűkös. Eladások lesznek, Costa, Khedira valószínű, De Sciglio nem fog távozni, és Ruganit is meg fogjuk tartani. Viszont DS-t lecserélhetnénk Spinazzolara. Én a jobb oldalt tartom hiányosnak, mert szerintem Cuadrado egyedüli minőségként kevés, már ebben a formációban.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-25, 22:13

Petike007 írta:


Ha fejben összerakja valaki meg nem sérült. Más rizikó? A csávó fejben testben egyaránt alkalmatlan az elsportra.

De a képességei meglennének hozzá és elég fiatal ahhoz, hogy kijöjjön belőle. Ő pocsékul választott a Barcaval, igazából bármelyik másik elitklubban jobb helye lett volna, annyira idegen tőle a Barca identitása.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-25, 18:59

CsT írta:
A múltkor valaki bedobta itt Florentino Luis nevét, aki most sima kölcsönnel a Monaco játékosa lett. Elég fura biznisz. Very Happy

Igen, ő az én rohamnéger szerelmem. Egyel komolyabb csapatba került, meglátjuk mit produkál a békáknál, bár Kenővel szerintem betöltöttük ezt a kvótát, szóval tárgytalan. Kíváncsi vagyok, hogy varható-e még valaki (Locatelli) vagy már csak a selejt kirakásán dolgozunk - valószínűleg az utóbbi a helyzet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-25, 13:00

Krisz írta:


Koszta szerződése 2022ben lejár, illetve most 30 éves. Ha aprópénzen kívül akarunk érte valamit kapni, akkor most kell kiszállni belőle, különben kb az lesz vele jövőre, mint a Malaccal, vagy még 2 évig fizetünk neki egy valag pénzt kb 0 teljesítményért. Dembele 23 éves, elég valószínűtlen, hogy ilyen Deisler pályát fusson be, ami azt jelenti, hogy ha játékban nem is lesz az igazi, még korrekt áron eladhatjuk. Ezen felül meg plusvalenza.
Persze, ha van más kérő Kosztára, vagy meg vagyunk győződve róla, hogy fizikálisan alkalmas lesz egy értékelhető szezonra ÉS illik Pirlo rendszerébe akkor vissza lehet utasítani, de ha ez az egyetlen ajánlat az asztalon és borítékolható még 2 olyan szezon, mint a tavalyi akkor az egyetlen rizikó, hogy Dembele is 2 meccs 3 hét sérülés 2 meccs ritmusban fog működni és gyakorlatilag megfiatalítottuk Kosztát és újabb 5 év kínlódást vállaltunk magunkra. Egy Benfica - Porto felfuttató brigádnak ez szvsz egy no brainer lenne, most megvennék fillérekért, jövőre meg továbbadnák ilyen 70-80ért.

Jó lenne, ha a Wolverhampton ráharapna 30-ért Diogo Jota pótlónak. Van is hír az érdeklődésről.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-25, 12:43

A múltkor valaki bedobta itt Florentino Luis nevét, aki most sima kölcsönnel a Monaco játékosa lett. Elég fura biznisz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-25, 11:16

Petike007 írta:


Ha fejben összerakja valaki meg nem sérült. Más rizikó? A csávó fejben testben egyaránt alkalmatlan az elsportra.

Koszta szerződése 2022ben lejár, illetve most 30 éves. Ha aprópénzen kívül akarunk érte valamit kapni, akkor most kell kiszállni belőle, különben kb az lesz vele jövőre, mint a Malaccal, vagy még 2 évig fizetünk neki egy valag pénzt kb 0 teljesítményért. Dembele 23 éves, elég valószínűtlen, hogy ilyen Deisler pályát fusson be, ami azt jelenti, hogy ha játékban nem is lesz az igazi, még korrekt áron eladhatjuk. Ezen felül meg plusvalenza.
Persze, ha van más kérő Kosztára, vagy meg vagyunk győződve róla, hogy fizikálisan alkalmas lesz egy értékelhető szezonra ÉS illik Pirlo rendszerébe akkor vissza lehet utasítani, de ha ez az egyetlen ajánlat az asztalon és borítékolható még 2 olyan szezon, mint a tavalyi akkor az egyetlen rizikó, hogy Dembele is 2 meccs 3 hét sérülés 2 meccs ritmusban fog működni és gyakorlatilag megfiatalítottuk Kosztát és újabb 5 év kínlódást vállaltunk magunkra. Egy Benfica - Porto felfuttató brigádnak ez szvsz egy no brainer lenne, most megvennék fillérekért, jövőre meg továbbadnák ilyen 70-80ért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-25, 08:51

Ennek a cserének szerintem semmi értelme nem lenne.

Koszta eladásának akkor lenne értelme:

1. Reális pénzt kapunk érte (~30M)

2. Olyanra cseréljük el aki jobban illik Pirló rendszerébe

3. Olyanra cseréljük el aki pluszban nevezhető (=Ken)

A Chiesa vonalat is nagyon tolják a lapok pedig neki se sok értelme lenne gyakorlatilag Bernát és Kula is tudja ugyanazokat a posztokat mint ő.

A GDS szerint ha marad a jelenlegi keret akkor DS,Kebab és Rugani nem lesz nevezve a Bl-re.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-25, 05:24

Tankcsapda írta:


Marha fölösleges, ráadásul a Pirlo által (jelenleg) preferált rendszerbe az echte szélsők annyira nem férnek bele. Ettől függetlenül Dembeleben iszonyatosan nagy potenciál van, ha a sérülések elkerülik és fejben rendbe rakják, akkor klasszissá válhat.

Ha fejben összerakja valaki meg nem sérült. Más rizikó? A csávó fejben testben egyaránt alkalmatlan az elsportra.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-24, 23:54

Malloy írta:
Plus valenza újratöltve!! 😁😅
Barcelona odaadná O. Dembelet  D.Costaert.
Jelige: szart fosra 😀

Marha fölösleges, ráadásul a Pirlo által (jelenleg) preferált rendszerbe az echte szélsők annyira nem férnek bele. Ettől függetlenül Dembeleben iszonyatosan nagy potenciál van, ha a sérülések elkerülik és fejben rendbe rakják, akkor klasszissá válhat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-24, 21:25

Malloy írta:
Plus valenza újratöltve!! 😁😅
Barcelona odaadná O. Dembelet  D.Costaert.
Jelige: szart fosra 😀

Egyszer gondolom rendberakják a térdét, akkor pedig többet kaphatunk érte, mint amennyit most ki tudunk préselni Kosztából. És plusvalenza természetesen.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-24, 20:21

Plus valenza újratöltve!! 😁😅
Barcelona odaadná O. Dembelet D.Costaert.
Jelige: szart fosra 😀

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-24, 18:49

tjunior írta:
Na akkor jelenleg itt tartunk:

Szczesny(Buffon) - Chiellini(Rugani) Bonucci(De Ligt) Demiral(Danilo) - Alex Sandro(Frabotta) Rabiot(Caviglia) Ramsey(Arthur) Bentancur(McKennie) Cuadrado(Bernardeschi) - CR(Morata) Dybala(Kulusevski)

Azért ez nem rossz, nekem tetszik! Smile Én Morcinak is örülök.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-24, 15:35

Na akkor jelenleg itt tartunk:

Szczesny(Buffon) - Chiellini(Rugani) Bonucci(De Ligt) Demiral(Danilo) - Alex Sandro(Frabotta) Rabiot(Caviglia) Ramsey(Arthur) Bentancur(McKennie) Cuadrado(Bernardeschi) - CR(Morata) Dybala(Kulusevski)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 23:13

zetterberg40 írta:
Most azt írják, hogy 10 millióért jön kölcsönbe, ami további 10 millióért még egy évvel meghosszabbítható. Nincs szó kötelező véglegesítésről. Az első év után 45, a második után 35 milliós sima opció. 

Hivatalos, méghozzá pontosan ezekkel a kondíciókkal.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 18:52

CsT írta:

Pelle közben hivatalos is, Di Marzio be is dobta Emerson Palmieri nevét gyorsan a bal szélünkre. Very Happy
Hmmm, Palmieri. Az jó. Az NHL2020-ban a New Jersey Devilsben jobb szélsőként szétszopatom vele a ligát. lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 16:41

CsT írta:

Pelle közben hivatalos is, Di Marzio be is dobta Emerson Palmieri nevét gyorsan a bal szélünkre. Very Happy

A Costa--> Wolves story is erősödik, sőt már Rugany távozását is rebesgetik. Indul a hajrá! Smile

Kebab P$G? Hát nem tudom milyen posztra vinnék? Portás? Gondnok? Very Happy

Security guard a legnagyobb alibi meló, szóval gyanítom az lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 16:30

zetterberg40 írta:
Suarez állítólag csalással szerezte meg az olasz nyelvvizsgát, lol. 

Morci fizuja 7,5 millió lesz bónuszokkal együtt.

Pellegrini orvosin a Genoanál, elvileg sima kölcsön lesz. Luca Fiorino azt írta róla, hogy valamiféle magatartásbeli gondok vannak vele, ami nem tetszett a klubnak.
Pelle közben hivatalos is, Di Marzio be is dobta Emerson Palmieri nevét gyorsan a bal szélünkre. Very Happy

A Costa--> Wolves story is erősödik, sőt már Rugany távozását is rebesgetik. Indul a hajrá! Smile

Kebab P$G? Hát nem tudom milyen posztra vinnék? Portás? Gondnok? Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 16:23

Suarez állítólag csalással szerezte meg az olasz nyelvvizsgát, lol. 

Morci fizuja 7,5 millió lesz bónuszokkal együtt.

Pellegrini orvosin a Genoanál, elvileg sima kölcsön lesz. Luca Fiorino azt írta róla, hogy valamiféle magatartásbeli gondok vannak vele, ami nem tetszett a klubnak.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 10:45

Petike007 írta:
Tudom pletykákkal nem foglalkozunk, de Khedirát szívesen látná "állítólag" a PSG. Sosem vártam még ennyire pletykát, hogy igaz legyen.

A PSG-be pedig nagy szükség lenne a passzsávok zárására.
Ez hiányzott nekik a BL címhez
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 10:44

Tudom pletykákkal nem foglalkozunk, de Khedirát szívesen látná "állítólag" a PSG. Sosem vártam még ennyire pletykát, hogy igaz legyen.

A PSG-be pedig nagy szükség lenne a passzsávok zárására.

JA ha létrejön az üzlet, darti és a háttérhatalmak segítségével, akkor két havi tagdíjat utalok.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 10:43

CsT írta:
Én örülök neki, nálunk eléggé clutch player volt és most pont ilyen kell, az sem hátrány, hogy egy 27 éves jön egy 34 éves helyett, sebesség mindenképpen jön vele amire azért szükségünk van. Ráadásul Paratici végre tököt növesztett és nem várakozunk arra, hogy holmi középcsapatok cicaharca hogy zárul. Ha ADL-re rárohad Milik az csak hab lesz a tortán. Very Happy Ha az opció nem lesz kötelező, akkor még a konstrukció is tökéletes.

Annyira fogok röhögni ha tényleg rárohad Milik a déli tahóra. Dzeko meg biztos hatalmas motivációval fogja belevetni magát a szezonba, azok után hogy pakolhatja vissza a dolgait az öltözőszekrényébe Trigoriaban. A két lúzer banda megérdemli egymást.

Morata meg lehet nem válik itt vilagklasszissá, de minimum tökéletes cserecsatár lesz. Már csak egy Locatellit áhítok, aztán, ha Dybala aláírt Paratici mehet nyaralni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 08:12

https://twitter.com/_Bitw_n_10/status/1308138682948476928

LOL  Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 07:30

Én örülök neki, nálunk eléggé clutch player volt és most pont ilyen kell, az sem hátrány, hogy egy 27 éves jön egy 34 éves helyett, sebesség mindenképpen jön vele amire azért szükségünk van. Ráadásul Paratici végre tököt növesztett és nem várakozunk arra, hogy holmi középcsapatok cicaharca hogy zárul. Ha ADL-re rárohad Milik az csak hab lesz a tortán. Very Happy Ha az opció nem lesz kötelező, akkor még a konstrukció is tökéletes.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-22, 06:34

Morata mellett szól a védekező munkája es a gyorsasága. Ez ami nem
Volt meg malackában.

Ronci melle kell egy melós csatár.

Ja és hatalmas Juve Szive van a kis Morientesnek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2020-09-21, 22:15

Morci fél órán belül landol Torinóban. Kész szappanopera.

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: