Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-30, 14:44

A malac - Morci csere 2 hónapja még baromi jól nézett volna ki, most viszont csak a pénz kellene, játékos pedig nem. A milant hagyni kellene a picsába, ők csak a patkányt akarják eladni és azért kérnék a pénz helyett Caldarát mert jelenleg ilyen szintű védő tuti nem menne hozzájuk, remélem Mattia sem fog. A malacot pedig nem akarják, őt csak mi ajánlgatjuk nekik a csicskáért. Arról elképzelésem sincs miért pedálozunk érte, amikor balhézott, bemutatott, és baromi szar szezonja is volt, ok, hogy Cselló haverja, de azért ezen a szinten ennek lófaszt sem kellene számítania. Beppe kezdi kicsit túltolni a píszít...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-30, 13:58

Most a Higuain+Rugani=Morata+55 millió az aktuális kamu, legalábbis ma ez jön velem szemben mindenhol. Viszont akkor Mormotának is helyet kellene csinálni a keretben, gondolom Mandzu eladásával.
Adjuk már el valahova a malacot, bárhova. Fix, hogy csak miatta tárgyalunk egyáltalán a Milannal. Bár én elfogult vagyok a vezetőség felé, ekkora lámák nem lehetnek, hogy Leonardo pénz nélkül egy elvágyódó Bonuval csontra szívassa őket.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-30, 13:18

sneco7 írta:


Még mindig jobban bevenné a gyomrom,ha Higuval lerántanak minket Mondjuk az 50-60 helyett csak 40-50-ért adjuk el, ok,hogy bukta,de legalább nem leszünk akkora idióták,hogy a 2 legnagyobb olasz védőtehetséget elherdáljuk miatta. Tudom,hogy Ruga nem mindenki kedvence,de szerintem borzalmas nagy hiba lenne akár őt,akár Caldarát lecserélni Bonuccira. Még,ha azt a részét nem is nézzük,hogy B. egy patkány.

Ne is mondd, most Bonu-Calda cseréről írnak...:S
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-30, 13:07

_DREAM_ írta:
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a cirkuszból, mert vadabbnál vadabb verziók látnak napvilágot. 

Azt sajnos nagyon jól tudják a Milannal es a Chelseanel is hogy Higanyt (és/vagy vki mást is..) el kellene adnunk, kvázi lépéskényszerben vagyunk,félek h meg is szopatnak majd emiatt minket.

Stuanit nem adtuk még el Angliába?

Még mindig jobban bevenné a gyomrom,ha Higuval lerántanak minket Mondjuk az 50-60 helyett csak 40-50-ért adjuk el, ok,hogy bukta,de legalább nem leszünk akkora idióták,hogy a 2 legnagyobb olasz védőtehetséget elherdáljuk miatta. Tudom,hogy Ruga nem mindenki kedvence,de szerintem borzalmas nagy hiba lenne akár őt,akár Caldarát lecserélni Bonuccira. Még,ha azt a részét nem is nézzük,hogy B. egy patkány.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-30, 11:15

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a cirkuszból, mert vadabbnál vadabb verziók látnak napvilágot. 

Azt sajnos nagyon jól tudják a Milannal es a Chelseanel is hogy Higanyt (és/vagy vki mást is..) el kellene adnunk, kvázi lépéskényszerben vagyunk,félek h meg is szopatnak majd emiatt minket.

Stuanit nem adtuk még el Angliába?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-29, 21:18

chiellini és bonbon nagy haverok, az biztos. más kérdés, hogy szerintem ez a belső védő páros nem fog nekünk bl-t nyerni.

bonucci válogatás: https://imgur.com/gallery/oUrin
az összes durva nagy egyéni hiba, egyiket sem kell arra fogni, hogy szar csapatban játszik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 21:09

Nem lennék azon sem meglepve, ha Chiellini kérésére érkezhet Bonucci, sőt. Máskülönben jó eséllyel mérlegelés nélkül kihagynánk ezt a lehetőséget. De azért remélem, legalább azt szem előtt tartjuk, hogy jól jöjjünk ki ebből az üzletből. Caldara meg Higuaín kölcsön? Nevetséges lenne - kivéve nekünk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 11:45

a tuzon olvastam egy olyan, meglehetősen cinikus, de életszerű teóriát, hogy miután az ultrák úgyis a pénzre hajtanak, bonucci lerak eléjük egy szemmel látható adományt, és nem lesz balhé.

inkább a klub morális tartása az, ami miatt nekem a bonucci vonal nagyon nem tetszik. nagyon csúnya üzenete lenne az egésznek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 11:40

Amúgy mi a lófaszt tett értünk a milány (nyilván a muntari gólon kívül), hogy ennyire segíteni akarunk nekik? affraid Tavaly verték itt a nyálukat a #wearesorich dumájukkal, aztán most meg csak lesnek maguk elé...Caldara eladása szakmailag értékelhetetlen lenne, Higuain kölcsönadása meg anyagilag lenne öngyilkosság.

bonuccit meg tényleg akkor se hoznám vissza ha sírva szopna le mindenkit....  simán megvoltunk nélküle, a visszatérése balhékat eredményezhet az öltőben és az ultráknál is. Kell ez nekünk?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 11:08

rakkenroll írta:
Leo visszahozatalával kapcsolatban, szívesen meghallgatnám Dzsordzsó véleményét... együtt azért nem rosszak. Amíg nincs konkrétum, addig felesleges idegesgedni amúgy.

chiellini és bonucci a magánéletben jó barátok, rendszeresen nyaralnak együtt, összejár a két család. borítékolható, hogy chiellini visszavárja bonuccit. itt a klubnak kéne észnél lenni, és nem bepucsítani a milannak.

a konkrétumok és az idén nyáron megbízható pletykákat szállító újságírók (elsősorban agresti) nagyjából ugyanabba az irányba mutatnak: bonucci vissza fog térni. én teljesen biztos vagyok benne, hogy visszahozzuk. ez eddig még oké is, ha megfelelő a körítés (korrekt fizetés, bonucci nyilvánosan hamut szór a fejére, nem lesz automatikus helye a kezdőben, soha a büdös életben nem kapja meg a karszalagot). ugyanakkor caldara elengedése, ráadásul pont a milanba, valamint higuain pletykált kölcsönadása a milannak önmagában is felháborítóak, még ötlet szintjén is. bonucci nélkül is borzasztó erős ez a keret, ide egy középpályás kellhet esetleg, és kész is vagyunk. egyszerűen nincs semmije a milannak, amire szükségünk lenne, erre ők fognak jól járni. hát a büdös lófaszt, azt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 10:49

rakkenroll írta:

Pjanic eladása légbőlkapott, minden megnyilvánulása arra utal, hogy nem megy ő most sehová sem innen, aminek mód felett örülnék, mert szerintem, ha egymásra hangolódnak CR-el, világbajnok kettőst alkothatnak az elkövetkező 2-3 évre.
Jó gondolat. Ha kitart 4évig, meglehet a VB is, sose gondoltam volna.  flower

Csak Messit ide ne hozza a kancsal, neki nagyon nem megy 4 évenként, milyen egy hüje ciklusa van.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 10:25

Leo visszahozatalával kapcsolatban, szívesen meghallgatnám Dzsordzsó véleményét... együtt azért nem rosszak. Amíg nincs konkrétum, addig felesleges idegesgedni amúgy.


A hozzászólást rakkenroll összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-28, 10:51-kor.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 10:17

Krisz írta:
Insta videoban az előbb tette fel Pjanic ahogy a beavató éneklést nyomják Caldaraék. Kurvára nem úgy nézett ki aki le akar vagy le fog lépni. Egyébként Favilliről ilyen nem volt (aki nyilván el lesz passzolva).
Pjanic eladása légbőlkapott, minden megnyilvánulása arra utal, hogy nem megy ő most sehová sem innen, aminek mód felett örülnék, mert szerintem, ha egymásra hangolódnak CR-el, világbajnok kettőst alkothatnak az elkövetkező 2-3 évre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 09:47

Ronaldo is fog majd énekelni? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 09:36

s4tch írta:


kicsit szigorú vagy magadhoz, cicus, ugyanis te voltál, aki elkezdted az alapelmélettel megmagyarázni, hogy mi hajtotta ronaldót, asamoah-t, bonuccit és cant. csak annyit kértem tőled, hogy fejtsd meg witselt is. de te ezt nyilván tudod, cicus, csak biztos megint gyorsan és közérthetően akartál fogalmazni, cicus.
te hoztad fel ezeket a példákat, hello...
de igazad van, részemről is ostobaság volt bekapni a csalit

s4tch írta:



ezek nem érvek, hanem kinyilatkoztatások, cicus. azért kösz, hogy megpróbáltad a közérthetőséget, cicus.
más szemében a szálkát??? nvm...
szívesen kifejtem (ha érdekel), csak plz. várj egy kicsit

otthon minden oké?


A hozzászólást jackie_d összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-28, 09:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 09:25

s4tch írta:


na ezt nézem mindjárt.

nem tudok aludni, tiszta vicc.

1:55 környéke
Nem tudom volt-e róla szó már itt, de konkrétan elmondja halál nyugodtan, hogy ő is mindenféle faszságot olvas nap mint nap, de ő itt van, ez egy fasza csapat nem megy sehova. És még ezek után is képesek nyomatni a bullshitet.

Az a durva, hogy pár éve, a Tuttosport nyomatta az ilyet, amíg a GDS nem említette a dolgot mindenki legyintett rá. Aztán a GDS és a többi is beállt a sorba, a Di Marzio féle megmondó emberekben lehetett bízni. Mostanra már ők is bepucsítottak és pofáznak mindent, még a korábban ritkán megszólaló Moggi is ugyanezt nyomja.

Annyira siralmas ez az egész. Ez az újságírás szégyene és mélypontja. Nyilván el kell adni az újságot, ahhoz meg meg kell tölteni, ezzel a szeméttel sokkal könnyebb, mint írni NSTs/henrikes szintű elemzéseket pl, vagy felkapni egy témát (pl mint itt az amortizáció) és bővebben írni róla. Gondolom az is siralmas, hogy erre van igény, a normális írásokra meg nem. Elkurvult a világ.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 09:17

Továbbra se értem miért nyaljuk Bonucci seggét. Vissza akar jönni,oké de ez az ő problémája nem a miénk. Innentől kezdve mindenkit le akarunk igazolni aki ide akar jönni?
Caldara cseréje még visszavásárlási opcióval is rossz ötlet. Odaadjuk pl. 2 évre anélkül, hogy akár esélyt adnánk neki. Aztán 2 év múlva visszavesszük...én nem jönnek vissza az biztos.
Ennek az egésznek max akkor van értelme ha a malac után nem érdeklődik senki de ez a Chelsea-ügy valósnak tűnik. Akkor meg miért akarunk szívességet tenni a Milannak?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 03:25

Krisz írta:
Insta videoban az előbb tette fel Pjanic ahogy a beavató éneklést nyomják Caldaraék. Kurvára nem úgy nézett ki aki le akar vagy le fog lépni. Egyébként Favilliről ilyen nem volt (aki nyilván el lesz passzolva).

na ezt nézem mindjárt.

nem tudok aludni, tiszta vicc.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 03:23

Insta videoban az előbb tette fel Pjanic ahogy a beavató éneklést nyomják Caldaraék. Kurvára nem úgy nézett ki aki le akar vagy le fog lépni. Egyébként Favilliről ilyen nem volt (aki nyilván el lesz passzolva).
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 01:51

s4tch írta:


próbálok rációt találni az egész mögött. ilyenek jutnak eszembe:
- bonucci tényleg jó játékos lehet, csak ez a milanban mocskosul nem derült ki
- buffonnal esetleg dani alvesszel lehetett problémája, és ők már nincsenek itt
- benatia nem elég jó, és caldarával sem túl elégedett allegri (caldara 4 védős rendszerben ezer éve nem játszott, az atalantánál 3 védővel nyomták)

áhh, faszomba, ennek semmi értelme. egy ilyen csere a következő szezonnak szól. ez vagy all-in a bl-re (amit bonuccival a kezdőben 100%, hogy nem nyerünk meg), vagy tényleg halvány lövésem sincs a focihoz. a legjobb fiatal olasz belső védőt beáldozni egy drága faszfej kedvéért, felfoghatatlan.
Szerintem olyan nem létezik, hogy all-in egy-két szezon  BL-re. A BL egy kurvanagy lutri, bármikor elcsúszhatsz egy kiállításon vagy bírói faszságon. Kivéve ha te vagy a Real, mert akkor ezek a kockázatok redukálódnak. Hatalmas faszság ez az egész pletyka, mert remélem ez még csak az. Basszuk el Higanyt Kínába ha nincs más, nem igaz, hogy kívülről nézve nem tudjuk ki rakni a lőcsöt a mercatóban. Nem felejtettem el, hogy Ronaldo már itt van, de ez elvenné az egésztől a kedvem. Amúgyis, Beppe azt mondta Bonucci kereste meg őket, baszki, és akkor mi van?! Áááááá, hatalmas homály ez az egész.

Már ezzel a felhozatallal is lenne ideje Caldarának felvenni a tempót és a taktikát, nem lennénk rászorulva, hogy mélyvízbe dobjuk, akivel meg hosszútávra tervezel, attól nem sajnálod azt a pár hónapot, ami tanulásra megy. Nem tűnik egy hülye, link vagy éppen elveszett srácnak.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 00:57

CsT írta:
Ha tényleg becsicskulunk a patkánynak meg a milánynak, azt nehezen fogom megbocsájtani, talán nem is. ...

próbálok rációt találni az egész mögött. ilyenek jutnak eszembe:
- bonucci tényleg jó játékos lehet, csak ez a milanban mocskosul nem derült ki
- buffonnal esetleg dani alvesszel lehetett problémája, és ők már nincsenek itt
- benatia nem elég jó, és caldarával sem túl elégedett allegri (caldara 4 védős rendszerben ezer éve nem játszott, az atalantánál 3 védővel nyomták)

áhh, faszomba, ennek semmi értelme. egy ilyen csere a következő szezonnak szól. ez vagy all-in a bl-re (amit bonuccival a kezdőben 100%, hogy nem nyerünk meg), vagy tényleg halvány lövésem sincs a focihoz. a legjobb fiatal olasz belső védőt beáldozni egy drága faszfej kedvéért, felfoghatatlan.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 00:53

jackie_d írta:
ez egy alapelmélet, amit egyedi esetek megfejtésére önmagában alkalmazni merő ostobaság

kicsit szigorú vagy magadhoz, cicus, ugyanis te voltál, aki elkezdted az alapelmélettel megmagyarázni, hogy mi hajtotta ronaldót, asamoah-t, bonuccit és cant. csak annyit kértem tőled, hogy fejtsd meg witselt is. de te ezt nyilván tudod, cicus, csak biztos megint gyorsan és közérthetően akartál fogalmazni, cicus.

jackie_d írta:
szerintem ez túlzott egyszerűsítés
jackie_d írta:
inkább életforma, vagy hivatás, az élsport kurvára más mint bármilyen szakma

ezek nem érvek, hanem kinyilatkoztatások, cicus. azért kösz, hogy megpróbáltad a közérthetőséget, cicus.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 00:29

s4tch írta:
https://twitter.com/SkySport/status/1022952148571746305

na ezen vagy nagyot röhögünk pár hét múlva, vagy marottát teljesen hülyére veszi leonardo.
Ha tényleg becsicskulunk a patkánynak meg a milánynak, azt nehezen fogom megbocsájtani, talán nem is. ...
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-28, 00:02

s4tch írta:
https://twitter.com/SkySport/status/1022952148571746305

na ezen vagy nagyot röhögünk pár hét múlva, vagy marottát teljesen hülyére veszi leonardo.

Hát én mindjárt sírok,ha ez bekövetkezik,akkor CR-rel,_Can-nal,Canceloval együtt is bukásnak élem meg ezt a mercatot...az én szememben ez az 1-et előre,2-őt vissza lépés lenne.

Most nézem,hogy Golovin közben Monacoban kötött ki, árat nem láttam.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-27, 23:39

https://twitter.com/SkySport/status/1022952148571746305

na ezen vagy nagyot röhögünk pár hét múlva, vagy marottát teljesen hülyére veszi leonardo.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-27, 23:12

Krisz írta:
Azt nem értem, hogy ha egyszer Marotta elmondta hogy a védelem kész, akkor mégis mi a rákért cikkeznek meg mindig Ruganiról meg Caldararól. Mert ha úgy kamuzna mint anno Moggi akkor megérteném, de így...
Én azt értem, hogy Dybalát miért nem akarják már eladni a firkászok, már legalább 2 hete semmi hír Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-27, 21:57

Azt nem értem, hogy ha egyszer Marotta elmondta hogy a védelem kész, akkor mégis mi a rákért cikkeznek meg mindig Ruganiról meg Caldararól. Mert ha úgy kamuzna mint anno Moggi akkor megérteném, de így...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-27, 19:12

A B csapathoz érkezik  afro

Ha van pénz, el kell költeni?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-27, 16:47

Pjancsi nyilatkozat:

https://www.juvefc.com/miralem-pjanic-im-very-happy-at-juventus/
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-27, 16:09

Petike007 írta:
Vicc, hogy beszüntették, a kölcsönadást, előtte a vegyes tulajdont. Most lesznek hasonlóan átláthatatlan opciós vételek. Annyira imádom az olaszokat. Tisztára mintha magyarok lennének, szarabb stadionokkal, de jobb focival.
nekem az opcióval nincs különösebb bajom, ez is csak egyfajta garancia, párhuzamba állítható a teljesítményfüggő bonus-szal
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-07-27, 16:06

s4tch írta:


azt a részt nem olvastam, amikor a piramison keresztül megmagyarázod, miért jobb witselnek kínában, mint torinóban.
talán azért cicus, mert ez egy alapelmélet, amit egyedi esetek megfejtésére önmagában alkalmazni (különösen az általad korábban reklamált fölényeskedő, kioktató, alákérdező, stb. módon) merő ostobaság, de ezt nyilván te is tudod, csak szándékosan basztatsz tongue

s4tch írta:
egyébként a focisták jelentős részét pont ugyanúgy hajtják az alapvető szükségletek, csak májkrémes kenyér helyett kedvenc étterem, hétvégi pecázás helyett valami karibi buzulás, németbű' hozott szakadt 320d helyett új ferrari/rs audi, 2+1 szoba helyett külvárosi villa az alapszükséglet.
szerintem ez túlzott egyszerűsítés

s4tch írta:
ez is csak egy szakma
inkább életforma, vagy hivatás, az élsport kurvára más mint bármilyen szakma

s4tch írta:
a piramis meg továbbra sem hierarchikus és lineáris ... és önmegvalósíthatnak anélkül, hogy a piramis minden szintjét meghágnák.
pontosabban: hierarchikus, de nem lineáris és senki (még maslow sem) gondolja, hogy meg kellene mászni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: