Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-16, 11:52

Lájtos eladása számomra csak akkor védhető ha Bremer jön jelentősen olcsóbban. Jobbra cseréljük és nyerünk rajta. Amúgy csubakka. 

Felek a Szarzenálos brazil jön. Előre fosok. Milenkovic egyébként elég diszkont igazolas lenne. Bremer es Mike nem hangzik rosszul. 

Plusz Kostic is kijönne belőle.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-16, 11:07

Krisz írta:


Jövőre lejáró szerződéssel. Ilyen paraméterekkel De Ligt is 100 milla

Minimum. Ha meg annyira a Bayernbe akar menni, akkor dolgozzon meg kicsit azért a transzferért. Nem szeretetszolgálat a klub, hogy olcsón el lehessen őt adni, bár nem vagyunk az eladás mesterei, beleértve azt is, hogy a lehetőségekhez képest áron alul adunk el játékosokat. Legyen 100 (mondjuk egy 90 + 10 konstrukcióban)...kár, hogy ez sajnos szép álom, viszont így én is inkább itt tartanám egy szezonra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-16, 11:04

zetterberg40 írta:


Most olvasom, hogy a Bayern végül 50 millióért adja el Lewát. Augusztusban lesz 34 éves. Az kemény azért.
A Barcának akkora adóssága van, hogy ott már tényleg nem számít a pénz! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-16, 08:52

zetterberg40 írta:


Most olvasom, hogy a Bayern végül 50 millióért adja el Lewát. Augusztusban lesz 34 éves. Az kemény azért.

Jövőre lejáró szerződéssel. Ilyen paraméterekkel De Ligt is 100 milla

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-16, 07:31

CsT írta:

100 tuti nem, de szerintem 60-65 sem. Ha igen akkor jöjjön vissza Paratici. Very Happy Igazából sztem a Bayern Lewa eladását várja és azután ki fogja csengetni De Ligt árát.

De egyetértek Krisszel inkább menjen jövőre 40-ért, vagy 2  év múlva ingyen minthogy most jöjjön helyette Gabriel v Milenkovic Very Happy

Viszont nekem van egy érzésem: Moratát valahogy megoldjuk!

Most olvasom, hogy a Bayern végül 50 millióért adja el Lewát. Augusztusban lesz 34 éves. Az kemény azért.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-16, 07:17

CsT írta:

100 tuti nem, de szerintem 60-65 sem. Ha igen akkor jöjjön vissza Paratici. Very Happy Igazából sztem a Bayern Lewa eladását várja és azután ki fogja csengetni De Ligt árát.

De egyetértek Krisszel inkább menjen jövőre 40-ért, vagy 2  év múlva ingyen minthogy most jöjjön helyette Gabriel v Milenkovic Very Happy

Viszont nekem van egy érzésem: Moratát valahogy megoldjuk!
Morata. Szeretem, de vhogy olyan mint a jó nő, aki rossz az ágyban. Tetszik, de csak a szemem kívánja.

Tescós Dybaláról már rég beszéltünk. Kirúgta már az ügynökét?


A hozzászólást bombahoppa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-07-16, 10:47-kor.

Petike007 and Tankcsapda like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-15, 23:37

tjunior írta:

Ha tippelnem kellene, már eladtuk a Leverkusennek, csak addig nem biztos a biznisz amíg le nem zsugázzuk az utódját, legyen az akárki. És nem lesz itt 100 millió azt biztosra veszem.
100 tuti nem, de szerintem 60-65 sem. Ha igen akkor jöjjön vissza Paratici. Very Happy Igazából sztem a Bayern Lewa eladását várja és azután ki fogja csengetni De Ligt árát.

De egyetértek Krisszel inkább menjen jövőre 40-ért, vagy 2  év múlva ingyen minthogy most jöjjön helyette Gabriel v Milenkovic Very Happy

Viszont nekem van egy érzésem: Moratát valahogy megoldjuk!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-15, 18:48

Krisz írta:


Persze, én megkockáztatom, hogy a firkászok sem sokkal tudják biztosabban nálunk hogy mi megy a háttérben, de azért makacs pletykáknál meg egyes nyilatkozatokból valamennyire lehet következtetni, hogy legalább az érdeklődés valós. Én ezért gondolom, hogy volt valamiféle tárgyalás a cselszkivel. Emellett 60 millás ajánlatokat én is elküldenék a vérbe. Ha nagyon menne akkor bulizza ki a tisztességes lóvét az ügynökével.

A mostani szituban divat lájtit köpködni - azt adom, hogy nem volt 80 milla / 10 milla fizus spíler amikor leigazoltuk, az első évi kézilabda meg egyéb kreténségek egy Cambiasonál elfogadottak, viszont azóta rengeteget fejlődött, idén már simán húzóember volt, és emellett bőven van még benne potenciál. Szerintem amúgy simán egy vezéregyeniség, ezért is adtuk volna neki idén a CSK szalagot sokan. Lehet hogy a mi erőforrásaink és üzleti modellünk mellett ő csak mondjuk 30 milla / 4 milla konstrukcióban érte volna meg, de ez a jelenlegi értékén, megítélésén nem változtat. Én inkább jövőre adnám el 30-40ért, vagy ingyen két év múlva, mint hogy most 60ért. Ha ilyen Bremer-Kulabá szinttel nem tudjuk pótolni akkor azért is maradjon, meg a jövő évi csapat építése is egyszerűbb, ha nem nagyon kell újragondolni a védelmet már idén nyáron.
Ha tippelnem kellene, már eladtuk a Leverkusennek, csak addig nem biztos a biznisz amíg le nem zsugázzuk az utódját, legyen az akárki. És nem lesz itt 100 millió azt biztosra veszem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-15, 16:44

tjunior írta:

De honnan tudjuk, hogy a Chelsea ezerrel hajtott a hollandra? Egyetlen kézzelfogható dolog van, Brazzo látogatása, nyilván nem pofavizitre jött, a többi minimum képlékeny.

Persze, én megkockáztatom, hogy a firkászok sem sokkal tudják biztosabban nálunk hogy mi megy a háttérben, de azért makacs pletykáknál meg egyes nyilatkozatokból valamennyire lehet következtetni, hogy legalább az érdeklődés valós. Én ezért gondolom, hogy volt valamiféle tárgyalás a cselszkivel. Emellett 60 millás ajánlatokat én is elküldenék a vérbe. Ha nagyon menne akkor bulizza ki a tisztességes lóvét az ügynökével.

A mostani szituban divat lájtit köpködni - azt adom, hogy nem volt 80 milla / 10 milla fizus spíler amikor leigazoltuk, az első évi kézilabda meg egyéb kreténségek egy Cambiasonál elfogadottak, viszont azóta rengeteget fejlődött, idén már simán húzóember volt, és emellett bőven van még benne potenciál. Szerintem amúgy simán egy vezéregyeniség, ezért is adtuk volna neki idén a CSK szalagot sokan. Lehet hogy a mi erőforrásaink és üzleti modellünk mellett ő csak mondjuk 30 milla / 4 milla konstrukcióban érte volna meg, de ez a jelenlegi értékén, megítélésén nem változtat. Én inkább jövőre adnám el 30-40ért, vagy ingyen két év múlva, mint hogy most 60ért. Ha ilyen Bremer-Kulabá szinttel nem tudjuk pótolni akkor azért is maradjon, meg a jövő évi csapat építése is egyszerűbb, ha nem nagyon kell újragondolni a védelmet már idén nyáron.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-15, 16:04

Krisz írta:


Nekem ez nagyon nem stimmel. Szóval Brazzo azért repült Torinoba hogy egy nevetséges 60 millás ajánlattal bepróbálkozzon, ami miatt a Cselszi aki ezerrel hajtotta Lájtost emiatt azonnal feladja és gyorsan lezsírozza Kulabát? Ez a story még a mostani firkász színvonal mellett is gyenge.

Kostic nálam Zaniolo, De Ligt, meg úgy bárkitől függetlenül alap igazolás lenne. Hajtós, univerzális, kreatív, ügyes, alulértékelt és olcsó. Egy szóval moggis, kb egy kicsit idősebb Camoranesi.

Amúgy a keret jelenlegi hiányosságai miatt annyira nem paráznék, a legfőbb spílerek megvannak, el lehet kezdeni gyakorolni Allegri alapjátékát, meg fel lehet mérni a kpt.
De honnan tudjuk, hogy a Chelsea ezerrel hajtott a hollandra? Egyetlen kézzelfogható dolog van, Brazzo látogatása, nyilván nem pofavizitre jött, a többi minimum képlékeny.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-15, 14:28

Cambiaso > Bologna 1 éves kölcsön, opció nélkül hivatalos.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-15, 13:51

CsT írta:
Most azt olvasni, hogy a(z) levágott lófej igazolások és a klub jövőképe miatt De Ligt mégsem távozna (A Bayern állítólag amúgy sem adna 60-65 millánál többet mi pedig 100 körül szeretnénk) ezzel párhuzamosan csillapodik is a Zaniolo vonal (gondolom így már nem lesz rá pénz?), szóval tőlem visszanyergelhetünk Kosticra.

Ami nagyobb baj, hogy Molina úgy tűnik inkább az ATMÁ-ba megy. Mindenesetre rohamosan fogy az idő, 1 hét múlva már amerikai hakni és a keret még igencsak hiányos.

Nekem ez nagyon nem stimmel. Szóval Brazzo azért repült Torinoba hogy egy nevetséges 60 millás ajánlattal bepróbálkozzon, ami miatt a Cselszi aki ezerrel hajtotta Lájtost emiatt azonnal feladja és gyorsan lezsírozza Kulabát? Ez a story még a mostani firkász színvonal mellett is gyenge.

Kostic nálam Zaniolo, De Ligt, meg úgy bárkitől függetlenül alap igazolás lenne. Hajtós, univerzális, kreatív, ügyes, alulértékelt és olcsó. Egy szóval moggis, kb egy kicsit idősebb Camoranesi.

Amúgy a keret jelenlegi hiányosságai miatt annyira nem paráznék, a legfőbb spílerek megvannak, el lehet kezdeni gyakorolni Allegri alapjátékát, meg fel lehet mérni a kpt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-15, 11:30

Most azt olvasni, hogy a(z) levágott lófej igazolások és a klub jövőképe miatt De Ligt mégsem távozna (A Bayern állítólag amúgy sem adna 60-65 millánál többet mi pedig 100 körül szeretnénk) ezzel párhuzamosan csillapodik is a Zaniolo vonal (gondolom így már nem lesz rá pénz?), szóval tőlem visszanyergelhetünk Kosticra.

Ami nagyobb baj, hogy Molina úgy tűnik inkább az ATMÁ-ba megy. Mindenesetre rohamosan fogy az idő, 1 hét múlva már amerikai hakni és a keret még igencsak hiányos.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-14, 14:46

CsT írta:
Albanese szerint 8+3 milla lesz Kanbiaszó, aki már indul is tovább Bolognába.

Ez az a fajta igazolás, aminek valójában semmi értelme.

Magam részéről amíg basszuk a rezet Zaniolóra, és Canbira, addig olyan fontosnak vél posztok, mint a középső védő regista, szélső védő (legalább egy kikúrt balos védő aki nem Che Guevara és nem Sándor) nincs fókuszban. 

ÉS persze nem besézlünk olyan fontos dolgokról, mint a selejt eltakarítása. Annak örülök, hogy a szurkolók aláiratták Ramsey-vel a szerződést Smile Eskü megjátszanám, hogy de alá van írva XD

Eddig középre van: Loca, Pogesz, BigMac, Tripper, Anyucipicifia, Zakariás, Rovella, Fagyi, Miretti, Szakács. Ezt csak én érzem soknak?
Védelem: Sándor (bazz), Bonu, Danilo, Pelle, Pumukli, MDS, Rugany, és Kőműves Kelemen

Nos a hátvédsorunk egy 6. helyre nagyjából elég lenne. Középre nem mondok semmit, mert 3 helyre van 10 ember akiből kb mindenki is mezzala, vagy használhatatlan. 

Elől van Vlaho, Géza (januártól) Mariska (januárig), Kean (lol) Kájódzsorzs, P(o)jaca, Aké

Amit szintén nem mondanék egy bajnok aspiráns több fronton is harcoló alakulatnak. Igazság szerint darabra sem vagyunk meg, nemhogy minőségre, és/vagy mélységre. Legalább kellene 1 középhátvéd, 1 balbunkó, 1 szélső és 1 center. Tegyük fel jön Zaniolo ok legyen mondjuk szélső. De még akkor is mocsok kevesen vagyunk, az ifik beépítésére 0% sanszot adok.

Ergo ha vlamit akarnánk kezdeni, már régen kellene. Félek középső védőbe jön a Szarzenálos csóka.Akkor leszünk igazán bajba. Mint előttem írták a tanult kollegák, Csellót mentalitásban kellene pótolni. Az nagyon fog hiányozni.

CsT, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-14, 13:03

Albanese szerint 8+3 milla lesz Kanbiaszó, aki már indul is tovább Bolognába.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-14, 09:05

Petike007 írta:
Alapjában véve nem vagyok oda Lájtosért. Ár/érték alapo kifejezetten nem volt jó vétel. 

Pl kézilabdában kiváló volt egy időben. Bremer kevésbé hype vonal sokkal stabilabb. 

Sajna Lájtos soha nem mert annyit amiért Paratici Galactico megvette. 

Jobban sunázom azokat a veteleket ahol várható jövőbeni értek növekedés. 80M esetén és horror fizu mellett ez minimum kétséges volt.

igen, sőt, szerintem kijelenthető, hogy a calciopoli utáni éra drága igazolásainak elég nagy része rossz biznisz volt: Higuain, CR, Douglas Costa, De Ligt, Bernardeschi, Arthur (jó, ő csak papíron került olyan sokba). egyikük sem érte meg az árát. remélem, Vlahovic kivétel lesz, és hogy elfelejtjük a galactico mentalitást, mert romba dönti a klub pénzügyeit
De Ligtnél jobb védő Bremer, Skriniar, Koulibaly, Theo Hernandez, Bastoni, Tomori. Sőt, szerintem pl. Danilo és Cuadrado is jobb, hasznosabb, megbízhatóbb. Ehhez képest De Ligt évente kerül vagy 35 millióba a bérével és az amortizációval - ha a harmadát éri, az, amit nálunk nyújtott, sokat mondok. Tök mindegy, hogy milyen játékos lesz 30 évesen, 85 millióért, 12 milliós fizetéssel azért igazolsz valakit, hogy egyből vezére legyen a csapatodnak. Hány olyan meccset tudnánk mondani, ahol De Ligt világklasszis teljesítményt nyújtott? Ennyi pénzért prime Cannavaro/Nesta szintet kellene hozni.
Egyedül az a fontos, hogy Arrivabenéék megmutassák, hogy a klub az úr, és a mi feltételeinkkel távozik - vagy marad a seggén. Állítólag amúgy De Ligt nem tartja elég jónak a klub többi védőjét - ez érdekes, mert szerintem semmi jogalapja nincs arra, hogy fikázzon másokat. 90 millióért talicskánt tolnám el bárhova.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-14, 07:26

zetterberg40 írta:


Szerintem a passzjátéka sokkal fontosabb szempont, mármint Pau Torresnek.
https://twitter.com/jdp343/status/1547213550749290496?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1547213550749290496%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
Tipikus Guardiola igazolás a gyerek. Ha van rá pénzünk Bremerre is van. Chiellininek nem a bal lábát kell pótolni hanem a mentalitását.

Krisz, Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 23:11

zetterberg40 írta:


Szerintem a passzjátéka sokkal fontosabb szempont, mármint Pau Torresnek.
https://twitter.com/jdp343/status/1547213550749290496?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1547213550749290496%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
Ezzel csak az a bajom, hogy Bonucci mellé keresünk védőt, aki 1vs1-ben kurva gyenge volt még fénykorában is. Ha párharc nyerésre/emberfogásra (Cselló/De Ligt pótlásra) keresünk embert akkor Bremer lenne a favorit (Sportmediaset szerint adná is a Toro ha bevonnánk Gattit az üzletbe, akit tavaly pont a Toro elől szereztünk meg). Bár nálam még mindig Akanji lenne a top target, de kicsit fosok, hogy a végén majd a a langyos Gabriel/ paraszt Milenkovic közül jön ide valamelyik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 23:02

Petike007 írta:
Alapjában véve nem vagyok oda Lájtosért. Ár/érték alapo kifejezetten nem volt jó vétel. 

Pl kézilabdában kiváló volt egy időben. Bremer kevésbé hype vonal sokkal stabilabb. 

Sajna Lájtos soha nem mert annyit amiért Paratici Galactico megvette. 

Jobban sunázom azokat a veteleket ahol várható jövőbeni értek növekedés. 80M esetén és horror fizu mellett ez minimum kétséges volt.
Ennek minden sorát adom, az egyetlen bánatom, hogy kevesebbért fog távozni mint amennyiért jött. Sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 23:01

zetterberg40 írta:


Friss! Most hagyja el Nápolyt:
https://twitter.com/EsercitoCrucian/status/1547212545819377666?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1547212545819377666%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
NÉGER HIGUAIN!!!!


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-07-13, 23:03-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 22:53

_DREAM_ írta:
Kulabá -> Cselszkigrád

Friss! Most hagyja el Nápolyt:
https://twitter.com/EsercitoCrucian/status/1547212545819377666?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1547212545819377666%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=

CsT, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 22:37

tjunior írta:

Kicsit túldimenzionáltnak érzem ezt a ballábas védő dolgot, azért van egy pár csapat a világon akinek nincs kezdő ballábas középső védője és egész jól elvan. Oké, hogy itt volt Giorgio és 15 éve megszoktuk, hogy van egy ilyen klasszisunk de támadjuk már meg Bremert, jobblábbal is agyonrúg mindenkit.

Szerintem a passzjátéka sokkal fontosabb szempont, mármint Pau Torresnek.
https://twitter.com/jdp343/status/1547213550749290496?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1547213550749290496%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 22:26

Alapjában véve nem vagyok oda Lájtosért. Ár/érték alapo kifejezetten nem volt jó vétel. 

Pl kézilabdában kiváló volt egy időben. Bremer kevésbé hype vonal sokkal stabilabb. 

Sajna Lájtos soha nem mert annyit amiért Paratici Galactico megvette. 

Jobban sunázom azokat a veteleket ahol várható jövőbeni értek növekedés. 80M esetén és horror fizu mellett ez minimum kétséges volt.

_Tyler and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 21:55

Krisz írta:


Szerintem meg, és ebben halálbiztos vagyok, mivel a Kulabá biznisz egyértelműen bedőlt, ezért ez egy magas labda, hogy a firkászok megírhassanak X különböző cikket, új spílerekről, meg leporoljanak régieket.
A Kulabá üzletnek szerintem semmi realitása nem volt, ő is lenyilatkozta, hogy nem jönne soha ide és ADL is előbb vágná le a saját faszát minthogy még egy játékosa a Juvéba jöjjön. 

Momblano szerint Pau Torres jön 50 milláért.

Romano szerint De Ligt close to Bayern Monaco.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 20:51

CsT írta:

Én egyből a csapatkapitányi karszalagot is neki adnám. Very Happy 

Amúgy az, hogy az elmúlt 1 napban 3 új védő nevét is bedobták valszeg azt jelenti, hogy senkivel nem vagyunk komolyabb kapcsolatban. Sad

Szerintem meg, és ebben halálbiztos vagyok, mivel a Kulabá biznisz egyértelműen bedőlt, ezért ez egy magas labda, hogy a firkászok megírhassanak X különböző cikket, új spílerekről, meg leporoljanak régieket.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 19:43

Krisz írta:


Egész jó statjai vannak, meg a nevében benne van a DICK. Instant get.
Én egyből a csapatkapitányi karszalagot is neki adnám. Very Happy 

Amúgy az, hogy az elmúlt 1 napban 3 új védő nevét is bedobták valszeg azt jelenti, hogy senkivel nem vagyunk komolyabb kapcsolatban. Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 19:14

tjunior írta:
Most bedobták Ndicka neét, akit életemben nem láttam játszani de a paraméterei alapján szép nagy lóbaszó, BALLÁBAS feka.

Egész jó statjai vannak, meg a nevében benne van a DICK. Instant get.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 18:48

Most bedobták Ndicka neét, akit életemben nem láttam játszani de a paraméterei alapján szép nagy lóbaszó, BALLÁBAS feka.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 17:54

tjunior írta:

Kicsit túldimenzionáltnak érzem ezt a ballábas védő dolgot, azért van egy pár csapat a világon akinek nincs kezdő ballábas középső védője és egész jól elvan. Oké, hogy itt volt Giorgio és 15 éve megszoktuk, hogy van egy ilyen klasszisunk de támadjuk már meg Bremert, jobblábbal is agyonrúg mindenkit.

A másik dolog, hogy gyakorlatilag ezzel a férgeket gyengítenénk.

Ez egy 'No Braimer' szitu! Ha-Ha-Ha Laughing

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 16:50

_DREAM_ írta:
Kulabá -> Cselszkigrád

Mi meg elvileg Pau Torresre izgultunk rá. Nem lehetne amúgy h Ligti maradjon..? Smile
Kicsit túldimenzionáltnak érzem ezt a ballábas védő dolgot, azért van egy pár csapat a világon akinek nincs kezdő ballábas középső védője és egész jól elvan. Oké, hogy itt volt Giorgio és 15 éve megszoktuk, hogy van egy ilyen klasszisunk de támadjuk már meg Bremert, jobblábbal is agyonrúg mindenkit.

Krisz and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2022-07-13, 16:10

Kulabá -> Cselszkigrád

Mi meg elvileg Pau Torresre izgultunk rá. Nem lehetne amúgy h Ligti maradjon..? Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: