Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 09:14

Krisz írta:

A BLbe akkor se tudtuk volna benevezni, max ha De Ligtet kihagyjuk. Hogy ki mennyit bír az majd út közben kiderül, szerintem ez másodlagos, azt kell elfogadni, hogy a tarcsi próbálgatása egyenletesen a szezon során megkerülhetetlen, különben 10 év múlva is 21 játékost fogunk a BLbe nevezni, miért ne lehetne elkezdeni most?

Tökéletesen adom.

Eddig a tarcsi nálunk fel volt áldozva rövidtávú érdekek oltárán. Simán Plusvalenza néven is futhatott volna a csikócsapat. 

Amit látok, hogy a mostani mercato a középtávú stabilitás megteremtéséről szólt.

Az eddigi út zsákutca a post-Covid időszak után. Aki akkor jó vétel volt ingyen és drága fizun, az most hirtelen hatalmas ballasztot jelent. 

Ebbőlé nem lehetett 10/10-ezt csinálni. A helyzet az, hogy a lehetőségekhez képest PAratici hatalmas és minőségi munkát végzett.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 08:39

CsT írta:

Azért az túlzás, hogy tele van a padlás középső védővel, van 4 db + Danilo, ebből MDL egyből 2 hónap hendikeppel indul, 2 pedig ACL után van és Cselló már nem fog bírni heti 2 meccset és az eddigi tapasztalatok alapján Pirlo nagyon valószínű, hogy többségében 3 védős rendszert fog alkalmazni.

Romerot télig nyugodtan itt lehetett volna tartani, (tudván, hogy Ruganyt is kölcsönadjuk) az ő fizuja azért nem verte volna földhöz a költségvetést.
A BLbe akkor se tudtuk volna benevezni, max ha De Ligtet kihagyjuk. Hogy ki mennyit bír az majd út közben kiderül, szerintem ez másodlagos, azt kell elfogadni, hogy a tarcsi próbálgatása egyenletesen a szezon során megkerülhetetlen, különben 10 év múlva is 21 játékost fogunk a BLbe nevezni, miért ne lehetne elkezdeni most?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 08:08

Krisz írta:


Meg vagy áldva Spinazzolaval... Smile
Akkor még egyszer leírom: Nem saját nevelés, csak 2 évet volt valamelyik csapatunkban 21 éves koráig, ezért nem számít saját nevelésnek, nem nevezhető B listára. Emellett egy pofás játékos, aki posztját tekintve elférne a keretben, de egyébként messze van a klasszistól (szvsz védekezésben kifejezetten gyenge) és sérülékeny.
Romerot szerintem megtartottuk volna ha nem lenne tele a padlás középső védővel, emellett az árában alaposan benne van a plusvalenza mutyi, hacsak valamilyen csoda folytán Sturaro mégis 17 millat ér. Egy emeletnyi pwc auditor szükséges hogy átlássuk ezeket a bizniszeket, szóval nem hiszem, hogy érdemes a kétirányú transzferek pénzügyi részletein keseregni.

Azzal egyetértek, hogy kihoztuk közel a maxot a selejtezésből. Csupa olyan játékosról van szó, aki a teljesítményéhez képest sokat keres, tehát azoknál a kluboknál, akik meg tudnák fizetni őket nem kellenek, ahova meg beférnek ott meg nem tudják őket megfizetni. Khedirat nyilván nem zavarja, hogy a pályán vagy a lelátón nem érintkezik a labdával a 6 millájáért, akinek még van pár év a karrierjéből azért hajlott a kölcsönre (Rugani, DS). A Malacnál látszik, hogy neki már elege van a profi focival járó nyűgből meg stresszből, egyedül Matuidi az akiért egy kis aprót be lehetett volna talán szedni, de gondolom nem álltak érte sorba, 1 év van a szerződéséből, 33 éves, nem hiszem, hogy azon a pár millán fog múlni a mérleg.

Egyébként a vecchiasignoran olvastam, hogy a masszív fiatalítás mellett 50 millát is spórolunk a bérköltségen.
Azért az túlzás, hogy tele van a padlás középső védővel, van 4 db + Danilo, ebből MDL egyből 2 hónap hendikeppel indul, 2 pedig ACL után van és Cselló már nem fog bírni heti 2 meccset és az eddigi tapasztalatok alapján Pirlo nagyon valószínű, hogy többségében 3 védős rendszert fog alkalmazni.

Romerot télig nyugodtan itt lehetett volna tartani, (tudván, hogy Ruganyt is kölcsönadjuk) az ő fizuja azért nem verte volna földhöz a költségvetést.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 08:02

tjunior írta:

Mint említettem teljesen elfogadom azt az érvet, hogy finoman szólva nem mi voltunk előnyös helyzetben a legtöbb tárgyalásnál. Viszont az se legyen már pozitívum, hogy Matuidiból és Higanyból nulla eurocentet látunk. Főleg úgy hogy ha Matyi nem akar menni illetve ha Malac nem kapok egy remek ajánlatot valószínűleg ugyanúgy járunk velük mint Khedirával. A legfontosabb kérdés, hogy hogy kerültünk ebbe a helyzetbe. Allegri majd másfél éve megmondta, hogy változtatni kell. Ha akkor elkezdjük teljesen másképp jövünk ki az egészből. Aláírom egész jó munkát végzet Paratici, jobbat mint vártam, űgy tűnik jó tűzoltó, csak a francba, miért kényszerülünk tűzoltani.
Matyi azért francia válogatott, nálunk is számításba volt véve, DS-t pedig nem a Cremonese vette kölcsön hanem egy olyan csapat aki pont minket csapott ki a BL-ből szóval ha kettőjükért kaptunk volna 5-6 millát akkor is beljebb lennénk mert legalább Kebab fizetése kijött volna belőle.

Gondolom Llorente esete még megvan mindenkinek , hogy ingyen odaadtuk a Sevillának akik aztán 6M-ért elpasszolták a Swanseanek akik a következő évben meg 15M-ért a Spursnek.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 06:51

Tankcsapda írta:


Matuidi, Higuaín eladásából származott volna szerinted bevétel? De Sciglionál az is jó, hogy megszabadultunk tőle ideiglenesen, Ruganiért szintén nehéz lett volna bevételt várni, Costa porcelánlábú, jó lett volna eladni, de maximum ilyen 15 milláért lett volna rá reális lehetőség (marha kevés), így a fizetésétől legalább megszabadultunk, aztán jövőre meglátjuk, mi lesz, ha sem Kulu, sem Chiesa nem válik be, akkor jöhet vissza egy próbára, ha meg jó lesz a Bayernben, akkor egy csapatot fogunk neki találni. Pjacat ennyi sérüléssel eladni? Ne rójuk már fel ezeket Paraticinek. Pellegrinit kár volt leigazolni, pláne, hogy buktunk rajta egy saját nevelést, Romero leigazolása volt hiba, ez a kölcsön veszteséges ugyan, de a véglegesítést megelőlegezve a 18 milla reálár érte. Akiket el akartunk zavarni, Khedira kivételével sikerült, ő meg speciálisan ragadós eset.

Azért maradjunk annyiban, hogy nem ezen a nyáron alapozta meg a vezetőség az elkeseredettségedet. A fiatalítást meg kellett lépni, és várható volt, hogy - főleg a jelenlegi körülmények között - ez nem a legideálisabb körülmények között fog lezajlani. Az elengedett játékosok nem piacképesek, túl kedvező mercatoval nem számolhattunk. Mi nem egy szezonra tervezünk, máskülönben a Bayern vagy a PSG igazoláspolitikáját követve opciós jog nélkül vettünk volna kölcsön játékosokat (illetve Keant tudom, de szerintem több játékost is így szereztek meg). A kétéves kölcsön nagyon érdekes konstrukció, gyűjteni kell a moneyt Morata és Chiesa véglegesítésére. Biztos lesz olyan játékos a keretben, aki nem hozza a szintet, ezért meg kell majd válni tőle, a különbség az, hogy most már lesznek piacképes játékosaink, akikkel elő lehet teremteni a pénzt nagyobb vételekre vagy a két véglegesítésre.
Mint említettem teljesen elfogadom azt az érvet, hogy finoman szólva nem mi voltunk előnyös helyzetben a legtöbb tárgyalásnál. Viszont az se legyen már pozitívum, hogy Matuidiból és Higanyból nulla eurocentet látunk. Főleg úgy hogy ha Matyi nem akar menni illetve ha Malac nem kapok egy remek ajánlatot valószínűleg ugyanúgy járunk velük mint Khedirával. A legfontosabb kérdés, hogy hogy kerültünk ebbe a helyzetbe. Allegri majd másfél éve megmondta, hogy változtatni kell. Ha akkor elkezdjük teljesen másképp jövünk ki az egészből. Aláírom egész jó munkát végzet Paratici, jobbat mint vártam, űgy tűnik jó tűzoltó, csak a francba, miért kényszerülünk tűzoltani.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 06:44

Tankcsapda írta:


És szerinted annyira jól áll a csapat, hogy a pénzügyi keretet a BL-be nem nevezhető játékosokra költsük? Teljesen fölösleges lépés lenne, pl. Bonaventurara eleve semmi szükség nem lenne, kb. olyan a jelenlegi körülmények között, mint Giaccherini volt a Conte-érában, annyi különbséggel, hogy most sokkal jobb csereopcióink is vannak. Szerintem Paraticiék óriási erőfeszítéseket tettek azért, hogy minél gazdaságosabban jöjjünk ki ebből a mercatoból, most olyan töltelékjátékosokra, akiket nem nevezünk a BL-be, szerintem nem futja.
Furcsamód, más csapatok Covid helyzet miatt sem szűkítették le ennyire a keretüket. De oké, elfogadom az érved, viszont akkor a vezetőség azonnal álljon fel és takarodjon innen, ha olyan helyzetbe kormányozta a csapatot hogy 1-2 squadplayer kölcsönvételei pénzügyi álom kategória. Giaccherinik nélkül sosem volt scudetto.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 06:38

Krisz írta:


Kumbulla megítélése kb hasonló Demiralhoz, ilyen játékost vegyünk Rugani 800 percére, ill. eljött volna pause gombot nyomni a karrierjére 20 évesen? Egyébként megtarthattuk volna erre Romerot.

A másik véglet, Bonaventura, neki is szét van már szakadva mindene és egy középszer.

Mindkét esetben: olyan nagy a különbség, hogy a Crotone ellen nem jó az U23ból az aktuális poszton legjobb spíler a béna megoldások helyett? Én azt látom, hogy nem lehet olyan kiegészítő embert venni, aki elfogadja az extrém padozást, de ha kell akkor felpattan és hozza azt a szintet amit kell. Biztosan vehetnénk ilyen Padoin szintű spílereket, de nem vagyunk vele előrébb, mint a tarcsisok nagy részével. A fiatalok potenciálja is a Serie Aban a nagycsapatban válik tisztává igazán. Akkor miért ne tervezzünk eleve így? Ránézek a naptárra, a Crotone-Spezia kombóra mehet Gozzi, Portanova meg Vrioni. A Samp ellen Frabotta minimum stabil volt. Értem én, hogy az elején be kell lőni a csapatot és van elég baj vele még úgy is hogy nem csikók játszanak, de lehet értelmesen rotálni. Azt viszont el kell felejteni, hogy inkább valamelyik kezdős spílert rakjuk be teljesen idegen pozícióba, mielőtt a tarcsihoz nyúlunk.
Lehet mindenki ellen érveket hozni de a tény tény marad 18 mezőnyjátékosunk van, ami nekem ne mondja senki hogy elég.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-07, 00:04

Krisz írta:


Meg vagy áldva Spinazzolaval... Smile
Akkor még egyszer leírom: Nem saját nevelés, csak 2 évet volt valamelyik csapatunkban 21 éves koráig, ezért nem számít saját nevelésnek, nem nevezhető B listára. Emellett egy pofás játékos, aki posztját tekintve elférne a keretben, de egyébként messze van a klasszistól (szvsz védekezésben kifejezetten gyenge) és sérülékeny.
Romerot szerintem megtartottuk volna ha nem lenne tele a padlás középső védővel, emellett az árában alaposan benne van a plusvalenza mutyi, hacsak valamilyen csoda folytán Sturaro mégis 17 millat ér. Egy emeletnyi pwc auditor szükséges hogy átlássuk ezeket a bizniszeket, szóval nem hiszem, hogy érdemes a kétirányú transzferek pénzügyi részletein keseregni.

Azzal egyetértek, hogy kihoztuk közel a maxot a selejtezésből. Csupa olyan játékosról van szó, aki a teljesítményéhez képest sokat keres, tehát azoknál a kluboknál, akik meg tudnák fizetni őket nem kellenek, ahova meg beférnek ott meg nem tudják őket megfizetni. Khedirat nyilván nem zavarja, hogy a pályán vagy a lelátón nem érintkezik a labdával a 6 millájáért, akinek még van pár év a karrierjéből azért hajlott a kölcsönre (Rugani, DS). A Malacnál látszik, hogy neki már elege van a profi focival járó nyűgből meg stresszből, egyedül Matuidi az akiért egy kis aprót be lehetett volna talán szedni, de gondolom nem álltak érte sorba, 1 év van a szerződéséből, 33 éves, nem hiszem, hogy azon a pár millán fog múlni a mérleg.

Egyébként a vecchiasignoran olvastam, hogy a masszív fiatalítás mellett 50 millát is spórolunk a bérköltségen.

Ez volt a legfőbb érvem mellette, szóval így nem gáz, de abban a hiszemben voltam, hogy saját nevelés.

Persze, Romero emiatt jött felárért, tiszta sor. Én őt nem igazán tartottam jó vételnek, valamiért nem éreztem benne, hogy megüti a szintünket.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 23:30

Tankcsapda írta:


Pellegrinit kár volt leigazolni, pláne, hogy buktunk rajta egy saját nevelést, Romero leigazolása volt hiba, ez a kölcsön veszteséges ugyan, de a véglegesítést megelőlegezve a 18 milla reálár érte. Akiket el akartunk zavarni, Khedira kivételével sikerült, ő meg speciálisan ragadós eset.

Meg vagy áldva Spinazzolaval... Smile
Akkor még egyszer leírom: Nem saját nevelés, csak 2 évet volt valamelyik csapatunkban 21 éves koráig, ezért nem számít saját nevelésnek, nem nevezhető B listára. Emellett egy pofás játékos, aki posztját tekintve elférne a keretben, de egyébként messze van a klasszistól (szvsz védekezésben kifejezetten gyenge) és sérülékeny.
Romerot szerintem megtartottuk volna ha nem lenne tele a padlás középső védővel, emellett az árában alaposan benne van a plusvalenza mutyi, hacsak valamilyen csoda folytán Sturaro mégis 17 millat ér. Egy emeletnyi pwc auditor szükséges hogy átlássuk ezeket a bizniszeket, szóval nem hiszem, hogy érdemes a kétirányú transzferek pénzügyi részletein keseregni.

Azzal egyetértek, hogy kihoztuk közel a maxot a selejtezésből. Csupa olyan játékosról van szó, aki a teljesítményéhez képest sokat keres, tehát azoknál a kluboknál, akik meg tudnák fizetni őket nem kellenek, ahova meg beférnek ott meg nem tudják őket megfizetni. Khedirat nyilván nem zavarja, hogy a pályán vagy a lelátón nem érintkezik a labdával a 6 millájáért, akinek még van pár év a karrierjéből azért hajlott a kölcsönre (Rugani, DS). A Malacnál látszik, hogy neki már elege van a profi focival járó nyűgből meg stresszből, egyedül Matuidi az akiért egy kis aprót be lehetett volna talán szedni, de gondolom nem álltak érte sorba, 1 év van a szerződéséből, 33 éves, nem hiszem, hogy azon a pár millán fog múlni a mérleg.

Egyébként a vecchiasignoran olvastam, hogy a masszív fiatalítás mellett 50 millát is spórolunk a bérköltségen.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 21:24

tjunior írta:
Na mercato.

Eladások: Cst írta hogy szerinte 2/10 hát szerintem meg 0 esetleg 0,5/10. Egyáltalán lehet itt eladásokról beszélni? 
-Pjanic könyvelési mahináció. 
-Matuidi fel akarta bontani a szerződését, nem áltunk ellen, ingyen, 
-Higut sikerült rábeszélni, pontosabban a Miamitól olyan ajánlatot kapott amit hülye lett volna elutasítani, főleg ha még mi is kitömjük a zsebét.
- DS, Costa, Rugani, Pjaca, egyiküktől sem szabadultunk meg csak elodáztuk a döntést egy évvel. Nulla eurocent a kölcsönért cserébe sehol nemhogy egy kötelező de semmilyen opció. Bocsánat Rugánért elvben kaptunk 1,5 millát
- Pellegrini, Caviglia, Romero na ebből a köcslönökből van egy kis apró
- vannak még ezek a könyvelési mahinációs bizniszek az U23nál a Cityvel meg a jó ég nem tudja kivel, ehhez nem tudok hozzá se szagolni.
Jó, én értem, hogy a tárgyalások nagy részénél mi voltunk a pénisz rosszabbik végén de még így meglehetősen vérszegény ez a teljesítmény.

Vétel:
Itt azért jóval kellenesebb a helyzet de majd az idő eldönti. Ezt inkább fél év múlva értékelném, de tény, hogy fiatal, potens, sokoldalű játékosok érkeztek. Chiesat gyakorlatilag megvettük ezekkel a feltételekkel. Kulu Dybala szintű vétel, el ne kiabáljam. Mondjuk az baxa csőrőm, hogy 3 játékos kölcsönéért mi kipengettük16 milliót amikor meg mi akarunk kölcsönadni...lésd fentebb.... de ez legyen a legkevesebb. Csak egyszerűen létszámban kevesek.

Matuidi, Higuaín eladásából származott volna szerinted bevétel? De Sciglionál az is jó, hogy megszabadultunk tőle ideiglenesen, Ruganiért szintén nehéz lett volna bevételt várni, Costa porcelánlábú, jó lett volna eladni, de maximum ilyen 15 milláért lett volna rá reális lehetőség (marha kevés), így a fizetésétől legalább megszabadultunk, aztán jövőre meglátjuk, mi lesz, ha sem Kulu, sem Chiesa nem válik be, akkor jöhet vissza egy próbára, ha meg jó lesz a Bayernben, akkor egy csapatot fogunk neki találni. Pjacat ennyi sérüléssel eladni? Ne rójuk már fel ezeket Paraticinek. Pellegrinit kár volt leigazolni, pláne, hogy buktunk rajta egy saját nevelést, Romero leigazolása volt hiba, ez a kölcsön veszteséges ugyan, de a véglegesítést megelőlegezve a 18 milla reálár érte. Akiket el akartunk zavarni, Khedira kivételével sikerült, ő meg speciálisan ragadós eset.

Azért maradjunk annyiban, hogy nem ezen a nyáron alapozta meg a vezetőség az elkeseredettségedet. A fiatalítást meg kellett lépni, és várható volt, hogy - főleg a jelenlegi körülmények között - ez nem a legideálisabb körülmények között fog lezajlani. Az elengedett játékosok nem piacképesek, túl kedvező mercatoval nem számolhattunk. Mi nem egy szezonra tervezünk, máskülönben a Bayern vagy a PSG igazoláspolitikáját követve opciós jog nélkül vettünk volna kölcsön játékosokat (illetve Keant tudom, de szerintem több játékost is így szereztek meg). A kétéves kölcsön nagyon érdekes konstrukció, gyűjteni kell a moneyt Morata és Chiesa véglegesítésére. Biztos lesz olyan játékos a keretben, aki nem hozza a szintet, ezért meg kell majd válni tőle, a különbség az, hogy most már lesznek piacképes játékosaink, akikkel elő lehet teremteni a pénzt nagyobb vételekre vagy a két véglegesítésre.

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 21:04

tjunior írta:

Most tényleg 3 milláért probléma lett volna Kumbulla vagy Bonaventura ingyen? Arról nem beszélve, hogy a saját nevelést így is lehet próbálgatni csak lett volna biztonság, nem kényszer mert az első csapat, ne adj isten elfogyott vagy csapágyas.

És szerinted annyira jól áll a csapat, hogy a pénzügyi keretet a BL-be nem nevezhető játékosokra költsük? Teljesen fölösleges lépés lenne, pl. Bonaventurara eleve semmi szükség nem lenne, kb. olyan a jelenlegi körülmények között, mint Giaccherini volt a Conte-érában, annyi különbséggel, hogy most sokkal jobb csereopcióink is vannak. Szerintem Paraticiék óriási erőfeszítéseket tettek azért, hogy minél gazdaságosabban jöjjünk ki ebből a mercatoból, most olyan töltelékjátékosokra, akiket nem nevezünk a BL-be, szerintem nem futja.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 19:29

tjunior írta:

Most tényleg 3 milláért probléma lett volna Kumbulla vagy Bonaventura ingyen? Arról nem beszélve, hogy a saját nevelést így is lehet próbálgatni csak lett volna biztonság, nem kényszer mert az első csapat, ne adj isten elfogyott vagy csapágyas.

Kumbulla megítélése kb hasonló Demiralhoz, ilyen játékost vegyünk Rugani 800 percére, ill. eljött volna pause gombot nyomni a karrierjére 20 évesen? Egyébként megtarthattuk volna erre Romerot.

A másik véglet, Bonaventura, neki is szét van már szakadva mindene és egy középszer.

Mindkét esetben: olyan nagy a különbség, hogy a Crotone ellen nem jó az U23ból az aktuális poszton legjobb spíler a béna megoldások helyett? Én azt látom, hogy nem lehet olyan kiegészítő embert venni, aki elfogadja az extrém padozást, de ha kell akkor felpattan és hozza azt a szintet amit kell. Biztosan vehetnénk ilyen Padoin szintű spílereket, de nem vagyunk vele előrébb, mint a tarcsisok nagy részével. A fiatalok potenciálja is a Serie Aban a nagycsapatban válik tisztává igazán. Akkor miért ne tervezzünk eleve így? Ránézek a naptárra, a Crotone-Spezia kombóra mehet Gozzi, Portanova meg Vrioni. A Samp ellen Frabotta minimum stabil volt. Értem én, hogy az elején be kell lőni a csapatot és van elég baj vele még úgy is hogy nem csikók játszanak, de lehet értelmesen rotálni. Azt viszont el kell felejteni, hogy inkább valamelyik kezdős spílert rakjuk be teljesen idegen pozícióba, mielőtt a tarcsihoz nyúlunk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 18:30

Krisz írta:


De ha a Serie Aban belefér saját nevelést próbálgatni, a BLben meg csak ezeket tudjuk nevezni, akkor minek vegyünk Kumbullákat? Ez a saját nevelés téma megkerülehetetlen, a BL a szűk keresztmetszet.
Most tényleg 3 milláért probléma lett volna Kumbulla vagy Bonaventura ingyen? Arról nem beszélve, hogy a saját nevelést így is lehet próbálgatni csak lett volna biztonság, nem kényszer mert az első csapat, ne adj isten elfogyott vagy csapágyas.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 18:26

Na mercato.

Eladások: Cst írta hogy szerinte 2/10 hát szerintem meg 0 esetleg 0,5/10. Egyáltalán lehet itt eladásokról beszélni? 
-Pjanic könyvelési mahináció. 
-Matuidi fel akarta bontani a szerződését, nem áltunk ellen, ingyen, 
-Higut sikerült rábeszélni, pontosabban a Miamitól olyan ajánlatot kapott amit hülye lett volna elutasítani, főleg ha még mi is kitömjük a zsebét.
- DS, Costa, Rugani, Pjaca, egyiküktől sem szabadultunk meg csak elodáztuk a döntést egy évvel. Nulla eurocent a kölcsönért cserébe sehol nemhogy egy kötelező de semmilyen opció. Bocsánat Rugánért elvben kaptunk 1,5 millát
- Pellegrini, Caviglia, Romero na ebből a köcslönökből van egy kis apró
- vannak még ezek a könyvelési mahinációs bizniszek az U23nál a Cityvel meg a jó ég nem tudja kivel, ehhez nem tudok hozzá se szagolni.
Jó, én értem, hogy a tárgyalások nagy részénél mi voltunk a pénisz rosszabbik végén de még így meglehetősen vérszegény ez a teljesítmény.

Vétel:
Itt azért jóval kellenesebb a helyzet de majd az idő eldönti. Ezt inkább fél év múlva értékelném, de tény, hogy fiatal, potens, sokoldalű játékosok érkeztek. Chiesat gyakorlatilag megvettük ezekkel a feltételekkel. Kulu Dybala szintű vétel, el ne kiabáljam. Mondjuk az baxa csőrőm, hogy 3 játékos kölcsönéért mi kipengettük16 milliót amikor meg mi akarunk kölcsönadni...lésd fentebb.... de ez legyen a legkevesebb. Csak egyszerűen létszámban kevesek.


A hozzászólást tjunior összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-10-06, 18:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 18:22

tjunior írta:

De a Serie A-ra be lehetett volna őket nevezni. Így meg valós veszély ha kiesük 2-3 ember, Pirlo már ha akar sem tud 5 embert becserélni egy meccsen vagy 1-2 ember középről akár a kpn akár a védelemben és oda a rotáció, mehet a csapágyasra járatás.

De ha a Serie Aban belefér saját nevelést próbálgatni, a BLben meg csak ezeket tudjuk nevezni, akkor minek vegyünk Kumbullákat? Ez a saját nevelés téma megkerülehetetlen, a BL a szűk keresztmetszet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 18:17

tjunior írta:

Ne teygünk már úgy mintha 21-22 fős keret benne 3 kapussal megszokott vagy helyes dolog lenne. A BL keretet fel lehet tölteni olyan játékosokkal is akik Olaszországban nevelkedtek. Pl. Florenzi, Bonaventura, Kumbulla,  Emerson, Zappacosta. Ezek a játékosok meg igencsak jól jönnének mondjuk egy Spezia elleni hétvégi meccsen amikor hétközben meg éles BL meccsek vannak. A kölykök próbálgatására meg pont elég a kupa meg a Serie A.

Ööö, nem. 25 játékost lehet A listára rakni, ebből 4nek saját nevelésnek 4 nek meg FIGC nevelésnek kell lennie, azaz 17 lehet bármilyen játékos. 4 olasz klub neveltet könnyű összekaparni, pl még Dybala is ide sorolható, de a 4 saját nevelés az cink, pl Frabottanak is csak egy szezonja volt a Juve tarcsiban ezért ő is csak olasz nevelés kvótára jó. Most akkor 4 spílert a bajnokságban bohóckodni vegyünk, mert a BLre muzáj a saját csikó?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 18:08

Tankcsapda írta:


Ezt a keretet nem lehet velük feltölteni. Azért van 23 fős BL-keretünk, mert Pinsoglio és Portanova a két saját nevelés, a 25 fős keretet ezért nem lehet bővíteni. A 8 olasz megvan a keretben, de csak kettő saját nevelés, és négy a minimum, ha ez nincs meg, akkor csökkenteni kell a keretlétszámot. Az nem elég ide, hogy Olaszországban nevelkedett játékosokat igazoljunk, a mi kutyánk kölyke kellene, hogy legyen a fennmaradt két fő.
De a Serie A-ra be lehetett volna őket nevezni. Így meg valós veszély ha kiesük 2-3 ember, Pirlo már ha akar sem tud 5 embert becserélni egy meccsen vagy 1-2 ember középről akár a kpn akár a védelemben és oda a rotáció, mehet a csapágyasra járatás.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 17:57

tjunior írta:

Ne teygünk már úgy mintha 21-22 fős keret benne 3 kapussal megszokott vagy helyes dolog lenne. A BL keretet fel lehet tölteni olyan játékosokkal is akik Olaszországban nevelkedtek. Pl. Florenzi, Bonaventura, Kumbulla,  Emerson, Zappacosta. Ezek a játékosok meg igencsak jól jönnének mondjuk egy Spezia elleni hétvégi meccsen amikor hétközben meg éles BL meccsek vannak. A kölykök próbálgatására meg pont elég a kupa meg a Serie A.

Ezt a keretet nem lehet velük feltölteni. Azért van 23 fős BL-keretünk, mert Pinsoglio és Portanova a két saját nevelés, a 25 fős keretet ezért nem lehet bővíteni. A 8 olasz megvan a keretben, de csak kettő saját nevelés, és négy a minimum, ha ez nincs meg, akkor csökkenteni kell a keretlétszámot. Az nem elég ide, hogy Olaszországban nevelkedett játékosokat igazoljunk, a mi kutyánk kölyke kellene, hogy legyen a fennmaradt két fő.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 17:19

Krisz írta:


A BL keretből Frabotta kapta meg a helyét, szóval szerintem világos, hogy nem számolunk vele. A keret létszámot a BL diktálja, tegyük fel, hogy veszünk még 1 középső védőt, 2 szélső védőt meg 1 kpt, melyik 4et hagyjuk ki a BL keretből? Ebből a szempontból ez 2 frontos szezon, ha mondjuk szokásos módon a kupa elődöntőt meg a döntőt nyomjuk meg A csapattal akkor az a 2 is inkább 1-1.5. 
Használható saját nevelés nélkül ezzel a mostani keret létszámmal kell operálni, az pedig nem a nyári mercaton múlik. Akár tetszik akár nem el kell kezdeni élesben próbálgatni a kölyköket és remélni, hogy legalább a padra jók lesznek.
Ne teygünk már úgy mintha 21-22 fős keret benne 3 kapussal megszokott vagy helyes dolog lenne. A BL keretet fel lehet tölteni olyan játékosokkal is akik Olaszországban nevelkedtek. Pl. Florenzi, Bonaventura, Kumbulla,  Emerson, Zappacosta. Ezek a játékosok meg igencsak jól jönnének mondjuk egy Spezia elleni hétvégi meccsen amikor hétközben meg éles BL meccsek vannak. A kölykök próbálgatására meg pont elég a kupa meg a Serie A.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 16:10

tjunior írta:

Hát pont ez az, hogy számolni kell Kebabbal. Mégcsak ki se lehet tenni nagyon a keretből annyira szűk.

A BL keretből Frabotta kapta meg a helyét, szóval szerintem világos, hogy nem számolunk vele. A keret létszámot a BL diktálja, tegyük fel, hogy veszünk még 1 középső védőt, 2 szélső védőt meg 1 kpt, melyik 4et hagyjuk ki a BL keretből? Ebből a szempontból ez 2 frontos szezon, ha mondjuk szokásos módon a kupa elődöntőt meg a döntőt nyomjuk meg A csapattal akkor az a 2 is inkább 1-1.5. 
Használható saját nevelés nélkül ezzel a mostani keret létszámmal kell operálni, az pedig nem a nyári mercaton múlik. Akár tetszik akár nem el kell kezdeni élesben próbálgatni a kölyköket és remélni, hogy legalább a padra jók lesznek.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 15:29

Tankcsapda írta:


Számold csak nyugodtan Khedirat, ha Pirlo elkezd rotálni, neki is csepegni fog néhány játékperc, hidd el. Nekem egy Cuadrado-helyettes hiányzik, és most tekintsünk el attól, hogy Chiesa, Kulu is tud ott játszani. Illetve az az igazság, hogy Pirlo egyfajta reformra törekszik, ami teljesen ellentétben áll Sarri kötött 4-3-3-as rendszerével, mármint a kötöttségben. Kicsit a jobb oldaltól fázom, Cuadradon kívül másra nem bíznám a középpálya azon szélét.

Fent van a szakdolgozata fordított verziója is: https://bunteto.com/foci/az-en-focim-leforditottuk-andrea-pirlo-szakdolgozatat/

Amúgy a keret sokkal tetszetősebb, mint a tavalyi, mezőnyben harmincasok: Chiello, Bonucci, Cuadrado, Khedira és Ronaldo, 29 évesek pedig Danilo, Sandro, Ramsey. Paratici a fiatalítást elvégezte, jövőre jöhet az olaszosítás, mert abban még Chiesaval is siralmasan állunk.
Hát pont ez az, hogy számolni kell Kebabbal. Mégcsak ki se lehet tenni nagyon a keretből annyira szűk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 10:48

Azért az komoly, ahogy az utolsó napon aktiválta az Arsenal Thomas Partey kivásárlási záradékát...
Külön biznisz keretében az ellenkező irányban megy Torreira (kölcsön).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 09:07

Nálam az eladási oldal 2/10, gyakorlatilag mindenkit csak ingyen tudtunk el/kölcsön adni. Nyilván ennek a nagy része még nem Paratici sara, de azért elég fura, hogy pl a stabil francia válogatott Matuidiért, vagy a sokszor válogatott kerettag DS-ért valamint Kosztáért se tudtunk egy fillért se kapni. Rugani, Pjaca,  kölcsönadása is max a fizujuk megspórolás miatt elfogadható, nem hiszem, hogy lesz még itt jövőjük. Romerot is veszteséggel adtuk el, Pellegrini kölcsönadása számomra még mindig csubakka lackó és a Kebab távozását jelentő ünneplő pezsgő is a frigóban pihen még.

Az érkezési oldal meg elég fej nehézre sikerült.Morcinak örülök, Kulu bombaigazolásnak tűnik, Kennyben is benne van x-faktor, Artúr nekem fekete ló, ha nem válik be hatalmas minusvalenza lesz, Chiesa pedig olyan posztra jön, ahol azért vagyunk bőven. Szóval a nevek rendben vannak, a fiatalítás is megtörtént, csak valahogy a keret összetétele aggaszt, mert ha mondjuk Puli a térdéhez kap akkor be kell újítani egy új wingbacket, a másik oldalon látjuk mekkora káoszt okoz Szandi kiesése, illetve a 5 belső kp (akikből az egyik Ramsey) azért nem túl sok egy 3 frontos harchoz, mert pl egy Ramsey-Artúr páros azért nehezen elképzelhető a tengelyben. Illetve ami még necces, hogy Ramsey nélkül ki és honnan fogja szervezni a támadójátékot. Itt jön a képbe az , hogy eü stáb és Pirlo hogyan tudja majd ezeket a nehézségeket megoldani. Összességében az érkezőkre adok egy 8/10.-et

Így átlagolva ez a mercato nálam 6/10.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 08:59

zetterberg40 írta:


Out: Rugani (26), De Sciglio (27), Matuidi (33), Pjanics (30), Costa (30), Higuain (32)
In: McKennie (22), Arthur (24), Kulusevksi (20), Chiese (22), Morata (27)

A fiatalítás és a fizetések csökkentése pozitívum, de alapvetően szerintem is vékony a keret a középpályán.
Chiesaról nem tudom mit gondoljak, én Bernátban valahogy mindig többet láttam.

Szerintem hosszútávon Kulu veszi át Remzi helyét.

BErnát helye nálam pont Pulival a jobbszellő. 3-5-2 ben (vagy inkább 3-4-3? ) kijön, hogy egy gépállat. Az Atleti ellen is ott tudott a legjobban muzsikálni.

Chiesa részemről szuper hír, hogy jött. Sok poszton bevethető dinamikus játékos. Ilyenekre van szükség, ha nem tötymörgő focit akarunk játszani. 2 fős középpályára ha vesszük annyira nem vagyunk rosszul. Feltéve, ha nem jön egy penetráns sérüléshullám. Ami minket nézve meglepő lenne
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-06, 08:17

tjunior írta:
Ezt már írtam és most még inkább fenntartom, darabra kevés a keretünk.
Khedirát nem számolva

Kapusok: Csecs, Gigi, Ronci hangulatfelelőle
Mezőnyjátékosok: Giorgio, Bonu, De Ligt, Demiral, Sanyi, Danilo, Pumukli, Artur, Benő, Rabiot, Remzi, amcsi, Cr, Chiesa, Kulu, Berna, Dibcsi, Morata 
Ez 3 kapus és 18 mezőnyjátékos, Frabottával 19. Háromfrontos idényre?
Egy balbekk és egy középső középpályás minimum hiányzik a keretből.

Out: Rugani (26), De Sciglio (27), Matuidi (33), Pjanics (30), Costa (30), Higuain (32)
In: McKennie (22), Arthur (24), Kulusevksi (20), Chiese (22), Morata (27)

A fiatalítás és a fizetések csökkentése pozitívum, de alapvetően szerintem is vékony a keret a középpályán.
Chiesaról nem tudom mit gondoljak, én Bernátban valahogy mindig többet láttam.

Szerintem hosszútávon Kulu veszi át Remzi helyét.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-05, 22:18

tjunior írta:
Ezt már írtam és most még inkább fenntartom, darabra kevés a keretünk.
Khedirát nem számolva

Kapusok: Csecs, Gigi, Ronci hangulatfelelőle
Mezőnyjátékosok: Giorgio, Bonu, De Ligt, Demiral, Sanyi, Danilo, Pumukli, Artur, Benő, Rabiot, Remzi, amcsi, Cr, Chiesa, Kulu, Berna, Dibcsi, Morata 
Ez 3 kapus és 18 mezőnyjátékos, Frabottával 19. Háromfrontos idényre?
Egy balbekk és egy középső középpályás minimum hiányzik a keretből.

Számold csak nyugodtan Khedirat, ha Pirlo elkezd rotálni, neki is csepegni fog néhány játékperc, hidd el. Nekem egy Cuadrado-helyettes hiányzik, és most tekintsünk el attól, hogy Chiesa, Kulu is tud ott játszani. Illetve az az igazság, hogy Pirlo egyfajta reformra törekszik, ami teljesen ellentétben áll Sarri kötött 4-3-3-as rendszerével, mármint a kötöttségben. Kicsit a jobb oldaltól fázom, Cuadradon kívül másra nem bíznám a középpálya azon szélét.

Fent van a szakdolgozata fordított verziója is: https://bunteto.com/foci/az-en-focim-leforditottuk-andrea-pirlo-szakdolgozatat/

Amúgy a keret sokkal tetszetősebb, mint a tavalyi, mezőnyben harmincasok: Chiello, Bonucci, Cuadrado, Khedira és Ronaldo, 29 évesek pedig Danilo, Sandro, Ramsey. Paratici a fiatalítást elvégezte, jövőre jöhet az olaszosítás, mert abban még Chiesaval is siralmasan állunk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-05, 21:19

Ezt már írtam és most még inkább fenntartom, darabra kevés a keretünk.
Khedirát nem számolva

Kapusok: Csecs, Gigi, Ronci hangulatfelelőle
Mezőnyjátékosok: Giorgio, Bonu, De Ligt, Demiral, Sanyi, Danilo, Pumukli, Artur, Benő, Rabiot, Remzi, amcsi, Cr, Chiesa, Kulu, Berna, Dibcsi, Morata 
Ez 3 kapus és 18 mezőnyjátékos, Frabottával 19. Háromfrontos idényre?
Egy balbekk és egy középső középpályás minimum hiányzik a keretből.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-05, 19:16

És már megint az Atalanta..... Megint megcsinálták.

Eladták Amad Traorét, a 18 éves csatárt 30 millió fontért a Unitednek. Traoré össz-vissz 3 meccsen 24 percet játszott az Atalanta felnőtt csapatában. MEgint úgy tudják le az idei nagy eladást, hogy közben nem kell kulcsjátékost elengedniük.

Hihetetlen....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-05, 18:48

Közben Asát kibaszta az inda. Very Happy Megérte neki is becsúfítani a karrierjét. Smile

LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-05, 18:10

Petike007 írta:


Csijjó nem ment el kölcsönbe? Costa a német egészségügyet teszteli. Sajnos Khedira nem akarja a német kórházakat. PEdig jobb lenne ott neki.

Vélemények a mercatoról?

DS távozásával még reménykedtem egy szélső védőben, de nagyon úgy tűnik, hogy sem Emerson, sem más nem érkezik. Ettől függetlenül szerintem az érkező oldalon 8. Sokoldalú játékosok érkeztek, láthatóan Pirlonak kifejezetten fontos, hogy meccs közben is csere nélkül mozgatható csapata legyen. McKennie a középpályán és a védelemben is bevethető kb. bárhol, Morata középen és szélre húzódva is tud játszani, Chiesa szélsőként, a középpálya szélén és akár seconda puntaként is kaphat lehetőséget. Arthur szerintem jó vétel lesz, akárcsak Kulusevski (szintén sokoldalú). A fiatalítási projekt első fázisa megvalósult, szóval az érkező oldal pozitív. Hiányérzetem az, hogy a középpálya picit még minőségileg hiányos, talán Pogba elgondolkodik a szerződése lejáratán, szerintem megoldás lehetne, ezért a nyolcas, viszont most nem volt keret ennél többre.

A távozó oldal 6-7 körül. Pjanic sajnos távozott, de 60 millió még az ügylet körülményei ellenére is szép összeg. Higuaín és Matuidi távoztak, Costa és DS fizetésétől megszabadultunk (igaz?), viszont elég sok játékost adtunk kölcsön úgy, hogy inkább meg kellett volna szabadulni tőle, de ez kicsit a vírushelyzet is generálta. Khedira maradása elég nagy baj, ezért legyen inkább 6.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2020-10-05, 17:55

CsT írta:

Nicolussi kaphat 500 percet, de max a Parmában mert kölcsönadtuk! Wink

Legalább egy értelmes csapatot találtunk neki, remélem kap lehetőséget.
DS bejelentésével egyedül Khedira maradt a selejtből, remélem a stadionba se engedjük be.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
32 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: