Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 12:49

jackie_d írta:

viszont nem túl kreatív és a passzsávokat sem védekezi jól  geek
szerintem keresztezni kellene kebab-bal

Szárba szökkenhetne a szerelem, ha már tavasz van.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 12:47

Petike007 írta:


Mandzsuból kp-t kell csinálni. Probléma megoldva. Fejelni tud, szerel, rúg, csíp, harap. Mi kell még?
viszont nem túl kreatív és a passzsávokat sem védekezi jól  geek
szerintem keresztezni kellene kebab-bal
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 12:45

rakkenroll írta:

Igen, ezt észrevettem -volt itt már csörtéd ebből kifolyólag, a teljesség igénye nélkül: _Tylerrel, bombahoppával, s4tchival, tjuniorral-, és nincs is semmi baj azzal, hogy szeretsz vitatkozni, engem még szórakoztat is, főleg ha a humorod öniróniával, integli... intenling... intelligenciával párosul, és nem lenéző, lekezelő attitűddel. Az bizony sértő.
I love you

szerintem pont itt van a kutya elásva, a kritikát (nemcsak) itt szinte mindenki sértésként éli meg (kivéve talán Krisz-t)
"normális vitakultúrá"-ban a másik véleményének (nem a személyének!) a kritikája akár erős kifejezésekkel is teljesen elfogadott!!!
(aki nem hiszi az vegyen részt akadémiai vitán, képviseljen akármit, legyen board member valahol, vagy szimplán vitatkozzon hollandokkal kb. bármiről)

sz'al, amíg az "ez egy faszság" az ok, a "te egy fasz vagy" már egyáltalán nem ok
az előbbire adott sértődött anyázás/kussolás reakció meg szerintem rettentő gyermekes

tudom, írhatnék szebben is, de lusta vagyok sokat írni, meg ez ugye amúgy sem egy kazinczy verseny
ha ezt valaki lenézésként, vagy lekezelésként éli meg, annak utólag is sorry
részemről nincs harag senkivel I love you all of you I love you
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 12:36

CsT írta:
Martial simán lehet Duglaszkosztakettő, Kraft van benne, a többi tanulható, Maxi meg penge tanár.

Elől nincs nagy gond, a középpályánk, ami csak darabra van meg, de minőségre nagyon halvány.

Jobban aggasz továbbá a szélső védők hiánya. Ha Szandi megy, akkor egy Daemiannal csak többen vagyunk, de nem jobbak.

Jelenleg a kukások, jobb középpályával rendelkeznek mint mi, ha jövőre a védelmünk is gyengül, akkor már ott is jobban állnak. Nem akarok vészmadár lenni, de Maxi sem tudja védeni mindig a seggünket, előbb utóbb elfogy a pad alóla is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 12:32

Martial simán lehet Duglaszkosztakettő, Kraft van benne, a többi tanulható, Maxi meg penge tanár.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 11:36

_Tyler írta:

arról mi a vélemény, hogy Martialra hajtunk? nekem még a mai erősen inflálódott piacon is soknak tűnik az 50-60 millió euró, amennyiért el akarják adni - tehetségesnek tehetséges, de ha jól láttam, csak egy olyan bajnoki idénye volt eddig, amikor 10 gól felett lőtt.
Martial baromi jó lenne, nagyon penge a srác, nem is kellene hogy huszasával lövöldözze a gólokat csak tömje a malacot labdával. Nem tud úgy védekezni mint Mandzu de úgy egy csatár se tud. Egy 22 éves csatártehetségnek ennyi az ára, 50-60 millió. Mondjuk szerintem nem a vételárán fog megbukni az üzlet. Mert azt még el tudod képzelni, hogy megadjuk a MU által kért árat de ha beszáll egy tőkerősebb csapat ( a Bayernt mondják) akkor a fizetési ajánlatukkal nem nagyon fogunk tudni versenyezni. Nagy fogás lenne de meglepne ha augusztusban ott vigyorogna Vinovóba.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 11:19

DartagnanX írta:

Szerintem az a különbség, hogy mi nem próbáltuk elpusztítani Malac klubját soha.
Az izé pedig - és ezt egy Juventus-játékosnak nyilván tudnia kellene - igencsak sokat tett érte, hogy a Juventus pusztuljon. 
Mondjuk szerintem ezt már leírta más is.
Pirlo, Higuain helyzete más-más, de egyik sem hasonlítható. A Napoli szurkolóknak nyilván Higuain a főellenség, és részükről a _rivalizálás miatt_ érthető. Azonban az izé a Juventusszal nem rivalizált (hiszen abban csúfosan alulmarad minden évben), hanem egy aljas kirakatperben, hatósági segítséggel elpusztította. 
Van erről egy írásunk is: http://bianconeri.taccs.hu/2014/10/25/soha-ne-feledd-miert-gyulolod-az-izet/

Pirlót pedig kb kibaszták a Milanból, és egy zombiként bohóckodó Juventusba igazolt, hogy újjászülessen.
Milánosként - ha a Milan nem lenne ekkora fos mostanában - még büszke is lennék rá, hogy egy klublegendánk máshol is az lehetett. Mint pl ha Zidane-ra gondolok.

Ha Kwadcsi a Milanhoz menne, annak sem tapsikolna senki, de nem érezném azt, hogy egy olcsó faszkalap. 

Mintha a buzibarátod a főnöködért hagyna el, aki kirúgott. Vagy még durvább.

Egyébként Bombahoppa megadhatná a fejvadásza elérhetőségét.
És óriási a farkam.
köszi I love you

én már elengedtem a calciopoli-t, val'szeg ez okozza a szemléletbeli különbséget
(bocs a politikai hasonlatért, de nem lehet örökké "elmúltnyolcévezni" és mi sem vagyunk angyalok)

szerintem a nápoly-juve is több mint egyszerű rivalizálás
(engem konkrétan egy öregember mentett meg attól, hogy nápoly környékén juve mezben meglincseljenek)
számukra val'szeg a malac is legalább akkora faszalap, mint amekkorának ti kwadcsi-t tartjátok
elfogultságot érzek, de mondjuk ez valahol normális is

megkérdezem tőled is, hátha kapok választ:
kwadcsi múltját velünk, illeteve a lehetőségeit figyelembe vetted az értékítéletedben?
vagy az úgy kb. mindegy?

fasza a hasonlatod de nem igazán értem, mert nincs főnököm  pirat
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 11:16

rakkenroll írta:
Én Mandzsut megtartanám, egyrészt mert nagyon csípem a búráját, másrészt mert szinte az egyetlen zsugásunk, aki nem szarja össze magát egy BEK döntőben például. Ilyenek kellenek a keretbe, most elsősorban a kp-ra.
Meg az egyetlen aki a védelemtől előre meg tud nyerni egy fejpárbajt! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 10:48

rakkenroll írta:
Én Mandzsut megtartanám, egyrészt mert nagyon csípem a búráját, másrészt mert szinte az egyetlen zsugásunk, aki nem szarja össze magát egy BEK döntőben például. Ilyenek kellenek a keretbe, most elsősorban a kp-ra.

Mandzsuból kp-t kell csinálni. Probléma megoldva. Fejelni tud, szerel, rúg, csíp, harap. Mi kell még?
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 10:40

Én Mandzsut megtartanám, egyrészt mert nagyon csípem a búráját, másrészt mert szinte az egyetlen zsugásunk, aki nem szarja össze magát egy BEK döntőben például. Ilyenek kellenek a keretbe, most elsősorban a kp-ra.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 10:11

jackie_d írta:

igen, szeretek kissé(?) provokatívan fogalmazni, mert az (általában) gondolkodásra és vitára késztet, de ettől még azt gondolom amit írok
Igen, ezt észrevettem -volt itt már csörtéd ebből kifolyólag, a teljesség igénye nélkül: _Tylerrel, bombahoppával, s4tchival, tjuniorral-, és nincs is semmi baj azzal, hogy szeretsz vitatkozni, engem még szórakoztat is, főleg ha a humorod öniróniával, integli... intenling... intelligenciával párosul, és nem lenéző, lekezelő attitűddel. Az bizony sértő.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 10:06

_Tyler írta:
és most valami egészen más: a Milan álltólag vinné Mandzukicot, mert időtlen idők óta most a leggólszegényebbek, és kellene nekik egy gólvágó. mondjuk szerintem erre nem Mandzukic lenne a legjobb megoldás, benne én már nem látom a 15-20 gólos csatárt, de lelkük rajta. Mandzukic idei éve a madridi visszavágó kivételével nem a legjobban sikerült, szóval mi jól jönnénk ki egy ilyen üzletből. persze jobban örülnék, ha Kínába szerződne, mert ellenünk biztos betalálna a Milan játékosaként
arról mi a vélemény, hogy Martialra hajtunk? nekem még a mai erősen inflálódott piacon is soknak tűnik az 50-60 millió euró, amennyiért el akarják adni - tehetségesnek tehetséges, de ha jól láttam, csak egy olyan bajnoki idénye volt eddig, amikor 10 gól felett lőtt.
Bonucsicskát kifizették már? Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 10:02

Én azt simán megértem, hogy a malacot rühellik a szurkolók Szudánban, hisz eligazolt a "leggyűlöltebb" csapathoz. Azért más, mert nekünk az inda a leggyűlöltebb, az afrikaiakat csak simán megvetjük mert a wc mellé hugyoznak, szemétdombon élnek meg a saját szarukkal dobálkoznak a meccsen. A disznó összeveszett ADL-el és kaptak érte annyi pénzt amelyből akár az összes nápolyi lakásba be lehetne vezetni a vizet meg a villanyt. A malac szempontjából is érthető, rekord fizu, jobb csapatba igazolás, az addigi lófasz helyett kupák, címek nyerése. Ellenben Asa fejében egyetlen dolog járhat, többet játszani, na azt 1427 másik csapatban is megtehetné.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:46

és most valami egészen más: a Milan álltólag vinné Mandzukicot, mert időtlen idők óta most a leggólszegényebbek, és kellene nekik egy gólvágó. mondjuk szerintem erre nem Mandzukic lenne a legjobb megoldás, benne én már nem látom a 15-20 gólos csatárt, de lelkük rajta. Mandzukic idei éve a madridi visszavágó kivételével nem a legjobban sikerült, szóval mi jól jönnénk ki egy ilyen üzletből. persze jobban örülnék, ha Kínába szerződne, mert ellenünk biztos betalálna a Milan játékosaként
arról mi a vélemény, hogy Martialra hajtunk? nekem még a mai erősen inflálódott piacon is soknak tűnik az 50-60 millió euró, amennyiért el akarják adni - tehetségesnek tehetséges, de ha jól láttam, csak egy olyan bajnoki idénye volt eddig, amikor 10 gól felett lőtt.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:45

jackie_d írta:

tényleg nem értem mi a különbség pl. a malac és kwadcsi között, elmagyaráznád?
Szerintem az a különbség, hogy mi nem próbáltuk elpusztítani Malac klubját soha.
Az izé pedig - és ezt egy Juventus-játékosnak nyilván tudnia kellene - igencsak sokat tett érte, hogy a Juventus pusztuljon. 
Mondjuk szerintem ezt már leírta más is.
Pirlo, Higuain helyzete más-más, de egyik sem hasonlítható. A Napoli szurkolóknak nyilván Higuain a főellenség, és részükről a _rivalizálás miatt_ érthető. Azonban az izé a Juventusszal nem rivalizált (hiszen abban csúfosan alulmarad minden évben), hanem egy aljas kirakatperben, hatósági segítséggel elpusztította. 
Van erről egy írásunk is: http://bianconeri.taccs.hu/2014/10/25/soha-ne-feledd-miert-gyulolod-az-izet/

Pirlót pedig kb kibaszták a Milanból, és egy zombiként bohóckodó Juventusba igazolt, hogy újjászülessen.
Milánosként - ha a Milan nem lenne ekkora fos mostanában - még büszke is lennék rá, hogy egy klublegendánk máshol is az lehetett. Mint pl ha Zidane-ra gondolok.

Ha Kwadcsi a Milanhoz menne, annak sem tapsikolna senki, de nem érezném azt, hogy egy olcsó faszkalap. 

Mintha a buzibarátod a főnöködért hagyna el, aki kirúgott. Vagy még durvább.

Egyébként Bombahoppa megadhatná a fejvadásza elérhetőségét.
És óriási a farkam.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:41

_Tyler írta:


neked aztán van vitakultúrád, gratulálok. maradjunk abban, hogy mindenki hülye, csak te vagy villamos. részemről lezárva a téma
jajj cicus ne má'... egy szóval sem mondtam hogy hülye vagy, a véleményedet kritizáltam nem a személyedet
ha valaki itt le van hülyézve az általában én vagyok...

sértődés helyett esetleg válasz a kérdésre?
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:19

jackie_d írta:

na szerintem, pont ez az egybites verziója a sztorinak
figyelembe véve a nálunk eltöltött éveket, a képességeit és a lehetőségeit is úgy gondolod hogy rohadjon meg?
vagy ezek a szempontok nem számítanak?

neked aztán van vitakultúrád, gratulálok. maradjunk abban, hogy mindenki hülye, csak te vagy villamos. részemről lezárva a téma
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:17

s4tch írta:
baba, vagy nem érted, vagy nem akarod megérteni, miről brekegünk. @CsT is tök jól összefoglalta pár hozzászólással korábban a sztorit. én már nem tudok újat mondani.
tényleg nem értem mi a különbség pl. a malac és kwadcsi között, elmagyaráznád?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:16

bombahoppa írta:

Skacok,  45 éves középvezető (odabent buzi főnök) vagyok.  8 munkahely, abból 6 vezető. 
1 - visszafele sose köpködünk. 
2 - felmondási időt letöltjük, korrekten elszámolunk (ha sikerül  ) 
3 - konkurrenciához,  szomszédba nem megyünk

Én viszont sosem alkudoztam,  ha nem kaptam meg az elvárt lóvét, nem tetszett vmi hosszabb távon,  váltottam,  hol könnyen, hol nehezen. Hol jól,  hol rosszul. Van egy fejvadász aki már négyszer helyezett el (nem Raiola).  Sosem kevesebb pénzért mentem. 
Volt hely,  ahova visszahívtak 2 év múlva. És hogy legyen egy kis Juventus is,  van véleményem Asáról is,  de nem rosszabb,  mint Moratáról akivel szintén nincs bajom.  A klub amikor kölcsönvette már tudta,  hogy szopás.  Vagy közben,  vagy a végén. 

A szeptemberi tvitter-vadászati idény után ítélkezzünk Asáról. Vagy amikor meglövi Torinóban az ex-gólt.
jajj cicus, a cv-d alapján azért tudhatnád hogy a tekintélyalapú érvelés legalább akkora hiba mint a személyeskedő tongue

én is hivatkozhatnék arra hogy hét kontinensen vezetek cég(ek)et és heti szinten alkudozok aláírt szerződések módosításáról, meghogy hat olasz haveromból négy nem haragszik kwadcsira, de nem teszem, mert egyrészt a fele sem igaz, másrészt úgysem igazolja a mondandómat...  geek

amúgy, egyetértek  jocolor
kivéve a 3-ik pontot, mert ez szerintem egy ilyen magyar sajátosság
ha annyira fontos vagy a cégnek hogy nem akar átengedni a szomszédba, akkor úgyis tesz exclusion clause-t a szerződésedbe (és fizet érte!!!), ha meg nem, akkor úgysem voltál elég fontos és nem fair ingyen az érzelmekre játszani
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:05

baba, vagy nem érted, vagy nem akarod megérteni, miről brekegünk. @CsT is tök jól összefoglalta pár hozzászólással korábban a sztorit. én már nem tudok újat mondani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:03

s4tch írta:


ez a lényeg.

el lehet menni riválishoz a versenyszférában is, de ha van az emberben némi tisztesség, akkor nem azt választja, amelyik éveken keresztül krumplikat dugdosott a mi kamionjaink kipufogóiba.
pirlo is tisztességtelen?
malac?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 09:01

_Tyler írta:
Asamoah ahhoz a klubhoz megy el, akik tönkre akarták tenni a Juventust, és a lúzermentalitásuk egyik alapja, hogy mi csalunk. Persze, ettől még dönthet úgy, hogy a férgekhez igazol, de én meg azt gondolom, hogy rohadjon meg.
na szerintem, pont ez az egybites verziója a sztorinak
figyelembe véve a nálunk eltöltött éveket, a képességeit és a lehetőségeit is úgy gondolod hogy rohadjon meg?
vagy ezek a szempontok nem számítanak?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 08:57

rakkenroll írta:
Lanyok, lanyok, hat az eszetekbe sem jutott, hogy Asa lesz a beepitett emberunk? Belulrol bomlasztjuk az ellenseget, plusz nemi szabotazs, 1-2 ev, es a B-ben lesznek, mert megerdemlik! jackie_d, most oszinten, te szandekosan provokalod itt a jonepet... vagy ha nem, akkor csak azt tudom elkepzelni, hogy Morcit bizony te is nagyon megkedvelted mig itt volt (l. Buffi), es ezert csapott ez at gyuloletbe (patkanyozod, mikor csak teljesitette azt, ami a szerzodeseben volt), amikor tavozott.
igen, szeretek kissé(?) provokatívan fogalmazni, mert az (általában) gondolkodásra és vitára késztet, de ettől még azt gondolom amit írok
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 08:51

tjunior írta:

Valami általam ismeretlen ok miatt nagyon küzdesz egy flame war-ért. Máshol talán még meg is kapnád tőlem, de itt nem. Így ennek a beszélgetésnek itt és most vége. Kellemes estét.
akar a faszom... te személyeskedtél érvelés helyett, cicus, de igazad van inkább hagyjuk  I love you
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 08:43

s4tch írta:


ez a lényeg.

el lehet menni riválishoz a versenyszférában is, de ha van az emberben némi tisztesség, akkor nem azt választja, amelyik éveken keresztül krumplikat dugdosott a mi kamionjaink kipufogóiba.
Azért (legalábbis én nagyon szeretném hinni, hogy még így van) van különbség, hogy egy mérnök átmegy az egyik multitól a másikhoz illetve aközött, hogy egy fodbalista átigazol a riválishoz. A sport nagyrészt érzelmi kérdés is ellentétben a "munkával", szurkolók százezrei imádnak v gyűlölnek. Az Inda-Juve ellentét pedig a calciopoli óta szerintem olyan szinten van ami vállalhatatlan. Ha a Genoa-ba menne Asa semmi gondom nem lenne vele, ha Nápolyba v Milanba, akkor picit húznám a számat de azt még elfogadnám.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 07:50

_Tyler írta:
Asamoah ahhoz a klubhoz megy el, akik tönkre akarták tenni a Juventust, és a lúzermentalitásuk egyik alapja, hogy mi csalunk. Persze, ettől még dönthet úgy, hogy a férgekhez igazol, de én meg azt gondolom, hogy rohadjon meg.

ez a lényeg.

el lehet menni riválishoz a versenyszférában is, de ha van az emberben némi tisztesség, akkor nem azt választja, amelyik éveken keresztül krumplikat dugdosott a mi kamionjaink kipufogóiba.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 06:56

Asamoah ahhoz a klubhoz megy el, akik tönkre akarták tenni a Juventust, és a lúzermentalitásuk egyik alapja, hogy mi csalunk. Persze, ettől még dönthet úgy, hogy a férgekhez igazol, de én meg azt gondolom, hogy rohadjon meg.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-20, 06:11

tjunior írta:

Jó azért ne mondjuk azt hogy Asa egy sokkal rosszabb ajánlatot kapott a klubtól mert ez ha lehet hinni lehet a híreknek mint az izétől.  Ha már a saját tapasztalatunkról beszélünk, pár hónapja kaptam egy elég jó ajánlatot egy másik cégtől. Elmondtam a főnökömnek ő is lépett az ügyben. Barátok vagyunk, soha nem mondott még nemet egy kérésemre sem és jó pár olyan gesztust is tett felém az évek alatt amit én nem tudok elfelejteni neki. Nyilván én is pénzből élek ha nem pakol elém valami korrekt ajánlatot megyek, de erről mint Asa esetében szó sem volt. Nagy szavak de a pénz nem minden. Ezzel együtt ha Asa menni akar menjen csak miért az interbe? Az rossz szájízt hagy na. A lojalitás nem intelligencia hanem jellem kérdése, nekem fontos van akinek kevésbé de én akkor is csak magamból tudok kiindulni  Cool
Skacok,  45 éves középvezető (odabent buzi főnök) vagyok.  8 munkahely, abból 6 vezető. 
1 - visszafele sose köpködünk. 
2 - felmondási időt letöltjük, korrekten elszámolunk (ha sikerül  ) 
3 - konkurrenciához,  szomszédba nem megyünk

Én viszont sosem alkudoztam,  ha nem kaptam meg az elvárt lóvét, nem tetszett vmi hosszabb távon,  váltottam,  hol könnyen, hol nehezen. Hol jól,  hol rosszul. Van egy fejvadász aki már négyszer helyezett el (nem Raiola).  Sosem kevesebb pénzért mentem. 
Volt hely,  ahova visszahívtak 2 év múlva. És hogy legyen egy kis Juventus is,  van véleményem Asáról is,  de nem rosszabb,  mint Moratáról akivel szintén nincs bajom.  A klub amikor kölcsönvette már tudta,  hogy szopás.  Vagy közben,  vagy a végén. 

A szeptemberi tvitter-vadászati idény után ítélkezzünk Asáról. Vagy amikor meglövi Torinóban az ex-gólt.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-19, 20:36

Krisz írta:


Értelek én, csak szerintem ez a focin kívül sem így működik. Én nem várnám el a saját alkalmazottamtól sem, hogy inkább egy sokkal gyengébb ajánlatot fogadjon el, mint hogy a riválisomhoz menjen több pénzért és magasabb pozícióért mint amit én nyújtok neki, ha már eldőlt hogy elmegy. Gyakorlatilag mindkét fél üzletember ebben az egyenletben és arról van szó, hogy az én cégemnél egyre kevésbé lesz fontos szerepe illetve kevesebb pénzt akarok adni neki mint amit most keres. Én nem hiszem, hogy a klubnál nagyságrendekkel különben kalkulálnának Asamoahval mint Padoinnal. Olasz csapatot nem hagyunk minket lerabolni (nincsenek is olyan pozícióban), ha szükségünk lett volna Asamoahra akkor már rég meghosszabbítottuk volna a szerződését.
Ami Pogbat illeti, ő írta alá a szerződését a MUval, nem Raiola, a döntés végül az ő kezében van, Hamsik is elküldte a francba amikor el akarta vinni a kukásoktól. Lehet hogy nem egy okos gyerek, de a lojalitás intelligencia függvénye? Ha kell is hozzá valamennyi, nem hiszem, hogy Pogba a kellő szint alatt lenne. De akkor egyezzünk ki Bonucciban.
Jó azért ne mondjuk azt hogy Asa egy sokkal rosszabb ajánlatot kapott a klubtól mert ez ha lehet hinni lehet a híreknek mint az izétől.  Ha már a saját tapasztalatunkról beszélünk, pár hónapja kaptam egy elég jó ajánlatot egy másik cégtől. Elmondtam a főnökömnek ő is lépett az ügyben. Barátok vagyunk, soha nem mondott még nemet egy kérésemre sem és jó pár olyan gesztust is tett felém az évek alatt amit én nem tudok elfelejteni neki. Nyilván én is pénzből élek ha nem pakol elém valami korrekt ajánlatot megyek, de erről mint Asa esetében szó sem volt. Nagy szavak de a pénz nem minden. Ezzel együtt ha Asa menni akar menjen csak miért az interbe? Az rossz szájízt hagy na. A lojalitás nem intelligencia hanem jellem kérdése, nekem fontos van akinek kevésbé de én akkor is csak magamból tudok kiindulni  Cool
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-19, 19:32

Lanyok, lanyok, hat az eszetekbe sem jutott, hogy Asa lesz a beepitett emberunk? Belulrol bomlasztjuk az ellenseget, plusz nemi szabotazs, 1-2 ev, es a B-ben lesznek, mert megerdemlik! jackie_d, most oszinten, te szandekosan provokalod itt a jonepet... vagy ha nem, akkor csak azt tudom elkepzelni, hogy Morcit bizony te is nagyon megkedvelted mig itt volt (l. Buffi), es ezert csapott ez at gyuloletbe (patkanyozod, mikor csak teljesitette azt, ami a szerzodeseben volt), amikor tavozott.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2018-04-19, 19:04

tjunior írta:

Padoin nem riválishoz ment el ( nem mintha esélye lett volna rá). Amúgy rendkívül egyszerű a dolog, kölcsönös tisztelet, mind a két fél sokat tett és kapott a másiktól. Így talán nem ördögtől való gondolod ha az egyik lelép akkor nem a másik riválisát akarja már erősíteni. Lehet ódivatú vagyok vagy nemtom, szerintem így korrekt a sztori vége. Pogbát annyiból felmentem, hogy ő csak Raiola kesztyűbábja, oda ment ahova a dagadt mondta, amikor a Juveba mondta oda ment, amikor a MUba vissza akkor oda. Igazából ebből az egész sztoriból Raiola kivételével mindenki rosszul jött ki. A MU 100 millióért kapott egy celebet, mi pénzügyileg jól jártunk de azóta se tudtuk pótolni, Pogba meg lehet hülyére keresi magát  de fogja azt a karriert befutni amit jósoltak neki (lehet naiv vagyok és azt gondolom ez utóbbi számít neki).

Értelek én, csak szerintem ez a focin kívül sem így működik. Én nem várnám el a saját alkalmazottamtól sem, hogy inkább egy sokkal gyengébb ajánlatot fogadjon el, mint hogy a riválisomhoz menjen több pénzért és magasabb pozícióért mint amit én nyújtok neki, ha már eldőlt hogy elmegy. Gyakorlatilag mindkét fél üzletember ebben az egyenletben és arról van szó, hogy az én cégemnél egyre kevésbé lesz fontos szerepe illetve kevesebb pénzt akarok adni neki mint amit most keres. Én nem hiszem, hogy a klubnál nagyságrendekkel különben kalkulálnának Asamoahval mint Padoinnal. Olasz csapatot nem hagyunk minket lerabolni (nincsenek is olyan pozícióban), ha szükségünk lett volna Asamoahra akkor már rég meghosszabbítottuk volna a szerződését.
Ami Pogbat illeti, ő írta alá a szerződését a MUval, nem Raiola, a döntés végül az ő kezében van, Hamsik is elküldte a francba amikor el akarta vinni a kukásoktól. Lehet hogy nem egy okos gyerek, de a lojalitás intelligencia függvénye? Ha kell is hozzá valamennyi, nem hiszem, hogy Pogba a kellő szint alatt lenne. De akkor egyezzünk ki Bonucciban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: