Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 23:12

Nico írta:

Motta játszott az ürülékben, ahogy Barzagli vagy Pirlo is, ettől még jöttek és szerettük őket. 
Számomra az nem fér bele, hogy a Juvéból elmész az Ellenség-be (Cuadrado, Asamoah, Ibra, etc)

Sztankovics neve összeforrt az Ellenség-rel, olyan is, úgy is távozott, egy senki...
Ebből Ibrát felmentem az egy speciális helyzet volt. Quad és Asamoah meg nem Torinóban született, de az addideadidit nótát tanulták csak meg...
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 21:25

Krisz írta:
Én amúgy arra vagyok a legjobban kíváncsi, hogy ki lesz az erőnléti edzőnk. Azt se bánnám, ha mercato pénzünk felét Pintusra költenénk.

Aki Mottát a 2.5 merda szezon miatt nem szeretné, az Pintust is visszautasítaná a 2 merda szezon miatt?

Természetesen.  Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 21:20

Én amúgy arra vagyok a legjobban kíváncsi, hogy ki lesz az erőnléti edzőnk. Azt se bánnám, ha mercato pénzünk felét Pintusra költenénk.

Aki Mottát a 2.5 merda szezon miatt nem szeretné, az Pintust is visszautasítaná a 2 merda szezon miatt?

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 21:14

zetterberg40 írta:


Láttunk már ilyen kifutott szezont a Serie A-ban. Másrészt Bolognaban a teher is nulla.

Azt hittem annál rosszabbat már nem élek meg, minthogy Sztankovicsot kell néznem a Fradi edzőjeként. Mottaval megfejelve mindezt a Juvenál. Hát komolyan nem tudom, melyik a borzasztóbb.
Motta játszott az ürülékben, ahogy Barzagli vagy Pirlo is, ettől még jöttek és szerettük őket. 
Számomra az nem fér bele, hogy a Juvéból elmész az Ellenség-be (Cuadrado, Asamoah, Ibra, etc)

Sztankovics neve összeforrt az Ellenség-rel, olyan is, úgy is távozott, egy senki...


A hozzászólást Nico összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-20, 21:30-kor.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 21:07

Nico írta:

egyelőre épp feltörli velünk a padlót...

Láttunk már ilyen kifutott szezont a Serie A-ban. Másrészt Bolognaban a teher is nulla.

Azt hittem annál rosszabbat már nem élek meg, minthogy Sztankovicsot kell néznem a Fradi edzőjeként. Mottaval megfejelve mindezt a Juvenál. Hát komolyan nem tudom, melyik a borzasztóbb.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 20:58

zetterberg40 írta:


A hullarabló múltja bőven elegendő. Szerintem csúnyán felsül a Juventus edzőjeként.
egyelőre épp feltörli velünk a padlót...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 20:55

Nico írta:

Mi a baj Mottával?

A hullarabló múltja bőven elegendő. Szerintem csúnyán felsül a Juventus edzőjeként.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 20:46

zetterberg40 írta:

Mottától hányok, úgyhogy teljes mértékben biztos vagyok abban, hogy az a hitvány hullarabló lesz az új edző.
Mi a baj Mottával?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 16:41

zetterberg40 írta:


Ezzel értek egyet én is, illetve azzal, hogy vezetőségi szinten ez a klub egy bohócok gyülekezete. Az az érzésem, hogydöntést időben még véletlenül sem tudnak hozni. A hangsúly a kiemelt szavakon van együttesen.

Giuntolinak is rengeteget kell lapátolnia, hogy értékelhető legyen a munkája. Ez nem Észak-Afrika. Más az elvárás, más a teher, a Juventusnak fillérekért még egy 10 éves gyereket sem ad el egyetlen klub sem, minden játékos árán legalább kétszeres szorzó van. Szóval teljesen más kávéház.

Mottától hányok, úgyhogy teljes mértékben biztos vagyok abban, hogy az a hitvány hullarabló lesz az új edző.

De most ilyen szituban mit lehetett volna tenni?
Mert lehet kibékültek az újságíróval és nem volt semmi komoly, de PR szinten itt már megtörtént a baj. Az meg hogy Giuntolit a kamerák előtt küldi el a faszba, az megint csak védhetetlen - miért nem szól be neki az irodában vagy az öltözőben?
Illetve azzal hogyan leszünk előrébb ha beleállnak a vezetőink a szövetségbe meg az UEFAba? Mert akkor egyszer majd csak megunják és nem szankcionálnak minket? Közben meg nekik (a klubvezetés) sincsenek eszközeik pénz és pozíció nélkül (azt megjegyezném, hogy Elkann így is durván tolja bele a pénzt, az már más kérdés, hogy ez kb pont a csőd elkerülésére elég).
Egy utat látok, amit csinálunk is: csendben dolgozunk a könyvek rendberakásán, fenntartható bérteher kialakításán, igyekszünk kimaradni a balhékból, hogy kicsit fakuljon az az image, hogy "csalógecik" vagyunk, de a saját alkalmazottaink szarnak a palacsintába: Pogba doppingol (de a sámán is hasonló kategória), Fagioli tipszmikszezik, eltiltják egy évre, Bonucci perel minket nevetséges indokkal, CR pere nekem értelmezhetetlen, aztán Allegri leszállítja a BL-t a balfasz mezőny segítségével, megnyeri a kupát, amire egyebként fel lehetett volna fűzni egy PR kampányt, aztán azonnal telibe is okádja ezzel a viselkedéssel.
Itt miért a vezetőség a hibás? Egyszerűen nem értem, mert akik a szemetet összehordták már nem dolgoznak itt, a jelenlegi rezsim meg eszközök nélkül teszi szépen a dolgát. Esetleg azt lehet megjegyezni, hogy ha Scanavino dedikáltan csak a csapat CEOja lenne és mellette nem vinné még az Exor médiaportfólióját akkor talán hatékonyabb lenne, de igazából ebbe se látok bele, hogy ezt ki lehessen jelenteni.

_DREAM_, bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-20, 14:13

CsT írta:

Én teljesen a másik oldalon állok most. S4tchy írása szerintem kötelező olvasmány. Minden betűjével egyetértek!

Ezzel értek egyet én is, illetve azzal, hogy vezetőségi szinten ez a klub egy bohócok gyülekezete. Az az érzésem, hogydöntést időben még véletlenül sem tudnak hozni. A hangsúly a kiemelt szavakon van együttesen.

Giuntolinak is rengeteget kell lapátolnia, hogy értékelhető legyen a munkája. Ez nem Észak-Afrika. Más az elvárás, más a teher, a Juventusnak fillérekért még egy 10 éves gyereket sem ad el egyetlen klub sem, minden játékos árán legalább kétszeres szorzó van. Szóval teljesen más kávéház.

Mottától hányok, úgyhogy teljes mértékben biztos vagyok abban, hogy az a hitvány hullarabló lesz az új edző.

CsT, bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 20:38

CsT írta:

Ha ezért ki lehet Allegrit rúgni végkielégítés nélkül, de azért nem, hogy 3 ponttal kiesik a BL-ből akkor inkább azt kell elővenni aki ilyen megállapodást aláírt a klub részéről.
egyetértünk akkor ki kellett volna rúgni, és az az ember - Paratici (és Agnelli) már nincs a klubnál...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 20:13

Nico írta:

gondolom bocsánatot kért, azért készült a kép, örüljön hogy ennyire jófej volt az újságíró, ebből simán rendőrségi ügy lehetett volna
azért kellett kirúgni most, mert így nem lesz kifizetve a jövő évi bére, nem rúghatsz ki valakit fegyelmivel 2 hét múlva, ilyen nincs. (egyébként nyilván kap valami búcsúpénzt, az az egyszerűbb, ezért is csak felmentve lett az első csapat edzői feladatai alól, nem szerződést bontottunk azonnali hatállyal)
Hát azért egyes hírek szerint az újságíró is ugyanúgy anyázott. Smile Szóval eléggé felfújt ügynek tűnik ez.

Én azért szoktam kirúgni az alkalmazottat mert szarul teljesít a munkában nem pedig azért mert berúgott (és esetleg hülyeségeket beszélt) a céges bulin.

Ha ezért ki lehet Allegrit rúgni végkielégítés nélkül, de azért nem, hogy 3 ponttal kiesik a BL-ből akkor inkább azt kell elővenni aki ilyen megállapodást aláírt a klub részéről.

Az egész végeredménye, hogy megint mindenki rajtunk röhög.

Most két meccsre kinevezzük Monterot, aki már játékos korában is fojtogatott bírókat. Epic.  clown

Ennek a klubnak előbb egy elnök kellene nem egy új edző...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 19:02

CsT írta:

A tuttosportos csávóval annyira komoly volt a dolog, hogy azóta már selfijük is van. Smile

Amit Giuntolinak mondott abban meg teljesen igaza van. Persze, ilyenért ki szoktak rúgni, de amúgy is kirúgták volna 10 nap múlva, szóval ez innentől ilyen "ki a fasza gyerek" szindróma és ez kurvára nem áll jó annak aki 50 millás opcióval vette kölcsön Alcarazt! Smile
gondolom bocsánatot kért, azért készült a kép, örüljön hogy ennyire jófej volt az újságíró, ebből simán rendőrségi ügy lehetett volna
azért kellett kirúgni most, mert így nem lesz kifizetve a jövő évi bére, nem rúghatsz ki valakit fegyelmivel 2 hét múlva, ilyen nincs. (egyébként nyilván kap valami búcsúpénzt, az az egyszerűbb, ezért is csak felmentve lett az első csapat edzői feladatai alól, nem szerződést bontottunk azonnali hatállyal)

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 18:35

Nico írta:

Semmi köze ennek a bíró elleni kifakadásnak, olyan volt már, lesz is. A nagy probléma a Tuttosport szerkesztőjének megfenyegetése volt, az túlmegy minden határon. Erre jött rá a hiszti(nem először), a lámpák szétrúgása meg Giuntoli elzavarás, meg még ki tudja mi. De aki szerint ez normális az próbálja ki kedden a munkahelyén, valószínű szerdán már nem kell bemenni.
A tuttosportos csávóval annyira komoly volt a dolog, hogy azóta már selfijük is van. Smile

Bevásárlóközpont - Page 30 GNyRS86XkAARgHS?format=jpg&name=medium

Amit Giuntolinak mondott abban meg teljesen igaza van. Persze, ilyenért ki szoktak rúgni, de amúgy is kirúgták volna 10 nap múlva, szóval ez innentől ilyen "ki a fasza gyerek" szindróma és ez kurvára nem áll jó annak aki 50 millás opcióval vette kölcsön Alcarazt! Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 18:09

CsT írta:

A focit illetően lehet, de minden másban nem. A becsicskulás meg a megfelelés nem vezetett sehová, ugyanúgy szopatnak a bírók meg a szövetség, ő csak kimondta amit kb minden juventino gondol. Ha ezek után még a vezetőség bocsánatért esedezik akkor menjen a kurva anyjába...

Legalább egy ilyen fontos döntés után álljon már ki valamelyik (papíron létező) elnök nyilatkozni...mert kb az elmúlt 1 évben minden hírről Allegrinek kellett tájékoztatnia az újságírókat.
Semmi köze ennek a bíró elleni kifakadásnak, olyan volt már, lesz is. A nagy probléma a Tuttosport szerkesztőjének megfenyegetése volt, az túlmegy minden határon. Erre jött rá a hiszti(nem először), a lámpák szétrúgása meg Giuntoli elzavarás, meg még ki tudja mi. De aki szerint ez normális az próbálja ki kedden a munkahelyén, valószínű szerdán már nem kell bemenni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 18:03

Nico írta:

Én se vagyok elájulva az eddigi igazolasoktol, de legyünk türelemmel, nem volt egyszerű az anyagi helyzet.
allegri mellett nehéz volt kiállni, egy alternatív valóságban élt
A focit illetően lehet, de minden másban nem. A becsicskulás meg a megfelelés nem vezetett sehová, ugyanúgy szopatnak a bírók meg a szövetség, ő csak kimondta amit kb minden juventino gondol. Ha ezek után még a vezetőség bocsánatért esedezik akkor menjen a kurva anyjába...

Legalább egy ilyen fontos döntés után álljon már ki valamelyik (papíron létező) elnök nyilatkozni...mert kb az elmúlt 1 évben minden hírről Allegrinek kellett tájékoztatnia az újságírókat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 17:55

_DREAM_ írta:
https://x.com/morten_bering/status/1791707948583895078
Én teljesen a másik oldalon állok most. S4tchy írása szerintem kötelező olvasmány. Minden betűjével egyetértek!

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 17:52

CsT írta:

Eddig itt hozott egy nulla perces Djangót meg egy 50 milláért megvehető eddig értelmes megmozdulást nélkülöző teniszezőt.

Allegrinek kurvára igaza van abban, hogy soha senki nem állt ki érte.
Én se vagyok elájulva az eddigi igazolasoktol, de legyünk türelemmel, nem volt egyszerű az anyagi helyzet.
allegri mellett nehéz volt kiállni, egy alternatív valóságban élt
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 17:49

Nico írta:

Giuntoli a szakmai vezető, a többiek csak a papírmunkát intézik. Giuntoli meg azért nem rossz név a szakmában.
Eddig itt hozott egy nulla perces Djangót meg egy 50 milláért megvehető eddig értelmes megmozdulást nélkülöző teniszezőt.

Allegrinek kurvára igaza van abban, hogy soha senki nem állt ki érte.

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 17:34

CsT írta:

Szerintem amíg ilyen bohóc (csak papíron lévő) vezetőség van ide komoly edző nem fog jönni. Most per pillanat az izés gyökérre tippelnék. De Zerbi szerintem a Milanhoz megy.
Giuntoli a szakmai vezető, a többiek csak a papírmunkát intézik. Giuntoli meg azért nem rossz név a szakmában.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 17:05

Krisz írta:


Azok után, hogy De Zerbi szerződést bontott pont arra számítanék, hogy összeboronálnak minket, de Bayernt meg Milant írnak, pedig semmibe nem kerül lehozni egy cikket hogy ő lesz az új edzőnk Smile

Amúgy a Brightonnál az az 1.45-ös átlagpontszám az azért nem túl veretes.

De Zerbi, Motta, Conte, ismeretlen versenyző

Ki mire szavaz? Smile
Szerintem amíg ilyen bohóc (csak papíron lévő) vezetőség van ide komoly edző nem fog jönni. Most per pillanat az izés gyökérre tippelnék. De Zerbi szerintem a Milanhoz megy.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-19, 10:40

Krisz írta:


Azok után, hogy De Zerbi szerződést bontott pont arra számítanék, hogy összeboronálnak minket, de Bayernt meg Milant írnak, pedig semmibe nem kerül lehozni egy cikket hogy ő lesz az új edzőnk Smile

Amúgy a Brightonnál az az 1.45-ös átlagpontszám az azért nem túl veretes.

De Zerbi, Motta, Conte, ismeretlen versenyző

Ki mire szavaz? Smile

Conte két évre. Aztán Maxi
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-18, 19:37

tjunior írta:
Azt hittem De Zerbi neve hamarabb fog felbukkani, mert természtesen most már Motta sem biztos. Annyira kiszámíthatóak a firkászok  Very Happy

Azok után, hogy De Zerbi szerződést bontott pont arra számítanék, hogy összeboronálnak minket, de Bayernt meg Milant írnak, pedig semmibe nem kerül lehozni egy cikket hogy ő lesz az új edzőnk Smile

Amúgy a Brightonnál az az 1.45-ös átlagpontszám az azért nem túl veretes.

De Zerbi, Motta, Conte, ismeretlen versenyző

Ki mire szavaz? Smile

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-18, 18:25

Azt hittem De Zerbi neve hamarabb fog felbukkani, mert természtesen most már Motta sem biztos. Annyira kiszámíthatóak a firkászok  Very Happy

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-18, 13:14

https://x.com/morten_bering/status/1791707948583895078

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-17, 22:26

ugye Desijjjót is viszi magával?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-17, 20:32

LeRoi10 írta:

Én is pont ugyanezt érzem. A vezetőségnek sikerült egy teljesen egyértelmű helyzetből vesztesen kijönnie. Annyi botrány volt az elmúlt években és eddig mindenki mellett kiálltunk.

Lehet ez az új módi.

Ha van sapka ha nincs...

Amúgy végülis Nedved és Paratici sincs már itt és Pogbatól is meg kell szabadulni. Egyébként meg egyikük sem fenyegetett meg embereket falhoz szorítva meg állt bele nyilvánosan a főnökébe. Ha meg ezzel meg lehet spórolni 12 millát, amit idén is kb értelmezhetetlen teljesítményre kapott, akkor legyen csak ez az új módi. Tiszteljük a hierarchiát, nyilvánosan meg viselkedjünk vállalhatóan. Egyébként még a kiállítása és a levonulása is belefért volna, ha ott bemegy az öltözőbe lenyugszik és utána már egy megnyert kupa után nem áll bele senkibe. Aztán szépen ellötyöghetett volna még 2 meccset, majd felteszi a lábát az asztalra és felvesz 1 év potyafizut. Hát szerintem kurvára megérdemelte.

Most pedig szeretném kérni, hogy jöjjön egy modern, pragmatikus, winner edző, akivel türelmes lesz mindenki és tudatosan felépítünk valami maradandót.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2305
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 31

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-17, 19:51

CsT írta:
Az elmúlt 3 év alatt rengeteg olyan meccs volt miután kibasztam volna Allegrit, ez a mostani pont nem. Így megint sikerült igazi bohócot csinálni a klubból. Lehet nem volt szép a viselkedése, de anno pl Nedved reklámtábla rugdosása vagy hazafelé dülöngélése sem, mégis összetudták egyeztetni a klub moralitásával. Very Happy Egyébként lehet csak a két fantasztikus igazolást köszönte meg Giuntolinak Very Happy

Mindegy, kösz mindent Maxi! (Kivéve a nyilatkozatokat meg a "támadójátékot" Very Happy).
Én is pont ugyanezt érzem. A vezetőségnek sikerült egy teljesen egyértelmű helyzetből vesztesen kijönnie. Annyi botrány volt az elmúlt években és eddig mindenki mellett kiálltunk.

Lehet ez az új módi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-17, 18:55

Az elmúlt 3 év alatt rengeteg olyan meccs volt miután kibasztam volna Allegrit, ez a mostani pont nem. Így megint sikerült igazi bohócot csinálni a klubból. Lehet nem volt szép a viselkedése, de anno pl Nedved reklámtábla rugdosása vagy hazafelé dülöngélése sem, mégis összetudták egyeztetni a klub moralitásával. Very Happy Egyébként lehet csak a két fantasztikus igazolást köszönte meg Giuntolinak Very Happy

Mindegy, kösz mindent Maxi! (Kivéve a nyilatkozatokat meg a "támadójátékot" Very Happy).

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-17, 18:48

Krisz írta:






A hivatalos közleményben is erre hivatkoznak. Viszont felmentést írnak nem pedig munkaviszony megszüntetést, szóval nekem az még nem egyértelmű, hogy kell-e tejelni vagy sem.
Még vmi közös megegyezés is lehet pl. a járó lóvé fele.. Ezzel a megoldással mindenki arcvesztés nélkül és anyagiasan megoldhatta.

Az meg, hogy mit mondanak a sajtónak kb. tökmindegy.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2024-05-17, 18:41

Montero-t valószínüleg holnap nevezik csak ki, hogy letöltse az egy meccses eltiltását a szombat reggeli meccsen Cool
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: