Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
kilopo
Gyúró
Gyúró



Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 21:22

mbence írta:
és az én kurva anyámat, ha szurkolónak hívom magam

nyugi van Smile
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 20:19

s4tch írta:
guarin megegyezett a mostani klubjával, úgy tűnik, marad a helyén

Hű, na akkor pláne fasza lenne Mirkót is pályára küldeni hétvégén, persze ha nálunk marad.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 18:54

és az én kurva anyámat, ha szurkolónak hívom magam

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 18:46

s4tch írta:
guarin megegyezett a mostani klubjával, úgy tűnik, marad a helyén

és kiderül, hogy ő sosem akart távozni, csak az újságírók találták ki az egészet, míg ő otthon interes trikóban bébizebrákat mészárolt és nem-mellesleg-alig várja a derbyt, hogy megmutathassa, mennyire tud küzdeni a mezért és a szurkolókért.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 17:40

guarin megegyezett a mostani klubjával, úgy tűnik, marad a helyén
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 16:32

Attól függetlenül, hogy nem örülök Osvaldo-nak, azért Q is Mirko is igencsak az eladható listámon van. Az igazolást csak azért nem értem, mert szerintem elértük azt a szintet, ahol kész szélességben a keret: biztosan be lehet dobni jó képességű embert a sérült/elfáradt kezdő helyére. Ebből az következne, hogy a kezdőbe kéne lassan igazolgatni, nyilván nem kis pénzért. Mivel azonban a Mister nem hajlandó cserélni, és a kezdőt megbontani, ezért nem nagyon jutunk előbbre (legalábbis ez az érzésem). Nem véletlenül a Pogba-Vidal-Tevez aranyháromszög van kifingva, nekik sem ártana 1-1 meccset kihagyni.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 16:06

én is, de inkább ők legyenek a bl vezéráldozatai.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 15:59

Ez az Osvaldo gyerek azért jönne hogy legyen valaki aki nem ugat hanem kussol ha padozni kell? Más épeszű(?) indokot nem látok amögött ami most nálunk zajlik. K.ra sajnálnám Q-t és/vagy Vucit is ha elmenne.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 15:20

q-t és mirkót is sajnálnám, akkor is, ha látszik, hogy túl sok lehetőséget itt már nem fognak kapni. ha bármelyiket lecseréljük egy kölcsöncsatárra, azt köszönjük meg a bl-kiesésnek...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 15:10

s4tch írta:
q nemrég otthagyta az edzést. hivatalos indok: belázasodott.

 affraid 

rühellem ami mostanában nálunk folyik...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 14:27

q nemrég otthagyta az edzést. hivatalos indok: belázasodott.

 affraid 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 13:28

Krisz írta:
Szóval igazoltunk egy 6. csatárt. Már nagyon kellett...

 Smile 

A padon biztos nagy mókamester, sőt, lehet még a kezdőbe is beverekedi magát!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 12:24

Sokszor mondtam már, hogy megérteném, ha elmenne Caceres. Annál jobb játékosnak tartom, hogy szökőévente, amikor áttérünk négy védőre ÉS Licht sérült, kezdő legyen. Sörmeccseken lehet bohóckodni, de attól senki sem fog a kezdő közelébe kerülni sajnos.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 11:22

most megy orvosira:
http://www.tuttojuve.com/primo-piano/live-pablo-osvaldo-a-torino-visite-in-corso-e-prime-immagini-175267

csóri momo sissoko meg tegnap megbukott a valladolid orvosi vizsgálatán. :(viszont legalább hepienddel zárul számára a téli mercato: a levante leszerződtette.  flower

ja, és a legszebb pletyka: caceres-zenit. ha elmegy az indián, tökön szúrom magam.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 10:53

Ha igazak a hírek, legalább a fizetési igényeiből alább adott a Johnny Depp hasonmás, az angliai 3 millió helyett 1.1 millióval beéri.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 10:14

a mediaset azt írja, ma jön osvaldo orvosira, ezzel párhuzamosan megpróbáljuk elpasszolni mr dreamgoalt. angliából vannak kérői, illetve a monaco érdeklődéséről írnak, de állítólag ranieri nincs oda az ötletért.

egyébként fábi ma 31 éves.

ha valakit érdekelnek a legfrissebb pletykák, nézze a tuttojuve főoldalát, a legelső bejegyzés egy folyamatosan frissített mercatós poszt. csak azért nem linkelem direktben, mert ha frissítik a poszt címét, akkor az url is változik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-31, 07:19

EsztéNégy írta:
Hernanes állítólag megy az izébe. Ez az Osvaldo-dolog remélem csak kamu, semmi szükségünk nincs rá.
ez a két dolog együtt azt jelentheti, hogy ma mégis létrejöhet a Vucinic-Guarin csere, gondolom kölcsön+opcióval, hogy az Ellenség szurkolókat is leszereljék
nekünk túl sok csatárunk van, az Ellenség csatárt keres, Hernanest vehetjük Guarin pótlásának és az internek sem érdeke hogy Guarint fizesse a semmire
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 22:12

Hernanes állítólag megy az izébe. Ez az Osvaldo-dolog remélem csak kamu, semmi szükségünk nincs rá.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 21:36

Szóval igazoltunk egy 6. csatárt. Már nagyon kellett...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 20:27

[quote="simoon"]
zetterberg40 írta:


Én ilyet nem látok sehol. Link esetleg?

Ellenben Osvaldo egyre biztosabb. Di Marzio szerint a kölcsönért nem kell fizetni, nyáron 20 millióért megvásárolható, ami szerintem valami egészen beteges összeg. Ő aztán tényleg balhés játékos, ha jól tudom a Soton is azért szabadulna tőle, mert nekiment az egyik csapattárásnak. Ráadásul a római időszakából sem az maradt meg, hogy ismerné az alázat fogalmát (jó, Vucsival is ez volt a gondom érkezésekor).

Így viszont valaki menni fog. Ha nem Vucsi, akkor Q vagy a kicsi.

idiota vagyok
ma beparazok mindent

kitettek az instagramra h elkoszon
de baaazzz, nem mert elmegy hanem mert
'fogadooranak' vege

utalom a mai napot

http://instagram.com/p/jzOAhuohMG/


https://youtu.be/QV8AuukKSmk
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 20:23

grr


A hozzászólást simoon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-01-30, 20:30-kor.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 20:05

simoon írta:
ha jol ertem felre akkor Kwadcsi elbucsuzott az instan..
mivan?

Én ilyet nem látok sehol. Link esetleg?

Ellenben Osvaldo egyre biztosabb. Di Marzio szerint a kölcsönért nem kell fizetni, nyáron 20 millióért megvásárolható, ami szerintem valami egészen beteges összeg. Ő aztán tényleg balhés játékos, ha jól tudom a Soton is azért szabadulna tőle, mert nekiment az egyik csapattárásnak. Ráadásul a római időszakából sem az maradt meg, hogy ismerné az alázat fogalmát (jó, Vucsival is ez volt a gondom érkezésekor).

Így viszont valaki menni fog. Ha nem Vucsi, akkor Q vagy a kicsi.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 19:06

mbence írta:
s4tch írta:
hú, csak úgy özönlenek a hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444

- isla - dortmund!  albino 
- vucsinics - arsenal!  king 
- vucsinics - valencia!  affraid 
- q - monaco!  elephant 
- osvaldo - juve!  scratch 
- gabbiadini - juve!  drunken 
- ranocchia - juve!  pig 
- guarin - juve!  flower 

meglepne, ha ebből akár 2 transzfer is megvalósulna.

főleg az isla-dortmund konstrukció

ha jol ertem felre akkor Kwadcsi elbucsuzott az instan..
mivan?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 18:16

s4tch írta:
hú, csak úgy özönlenek a hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444

- isla - dortmund!  albino 
- vucsinics - arsenal!  king 
- vucsinics - valencia!  affraid 
- q - monaco!  elephant 
- osvaldo - juve!  scratch 
- gabbiadini - juve!  drunken 
- ranocchia - juve!  pig 
- guarin - juve!  flower 

meglepne, ha ebből akár 2 transzfer is megvalósulna.

főleg az isla-dortmund konstrukció

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 15:29

a sky szerint vucsinics kitalálta, hogy nem megy sem a valenciába, sem az arsenalba, hanem inkább marad itt, és megpróbálja visszaszerezni a helyét a kezdőben.

 bom 

ha ez igaz, akkor az osvaldo-téma is felejtős. pedig a mérleg szempontjából nem lett volna hülyeség eladni mirkót: 7,5 a könyv szerinti értéke, és ha drágábban elmegy, az nyereségként jelentkezik. valamennyire ellenpontozta volna a kieső bl-bevételt. ugyanez igaz q-ra, aki papíron kb. 5 milliót ért év elején.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-30, 13:47

hú, csak úgy özönlenek a hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444

- isla - dortmund!  albino 
- vucsinics - arsenal!  king 
- vucsinics - valencia!  affraid 
- q - monaco!  elephant 
- osvaldo - juve!  scratch 
- gabbiadini - juve!  drunken 
- ranocchia - juve!  pig 
- guarin - juve!  flower 

meglepne, ha ebből akár 2 transzfer is megvalósulna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-29, 23:30

zetterberg40 írta:
Di Marzio most épp azt írja, ha Vucskó megy, akkor Osvaldo jöhet. Anyám borogass.

Márpedig elvileg megvan a megállapodás. Kölcsönbe jön opcióval...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-29, 17:24

Szerintem Párizsban pont tudnának versenyezni a fizetésével, és még játszana is, nem is keveset.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-29, 13:20

s4tch írta:
mbence írta:
akkor matuidi pacsizhatna nyáron pogbával. torinoban

ő tényleg jó játékos. nem tudom, mennyibe kerülne, de 2 guarint adnék érte.

nem mondok újat, verrattit kéne valahogy onnan megvenni. ő + cuadrado tökéletes erősítés lennének.

a City nagyon környékezi Matuidit, azzal a fizetéssel meg nem tudunk versenyezni amit a tevezsokék adnának neki, persze ha az érdeklődés valóban igazi
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-29, 10:45

menezt zseniális képességű lusta gecinek tartom. amit én láttam belőle, az alapján vucsinics hozzá képest egy leszegett fejjel igát húzó sztanahovista barom. persze ha változott, és képes visszajönni védekezni, az egy hatalmas plusz. nagy zsugás, ott van benne a potenciál, de azért nem véletlen, hogy a romából és a psg-ből is kiszorult.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2014-01-29, 09:56

nagy fogás lenne elhozni a nyáron ingyen
valaki mondta még régebben, hogy Ménezt kifejezetten diszlájkolja, azt hiszem épp te voltál, s4tch (ha nem, akkor bocs)
elég rendesen kikupálódott a szajna partján, óiási lenne, ha a kobra nyáron elhozná barzaglipénzért mindkettőt

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: