Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-19, 00:04

Tankcsapda írta:
Nekem a prioritásokkal van bajom. Bernardeschivel, Szczesnyvel bajlódunk, amikor nincs kész a középpálya, lutri a jobbhátvéd poszt, jelen állás szerint Higuaín elsődleges alternatívája a balra vezényelt Mandzukic, és a tervek szerint már felkészülési meccseket játszottunk volna a héten Mexikóban. Nem mondom, hogy ne lehetne kilábalni ebből a káosszerű helyzetből, de így piszkosul nehéz lesz.
Én már úgy vagyok vele, hogy hozzánk szurkolókhoz nagyon kevés infó jut el. 1-2 kevésbé ismert olasz újságíró szerint lesz egy nagyon nagy dobásunk még a nyáron. Nem Bernire gondolnak. Szerintem simán benne van, hogy  a háttérben Marottáék valakin már keményen dolgoznak de jobb titokban tartani.  Bonut és Higuaint vagy éppen idén Hámeszt sem 2 nap alatt boltolták le a felek, mégis csak az utolsó napokban került a hírek közé. 

Majd szeptember 1-én levonjuk a következtetéseket. Egyáltalán nem állunk szarul, ezzel a kerettel is bőven el tudjuk kezdeni az idényt. Ha valaki augusztus végén jön, akkor is lesz idő beépíteni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 23:54

Nem sok jót sejtet az eddigi mercato. Douglas Costat nagy nehezen elhoztuk, Bentancur sem volt könnyű korábban, Szczesnyn is rengeteget alkudoztunk, De Sciglio régóta célpont, ráadásul egyikre sem lehet azt mondani, hogy hihetetlenül nagy üzlet. Costa jelen helyzetben rendben van, mert bár a végösszeg kicsit sok, a kölcsönvétel most kedvező. Bentancurnál az eladás feltételei problémásak, mert ha esetleg távozni szeretne, akkor a vételár fele a Bocaé, a Szczesny-DS duót pedig legfeljebb 20 millióból meg kellett volna oldani. Ott van még Bernardeschi esete, aki erősen feláron fog érkezni, ha érkezik, 40 milliónál többet nem lenne szabad adni érte, de örüljünk, ha 40 + 8-10 millióért ideadják. Jó játékosok, mélyítik a keretet, van olyan, aki a kezdőbe jönne, de hiányérzete van az embernek.

1. Július második felében vagyunk, és még bőven van mit tenni. Kell egy védekező középpályás a kezdőbe, egy támadó Higuaín cseréjének, egy középhátvéd csere és szívem szerint egy jobbhátvéd a kezdőbe. De Sciglio-Lichtsteiner páros? Kezdhetünk aggódni... A támadó középpályást direkt nem írtam, szerintem Bernardeschi jelen pillanatban nem kell, hogy prioritás legyen, sokkal inkább kellene egy olyan játékos, aki tud szélen is játszani, de támadóként is bevethető. Kézenfekvő lenne Keita megszerzése, de szerintem róla letettek. Ha már a Schick-biznisz dugába dőlt, megpróbálnám Giovanni Simeonet elhozni, talán 20 millióból meg is lenne Higuaín cseréje. Ha Berna jön, akkor Cuadrado vagy Pjaca feleslegessé válik.

2. A védekező középpályás legyen a legfontosabb igazolás. Emre Can, Matuidi felejtős, sokkal inkább a friss pletyka, William Carvalho. Nekem lieblingem a portugál, kész csoda, hogy még Portugáliában játszik. Matic a kora ellenére jó igazolás lenne szerintem, ide nem komplex játékos kell, hanem aki teret biztosít Pjanicnak a támadásépítéshez, a szerb erre alkalmas.

3. Nem értem a koncepciónkat. Egy nagy klub reálisan értékeli, hogy egy Higuaínért 100 millió visszautasíthatatlan ajánlat, és lehetőség nyílna Aubameyangra. Én legalábbis ezt csinálnám Marrottaék helyében, és 25 millió körülbelül meg is maradna. A gaboni nem mondana nemet egy BL-győztes reményű csapatnak, a Realról valószínűleg letehet.

4. De Sciglio nekem kevés. Lichtsteinert a pályán látva rosszul leszek, ha pár milliót kapnánk érte, el kell engedni, és hozni helyette egy tökéletes korban lévő (24-27 év) minőségi játékost. Nálam Mario Gaspar lenne a legjobb opció a Villarealból, szinte senki nem említi, viszont egy nagyon jó játékos, aki többre hivatott a jelenlegi klubjánál.

Nekem a prioritásokkal van bajom. Bernardeschivel, Szczesnyvel bajlódunk, amikor nincs kész a középpálya, lutri a jobbhátvéd poszt, jelen állás szerint Higuaín elsődleges alternatívája a balra vezényelt Mandzukic, és a tervek szerint már felkészülési meccseket játszottunk volna a héten Mexikóban. Nem mondom, hogy ne lehetne kilábalni ebből a káosszerű helyzetből, de így piszkosul nehéz lesz.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 21:47

Schick nem leigazolásának döntésének helyességét szerintem sem lehet megkérdőjelezni. 30 millió euró az kb. 9 milliárd forint. Ki akar befektetni valamibe/valakibe aki lehet, hogy jövőhéten semmit sem ér? Azt írták próbáltunk kölcsön+opciót kiharcolni, Ferrero ebből nem kért. Szerintem a mi részünkről Marottáék mindent megtettek amit lehetett, a Samp részéről pedig nem túl szép hozzáállás, hogy még most pénzt akarnak látni belőle. 
Lehet lesz aki lecsap rá 15-20 millióért és kurva nagy üzlet lesz, de nem vagyunk abban a helyzetben, hogy kidobjunk 30 milliót az ablakon. Kár érte, Schickben egy Morata-Ibra keveréket láttam. De most akkor irány Róma és hozzuk el Keitát az Inda orra elől!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 20:56

Nem hibáztatom a klubot, de szerintem valaki vállalja majd a rizikót és az a megérzésem, jó értelemben fog nagyot szólni a srác. Innentől sosem lesz Juve játékos, gondolom függetlenül az állapotától ez nem jó emlékként marad meg a srácban.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 20:52

zetterberg40 írta:


Ez már elegendő lesz?
https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/887376683208146946
Sad(( szar minden. Majd a psg vagy az izé elviszi és kurva jó lesz.

Sokat kritizáltam a vezetést, de szerintem ez a döntés nem róható fel hibaként.

Ha valóban szívritmuszavarban szenved Csikk, akkor egy időzített bomba lenne az állapota. 30M EUR rengeted pénz, és sok szívbeteg élsportoló nem futkározik a pályákon, ez nem véletlen.

Sokszor nem abból lesz élsportoló, vagy a legjobb, aki a legtehetségesebb, hanem akinek a szervezete kibírja azt, ami rá vár.

Ettől függetlenül továbbra is szar minden. DS és Csecsnyi nagy igazolás lenne egy Geno szintű csapatnak, de egy Juve számára habos lófing.
Vissza az elejére Go down
torinojuve




Posts : 22
Join date : 2017. Jul. 17.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 20:29

zetterberg40 írta:


Ez már elegendő lesz?

Sad(( szar minden. Majd a psg vagy az izé elviszi és kurva jó lesz.

Azért a Juventus biztos hogy nem mészárosokkal, piócásemberekkel, és inszeminátorokkal dolgoztat. Szerintem innentől kezdve drasztikusan csökkenni fog a kérők száma, és ha lesz is valakinek esze csak kölcsön fogja venni.

Inkább az az aggasztó hogy ezt a Sampnál hogy nem vették észre? Mert szerintem egy szívritmuszavart egy rákosrettentői lepra SZTK ba is kimutatja az utolsó levedlett sportorvos is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 20:23

Krisz írta:


Forrás: Di Marzio. Én megvárnám a búslakodással hogy valami hiteles ember megszólaljon.

Ez már elegendő lesz?
https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/887376683208146946
Sad(( szar minden. Majd a psg vagy az izé elviszi és kurva jó lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 20:16

Schick nem, De Sciglio igen....ekkora egy szar napot. silent silent
Vissza az elejére Go down
torinojuve




Posts : 22
Join date : 2017. Jul. 17.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 20:09

Na úgy tűnik megjött Allegri szerelemgyereke. Innentől tőle fog függeni hogy akar e még jobb hátvédet, és akkor DS bal oldalon is játszik, vagy tudja hogy Zambotta szülte neki a gyereket és akkor megoldódik a jobb oldal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 19:59

zetterberg40 írta:
Csikket nem igazoljuk le. Szerintem ez pár év múlva óriási hibának minősül majd.

Forrás: Di Marzio. Én megvárnám a búslakodással hogy valami hiteles ember megszólaljon.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 19:33

Csikket nem igazoljuk le. Szerintem ez pár év múlva óriási hibának minősül majd.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 18:53

jackie_d írta:

szerintem szczesny jó anyag, egy komoly baj van csak vele: a neve...
Hívjuk egyszerűen Csecs-nek! Wink
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 18:37

tjunior írta:

Szerintem is, csak ugye Gigit kellene pótolnia, az meg teljesen lehetetlen. Olyan mintha Hannibal Lectert nem Anthony Hopkins játszaná.
szerintem meg nem kell pótolnia, elég ha önmagát adja
ebből a szempontból még jobb is hogy leo is elhúzott, mert így wojtek-en is kisebb lesz a teher
(sokkal egyszerűbb újjáépülő csapatrészben játszani, mint beleülni a készbe)

más: úgy néz ki a hétvégén megyek a metlife-ba szurkolni fiúknak, majd küldök képeket tongue
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 18:37

- DS már Malpensában, még ma elrepül Torinóba. Holnap reggel orvosi.
- Di Marzio szerint Schick ügyében holnap lesz döntés.
- Bernit akár már a héten leigazolhatjuk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 18:10

jackie_d írta:

szerintem szczesny jó anyag, egy komoly baj van csak vele: a neve...
Szerintem is, csak ugye Gigit kellene pótolnia, az meg teljesen lehetetlen. Olyan mintha Hannibal Lectert nem Anthony Hopkins játszaná.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 17:40

zetterberg40 írta:
2 friss hír:
- Csecsnyi ma érkezik Torinóba, holnap orvosi. 11-12m+bónuszok a vételár. Szerintem sok, pláne a 4 millió körüli fizetésével együtt. Tényleg őt szánják Gigi utódnak.
- Desijjó valszeg szintén ideér még a túra előtt, 12m vételár. Nem kommentálnám, a milan akarata ismét győzött.
szerintem szczesny jó anyag, egy komoly baj van csak vele: a neve...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 17:37

Petike007 írta:


Igazi profi volt világ életében.

Jól látom, hogy meggondolta magát? Milyen megnyugtató érzés lehet ez a hipermotivacio a Hellas szekhazban...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 17:13

Juve-Samp találkozó zajlik ezekben a percekben Csikk kapcsán. Jó lenne, ha így vagy úgy, de pont kerülne az ügy végére.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 15:01

CsT írta:
Cassano nagy arc. 1 hete aláírt a Hellashoz, ma visszavonult. Very Happy Very Happy

Igazi profi volt világ életében.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 15:00

Cassano nagy arc. 1 hete aláírt a Hellashoz, ma visszavonult. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 12:43

A pár napja emlegetett Pasquato Varsóba igazol a Legiahoz. Innentől már nem tartozik tovább a klub kötelékébe.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 11:56

zetterberg40 írta:
Megérkezett Csöcs: https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/887245313316147200
Megnyugtat hogy a vezetőségnek az igazán fontos lyukak betömése a prioritás, mint pl. a cserekapus posztja.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 11:51

ja, ez a 100 millás Piggy ajánlat nekem is birizgálja a lelkem. Már ha volt egyáltalán ugye. Mormota kezdő centerként azért össze tud hozni 15-20 gólt a bajnokságban, a BL fontos meccsein meg nem egy rakás szerencsétlenség. Jutna még az árából Matudidire meg Allegri kis szerelmére is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 11:45

Megérkezett Csöcs: https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/887245313316147200
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 11:16

Ha tényleg létezett a 100 millás ajánlat Piggyért akkor Marrotta egy pöcs ha nem fogadta el. Abból visszahoztuk volna Morcit meg maradt volna 30-40m  bárki másra.

A legújabb sztori, hogy Pulit adnánk Manolaszért. Ez kb akkora faszságnak tűnik mint Alves ingyen elengedése vagy a patkány eladása 30+Ds-ért a milannak. Szóval szerintem van rá esély.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 11:13

bombahoppa írta:

Keblemre, megkacagtattál! 10
+1 lol!
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 11:03

torinojuve írta:
Arra leszek kíváncsi ha Bernardeschinel majd 5 millió eurókon fogunk baszakodni,de cserekapusert adunk 10et is.. A

ez egy nagyon fontos gondolat, amit figyelembe kellene venni azoknak, akik nem értik, mi a baj azzal, hogy ingyen elengedtük Alvest, hogy áron alul adtuk el Bonuccit, hogy elköltjük a pénzt tehetséges(nek mondott) fiatalokra: ezzel fennáll a veszély, hogy az igazán lényeges igazolásokra nem jut elegendő pénz
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 10:58

torinojuve írta:
Arra leszek kíváncsi ha Bernardeschinel majd 5 millió eurókon fogunk baszakodni,de cserekapusert adunk 10et is.. Amúgy ha el adtuk volna Higuain, ki baszás ól elhozhattuk volna Belottit. Bonucci fiának a képét megnezem volna utána.
Keblemre, megkacagtattál! 10

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
torinojuve




Posts : 22
Join date : 2017. Jul. 17.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 10:43

Arra leszek kíváncsi ha Bernardeschinel majd 5 millió eurókon fogunk baszakodni,de cserekapusert adunk 10et is.. Amúgy ha el adtuk volna Higuain, ki baszás ól elhozhattuk volna Belottit. Bonucci fiának a képét megnezem volna utána.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 10:22

zetterberg40 írta:


Ergo megint oda jutunk, hogy idén a vezetőség nem végzi jól a dolgát.

Ja és igen, nemcsak Desijjónak, hanem Csecsnyinek is egy év van hátra a szerződéséből, így még durvább ez a kombinált 24+3 millió.
Mindezt úgy, hogy DS kb ötödik számú szélső egy milanban, Csecs meg harmadik számú kapus lenne ergo a klubjuknak lófasz szüksége sincs rájuk valszeg mentek volna valahova 0,5 milláért kölcsönbe...mi kb az ilyeneknek szoktuk felbontani a szerződését...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2017-07-18, 10:10

Desijjó+30m = patkány (4 év volt még hátra a szerződéséből)

Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: