Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző



Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-24, 11:04

zetterberg40 írta:
Hivatalos Pioli távozása is a Milanból.
Őt Fonseca váltja, aki annyira nem vált be a Romanál.
szerintem elég hülye ötlet, de ez nekünk csak jó Laughing
kb mint tavaly a Nápolynál Rudi Garcia...

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-24, 10:58

Hivatalos Pioli távozása is a Milanból.
Őt Fonseca váltja, aki annyira nem vált be a Romanál.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-24, 10:57

Krisz írta:


A már biztos bennmaradó, halál motiválatlan, bundakirály Genoat hátrakötött kézzel is megverik. Meg gondolom Mottában is van annyi, hogy nem szarja le a meccset, ill. neki is nagy eredmény a 3. hely.
meg ő ezt eddig is tudta, valószínűleg a játékosok is, akik közül jó párnak ez lesz a búcsú szintén
egy jó edző fel tudja ezt fűzni szépen és motivációba átforgatni
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-24, 10:28

zetterberg40 írta:


Ekkora gond szerintem azért nincs ott.

Márciusban voltam a Bayern-Mainz (8-1) meccsen. Ott kb. mindenki Xabi Alonsot akarta, a stadiontúrát vezető őskövület is csak róla beszélt, mikor privátban rákérdeztem, hogy mik a visszhangok, kit szeretne stb.

A Bayern jellemzően rövid idő alatt meg tud újulni. Kompany mondjuk nagyon komoly meglepetés, de szerintem csak egy átmeneti megoldásként terveznek vele.
Nem értem miért nem csapnak le Maxira, Kane-ből kiváló védekező középpályás lenne pl.

Krisz, bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-24, 09:04

Malloy írta:

Egyszeru. Épeszű edző már nem vállalja el azt a szemétdombot.

Ekkora gond szerintem azért nincs ott.

Márciusban voltam a Bayern-Mainz (8-1) meccsen. Ott kb. mindenki Xabi Alonsot akarta, a stadiontúrát vezető őskövület is csak róla beszélt, mikor privátban rákérdeztem, hogy mik a visszhangok, kit szeretne stb.

A Bayern jellemzően rövid idő alatt meg tud újulni. Kompany mondjuk nagyon komoly meglepetés, de szerintem csak egy átmeneti megoldásként terveznek vele.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-23, 20:39

tjunior írta:

Fura, még van egy meccs amin eldől, hogy hanyadikok lesznek. A Bolognának óriási eredmény lenne a 3. hely, de ők tudják.
Ha a hírek igazak majd Giorgio megneveli.

A már biztos bennmaradó, halál motiválatlan, bundakirály Genoat hátrakötött kézzel is megverik. Meg gondolom Mottában is van annyi, hogy nem szarja le a meccset, ill. neki is nagy eredmény a 3. hely.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-23, 18:44

_DREAM_ írta:

Na ez az ami kurvanagy Csubakka... nem is értem.
Na meg ha tényleg Fonseca jön a Milanhoz. De hova megy De Zerbi? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-23, 18:29

_DREAM_ írta:

Na ez az ami kurvanagy Csubakka... nem is értem.
Egyszeru. Épeszű edző már nem vállalja el azt a szemétdombot.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-23, 14:31

zetterberg40 írta:


OFF: Mondjuk az, hogy a Bayern meg Kompanyt nevezi ki, az szintén odabasz.
Na ez az ami kurvanagy Csubakka... nem is értem.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-23, 14:03

zetterberg40 írta:
Motta távozása hivatalos: https://www.bolognafc.it/nota-del-club-38/

Fura, még van egy meccs amin eldől, hogy hanyadikok lesznek. A Bolognának óriási eredmény lenne a 3. hely, de ők tudják.
Ha a hírek igazak majd Giorgio megneveli.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-23, 13:22

Motta távozása hivatalos: https://www.bolognafc.it/nota-del-club-38/

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-23, 08:10

Krisz írta:


Szerintem meg totál vakon vannak a firkászok, ha esetleg eltalálják, akkor az 100% szerencse, vagy éppen csak az a szitu, hogy mindent is állították ezért valami betalál.

Egyébként nekem az nagyon tetszik, hogy nem szarozunk, hanem határozottan haladunk előre. Ha Calafiorit is bejelentik júniusban akkor én már boldog vagyok, de gondolom a kpra jön majd Rabiot helyett valami iparos és/vagy Nonge visszatér a keretbe.

A trend mindenesetre nem azt mutatja, hogy ebből alacsony fizu lesz. Márpedig ha Allegri 7 milliója problémás (és amúgy az, feléreértés ne essék), akkor egy nagycsapat elére kerülő újonc edző 5 milliós fizetése is az. Sőt!

Ma bejelentés következhet bolognai oldalról.

Calafiori viszont nagyon jó lenne. Nem kérdés!

OFF: Mondjuk az, hogy a Bayern meg Kompanyt nevezi ki, az szintén odabasz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 17:46

zetterberg40 írta:


Ha jól emlékszem, 2,5-3 milliós fizuval indultak a pletykák, illetve 2+1 éves szerződés. 
Ma már 3 éves szerződésről és 5 milliós éves fizuról cikkeznek.

Agresti ma délutáni instagram bejegyzése szerint csak idő kérdése. Ebbe az irányba mutat az is, hogy egyes infok szerint elmarad a Bologna holnapra tervezett meccs előtti sajtótájékoztatója.

Szerintem meg totál vakon vannak a firkászok, ha esetleg eltalálják, akkor az 100% szerencse, vagy éppen csak az a szitu, hogy mindent is állították ezért valami betalál.

Egyébként nekem az nagyon tetszik, hogy nem szarozunk, hanem határozottan haladunk előre. Ha Calafiorit is bejelentik júniusban akkor én már boldog vagyok, de gondolom a kpra jön majd Rabiot helyett valami iparos és/vagy Nonge visszatér a keretbe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 17:24

CsT írta:

És ugye tudjuk, hogy ezek az összegek általában még emelkedni szoktak. Sad

Ha jól emlékszem, 2,5-3 milliós fizuval indultak a pletykák, illetve 2+1 éves szerződés. 
Ma már 3 éves szerződésről és 5 milliós éves fizuról cikkeznek.

Agresti ma délutáni instagram bejegyzése szerint csak idő kérdése. Ebbe az irányba mutat az is, hogy egyes infok szerint elmarad a Bologna holnapra tervezett meccs előtti sajtótájékoztatója.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 14:54

zetterberg40 írta:
Motta állítólag holnap találkozik a Bologna vezetőségével a folytatásról.
Remélehőleg meggyőzik a maradásról. A Di Marzio által emlegetett 5 milliós éves fizu egészen riasztóan hangzik.
És ugye tudjuk, hogy ezek az összegek általában még emelkedni szoktak. Sad

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 14:17

Motta állítólag holnap találkozik a Bologna vezetőségével a folytatásról.
Remélehőleg meggyőzik a maradásról. A Di Marzio által emlegetett 5 milliós éves fizu egészen riasztóan hangzik.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 13:20

CsT írta:

Agresti szerint Perin menni akar, a több játéklehetőség miatt, Csecsről meg azt rebesgetik, hogy nem hosszabbít így jövőre mehet, ingyen.

Azt olvasstam CseCset vinné a Szarzenál.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 11:57

Krisz írta:


Nem sok értelmét látom Perint lecserélni, gondolom Csecs helyett lenne. Na ő pont echte merda nevelés. Annyira nem látom kiemelkedő tehetségnek, ha már fiatal olasz kapust akarunk (mondjuk ő már 26), akkor én inkább Carnesechire mennék.
Agresti szerint Perin menni akar, a több játéklehetőség miatt, Csecsről meg azt rebesgetik, hogy nem hosszabbít így jövőre mehet, ingyen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 11:39

Nico írta:

Jöhet, kérdés ki helyett? Perin helyett cserekapusnak vagy Csecs helyett. Csecs drága, de cserébe közel se olyan megbízható mint amit ennyiért elvárnál, bár mostanában egész jó volt.

Nem sok értelmét látom Perint lecserélni, gondolom Csecs helyett lenne. Na ő pont echte merda nevelés. Annyira nem látom kiemelkedő tehetségnek, ha már fiatal olasz kapust akarunk (mondjuk ő már 26), akkor én inkább Carnesechire mennék.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 11:29

zetterberg40 írta:
Di Gregorioról (azaz The VR Pisti Laughing ) még úgy látom, hogy nem esett szó, de ő lehet az új kapus.
Jöhet, kérdés ki helyett? Perin helyett cserekapusnak vagy Csecs helyett. Csecs drága, de cserébe közel se olyan megbízható mint amit ennyiért elvárnál, bár mostanában egész jó volt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 11:16

Di Gregorioról (azaz The VR Pisti Laughing ) még úgy látom, hogy nem esett szó, de ő lehet az új kapus.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-22, 11:02

Nico írta:

Irány Nápoly

Cherubini is távozik, amint lejár az eltiltása.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 12:59

Krisz írta:


Nekem ezzel csak az a bajom, hogy egyszerre szeretnénk kompetitív csapatot, rendezett gazdasági hátteret, elitcsapathoz méltó tekintélyt a bajnokságban és a BLben, illetve hogy legyünk gentlemanek, meg álljunk bele a médiába, szövetségbe, UEFA-ba és még a szurkolókba is, mindezt úgy hogy nincs pénzünk.
Ez komolyan reális? Mert szerintem ezek nagy része üti egymást. A csapat identitása a győzni minden áron és a végtelen pragmatizmus. Az idei évi döntések szerintem maximálisan pragmatikusak voltak. Nem is értem, hogy egy toporzékoló alkalmazotthoz miért kéne még egy gratis 12 millát hozzávágni, úgy hogy már rég megfáradt a kapcsolat.
Teljesen egyetértek
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 12:41

zetterberg40 írta:
Hivatalos: Manna távozik. Közös megegyezés alapján felbontották a szerződését.
Irány Nápoly
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 12:20

zetterberg40 írta:


Valamiért nem ment el tegnap este erre a válasz.
S4tchy jól összefoglalta a blogon, mindenben egyetértek vele.

Plusz én Fagioli kezét is elengedtem volna, de ezt már akkor is írtam.

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy egyszerre szeretnénk kompetitív csapatot, rendezett gazdasági hátteret, elitcsapathoz méltó tekintélyt a bajnokságban és a BLben, illetve hogy legyünk gentlemanek, meg álljunk bele a médiába, szövetségbe, UEFA-ba és még a szurkolókba is, mindezt úgy hogy nincs pénzünk.
Ez komolyan reális? Mert szerintem ezek nagy része üti egymást. A csapat identitása a győzni minden áron és a végtelen pragmatizmus. Az idei évi döntések szerintem maximálisan pragmatikusak voltak. Nem is értem, hogy egy toporzékoló alkalmazotthoz miért kéne még egy gratis 12 millát hozzávágni, úgy hogy már rég megfáradt a kapcsolat.

simoon, Petike007, bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 11:25

Hivatalos: Manna távozik. Közös megegyezés alapján felbontották a szerződését.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 10:18

Nico írta:

Bocsi, Cannavaro-ra gondoltam  Laughing
Ja, hát őt spec rühelltem! Smile Mint játékos zseni volt, de valahogy a Juventino szó nem jutna róla eszembe. Very Happy

Mottánál sem szerencsés az izés múlt, ha jól emlékszem ő azon kevesek közé tartozik akinek egyszer Buffon is nekiment pedig ő mindenkivel bratyizott.Ráadásul ez a múlt heti "ki nem ugrál" videó sem tette szimpatikusabbá.

Ha nem úgy alakulnak neki az eredmények elején akkor biztosan rááll a sajtó meg a szurkolók egy része erre inda vs juve vonalra, ami szerintem nem szerencsés.

Persze ha jönnek az eredmények akkor meg nyilván halványul ez a vonal, de szerintem ez kicsit extra kockázat.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 09:24

CsT írta:

Barzagli az ürülékben?  scratch  Ez nekem új.
Bocsi, Cannavaro-ra gondoltam  Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 09:21

Nico írta:

Motta játszott az ürülékben, ahogy Barzagli vagy Pirlo is, ettől még jöttek és szerettük őket. 
Számomra az nem fér bele, hogy a Juvéból elmész az Ellenség-be (Cuadrado, Asamoah, Ibra, etc)

Sztankovics neve összeforrt az Ellenség-rel, olyan is, úgy is távozott, egy senki...
Barzagli az ürülékben?  scratch Ez nekem új.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-21, 08:35

Krisz írta:


De most ilyen szituban mit lehetett volna tenni?
Mert lehet kibékültek az újságíróval és nem volt semmi komoly, de PR szinten itt már megtörtént a baj. Az meg hogy Giuntolit a kamerák előtt küldi el a faszba, az megint csak védhetetlen - miért nem szól be neki az irodában vagy az öltözőben?
Illetve azzal hogyan leszünk előrébb ha beleállnak a vezetőink a szövetségbe meg az UEFAba? Mert akkor egyszer majd csak megunják és nem szankcionálnak minket? Közben meg nekik (a klubvezetés) sincsenek eszközeik pénz és pozíció nélkül (azt megjegyezném, hogy Elkann így is durván tolja bele a pénzt, az már más kérdés, hogy ez kb pont a csőd elkerülésére elég).
Egy utat látok, amit csinálunk is: csendben dolgozunk a könyvek rendberakásán, fenntartható bérteher kialakításán, igyekszünk kimaradni a balhékból, hogy kicsit fakuljon az az image, hogy "csalógecik" vagyunk, de a saját alkalmazottaink szarnak a palacsintába: Pogba doppingol (de a sámán is hasonló kategória), Fagioli tipszmikszezik, eltiltják egy évre, Bonucci perel minket nevetséges indokkal, CR pere nekem értelmezhetetlen, aztán Allegri leszállítja a BL-t a balfasz mezőny segítségével, megnyeri a kupát, amire egyebként fel lehetett volna fűzni egy PR kampányt, aztán azonnal telibe is okádja ezzel a viselkedéssel.
Itt miért a vezetőség a hibás? Egyszerűen nem értem, mert akik a szemetet összehordták már nem dolgoznak itt, a jelenlegi rezsim meg eszközök nélkül teszi szépen a dolgát. Esetleg azt lehet megjegyezni, hogy ha Scanavino dedikáltan csak a csapat CEOja lenne és mellette nem vinné még az Exor médiaportfólióját akkor talán hatékonyabb lenne, de igazából ebbe se látok bele, hogy ezt ki lehessen jelenteni.

Valamiért nem ment el tegnap este erre a válasz.
S4tchy jól összefoglalta a blogon, mindenben egyetértek vele.

Plusz én Fagioli kezét is elengedtem volna, de ezt már akkor is írtam.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2024-05-20, 23:12

Nico írta:

Motta játszott az ürülékben, ahogy Barzagli vagy Pirlo is, ettől még jöttek és szerettük őket. 
Számomra az nem fér bele, hogy a Juvéból elmész az Ellenség-be (Cuadrado, Asamoah, Ibra, etc)

Sztankovics neve összeforrt az Ellenség-rel, olyan is, úgy is távozott, egy senki...
Ebből Ibrát felmentem az egy speciális helyzet volt. Quad és Asamoah meg nem Torinóban született, de az addideadidit nótát tanulták csak meg...

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: