Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-29, 09:56

nagy fogás lenne elhozni a nyáron ingyen
valaki mondta még régebben, hogy Ménezt kifejezetten diszlájkolja, azt hiszem épp te voltál, s4tch (ha nem, akkor bocs)
elég rendesen kikupálódott a szajna partján, óiási lenne, ha a kobra nyáron elhozná barzaglipénzért mindkettőt
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-29, 08:34

mbence írta:
akkor matuidi pacsizhatna nyáron pogbával. torinoban

ő tényleg jó játékos. nem tudom, mennyibe kerülne, de 2 guarint adnék érte.

nem mondok újat, verrattit kéne valahogy onnan megvenni. ő + cuadrado tökéletes erősítés lennének.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-28, 19:38

s4tch írta:
aki esetleg attól fosott, hogy a psg még a télen elviszi pogbát, az fújjon egy nagyot: a franciák (arabok) megvették cabaye-t a newcastle-ből, ezzel a középpályán lévő lyukat (már ha volt egyáltalán) egyelőre betömték.

Hihetetlen, hogy már egy Cabaye-t is 20 millió fontban mérnek az arabok.

Edit: Mondjuk a kis PL csapatoknál is van pénz. Végül a kiesőjelölt Fulham veszi meg a görög Mitroglout 14 millió euroért.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-28, 19:10

akkor matuidi pacsizhatna nyáron pogbával. torinoban

még 3 nap. eddig ez a kedvenc téli merkátóm

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-28, 16:48

aki esetleg attól fosott, hogy a psg még a télen elviszi pogbát, az fújjon egy nagyot: a franciák (arabok) megvették cabaye-t a newcastle-ből, ezzel a középpályán lévő lyukat (már ha volt egyáltalán) egyelőre betömték.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-28, 00:39

Di Marzio most épp azt írja, ha Vucskó megy, akkor Osvaldo jöhet. Anyám borogass.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-26, 10:11

tjunior írta:

ennyi pénzből lehet hozni egy egész Candrevát is

Én annak idején sem értettem, hogy miért nem tartottuk meg. Abban a hígfosban bőven a jobbak között volt...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-26, 10:09

Írják pár helyen, hogy újraindulhatnak a tárgyalások a Vuci - Guarin cseréről, ami ha igaz akkor a zinter alulmúlja a korábban felállított legalja szintet.

A másik dolog meg Osvaldo. Nem akarom hogy Khal Drogo nálunk játszon...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-25, 19:49

zetterberg40 írta:
A mai Gazzetta azt írja, hogy Conte jövőre átállna a 4-2-3-1-re (mondjuk kíváncsi lennék, hogy ilyen infokat honnan szereznek), amihez ugye szélső(k)re lenne szükség. Szerintük Cuadrado lehet az elsődleges célpont, aki még mindig a Fio és az Udinese közös tulajdonában áll. Marottáék az udinei részét céloznák meg, amit kb. 15 millióra taksálnak Udinében. Adott esetben Marrone, Gabbiadini, Immobile, Boakye és Zaza is bevonható a bizniszbe a cikk írója szerint.

Jó játékos a kis puli, de szerintem igencsak nehéz lenne megszerezni.

ennyi pénzből lehet hozni egy egész Candrevát is
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-25, 19:09

Itt a legnagyobb gond szerintem a két középső védő. Chiellinit nem lehet kirakni szélre, balbunkóba maradna Asa (nem mondom, hogy nem tanulna korrektül bele, de nem tetszik a gondolat) vagy Caceres (akibe továbbra is szerelmes vagyok), középről így Bonu-Barza szorulhat ki, egyiknek sem biztos, hogy feküdne a rendszer. Szélsőbe még mindig azt mondom, korrektül lehetne használni a kicsit, és ha Tevez is megbarátkozna a szélső poszttal, akkor már csak egy irányító/secunda punta kéne a csapatba, ahová meg papíron illene Pogba. De olyan szinten nem errefelé épül a keretünk, hogy meglepne, ha 4-2-3-1 lenne belátható időn belül.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-25, 19:02

zetterberg40 írta:
A mai Gazzetta azt írja, hogy Conte jövőre átállna a 4-2-3-1-re (mondjuk kíváncsi lennék, hogy ilyen infokat honnan szereznek), amihez ugye szélső(k)re lenne szükség. Szerintük Cuadrado lehet az elsődleges célpont, aki még mindig a Fio és az Udinese közös tulajdonában áll. Marottáék az udinei részét céloznák meg, amit kb. 15 millióra taksálnak Udinében. Adott esetben Marrone, Gabbiadini, Immobile, Boakye és Zaza is bevonható a bizniszbe a cikk írója szerint.

Jó játékos a kis puli, de szerintem igencsak nehéz lenne megszerezni.

se szélsők, se bal védő. a bonu-barza-chiello-ogbi , valamint a vidal-pubi-marci-szundi négyesekből 2-2 stabilan padozni fog. kell ez nekünk?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-25, 14:17

mármint a felét taksálják 15 millára? beverték ezek a fejüket.  Basketball 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-25, 13:37

A mai Gazzetta azt írja, hogy Conte jövőre átállna a 4-2-3-1-re (mondjuk kíváncsi lennék, hogy ilyen infokat honnan szereznek), amihez ugye szélső(k)re lenne szükség. Szerintük Cuadrado lehet az elsődleges célpont, aki még mindig a Fio és az Udinese közös tulajdonában áll. Marottáék az udinei részét céloznák meg, amit kb. 15 millióra taksálnak Udinében. Adott esetben Marrone, Gabbiadini, Immobile, Boakye és Zaza is bevonható a bizniszbe a cikk írója szerint.

Jó játékos a kis puli, de szerintem igencsak nehéz lenne megszerezni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-24, 20:50

Csinálják a helyet Mandzukicnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-24, 18:28

mbence írta:
izgi lesz a tavasz két csatárral és a törpivel

Ezt a lehetőséget teljességgel kizártnak tartom. Szerintem Q januárban nem megy sehova, ha mégis mennének mindketten Mirkóval, akkor pedig érkezni fog egy csatár.

Edit: football-italia azt írja, minden részlete le volt zsírozva egy Peluso-Armero cserének, de végül Pelus nem ment bele, így nem lett belőle semmi.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-24, 17:37

izgi lesz a tavasz két csatárral és a törpivel

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-24, 16:03

padoint a bologna vinné. ellentmondásosak a hírek, van, amelyik forrás szerint marotta hajlik az ügyletre és megvárja conte véleményét, és van, ahol azt írják, marotta jobb ajánlatot szeretne. kölcsön+opció lenne a konstrukció.

padoin egyértelműen lefelé lóg ki a csapatból, és bár nem tartom motta-féle ballasztnak, pláne nem gyűlölöm úgy, mint rengeteg kommentelőnk, nem bánnám, ha elvinné valaki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 20:38

azt is mondhatná, hogy a juventus mennyivel nagyszerűbb klub, csak mert ez így még hitelesebb, mégsem fogja. és mindenki más azt mondaná az ő helyében.

ettől függetlenül pont olyan, mint első ránézésre tűnik és magam részéről remélem, hogy zorrót sem engedjük el oda és nagyon megcsapjuk őket a bajnokságban. csak úgy a miheztartás végett

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 20:18

de, mondhatja. nagyságrendekkel hitelesebb lenne, mint egy ovis visszatámadás.

ha van marottáékban egy kis tartás, akkor ezzel nem ülnek le még egyszer. van vucsinicsnek ügynöke, több tucat klubnak kellhet mirko, adja el azoknak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 20:12

nyilván nem mondhatja, hogy bocsi srácok, ezt jól elkúrtam. amúgy már semmi esély nincs a vucsi-frédi cserére? még mindig ez a legkézenfekvőbb mindkét klub számára

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 20:09

megjött a reakció marotta tegnapi sajtótájékoztatójára:
http://www.canalejuve.it/news/thohir-risponde-a-marotta-non-permetto-di-criticarci-112099

thohir azt mondja, profik a tárgyalások alakulásáról kussolnak a nagy közönség előtt, privátban tartják az infókat, egészen addig, amíg a tárgyalások be nem fejeződtek.

marotta pont a tárgyalások lezárása után állt ki a sajtó elé. a tárgyalásokat az izé zárta le azzal, hogy kilöktek a klub honlapjára egy sajtóközleményt. nem ám privátban, ahogy ez a pali elvárja "profik között", hanem nyilvánosan.

ez egy segg.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 19:35

Vucsi tőlem is mehet 10 felett.
Én is sajnálom, vitathatatlan, hogy nagy szerepe volt az eredményekben.

A télen semmiképp nem kéne pénzt költeni. A bajnokságban eddig is szinte csak Tevez és Ll játszottak. A többi meg úgy látszik nem érdekli Contet. Amit kurvára sajnálok amúgy.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 17:46

Igen, sajna Mirkó habitusa nem bírja el a cserecsatár szerepet, ahogyan Q sem csippantja szerintem, valószinűleg ő is menni fog, ezért lenne jó hazahívni valakit a csikók közül. Alex is padozással kezdte.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 16:51

zetterberg40 írta:
...Vucsi nem igazán emészti meg a padozást, míg a kicsi tűri.

és le is írtad, miért nem szabad megtartani, illetve inkább miért jobb mindenkinek, ha elengedjük mirkót. idén még egyetlen jó meccset sem játszott a padról beállva, és ennek nem csak a sérülése az oka.

amúgy nekem is fájni fog, ha lelép. a duplázó bajnokcsapatban a legjobb csatárunk volt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 16:43

Az életkorát és a fizetését együttesen figyelembe véve nem gondolom, hogy 10 milliónál több lenne a piaci értéke.
Ahogy már írtam, én nyugodtabb vagyok vele a padon, mint a kicsivel. Az már egy más kérdés, hogy Vucsi nem igazán emészti meg a padozást, míg a kicsi tűri.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 16:39

szerintem sem kell csatár. egyszer már valami kapcsán megpendítettem, hogy szerintem sok az 5 csatár. legyen 2 kurvajó (formában lévő) zsugás elöl, 2 pedig cserének. persze lehetnek extrém helyzetek (pihentetés, teljesítményromlás, sérülés), de még így is simán elégnek kell lennie
giot megnézném egyszer 4-3-3-ban a jobb oldalról indulva, ahogy azt insigne és callejon is tanárian csinálják

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 16:19

a fiatalokkal tényleg az a baj, hogy visszavetné őket a padozás. berardi kurvajó, de most van játékban, hiba lenne leültetni a padra. majd nyáron meglátjuk, q marad-e, aztán el lehet dönteni, hozzunk-e valakit.

én nem vennék senkit vucsi helyére, ha tényleg elmegy. neki eddig 353 perce van a bajnokságban, q 320, gio 250 körül tart. gio tulajdonképp megverte a milant, a kiscsapatok ellen nyugodtan be lehetne tenni. q szintén többet érdemel. csak ne együtt játsszanak, abból még jó nem sült ki.

most nézem, q 3x kezdett, mindháromszor kb. 70 percet kapott. egy bajnoki gólnál tart, azt kezdőként lőtte a chievónak. ami érdekesebb: 11 alkalommal cserélte be conte. erre a 11 alkalomra jut kb. 100 játékperc. ennek aztán kurvasok értelme van.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 15:55

Kérnék érte 15-öt, majd kb 1-2 misit engednék, helyébe inkább tehetséges fiataljaink közül hoznám a legígéretesebbet, aki bírja a padozást. De fáj szívem még ezt leírni is, hiányozni fog.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 15:39

ha rögtön hozunk helyette egy power csatárt, akkor én elengedném 12-ért
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 15:30

s4tch írta:
mittudomén... ezekben sosem voltak jó megérzéseim. 12 körül szerintem reális lenne. pár napja néztem a transfermarktot, ők 15-re tartják. ezen mondjuk nem segít, hogy kiszorult a kezdőből, és (immár vagy 2 hete) 30 éves.

12-ért elengedném. te/ti?

én sem tudom igazán beárazni. szerintem 9 is reális, más kérdés, hogy ennyiért elengedném-e (nem)

kíváncsi lennék a többi bordélylátogató véleményére is

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2014-01-23, 15:02

mittudomén... ezekben sosem voltak jó megérzéseim. 12 körül szerintem reális lenne. pár napja néztem a transfermarktot, ők 15-re tartják. ezen mondjuk nem segít, hogy kiszorult a kezdőből, és (immár vagy 2 hete) 30 éves.

12-ért elengedném. te/ti?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: