Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
_DREAM_
Segédedző
Segédedző



Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-23, 14:19

Nico írta:
állítólag Nedved lemond, ha ez igaz(?) akkor kíváncsi lennék, hogy ez ilyen vagy én vagy Allegri típusú lemondás vagy esetleg a videóihoz van köze?
Nem fogja megrengetni a céget az biztos. 

Ha jól tudom ő nem annyira nagy barátja Maxinak, biztos mennek a hatalmai harcok a háttérben. 

Szerintem ha a videókhoz lenne köze akkor már lemondatták volna, nem?

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1396
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-23, 13:43

állítólag Nedved lemond, ha ez igaz(?) akkor kíváncsi lennék, hogy ez ilyen vagy én vagy Allegri típusú lemondás vagy esetleg a videóihoz van köze?

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-23, 12:12

_DREAM_ írta:
Mikor lesz pontosan a dzsembori, azt lehet tudni?

Szerk.: amúgy nem lesz itt ma semmi se.. Maxi maradni fog.
Szerintem sem, sportszakmailag már megbukott, ha nem kerülne ennyibe szerintem már a tavalyi szezon után kibasztuk volna. Gondolom most vázolja Agnelli a többieknek, hogy mennyibe kerülne a menesztés és mennyibe egy új edző, hacsak nem feküdt le valamelyik nő Maxival akinek erről van home videója akkor nem sok téma lesz, Gondolom Pável eliszogat a sarokban.

De a legnagyobb bohócok akkor leszünk ha majd 2-3 hét múlva rúgjuk ki.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-23, 08:39

Mikor lesz pontosan a dzsembori, azt lehet tudni?

Szerk.: amúgy nem lesz itt ma semmi se.. Maxi maradni fog.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-23, 06:52

LeRoi10 írta:
Érdekes lenne tudni a részleteket.

Ők most sportszakmai döntést hoznak vagy Nedved/Cherubini/Arrivabene vázol A/B/C/D/E/F/G/H  (Ferrari idén a Forma 1-ben eljutott az F tervig Very Happy ) terveket értéksorrendben?

(A terv: Zidane, ami + 70 misi (Allegri kirúgása + az ő bére 3 évig), de a BL a nagy részét visszahozná <----> H terv: marad Allegri (0 EUR plusz és még a bónuszt sem kell kifizetni senkinek Very Happy , ellenben veszélyben a BL ás a centenárium ).

Remélhetőleg ezek az emberek csak  a finanszírozást vitatják meg és nem szakmáznak.

Transzi prostik és Kokó számlát Laponak innentől nem a Juve-ra kell könyvelni. 

Ergo jöhet Zidane, Mbappe, Verratti, Hakimi, klónozzák Roberto Carlost Cafut Maradonat és az igazi Ronaldot. 

Sajna Lapo nem akar lejonni egyik hobbijáról sem. Így félek valami kompromisszumos megoldás születik.

_DREAM_ and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-22, 22:36

Érdekes lenne tudni a részleteket.

Ők most sportszakmai döntést hoznak vagy Nedved/Cherubini/Arrivabene vázol A/B/C/D/E/F/G/H  (Ferrari idén a Forma 1-ben eljutott az F tervig Very Happy ) terveket értéksorrendben?

(A terv: Zidane, ami + 70 misi (Allegri kirúgása + az ő bére 3 évig), de a BL a nagy részét visszahozná <----> H terv: marad Allegri (0 EUR plusz és még a bónuszt sem kell kifizetni senkinek Very Happy , ellenben veszélyben a BL ás a centenárium ).

Remélhetőleg ezek az emberek csak  a finanszírozást vitatják meg és nem szakmáznak.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-22, 21:44

Petike007 írta:

🚨Juventus will have a board meeting on Friday to discuss about Max Allegri’s future. According to reports this morning, Andrea Agnelli will leave it up to the Board of Directors to decide Allegri’s fate. 

The Board of Directors:

Pavel Nedved
Maurizio Arrivabene
Lawrence Debroux
Massimo Della Ragione
Kathryn Fink
Daniela Marilungo
Francesco Roncaglio
Giorgio Tacchia
Suzanne Heywood

Ha Pavel eléri hogy kibasszák Maxit. Meghívom pialni. Természetesen a tagdíj is elmegy rá. Ezt nézzetek el nekem.
Van benne 3 nő. Remélem van fekete is, mert ez nem elég píszí. 

De a kedvencem Maxi Della Ragione. Neki biztos igaza van Smile
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-22, 21:00

_DREAM_ írta:
Nagyon várjuk a pénteket.
🚨Juventus will have a board meeting on Friday to discuss about Max Allegri’s future. According to reports this morning, Andrea Agnelli will leave it up to the Board of Directors to decide Allegri’s fate. 

The Board of Directors:

Pavel Nedved
Maurizio Arrivabene
Lawrence Debroux
Massimo Della Ragione
Kathryn Fink
Daniela Marilungo
Francesco Roncaglio
Giorgio Tacchia
Suzanne Heywood

Ha Pavel eléri hogy kibasszák Maxit. Meghívom pialni. Természetesen a tagdíj is elmegy rá. Ezt nézzetek el nekem.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-21, 19:59

Nagyon várjuk a pénteket.

laac, CsT and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-21, 10:38

Petike007 írta:
🔘 CIES : Clubs that overpay the most for their players compared to their real market value ⬇

🥇 Man Utd +€238M
🥈 Juventus +€234M
🥉 PSG +€161M
🏅 Aston Villa +€149M
🏅 Real Madrid +€148M

Itt is ezüstérmesek vagyunk. Majdnem meglett az arany.
Mi a real market value? Nem védeni akarom a vezetőséget. Amit ő tényleges piaci értéknek írnak, az a saját algoritmusok által kiköpött szám, ami vagy jó vagy nem.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-21, 07:14

Petike007 írta:
🔘 CIES : Clubs that overpay the most for their players compared to their real market value ⬇

🥇 Man Utd +€238M
🥈 Juventus +€234M
🥉 PSG +€161M
🏅 Aston Villa +€149M
🏅 Real Madrid +€148M

Itt is ezüstérmesek vagyunk. Majdnem meglett az arany.

Mondjuk ebben a plusvalenza mutyi is bőven benne van
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-21, 06:31

Petike007 írta:
🔘 CIES : Clubs that overpay the most for their players compared to their real market value ⬇

🥇 Man Utd +€238M
🥈 Juventus +€234M
🥉 PSG +€161M
🏅 Aston Villa +€149M
🏅 Real Madrid +€148M

Itt is ezüstérmesek vagyunk. Majdnem meglett az arany.
De ha hozzátesszük hogy ebből hány játékos játszott az elmúlt hónapban, akkor tuti nyerünk.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-20, 22:05

Idézet :
Vlahovic is ezt fogja mikor nyáron eligazol innen.

Artúrka már a Pool U23-nál eddz! Smile
Amikor Vlaho elmegy 40 Miller alatt hatalmas siker lesz. (Irónia)

Arthur legalább a nemi betegségekről tud felkészítést adni a fiataloknak. Ez nagyon fontos.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-20, 21:33

Agnelli és Arrivabácsi megerősítette Maxit a pozíciójában. Maxi szerint még meglehet a scudetto is. Oké, akkor minden rendben.

Zakariás szerint jobb lesz neki cselsziben mert a Juve túl "alacsonyan" játszik, egyébként De Ligt is kb ezt nyilatkozta meg gondolom Vlahovic is ezt fogja mikor nyáron eligazol innen.

Artúrka már a Pool U23-nál eddz! Smile

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-20, 21:07

🔘 CIES : Clubs that overpay the most for their players compared to their real market value ⬇

🥇 Man Utd +€238M
🥈 Juventus +€234M
🥉 PSG +€161M
🏅 Aston Villa +€149M
🏅 Real Madrid +€148M

Itt is ezüstérmesek vagyunk. Majdnem meglett az arany.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-20, 17:07

CsT írta:

Ha egy edző elveszíti az öltözőt azzal nem lehet mit csinálni. Lehet, hogy a "leendő" utódja sem lesz sikeresebb mint ő, de ebben a helyzetben csak a váltás a megoldás. A focija eddig is nézhetetlen volt, az eredmények nem jönnek. A szurkolók nem fognak szurkolni a csapatnak és várni a januárt, hogy majd Chiesa meg Pogba kihúzzák a csapatot a szarból (egyébként szerintem nem fogják, meglepne ha Pogbának 10-től több meccse lenne a szezonban).

Allegrit mindenképpen ki kell fizetni, ha marad ha nem, azt megértem, hogy így nincs pénz még egy top edzőt szerződtetni, de hozni kell egy olcsó edzőt akivel kihúzzuk az idényt és lehetőleg befutunk az első 4-be.

A bullshit generátor mára azt dobta, hogy jövőre Gasp-ot szeretnénk. Very Happy

Világos én is így gondolom. Ha van pénz edzőt váltani akkor nincs miről beszélni.

De ha nincs? Akkor olcsó edzőre sincs, mert ha mondjuk Italiano olcsó fizetést tekintve akkor is kell valami lelépési pénzt fizetni - sok szerencsét a tárgyaláshoz Commissoval. Van olyan olcsó edző aki szabad és rá lehetne bízni a csapatot úgy hogy reálisan várható tőle jobb teljesítmény Allegriénél, főleg ilyen krízishelyzetben? Hát szerintem ilyen baromira nincs, Carrera, Montero legalább akkora kockázat, mint Allegriben bízni hogy mégis kitalál valamit meg hogy jobb lesz ha Pogbáék visszatérnek, akkor meg miért basszuk ki Allegri fizuját az ablakon?
Ranieri még érdekes lehet, szerintem még soha nem volt olyan hogy elvesztette az öltözőt, egy szerethető bohóc akinek vannak komoly eredményei is, egy 442t meg bármikor a pályára tesz. Kinézem belőle hogy stabilizálja a csapatot, de csodát nem fog tenni, pedig nekünk egy 5. hely most pontosan annyit érne, mint egy 10, arról nem is beszélve, hogy a BLt is meg kéne menteni (ami egy jó csapattal még mindig megoldható). Akkor meg minek fizessük őt 1 évig (Allegri mellett), meg gondolom neki se aprót kellene fizetni.

Ezért gondolom, hogy Allegri marad hiába a sok szar amit már ezerszer leírtunk, illetve feltételezem, hogy nincs pénz.

Egyébként eléggé olyanok vagyunk, mint a Real amikor Lopeteguit kinevezték. Szóval jöhetne Zidane...

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-20, 14:42

Krisz írta:


Szerintem meg Allegri fog maradni ha nem adnak pénzt egy tapasztalt edzőre.
Ha egy edző elveszíti az öltözőt azzal nem lehet mit csinálni. Lehet, hogy a "leendő" utódja sem lesz sikeresebb mint ő, de ebben a helyzetben csak a váltás a megoldás. A focija eddig is nézhetetlen volt, az eredmények nem jönnek. A szurkolók nem fognak szurkolni a csapatnak és várni a januárt, hogy majd Chiesa meg Pogba kihúzzák a csapatot a szarból (egyébként szerintem nem fogják, meglepne ha Pogbának 10-től több meccse lenne a szezonban).

Allegrit mindenképpen ki kell fizetni, ha marad ha nem, azt megértem, hogy így nincs pénz még egy top edzőt szerződtetni, de hozni kell egy olcsó edzőt akivel kihúzzuk az idényt és lehetőleg befutunk az első 4-be.

A bullshit generátor mára azt dobta, hogy jövőre Gasp-ot szeretnénk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-20, 11:36

Petike007 írta:


Valójában van egy megmondó embereknek készült bullshit generátor. Egyből nyomja ki a híreket. 

Egyszer összeírtam a csapatot aki Momblano vagy Marcika stb szerint 100% edzővel mindennel. B csapatunk is 8-1 re csapta volna mindig a Bajor Monacot. 

Amiben lehet bízni az Agnelli tradíció jövőre 100 éve vannak itt. Egy történelmileg legszarabb év/játék nem az a centenárium amiről minden kőgazdag arisztokrata család álmodik. Annyira nem jó reklám. 

Ha Zidane nyugdíjas akar lenni mert a szovkap az nagyjából az, akkor kell egy LV kerekes szatyor neki és viszlát. 

Montero lesz ebből. Bedarálunk egy újabb legendát. Bár kétséges hogy nála a grintával lesz-e probléma. Szerintem nem. De meglátjuk.

Szerintem meg Allegri fog maradni ha nem adnak pénzt egy tapasztalt edzőre.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-20, 07:53

WKrisz írta:
És akkor jön a megmondóemberek királya:

🔘 Luca Momblano 💣
🔰 Within Exor, Zidane is a name that is being considered. Juve and Conte are also two realities that are closer to each other than they seem 💣
🔰 Allegri does not have the backing of the locker room 🔥
🔰 Juventus will reflect for 3 days

Valójában van egy megmondó embereknek készült bullshit generátor. Egyből nyomja ki a híreket. 

Egyszer összeírtam a csapatot aki Momblano vagy Marcika stb szerint 100% edzővel mindennel. B csapatunk is 8-1 re csapta volna mindig a Bajor Monacot. 

Amiben lehet bízni az Agnelli tradíció jövőre 100 éve vannak itt. Egy történelmileg legszarabb év/játék nem az a centenárium amiről minden kőgazdag arisztokrata család álmodik. Annyira nem jó reklám. 

Ha Zidane nyugdíjas akar lenni mert a szovkap az nagyjából az, akkor kell egy LV kerekes szatyor neki és viszlát. 

Montero lesz ebből. Bedarálunk egy újabb legendát. Bár kétséges hogy nála a grintával lesz-e probléma. Szerintem nem. De meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 23:58

És akkor jön a megmondóemberek királya:

🔘 Luca Momblano 💣
🔰 Within Exor, Zidane is a name that is being considered. Juve and Conte are also two realities that are closer to each other than they seem 💣
🔰 Allegri does not have the backing of the locker room 🔥
🔰 Juventus will reflect for 3 days �

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 21:40

Malloy írta:
Kezdjük el ugyanazt amit a Milan pár éve, mikor sorra égette meg a legendáit? Inzaghi, Seedorf, Gattuso. Egyik sem jött be! Szerintem nettó faszság egy alig tapasztalt edzőtől elvárni, hogy újra felépítsen egy nagy klubbot. Ha nem tudnak értelmes opciót hozni, akkor legyen Nedved az edző! Ha szar lesz legalább kibaszhatjuk! 😀 (imádom amúgy, csak semmi haszna)

Valójában nem azt csináljuk? Pirlo után Allegri. Az nálam simán sorminta.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 17:34

Kezdjük el ugyanazt amit a Milan pár éve, mikor sorra égette meg a legendáit? Inzaghi, Seedorf, Gattuso. Egyik sem jött be! Szerintem nettó faszság egy alig tapasztalt edzőtől elvárni, hogy újra felépítsen egy nagy klubbot. Ha nem tudnak értelmes opciót hozni, akkor legyen Nedved az edző! Ha szar lesz legalább kibaszhatjuk! 😀 (imádom amúgy, csak semmi haszna)

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 14:16

Tankcsapda írta:


Én sem, de túl sok lehetőséget nem is kapott. Mindenesetre jobb megoldás, mint Montero, de ha Elkann kinyitja a pénzcsapot az edzőre, akkor nem kell aprózni. Nálam Tuchel és Mancini lennének a favoritok, mindenesetre szerintem itt csak az a kérdés, hogy mennyit tudunk áldozni az új edzőre, mivel kétlem, hogy ne lenne egyetértés a vezetőségben, hogy Allegri második érája sikertelen próbálkozás volt.

Szerintem meg egy rossz választásnál még Allegri is jobb. Ha szerződtetünk egy Zaccheroni féle bohócot, és sanszosan ugyanúgy nem jönnek majd az eredmények, akkor az már Zamparini szint. Carrera ezen a szinten nagy kérdőjel lenne én nem kockáztatnám meg. Ezért lett volna jó De Zerbi, ő valamilyen szinten már bizonyított a Serie Aban. Így ha nem tudunk egy normális megoldást találni, akkor Montero is jobb opció Carreranál. Az eddig mutatottak alapján sokat nem lehet várni Carreratól a pályája íve alapján, pl az, hogy legutóbb pár hónap után a Serie C-s Baritól baszták külön red flag. Montero valószínűleg nem teljesítene rosszabbul, emellett nem kéne neki extrába fizetni (legalábbis elhanyagolható lenne), plusz a fegyelemmel meg hajtással tutira nem lenne gond.
De amúgy pont most nem kellene garasoskodni, mert nyakig ér a szar.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 12:47

Krisz írta:


Carrera profiljától nem vagyok elájulva. A Szpartaknál lehúzott pár évet, utána azért nem nagyon alkotott.

Én sem, de túl sok lehetőséget nem is kapott. Mindenesetre jobb megoldás, mint Montero, de ha Elkann kinyitja a pénzcsapot az edzőre, akkor nem kell aprózni. Nálam Tuchel és Mancini lennének a favoritok, mindenesetre szerintem itt csak az a kérdés, hogy mennyit tudunk áldozni az új edzőre, mivel kétlem, hogy ne lenne egyetértés a vezetőségben, hogy Allegri második érája sikertelen próbálkozás volt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 10:30

Tankcsapda írta:
Carrerat is bedobták. Anno nagyon jól helyettesítette Contet, az orosz kalandja sikeres volt, mindenképpen jobb jelölt, mint Montero, akinek az "előélete" elég gyenge, én nem bíznám rá a melót. Elkann is részt vesz a megbeszélésen, szóval várjuk ki a végét, hátha finanszíroznak egy drágább edzőt.

Agnelli tart Monterotól, szerintem nagyon helyesen, rá nem is cserélnék. De ha van egy normális jelölt, akkor érdemes bevállalni.

Carrera profiljától nem vagyok elájulva. A Szpartaknál lehúzott pár évet, utána azért nem nagyon alkotott.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 10:26

Szezon közben (főleg ilyen korán) nehéz komoly edzőt leakasztani. A "nagy" neveket kizárhatjuk, Tuchel pl kb annyiért jönne mint Maxi erre nyilván nincs pénz és szezon közben sokkal inkább olyan kellene aki azért ismeri az itteni viszonyokat, bajnokságot...stb.

Montero nullkilométeresen hatalmas kockázat lenne, de azt azért hozzátenném, hogy a tavalyi szezon (meg az idei) ugyanolyan bukta volt a full tapasztalt topedzővel is.

Viszont ha már így alakult itt van ez a 12 napos szünet, még ha a legtöbb játékost válogatottnál is lesz, egy új edző most könnyebben be tudna "szokni", a legnagyobb bohócok akkor leszünk ha nem most basszuk mi Maxi hanem majd a Bologna meccs után és akkor az új edzőnek lesz 2 napja felkészülni a következő meccsre.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 10:07

Carrerat is bedobták. Anno nagyon jól helyettesítette Contet, az orosz kalandja sikeres volt, mindenképpen jobb jelölt, mint Montero, akinek az "előélete" elég gyenge, én nem bíznám rá a melót. Elkann is részt vesz a megbeszélésen, szóval várjuk ki a végét, hátha finanszíroznak egy drágább edzőt.

Agnelli tart Monterotól, szerintem nagyon helyesen, rá nem is cserélnék. De ha van egy normális jelölt, akkor érdemes bevállalni.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-19, 09:21

Erre a szitura senki nem volt felkészülve, azért is nem történik semmi mert most senki nem tudja hogy mi van. Komoly arcvesztés lenne a vezetőségnek hogy kb. évente hozunk egy új edzőt és nem vagyunk képesek egy épkézláb csapatot összerakni. És nincs is nagyon jelölt. 

Állítólag Pavel rögtön kibaszná Maxit, Arri csak akkor ha valaki olcsóval tudnánk helyettesíteni, Agnelli meg nem tudja mi van. Egyedül Montero jöhetne szóba aki a fenti feltételeknek megfelel, de ott meg benne van egy Pirlo féle bukfenc lehetősége, ezért nem merik meglépni.

Szóval megy a vaker hogy Allegri a projekt része, stb.  az a baj hogy k.ra az jön le hogy elvesztette az öltözőt, így meg semmi értelme tovább folytatni vele..

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-18, 23:34

CsT írta:
Tényleg úgy kell lefeküdni, hogy nem basztuk ki Allegrit? Question

Nem fogjuk elsietni, igy hogy a válogatott szünet alatt nem veszíthethetünk pontokat. De Zerbiért kár, a többi alternatíva sokkal nehezebben megoldható.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-18, 23:32

Malloy írta:
De Zerbi már biztos nem jön. 😔

Remélem, csak azért, mert másvalaki fogja váltani Allegrit. Nem lett volna rossz választás.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2022-09-18, 22:25

Tényleg úgy kell lefeküdni, hogy nem basztuk ki Allegrit? Question
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: