Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 19:12

evra hosszabbított manchesterben
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 15:51

Nem gondol senki Pogba és Vidal eladására, csak sok a kérő, ezért lehet nehéz lesz megtartani őket, legalábbis mindkettőt. Pedig jó lenne.

Egyébként tavaly is jól igazoltunk összességében -Ogbi szerintem is be fog válni-, azelőtt is, jó lesz ez most is..
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 15:02

a klub nem működik nyereségesen. bár akkoriban nem nagyon értettem, sajnos kellenek a hasonló áldozatok. utólag teljesen egyetértek giak és matri eladásával. giak teljesítményét simán hozta volna giovinco, csak játszatni kellett volna a törpét. viszont nainggolant meg kellett volna venni, nem is kérdés.

a calciomercato szerint itt vannak a legjobb és a legrosszabb tavalyi átigazolások:

Bevásárlóközpont - Page 21 Top Bevásárlóközpont - Page 21 AbGVpREaif

ogbonna szerintem nem volt rossz vétel, benne bízom.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 14:49

Hát ha Vidalt ÉS Pogbát eladjuk a nyáron, akkor jövőre szerintem nem leszünk bajnokok, és a BL-ben sem fogunk előrébb lépni. Az a probléma, hogy tök mindegy, mennyit kapunk ezért a két emberért, nincs mozdítható alternatíva a szintjükön (kétlem, hogy Modric és Gündogan pótolnák őket, pedig az talán még előrelépés is lenne). Szóval nem értem, minek gondolkodunk egyáltalán az eladásukon (hacsak nem akarnak elmenni nyilván, akkor el kell őket engedni). Ettől függetlenül kellenek használható csereemberek, illetve aki ilyen, azt nem kellene elengedni aprópénzért, lásd tavaly Giac, azt komolyan mondom, nem is értettem...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 13:42

ráadásul pozzo állítólag 15 millát kér, ami őrület lehúzás lenne. ha padoin elmenne, és helyette jönne pereyra kiegészítő embernek, azt mondom, fasza, nagyot léptünk előre. ha eladjuk vidalt, és az árából megvesszük sanchezt és pereyrát, ott már árnyaltabb lenne a kép. ha meg az argentin mellé nani jönne, miközben vidal vagy pogba elmenne, és ennyi lenne a középpálya átalakítása, azzal jó nagy baromságot csinálnánk.

remélem, sikerül lealkudni 10m alá a srácot, vidal és pogba maradnak, sanchez vagy cuadrado pedig érkezik.

egyébként elkannt (mármint a normálisabbat, johnt, akinél tulajdonképp a kassza kulcsa) megkérdezték arról, hogy mi igaz a vidal távozásáról szóló pletykákból. azt mondta, nem kommentálja, a mercato úgyis a vb után lesz érdekes.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 13:09

EsztéNégy írta:
Egyetértek, Pereyra jó lenne a padra, és nekem annyira nem fáj, ha viszonylag sokat ad érte a klub, csak maradjon annyi, hogy a kezdőcsapatot is meg tudjuk erősíteni. Mondjuk vicces, ha megnézzük, kiket hoztunk 12m alatt: emlékeim szerint Vidal és Tevez is kevesebb volt, Pogba meg Pirlo ugye végképp...

Nyilván én sem kapok osztalékot a profitból, de Pereyraért 12 milla meg egy tehetséges fiatal szerintem pont ugyanaz a balfaszság, mint Padoinért meg Pelusoért a 6-8 milla és utána le lesz szépen kommunikálva hogy meg lett erősítve a csapat érkezett X ember, de továbbra sem lesznek szélsőink meg echte balhátvédünk.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 11:05

Egyetértek, Pereyra jó lenne a padra, és nekem annyira nem fáj, ha viszonylag sokat ad érte a klub, csak maradjon annyi, hogy a kezdőcsapatot is meg tudjuk erősíteni. Mondjuk vicces, ha megnézzük, kiket hoztunk 12m alatt: emlékeim szerint Vidal és Tevez is kevesebb volt, Pogba meg Pirlo ugye végképp...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 10:00

zetterberg40 írta:
s4tch írta:
pereyra amolyan nainggolan-féle figura, a belga durvasága/keménysége nélkül, valamivel nagyobb kreativitással. masszív játékos, bár nem egy sanchez vagy kwadcsi kaliber. szerintem olyan 8 milla körül lesz az ára, és ennyiért nagyságrendekkel jobb vétel, mint mondjuk pelus volt.

Értem, köszi.
Ma 12 milliós hivatalos ajánlatról írnak + Rugani.

Azért ez kissé nevetséges. Kellenek az ilyen Nainggolanok, Pereyrak, de 12 millió??? Vicc.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-23, 08:58

s4tch írta:
pereyra amolyan nainggolan-féle figura, a belga durvasága/keménysége nélkül, valamivel nagyobb kreativitással. masszív játékos, bár nem egy sanchez vagy kwadcsi kaliber. szerintem olyan 8 milla körül lesz az ára, és ennyiért nagyságrendekkel jobb vétel, mint mondjuk pelus volt.

Értem, köszi.
Ma 12 milliós hivatalos ajánlatról írnak + Rugani.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-22, 19:11

pereyra amolyan nainggolan-féle figura, a belga durvasága/keménysége nélkül, valamivel nagyobb kreativitással. masszív játékos, bár nem egy sanchez vagy kwadcsi kaliber. szerintem olyan 8 milla körül lesz az ára, és ennyiért nagyságrendekkel jobb vétel, mint mondjuk pelus volt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-22, 18:10

Ettől a Pereyratól mit lehet várni? Padoin-szint? Semmi emlékezetesre nem emlékszem vele kapcsolatban.

Eddig Pogba eladásáról szóltak a hírek, most Vidal a soros.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-22, 17:47

azt írja a sportmediaset, hogy az udinei pereyra a miénk, ezzel conte kap egy jollyt a középpályára, így el lehet adni valakit (leginkább vidalt) nagy pénzért.

addig oké, hogy pereyra nem halva született ötlet. de azt nem hiszem, hogy conte belement vidal eladásába.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-22, 15:12

EsztéNégy írta:
Lehet, hogy Drogba lesz az idei ingyenigazolás... közben röpködnek a nevek, Gündogan és Rabiot is terítéken, de kétlem, hogy reális esély lenne valamelyikükre. Érdekes lesz ez a mercato, de félek, hogy csalódottságot fogok érezni a végére.

eddig azért szerintem messzemenően jól teljesít Marotta. abból a szempontból csalódhatunk, hogy Bale nem jön ide 100 millióért, de az elérhető pénzügyi forrásokból gyakorlatilag a legjobb keretet hozta össze Marotta. van még mit rajta fejleszteni, de azt hiszem 3 év nem olyan sok egy (újra)építkező csapat esetén. az Atletico/Dortmund remek szereplései sem csak úgy a semmiből jöttek elő.

azt hiszem a Juventust mi valahol a fent említett klubok és a nagyok (=pénzes klubok) közé pozicionálhatjuk. komoly háttérrel rendelkezünk, de fontos a pénzügyi egyensúly és a pénzszórás elkerülése. kérdés, hogy ha BL-t akarunk nyerni, akkor kell-e valamin változtatni. Dortmund/Atletico már játszott/játszik döntőt.

az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. Smile
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-22, 15:04

Lehet, hogy Drogba lesz az idei ingyenigazolás... közben röpködnek a nevek, Gündogan és Rabiot is terítéken, de kétlem, hogy reális esély lenne valamelyikükre. Érdekes lesz ez a mercato, de félek, hogy csalódottságot fogok érezni a végére.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-20, 13:19

Mondjuk én nem is akarok semmilyen párhuzamot vonni köztük!Attól félek inkább,h Conte projekt ha véget ér találunk-e ilyen,kvalitású egyént mint Ő!Sztem nagy szerencsénk volt vele is és remélem,h a következő(ami minél később lesz)is ilyen sikerekkel lesz felvértezve!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-20, 10:58

agnelli nem hülye, marotta egyenesen az egyik legjobb abban, amit csinál. amíg ők a klubnál vannak, addig jó kezekben látom a szekeret. biztos lesznek rossz igazolások, gyengébben sikerült szezonok, de olyan lejtmenet, mint ami secco és cobolli gigli és blanc idején elindult, számomra marottával, agnellivel elképzelhetetlen.

egyébként cobolli gigli és blanc sem volt rossz menedzser (a stadion projekt a kezük alatt formálódott), csak épp a focihoz nem értettek. ezt az edzők kinevezése (dd-n és ranierin kívül teljes homály) és secco alkalmazása világossá tette.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-20, 10:51

Annak ellenére,h nem tudunk a dúsgazdagokkal versengeni,nekem van 1 megérzésem,h NEM fogjuk a csapat gerincét árúba bocsájtani!!!Sztem a salang elmegy v.1-2 meghatározóbb ember,de most,h Conte marad biztos akarnak Marrottaék alkotni Bl-ben valami nagyot!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-20, 08:52

nincs hír a hosszabbításról. annyi történt, hogy nem történt semmi, marad a helyén. a hosszabbítás szerintem egy sikeres következő év függvénye lehet.

akik imádják a mercatót, ezt zabálni fogják: a spanyol sajtó szerint a barcelona vinné a fél keretet. már tavaly is pletykáltak arról, hogy vidal kell nekik, most meg luis enrique (aki szerintem kurvanagy bukta lesz) 3 embert nézett ki: pogba, llorente és osvaldo. utóbbival dolgozott a románál, szerették egymást. reálisan oszit viszik el. pogba marad, nándinak is elég jó itt a fizetése, meg szerintem a rövid passzos totális fociba nem nagyon illik egy ekkora darab ember.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-19, 22:46

ya,de hosszabítani mikor fog????Jövőre meg megint stresszelhetek!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-19, 20:54

Hivatalos: Conte marad!!!  cheers 

https://twitter.com/juventusfc/status/468459802231074817
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-19, 20:05

Amúgy azt olvastam, hogy Montella szerződésében van egy olyan kikötés, hogy idén nyáron csak abban az esetben válthat klubbot, ha május végéig a leendő alkalmazó átutal 6 millió eurót a Fior számlájára.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-19, 19:57

Mihajlovicot már játékoskorában is úgy gyűlöltem mint mondjuk egy Hamsik-Lamela egyveleget, ha ő lesz az edző jövőre akkor biztosan tökön szúrom magam. Nem is értem hogyan merülhet fel a neve amikor pl Montella simán mozdítható, sokkal tehetségesebb és PR szempontból is több a potenciál benne, mint ebben a szánalmas tuskóban. Remélem marad Conte...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-19, 16:48

Az is érdekes, hogy a legutóbbi hírek alapján Sanchez csak akkor igazolni ide, ha Conte marad.

Nyugtassatok meg, hogy Mihajlovicsot nem gondolják komolyan, ha megy is a Mister...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-17, 18:44

zetterberg40 írta:
Spanyol az apja, chilei az anyja. Ne mondd, hogy nem bújnál ágyba vele, főleg ha itt játszana.

hisz ismersz...  sunny 

sancheznek most ment fel az ára kb 8-10 millával
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-17, 18:39

Anyám mekkora gólt vert Sánchez az imént...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-17, 11:05

s4tch írta:
ilyen névvel tipikus svájci

Spanyol az apja, chilei az anyja. Ne mondd, hogy nem bújnál ágyba vele, főleg ha itt játszana.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-17, 10:57

ilyen névvel tipikus svájci
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-17, 10:54

Régóta téma, hogy szükség lenne egy bal bekkre. Már talán említettem is itt korábban Ricardo Rodriguez nevét a Wolfsburgból. 21 éves, a Bundesliga egyik legjobb szélső védője, idén egy meccset sem hagyott ki, s mindezt 5 góllal és 9 gólpasszal hozta le. Eléggé meggyőző a fiú, jó lenne rámozdulni, mert érzésem szerint rövid időn belül sorakoznak majd érte a dúsgazdag klubok.

Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-15, 07:01

igen, kb így értettem. én imádom a mistert, de ha olyat nyilatkozik, hogy a játékosai nem képesek bl-t nyerni, akkor menjen isten hírével.
megfutamodva.

amúgy montellát kissé sajnálom a violáktól. rendkívül felkészültnek tűnik, a stílusa is teljesen más, mint conte apánké. de azért csak maradjon a mister

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-14, 22:24

Ja, hogy Contéra vonatkozott, a "aki menni akar, az menjen". Így már értem. Hát ha Conte megy, akkor én is remélem, hogy Montella jön.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2014-05-14, 22:12

Szerintem úgy érti, hogy ha Conte nincs megelégedve azzal, amit a klub játékosállományban nyújtani tud neki, akkor a klubnak meg kell válnia tőle. Megjegyzem én amúgy Istenként tisztelem a Mistert, de megnézném, mit hozna ki Montella a csapatból.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: