Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-27, 16:06

s4tch írta:


azt a részt nem olvastam, amikor a piramison keresztül megmagyarázod, miért jobb witselnek kínában, mint torinóban.
talán azért cicus, mert ez egy alapelmélet, amit egyedi esetek megfejtésére önmagában alkalmazni (különösen az általad korábban reklamált fölényeskedő, kioktató, alákérdező, stb. módon) merő ostobaság, de ezt nyilván te is tudod, csak szándékosan basztatsz tongue

s4tch írta:
egyébként a focisták jelentős részét pont ugyanúgy hajtják az alapvető szükségletek, csak májkrémes kenyér helyett kedvenc étterem, hétvégi pecázás helyett valami karibi buzulás, németbű' hozott szakadt 320d helyett új ferrari/rs audi, 2+1 szoba helyett külvárosi villa az alapszükséglet.
szerintem ez túlzott egyszerűsítés

s4tch írta:
ez is csak egy szakma
inkább életforma, vagy hivatás, az élsport kurvára más mint bármilyen szakma

s4tch írta:
a piramis meg továbbra sem hierarchikus és lineáris ... és önmegvalósíthatnak anélkül, hogy a piramis minden szintjét meghágnák.
pontosabban: hierarchikus, de nem lineáris és senki (még maslow sem) gondolja, hogy meg kellene mászni...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8147
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-27, 10:00

_Tyler írta:

én attól tartok, be fogjuk szopni, és valaki elviszi jövőre

Én biztos vagyok benne hogy van valami gentlemen's agreement. Az Udinesevel elég jó a viszony, nekik is az érdekük hogy ez így maradjon, sőt, nekik még jobban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8147
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-27, 09:56

Petike007 írta:


Mandragora az Atalanta után a második legjobb helyre kerülhetett. Fogjuk fel úgy, hogy 6M ért kölcsönbe megy. Cserébe a könyvelésünket szépen kozmetikázza a transzfer. 

Tipik az az üzlet, amivel mindegyik fél jól jár, beleértve a játékost is. 

Vicc, hogy beszüntették, a kölcsönadást, előtte a vegyes tulajdont. Most lesznek hasonlóan átláthatatlan opciós vételek. Annyira imádom az olaszokat. Tisztára mintha magyarok lennének, szarabb stadionokkal, de jobb focival.
...meg jobb ruhákkal.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-27, 09:42

Petike007 írta:


Mandragora az Atalanta után a második legjobb helyre kerülhetett. Fogjuk fel úgy, hogy 6M ért kölcsönbe megy. Cserébe a könyvelésünket szépen kozmetikázza a transzfer. 

Tipik az az üzlet, amivel mindegyik fél jól jár, beleértve a játékost is. 

Vicc, hogy beszüntették, a kölcsönadást, előtte a vegyes tulajdont. Most lesznek hasonlóan átláthatatlan opciós vételek. Annyira imádom az olaszokat. Tisztára mintha magyarok lennének, szarabb stadionokkal, de jobb focival.
én attól tartok, be fogjuk szopni, és valaki elviszi jövőre
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2141
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-27, 09:20

_Tyler írta:

 26 millióért visszavehetjük két év múlva, illetve az az előtt valaki másnak eladja az Udinese, akkor 200 ezer eurót + a 20 millión felüli rész felét kell a Juvénak kifizetniük

Mandragora az Atalanta után a második legjobb helyre kerülhetett. Fogjuk fel úgy, hogy 6M ért kölcsönbe megy. Cserébe a könyvelésünket szépen kozmetikázza a transzfer. 

Tipik az az üzlet, amivel mindegyik fél jól jár, beleértve a játékost is. 

Vicc, hogy beszüntették, a kölcsönadást, előtte a vegyes tulajdont. Most lesznek hasonlóan átláthatatlan opciós vételek. Annyira imádom az olaszokat. Tisztára mintha magyarok lennének, szarabb stadionokkal, de jobb focival.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 22:43

zetterberg40 írta:
Ez a Mandragora biznisz gyakorlatilag hibátlan. Amúgy mi van akkor, ha az Udinese az opciós időszak alatt adna rajta túl (mármint abban az esetben a Juvénak is van beleszólása?)?
A másik dolog: az Udinese mikor fizetett utoljára ennyit egy játékosért? nem rémlik, hogy 20 milliókkal csak úgy dobálóznának.

A bajnoki menetrend meg szerintem tök korrekt.
 26 millióért visszavehetjük két év múlva, illetve az az előtt valaki másnak eladja az Udinese, akkor 200 ezer eurót + a 20 millión felüli rész felét kell a Juvénak kifizetniük
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 22:14

voltam a fiammal az amts-en. volt kint új niva. bazmeg, akkora flash, mintha belém toltak volna 8 voksán virágnyi botoxot, és kivasalták volna a térdig töttyedt heréim. iszonyat durva gép, vegytiszta 80-as évek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 21:24

s4tch írta:

?
egyébként a focisták jelentős részét pont ugyanúgy hajtják az alapvető szükségletek, csak májkrémes kenyér helyett kedvenc étterem, hétvégi pecázás helyett valami karibi buzulás, németbű' hozott szakadt 320d helyett új 
Májkrém, peca, 320d...

Satchy, Te ezeket nem ismerheted, vagy már bértolnokkal dolgozol. Esetleg Mátyás király álruhában?

Maslownak egyébként ha lett volna pasija, nem sírja tele az entelektüel elitet faszteóriákkal. Boldogtalan volt. 

Túl hosszú az élet ahhoz, hogy csak akkor igyak, ha szomjas vagyok.

Szerk.: Lada Niva

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 21:22

zetterberg40 írta:
Ez a Mandragora biznisz gyakorlatilag hibátlan. Amúgy mi van akkor, ha az Udinese az opciós időszak alatt adna rajta túl (mármint abban az esetben a Juvénak is van beleszólása?)?
A másik dolog: az Udinese mikor fizetett utoljára ennyit egy játékosért? nem rémlik, hogy 20 milliókkal csak úgy dobálóznának.

A bajnoki menetrend meg szerintem tök korrekt.
Biztos hogy van, ha más nem valami szóbeli megállapodás. Nagyon korrekt a két klub közti viszony.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 21:17

zetterberg40 írta:
Ez a Mandragora biznisz gyakorlatilag hibátlan. Amúgy mi van akkor, ha az Udinese az opciós időszak alatt adna rajta túl (mármint abban az esetben a Juvénak is van beleszólása?)?
A másik dolog: az Udinese mikor fizetett utoljára ennyit egy játékosért? nem rémlik, hogy 20 milliókkal csak úgy dobálóznának.

A bajnoki menetrend meg szerintem tök korrekt.
Nem is, ez abszolút klubrekord. Smile Eddig Fiore volt a csúcs picit kevesebb mint 10 millával.

Gondolom nekünk ilyen elővásárlási jogunk van, tehát amíg mi nem engedjük addig gondolom nem adhatják el, másrészt gondolom úgy van kitalálva a fizetési koncepció, hogy mire kifizetik a 20-at, addigra mi vissza is utaljuk. Persze most csak okoskodok! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 21:14

EsztéNégy írta:
Asszondja a kancsal: “Right now we have a full squad, especially in defence. The relationship with Bonucci is based on mutual respect, but for now I wouldn’t go any further.”
Thx Bro, 4 pilsner, junkies acoustic, és jó hírek. Love, peace.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 20:24

Ez a Mandragora biznisz gyakorlatilag hibátlan. Amúgy mi van akkor, ha az Udinese az opciós időszak alatt adna rajta túl (mármint abban az esetben a Juvénak is van beleszólása?)?
A másik dolog: az Udinese mikor fizetett utoljára ennyit egy játékosért? nem rémlik, hogy 20 milliókkal csak úgy dobálóznának.

A bajnoki menetrend meg szerintem tök korrekt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 19:51

bravo beppe, ez kb ugyanaz, mint ahogy caldara hozzánk került. 2 év múlva lesz helye rollynak, addigra a mostani középpálya nagyjából ki fog futni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 19:26

Közben Mandragora ----> Udinese, ufficsále 20M- ért megy 26-ért vehetjük vissza.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 19:16

Asszondja a kancsal: “Right now we have a full squad, especially in defence. The relationship with Bonucci is based on mutual respect, but for now I wouldn’t go any further.”

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 18:19

Amikor tavaly elment Bonu, azt írtam, hogy szerintem konkrétan mint védő amúgy is kevés 4 at the back formációkhoz, ami tökéletesen meg is mutatkozott ősszel a Milanban. Ő három fős védelem közepébe való, irányítani baromi jól tud, de a szó klasszikus értelmében messze van egy elit védőtől. Én kifejezetten nem örülnék neki, ha visszajönne, én Caldarát nyomatnám orrba-szájba inkább (meg Ruganyt, ha marad), de valóban nem gyengülnénk, ha az eléggé inkonzisztens Benáciát áldoznánk be érte.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 18:17

jackie_d írta:
azt a részt elolvastad hogy ezt a mondatod elbasztam???

azt a részt nem olvastam, amikor a piramison keresztül megmagyarázod, miért jobb witselnek kínában, mint torinóban.

witsel egy egyszerű, berlini munkásszálóba költöző békéscsabai gázszerelő, aki több májkrémes kenyeret meg kőbányait vehet a kínai pénzből. ugyanúgy az egyszerű létfenntartás a cél mindkettőnél, csak az életszínvonal más. pont asamoah egyértelműen lenyilatkozta: a családjáért választotta a pöcegödröt - pont ugyanúgy, mint a gázszerelő, aki küldi haza a pénzt.

"igazából, csak annyit akartam mondani, hogy bár mi is váltunk +20%-ért, de a motivációnk többnyire más mint nekik" - miért lenne más a focistáknál a motiváció, ha ugyanúgy pénzzel váltható ki a cselekvés?

egyébként a focisták jelentős részét pont ugyanúgy hajtják az alapvető szükségletek, csak májkrémes kenyér helyett kedvenc étterem, hétvégi pecázás helyett valami karibi buzulás, németbű' hozott szakadt 320d helyett új ferrari/rs audi, 2+1 szoba helyett külvárosi villa az alapszükséglet. és egy csomó focistánál az önmegvalósítás a pályán kívül, a karriertől függetlenül keresendő, pl. pirlo és barza borászkodnak, chiellini tanul és filmeket néz, vidal és nainggolan meg bulikáznak, mint egy városra rászabadított kamasz.

ez is csak egy szakma. a piramis meg továbbra sem hierarchikus és lineáris, pl. de sciglio ugyanúgy szerény gyereknek tűnik, mint a szomszéd irodában az irattáros csaj, biztos mindkettő elvan a presztízs, a hírnév nélkül, és önmegvalósíthatnak anélkül, hogy a piramis minden szintjét meghágnák.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 18:16

Beppe ezt mondta a patkány távozása után tavaly ilyenkor:

 "With Bonucci we accepted his personal and professional desire, which was to join Milan.
"There was the feeling he could go. It was not about incidents so much as motivation that was lacking.
"We have found that keeping players against their will is counterproductive.

Nálam a kulcsszó: incidents, (és nem a mitivation)tehát volt és valószínűleg nem is egy... a kérdés, hogy kivel...a másik, hogy ezek után minek koslatunk utána?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 17:28

Krisz írta:
Én nem tudom, de ha Caldara annyira Milanozna akkor nem nyomná tele az instat Juve mezben feszítve. Szerintem ő tuti marad. Rugani aggasztóbb, neki két hete nem volt postja, miközben mindenki telehányta az instat az amcsi útról.

rugani ügynöke azt mondta, hogy hívja a srácot a chelsea, de sem a klub nem szólt eddig, hogy menni kéne, és rugani sem kérte, hogy adják el. szerintem mindkét fél kivár.

ha a mercato elején kellett volna ráböknöm egy belső védőre, akit eladunk, benatia lett volna az. a vb alatt elég egyértelmű nyilatkozatokat tett: nem akar menni, de a vb után leül a klubbal, és meglátják, mi lesz mindenki számára az előnyös. simán benne van, hogy összecsomagolt, és várja az ajánlatokat.

caldara szerintem is marad. marotta a sorsolás után beszél a sajtóval, nagyon remélem, hogy tisztázza caldara helyzetét is. a tegnapi "nyilatkozatot" senki ne vegye komolyan, egyre inkább biztos vagyok benne, hogy azt csak kitalálta a topcalcio24.

bonucci állítólag nem allegrivel veszett össze. olvastam olyan elméletet, hogy buffonnal nem szívlelték egymást, így most aktuális a visszatérése. szerintem jönni fog, és csak remélni tudom, hogy valamivel jobb lesz, mint a milanban volt. arra a hibát hibára halmozó védőre semmi szükségünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 17:26

s4tch írta:
ismétlem, erről beszélünk: "magyarul nem az összeg nagysága, hanem a lehetőség ill. a presztízs hajtja őket". te azt állítod, hogy a focistákat nem hatja meg az összeg. én meg azt, hogy dehogynem, természetesen a focistákat is hajtja a pénz maga, ugyanúgy, ahogy egy vájárt vagy egy statikust.
azt a részt elolvastad hogy ezt a mondatod elbasztam???
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 17:21

jackie_d írta:
sz'al ha leo a dupla fizuért ment milánóba, akkor az jó eséllyel arról szól hogy bebizonyítsa magának hogy tényleg ennyit ér (= tényleg lehet csk), nem pedig arról hogy maradjon pénz szappanra, vagy kettővel több ferrarit tudjon venni, stb.

nem. bonucci azért ment el milánóba, mert valamiért nem érezte jól magát torinóban (ha képtelenek vagyunk elszakadni a piramistól, akkor legyen belonging and love, meglehetősen alacsony szintű igény, csak mondom), és gecisok pénzt ajánlott neki a milan. asamoah meg állítása szerint hiába érezte jól magát torinóban, nem tudott nemet mondani a dupla pénzre - aztán erre húzz rá egy szükségletet, ha nagyon szeretnél. emre can is biztos önmegvalósítani érkezett ide, nem azért, hogy a karrierje lezárultával nagyobb számlán üljön. meg dzsudzsák is biztos valami magasztos needre utazott a homokdűnék között.

de ha gondolod, fejtsd meg nekem a lineáris, hierarchikus, a vezetéstudományban is többszörösen újragondolt piramison keresztül witselt, és meséld el, miért tiencsinbe ment torinó helyett. és nyugodtan tedd hozzá, miben különbözik az ő döntése attól a gázszerelőétől, aki itthon is 5 szobás, tehermentes házat és két autót tartott fenn, nem voltak adósságai, szerette a munkáját, boldog volt, önmegvalósított, de úgy gondolta, hogy ugyanezt többszörös pénzért szívesen csinálja birminghamben, annak ellenére, hogy tudta, kicsi garzont bérelnek neki, ki fogják nézni, a háta mögött mocskos tolvaj magyarnak nevezik, nyelvi nehézségei lesznek, de legalább baszott jól fog keresni.

azt értsd meg, hogy a piramis nem univerzális, és a szükségletek nem hierarchikusan épülnek fel. a piramist zsinórmértéknek nézve ezek a jelenségek nem létezhetnének.

ismétlem, erről beszélünk: "magyarul nem az összeg nagysága, hanem a lehetőség ill. a presztízs hajtja őket". te azt állítod, hogy a focistákat nem hatja meg az összeg. én meg azt, hogy dehogynem, természetesen a focistákat is hajtja a pénz maga, ugyanúgy, ahogy egy vájárt vagy egy statikust.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 17:17

Krisz írta:


Szerintem Bonucci összeveszett mindenkivel a klubnál és nem volt maradása, az asszony meg a gyerekek miatt Italiaban kellett maradni, és a Milan volt kb az egyetlen opció. Én nem hiszem, hogy itt első helyen a 7.5 milláért verte az asztalt, a Milannal meg olyan pozícióban volt hogy elkérhette a karszalagot meg a lóvét is.
Amit nem értek, hogy oké, a kínai Milan projekt befuccsolt, el akar menni, de miért akarna hozzánk visszajönni? Lenyugodtak a kedélyek? Semmi logikát nem látok benne, de mondjuk én már abban sem hogy a Caldaraval és Spinazzolaval kiegészülő védelmünket miért akarnánk megbolygatni. Minden szempontból tökéletes az összetétele: elég mély, van két 30+os klasszis, 2 24 éves tehetség Serie A rutinnal és Barza aki jó az öltözőben és néhány meccsre be is tud ugrani. Agyfasz az egész.
igen elég zavaró, remélem fake news az egész
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 17:11

Pontosan, a védelmünk összetétele ideálisnak mondható. Csak egyetlen esetet látok,ami rövid és ha beválik(BL győzelem),akkor hosszútávon is pozitív lehet. Mégpedig,ha Benatiát cseréljük be valahogyan Godinra. De Bonuccit már hozzá képest sem feltétlenül látom előrelépésnek, kivéve,hogy ő olasz nevelésnek számítana a BL-ben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8147
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 16:54

jackie_d írta:

nem nem, ez maga AZ ÁLLÍTÁS, nem csak egy része
csak próbáltam közérthetően is megismételni, de elbasztam, mert lusta vagyok sokat írni...
ezért is írtam hogy:



írod:


viszont maslow nem a pénzről beszél, hanem need-ekről
a pénz csak egy eszköz, hogy a need-jeidet kielégítsd, nem pedig egy szint a piramisban

sz'al ha leo a dupla fizuért ment milánóba, akkor az jó eséllyel arról szól hogy bebizonyítsa magának hogy tényleg ennyit ér (= tényleg lehet csk), nem pedig arról hogy maradjon pénz szappanra, vagy kettővel több ferrarit tudjon venni, stb.

Szerintem Bonucci összeveszett mindenkivel a klubnál és nem volt maradása, az asszony meg a gyerekek miatt Italiaban kellett maradni, és a Milan volt kb az egyetlen opció. Én nem hiszem, hogy itt első helyen a 7.5 milláért verte az asztalt, a Milannal meg olyan pozícióban volt hogy elkérhette a karszalagot meg a lóvét is.
Amit nem értek, hogy oké, a kínai Milan projekt befuccsolt, el akar menni, de miért akarna hozzánk visszajönni? Lenyugodtak a kedélyek? Semmi logikát nem látok benne, de mondjuk én már abban sem hogy a Caldaraval és Spinazzolaval kiegészülő védelmünket miért akarnánk megbolygatni. Minden szempontból tökéletes az összetétele: elég mély, van két 30+os klasszis, 2 24 éves tehetség Serie A rutinnal és Barza aki jó az öltözőben és néhány meccsre be is tud ugrani. Agyfasz az egész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8147
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 16:44

zetterberg40 írta:
A pletykák alapján tényleg az lehet, amit s4tchy ír: Caldara ügynöke van leginkább azon, hogy elvigye a játékost Milánóba. Chiellini, Bonucci visszatérésével (pfejj, hányok), 2 éves távlatban nem lát elegendő játékidőt Caldaranak, míg a Milanban kb betonkezdő lenne Romagnoli mellett. Szar az egész, gyorsan romba dőlhet megint egy jónak ígérkező átigazolási szezon. Szerintem az is szar lenne, ha visszavásárlási opcióval adnánk el (másrészt kétlem, hogy ebbe a Milan belemenne). Baromság az egész, ráadásul egy áruló miatt.

Én nem tudom, de ha Caldara annyira Milanozna akkor nem nyomná tele az instat Juve mezben feszítve. Szerintem ő tuti marad. Rugani aggasztóbb, neki két hete nem volt postja, miközben mindenki telehányta az instat az amcsi útról.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 16:26

s4tch írta:
az csak az állításod egyik része volt, de azt nem is vitattam.
nem nem, ez maga AZ ÁLLÍTÁS, nem csak egy része
csak próbáltam közérthetően is megismételni, de elbasztam, mert lusta vagyok sokat írni...
ezért is írtam hogy:

jackie_d írta:
én basztam el, megint túl tömören fogalmaztam, azt hittem egy pár szó elég lesz...

írod:

s4tch írta:
a focistákat még mindig elsősorban a pénz hajtja.
viszont maslow nem a pénzről beszél, hanem need-ekről
a pénz csak egy eszköz, hogy a need-jeidet kielégítsd, nem pedig egy szint a piramisban

sz'al ha leo a dupla fizuért ment milánóba, akkor az jó eséllyel arról szól hogy bebizonyítsa magának hogy tényleg ennyit ér (= tényleg lehet csk), nem pedig arról hogy maradjon pénz szappanra, vagy kettővel több ferrarit tudjon venni, stb.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 15:56

A pletykák alapján tényleg az lehet, amit s4tchy ír: Caldara ügynöke van leginkább azon, hogy elvigye a játékost Milánóba. Chiellini, Bonucci visszatérésével (pfejj, hányok), 2 éves távlatban nem lát elegendő játékidőt Caldaranak, míg a Milanban kb betonkezdő lenne Romagnoli mellett. Szar az egész, gyorsan romba dőlhet megint egy jónak ígérkező átigazolási szezon. Szerintem az is szar lenne, ha visszavásárlási opcióval adnánk el (másrészt kétlem, hogy ebbe a Milan belemenne). Baromság az egész, ráadásul egy áruló miatt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 15:46

jackie_d írta:
azt szerintem te is belátod, hogy fiziológiai és safety need-ek nem nagyon merülnek fel a profi focistáknál, sz'al innentől meg már igazam is van pirat

az csak az állításod egyik része volt, de azt nem is vitattam.

jackie_d írta:
ja, jók a példáid, pláne mert engem igazolnak  geek

újra elolvastam, mit írtál: "magyarul nem az összeg nagysága, hanem a lehetőség ill. a presztízs hajtja őket"

a példákban említett játékosok közül pont mindegyiket kurvára hajtotta, hajtja a pénz.
- asamoah azonos összegért minden bizonnyal maradt volna torinóban.
- ronaldo a madridi fizetését évek óta meg akarta emeltetni. nem sikerült neki, lelépett, ezért _is.
- emre can kezdő volt liverpoolban, bl-döntőt játszott, de a liverpool nem ajánlott neki ekkora fizetést, sem 16 milliós aláíráspénzt.
- mondd ki hangosan: "bonucci nem a több mint dupla fizetésért, hanem a kapitányi karszalagért ment milánóba". én jót röhögtem rajta.

a focistákat még mindig elsősorban a pénz hajtja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 15:35

Krisz írta:
Azért azt se felejtsük el, hogy Ronci a spanyol NAVtól is menekült, pont most rakták ki hogy két év felfüggesztettet kapott meg 19 milla bírságot.

jól elmenekült a spanyol nav elől king úgy értem, azt az ügyet akkor sem hagyhatta volna megoldatlanul, ha a marsig szalad.

ronaldo a realt hagyta ott, nem spanyolországot vagy a spanyol adórendszert. az évek alatt gyűltek a sérelmei, pl. a real nem állt ki mellette, mikor az adócsalással először meggyanúsították, míg a barcelona elég vehemensen védte messit. ezen kívül az is bántotta, hogy madridban nem kapta meg azt a 30 millás fizetést, amit agnelli biztosít majd.

még a végén kiderül, hogy nem is olyan fakockák a focisták.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 15:27

s4tch írta:
engedelmeddel, a faszt flower

én basztam el, megint túl tömören fogalmaztam, azt hittem egy pár szó elég lesz...
azt szerintem te is belátod, hogy fiziológiai és safety need-ek nem nagyon merülnek fel a profi focistáknál, sz'al innentől meg már igazam is van pirat
igazából, csak annyit akartam mondani, hogy bár mi is váltunk +20%-ért, de a motivációnk többnyire más mint nekik

ja, jók a példáid, pláne mert engem igazolnak  geek

s4tch írta:
ronaldónak nem emelt tovább a madrid, lelépett. pedig a realhoz képest presztízsben nincs följebb.
megbecsülés -> esteem, self-actualization

s4tch írta:
asamoah dupla annyit kapott az izétől, lelépett. lehetőségek, presztízs?
játékidő -> belonging(?), esteem

s4tch írta:
bonuccit tavaly nyáron mi hajtotta, a 3,5m -> 7,5m lehetőségen kívül?
kapitányi szalag -> esteem, self-actualization

s4tch írta:
a juve pizsis emre can 16 millás aláíráspénzt követelt, de persze a lehetőségnek is biztos nagyon örül.
self-actualization?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10606
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2018-07-26, 15:13

Krisz írta:
Azért azt se felejtsük el, hogy Ronci a spanyol NAVtól is menekült, pont most rakták ki hogy két év felfüggesztettet kapott meg 19 milla bírságot.
Jogos, de ha CSAK a fizut nézte volna, akkor nyilván PL,Párizs,Kína kacsingatott volna. Belőle tényleg kinézem, hogy a standing ovation meg az, hogy megmutassa, hogy ő máshol is tud nyerni (ellentétben a kis rohadék törpével) nyomott annyit a latba mint a fizu. De lehet ez csak ilyen magamfajta szentimentális buzulás... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: