Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-07, 09:26

zetterberg40 írta:
Na és ahhoz mit szóltok, hogy a Milan gondjait Biglia és a patkány kapcsán az a Banca Ifis orvosolta bankgarancia biztosításával, amely kapcsolatban áll az Agnelli családdal?

Nyugi, a középpályára Strootman érkezik, a római lapok megírták, hogy kicsengeti a klub a 45 milliós kivásárlási árát...

Di Marzio szerint a támadórészleg minden posztjára két játékost akar a klub (Mandzu/Pjaca, Dyb/Bernát, Koszta/Pumukli, Malac/Keita), ezért tartja magát a Keita pletyka. Az én személyes véleményem az, hogy Keita leigazolása Pumukli eladását jelentené, amit egyrészt nem akarok, másrészt teljességgel kizárja a minimális esélyét Csikk újratárgyalásának. Keita jó játékos lehet, Csikk viszont szvsz klasszis. Jól mutat majd az izében...
Strootmanért a mai árak mellett nem pénz a 45 milla. Amúgy is, idén még nem raboltunk le egyetlen közvetlen riválist sem ( hacsak desíjót nem tekintjük annak), hiányérzetem van.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-07, 08:56

Na és ahhoz mit szóltok, hogy a Milan gondjait Biglia és a patkány kapcsán az a Banca Ifis orvosolta bankgarancia biztosításával, amely kapcsolatban áll az Agnelli családdal?

Nyugi, a középpályára Strootman érkezik, a római lapok megírták, hogy kicsengeti a klub a 45 milliós kivásárlási árát...

Di Marzio szerint a támadórészleg minden posztjára két játékost akar a klub (Mandzu/Pjaca, Dyb/Bernát, Koszta/Pumukli, Malac/Keita), ezért tartja magát a Keita pletyka. Az én személyes véleményem az, hogy Keita leigazolása Pumukli eladását jelentené, amit egyrészt nem akarok, másrészt teljességgel kizárja a minimális esélyét Csikk újratárgyalásának. Keita jó játékos lehet, Csikk viszont szvsz klasszis. Jól mutat majd az izében...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-06, 15:51

Krisz írta:


Szerintem ugyanaz mint Pereyra, sehol nincs meg igazán a posztja, de ha egy más időben születik nagy király lett volna. Én nem sajnálom egyáltalán.

Érdekes lenne, ha Lemina menne, és valóban ennyiért, akkor ott tartunk, hogy pluszos a mercato. Ergo bőven van gempa költen. 

Mégsem lehet azt mondani, hogy erősödtünk volna. Sőt úgy vélem, hogy jelentősen gyengültünk. A védelmünket jellemző stabilitás tovaszállt, a középpályánk olyan szilárd, mint a futóhomok, elől pedig az egy főre eső jó játékosok száma kiváló.

Tehát ott tartunk hogy van egy nem létező középpályánk, egy túlzsúfolt támadó szekciónk, és egy átjáróház védelmünk. Ha és amennyiben nem érkezik minimum egy futóbolond középpályás, egy szélső védő, és egy középső védő, nagy bajok várhatók. Ezeket darabját le lehet hozni 20-25M környékén. Amennyiben tartjuk magunkat a Cancelo-Matuidi-Manolas? háromashoz.

Viszont ha tudott volt Bonucci és Alves hisztije, a faszért adtuk oda Caldarrát és Spinazzolát az Atalanának? Ezek a dühítő amatőrségek.

Ennek tükrében a Keita pletykát kajak nem értem. Lejár a szerződése, és fullon vagyunk támadóval. Annyira kretén üzlet lenne, hogy szinte biztos vagyok az érkezésében.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-05, 19:15

LeRoi10 írta:

Régóta hajtjuk már, francia néger játékosokkal nem nagyon lehet bukni. 8-10 milliós plusszal adjuk tovább, úgy, hogy egy kezemen megtudom számolni hány jó meccse volt 2 év alatt. 
Sajnálom mert én még mindig látok benne fantáziát, de nagyon nem illik ebbe a csapatba. Szerintem a Sotonban fasza lesz és 2 éven belül megy valamelyik top6-os csapatba.

Szerintem ugyanaz mint Pereyra, sehol nincs meg igazán a posztja, de ha egy más időben születik nagy király lett volna. Én nem sajnálom egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-05, 18:53

zetterberg40 írta:


18+2 millióért. Nem is rossz ár. Hétfőn orvosi.
Régóta hajtjuk már, francia néger játékosokkal nem nagyon lehet bukni. 8-10 milliós plusszal adjuk tovább, úgy, hogy egy kezemen megtudom számolni hány jó meccse volt 2 év alatt. 
Sajnálom mert én még mindig látok benne fantáziát, de nagyon nem illik ebbe a csapatba. Szerintem a Sotonban fasza lesz és 2 éven belül megy valamelyik top6-os csapatba.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-05, 18:23

CsT írta:
Leminát lehet ott is hagyjuk a meccs után a Soton-nak! Smile

18+2 millióért. Nem is rossz ár. Hétfőn orvosi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-05, 18:06

Leminát lehet ott is hagyjuk a meccs után a Soton-nak! Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-04, 21:27

Mandragora 1 évre a Crotonéhoz került kölcsönbe mindenféle opció nélkül. 
Nagy a bizodalmam a srácban, nem lehet véletlen, hogy Gasperini, Evani és Oddo is nagy potenciált lát(ott) benne. Tessék szépen játszani és sérülés nélkül lehozni a szezont, jövőre pedig várjuk vissza.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 21:45

http://statgalamb.blog.hu/2017/08/03/neymar_meger_egy_miset

Ajánlom figyelmetekbe Legris írását a Neymar transzferről, minőségi anyag!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 19:14

lol! Bevásárlóközpont - Page 20 20589699_1223102311155787_40123829292367872_n
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 17:33

A Milan bankgaranciái nem igazán besültek

No comment...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 17:28

Amúgy most viccen kívül ha valóban eladjuk Dybalat akkor tényleg meg kell venni Verrattit. Így illik.

Bernátból Del Piero típusú franchise playert lehet nevelni. Oké, nem egy kis csapatból szerváltuk de ő simán lehet a "mi fiúnk" típus, ami meg a marketinget illeti, jóképű gyerek, atletikus alkat, ki lehet úgy pattintani mint CRt, a játéka intelligens, látványos még ha nem is nyom percenként ronáldinnyó cselt. Ez mondjuk nemzetközi szinten nem jelent annyit mint egy Pogba, de első körben nem rossz.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 16:16

LeRoi10 írta:

Tudom, hogy semmi hivatalos, de azért csúnya dolog a profi futball. Verratti ügynöke először hazudozik arról, hogy Marco elvágyódik Párizsból, a srác egy 4 perces videóban 18-szor kér elnézést az ügynöke miatt, mindenkit megnyugtat, hogy marad Párizsban. Ezután aláír a pizzásnak, majd lehet, hogy a PSG akarja eladni őt. I love you

Szerintem a ligánál csak úgy vannak vele, hogy egy 500 milliós buliból azért nekik is biztosan csurran-cseppenne 1-2 misi. Biztos nem ők lesznek az FFP védőangyalai, nem is akarnak azok lenni. Nem hiszem, hogy ilyen amatőrök lennének a PSG-nél és a Barcánál a futball történelem legjelentősebb átigazolásánál. Hivatalosan ugyan nem, de lényegében mindhárom fél megerősítette az átigazolás tényét.

Nemár egyedül több követővel büszkélkedhet (2-szer többel) mint a PSG. 

Ez nem más, mint az eset hírekben tartása. Azóta ezen pörög a világsajtó. Elemi érdek a kenyeret és cirkusz elv alkalmazása. Marketing stragégia, semmi más. Az üzlet meg fog köttetni. Lehet, hogy terrorista pénzből, de kit érdekel a korrektség.

A Bayern és a Juve akik tartják magukat az organikus építkezéshez. A többi egy baszott nagy lufi, ami akármikor kipukkadhat. Ha elapad a dubai pénz, vagy a kínai kamu bankgaranciák (Bonuccit még mindig nem fizették ki) és az orosz oligarcha sem akar többet focicsapatot, a fél labdarúgás összeomlik. 

Ilyenkor vagyok büszke a csapatra, és a vezetőkre.

Update a PSG éves bevétele 524M Eur-volt. Ezek csak a bevételek. Nemár megvásárlása saját erőből nem lehetséges (A tranzakció teljes költsége több ennél), de a mérlegadatokat elnézve hitelből sem (piaci alapon). Röviden, basszák meg.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 15:06

exchaby írta:


ez nem mai. Verratti, Rabiot, Di Maria volt valami nevsoron amit szelloztettek

egyebkent meg

We can confirm Neymar legal representatives went to LaLiga to pay buyout clause and it has been rejected," La Liga said in a statement.
http://www.goal.com/en-ie/news/neymar-transfer-in-limbo-as-la-liga-rejects-222-million-cheq/10ppn7p5uky7e19prowjlil6ua
Tudom, hogy semmi hivatalos, de azért csúnya dolog a profi futball. Verratti ügynöke először hazudozik arról, hogy Marco elvágyódik Párizsból, a srác egy 4 perces videóban 18-szor kér elnézést az ügynöke miatt, mindenkit megnyugtat, hogy marad Párizsban. Ezután aláír a pizzásnak, majd lehet, hogy a PSG akarja eladni őt. I love you

Szerintem a ligánál csak úgy vannak vele, hogy egy 500 milliós buliból azért nekik is biztosan csurran-cseppenne 1-2 misi. Biztos nem ők lesznek az FFP védőangyalai, nem is akarnak azok lenni. Nem hiszem, hogy ilyen amatőrök lennének a PSG-nél és a Barcánál a futball történelem legjelentősebb átigazolásánál. Hivatalosan ugyan nem, de lényegében mindhárom fél megerősítette az átigazolás tényét.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 14:36

CsT írta:
A PSG-nek el kell adnia valakit, ez Verratti lesz

ez nem mai. Verratti, Rabiot, Di Maria volt valami nevsoron amit szelloztettek

egyebkent meg

We can confirm Neymar legal representatives went to LaLiga to pay buyout clause and it has been rejected," La Liga said in a statement.
http://www.goal.com/en-ie/news/neymar-transfer-in-limbo-as-la-liga-rejects-222-million-cheq/10ppn7p5uky7e19prowjlil6ua

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 14:26

Mai agyhalálok:

A PSG-nek el kell adnia valakit, ez Verratti lesz, aki természetesen idejön, sőt Rabiot is. Very Happy Very Happy
A védelembe Gimenez jön az Atletiből Very Happy
Spinát pedig visszahozzuk Rinconért cserébe! Smile
Dybala nem eladó, csak akkor ha ő maga kéri Very Happy és akkor is csak 140 milláért! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 12:45

CsT írta:
Egyre gusztustalanabb dolgok történnek a klub háza táján, most például női csapatot indítunk444!!! Very Happy

A legjobb védekező középpályást hozzuk át a srácokhoz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-03, 11:54

Egyre gusztustalanabb dolgok történnek a klub háza táján, most például női csapatot indítunk444!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 21:01

Petike007 írta:


Ha és amennyiben ez így van, az már több kérdést is felvet. Többek között pénzmosás, terrorizmus támogatása stb. Az UEFA magatartása döntő lesz a transzfer létrejötte után. Nyugalom nincsenek kétségeim, hogy egy korrupt rothadó szervezet, és el lesz mismásolva. Viszont a foci jövője a tét.
Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy hazamegyek és bánatomban megbaszom a teknősöm.

Mivé lesz a világ...

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 18:39

LeRoi10 írta:

A Neymar bizniszben az a mocskosan undorító, hogy július 31-én még felvette a 26 milliós hűségbónuszát, az átigazolás során pedig az FFP miatt nem a PSG fogja kivásárolni, hanem Neymar Qatarból kap 300 misit, amiből ki tudja magát vásárolni  a szerződéséből, így szabadon igazolhatóként kerül a PSG-be. A maradékot pedig zsebre teheti. Ha ez mind igaz az UEFA tényleg megbaszhatja...

Az biztos, hogy ezek a pénzek nem a világunk, de én örülök is ennek. Már Higany is kicsapta a biztosítékot, de ez konkrétan egy 500 milliós csomagnak néz ki a PSG-nek.

Ha és amennyiben ez így van, az már több kérdést is felvet. Többek között pénzmosás, terrorizmus támogatása stb. Az UEFA magatartása döntő lesz a transzfer létrejötte után. Nyugalom nincsenek kétségeim, hogy egy korrupt rothadó szervezet, és el lesz mismásolva. Viszont a foci jövője a tét.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 18:23

CsT írta:

Sőt ,még olyat is olvasni, hogy a Perez bácsi újratárgyalná Jesé ügyét, akit csak jövőre vagy azután kellene kifizetni a PSG-nek , hogy ezzel is elősegítse az ügylet létrejöttét.....
Én is úgy gondolom, hogy a Milan bevásárlása és a Neymar ügy atomjaiban rengeti meg azt a dolgot, hogy érdemes szabályosan és ésszerűen működtetni egy futballklubot....illetve, hogy az FFP létezik-e egyáltalán, mert, hogy a mérce kettős az már biztos.
A Neymar bizniszben az a mocskosan undorító, hogy július 31-én még felvette a 26 milliós hűségbónuszát, az átigazolás során pedig az FFP miatt nem a PSG fogja kivásárolni, hanem Neymar Qatarból kap 300 misit, amiből ki tudja magát vásárolni  a szerződéséből, így szabadon igazolhatóként kerül a PSG-be. A maradékot pedig zsebre teheti. Ha ez mind igaz az UEFA tényleg megbaszhatja...

Az biztos, hogy ezek a pénzek nem a világunk, de én örülök is ennek. Már Higany is kicsapta a biztosítékot, de ez konkrétan egy 500 milliós csomagnak néz ki a PSG-nek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 14:27

zetterberg40 írta:


Szerintem egyszerű a válasz. Az olasz csapatok nagy részének, sőt még a szövetségnek is nagyon megfelelő és kényelmes ez a jelenlegi zavaros, ahol kedvükre mutyizhatnak a résztvevők. Ez ugyan szomorú, de semmi meglepő nincs benne.

Most már hivatalos, hogy Nyálmár lelép Barcelonaból. A klub hivatalos közleményben erősítette meg a távozási szándékát. Beleolvastam az indexes Barca fórumba, nagyon gyorsan zsoldossá változott a srác, akit csak a pénz érdekel, szembeköpi a klubot stb. Szinte sajnálom őket, mintha náluk apróért szotyizgatott volna. Kicsit megtapasztalják, hogy pl az alattuk egy polccal levő csapatoknak milyenek a mindennapjai. Amúgy pedig összességében nyilván azzal értek egyet a transzfer meg a 222 millió kapcsán, hogy ez egy újabb szög a foci koporsójába. Olvastam is valami olyasmit, hogy a Juve, Bayern, Barca meg még pár klub egy úgynevezett PSG-ellenes szövetségben gondolkodik, de persze e tekintetben sincs egyetértés a hírek szerint. A Real a Barcaval való rivalizálásra tekintettel ebben nem venne részt; a City ugye szintén arab tulajdonú, ők ezért nem; a United megint másféle oknál fogva nem, kb. csak a Juve-Bayern-Barca trió között van egyetértés a kérdésben.
Sőt ,még olyat is olvasni, hogy a Perez bácsi újratárgyalná Jesé ügyét, akit csak jövőre vagy azután kellene kifizetni a PSG-nek , hogy ezzel is elősegítse az ügylet létrejöttét.....
Én is úgy gondolom, hogy a Milan bevásárlása és a Neymar ügy atomjaiban rengeti meg azt a dolgot, hogy érdemes szabályosan és ésszerűen működtetni egy futballklubot....illetve, hogy az FFP létezik-e egyáltalán, mert, hogy a mérce kettős az már biztos.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 14:17

Az megvan, hogy a MU 13,5 millió eurót kap évente a Tindertől, hogy a mezük ujján szerepeljen a logójuk? Csak a 2012-es szerződést találtam meg, ami szerint akkor a Jeep 3 évre, évi 11,7 millió euróért írt alá  ( pár szerződés még 2012-ből: Bayern-Telekom 29 millió, Barca-Qatar 30 millió, MU-AON 24 millió). Nem tudom,hogy azóta  nőtt már ez az összeg de hatalmas a különbség. A fő mezszponzorunkból annyi pénzünk van nagyságrendileg mint  a MU másodlagos szerződéséből.

UPDATE: Közben találtam mostani szerződéseket: Juventus: 17 millió/év,  MU: 80 millió/év, Chelsea: 54 millió/év, Liverpool: 33 millió/év, Spurs: 40 millió/év. 
Persze az is érdekes, hogy a mi szponzorunk lényegében maga a tulajdonos.

Arról egyébként talált valaki valamit, hogy a Cygames mennyit dob a kasszába? 

(Köszi  mindenkinek az infókat, ha valaki esetleg még tud jó lehetőséget a jegyvásárlásra, azt szívesen fogadom.)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 13:49

Krisz írta:

Nem értem amúgy hogy miért olyan nehéz átszervezni a bajnoki rendszert. Nekem ez a lépés még evidensebbnek tűnik, mint a videobíró bevezetésének igénye, itt semmilyen prot nem látok a jelenlegi rendszer mellett.

Szerintem egyszerű a válasz. Az olasz csapatok nagy részének, sőt még a szövetségnek is nagyon megfelelő és kényelmes ez a jelenlegi zavaros, ahol kedvükre mutyizhatnak a résztvevők. Ez ugyan szomorú, de semmi meglepő nincs benne.

Most már hivatalos, hogy Nyálmár lelép Barcelonaból. A klub hivatalos közleményben erősítette meg a távozási szándékát. Beleolvastam az indexes Barca fórumba, nagyon gyorsan zsoldossá változott a srác, akit csak a pénz érdekel, szembeköpi a klubot stb. Szinte sajnálom őket, mintha náluk apróért szotyizgatott volna. Kicsit megtapasztalják, hogy pl az alattuk egy polccal levő csapatoknak milyenek a mindennapjai. Amúgy pedig összességében nyilván azzal értek egyet a transzfer meg a 222 millió kapcsán, hogy ez egy újabb szög a foci koporsójába. Olvastam is valami olyasmit, hogy a Juve, Bayern, Barca meg még pár klub egy úgynevezett PSG-ellenes szövetségben gondolkodik, de persze e tekintetben sincs egyetértés a hírek szerint. A Real a Barcaval való rivalizálásra tekintettel ebben nem venne részt; a City ugye szintén arab tulajdonú, ők ezért nem; a United megint másféle oknál fogva nem, kb. csak a Juve-Bayern-Barca trió között van egyetértés a kérdésben.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 11:52

Egy pár info és hírmorzsa a Merka-tóból, ami közvetlenül a Deszpaszi-Tó mellet található.

-Matiudi 15M a kezdő ajánlat. Szívderítő, hogy tavaly is beszoptuk vele, idén sem lesz jobb.
-A GDS írt egy fasza cikket, miszerint ki volt a 3 legnagyobb csalódás a sörmeccsek alatt. Név szerint Barzamaci, Kebab és Asa. Félelmetes, hogy 3 hónappal ezelőtt ha valaki azt mondja, hogy a Juve leggyengébb pontja a védelem szembe röhögöm, pedig ez van. Sándor helyett Asa nem túl veretes, és a Decsijjó Lichti tandem sem okoz nyugodt álmokat.
-Szintén GDS a 3 legjobb Dybcsi, Marci és Sándor. Ha figyelembe vesszük Beppe nyilatkozatait, lehet MArci a nagy rutinos törzsfőnök a középpályára.
-Nemár távozásával, a Barca nagyon szeretné Dybcsit. Ha figyelembe vesszük, hogy eddig úgy engedtünk el igazán nagy nevet, hogy előtte pótoltuk Bernát érkezése lehet ezért logikus (bár a fasz tudja akkor minek kellett FC playert csinálni a kis paraguayi gyerekből).
-Cuadcsi (GDS) létszámfeletti, most éppen emiatt akarjuk Keitát (Háp háp)
-Csikkel ha minden rendben állítólag januárban csatlakozik (Szerintem ez szintén hápi, ha ettől nem utált meg minket egy életre Rumcájsz és Csikk akkor semmitől)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 09:42

rcb3n21 írta:

info a Meccsnézés a helyszínen topicban  Wink
hbang hbang
Vissza az elejére Go down
rcb3n21




Posts : 4
Join date : 2015. Oct. 26.
Age : 38

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-02, 07:50

CsT írta:

Ez engem is érdekelne mert hasonló a szitu, én sem voltam még, de már nagyon mennék! Smile
+ a stadiontúra is érdekelne, az csak annyi, hogy rendelek jegyet és mehetek? Very Happy Mert amiket eddig olvastam abból ez jött le.
info a Meccsnézés a helyszínen topicban  Wink
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-01, 20:47

Annó én a 2015-ös Dortmund elleni odavágón voltam kint, jegyet a magyar szurkolói csoporton keresztül vettünk, elég drága volt így, mert az alapból 75 €-os jegyet 150-ért kaptuk meg,de akkor nem bántott annyira a dolog, ma már keresnék alternatívákat is . Ha jól emlékszem a szurkolói kártya csak annyiban előny,hogy hamarabbi körben megveheted a jegyeket,később kezdik nyilvánosan árusítani,mint a tagoknak és ergó csak a drágábbak maradhatnak. Ritka azon meccsek köre ahol gyakorlatilag is telt ház van,de nyilván nem érdemes kockáztatni,ha az ember már 1000 km-t utazik.
A stadiontúra annó úgy nézett ki,hogy odamentünk a meccsnapon kora délután,hogy jegyet szeretnénk a múzeumba, ami asszem 10-15 €, erre az olasz csávó visszakérdezett,hogy stadiontúrával együtt kérjük? Gondolkodás nélkül rávágtuk,hogy igen és 25 €-ért 6 órával a BL meccs előtt, még az öltözőt is megnézhettem. Még meccs napon sem kellett szerintem fél óránál többet sorba állnunk. Időpontra kellett menni a bejárathoz,előtte még a múzeum is belefért az időnkbe és a shop is.

Nagyjából ennyi,remélem van benne hasznos dolog is.

És,hogy ne legyen off Cancelot és Carvalhot/Renato Sanchest mikor igazoljuk le? Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-01, 19:33

Kezdtek felizgatni. Ha nem ragaszkodtok szigorúan véve a szentélyhez, akkor az alábbi is opció.


22.10. 15:00
Udinese
Juventus
Udine Pestről kocsival 6 óra, október 23 offolja a hétfőt, keresve is nehezebb ennél jobb alkalmat találni. Sztem befűzöm a családot a páromat egy velencei vonatos hosszú hétvégére...

hbang

szerk: addigra a Mester is összerakja a csapatot

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-01, 18:12

LeRoi10 írta:
Egyébként ha már szóba jöttek a magyar szurkolói csoportok:

Ha az ősszel Torinóban vagy akár még idegenben is szeretném megnézni a csapatot másodmagammal, szerintetek hol szerezzem be  a jegyeket? Még nem voltam Juve meccsen, utazás nem érdekel, csak a jegy. Egyedül is meg tudom oldani a klub hivatalos oldalán, esetleg a RUJ-on vagy a juventus club hungary-n vagy micsodán keresztül érdemesebb? Esetleg árban is lehet így különbség?  Kell most valamiféle szurkolói kártya? Ha kell kártya akkor mennyivel hamarabb kell elindítani a procedúrát?  

Majd szépen utálna olvasok a dolognak, de ez egy olyan téma, amiben szerintem jobb a tapasztalatok alapján elindulni. Tudom, hogy nagyon off, ha lesz infó törlöm, de itt van most nyáron a legnagyobb élet. Plusz talán másnak is hasznos lenne a válasz. Előre is köszi!
Ez engem is érdekelne mert hasonló a szitu, én sem voltam még, de már nagyon mennék! Smile
+ a stadiontúra is érdekelne, az csak annyi, hogy rendelek jegyet és mehetek? Very Happy Mert amiket eddig olvastam abból ez jött le.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2017-08-01, 17:37

Egyébként ha már szóba jöttek a magyar szurkolói csoportok:

Ha az ősszel Torinóban vagy akár még idegenben is szeretném megnézni a csapatot másodmagammal, szerintetek hol szerezzem be  a jegyeket? Még nem voltam Juve meccsen, utazás nem érdekel, csak a jegy. Egyedül is meg tudom oldani a klub hivatalos oldalán, esetleg a RUJ-on vagy a juventus club hungary-n vagy micsodán keresztül érdemesebb? Esetleg árban is lehet így különbség?  Kell most valamiféle szurkolói kártya? Ha kell kártya akkor mennyivel hamarabb kell elindítani a procedúrát?  

Majd szépen utálna olvasok a dolognak, de ez egy olyan téma, amiben szerintem jobb a tapasztalatok alapján elindulni. Tudom, hogy nagyon off, ha lesz infó törlöm, de itt van most nyáron a legnagyobb élet. Plusz talán másnak is hasznos lenne a válasz. Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: