Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-26, 10:04

CsT írta:
Közben Feri is befutott. cheers

Épp nézem, hát olyan magas mint egy kutya ülve Giovinco.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-26, 09:31

Közben Feri is befutott. cheers
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-26, 06:17

Nico hivatalos
A portugál megjött.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 18:28

Meglep, hogy Nico és a kis portugál is jön.
Előbbivel a Fiorral való bizniszek miatt nincs jó megérzésem, a portugálról meg semmit nem tudok, de a statisztikái egész jól néznek ki. Az ő orvosija holnap lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 13:32

Nico írta:

Igazad van a védelemmel kapcsolatban, az jövőre marad, bár azért most is két brazil és két olasz válogatott alkotja a kezdő négyest... A fiatalok közül nekem egyedül Huijsen a fájdalmam: viszonylag alacsony pénzért lemondtunk róla, meglátjuk igazunk volt vagy ezt nagyon benéztük...
Ha Bremert el lehetett volna adni 70 milláért akkor oké, abból kijött volna Calafiori/Todibo és Huijsen plusvalenza-ja is, de ennél kevesebbért nem adtam volna, mert 40-50 milla alatt nem tudnánk pótolni

Ami viszont nekem fura lenne, ha jönne Sancho és Koop, viszont a védelmbe meg a tesco gazdaságos Kalulu jött. Ha van pénz erre a kettőre akkor ha elhoztuk volna Calafiorit 45 milláért és Koop-ról lemondtunk volna, akkor egy sokkal erősebb csapat lenne:
DiGre/Perin
Cambiaso/Rouhi-Bremer/Gatti,Calafiori/Cabal-Danilo/Savona
Thuram/Loca-Douglas/McKennie
Yildiz/Fagioli/Adzic
N.Gonzalez/Weah-Sancho/Conceicao
Vlaho/Milik

Sancho drága, angol, felesleges, teljesen értelmetlen lenne. NicoG, Koncentráló, Weah, Bambula + Ildi és Cambi is tud szélsőt játszani. Kúpot elhoznám ha már megegyeztünk vele, Kenőt meg remélem már el is kezdte árulni Giuntoli.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 12:41

Ha mindkettő jön akkor kb így nézünk ki:

DiGre/Perin
Cambiaso/Rouhi-Bremer/Gatti,Kalulu/Cabal-Danilo/Savona
Thuram/Loca-Douglas/McKennie
Koop/Fagioli/Adzic
Yildiz/N.Gonzalez-Sancho/Conceicao
Vlaho/Weah/Milik?

bár sok meccsünk lesz, attól félek lenne itt hiszti előbb-utóbb (a két játékos ráadásul kb hasonló anyagi terhet jelent)
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 12:33

Krisz írta:


Vicces azért, hogy most a védelem közepe tűnik vékonynak. Áldozatok nélkül nyilván semmit nem lehetett volna, de én még mindig inkább Brét adtam volna el, mint a fiatalokat. Továbbá túlzás nélkül egy csapatnyi új játékos biztosan problémás lesz valamilyen szinten. Marotta a szargörgetésben zseni, de BL-t nem fog nyerni és talán egy 97es Serie At se tudna megnyerni. Vannak fenntartásaim meg fájdalmaim, de valóban megvan az esély egy korszakos csapatra - persze csak akkor ha az erőnlét és az izomsérüléseket megoldjuk hosszú távon.
Igazad van a védelemmel kapcsolatban, az jövőre marad, bár azért most is két brazil és két olasz válogatott alkotja a kezdő négyest... A fiatalok közül nekem egyedül Huijsen a fájdalmam: viszonylag alacsony pénzért lemondtunk róla, meglátjuk igazunk volt vagy ezt nagyon benéztük...
Ha Bremert el lehetett volna adni 70 milláért akkor oké, abból kijött volna Calafiori/Todibo és Huijsen plusvalenza-ja is, de ennél kevesebbért nem adtam volna, mert 40-50 milla alatt nem tudnánk pótolni

Ami viszont nekem fura lenne, ha jönne Sancho és Koop, viszont a védelmbe meg a tesco gazdaságos Kalulu jött. Ha van pénz erre a kettőre akkor ha elhoztuk volna Calafiorit 45 milláért és Koop-ról lemondtunk volna, akkor egy sokkal erősebb csapat lenne:
DiGre/Perin
Cambiaso/Rouhi-Bremer/Gatti,Calafiori/Cabal-Danilo/Savona
Thuram/Loca-Douglas/McKennie
Yildiz/Fagioli/Adzic
N.Gonzalez/Weah-Sancho/Conceicao
Vlaho/Milik
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 12:16

Petike007 írta:
Dzsúdló eddig egy elég klasszis mercatot kanyarított ki. 

Barcika meg Fingling Jr egyből kölcsönbe a kedvenc részem. Egy kis gyerek kereskedelem mellett elképesztő keret alakul. 

Koop (a jo szomszéd) ha jön akkor egy változatos mely es 5 ev múlva is versenyképes keret lesz összehozva. 

Szemben Marotta összeomló projektjeivel

Vicces azért, hogy most a védelem közepe tűnik vékonynak. Áldozatok nélkül nyilván semmit nem lehetett volna, de én még mindig inkább Brét adtam volna el, mint a fiatalokat. Továbbá túlzás nélkül egy csapatnyi új játékos biztosan problémás lesz valamilyen szinten. Marotta a szargörgetésben zseni, de BL-t nem fog nyerni és talán egy 97es Serie At se tudna megnyerni. Vannak fenntartásaim meg fájdalmaim, de valóban megvan az esély egy korszakos csapatra - persze csak akkor ha az erőnlét és az izomsérüléseket megoldjuk hosszú távon.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 12:07

Petike007 írta:


Vlahovic meg 40 😱
ezért mondom neki ez az év vízválasztó lesz, vagy mutat egy olyan teljesítményt, ami ezt indokolja vagy a piacon fogja találni magáz
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 12:05

Miretti ufficsiále, 1 év sima kölcsön opció nélkül
én nagyon örülök, hogy kölcsönbe megy, neki hatalmasat dobhat a karrierjén egy év folyamatos játék...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 11:39

Malloy írta:
Nico Gonzalez évente 14 € terheli meg a Juventus költségvetését.

A € 37 milliós ( € 32+ € 5 milliós bónusz) teljes díja 5 év alatt € 7,5 millió, míg a € 3,6 milliós fizetése adókkal együtt € 6,5 milliót tesz ki.

Ehhez képest Chiesa € 23 millióval terheli a költségvetést

Vlahovic meg 40 😱
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 11:38

Nico Gonzalez évente 14 € terheli meg a Juventus költségvetését.

A € 37 milliós ( € 32+ € 5 milliós bónusz) teljes díja 5 év alatt € 7,5 millió, míg a € 3,6 milliós fizetése adókkal együtt € 6,5 milliót tesz ki.

Ehhez képest Chiesa € 23 millióval terheli a költségvetést
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 07:55

Nico elvileg este meg is érkezett.

Anulu meg mindig kihagyja a lábnapot? Very Happy

 

Bevásárlóközpont - Page 5 456457852_10235019521294756_6628806330097646715_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=EXpLiOQEUCQQ7kNvgFmnNmk&_nc_ht=scontent-vie1-1

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-25, 07:53

Dzsúdló eddig egy elég klasszis mercatot kanyarított ki. 

Barcika meg Fingling Jr egyből kölcsönbe a kedvenc részem. Egy kis gyerek kereskedelem mellett elképesztő keret alakul. 

Koop (a jo szomszéd) ha jön akkor egy változatos mely es 5 ev múlva is versenyképes keret lesz összehozva. 

Szemben Marotta összeomló projektjeivel

bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 23:31

állítólag Koop-ot és Sancho-t is(!) akarjuk, azért azt túlzásnak érezném...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 19:10

Nico írta:

Az a baj, hogy ők nem akarják eladni igazából. Nincsenek pénzügyileg rászorulva, főleg ha pl Lookman megy. Lehet, hogy a végén így is nemet mondanak az 59-re is… 
Én azt mondom már így is jól néz ki a csapat, Sancho vagy Koop a hab a tortán…
Igazából annyi, hogy elvben átverték a hollandot, ezért a legtöbb pénzt most vehetik ki belőle, azért az nekik sem mindegy. A mai 2 igazolással és az idénre kedvező anyagi vonzatukkal javult a tárgyalási pozíciónk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 19:06

sneco7 írta:
Elvileg jövőre életbe lép egy 30 millás kivásárlási záradék a portoi szerződésében. Ha beválik gyorsan meg kell egyezni vele.
Vagyis Mendezzel, amitől én fázok. Persze ezen még fölösleges túrázni, először is érkezzen orvosira.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 18:40

CsT írta:

Azért 10 milla összköltség 1 évre nem kevés, nekem ez így nagyon gagyi biznisz, Dzsudló lement kutyába csak végre jöjjön már ide valaki! Sad

Mondjuk így, hogy megvan(?) a két szélső és Ildi játszhatna középen én küldenék egy új ajánlatot Bergamóba, hogy 40-ért még elvisszük Koop-ot vagy viszlát! Smile Smile

Aztán hoznék egy szélsővédőt a pénzből ha ennyiért nem adják! Smile
Az a baj, hogy ők nem akarják eladni igazából. Nincsenek pénzügyileg rászorulva, főleg ha pl Lookman megy. Lehet, hogy a végén így is nemet mondanak az 59-re is… 
Én azt mondom már így is jól néz ki a csapat, Sancho vagy Koop a hab a tortán…
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 18:34

bombahoppa írta:

Csak félszemmel figyelem a történéseket, de ha Koop is jön (OK, Miretti el) akkor nem leszünk túl sokan a kp-n? Vagy ez így OK? Jó, csatárunk az nincsen  lol!

(Tudom, költői túlzok, de azért a támadósorunktól nem kell rettegni)
Pont jó lesz, Koop-Fagioli, Douglas-Thuram,Loca-McKennie
Csatarnak lesz Vlaho mögött Milik és állítólag Weah is opció lesz oda, még jöhet Kalimuendo is a végén ha már túl jól állunk 😀

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 18:31

sneco7 írta:
Elvileg jövőre életbe lép egy 30 millás kivásárlási záradék a portoi szerződésében. Ha beválik gyorsan meg kell egyezni vele.
Ez így egy fokkal jobban hangzik, bár 40 Milla nem kevés…
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 18:22

CsT írta:

Azért 10 milla összköltség 1 évre nem kevés, nekem ez így nagyon gagyi biznisz, Dzsudló lement kutyába csak végre jöjjön már ide valaki! Sad

Mondjuk így, hogy megvan(?) a két szélső és Ildi játszhatna középen én küldenék egy új ajánlatot Bergamóba, hogy 40-ért még elvisszük Koop-ot vagy viszlát! Smile Smile

Aztán hoznék egy szélsővédőt a pénzből ha ennyiért nem adják! Smile
Csak félszemmel figyelem a történéseket, de ha Koop is jön (OK, Miretti el) akkor nem leszünk túl sokan a kp-n? Vagy ez így OK? Jó, csatárunk az nincsen  lol!

(Tudom, költői túlzok, de azért a támadósorunktól nem kell rettegni)

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 18:17

Nico írta:

Ha nem lenne kibaszas a hollanddal akkor ezt kéne tenni, középen tud más is játszani
Nem tudom, mi a terv hosszútávon, de a jövőbeli célpontjaink miatt semmiképpen se basznék ki így játékosokkal,  mert az egy dolog, hogy nem akarnak nekünk eladni, de hogy játékosok se akarjanak velünk számolni  az nem helyénvaló.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:54

Nico írta:

Ha meg flop akkor 10 millaert volt egy szar játékosunk… 
7+3 (a bónusz BL kvalifikáció eseten jár, fizetés benne van a 7 millaba)
Azért 10 milla összköltség 1 évre nem kevés, nekem ez így nagyon gagyi biznisz, Dzsudló lement kutyába csak végre jöjjön már ide valaki! Sad

Mondjuk így, hogy megvan(?) a két szélső és Ildi játszhatna középen én küldenék egy új ajánlatot Bergamóba, hogy 40-ért még elvisszük Koop-ot vagy viszlát! Smile Smile

Aztán hoznék egy szélsővédőt a pénzből ha ennyiért nem adják! Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:50

tjunior írta:

Így hogy elvben megvan Gonzalez és a portugál meg Ildi a csapatban, megmondanám az Atanak hogy dugják fel maguknak a hollandot ( boccs kopi). Így már nem vagyunk kényszerben vele kapcsolatban.
Ha nem lenne kibaszas a hollanddal akkor ezt kéne tenni, középen tud más is játszani
Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:49

Elvileg jövőre életbe lép egy 30 millás kivásárlási záradék a portoi szerződésében. Ha beválik gyorsan meg kell egyezni vele.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:42

CsT írta:

Ennyiért egy sima kölcsön totál faszság...mert ez csak akkor lehet jó ha hatalmas flop lesz, ha beválik akkor meg majd lenyúlja valamelyik PL csapat.
Ha meg flop akkor 10 millaert volt egy szar játékosunk… 
7+3 (a bónusz BL kvalifikáció eseten jár, fizetés benne van a 7 millaba)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:40

Krisz írta:


Mondjuk egy száraz kölcsön 9 milláért azért elég meredek. Kúppal -100 millás mercatot zárunk, plusz jövő nyáron ki kell még fizetni Digret is (nem mintha nagy mozgással kellene számolni az idei után), meg gondolom megvennénk Karcsit is végül a Portoból vagy egy hasonló kalibert. Nem tudom, hogy bírják ezt el a könyvek.
Így hogy elvben megvan Gonzalez és a portugál meg Ildi a csapatban, megmondanám az Atanak hogy dugják fel maguknak a hollandot ( boccs kopi). Így már nem vagyunk kényszerben vele kapcsolatban.

Krisz and _DREAM_ like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:39

Milyen boldog Smile

Bevásárlóközpont - Page 5 456627837_18451471438028725_8593196507947962597_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=WP-oU1B5Wo0Q7kNvgHIdc54&_nc_ht=scontent-vie1-1

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:36

Nico írta:

Pár óra alatt meg van a két szélső, az idő szorítása fel tud pörgetni sok megakadt tárgyalást
Sancho így nem fog jönni szerintem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:31

Krisz írta:


Mondjuk egy száraz kölcsön 9 milláért azért elég meredek. Kúppal -100 millás mercatot zárunk, plusz jövő nyáron ki kell még fizetni Digret is (nem mintha nagy mozgással kellene számolni az idei után), meg gondolom megvennénk Karcsit is végül a Portoból vagy egy hasonló kalibert. Nem tudom, hogy bírják ezt el a könyvek.
Ennyiért egy sima kölcsön totál faszság...mert ez csak akkor lehet jó ha hatalmas flop lesz, ha beválik akkor meg majd lenyúlja valamelyik PL csapat.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2024-08-24, 17:02

Krisz írta:


Mondjuk egy száraz kölcsön 9 milláért azért elég meredek. Kúppal -100 millás mercatot zárunk, plusz jövő nyáron ki kell még fizetni Digret is (nem mintha nagy mozgással kellene számolni az idei után), meg gondolom megvennénk Karcsit is végül a Portoból vagy egy hasonló kalibert. Nem tudom, hogy bírják ezt el a könyvek.
Az opció hiánya nagy hiba, így idén többen vagyunk, de jövőre mehet a huzavona ha jól megy neki…
Költségben Koop (vagy Sancho) és Chiesa kb ugyanott van, fedezi az érkezőt 
Felesleges a +\- átigazolási díjakat nézni, a költség növekmény a lényeg
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: