Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-12-01, 17:44

Krisz írta:


Ha Dybalat fel tudjuk turbózni (ebben a pillanatban ezt nehezen látom), akkor nem kell más, ha nem tudjuk akkor meg el kell adni és onnan egy új igazolás az eladás függvénye.
Egyébként Kula vagy Chiesa is jászhat Dybala helyén, szóval nálam egy csatár igazolás eléggé másodlagos, amíg a kpnk ilyen állapotban van.
Kulu és Chiesa egyelőre hozzanak a saját posztjukon megfelelő teljesítményt. Egyébként Chiesa esetében azért elég húzós lenne egy meccsen wingbacket játszani a másikon csatárt.

Szerintem kevés a 3 csatár, pl most Morci két meccsre kiesett, így marad Ronci-Dybala páros és ha gond van (sérülés/nem megy a játék...stb) akkor már egyből kényszermegoldás kell.

Szűk ez a keret több helyen is, főleg ilyen EÜ-i mutatókkal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-12-01, 15:24

CsT írta:

Úgy lenne igazán parádés ha esetleg fizetnénk is érte. Very Happy

Szerintem egy csatár bőven elférne ha marad ez a 2 támadós rendszer, egyelőre Dybala használhatatlan Morci meg Ronci ketten azért kevesek 3 frontra.

Bár akkor inkább jöjjön vissza Mandzu (aki egyébként belájkolt egy erről szóló cikket Very Happy). bár tőlem télen bagóért Milik is jöhet.

Ha Dybalat fel tudjuk turbózni (ebben a pillanatban ezt nehezen látom), akkor nem kell más, ha nem tudjuk akkor meg el kell adni és onnan egy új igazolás az eladás függvénye.
Egyébként Kula vagy Chiesa is jászhat Dybala helyén, szóval nálam egy csatár igazolás eléggé másodlagos, amíg a kpnk ilyen állapotban van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-12-01, 10:53

Krisz írta:
Bedobták Llorentet januárban. Igazán parádés lenne, azután, hogy annak idején szerződést bontottunk vele, meg amúgy is minek?
Úgy lenne igazán parádés ha esetleg fizetnénk is érte. Very Happy

Szerintem egy csatár bőven elférne ha marad ez a 2 támadós rendszer, egyelőre Dybala használhatatlan Morci meg Ronci ketten azért kevesek 3 frontra.

Bár akkor inkább jöjjön vissza Mandzu (aki egyébként belájkolt egy erről szóló cikket Very Happy). bár tőlem télen bagóért Milik is jöhet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-12-01, 08:59

Bedobták Llorentet januárban. Igazán parádés lenne, azután, hogy annak idején szerződést bontottunk vele, meg amúgy is minek?
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-29, 22:27

Krisz írta:
Malloy írta:


6 millió nettó. Egy karrierje végén járó, már mindent megnyert játékosnak. Az ég világon semmi oka nincs, hogy távozzon. 

Ez rendben van, de akkor kussoljon és múljon feledésbe, mint Jorge Martinez vagy Iaquinta, ne verje itt a nyálát.

Látom, hogy lehet összekeverték az öccsével (gondolom az alibizés genetikailag kódolt). Egyébként meg ebben az esetben kurva vicces, hogy az "interjúba" hogyan sikerült beleszőni, hogy nem haragszik Pirlora. Ha valóban az öcsi interjúja volt és valaki benézte, akkor meg jó kis firkász mérce ez, hogy mennyire szineznek ki egy sztorit vagy épp egy konkrét interjút.
Úgy sikerült a nagytehetségű újságíróknak elbaszni, hogy a ZDF egyik műsorában egyszerre volt ott SAMI és RANI Khedira is.
Sami azt mondta, hogy lehet, hogy elmegy januárban, bár a klub nem kérte, hogy bontsanak korábban szerződést. 
Rani pedig azt mondta, hogy megnyugtatja az Augsburg szurkolóit, kitölti a szerződését, nem fog télen elmenni (de minden bizonnyal nyáron igen, ha ez bárkit is érdekel).

Totális röhej, hogy mindezt az eredeti német cikk elolvasásával meg lehet állapítani, de egyik faszkópé újságíró sem volt erre képes.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-29, 19:21

Malloy írta:


6 millió nettó. Egy karrierje végén járó, már mindent megnyert játékosnak. Az ég világon semmi oka nincs, hogy távozzon. 

Ez rendben van, de akkor kussoljon és múljon feledésbe, mint Jorge Martinez vagy Iaquinta, ne verje itt a nyálát.

Látom, hogy lehet összekeverték az öccsével (gondolom az alibizés genetikailag kódolt). Egyébként meg ebben az esetben kurva vicces, hogy az "interjúba" hogyan sikerült beleszőni, hogy nem haragszik Pirlora. Ha valóban az öcsi interjúja volt és valaki benézte, akkor meg jó kis firkász mérce ez, hogy mennyire szineznek ki egy sztorit vagy épp egy konkrét interjút.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-29, 17:36

Krisz írta:
Khedira nem akar menni januárban

Azt szeretné ha a szurkolók nagy spílerként emlékeznének rá.

No comment... 

Apropó!
Búcsúmeccset nem akar? Very Happy De komolyan, ha úgyis ki kell fizetni a jussát akkor basszuk már ki szép csendben mindenféle hír nélkül a hivatalos oldalon. (+ Agnelli köpje is le). Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2398
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-29, 16:47

Update: Sami Khedira has *never* said he won’t leave Juventus on January - he’s open to a possible move and would love to join Premier League!

The interview was made with his brother Rani, who said he’ll not move on January... from Augsburg.
Romano
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2398
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-29, 16:13

Krisz írta:
Khedira nem akar menni januárban

Azt szeretné ha a szurkolók nagy spílerként emlékeznének rá.

No comment...
url=https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.imdb.com/title/tt6751668/&ved=2ahUKEwi87-DG_6ftAhVafX0KHb7vCX8QoiQwD3oECEYQAw&usg=AOvVaw3HaI60pgYSu6BLzuOwLqVZ]Apropó![/url]

6 millió nettó. Egy karrierje végén járó, már mindent megnyert játékosnak. Az ég világon semmi oka nincs, hogy távozzon. Szopás, meg idegesítő, de tanulni kell az esetből. A Chelsea módszerét át is lehet venni, vagy legalábbis ahhoz hasonlót kialakítani ami a 30+os játékosok szerződését illeti.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-29, 15:48

Khedira nem akar menni januárban

Azt szeretné ha a szurkolók nagy spílerként emlékeznének rá.

No comment... 

Apropó!
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-28, 16:05

CsT írta:
DartagnanX írta:


Jópofa lenne, ha nálunk játszana, de erre jelenleg 0,05% esélyt látok.
Mondjuk vélhetően Szoboszlainak sem biztos, hogy ekkorát kéne ugrania a himihumi osztrák bajnokságból.
Én sem sok esély látok rá, bár szerintem Artúrnál vagy Ramsey-nél jóval hasznosabb lenne, őszintén nem is tudnék mondani olyan 20 éves játékost akinek ilyen jó rúgótechnikája van (nekem a rúgótechnika nagy lieblingem Very Happy). Egyébként Hóland is ugyanonnan jött és simán megugrotta a bundesliga lécet vagy anno Pogbát is a MU tarcsiból hoztuk el, komolyabb tapasztalat nélkül.

Én is imádom a rúgótechnikát! Szerintem Szoboszlai úgy lő, mint Ronaldo!!! És fiatalabb korában Ronaldo is képes volt szabadrúgásból gólokat vágni. Hitem szerint elférne nálunk, főleg jelenleg.
De állítólag Aouar HUSSZEINT fogjuk leigazolni inkább, ha sikerül kebabtól megszabadulni végre.

Hóland nekem kicsit más, mert az egy ilyen ősállatnak tűnik. Kíváncsi vagyok, hány éven át tud így teljesíteni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-27, 10:05

DartagnanX írta:


Jópofa lenne, ha nálunk játszana, de erre jelenleg 0,05% esélyt látok.
Mondjuk vélhetően Szoboszlainak sem biztos, hogy ekkorát kéne ugrania a himihumi osztrák bajnokságból.
Én sem sok esély látok rá, bár szerintem Artúrnál vagy Ramsey-nél jóval hasznosabb lenne, őszintén nem is tudnék mondani olyan 20 éves játékost akinek ilyen jó rúgótechnikája van (nekem a rúgótechnika nagy lieblingem Very Happy). Egyébként Hóland is ugyanonnan jött és simán megugrotta a bundesliga lécet vagy anno Pogbát is a MU tarcsiból hoztuk el, komolyabb tapasztalat nélkül.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-27, 09:53

zetterberg40 írta:
"My interview for @MagyarNemzetOn ahead of Juventus-Ferencváros where I also praise Szoboszlai, the Magyar Ördög (Hungarian devil, how I like to call him) who I hope will sooner or later become a black & white player."


https://twitter.com/AroundTurin/status/1331248002166566917

Jópofa lenne, ha nálunk játszana, de erre jelenleg 0,05% esélyt látok.
Mondjuk vélhetően Szoboszlainak sem biztos, hogy ekkorát kéne ugrania a himihumi osztrák bajnokságból.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-24, 16:02

"My interview for @MagyarNemzetOn ahead of Juventus-Ferencváros where I also praise Szoboszlai, the Magyar Ördög (Hungarian devil, how I like to call him) who I hope will sooner or later become a black & white player."


https://twitter.com/AroundTurin/status/1331248002166566917

CsT and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-18, 19:10

bombahoppa írta:

santa cheers Laughing
monkey sami monkey

Pideon meg szögre akasztja. Sad
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3578
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-18, 17:41

Malloy írta:
Khedira úgy döntött távozik januárban! 🙏🏼🤞🏼
santa cheers Laughing

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2398
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-18, 16:36

Khedira úgy döntött távozik januárban! 🙏🏼🤞🏼

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-17, 16:08

Tankcsapda írta:


Calhanoglu nem biztos, hogy jó vétel lenne. Illetve ingyen nyilván megérné, viszont 7 milliót kérne elvileg, amit szerintem nem kellene neki megadni. 5 milla még oké, több nem. A 4 gól 4 gólpassz jól hangzik, de ebből a gólokat és 2 gólpasszt az EL selejtezőkben mutatott fel.

Donna meg szerintem esélytelen, ahogy írták is, Raiola ki fogja maxolni az ő karrierjét is egy gyors hosszabbítással és legkésőbb 2022 nyarán továbbadják valahova.

Raiola sokkal nagyobbat szakít, ha most a transzferdíj nélküli klubváltásra kap egy zsíros jutalékot (ilyen szituban az ügynök mindig a normál lóvé többszörösét harácsolja össze), majd 2-3 év múlva lezongorázza a hosszabbítást velünk, mintha most kapna valami konzervatívabb összeget a Milantól egy jövőbeli klubváltással. Inkább az a kérdés, hogy Donna menne-e egy nagyobb összegért, vagy maradna Milanoban hosszabb távon. Viszont gondolom pár éve már kergetik egy szerződés hosszabbítással, tekintve hogy nem írt alá, így biztosan nem mozdíthatatlan. Ha Donna alapvetően a Milanban képzelte el magát, akkor anyagilag előrébb lett volna, ha két éve hosszabbít és a 2 év alatt magasabb fizut kap, majd idén megint hosszabbít.

Hakan Sükür lehet 7 milláról indítja az alkudozást, most keres 2.5et, 5ért gyalog jönne Torinoba.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-17, 16:01

A pampák királya és khedira jr közül én azért az előbbit támogatnám. Többe kerül, több az amortizáció ( azért a kurdért is kellene fizetni gondolom ha januárban akarjuk) viszont kb fele a fizetése ergo anyagilag ugyanott vagyunk. Az Udinese üzembiztosan menetel a kiesés felé, lehet velük bizniszelni. eltudnák költeni a keretre a pénzt. Meg Paul ugyanazokat a statok egy fos udinében hozza. Ja és rámentem a transferen az injury history-ra, ilyet még nem nem látom, a csávó nem volt sérült (majd itt lesz).

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-17, 15:41

Krisz írta:


Inshallah.

Emellett Calhanoglu januárban bagóért? Szvsz ha hosszabb távon csak squadplayernek bizonyul akkor is megérné, egyrészt mert az is kell, másrészt meg a Silányt gyengítjük vele. Donnán is érdemes lenne elgondolkodni júniusban ingyér.

Calhanoglu nem biztos, hogy jó vétel lenne. Illetve ingyen nyilván megérné, viszont 7 milliót kérne elvileg, amit szerintem nem kellene neki megadni. 5 milla még oké, több nem. A 4 gól 4 gólpassz jól hangzik, de ebből a gólokat és 2 gólpasszt az EL selejtezőkben mutatott fel.

Donna meg szerintem esélytelen, ahogy írták is, Raiola ki fogja maxolni az ő karrierjét is egy gyors hosszabbítással és legkésőbb 2022 nyarán továbbadják valahova.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-17, 12:13

Krisz írta:


Inshallah.

Emellett Calhanoglu januárban bagóért? Szvsz ha hosszabb távon csak squadplayernek bizonyul akkor is megérné, egyrészt mert az is kell, másrészt meg a Silányt gyengítjük vele. Donnán is érdemes lenne elgondolkodni júniusban ingyér.
Ramsey pótlónak tökéletes lenne a görög, ráadásul jóval olcsóbb lenne mint Depaul. Donna ingyér nyilván kötelező lenne, de szerintem hosszabbítani fog aztán majd 2 év múlva távozik (így a pizzás is kétszer kap bónuszt Very Happy).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-17, 10:53

CsT írta:
Agent Marchisio Wink

Bevásárlóközpont - Page 31 125536444_3609261835828392_8708625192942079245_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=b3BXaeGhqRsAX_PBpvy&_nc_ht=scontent-vie1-1

Inshallah.

Emellett Calhanoglu januárban bagóért? Szvsz ha hosszabb távon csak squadplayernek bizonyul akkor is megérné, egyrészt mert az is kell, másrészt meg a Silányt gyengítjük vele. Donnán is érdemes lenne elgondolkodni júniusban ingyér.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-17, 10:09

Agent Marchisio Wink

Bevásárlóközpont - Page 31 125536444_3609261835828392_8708625192942079245_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=b3BXaeGhqRsAX_PBpvy&_nc_ht=scontent-vie1-1

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-11-07, 00:03

Új igazolás? Very Happy Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 31 124063697_3579691118785464_6305341450770891366_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=hHub6_POk_YAX9ER6vM&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-10-30, 10:02

Krisz írta:
Két mercatos írásra ébredtem, az egyik Locatelli.

A másik pedig ez:

Corriere Torino - egy olyan kpra van szükségünk mint Pogba
Én simán nyomnék egy plusvalenzas játékoscsere bizniszt. Mind2nek ugyanannyi van hátra a szerződéséből kb egyidősek mindkettő villant alkalomadtán de huzamosabb ideig inkább csak a vergődés megy. Sokkal jobban illene a rendszerbe, mint Dybala.

A Pogba-Dybala cserének tudnék örülni. Pogesznek nem vált be a ManU, nagyon esélyes sincs nyerni velük semmit...mondjuk nálunk is kérdéses, hogy mennyire sikerorientált a Pirlo-projekt. Dybalaval kapcsolatban elég régóta vannak fenntartásaim, valahogy sosem lett igazi 10-es, nem érzem benne a vezérkaraktert. Egy Pogbaért vagy valami hasonló szintű középpályásért szerintem megérné elcserélni.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-10-30, 07:52

Két mercatos írásra ébredtem, az egyik Locatelli.

A másik pedig ez:

Corriere Torino - egy olyan kpra van szükségünk mint Pogba
Én simán nyomnék egy plusvalenzas játékoscsere bizniszt. Mind2nek ugyanannyi van hátra a szerződéséből kb egyidősek mindkettő villant alkalomadtán de huzamosabb ideig inkább csak a vergődés megy. Sokkal jobban illene a rendszerbe, mint Dybala.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-10-07, 14:14

CsT írta:

Okosan rotálni úgy ha lehet ha egészséges a keret, no ez nálunk egy ideje nem divat! Smile Ha azért kezd egy fiatal mert nincs más az már nem rotáció hanem kényszermegoldás.

Ráadásul ez egy extrém sűrű szezon lesz, egy extrém rövid alapozási idő után és nekünk pont most a legvékonyabb a keretünk darabra és mindezt egy kezdő edzővel.

Benne van a pakliban, de ennek bele kell férnie. Amúgy meg egy értelmes rotáció a sérülések esélyét is csökkenti.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-10-07, 14:08

Krisz írta:


Bele kell férnie, amúgy meg okosan kell rotálni.
Okosan rotálni úgy ha lehet ha egészséges a keret, no ez nálunk egy ideje nem divat! Smile Ha azért kezd egy fiatal mert nincs más az már nem rotáció hanem kényszermegoldás.

Ráadásul ez egy extrém sűrű szezon lesz, egy extrém rövid alapozási idő után és nekünk pont most a legvékonyabb a keretünk darabra és mindezt egy kezdő edzővel.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8153
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-10-07, 12:45

CsT írta:

A bajnokikra viszont jó lett volna Csellót tehermentesíteni, fizetni nem kellett volna érte, a fizuja sem lett volna túl nagy teher.

Középső védőt azért tarcsiból "próbálgatni" elég necces, nyilván egy Spezia ellen beleférhet, de mondjuk az első 8-10 csapat ellen már nem biztos és jelenleg van 4 védőnk a 3 posztra heti két meccsre MDL felépüléséig ami még kb 4-6 hét.

Bele kell férnie, amúgy meg okosan kell rotálni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-10-07, 10:21

Krisz írta:

A BLbe akkor se tudtuk volna benevezni, max ha De Ligtet kihagyjuk. Hogy ki mennyit bír az majd út közben kiderül, szerintem ez másodlagos, azt kell elfogadni, hogy a tarcsi próbálgatása egyenletesen a szezon során megkerülhetetlen, különben 10 év múlva is 21 játékost fogunk a BLbe nevezni, miért ne lehetne elkezdeni most?
A bajnokikra viszont jó lett volna Csellót tehermentesíteni, fizetni nem kellett volna érte, a fizuja sem lett volna túl nagy teher.

Középső védőt azért tarcsiból "próbálgatni" elég necces, nyilván egy Spezia ellen beleférhet, de mondjuk az első 8-10 csapat ellen már nem biztos és jelenleg van 4 védőnk a 3 posztra heti két meccsre MDL felépüléséig ami még kb 4-6 hét.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2020-10-07, 09:14

Krisz írta:

A BLbe akkor se tudtuk volna benevezni, max ha De Ligtet kihagyjuk. Hogy ki mennyit bír az majd út közben kiderül, szerintem ez másodlagos, azt kell elfogadni, hogy a tarcsi próbálgatása egyenletesen a szezon során megkerülhetetlen, különben 10 év múlva is 21 játékost fogunk a BLbe nevezni, miért ne lehetne elkezdeni most?

Tökéletesen adom.

Eddig a tarcsi nálunk fel volt áldozva rövidtávú érdekek oltárán. Simán Plusvalenza néven is futhatott volna a csikócsapat. 

Amit látok, hogy a mostani mercato a középtávú stabilitás megteremtéséről szólt.

Az eddigi út zsákutca a post-Covid időszak után. Aki akkor jó vétel volt ingyen és drága fizun, az most hirtelen hatalmas ballasztot jelent. 

Ebbőlé nem lehetett 10/10-ezt csinálni. A helyzet az, hogy a lehetőségekhez képest PAratici hatalmas és minőségi munkát végzett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: