Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 19:38

LeRoi10 írta:

Szerintem Mandzu maga kéri majd, hogy mehessen, és ez teljesen érthető is lenne. Ő mégiscsak egy igazi center. Nem hiszem, hogy hosszabb távon vállalná a hátvédnek visszazáró balszélső szerepét. Ha mégis akkor legendává is válhat.

Nekem úgy tűnik élvezi ezt a posztot, centerként sokkal többet csalta a focit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 19:02

CsT írta:
Az a baj nekünk nem szimpla verőember kellene, hanem olyan aki támadni is tud mint anno #buzividal, sőt Pjanic mögé is kellene valaki, aki mondjuk egy kicsit is tud fazont szabni (ez lehet mondjuk Bentancur is, őt még csak youtubon láttam). Contit tényleg nagyon jó lenne megszerezni, akkor legalább Desijjó nem jönne, Licht-et idén eladnám, aztán meg 1 év múlva jöhet Alves helyett vissza Lirola. Schick is jó lenne, legalább lenne rivális a malacnak, hogy ne rúgjon bele mindent a kapusba mint tegnap. Mandzut viszont nem engedném el, hozzá hasonló mentalitású és munkabírású szélső szerintem nincs, plusz a fejjátéka is nagyon fontos eleme a játékunknak.
Szerintem Mandzu maga kéri majd, hogy mehessen, és ez teljesen érthető is lenne. Ő mégiscsak egy igazi center. Nem hiszem, hogy hosszabb távon vállalná a hátvédnek visszazáró balszélső szerepét. Ha mégis akkor legendává is válhat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 18:30

Az a baj nekünk nem szimpla verőember kellene, hanem olyan aki támadni is tud mint anno #buzividal, sőt Pjanic mögé is kellene valaki, aki mondjuk egy kicsit is tud fazont szabni (ez lehet mondjuk Bentancur is, őt még csak youtubon láttam). Contit tényleg nagyon jó lenne megszerezni, akkor legalább Desijjó nem jönne, Licht-et idén eladnám, aztán meg 1 év múlva jöhet Alves helyett vissza Lirola. Schick is jó lenne, legalább lenne rivális a malacnak, hogy ne rúgjon bele mindent a kapusba mint tegnap. Mandzut viszont nem engedném el, hozzá hasonló mentalitású és munkabírású szélső szerintem nincs, plusz a fejjátéka is nagyon fontos eleme a játékunknak.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 16:29

EsztéNégy írta:
Az egy kicsit meredek, hogy Paredest favorizálja bárki Tolissoval szemben, főleg, hogy utóbbi a védők és Higany között bárhol tudna játszani. Én hoznék egy embert középre Lufifej mellé, és nem Keddi/Marcsi minőségével gondom, csak üveglábú mindkettő. Érdekes lesz a mercato, szerintem ezzel a dominanciával és BL-versenyképességgel kb. bárkit le tudunk igazolni, akinek nem csillagászati az ára. Az én álmom még mindig Sánchez az ágyúsoktól, bár bevallom őszintén, hogy nekem a baloldali mindenes Mandzsu a szezon embere idén, így ha marad a szerb, annyira nem is kéne Alexis.

Nekünk nem elsősorban Tolissora lenne szükségünk, a gólokat szállítja Pjanic, egy verőember kellene, Bakayoko vagy ilyesmi, vagy egy energiagóc Verratti.  Mandzut és Khedirát én eladnám a nyáron, amíg pénzt lehet kivenni belőlük. Bármennyire is imádom Mandzut de nem az a játékos akit ne lehetne pótolni, Khedirát meg pláne., 11 3Xes játékos van a csapat ez rengeteg. A védelemben nem gond, oda kell a rutin, meg oda már ott van Rugani, Caldara, Alex Sandro és nagyon remélem Conti. De a kpra és a támadósorba kell a lendület meg a friss vér. Conti, verőlegény a kpra és Morata vissza meg 1-2 kiegészítő ember azok helyére akiknek a seggét már nagyon töri a pad, ennyi kellene.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 15:55

Az egy kicsit meredek, hogy Paredest favorizálja bárki Tolissoval szemben, főleg, hogy utóbbi a védők és Higany között bárhol tudna játszani. Én hoznék egy embert középre Lufifej mellé, és nem Keddi/Marcsi minőségével gondom, csak üveglábú mindkettő. Érdekes lesz a mercato, szerintem ezzel a dominanciával és BL-versenyképességgel kb. bárkit le tudunk igazolni, akinek nem csillagászati az ára. Az én álmom még mindig Sánchez az ágyúsoktól, bár bevallom őszintén, hogy nekem a baloldali mindenes Mandzsu a szezon embere idén, így ha marad a szerb, annyira nem is kéne Alexis.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 15:21

zetterberg40 írta:
Paratici mostanában talán erre az ébenfekete targoncásra Mamadou Coulibalyra van ráizgulva leginkább. Őt látta már valaki?
Paratici Kessiére is nagyon rá volt állva még a nyáron, de gondolom Marrotta/ Kessie semmilyen játéka meggyőzte, hogy engedjük át szépen 30 misiért a Milannak. Egyébként Coulibaly életútját érdemes elolvasni, nem semmi a srác:
http://www.espnfc.com/us-pescara/story/3097678/pescaras-mamadou-coulibaly-impresses-in-serie-a-after-two-year-journey-from-senegal

Nedved Schickre gerjed, ezt is meg tudom érteni. 25 misi van a kivásárlási záradékában, közel vagyunk hozzá, hogy kipengessük.

Allegrinek a hírek szerint nincs szüksége Tolissora, inkább féláron Paredesre fáj a foga.

Bernardeschi jövőhéten ül össze a Viola vezetésével, hogy vázolják neki mik is a klub tervei. Nem lesz egyszerű prezi abban a tudatban, hogy Badelj, Rodriguez biztosan távozik. Marrotta már várja a lepattanót.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 13:54

Paratici mostanában talán erre az ébenfekete targoncásra Mamadou Coulibalyra van ráizgulva leginkább. Őt látta már valaki?
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 11:37

o
s4tch írta:
http://juventusfc.hu/roma-erdeklodes-lemina-irant/

tudom, köcsög nyelvtannáci vagyok, de ezt tényleg nehéz ép ésszel felfogni. eleve a cím letaglózó erejű: roma érdeklődés? tehát mondjuk farkas flórián vagy gáspár győző meg akarja venni leminát? a _cikk szövegét is érdemes lenne kielemezni, annyi baki és magyartalan ökörség van benne, hogy ha szerepelne benne messi, megesküdnék rá, hogy joógabi írta. mintha araya fordítóval készült volna az egész.
100% h fordítóval dolgoznak
rengeteg a magyartalan szófordulat
szinte minden írásukban
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 10:42

s4tch írta:
http://juventusfc.hu/roma-erdeklodes-lemina-irant/

tudom, köcsög nyelvtannáci vagyok, de ezt tényleg nehéz ép ésszel felfogni. eleve a cím letaglózó erejű: roma érdeklődés? tehát mondjuk farkas flórián vagy gáspár győző meg akarja venni leminát? a _cikk szövegét is érdemes lenne kielemezni, annyi baki és magyartalan ökörség van benne, hogy ha szerepelne benne messi, megesküdnék rá, hogy joógabi írta. mintha araya fordítóval készült volna az egész.

gyöngyszem  drunken

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-18, 10:19

http://juventusfc.hu/roma-erdeklodes-lemina-irant/

tudom, köcsög nyelvtannáci vagyok, de ezt tényleg nehéz ép ésszel felfogni. eleve a cím letaglózó erejű: roma érdeklődés? tehát mondjuk farkas flórián vagy gáspár győző meg akarja venni leminát? a _cikk szövegét is érdemes lenne kielemezni, annyi baki és magyartalan ökörség van benne, hogy ha szerepelne benne messi, megesküdnék rá, hogy joógabi írta. mintha araya fordítóval készült volna az egész.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-13, 19:23

zetterberg40 írta:
Fabinhonak és Tolissonak is megvan a maga előnye. Ha Vidal-szerű játékost akarunk, akkor szerintem Tolisso az emberünk, ha védekezőbbet, akkor Fabinho. A brazil jobb hátvédben is jó, viszont Mendes az ügynöke, aki kb Raiola kategória. Előszeretettel irányítja az ügyfeleit oda, ahonnan neki esik a legtöbb, pl Manchester. Ráadásul az ügyletei mögött gyakran sántít valami.

Goretzka->Bayern, ha minden igaz. Sokszor emlegették velünk, de nem meglepő, hogy Dahoud után még egy német válogatottat már nem engednek máshova.

Goretzka már a harmadik német érkező lenne a Bayernben Süle és Rudy után, rendesen belefogtak a németesítésbe, és elvileg a Leverkusenből Julian Brandt is oda fog menni. A négyből három fiatal tehetség, Rudyt pedig ingyen szerezték meg. Félelmetes, a Bayernnek mekkora hatalma van Németországban, más kérdés, hogy Olaszország és a Juve kontextusában hasonlóképpen - csak kicsit kevésbé erősen - megvan.

Apropó, ingyen igazolások, elvileg Pepe marad Európában, Milánó csúnyábbik felébe kerül. Most a Zinternél ismét próbálkoznak egy ütőképes keret kialakításával, amilyen nevek repkednek velük kapcsolatban... Spalletti elméletileg előszerződést írt alá velük, más kérdés, hogy Simeone is jelölt, a kínaiak pedig Contet akarják. Ha a tapasztalati tényezőt is a keret részévé teszik 1-2 játékos révén, akkor lehet is belőlük valami a következő szezonban.

A Milan Ricardo Rodriguezzel és Musacchioval erősít jó eséllyel, Belottit szeretnék megszerezni, szóval Milánóban azért elkezdenek erősíteni. A BL-döntőt követő két hét lesz számunkra érdekes, akkor biztosan lesz bejelentés újakról.

Mendes a nagykutya az ügynökök között, Raiolanak összességében "gyengébbek" a kilensei, és ki tudja, a Pogba-transzferre talán szeretne valami választ adni most nyáron. Más kérdés, hogy ameddig Raiola ügyfeleit Manchesterbe irányította, addig Mendeséi között a Realban, Bayernben és Barcaban is vannak, és most olyan játékosokat próbál eladhatóvá tenni, mint Bernardo Silva, Andre Silva, Nelson Semedo. Falcao ügynöke is Mendes, talán emlékszünk, milyen szerződéseket harcolt ki a kolumbiainak.
Ettől függetlenül Fabinhora érdemes lenne rápróbálni. Ami mellette szól, hogy jelenleg a középpályán túlsúlyban vannak az okos játékosok. Vidal hiánya másfél évig volt érezhető, most tavaszra állt össze a csapat, és jó látni, hogy ameddig mi a BL-döntőbe jutunk észjátékkal, addig Vidal a magas IQ-jával erősen felelősségre vonható a Bayern kiesését illetően. Szerintem Fabinho jobban illene a jelenlegi Juventusba, más kérdés, hogy Allegri mit szeretne a következő szezonban kialakítani.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-13, 17:32

Fabinhonak és Tolissonak is megvan a maga előnye. Ha Vidal-szerű játékost akarunk, akkor szerintem Tolisso az emberünk, ha védekezőbbet, akkor Fabinho. A brazil jobb hátvédben is jó, viszont Mendes az ügynöke, aki kb Raiola kategória. Előszeretettel irányítja az ügyfeleit oda, ahonnan neki esik a legtöbb, pl Manchester. Ráadásul az ügyletei mögött gyakran sántít valami.

Goretzka->Bayern, ha minden igaz. Sokszor emlegették velünk, de nem meglepő, hogy Dahoud után még egy német válogatottat már nem engednek máshova.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-13, 17:00

Tankcsapda írta:

Azért is írtam, hogy pletyka is lehet. Azért a négy említett névből kb. csak Fabinho az, akit csak mostanában emlegetnek. Szerintem jobb lenne, mint Tolisso, erősebb a védőmunkája, és jobban is illik az átigazolási politikánkba, hiszen a dél-amerikai vonalat Marrottaék régóta "erőltetik". Vidal, Cáceres, Lúcio, Isla, Tévez, Pereyra, (Romulo), Neto, Dybala, Sandro, Cuadrado, Hernanes, Dani Alves, Higuaín, ez hat év termése (még az is lehet, hogy a teljesség igénye nélkül), ebből hét játékos érkezett a BL-döntő óta. Nem lennék meglepve, ha egy, esetleg két dél-amerikai játékost megint fogunk igazolni. Persze jelen esetben ha nem Fabinho, hanem Tolisso érkezne, nagyon elkeseredve nem lennék.

Az összeg meg bőségesen elég kell, hogy legyen nyárra, ennél kevesebből is meg lehet oldani az erősítést, más kérdés, hogy Marrottaék egy másik tendenciát is felállítanak, miszerint kell egy nagy igazolás és egy másik komoly, de szolidabb visszhangú játékos. Két éve Dybala és Sandro, tavaly Higuaín és Pjanic voltak, kíváncsi vagyok, most is hasonló elvet követnek-e.

Szerintem Tolisso sokoldalúbb meg sok aspektusban tud még fejlődni. Én őt Nainggolanhoz hasonlítanám a cigi meg az oltári tuskóság nélkül. Az hogy mire van inkább szükségünk meg nyilván ízlés kérdése. A dél-amerikai vonal szerintem nem tudatos, ill. kvóta miatt ez EUs játékosok eleve jobbak.

Az összeg is a bs generator része, a vezetőség motivációit ill. konkrét terveit nem ismerik az újságírók csupán a becsült bevételek alapján találgatnak. De nincs az sehol megírva, hogy ha 287 milliót kaszálunk annak a felét játékosokra költjük. Szerintem sok függ Allegri elképzeléseitől is a fiatalok kapcsán, kit akar/lehet beépíteni, az ifi stratégia egyelőre eléggé ködös (miközben Allegri a Barca rendszerét emlegette). A padunkon azért bőven lehet fejleszteni, van akit ki lehet vágni (pl Lemina, Sturaro - de őt nem fogjuk), a helyükön ilyen Bentancur féle tehetségek kaphatnának lehetőséget. Csatár poszton én Keannel számolnék (nem Cuadradoval kellene bohóckodni), a védelemben egyébként is megvan az őrségváltás és az izmos pad. Nálam amúgy Asamoah semmivel sem jobb a bal oldalon mint Lichti a jobb oldalon, de padra szerintem jók lesznek, ezért sem tartom fontosnak, hogy ide igazoljunk. Amíg Alves nem hanyatlik addig pénzkidobás idehozni valakit (mint anno Alex Sandro).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-13, 11:56

Krisz írta:


Ezek a szamok meg nevek egyelore elegge bullshit generator infok. Én nem sok mimdent szurnek le belole.
Egyebkent szerintem nekünk kell egy Vidal feld b2b, mondjuk Tolisso és szélsők és kb ennyi. Buffon utodjan is lehet gondolkodni, de ennel többet szerintem nem kell a csapatra költeni, feltetelzve hogy marad a mostani felallas/taktika.

Azért is írtam, hogy pletyka is lehet. Azért a négy említett névből kb. csak Fabinho az, akit csak mostanában emlegetnek. Szerintem jobb lenne, mint Tolisso, erősebb a védőmunkája, és jobban is illik az átigazolási politikánkba, hiszen a dél-amerikai vonalat Marrottaék régóta "erőltetik". Vidal, Cáceres, Lúcio, Isla, Tévez, Pereyra, (Romulo), Neto, Dybala, Sandro, Cuadrado, Hernanes, Dani Alves, Higuaín, ez hat év termése (még az is lehet, hogy a teljesség igénye nélkül), ebből hét játékos érkezett a BL-döntő óta. Nem lennék meglepve, ha egy, esetleg két dél-amerikai játékost megint fogunk igazolni. Persze jelen esetben ha nem Fabinho, hanem Tolisso érkezne, nagyon elkeseredve nem lennék.

Az összeg meg bőségesen elég kell, hogy legyen nyárra, ennél kevesebből is meg lehet oldani az erősítést, más kérdés, hogy Marrottaék egy másik tendenciát is felállítanak, miszerint kell egy nagy igazolás és egy másik komoly, de szolidabb visszhangú játékos. Két éve Dybala és Sandro, tavaly Higuaín és Pjanic voltak, kíváncsi vagyok, most is hasonló elvet követnek-e.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-13, 07:39

Krisz írta:

Ezek a szamok meg nevek egyelore elegge bullshit generator infok. Én nem sok mimdent szurnek le belole.
Egyebkent szerintem nekünk kell egy Vidal feld b2b, mondjuk Tolisso és szélsők és kb ennyi. Buffon utodjan is lehet gondolkodni, de ennel többet szerintem nem kell a csapatra költeni, feltetelzve hogy marad a mostani felallas/taktika.

Nálam Licht pótlása is igencsak időszerű lenne már...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-13, 05:55

Tankcsapda írta:


Fabinhoról az utóbbi időben többször olvastam, hogy érdeklődünk iránta. Elvileg 30 millió körül megszerezhető, bár elég hihetetlennek tűnik a csapattársai várható vételárai mellett. Elsősorban ő jöjjön, ha a kettő közül valakit kellene mondani. Ha mégis igaz, és a Fabinho-De Sciglio duót olyan 45 millióért meg tudnánk szerezni, akkor még bőven maradna pénz erősíteni előre is. Keita/Schick és a nagy név. Kb. 125-130 millió €-t biztosít a vezetőség erősítésre a hírek/pletykák szerint, bőven van miből gazdálkodni.

Ezek a szamok meg nevek egyelore elegge bullshit generator infok. Én nem sok mimdent szurnek le belole.
Egyebkent szerintem nekünk kell egy Vidal feld b2b, mondjuk Tolisso és szélsők és kb ennyi. Buffon utodjan is lehet gondolkodni, de ennel többet szerintem nem kell a csapatra költeni, feltetelzve hogy marad a mostani felallas/taktika.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-12, 22:16

zetterberg40 írta:
Tielemans->Monaco

Bakayoko, Fabinho közül szerintem egy tutira megy. Bármelyik jöhet ide Smile))

Fabinhoról az utóbbi időben többször olvastam, hogy érdeklődünk iránta. Elvileg 30 millió körül megszerezhető, bár elég hihetetlennek tűnik a csapattársai várható vételárai mellett. Elsősorban ő jöjjön, ha a kettő közül valakit kellene mondani. Ha mégis igaz, és a Fabinho-De Sciglio duót olyan 45 millióért meg tudnánk szerezni, akkor még bőven maradna pénz erősíteni előre is. Keita/Schick és a nagy név. Kb. 125-130 millió €-t biztosít a vezetőség erősítésre a hírek/pletykák szerint, bőven van miből gazdálkodni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-12, 21:28

Tielemans->Monaco

Bakayoko, Fabinho közül szerintem egy tutira megy. Bármelyik jöhet ide Smile))
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-12, 20:46

EsztéNégy írta:


Engem is eléggé meglep, most, hogy már csak 2 belső védővel játszunk, eléggé luxus őt idehozni 3 éves szerződéssel. Maximum akkor értem meg, hogy Barzagli visszavonul/eladjuk a szezon végén, esetleg eladunk valakit (Bonucci), vagy nem igazán terveztük be azt, hogy Caldara kezdő közelébe jön jövő nyáron.

Nem meglepő, de annyira nem is érthető. Ha azt vesszük, nem nagyon volt olyan játékos, akire egy meghatározott opciót ne érvényesítettek volna Marrottaék. Rossz felidézni Motta esetét, szomorú volt, hogy véglegesítették. Másfelől viszont egyértelmű csereemberért ennyit kiadni igazi luxus. De akár arra is gondolhattak, hogy Caldaranak idő kell, addig lesz egy tapasztalt védő még előtte a sorban, és türelmesen kivárják az új fiú felépítését. (Apropó, jövőre talán Ruganinak kicsivel fajsúlyosabb helyet kellene biztosítani a rangsorban, máskülönben nem lesz túl türelmes)

Viszont nézzük azt a részét a dolgoknak, hogy ameddig mi megtehetjük, hogy cserejátékosért adunk ki ennyit, addig az építkezni kezdő Milan ennyiért alapembert fog vásárolni. Ennyivel járunk előttük, ez hatalmas differencia.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-12, 18:55

kilopo írta:
Benatia véglegesítésre kerül. Mostanában nem nagyon volt róla szó, engem kicsit meglepett. Így van figyelembe vehető ember a 2 középső helyre. Kicsit soknak érzem, hogy mindenkinek jusson elég játékperc.

Engem is eléggé meglep, most, hogy már csak 2 belső védővel játszunk, eléggé luxus őt idehozni 3 éves szerződéssel. Maximum akkor értem meg, hogy Barzagli visszavonul/eladjuk a szezon végén, esetleg eladunk valakit (Bonucci), vagy nem igazán terveztük be azt, hogy Caldara kezdő közelébe jön jövő nyáron.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-12, 18:34

Benatia véglegesítésre kerül. Mostanában nem nagyon volt róla szó, engem kicsit meglepett. Így van figyelembe vehető ember a 2 középső helyre. Kicsit soknak érzem, hogy mindenkinek jusson elég játékperc.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-10, 00:34

Most láttam egy komolyabb összeállítást Schick szezonjáról és elemzést a játékáról. Előttem mindeg egy magas, erős, tipikusan bója center villant fel amikor róla volt szó. Hát ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Van bőven potenciál a srácban, reméljük a Nedved-faktor, esetleg Bentancur, a jó kapcsolat és az egy éves kölcsön elég meggyőző lesz a Sampnak. Nem azt mondom, hogy feltétlenül ő kell nekünk, de ha már fiatal centert keresünk nem lenne rossz választás.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-06, 14:14

zetterberg40 írta:
Bármi lesz a szezon vége, remélem idén nem hisztizik be senki, hogy menni akar. Csak mert a sajtó már kezdi: 60 millió Bonucciért, 70 millió Szandiért, mindkét ajánlat a Citytől...

Az viszont jó, hogy Allegriről elhallgattak, formalitásnak tekintik a szerződéshosszabbítását. A Hal állítólag tovább akarja fiatalítani a csapatot a Pjaca, Kean, Caldara, Orsolini, Bentancur vonal fokozatos beépítésével.

Azért Allegrinek minden egyes nyilatkozatánál felteszik a kérdést a szerződéséről, már nem tudom, hányszor mondta el, hogy nem időszerű erről beszélnie, mert csak erre a szezonra akar koncentrálni. Jó eséllyel meglesz a hosszabbítás is, legalábbis én kifejezetten örülnék neki. Nem mondom, hogy nem lehet megfelelő pótlást találni, de jó lenne nem kockáztatni a jelenlegi fejlődésünket.

Szerintem ez az a szezon, amikor a játékosok már nem gondolkodhatnak az előrelépésben egy esetleges klubváltással. Ha valaki menni akar, annak nyilvánvalóan megvan a lehetősége a távozásra, de legfeljebb egy új kihívás reményében. Szerintem Sandro maradni fog, elvégre ő választhatta volna két éve is a Cityt, de mindenképpen ide akart igazolni. Persze lehet, hogy maníros szöveg a "Juve volt az álmom" kijelentése a leigazolását követően, de talán nem alaptalan, ha azt vesszük, hogy valószínűleg jobb ajánlat ellenére igazolt hozzánk. Bonucci esetében meg csupán az a kérdés, hogy érez-e elég motivációt, mert azért ő már hosszú ideje van a klubnál, ha ő új kihívásokra vágyna, valahol meg lehet érteni. Más kérdés, hogy a Cityben tuti leépül, mert Pepnél a védők tudása a taktikánál fogva csökkenni szokott. Nekem Bonu az egyik kedvencem a keretből, a világ egyik legjobb védője, nehéz lenne pótolni...de Sandrot még inkább, nagyon kevés igazán jó szélső hátvéd van, gondolom, mindenki emlékszik, mit leszenvedtek Marottaék (és Seccoék), mire sikerült megoldani a balhátvéd posztot.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-06, 11:38

Bármi lesz a szezon vége, remélem idén nem hisztizik be senki, hogy menni akar. Csak mert a sajtó már kezdi: 60 millió Bonucciért, 70 millió Szandiért, mindkét ajánlat a Citytől...

Az viszont jó, hogy Allegriről elhallgattak, formalitásnak tekintik a szerződéshosszabbítását. A Hal állítólag tovább akarja fiatalítani a csapatot a Pjaca, Kean, Caldara, Orsolini, Bentancur vonal fokozatos beépítésével.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-03, 23:35

Közben Orsolinit választották a serie bé legjobb fiataljának!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-05-02, 16:31

verratti meg monacóban van az ügynökével együtt:
http://allezparis.fr/mercato/verratti-agent-a-monaco-enflamment-litalie-28082.html
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-04-28, 07:52

Krisz írta:

Szelen azert elszaladgalna.

így van, mandzukicból is milyen fasza balbekk lett...  Laughing
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-04-27, 22:54

Krisz írta:

Szelen azert elszaladgalna.
Mondjuk abból kiindulva, hogy a kis Inzaghi mennyire megnevelte Felipe Andersont, lehet Comanon is lehetett volna igazítani.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-04-27, 20:33

A klub is megerősítette. Azt írják, 19 milliós profitot termelt.

Kicsit más:
Albanian club Partizani Tirana hired Moggi as their new transfer consultant and he was presented to the media by the President ahead of the Tirana derby.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-04-27, 20:24

tjunior írta:
Kerestünk 28 millát a srácon, soha rosszabbat.

Szerintem is így van. Szinte semmit nem bizonyított, ennyiből Alex Sandrot is meg tudtuk szerezni.

Egyébként passzolna ő ebbe a jelenlegi felállásba, ha kicsit is tudna védekezni. Plusz az ő mentalitását még pofozgatni kellett volna ahhoz, hogy ideillő játékos legyen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-04-27, 17:13

LeRoi10 írta:

Ha Ancelotti marad passzolják is tovább a Pepnek 40-45 misiért. Ennek ellenére jó üzletet csináltak vele Marottáék, ebben a 4-2-3-1ben sem lenne helye.
Szelen azert elszaladgalna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: