Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 19:04

tjunior írta:

Padoin nem riválishoz ment el ( nem mintha esélye lett volna rá). Amúgy rendkívül egyszerű a dolog, kölcsönös tisztelet, mind a két fél sokat tett és kapott a másiktól. Így talán nem ördögtől való gondolod ha az egyik lelép akkor nem a másik riválisát akarja már erősíteni. Lehet ódivatú vagyok vagy nemtom, szerintem így korrekt a sztori vége. Pogbát annyiból felmentem, hogy ő csak Raiola kesztyűbábja, oda ment ahova a dagadt mondta, amikor a Juveba mondta oda ment, amikor a MUba vissza akkor oda. Igazából ebből az egész sztoriból Raiola kivételével mindenki rosszul jött ki. A MU 100 millióért kapott egy celebet, mi pénzügyileg jól jártunk de azóta se tudtuk pótolni, Pogba meg lehet hülyére keresi magát  de fogja azt a karriert befutni amit jósoltak neki (lehet naiv vagyok és azt gondolom ez utóbbi számít neki).

Értelek én, csak szerintem ez a focin kívül sem így működik. Én nem várnám el a saját alkalmazottamtól sem, hogy inkább egy sokkal gyengébb ajánlatot fogadjon el, mint hogy a riválisomhoz menjen több pénzért és magasabb pozícióért mint amit én nyújtok neki, ha már eldőlt hogy elmegy. Gyakorlatilag mindkét fél üzletember ebben az egyenletben és arról van szó, hogy az én cégemnél egyre kevésbé lesz fontos szerepe illetve kevesebb pénzt akarok adni neki mint amit most keres. Én nem hiszem, hogy a klubnál nagyságrendekkel különben kalkulálnának Asamoahval mint Padoinnal. Olasz csapatot nem hagyunk minket lerabolni (nincsenek is olyan pozícióban), ha szükségünk lett volna Asamoahra akkor már rég meghosszabbítottuk volna a szerződését.
Ami Pogbat illeti, ő írta alá a szerződését a MUval, nem Raiola, a döntés végül az ő kezében van, Hamsik is elküldte a francba amikor el akarta vinni a kukásoktól. Lehet hogy nem egy okos gyerek, de a lojalitás intelligencia függvénye? Ha kell is hozzá valamennyi, nem hiszem, hogy Pogba a kellő szint alatt lenne. De akkor egyezzünk ki Bonucciban.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 18:31

Krisz írta:


Ezt a munkaviszony dolgot annyira nem értem. Ez kb olyan mintha Padoin fel lenne háborodva, hogy elengedtük - közben ő nyert 5? bajnoki címet a csapattal, gólokat lőtt, és a tőle telhető maximálisat nyújtotta. Csak azért mert kinőttük kiegészítő játékos szintjén is meg kellene tartanunk mert mindig jófej volt? Kitöltött egy szerződést mi fizettünk, ő meg becsületesen megdolgozott a pénzért.
Ezzel a példával csak azt akartam érzékeltetni, hogy ez biznisz, nem jótékonysági szervezet. Megszűnő szerződéssel meg mindenki arra megy amerre lát, azaz ami a rövid/hosszú távú terveinek megfelel.

A morális értékeket inkább Pogba kapcsán tudnám belekeverni, azaz a MU nem értékelte helyén, eljött hozzánk, mi sztárt faragtunk belőle, majd visszautasított egy nagyságrendekkel nem rosszabb ajánlatot tőlünk, hogy visszamehessen abba a csapatba amelyik nem értékelte igazán. Na ő az akire a szívem azt mondja hogy dögöljön meg, még ha az eszem vissza is fogadná.
Padoin nem riválishoz ment el ( nem mintha esélye lett volna rá). Amúgy rendkívül egyszerű a dolog, kölcsönös tisztelet, mind a két fél sokat tett és kapott a másiktól. Így talán nem ördögtől való gondolod ha az egyik lelép akkor nem a másik riválisát akarja már erősíteni. Lehet ódivatú vagyok vagy nemtom, szerintem így korrekt a sztori vége. Pogbát annyiból felmentem, hogy ő csak Raiola kesztyűbábja, oda ment ahova a dagadt mondta, amikor a Juveba mondta oda ment, amikor a MUba vissza akkor oda. Igazából ebből az egész sztoriból Raiola kivételével mindenki rosszul jött ki. A MU 100 millióért kapott egy celebet, mi pénzügyileg jól jártunk de azóta se tudtuk pótolni, Pogba meg lehet hülyére keresi magát  de fogja azt a karriert befutni amit jósoltak neki (lehet naiv vagyok és azt gondolom ez utóbbi számít neki).
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 18:24

jackie_d írta:

ezt így mind egyedül, vagy segített valaki?
sértődöttnek tűnsz. szerintem ne légy az, felesleges tongue
Valami általam ismeretlen ok miatt nagyon küzdesz egy flame war-ért. Máshol talán még meg is kapnád tőlem, de itt nem. Így ennek a beszélgetésnek itt és most vége. Kellemes estét.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 16:54

tjunior írta:

Hát talán ha te megkezded a kitörést talán, de így hogy fényes elméd nem vezetet nem ment, itt lenn a porban...

Ezt a munkaviszony dolgot annyira nem értem. Ez kb olyan mintha Padoin fel lenne háborodva, hogy elengedtük - közben ő nyert 5? bajnoki címet a csapattal, gólokat lőtt, és a tőle telhető maximálisat nyújtotta. Csak azért mert kinőttük kiegészítő játékos szintjén is meg kellene tartanunk mert mindig jófej volt? Kitöltött egy szerződést mi fizettünk, ő meg becsületesen megdolgozott a pénzért.
Ezzel a példával csak azt akartam érzékeltetni, hogy ez biznisz, nem jótékonysági szervezet. Megszűnő szerződéssel meg mindenki arra megy amerre lát, azaz ami a rövid/hosszú távú terveinek megfelel.

A morális értékeket inkább Pogba kapcsán tudnám belekeverni, azaz a MU nem értékelte helyén, eljött hozzánk, mi sztárt faragtunk belőle, majd visszautasított egy nagyságrendekkel nem rosszabb ajánlatot tőlünk, hogy visszamehessen abba a csapatba amelyik nem értékelte igazán. Na ő az akire a szívem azt mondja hogy dögöljön meg, még ha az eszem vissza is fogadná.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 16:25

Annyit pofáztunk Morcikáról, hogy Beppe (újabb bizonyíték, hogy olvassa a fórumot) is megszólalt az ügyben, szerinte just illusion a visszatérése, ja és Darmiant se akarjuk.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 15:59

tjunior írta:

Hát talán ha te megkezded a kitörést talán, de így hogy fényes elméd nem vezetet nem ment, itt lenn a porban...
ezt így mind egyedül, vagy segített valaki?
sértődöttnek tűnsz. szerintem ne légy az, felesleges tongue
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 13:54

jackie_d írta:

pedig lehetett volna sokkal érdekesebb is ha sikerült volna kitörni az egybites gondolatok világából...
de hát nem sikerült, az internetes fórumok már csak ilyenek, sajnos még ez is itt Crying or Very sad

legalább tanultunk valamit a korrekt munkakapcsolatokról...  Laughing
Hát talán ha te megkezded a kitörést talán, de így hogy fényes elméd nem vezetet nem ment, itt lenn a porban...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 11:27

_Tyler írta:


Dicséretes önkritika Razz
Laughing

ez azért elég magas labda volt, mi tartott ilyen sokáig?  geek
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 10:33

jackie_d írta:

pedig lehetett volna sokkal érdekesebb is ha sikerült volna kitörni az egybites gondolatok világából...

Dicséretes önkritika Razz
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-19, 08:43

bombahoppa írta:

Pedig már kezdtem élvezni a diszkussziót.
pedig lehetett volna sokkal érdekesebb is ha sikerült volna kitörni az egybites gondolatok világából...
de hát nem sikerült, az internetes fórumok már csak ilyenek, sajnos még ez is itt Crying or Very sad

legalább tanultunk valamit a korrekt munkakapcsolatokról...  Laughing
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 23:32

bombahoppa írta:

Majdnem olyan szép volt,  mint amikor a Fiat Multipla fórumon két hétig azon agyaltunk,  hogy az első sor középső ülésén szabályos-e a gyerekülés. És ha tehergépjárműről van szó egy sor,  három ülés,  akkor mi van? 

Végem van  Laughing 10
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 21:15

jackie_d írta:

végre egy értelmes hozzászólás valakitől I love you
Pedig már kezdtem élvezni a diszkussziót. 

Majdnem olyan szép volt,  mint amikor a Fiat Multipla fórumon két hétig azon agyaltunk,  hogy az első sor középső ülésén szabályos-e a gyerekülés. És ha tehergépjárműről van szó egy sor,  három ülés,  akkor mi van?  Mielőtt szóltok,  hogy off,  jelzem hogy vastagon torinói a téma, mint a lepel. 

BTW hová tűnt Damon Hill  monkey

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 21:00

Petike007 írta:


Ez a topic a football manager játék kiterjesztett valósága, nem pedig, hogy kinek jön be jobban Morci vagy Asa. JAvaslom egy kia a legnagyobb áruló topic indítását, és ott mehet tovább a cicaharc. 

Amúgy Asa a nagyobb áruló, ha az izéba megy. Ezt csak úgy a végére, mert kellett.
végre egy értelmes hozzászólás valakitől I love you
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 17:22

jackie_d írta:

zavar a kulturált vita? geek

Ez a topic a football manager játék kiterjesztett valósága, nem pedig, hogy kinek jön be jobban Morci vagy Asa. JAvaslom egy kia a legnagyobb áruló topic indítását, és ott mehet tovább a cicaharc. 

Amúgy Asa a nagyobb áruló, ha az izéba megy. Ezt csak úgy a végére, mert kellett.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 16:50

s4tch írta:
kb minden elhangzott, ugorjunk sunny
zavar a kulturált vita? geek
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 16:43

tjunior írta:

Ne kérlek ne nézzük már egymást hülyének. Te is tudod miről van szó. Mindakét játékos eligazol, de az egyik rohadjon meg ott ahol van a másikat meg értsük már meg hogy semmi más lehetősége nem volt és tartsuk tiszteletben a döntését. 
Asamoah korrekt ajánlatot kapott, a patkányok többet ajánlottak neki mert nekik égető szükségek van egy épkézláb emberre a baloldalon ennyi a sztori. Innentől rajta áll és mint említettem el tudod fogadni Asa választását. Az a visszatetszó, hogy a nagy megértésed és észszerüséged után köpködöd Moratát, mert micsoda egy júdás, hogy elment. Igazából ott a baj, hogy úgy tűnik fogalmad nincs arról milyen ha egy munkaadó és egy munkáltató között korrekt, baráti a viszony, valószíűleg ezért tartod faszságnak amit írok. (má bocs de vegyél vissza)
mi a gond cicus, elfogytak az érvek??? mi a francból vegyek vissza???  scratch
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 16:15

kb minden elhangzott, ugorjunk sunny
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 15:13

jackie_d írta:

lejjebb azt írod hogy tök más a két eset, utána meg reklamálsz hogy kettős mércét alkalmazok, ezt így hogy???
(kettős mérce = "...azonos helyzeteket különbözőképpen, néha ellentétesen ítél meg..." - wikipedia)


jézus mária...
miért a játékos a genyó ha nem fogadja el amit a klub ajánl? 
az nem inkorrekt hogy 6 év után nem match-eljük legalább az ellenség ajánlatát?
és akkor a klub sem igazolhat a helyére senkit, mert az 6 év után nem korrekt kwadcsival szemben, vagy mi?

szerintem ha a szerződésed érvényessége alatt a legjobb tudásod szerint teszed a dolgod, akkor korrekt vagy
ami előtte/utána volt/van az irreleváns, ilyeneket belemagyarázni szerintem (má' bocs, de) ordas nagy faszság
Ne kérlek ne nézzük már egymást hülyének. Te is tudod miről van szó. Mindakét játékos eligazol, de az egyik rohadjon meg ott ahol van a másikat meg értsük már meg hogy semmi más lehetősége nem volt és tartsuk tiszteletben a döntését. 
Asamoah korrekt ajánlatot kapott, a patkányok többet ajánlottak neki mert nekik égető szükségek van egy épkézláb emberre a baloldalon ennyi a sztori. Innentől rajta áll és mint említettem el tudod fogadni Asa választását. Az a visszatetszó, hogy a nagy megértésed és észszerüséged után köpködöd Moratát, mert micsoda egy júdás, hogy elment. Igazából ott a baj, hogy úgy tűnik fogalmad nincs arról milyen ha egy munkaadó és egy munkáltató között korrekt, baráti a viszony, valószíűleg ezért tartod faszságnak amit írok. (má bocs de vegyél vissza)
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 09:40

Egy kicsit megszakítom a vitát. 
Di Marzio szerint:


  • A bocának ki akarjuk fizetni Be'kúr szerződésének azt a pontját, miszerint eladása esetén a vételár 50%-a (igen, 50) a Bocát illeti. Zseniális, már most azon vagyunk, hogy minél drágábban adjuk el, pedig még csak be sem futott Very Happy Persze, egyébként érthető, de NA.... Arról nem is beszélve, hogy egy prime Tevezért micsoda ellenértékeket kaptunk.. De ez már lerágott csont.
  • A Barca eladásra kínálja Dinnyét.Di Marzio szerint minket érdekel is a buli. 18-25 millió közötti vételárról beszélnek. A Barca 20 misiért vette a PSG-től, szóval gondolom annyi a céljuk, hogy ne jöjjenek ki mínusba.
  • Szerinte SándorSándor és Mandzukic maradására sincs sok esély.
  • Martial ÉS Morata is érdekel minket.
  • Emre Can válasza csak azért késik, mert a 'Pool még versenyben van a BL-ben, de szerinte még mindig a Juve a befutó.


A Digne, Darmian, DS, Spinazzola védőnégyes elég komoly visszaesés lenne, de ugyanakkor fantázia is van benne. A fasz se tudja. A Cuadrado, Dybala, Douglas, Martial, Berni, Higany támadó szekció viszont brutális lenne. Kérdés, hogy Pjacával mi lesz. Allegri a sérülése alatt többször beszélt arról, hogy Pjaca középcsatárként is nagyon fasza lenne, de a Schalkéban sem tudott alapember lenni. Martial pedig teljesen ugyanaz a típusú játékos mint ő. Kár, hogy a középpályáról Emrén kívül semmi hír. Bár Higany óta tudjuk, hogy bármikor igazolhatunk bárkit. SMS kurva jó lenne. De egy Mandragora-Sturaro cserének is tudnék örülni.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 09:29

s4tch írta:


öregedő játékos miért kapna ugyanazért a teljesítményért dupla pénzt ugyanott?

a lejáró szerződés a játékos számára jelent jó alkupozíciót, de csak másik klubnál. kwadcsi a pénzt és a 4. helyért folyó kínkeserves harcot választotta a világ legmélyebb pöcegödrében, ám legyen.
szerintem sem kell neki megadni, arra próbáltam utalni hogy a korrekt/inkorrekt jelzők használata ebben a kontextusban faszság...

amúgy hogy jön ki a dupla?
google szerint €2.3M a fizuja és a zinteres pletykát €2.5M - €3M-ról szóltak
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 09:26

Tankcsapda írta:
Szerintem Morata eligazolásán nem érdemes vitatkozni. ...
szerintem mindenen érdemes vitatkozni, a bólogató jános-oknál nincs rosszabb...  Wink

csak annyi volt az egész, hogy nem értettem ezt a fene nagy rajongást morci iránt és leírtam hogy ha el akart menni akkor menjen (a picsába) és tőlem megdögölhet ott ahol van
amúgy a vita igazából arról szól hogy akart-e egyáltalán maradni, illetve hogy mennyire lehetett volna beleszólása a visszahívásba

szerintem nem akart, és ezt így mindössze két év után, épp csak pelyhedző farokkal és "buffon az apukám"-szerű megnyilvánulásokkal patkány dolognak tartom
pogba és buzividal legalább komoly performance-t tettek le a négy év alatt amit nálunk töltöttek, ez a pöcs meg egyből elhúz "magasabb osztályba" ahogy egy kicsit is elkezd neki menni a játék
"kapbe gyíkok én lelépek"...  Evil or Very Mad

kwadcsi-val kapcsolatban szinte 100%-ban egyetértek

ja, amúgy ez a "szerződések kőbe vésett dolgok" tévhit is megérne egy misét...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 08:48

jackie_d írta:
az nem inkorrekt hogy 6 év után nem match-eljük legalább az ellenség ajánlatát?

öregedő játékos miért kapna ugyanazért a teljesítményért dupla pénzt ugyanott?

a lejáró szerződés a játékos számára jelent jó alkupozíciót, de csak másik klubnál. kwadcsi a pénzt és a 4. helyért folyó kínkeserves harcot választotta a világ legmélyebb pöcegödrében, ám legyen.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 08:36

Krisz írta:


Summa summarum, szerintem Moratanak és Marottának (hahaha) nagyon kevés ütőkártyája volt, a Realnak meg nagyon sok. Most Morata nem ment bele egy olyan veszekedésbe amiben 99% alulmarad. Küldött egy puszit mindenkinek the rest is history.

Ami Marottaa klub policyjét illeti, sajnos mi perpill egy szinttel a Real alatt vagyunk a táplálkozási láncban. Ha izmozunk látjuk mi az eredménye (Szandi). Leverage and game theory.
szerintem meg sokmillió ütőkártyája volt marottának...
a real végül kb. €36M-t keresett morcin, így egy évvel később eladva londonba
ezt akár vígan kicsengethettük volna mi is, sőt még talán normális dmf-ekre is maradt volna zsé...

amúgy meg kapd be, frissen kiguglizott (de nem értett) angol kifejezések használata a mondandóm hitelesebbnek láttatásához az én módszerem...  geek
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 08:15

tjunior írta:
Kitesszük a csapatból? Nem fogadta el az új szerződést...Tehát nem tesszük ki a csapatból szimplán több pénzt akar mint amit a Juventus adni akar neki. Mint említettem én el tudod fogadni Asamoah döntését, nem is ezen megy a vita hanem a durva kettős mércéden.
lejjebb azt írod hogy tök más a két eset, utána meg reklamálsz hogy kettős mércét alkalmazok, ezt így hogy???
(kettős mérce = "...azonos helyzeteket különbözőképpen, néha ellentétesen ítél meg..." - wikipedia)

tjunior írta:
Tudod ez úgy megy ha lehúzol valahol 6 évet és korrektül bánnak veled, azt illik viszonozni, legalábbis szerintem. Mondjuk ez kimerülhet abban, hogy ne a leggyűlöltebb riválishoz menjel. Ebben semmi szolgalelkűség sincs csak emberi viselkedés. Az meg külön érdekes, hogy a 2 szezont itt töltött Moratától viszont elvárod, hogy rúgja fel a szerződését, hisztizzen, cirkuszoljon a nevelőklubjával...
jézus mária...
miért a játékos a genyó ha nem fogadja el amit a klub ajánl? 
az nem inkorrekt hogy 6 év után nem match-eljük legalább az ellenség ajánlatát?
és akkor a klub sem igazolhat a helyére senkit, mert az 6 év után nem korrekt kwadcsival szemben, vagy mi?

szerintem ha a szerződésed érvényessége alatt a legjobb tudásod szerint teszed a dolgod, akkor korrekt vagy
ami előtte/utána volt/van az irreleváns, ilyeneket belemagyarázni szerintem (má' bocs, de) ordas nagy faszság
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-18, 07:49

s4tch írta:
szerintem fontos, hogy mindez 2018-ban történik, nem a '90-es évek közepén. a calciopoli mindent megváltoztatott. az izé sosem volt több egy jellemzően szopóágon vergődő, kiröhögött riválisnál, azóta ténylegesen ellenség lettek. kwadcsi meg nyert itt 5 (ami bő egy hónapon belül lehet 6) bajnoki címet, és köszönettel elmegy hozzájuk. hát bassza meg, akkor is, ha dupla fizetést kap.

morata akkor, amikor eljött a realtól, a két klubbal együtt szintén aláírt egy szerződést, amiben vállalta, hogy ha a real 2 szezon múlva visszavásárolja, ő megy vissza madridba. magyarul már akkor lemondott a választási jogáról, amikor ideérkezett. de mondom még egyszer, én akkor sem hibáztatnám, ha 2 év után megköszönte volna a torinói lehetőséget, és önszántából tér vissza a realhoz. ez olyan, mintha giovincót basztatnák a parma drukkerek, amiért a sikeres pármai évek után ismét ki akarta próbálni magát a juvéban.
oké, a calciopoli miatti érzelmeid érthetők
én ezt már elengedtem, szerintem már ugyanaz a lúzer banda, mint amelyik előtte is volt
sőt még sokkal lúzerebb is, mert végül a calciopoli-val is csak minket erősitettek meg, 7-2 = +5 scudettó ide... Smile
val'szeg emiatt látjuk máshogy a kwadcsi transzfert
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-17, 23:41

Szerintem Morata eligazolásán nem érdemes vitatkozni. Tehetségként érkezett ide, és nálunk már klasszis lenne. De 21 évesen úgy jött ide, hogy nem biztos a siker, ha mégis, akkor van esély a nevelőklubjába visszakerülnie. Belement a feltételekbe, ami szomorú, hogy Marrottaék is, mert ez egy rohadt előnytelen transzfer volt így. De Moratat nézve én teljesen megértem. Az eligazolása óta egyszer nem rúgott bele a klubba, nem kardoskodott nyilvánosan a Realba való visszatérése érdekében, ennél többet 23 évesen nem tehetett. Pogba, Vidal, Dani Alves nem respektálták így a sikeres éveket, bár Vidal legalább azóta párszor jelezte, hogy hálás az itteni időszakért. Szerintem ők lehettek volna sokkal, de sokkal elegánsabbak, Morata nem, és szerintem nála érthetetlen, miért kellett kiakadni.

Asamoahnál megértem azokat, akik nemtetszésüket fejezték ki...az más kérdés, hogy nem értek velük egyet. Megértem, mert a Zinter nem a szívünk csücske, de ha Asamoah oda akar igazolni, tegye. Higuaín, Pjanic, Bernardeschi, De Sciglio, Pirlo, őket is szidhatták az ideigazolásért, nem más az ő helyzetük sem. Viszont Asamoah csak egy csereember, aki lemondott egy kontinenstornát a csapatért. Hat szezont húzott le a csapatnál, a Zinter biztosan nem általa kerülhet vissza az élbolyba. Asamoah egyenesen megmondta, hogy most nyáron távozni fog, és gondolom, topligás csapatban akar játszani. Köszönjük meg neki az évek során mutatott példás hozzáállását, mert minden meccsen odatette magát, kár, hogy sosem teljesedhetett ki igazán, mert anno a középpályán többre volt hivatott.

Szerintem egyébként egy nagyon erős mercatot fogunk tolni, ha távozik is valaki az alapemberek közül, akkor is erősebbek leszünk, és jövőre be fogjuk húzni a BL-t.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-17, 22:55

Tessék Asa, ilyen csapattársaid lesznek! Smile

https://www.instagram.com/p/Bhrw43ChR7F/
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-17, 20:49

Morci és Asa mellett van egy harmadik meg egy negyedik kis srácunk is, igazi buzik!

Ha jól emléxem Puli visszaharcolta magát hozzánk...

afro  forever!

Sztem ő adja a mércében az alapot. De Asa vigye csak el az ellenség pénzét, többet veszítenek ők jövőre, ha Asaval erősítenek. Morata meg  ex  wub

A szerelem vak.

Bernát  wub , ő is posztolt az ex-aktuál klub szurkolóinak egy polkorrektet.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-17, 17:33

jackie_d írta:


és akkor marotta vajh' miért hangoztatja nyíltan, hogy akár élő szerződéssel is elengedünk kb. bárkit?
a visszavásárlási opció egyfajta collateral, ami biztosítékként funkcionál sikertelen alku esetén
de ettől még (mindenről) lehet tárgyalni és az alapvető érdeke mindenkinek egy kialkudott deal
(a madrid sem vállalta volna be hogy egy évig padoztatja, ha nagyon picsog)

ha morci akart volna, akkor tudott volna tárgyalást kezdeményezni (akár 22 évesen is) arról hogy nálunk maradjon még egy ideig
ha meg nem akart, akkor talán szerencsésebb lett volna ha mellőzi a hülye "szeretek itt, de hazarendeltek", stb. picsogást
de ha még nem picsog akkor is patkány, mert ezzel a "megy a játék gyorsan húzok innen" akcióval kb. lekiscsapatozott minket

mindegy, val'szeg én is így döntöttem volna ha hülye spanyol 22 éves hetero vagyok és most akkor magamat útálnám...  geek

Summa summarum, szerintem Moratanak és Marottának (hahaha) nagyon kevés ütőkártyája volt, a Realnak meg nagyon sok. Most Morata nem ment bele egy olyan veszekedésbe amiben 99% alulmarad. Küldött egy puszit mindenkinek the rest is history.

Ami Marottaa klub policyjét illeti, sajnos mi perpill egy szinttel a Real alatt vagyunk a táplálkozási láncban. Ha izmozunk látjuk mi az eredménye (Szandi). Leverage and game theory.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-17, 17:05

Krisz írta:


A mi policynk hogy nem bírózunk, de miután Buffon, Allegri és Agnelli is elküldte a halál faszára ez ment a kukába. Lassan amúgy lecseng ez. Igen, ezt egy PRos sokkal stílusosabban lekezelte volna, de azt hiszem beleillik a mintába.
Engem sokkal jobban zavar Pjanic storyja - miért tette ki a fiát Juve naci-zokniban ÉS MU mezben...

Nem tudom, szerintem ez nagyon más. Benatia kb megfenyegette a csávót, ami az index fórumon szokás, de egy profi játékos (tudom, a fodbalisták nagy része nem atomfizikus) ilyet ne csináljon. 

Agresti azt írta twitteren, nem kap büntetést, de talán akkor szó lehetett róla klubon belül, mi legyen a sorsa.
Azt is írja, Marottáék próbálnak tárgyalni a Bocaval Ben Hur ügyben. El szeretnék távolítani a bizniszből azt az 50%-ot, ami a játékos esetleges eladásából járna nekik. Na ez vicces, mission impossible. 

Can pedig 'elvileg' a Bayern és a Juve ajánlata közül választ.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-04-17, 16:43

Krisz írta:


Persze, mindenről lehet tárgyalni (Katarban van aki a KFCben is alkudozik) de a végén akkor is ott a szerződés. A Realnak sokkal jobb pozíciója volt emellé és anyagi oldalon is sokkal erősebb. Egy ilyen vesztett helyzetből max az olyan elmebetegek tudják kidumálni magukat mint Zamparini vagy Lotito (ez amúgy esetenként lehet nagy sikert eredeményez, de hosszabb távon...a Palermo méltatlanul zúgott ki a B-be a Lazio meg kb annyit bukott játékosok lelátóra küldésén mint amennyit nyert a makacsságon a mercaton és nyilvánvaló glass ceiling van felettük /wow micsoda oximoron Cool/).
A Realnak ráadásul ha Morata nem is volt több mint egy szám a könyvelésben, már akkor is megérte a végsőkig kitartani, mert ha következő szezonban Morata a lelátón rohad meg akkor is profitot csinál rajta a következő mercaton. Ennek tudatában 22 évesen nem csodálom, hogy nem kezdett el rinyálni hogy maradhasson. Innentől az volt a leglogikusabb és mindkét fél felé diplomatikus magatartás amit csinált. Ez egy lúzer üzlet volt Marotta részéről, a mi profitunk meg néhány fontos eredmény meg némi kess. Beancounter (szívből gyűlölöm a fajtájukat) szemszögből nem is olyan lúzer, sőt.

és akkor marotta vajh' miért hangoztatja nyíltan, hogy akár élő szerződéssel is elengedünk kb. bárkit?
a visszavásárlási opció egyfajta collateral, ami biztosítékként funkcionál sikertelen alku esetén
de ettől még (mindenről) lehet tárgyalni és az alapvető érdeke mindenkinek egy kialkudott deal
(a madrid sem vállalta volna be hogy egy évig padoztatja, ha nagyon picsog)

ha morci akart volna, akkor tudott volna tárgyalást kezdeményezni (akár 22 évesen is) arról hogy nálunk maradjon még egy ideig
ha meg nem akart, akkor talán szerencsésebb lett volna ha mellőzi a hülye "szeretek itt, de hazarendeltek", stb. picsogást
de ha még nem picsog akkor is patkány, mert ezzel a "megy a játék gyorsan húzok innen" akcióval kb. lekiscsapatozott minket

mindegy, val'szeg én is így döntöttem volna ha hülye spanyol 22 éves hetero vagyok és most akkor magamat útálnám...  geek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: