Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-18, 22:25

Tényleg úgy kell lefeküdni, hogy nem basztuk ki Allegrit? Question
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-18, 22:13

De Zerbi már biztos nem jön. 😔
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-15, 23:22

Krisz írta:


Van rá opciójuk? Mert különben csak annyit kell mondani, hogy No to infinity.
Azért az kemény, hogy Klopp máris megutálta a tripperest a hozzáállása miatt. 😅

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-14, 13:11

zetterberg40 írta:
Gyorsan visszatérhet a "tékozló fiú":
https://football-italia.net/liverpool-may-send-arthur-back-to-juventus-in-january/

Van rá opciójuk? Mert különben csak annyit kell mondani, hogy No to infinity.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-14, 12:56

Gyorsan visszatérhet a "tékozló fiú":
https://football-italia.net/liverpool-may-send-arthur-back-to-juventus-in-january/
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-12, 12:52

Allegri azzal tenné a legjobbat, ha a nettó 9 milliós béréből 2-t felajánlana Pintusnak, hogy jöjjön el erőnléti edzőnek. Sokat javulnának az esélyeink, és nem lenne lelakva a keret szeptember 12-re…

Krisz and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-11, 07:28

zetterberg40 írta:
Az megvan, hogy a Bayernben az alig 17 éves Mathys Tel kezdőben van a Stuttgart ellen csatárposzton és az ő góljával vezetnek. Idén nyáron vették 20+8,5 millióért a Rennestől.
A Bayernnél megtehetik, annyira kimagaslanak a mezőnyből hogy az egész bajnokság csak felkészülési meccsek sorozata a BLre. Semmit nem rizikóznak, legfeljebb nem 6 csak 4 fordulóval a vége előtt lesznek bajnokok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-10, 20:53

zetterberg40 írta:


A Bayern történetének legfiatalabb gólszerzője lett.
Nálunk 17 évesen még csak labdaszedő fiúnak mehetnek a "nagy" meccsre.

Egyébként a hatalmas tehetségű török csávó(akire én azt hittem, hogy csaj Smile)  is 17 akit a Bayerntől hoztunk el, de gondolom ő lesz 20 éves mikor megkapja itt az első 10 percét a Cesena ellen.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1369
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-10, 18:16

Tankcsapda írta:


Ne haragudj, de szerintem ez azért elég meredek lenne. Ha a 3. számú nem saját nevelés, az tényleg nem jó, de 2. számú kapus is csak saját nevelés lehetne? Audero még rendben is van, de ha nem ő? Felhozzák Senkó Zsombort a fiatalok közül? Ha kiesik az első számú kapus, akkor Senkó (vagy Garofani) majd védhet folyamatosan, akkor is, ha nem úgy válik be, ahogy adott esetben szeretnénk. A Milannak szerencséje volt Donnarummaval, ő tényleg nem mindennapi kapus volt már egészen fiatalon is, de a home-grown játékosokat nem a kapusposzton erőltetném.

Nyilván van benne kockázat, de a kapusposzt nem annyira sérülékeny poszt, Buffon éveket játszott végig, hogy a cseréje Pinsoglio szintű perceket kapott a bajnokságban. Audero jó lenne, Mirante is talán egy évre, de lehet Senkó se lenne rosszabb, mint Perin vagy Tek. Ha már hemzsegnek a saját nevelések, akkor persze el lehet engedni, de egyébként meg minden évben ezzel szenvedünk.
Next Gen átnevezés: kíváncsi leszek ennek lesz-e tartalmi része is vagy csak átnevezték, azt ennyi.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-10, 17:42

Krisz írta:


Fasza, meg a Bayernnél ez annyira nem újdonság. Most nekem amúgy egy szavam sincs a fiatalokkal kapcsolatban, Miretti kb az alapkezdő közelében van, Fagyinak is jut majd lehetőség, annyi hogy Ken perceit megpróbálnám a szélen Soulénak adni, rosszabb nem lehet.

A Bayern történetének legfiatalabb gólszerzője lett.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-10, 17:32

zetterberg40 írta:
Az megvan, hogy a Bayernben az alig 17 éves Mathys Tel kezdőben van a Stuttgart ellen csatárposzton és az ő góljával vezetnek. Idén nyáron vették 20+8,5 millióért a Rennestől.

Fasza, meg a Bayernnél ez annyira nem újdonság. Most nekem amúgy egy szavam sincs a fiatalokkal kapcsolatban, Miretti kb az alapkezdő közelében van, Fagyinak is jut majd lehetőség, annyi hogy Ken perceit megpróbálnám a szélen Soulénak adni, rosszabb nem lehet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-10, 16:24

Az megvan, hogy a Bayernben az alig 17 éves Mathys Tel kezdőben van a Stuttgart ellen csatárposzton és az ő góljával vezetnek. Idén nyáron vették 20+8,5 millióért a Rennestől.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-10, 10:10

Nico írta:
amellett hogy nem az elsődleges kérdés a kapusposzt, ha esetleg Csecs elmenne, akkor én egy abszolút első számú kapust hoznék (a la Buffon) és mögötte a két kapusposztra csak saját nevelést hoznék, szerintem luxus, hogy a cserekapus nem saját nevelésű, így ha Fagioli és Miretti marad akkor a 4 homegrown meg is van minden évben, teljes kerettel játszhatunk.

Ne haragudj, de szerintem ez azért elég meredek lenne. Ha a 3. számú nem saját nevelés, az tényleg nem jó, de 2. számú kapus is csak saját nevelés lehetne? Audero még rendben is van, de ha nem ő? Felhozzák Senkó Zsombort a fiatalok közül? Ha kiesik az első számú kapus, akkor Senkó (vagy Garofani) majd védhet folyamatosan, akkor is, ha nem úgy válik be, ahogy adott esetben szeretnénk. A Milannak szerencséje volt Donnarummaval, ő tényleg nem mindennapi kapus volt már egészen fiatalon is, de a home-grown játékosokat nem a kapusposzton erőltetném.

A másik: jelenleg Mirettit érzem az egyedüli biztos pontnak, akivel tényleg számolni akarunk a saját nevelések közül. Fagioli kapott a Fiorentina ellen pár percet, de jelenleg utolsó opció a középpályán, ki tudja, mennyire fog Allegri vele számolni ennyi középpályás mellett. Soulé még inkább kétséges, beválik-e, Kean pedig elég nagy bukó, pedig ahogy indult... Pinsoglio egy darabig még rendben van, szóval akkor legyen 2 fix pont. A Next Gent tovább lehet nyomatni, és kitermelni saját neveléseket, mert hosszabb távon így kerülhetünk vissza az élmezőnybe. Miretti remélhetőleg csak az első csodafiatal, és jönnek a többiek is. Mennyivel előrébb tartanánk, ha ezt évekkel ezelőtt meglépik...

A harmadik: egyetértek Krisszel, és nem nagy névre kellene rámenni, a merítési lehetőség egyébként is szűk. Ugyanakkor a Milan Maignannal megint nem mindennapit húzott, nagyon jó megfigyelők dolgoznak náluk. Maignan, Kalulu és Leao nagyon komoly vételek a félig-meddig ismeretlenből, érdemes a francia bajnokságot kiemelt figyelemmel követni.

És igazából jön a kérdés, hogy milyen utat választunk az előrelépéshez? A Real hosszú távú befektetéseket hajtott végre Vinicius, Rodrygo, Tchouaméni vagy éppen Camavinga révén viszonylag nagyobb összegekért. Megtehették, mert volt egy alapcsapat, amibe sokáig nem kellett igazolni. A Milan nagyon jól garázdálkodik a piacon, okosan és viszonylag olcsón igazolnak fiatal játékosokat. Mi úgy tűnik, a saját utánpótlásunk fejlesztésében gondolkodunk, emellett olyanokat szemelünk ki, akik kifejezetten hozzánk akarnak igazolni. Hosszú távon működőképes terv, ha egyben tudjuk tartani a Vlahovic-Chiesa-Locatelli-Miretti tengelyt, és jönnek az újabb fiatalok.

Utolsó: az edzőnek ezt a projektet szem előtt kell tartania. Úgy gondolom, hogy tudatosan lengették be a Next Gent, mint leendő és jövőbeli projektet, és kellő türelemmel sikeres is lehet. Oké, Allegri Mirettit viszonylag sokszor pályára küldi, de a többiekkel egyelőre nem mer kockáztatni, és elég aggasztó volt egy nyilatkozata, ami szerint a vezetőség elvárása, hogy a fiatalokat is erőltesse, mintha kényszerből tenné. És van egy olyan érzésem, hogy ezt a projektet talán megalapozza az évek során, de nem vele lesz sikeres. Nagyon Mancini-szaga van ennek.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-09, 21:11

Nico írta:
amellett hogy nem az elsődleges kérdés a kapusposzt, ha esetleg Csecs elmenne, akkor én egy abszolút első számú kapust hoznék (a la Buffon) és mögötte a két kapusposztra csak saját nevelést hoznék, szerintem luxus, hogy a cserekapus nem saját nevelésű, így ha Fagioli és Miretti marad akkor a 4 homegrown meg is van minden évben, teljes kerettel játszhatunk.

Lehet, hogy nem elsődleges, de rövidesen aktuális lesz. Már most el kellene kezdeni legzsírozni.
Ezt adom én is, Audero majd ha kiábrándul, hogy vergődő kis-középcsapatok kezdőkapusánál többet nem nagyon érhet el a karrierjében, akkor tökéletes cserekapus lenne belőle. Mondjuk a saját nevelésekkel most jól állunk, persze ha Kenből nem lehet hasznosabb spílert csinálni, illetve Soulé nem robban be, akkor kell majd valaki.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1369
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-09, 20:44

Krisz írta:


Szerintem meg ha van értelmes ajánlat érte (értsd, nem lesz minusvalenza), akkor azonnal el kell adni. Perin 5ödannyiért hozza majdnem ugyanazt és persze nem ez a szint amit kapusposzton hosszabb távon szeretnék, de alapvetően rendbe kell tennünk az ár-érték arányokat a keretben. Én amúgy nem ismert névre mennék rá, hanem még be nem futott spílerre, ahogy a Milan is hozta Maignant, aki amellett, hogy a liga legjobb kapusa, talán az európai szűk elitbe is befér, 15 milláért ésszerű fizetéssel.

Ez teljesen független Grimaldotól, mert csak akkor aktuális ha valakinek kell Csecs, mivel szerződést nem fogunk vele bontani és amíg itt van igazolni se tudunk.
szinte esélytelen a minusvalenza, mert már leírtuk vagy minimális KSZÉ-e lehet szerintem
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1369
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-09, 20:43

amellett hogy nem az elsődleges kérdés a kapusposzt, ha esetleg Csecs elmenne, akkor én egy abszolút első számú kapust hoznék (a la Buffon) és mögötte a két kapusposztra csak saját nevelést hoznék, szerintem luxus, hogy a cserekapus nem saját nevelésű, így ha Fagioli és Miretti marad akkor a 4 homegrown meg is van minden évben, teljes kerettel játszhatunk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-09, 15:43

Szerintem túl van tolva a kapustéma. Divat szidni Csecst, Perin pedig épp jól megy, de ha pl. a lengyel kapja azt a gólt a Fior ellen a rövidre, vagy épp ő nyeli be Mbappé első gólját, akkor már szanaszét lenne szedve.
Lényeg a lényeg, nekem nincs bajom egyikkel sem, más posztokon sokkal nagyobb problémáink vannak.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 23:25

Tankcsapda írta:
Szczesny: nem tudom, érdemes-e most elengedni. Oblak, De Gea és Meret szerződése lejár ugyan nyáron, de a spanyolt kb. kihúzhatjuk, tuti kap egy zsírosabb szerződést. Oblakot megpróbálnám, de már ő sem olyan penge, mint pár éve volt, Meret meg nem lenne akkora húzás, engem most Perin amúgy arról is meggyőzött, hogy Szczesny elé kerülhetne a sorban. Akik érdekesek lehetnének, az Emiliano Martinez, esetleg Diogo Costa, de a Porto nem aprópénzért engedi el az értékeit. Illetve Keylor Navas, ha rövid távban gondolkodna a vezetőség.
Szóval nem biztos, hogy most kellene a kapusposzttal foglalkozni.

Grimaldo: először is remélhetőleg ellenünk nem bizonyít...bár felőlem bizonyíthat, csak verjük meg a Benficat oda-vissza. Reméljük, a City-Barca duó nem keres balhátvédet mostanában, a többi nagy szerintem nem keres a kezdőbe...illetve Marcos Alonso már a Barcaé, szóval inkább a City ne akarjon senkit.

Aouar: fölösleges. A középpálya nagyjából rendbe van téve, és érdemes lenne olyan játékosba fektetni, aki szintet emelhet, Aouar nem ilyen. Amúgy lejár a szerződése, de én nem foglalkoznék vele.

A prioritás a védelem széleinek erősítésén lesz, illetve hogy a középpálya és a támadók közötti kapcsolat gördülékenyebb legyen, mert ez utóbbi jelenleg egy 34 éves sérülékeny Di María és egy 19 éves Miretti pályára lépésétől függ. Legalábbis én nem a kapusposztot venném előre, persze nem Szczesnyt siratnám.

Szerintem meg ha van értelmes ajánlat érte (értsd, nem lesz minusvalenza), akkor azonnal el kell adni. Perin 5ödannyiért hozza majdnem ugyanazt és persze nem ez a szint amit kapusposzton hosszabb távon szeretnék, de alapvetően rendbe kell tennünk az ár-érték arányokat a keretben. Én amúgy nem ismert névre mennék rá, hanem még be nem futott spílerre, ahogy a Milan is hozta Maignant, aki amellett, hogy a liga legjobb kapusa, talán az európai szűk elitbe is befér, 15 milláért ésszerű fizetéssel.

Ez teljesen független Grimaldotól, mert csak akkor aktuális ha valakinek kell Csecs, mivel szerződést nem fogunk vele bontani és amíg itt van igazolni se tudunk.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 23:04

Szczesny: nem tudom, érdemes-e most elengedni. Oblak, De Gea és Meret szerződése lejár ugyan nyáron, de a spanyolt kb. kihúzhatjuk, tuti kap egy zsírosabb szerződést. Oblakot megpróbálnám, de már ő sem olyan penge, mint pár éve volt, Meret meg nem lenne akkora húzás, engem most Perin amúgy arról is meggyőzött, hogy Szczesny elé kerülhetne a sorban. Akik érdekesek lehetnének, az Emiliano Martinez, esetleg Diogo Costa, de a Porto nem aprópénzért engedi el az értékeit. Illetve Keylor Navas, ha rövid távban gondolkodna a vezetőség.
Szóval nem biztos, hogy most kellene a kapusposzttal foglalkozni.

Grimaldo: először is remélhetőleg ellenünk nem bizonyít...bár felőlem bizonyíthat, csak verjük meg a Benficat oda-vissza. Reméljük, a City-Barca duó nem keres balhátvédet mostanában, a többi nagy szerintem nem keres a kezdőbe...illetve Marcos Alonso már a Barcaé, szóval inkább a City ne akarjon senkit.

Aouar: fölösleges. A középpálya nagyjából rendbe van téve, és érdemes lenne olyan játékosba fektetni, aki szintet emelhet, Aouar nem ilyen. Amúgy lejár a szerződése, de én nem foglalkoznék vele.

A prioritás a védelem széleinek erősítésén lesz, illetve hogy a középpálya és a támadók közötti kapcsolat gördülékenyebb legyen, mert ez utóbbi jelenleg egy 34 éves sérülékeny Di María és egy 19 éves Miretti pályára lépésétől függ. Legalábbis én nem a kapusposztot venném előre, persze nem Szczesnyt siratnám.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1369
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 21:10

Petike007 írta:
Aura is ujra terítéken van. Mondjuk ő szerintem szintén túl jó ide. 

Magam részéről olasz-nemet-francia ligát rabolnám csak konstans.
ő milyen mostanában? elég hype volt pár éve, de hogy most mi van vele...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1369
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 21:09

Petike007 írta:
Grimaldo télre be lett dobva. Túl szép lenne hogy igaz legyen
reálisabbnak tűnik mint csecs londoni kalandja
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 13:37

Petike007 írta:
Aura is ujra terítéken van. Mondjuk ő szerintem szintén túl jó ide. 

Magam részéről olasz-nemet-francia ligát rabolnám csak konstans.

Auára nem tudom mennyi szükségünk van, mostantól csakis posztra igazolnék. A kpn pedig most inkább iparost kellene venni - Rabió szerződése lejár, Kenőtől meg meg kéne szabadulni. Jó hír, hogy a francia bajnokság tele van jobbnál jobb fiatal robotállat négerekkel, csak mi általában zéró érdeklődést mutatunk.

Háát, az olasz alap, de a franciában és főleg a németben van bőven kockázat. A múltban az olasz-francia működött jól. Igazából én ajánlanék egy pimasz összeget Giuntolinak meg a kukás scout rendszernek. Kvarába szerelmes vagyok, zseniális a csávó, olyan flowja van amit ritkán látni, arra emlékeztet mint amikor Pogba elkezdte nagyon élvezni nálunk a játékot (pl Udinese elleni gól, szlalomozás védők között úgy hogy be kellett lassítani a videot hogy felfogjam mit is csinált a labdával).
Emellett meg állandóan minimális szemét generálásával igazolnak kurvaolcsón és jól is adnak el.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2129
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 12:50

Aura is ujra terítéken van. Mondjuk ő szerintem szintén túl jó ide. 

Magam részéről olasz-nemet-francia ligát rabolnám csak konstans.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 12:39

Petike007 írta:
Grimaldo télre be lett dobva. Túl szép lenne hogy igaz legyen

Top prioritás kellene, hogy legyen.
Lejáró szerződésen van, a legjobb korban és már eleget bizonyított is a szintlépéshez.
Instant get!

Btw a Maccabi elleni gólja:


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-09-08, 12:50-kor.

Krisz, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2129
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-08, 11:20

Grimaldo télre be lett dobva. Túl szép lenne hogy igaz legyen

Krisz, zetterberg40, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-07, 18:14

Malloy írta:
A Chelsea erdeklodik csecsnyi iránt. De jó lenne.  🙏🏼
Túl szép hogy igaz legyen. Helyette hozhatnánk Dollárt a PSG-ből, biztos hazavágyik a díszbuzik társaságából.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-07, 17:22

Malloy írta:
A Chelsea erdeklodik csecsnyi iránt. De jó lenne.  🙏🏼

Elég kacsának tűnik, Kepa 80 milláért ül a padon, Mendy meg nem rosszabb minr Csecs.

Bár manapság az angolok mindent is megvesznek, az biztos hogy jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-07, 17:02

A Chelsea erdeklodik csecsnyi iránt. De jó lenne.  🙏🏼

Krisz and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-06, 12:22

zetterberg40 írta:
S4tchy értékel:
https://bianconeri.taccs.hu/2022/09/06/mercatorol-es-arrol-hogy-meg-mindig-nincs-csapatunk/?fbclid=IwAR2MDZri4QqiCBB0f_tm2qLWUkLpkVVzqNW1xo4BnuL3_qhkkd3zu3DdMD8
Nagyon pofás, gyakorlatilag mindennel egyetértek (felszopás off Very Happy). Én egyébként még ennél is sötétebben látom a dolgokat (tegyük fel mi van ha Vlaho v Bremer esik ki hosszabb időre).

Nekem a legnagyobb gondom, hogy Maxi tavaly szeptembertől nem jutott sehova májusig és idén is kb a negyedik féle formáció jön a hatodik meccsen. Lehet mondani, hogy a védekezés stabilizálódott de ezzel együtt a támadójáték (és a nézhetőség) romlott és eredmény se lett.

A fizukon spóroltunk amely fontos gazdasági szempont, de keret szerintem sem lett erősebb (max szimpatikusabb, hogy Fagyi vagy Miri tolja a szakács meg az alibigeci helyén).

A nagy kérdés az, hogy jó-e ez a keret Allegri focijához, amely 90%-ban a fegyelemről és a védekezésről szól 10%-ban meg arról, hogy abból 3 kapura lövésből amit ki tudunk alakítani egy meccsen mennyi lesz gól.

Szerintem ehhez a focihoz kell:

1. Fasza megbízható védelem, ami szerintem nincs meg középen Bonucci a hibapont, szélen meg DS,Szandi és egyelőre Cuad is.

2. A középpályás védekezés, ez szerintem meglehet, erre vannak megfelelő embereink.

3. Támadójáték hiányában (amit ugye maxi nem gyakoroltat) olyan emberek akik tudnak meccset eldönteni 1 megmozdulásból, na ebből kb 3 van (Mariska,Pogesz,Vlaho) (Chiesát egyelőre hagyjuk) amelyből 2 eddig konstans sérült, sőt Pogesz januárban fog visszatérni, Maris meg akkorra már túl lesz az utolsó vb-jén.

Ez 3/1, ez szerintem nem a scudettóhoz , de még a scudettóért küzdéshez is kevés főleg ha hozzuk a szokásos sérülésmutatót.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-06, 10:54

zetterberg40 írta:
S4tchy értékel:
https://bianconeri.taccs.hu/2022/09/06/mercatorol-es-arrol-hogy-meg-mindig-nincs-csapatunk/?fbclid=IwAR2MDZri4QqiCBB0f_tm2qLWUkLpkVVzqNW1xo4BnuL3_qhkkd3zu3DdMD8

A konklúziókkal egyetértek Allegri kapcsán, a reális célok illetve a mercato értélelésénél meg optimistább vagyok. Ezzel a kerettel ebben a mezőnyben egy olyan edző akivel a Juventus hosszabb távon tervez bajnokságot kell nyerjen vagy nagyon minimális különbséggel a 2. helyre be kell futnia. A tavalyi évet én nem keverném ide, rock bottom káoszról indult egy rossz szerkezetű kerettel, behozta a csapatot a BLre, a módja lényegtelen. Idén nálam minden feltétel adott a továbblépéshez, van egy éve ezt végrehajtani, ha júniusban vegignyálazzuk a KPIokat és nem teljesültek akkor le kell váltani egy modern edzőre modern stábbal. Én nem vagyok a híve a türelmetlenségnek és az impulzusdöntéseknek, Arteta Arsenalja remek példa, annak a projektnek is kellett idő meg keret optimizálás, most pedig egész pofásan néznek ki.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2022-09-06, 10:04

S4tchy értékel:
https://bianconeri.taccs.hu/2022/09/06/mercatorol-es-arrol-hogy-meg-mindig-nincs-csapatunk/?fbclid=IwAR2MDZri4QqiCBB0f_tm2qLWUkLpkVVzqNW1xo4BnuL3_qhkkd3zu3DdMD8

Krisz and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: