Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Go down 
+20
LeRoi10
CsT
sneco7
s4tch
.bb.
rakkenroll
simoon
exchaby
mbence
EsztéNégy
tjunior
Krisz
kilopo
Tuszek
baggiofan
cortamelasombra
DartagnanX
_Tyler
zetterberg40
juve 1974
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-11-10, 17:08

https://www.dailymotion.com/embed/video/x1714d0_goal-berardi-roma-1-1-sassuolo-10-11-2013-highlights_sport

berardi bebaszta. egyre jobban tetszik a fiú.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-11-03, 21:20

marrone sérülésből épült fel, az utolsó 4 meccsből hármat végig is tolt a középpálya közepén. az e heti 3 meccsből egyiken pihent, egyébként úgy néz ki, simán kezdő lesz. amúgy az udinétől emberhátrányban kikaptak, a másik kettőt nyerték, marrone mind3 meccsen a jobbak között volt, egy gólpasszt már adott.

zaza és berardi 8 gólnál tartanak. nyilván nem mondom, hogy jobbak, mint tevez és llorente (6+1), de egy újonc csapat újonc játékosaitól ez eddig csillagos ötös.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-11-03, 17:37

Egészen jól nyomják a kölkeink a Sassuoloban. Zaza is lövögeti a gólokat, Berardi is, Marroneről tud valaki valamit?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-11-03, 17:07

s4tch írta:
Berardi megszerezte a második gólját, ezt is tiziből.
Ma délután pedig mesterhármast lőtt a Sampdoria ellen, amiből kettő tizi volt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-10-20, 16:06

Berardi megszerezte a második gólját, ezt is tiziből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-09-26, 08:03

Boakye gólja a Real ellen:

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-09-19, 23:49

A Canale Juve visszatérő sorozatban, szezon közben heti rendszerességgel foglalkozik a kölcsönben, közös tulajdonban szereplőkkel. A legfrissebb rész ma jött ki, íme az összes kapcsolódó bejegyzésük:
http://www.canalejuve.it/categorie/blob/bianconeri-fuori-sede
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-09-15, 16:09

A WhoScored szerint Szőri és Marrone is sérült, ezért egyikőjük sincs a nevezettek között sem a mai meccseken.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-08-31, 15:31

Óriási lesgól Very Happy Örülök amúgy neki, remélem ő egyszer még nagy játékosként húzza magára a zebramezt!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-08-31, 13:39

Első meccsén, csereként pályára lépve:

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-08-28, 21:30

Appelt => Spezia
Boakye => Elche
Fausto Rossi => Valladolid

Mindhárom esetben kölcsönről van szó, de Rossira opciót is szereztek a spanyolok, egy év múlva ilyenkor megvehetik végleg.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-08-05, 20:17

Leali után Magnusson is a Speziahoz került (ő közös tulajdonba).
Kabashi pedig a Pescarahoz kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-13, 16:36

Immobile játékjogának fele a Genoatól a Torinohoz került. Jövőre a városi riválisnál játszik majd. Én mindig is szurkoltam neki, remélem jó éve lesz, illetve hogy kinövi még magát egyszer.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-10, 09:45

zetterberg40 írta:
A tegnapi nap folyamán hivatalossá vált a napok óta emlegetett transzfer Gabbiadini és Zaza ügyében.
Gabbiadini játékjogának Atalantanál levő részét megvettük 5.5 millióért, majd ugyanennyiért el is adtuk a felét a Sampdorianak.
Zazát megvettük a Sampdoriatól 3.5 millióért, majd a játékjogának felét eladtuk 2.5 millióért a Serie A-újonc Sassuolonak.

Zaza tavaly 18 gólt lőtt az Ascoliban, ezért több nagycsapat is vitte volna. Kíváncsi leszek mindkettőre, remélhetőleg rendszeres játéklehetőséget kapnak majd.

Eredetileg Berardi is a történet része volt, remélem azért nem felejtettük el a srácot.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-10, 08:43

A tegnapi nap folyamán hivatalossá vált a napok óta emlegetett transzfer Gabbiadini és Zaza ügyében.
Gabbiadini játékjogának Atalantanál levő részét megvettük 5.5 millióért, majd ugyanennyiért el is adtuk a felét a Sampdorianak.
Zazát megvettük a Sampdoriatól 3.5 millióért, majd a játékjogának felét eladtuk 2.5 millióért a Serie A-újonc Sassuolonak.

Zaza tavaly 18 gólt lőtt az Ascoliban, ezért több nagycsapat is vitte volna. Kíváncsi leszek mindkettőre, remélhetőleg rendszeres játéklehetőséget kapnak majd.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-04, 17:04

Franchise playert nehéz lesz találni a kapuba. Jelenleg legfeljebb Casillas tekinthető annak.

Amikor van egy Buffon, Storari első keret, és egy óriási tehetségnek tartott Leali a csapat közelében, és 20 gól körül kap a csapat a bajnokságban, hármat a Bayern előtt a BL-ben, akkor nem hiszem, hogy hatalmas gondok lennének. Nyilván a kapott gólok számában benne van a védelem, sőt, a középpálya is, de egy Koszta Janival nem itt tartanánk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-04, 15:59

s4tch írta:
Azért azt nem lehet mondani, hogy nem készül a klub a Buffon utáni életre. Leali megvásárlása (3,8 millió egy 19 éves, rutintalan kapusért komoly befektetés), Branescu ill. egy kalapnyi, más kluboknál fejlődő kapus (Nocchi, Constantino, korábban Kirev, Pinsoglio, Novembre, stb) megtartása azt bizonyítja, hogy keresi a lehetőségeket a Juve ezen a poszton is.

Az, hogy van egy rakás primavera korosztályú kapusunk a tarcsiban vagy kölcsönadogatva az nem jelenti azt, hogy készült volna a klub a post-Buffon érára. Pl. egy rakás csatárunk is volt kölcsönadva illetve a tarcsiban mégsem volt normálisan kidolgozott terv Alex pótlására. Ha már ennél a példánál tartunk akkor hasonlítási alapként jó párhuzam Zlatan, akit egyértelműen Alex helyére szánt Moggi, mind a csapatban mind marketing szinten. Én valami ilyesmire gondoltam. Úgy gondolom, hogy ez Buffon esetében még könnyebben megoldható lenne, tekintve hogy ő eleve 1 éves szerződést akart annak idején és látszólag alárendeli a hátralévő karrierjét a csapatnak.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-04, 15:46

Azért azt nem lehet mondani, hogy nem készül a klub a Buffon utáni életre. Leali megvásárlása (3,8 millió egy 19 éves, rutintalan kapusért komoly befektetés), Branescu ill. egy kalapnyi, más kluboknál fejlődő kapus (Nocchi, Constantino, korábban Kirev, Pinsoglio, Novembre, stb) megtartása azt bizonyítja, hogy keresi a lehetőségeket a Juve ezen a poszton is. Picit eltúlzottnak érzem a Buffonnal kapcsolatos, friss kritikákat, ennyi.

Ja, és gyorsan szögezzük le, nem vagyok szerelmes Buffonba. Még az indexen többször leírtam, amikor pár éve el lehetett volna adni bő 20 millióért Fergusonnak, én elengedtem volna. Nem tartom nélkülözhetetlennek, csak nem értem a mostani hype-ot körülötte. Simán előfordulhat, hogy igazatok van, tényleg rosszabb, mint tavaly volt; nekem nem tűnt föl.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-04, 10:38

s4tch írta:
A banántorna után akarta mindenki hirtelen visszavonultatni.

Én nem akartam visszavonultatni és végképp nem a nyári bohóckodás kapcsán formáltam véleményt (viszont ez a dolog ott is tettenérhető volt). Az idei szezonban nyújtott teljesítménye alapján mondom ezt (és mondtam korábban is) és úgy gondolom kár lenne homokba dugni a fejünket. Azt is szeretném leszögezni, hogy a Buffon saját maga által felállított mércéhez képest kritizálom. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban mint Kahnnal volt és ebben jackienek lehet igaza van. Szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha nem hirtelen kéne helyettest találni és méltánytalanul bánni Gigivel, hanem kidolgozni egy tervet a helyettes fokozatos beépítésére. Ez esetben Storarit nyugodtan el lehet küldeni, Leali védene a kupában, sörmeccseken (értsd: a továbbjutásunk/bajnoki címünk után tétnélkülivé vált meccseken), plusz kaphatna néhány éles meccset is.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-04, 09:04

jackie_d írta:
kilopo írta:


Ha nem koncentrál eléggé (mind a meccs előtt, mind közben), akkor szerintem van banántorna. Ha úgy készül az egész meccsre, hogy 'ehh, megint meccs lesz, jóvan' megnézek egy youtube videót', akkor már nehéz elkapni a fonalat, még ha a himnusz oda is tesz egy kicsit. (gondolom Very Happy)


ugyanazt mondjuk: a kapusok még egy banántornán sem lazíthatnak úgy mint a mezőnyjátékosok
ergo, buffon gyengélkedése sem csak a légkörnek tudható be

Buffon azért elsősorban ember és csak utána kapus, ergo lehet ugyanolyan dekoncentrált mint bárki. Egy kapus dekoncentráltsága meg sokkal látványosabb mint egy mezőnyjátékosé.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 23:01

kilopo írta:
jackie_d írta:

amúgy a kapuban nincs banántorna

Ha nem koncentrál eléggé (mind a meccs előtt, mind közben), akkor szerintem van banántorna. Ha úgy készül az egész meccsre, hogy 'ehh, megint meccs lesz, jóvan' megnézek egy youtube videót', akkor már nehéz elkapni a fonalat, még ha a himnusz oda is tesz egy kicsit. (gondolom Very Happy)


ugyanazt mondjuk: a kapusok még egy banántornán sem lazíthatnak úgy mint a mezőnyjátékosok
ergo, buffon gyengélkedése sem csak a légkörnek tudható be
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 21:07

jackie_d írta:

amúgy a kapuban nincs banántorna

Ha nem koncentrál eléggé (mind a meccs előtt, mind közben), akkor szerintem van banántorna. Ha úgy készül az egész meccsre, hogy 'ehh, megint meccs lesz, jóvan' megnézek egy youtube videót', akkor már nehéz elkapni a fonalat, még ha a himnusz oda is tesz egy kicsit. (gondolom Very Happy)

Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 17:28

kilopo írta:
Én sem értem igazán, most miért jött elő ennyire ez a buffon téma. Question 
Tény, nem néztem a konf kupát, de azért abból nem kéne ilyen következtetést levonni.
Majd az első BL meccsen kell megnézni a fejét, amikor a bl himnuszt játszák. Ott majd látjátok, hogy van még benne motiváció. Razz 

konkrétan azért mert gigi szar volt Wink
(pedig a pózolás most is mindig megvolt a himnusz alatt)

amúgy a kapuban nincs banántorna, vagy ha mégis, akkor az úgy néz ki mint a samp meccs
sz'al a confcup igenis mérvadó

a tavalyi idény tényleg szép volt, viszont buffon egyre nyilvánvalóbban öregszik
dinamika nulla, minden kijön róla, egyre többet hibázik
ettől persze még mindig az egyik legjobb, de önmagához képest szerintem sokat romlott
elég két rossz meccs zsinórban és simán belekerülhet egy negatív spirálba
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 16:39

Én sem értem igazán, most miért jött elő ennyire ez a buffon téma. Question 
Tény, nem néztem a konf kupát, de azért abból nem kéne ilyen következtetést levonni.
Majd az első BL meccsen kell megnézni a fejét, amikor a bl himnuszt játszák. Ott majd látjátok, hogy van még benne motiváció. Razz 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 15:50

Májusig csak a Samp ellen basztatta bárki Buffont (mondjuk akkor teljes joggal), meg a Bayern elleni első gólt kenték rá. Ez azért nem annyira gáz egy hosszú évadban.

A banántorna után akarta mindenki hirtelen visszavonultatni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 15:21

s4tch írta:
Lealival kapcsolatban az utolsó érdemi hír az, hogy a Sassuolohoz kerülhet, ahol első számú kapusként számítanának rá. Egy szezon Serie A kezdőként egy várhatóan relatíve gyenge védelmű csapatban elég jó iskola lenne.

Amúgy meg tudjuk, milyenek az olaszok: akkor teszik oda igazán magukat, ha van tét. Buffont nem kell leírni, pláne nem a banántorna miatt, amit kurva melegben játszottak egy hosszú és fárasztó szezon után. Őszre összekapja magát.

buffon látványosan öregszik, szemmel láthatóan romlik a technikája
pl. ezt sem igazán így tanítják:
Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Buffon-save-italy490ai

szerintem az idei lesz az utoló éve, jó lenne bl győzelemmel búcsúztatni
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 13:12

Lealival kapcsolatban az utolsó érdemi hír az, hogy a Sassuolohoz kerülhet, ahol első számú kapusként számítanának rá. Egy szezon Serie A kezdőként egy várhatóan relatíve gyenge védelmű csapatban elég jó iskola lenne.

Amúgy meg tudjuk, milyenek az olaszok: akkor teszik oda igazán magukat, ha van tét. Buffont nem kell leírni, pláne nem a banántorna miatt, amit kurva melegben játszottak egy hosszú és fárasztó szezon után. Őszre összekapja magát.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 12:49

s4tch írta:
Nem teljes körű, pl. a távozókból hiányzik a lejárt szerződésű Iaquinta, de iránytűnek megteszi. Amúgy is, tartsa ezt fejben, akinek hat anyja van.

Leali is kimaradt, az ő sorsa még Joveticnél is jobban foglalkoztat. Én már akkor csíptem amikor a Bresciaban feltűnt, tudnám értékelni ha idén elkezdenénk beépíteni. Egy kapus legfontosabb tulajdonsága talán a stabilitás és Gigi hiába véd az egyik meccsen supermanként ha az előző meccsen betlizik. Persze tudom, hogy ez egy bohóctorna volt, de ez a dolog mostanában egyre gyakoribb sajnos...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 11:59

Nem nagy talány, de egy posztot megér. Röviden arról van szó, hogy a kölcsönjátékos játszatásában kevésbé érdekelt a kölcsönvevő klub, mint egy közös tulajdonú játékos esetében. Ha egy közös tulajdonú spíler jól teljesít, akkor nem csak a pályán segít a csapatnak, hanem a kasszánál is. Giovinco esete remek példa erre: a Parma vele szerzett egy kulcsjátékost, és nyert kb. 8 millió eurót, a Juve meg egy rutintalan, önbizalom nélküli játékost adott, és egy középcsapat messze legjobb emberét kapta vissza, aki beverekedte magát a válogatottba, és bátran be lehetett tenni a kezdőbe. A kölcsönjátékosokat viszont szeretik jegelni az olasz középcsapatoknál, és inkább azokat futtatni, akikben sok pénzük áll. Lásd pl. Gabbiadini, akit egészen addig a padon rohasztottak Bolognában, amíg Marotta oda nem telefonált november végén (december elején?), hogy ha nem játszik a srác, visszarántják, és megkapja olyan csapat, ahol fejlődik is. Elsősorban fiataloknál van értelme a közös tulajdonnak: megosztott kockázat, megosztott haszon. Persze mint a legtöbb közös lónak, van árnyoldala is a konstrukciónak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 11:15

s4tch írta:
... mi értelme lehet a közös tulajdonnak a más bajnokságokban megszokott és elfogadott kölcsönhöz képest

Erre kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime2013-07-03, 10:43

Készül egy poszt a blogra a közös tulajdonú, kölcsönben lévő játékosokról, ill. arról, mi értelme lehet a közös tulajdonnak a más bajnokságokban megszokott és elfogadott kölcsönhöz képest. Ahhoz gyűjtöttem anyagot pár hete, és akkor találtam egy jópofa topikot a vecchiasignorán: egyszerű listába rendezve megtalálható az összes, kölcsönből távozó, kölcsönből érkező, ill. megújított közös tulajdonú játékos. Nem teljes körű, pl. a távozókból hiányzik a lejárt szerződésű Iaquinta, de iránytűnek megteszi. Amúgy is, tartsa ezt fejben, akinek hat anyja van.

Itt van.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Korábbi játékosok
» Közös merch rendelések
» Juventus-Bologna közös meccsnézés 2023.08.27. 17:30 Budapest, Jégkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: