Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
CsT
Sarri maga

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-03, 10:08

Tonali kell, nincs mese, ha nem akkor a kurva anyád Paratici.

Zani most hosszabbított, most szakadt le a térde, szóval szerintem az idei nyárra nem reális célpont, pedig trequartistának tökéletes lenne.

Chiesa nálam semmi extra, Bernát talán jobban kitűnt anno a lila majmoktól, de rá is nagy lett a kabát itt. Szóval érte nagy pénzt nem adnék, de lehet kicsit se. Very Happy

Orsó egy próbát megérhet, bár ugye ő is legtöbbször azt a posztot játssza be amit Kulusevski.

Eriksen érkezése kibaszhat Sensivel vagy Barellával és mivel mindketten csak kölcsönben vannak, akár valamelyik le is nyúlhatnánk.

Valamint egy Pellegrini DS swap se biztos, hogy visszalépés lenne.
Back to top Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-03, 09:10

@Krisz wrote:
Zaniolo helyett Orsolini?

Tonalit tavaly már felírta a papírra Paratici, nem kell aggódni.

Orsolini szerintem van olyan jó, mint Chiesa, de előbbire elvileg van opciónk, ráadásul kb. harmadáron vissza lehetne vásárolni, mint Chiesát megvenni, szóval én Orsolini irányába mozdulnék. ideje lenne olaszokat is igazolni, mert számomra ez a nemzetközi Juve nem különösebben szerethető. persze kevés a használható olasz játékos, ezért is kellene élni az opciós lehetőséggel. sajnos Barella a férgeké lett, pedig benne még sok van
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-03, 07:49

Zaniolo helyett Orsolini?

Tonalit tavaly már felírta a papírra Paratici, nem kell aggódni.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-02, 18:17

Adom Kylo Ren nagyon erős Jedi. Mikor volt utoljára erőérzékeny középpályásunk? Naugye.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-02, 11:02

@Krisz wrote:
A Sun szerint nyáron megvesszük Van Dijkot 150 milláért.

Jó kis csapat lesz ez Mbappevel meg Pogbaval, Neymart még hozzácsaphatnánk.

Elég sok cikk lehozta, szóval valami elgondolás biztos lehet ebben (bár igazából szerintem kamu), más kérdés, hogy oltári nagy baromság lenne, akármennyire is magas szintet képvisel. Egyrészt akkor szerintem de Ligtet bukjuk nyáron, de a fontosabb, hogy nagy pénzt ne a legerősebb csapatrészre költsünk. Ott a középpálya, kellene oda legalább egy, de inkább két játékos (egy a kezdőbe, egy rotációba). Tonaliról egyszerűen nem szabad lemaradnunk.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-02, 09:21

A Sun szerint nyáron megvesszük Van Dijkot 150 milláért.

Jó kis csapat lesz ez Mbappevel meg Pogbaval, Neymart még hozzácsaphatnánk.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-01, 14:54

@zetterberg40 wrote:
Egyáltalán nem tragédia, hogy a DS-Kurzawa csere bebukott. Kurzawa nem lesz már jobb, cserébe duplaakkora fizuért jött volna a padra.

Tragédia semmiképp, én nem hiszem, hogy Kurzawa elfelejtett volna focizni, szóval egyáltalán nem tartom kizártnak a megújulás lehetőségét, DSnél rosszabb biztos nem lenne. Az sem egy utolsó dolog, hogy Kurzawa bal lábas, ellentétben DSsel, aki lehet, hogy tud bal oldalon is játszani, de azért nem az igazi - persze pont a korlátolt képességei miatt ez a teljesítményében annyira nem szembetűnő. Nyáron ingyen biztos bepróbálnám.

Edit: megnyugodhatunk, DS a keretben
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-02-01, 12:12

Egyáltalán nem tragédia, hogy a DS-Kurzawa csere bebukott. Kurzawa nem lesz már jobb, cserébe duplaakkora fizuért jött volna a padra.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 23:29

@CsT wrote:

Én két lehetőséget látok:
1. Azért tartottuk meg a kislányt mert ha épp nem sérült akkor ő jobb oldalra is "jó", nélküle oda csak Puli lenne meg Danilo (aki majdnem mindig lesérült amikor játszott), hiszen ugye Csan is ment aki talán még bedobható lett volna RB-be ha minden kötél szakad.

2.Spóroltunk és majd nyáron jön ingyen Kurwaza.

Paraticire valszeg rákoppintott Agnelli, nyáron olyan volt mint egy bekólázott megalomániás tőzsdeügynök, aki össze-vissza ad, vesz, cserél, kölcsönöz....télen meg totál passzívak voltunk, amit jól mutat, hogy még a sajtó bullshit generátorai se nagyon pörögtek, bár tegnap azért bedobták, hogy jön Icardi! Smile

Ha Daniloval 0ként számoltak volna, akkor logikus kockázat menedzsmentként vettünk volna egy jobbhátvédet (Caceres még aktív?), én kötve hiszem, hogy ez lett volna mögötte.
Feltételezem, hogy hamarosan mindkét kretén felépül ezért ilyen lépésre nem volt szükség. Ettől függetlenül nem tetszik az a hozzáállás, hogy a keret negyedét (DS, Danilo, Ramsey, Koszta, Khedira) olyan játékosok képezik akik minden második meccsen lesérülnek.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 23:17

@Krisz wrote:

Kíváncsi vagyok miért nem zongoráztuk le Kurzawat, mert ha a pénzügyektől eltekintünk, akkor jobban jártunk volna vele, mint De Sciglioval. Egyrészt mert akár megtalálhatja a Monacos formáját, de ha nem akkor sem sérült állandóan, mint De Sciglio.
Ha meg a pénzügyeket is számításba vesszük akkor sem értem, mert ezekkel a paraméterekkel a kezdetektől fogva tisztában voltunk.
Jelenleg ott tartunk, hogy szélsővédő cserénk nincs, max Matuidit lehet vészmegoldásként hátravonni, de jobbhátvédnek vészhelyzet esetén se alkalmas, fasza lesz, ha Ruganinak kell majd bejátszani a jobbszélt. Persze ha hétvégére legalább az egyik nyomorék felépül akkor nincs gond.
Én két lehetőséget látok:
1. Azért tartottuk meg a kislányt mert ha épp nem sérült akkor ő jobb oldalra is "jó", nélküle oda csak Puli lenne meg Danilo (aki majdnem mindig lesérült amikor játszott), hiszen ugye Csan is ment aki talán még bedobható lett volna RB-be ha minden kötél szakad.

2.Spóroltunk és majd nyáron jön ingyen Kurwaza.

Paraticire valszeg rákoppintott Agnelli, nyáron olyan volt mint egy bekólázott megalomániás tőzsdeügynök, aki össze-vissza ad, vesz, cserél, kölcsönöz....télen meg totál passzívak voltunk, amit jól mutat, hogy még a sajtó bullshit generátorai se nagyon pörögtek, bár tegnap azért bedobták, hogy jön Icardi! Smile

Egyébként Imrének jár a keksz, mert gentleman-ként távozott, pedig igencsak kibasztunk vele a nyáron.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 22:13

@Petike007 wrote:
Nyugi Krisz. Ilyenkor jön jól a világszínvonalú akadémiánk. Ja bocs nem ide.

Kíváncsi vagyok miért nem zongoráztuk le Kurzawat, mert ha a pénzügyektől eltekintünk, akkor jobban jártunk volna vele, mint De Sciglioval. Egyrészt mert akár megtalálhatja a Monacos formáját, de ha nem akkor sem sérült állandóan, mint De Sciglio.
Ha meg a pénzügyeket is számításba vesszük akkor sem értem, mert ezekkel a paraméterekkel a kezdetektől fogva tisztában voltunk.
Jelenleg ott tartunk, hogy szélsővédő cserénk nincs, max Matuidit lehet vészmegoldásként hátravonni, de jobbhátvédnek vészhelyzet esetén se alkalmas, fasza lesz, ha Ruganinak kell majd bejátszani a jobbszélt. Persze ha hétvégére legalább az egyik nyomorék felépül akkor nincs gond.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 21:05

@Petike007 wrote:
Ja meg Kebab is felépül mindjárt, nem kell parázni Smile
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 20:54

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 20:05

Pjaca meg az Anderlechtbe került kölcsönbe nyárig a transfermarkt szerint. És senkit nem igazoltunk, ugye.

Az elég cinkes, hogy jelen pillanatban 5 db egészséges védőnk van Cuadradoval együtt, azaz egy védősor plusz Rugani. A 4 sérült védőnk közül 2 pedig sanszosan idén már nem is játszik.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 19:27

Bevásárlóközpont - Page 3 84287814_2694408643961548_547122088402485248_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=fMM17S7_IuoAX8j_ADA&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 13:41

Mennyire hitvány a középpályánk, hogy múlt évben a bajnokságban Can volt a második legjobb a statok alapján???

Most néztem megdöbbentő.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-31, 06:56

@Téjlor89 wrote:

Én személy szerint úgy gondolom, hogy Can sosem kapott konzisztens bizonyítási lehetőséget (azzal szemben, ahogy pl. Berna megkapta), de az egyértelmű, hogy odáig fajult a helyzet, hogy muszáj elengedni gyakorlatilag.

Az előző szezonban azért 37 meccsen kapott lehetőséget minden sorozatot figyelembe véve, ami nem kevés. Egy kiemelkedő meccse volt az ATMA ellen védőként. Ami meglep, hogy a stat szerint 4 gólja van, őszintén szólva én egyre se emlékszem. Very Happy

Viszont őt már nyáron el kellett volna adni a kialakult helyzet miatt.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 23:31

Lóma fórumról fogok lopni:

Quote :
Amikor a Sky Sport Italia riportere rákérdezett a játékosnál, Florenzi szomorúan válaszolt: "Érzelmileg nem vagyok kész arra, hogy beszéljek." Megkérdezték tőle, hogy van-e valami mondanivalója a szurkolóknak, mire keserű mosollyal a következőt válaszolta: "Nagyon sok."

Vállalhatatlan és teljességgel méltatlan Flohoz ez az outro, hiába nem kedvelem igazán sem a csapatot, sem a játékost. Alexet és Gigit is el lehetett úgy engedni, ahogy mi megtettük, de ez szerintem egészen gusztustalan húzás volt a vezetésüktől.

Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 22:53

@Malloy wrote:
Florenzit elengedte a roma valenciaba kölcsönbe????
Ez hogy jött?
Kurvulnak ők is, persze olyan klasszisok mellett mint Santon nem rúghatott labdába. Smile A Lóma igazolási politikáját sose értettem. Smile
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 22:37

Florenzit elengedte a roma valenciaba kölcsönbe????
Ez hogy jött?
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 21:46

Ez egy jókora plusvalenza lesz bizony. Ha tényleg viszik 30 misi körül, az egy derék teljesítmény, végre valakit nem áron alul értékesítünk.

Én személy szerint úgy gondolom, hogy Can sosem kapott konzisztens bizonyítási lehetőséget (azzal szemben, ahogy pl. Berna megkapta), de az egyértelmű, hogy odáig fajult a helyzet, hogy muszáj elengedni gyakorlatilag.

Ezen kívül még az lenne fontos, hogy a Danilo/De Sciglio kettős egyikéből, Ruganiból, Pjacaból és Perinből pénzt lássunk. Valamint az is jó lenne, ha a Khedira + Matuidi duóból csak egyik lenne a keret tagja jövő szeptemberben.

Akkor Pellegrini visszahozatalával, Kulusevski érkezésével és Tonali leigazolásával meg is lennénk szerintem. Ha mellé tudnánk tenni egy Pogba-Pjanic cserét is (nyilván ráfizetéssel), akkor az egy tökéletes mercato lenne.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 21:05

@Malloy wrote:
Agresti szerint megvan az egyezség piCsan kapcsán. Kölcsön kötelező opció.
Ha összeadjuk a 16 millás aláírás pénzét + a 1,5 éves fizuját, ez kb egy nullszaldós üzlet lesz.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 20:48

Agresti szerint megvan az egyezség piCsan kapcsán. Kölcsön kötelező opció.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 14:11

@Petike007 wrote:
Kutyus leigazolása ugyanaz a vonal, amit csinált a CSelszkij. Átlagosnál tehetségesebb fiatal játékost megvesz. Ha beválik nagyon fasza, ha nem akkor akár kis haszonnal vagy minimális bukóval is eladják.

Az, hogy valaki kis csapatban bizonyít ugyanúgy nem garancia, mint, hogy valaki egy idegen ország top csapatában bizonyít. Minden esetben ott a rizikó, ahogy tanult kollégák előttem kifejtették akár Immo esetén.

Paratici és Sarri közös munkáját sem lehet idén megítélni.

HA moneyball-t akarunk játszani, ahhoz kell egy szisztéma, amire a megfelelő embereket rá tudjuk húzni.

Egy reaktív edzővel aki a taktikai rugalmasságra épít ezt nem lehetett megtenni. Klopp is határozottan GEGENPRESSING párti Gvárdióla tikitakál, stb...

Sarri Sarriballt nyom. Ehhez a keret nem megfelelő, ergo át kell alakítani. Ez egy év alatt lehetetlen. 

Kutyus ebbe a koncepcióvba lehet kiválóan illeszthető. Ha igen fasza. Ha nem akkor PAratici apja fasza.

Update

Ja és Scoutokat ne az aldiból keressünk. Ott jók a bérek. Nálunk meg ugye a fizetésekkel baj van túl magasak. Keressünk inkább könyvtárosokat, vagy óvónőket.
Szerintem mindkettőjük munkáját meg lehet ítélni, ha nem lesz meg a scudetto, akkor Paratici vállát erősen meg kell veregetni, Sarrit meg egészen nápolyig rugdosni. Smile

Sarrinak ezzel kell főzni, ami van, Maxinak meg annak az ellenszenves fickónak (aki most az inda edzője) is azzal kellett. Az részletkérdés, hogy a kerethez alakítod-e ki a taktikát meg formációt vagy vagy a stílushoz képzed át a játékosokat, ez a Juve ha itt nem nyersz, repülsz. Very Happy

Persze egymásra is vannak utalva hisz ha Para olyat igazol akit Sári nem tud beépíteni, az az ő kudarca is lesz.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 12:41

Kutyus leigazolása ugyanaz a vonal, amit csinált a CSelszkij. Átlagosnál tehetségesebb fiatal játékost megvesz. Ha beválik nagyon fasza, ha nem akkor akár kis haszonnal vagy minimális bukóval is eladják.

Az, hogy valaki kis csapatban bizonyít ugyanúgy nem garancia, mint, hogy valaki egy idegen ország top csapatában bizonyít. Minden esetben ott a rizikó, ahogy tanult kollégák előttem kifejtették akár Immo esetén.

Paratici és Sarri közös munkáját sem lehet idén megítélni.

HA moneyball-t akarunk játszani, ahhoz kell egy szisztéma, amire a megfelelő embereket rá tudjuk húzni.

Egy reaktív edzővel aki a taktikai rugalmasságra épít ezt nem lehetett megtenni. Klopp is határozottan GEGENPRESSING párti Gvárdióla tikitakál, stb...

Sarri Sarriballt nyom. Ehhez a keret nem megfelelő, ergo át kell alakítani. Ez egy év alatt lehetetlen. 

Kutyus ebbe a koncepcióvba lehet kiválóan illeszthető. Ha igen fasza. Ha nem akkor PAratici apja fasza.

Update

Ja és Scoutokat ne az aldiból keressünk. Ott jók a bérek. Nálunk meg ugye a fizetésekkel baj van túl magasak. Keressünk inkább könyvtárosokat, vagy óvónőket.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 11:31

@CsT wrote:

Akkor lehet Eriksen nem lenne az övék Very Happy  Azért mindenkit nem vehet meg az inda sem Very Happy

Kulu beválhat, de lehet orbitális bukás is. Alapból én is inkább óvatos lennék, mert manapság egy jó félév vagy egy eb/vb iszonyúan fel tudja verni az árakat aztán 10-ből 7-szer általában nagy lesz a kabát. A "kiscsapatos" statokkal meg az a bajom, hogy csalókák, mert egy nagy csapatnál néha teljesen másban kell jónak lenni. Szóval én jobban adok ilyen helyzetben arra, hogy megnézem pár komolyabb csapat ellen és bizony ott nem igazán tűnt ki a mezőnyből. Ott volt Rugani, az Empoliban lehozott egy szezont sárga nélkül, remek védekező statokkal, aztán mikor idekerül kiderült, hogy a labdakihozatalokban iszonyú gyenge és izgul minden passznál mert itt nem csak bele kell baszni a labdába. Amíg egy kiscsapatnál belefér pár hiba/rossz meccs addig a nagy csapatnál jön helyetted más, neked meg marad a pad, ahol aztán az érték ugyanolyan gyorsan tud csökkenni. Szóval a dán jóval kisebb kockázat lett volna.

Ezt viszont nagyon gyorsan be kellene fejezni, hogy akit nem tudunk reális áron eladni, azzal hosszabbítunk, ebből már Kebabbal és Manzsuval is rosszul jöttünk ki, mert az utóbbi meccs nélkül kapta meg a fizuját az előbbi meg sajnos néha még játszik is! Smile Mátyással kurvára nem kellene ezt eljátszani.

Persze hogy kisebb kockázat, de egyrészt más poszt és más terheket jelent. Egyébként az se lenne rossz végkimenetel, ha Eriksen érkezésével nem lenne hely Sensinek vagy Barellanak, mi meg bezsakolhatjuk a lepattanót.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 10:35

Közben majd az lesz a vége, hogy Csant se adjuk el, aztán majd kap 2 meccset tavasszal a csúcsfizujával, nyáron meg lehet majd hosszabbítani vele Smile
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 08:50

@Malloy wrote:
Ha nem vesszük meg kulusevszkit, már inda játékos lenne és mindenki mutogatna Paraticire, hogy újabb fiatal tehetséget engedett át a dögevőknek.
Akkor lehet Eriksen nem lenne az övék Very Happy  Azért mindenkit nem vehet meg az inda sem Very Happy

Kulu beválhat, de lehet orbitális bukás is. Alapból én is inkább óvatos lennék, mert manapság egy jó félév vagy egy eb/vb iszonyúan fel tudja verni az árakat aztán 10-ből 7-szer általában nagy lesz a kabát. A "kiscsapatos" statokkal meg az a bajom, hogy csalókák, mert egy nagy csapatnál néha teljesen másban kell jónak lenni. Szóval én jobban adok ilyen helyzetben arra, hogy megnézem pár komolyabb csapat ellen és bizony ott nem igazán tűnt ki a mezőnyből. Ott volt Rugani, az Empoliban lehozott egy szezont sárga nélkül, remek védekező statokkal, aztán mikor idekerül kiderült, hogy a labdakihozatalokban iszonyú gyenge és izgul minden passznál mert itt nem csak bele kell baszni a labdába. Amíg egy kiscsapatnál belefér pár hiba/rossz meccs addig a nagy csapatnál jön helyetted más, neked meg marad a pad, ahol aztán az érték ugyanolyan gyorsan tud csökkenni. Szóval a dán jóval kisebb kockázat lett volna.

Ezt viszont nagyon gyorsan be kellene fejezni, hogy akit nem tudunk reális áron eladni, azzal hosszabbítunk, ebből már Kebabbal és Manzsuval is rosszul jöttünk ki, mert az utóbbi meccs nélkül kapta meg a fizuját az előbbi meg sajnos néha még játszik is! Smile Mátyással kurvára nem kellene ezt eljátszani.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 07:48

@Tankcsapda wrote:

Nem Giovinco a lényeges, hanem az, hogy egy középcsapatban kiugró teljesítményt nyújtó játékos ezzel még semmit nem tett le az asztalra, teljesen normális, ha egyesek tartanak attól, hogy elbukik. Fél szezon szerinted elég? Ott van Piatek a Milanban, nyomott egy brutális őszt a Genoaban, leigazolta a Milan, jól is indított, aztán lehet, hogy még januárban elpasszolják, ennyit ért egy féléves szárnyalás.
Ha a scoutok ennyire jók nálunk, akkor azt elég jól rejtegetik. De Ligt nem megfigyelői munka eredménye, az is felfigyelt volna rá, aki életében nem látta játszani. Bentancur elsősorban a Tevez-biznisznek köszönhetően került hozzánk, megint csak nem scoutok gyöngyszeme. Demiral a keretben az egyetlen, akire ezt az utóbbi években rá lehet fogni, ez kőkemény eredmény, ennyi erővel tényleg körülnézhetnek az Aldiban is munkaerőért.

19 évesen hol nyújtson kiugró teljesítményt hogy az számítson, de tényleg? Abban persze igazad van, hogy ennyi idősen semmilyen teljesítmény nem garancia, mert nincs ráírva a hátára, hogy mi a potenciálja.  A scoutoknak meg a lehető legtöbb empirikus információ összegyűjtése a feladata mindez megszórva egy kis intuícióval. A lényeg az, hogy mindig van kockázat, de nem a kockázattal van gond, hanem ha az nincs rendesen menedzselve. Ezért van az, hogy nem 19 éves ígéretekkel töltjük fel a keretet, hanem diverzifikáltan. Ez ugyanolyan kockázatkezelés mint bármely más üzleti területen.
Piatek nem a legjobb példa, mert egyrészt egy totál káosz csapatban játszik ahol az edzők egymásnak adják a kilincset, másrészt a Milan a menedzsmentbeli instabilitás miatt is össze-vissza vásárol, mindenkit is megvesznek. Piatek nem egy univerzális csatár (inkább olyan Inzaghi féle 16oson belüli gyilkos) ennek megfelelően kell kezelni, ha meg nem illik a rendszerbe akkor el kell adni. A Lazioban kivirágzó Immobile hatalmasat bukott Dortmundban, Piatek esete szerintem hasonló. Mivel fiatal, összességében nagyot nem lehet vele bukni, Kulusevski ugyanez.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-30, 00:49

@Krisz wrote:

Nem igazán vágom, hogy Giovinco hogyan hozható párhuzamba Kulusevskivel, kb annyiban, hogy mind2 játszott a Parmaban (egy kb 25 éves Giovincoról beszélünk)? Azért vannak scoutok meg egy sport stáb, hogy ezt 2 szezon teljesítményének értékelésénél jóval kevesebből viszonylag biztosan megállapítsák, különben kibaszhatnánk őket és felvehetnénk a helyükre árufeltöltőket az Aldiból.

Nem Giovinco a lényeges, hanem az, hogy egy középcsapatban kiugró teljesítményt nyújtó játékos ezzel még semmit nem tett le az asztalra, teljesen normális, ha egyesek tartanak attól, hogy elbukik. Fél szezon szerinted elég? Ott van Piatek a Milanban, nyomott egy brutális őszt a Genoaban, leigazolta a Milan, jól is indított, aztán lehet, hogy még januárban elpasszolják, ennyit ért egy féléves szárnyalás.
Ha a scoutok ennyire jók nálunk, akkor azt elég jól rejtegetik. De Ligt nem megfigyelői munka eredménye, az is felfigyelt volna rá, aki életében nem látta játszani. Bentancur elsősorban a Tevez-biznisznek köszönhetően került hozzánk, megint csak nem scoutok gyöngyszeme. Demiral a keretben az egyetlen, akire ezt az utóbbi években rá lehet fogni, ez kőkemény eredmény, ennyi erővel tényleg körülnézhetnek az Aldiban is munkaerőért.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-01-29, 23:40

Utólag átolvasva, minden szavammal egyetértek.

Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 3 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next