Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 15:13

Krisz írta:
Azért azt se felejtsük el, hogy Ronci a spanyol NAVtól is menekült, pont most rakták ki hogy két év felfüggesztettet kapott meg 19 milla bírságot.
Jogos, de ha CSAK a fizut nézte volna, akkor nyilván PL,Párizs,Kína kacsingatott volna. Belőle tényleg kinézem, hogy a standing ovation meg az, hogy megmutassa, hogy ő máshol is tud nyerni (ellentétben a kis rohadék törpével) nyomott annyit a latba mint a fizu. De lehet ez csak ilyen magamfajta szentimentális buzulás... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 14:54

Azért azt se felejtsük el, hogy Ronci a spanyol NAVtól is menekült, pont most rakták ki hogy két év felfüggesztettet kapott meg 19 milla bírságot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 14:53

CsT írta:
...Szóval szerintem az "okos" játékos az fizetés+koncepció alapján dönt és csak fizetés alapján. Persze vannak Carrascok meg Oscarok akik leszarják a pályafutást, de azért még nem ez a jellemző. Nyilván ha nagy a különbség a régi és az új fizu között, akkor nincs miről beszélni.

nyilván van ilyen is, pont ebből indultunk ki jackie maslow-piramisánál. nem általánosítottam, sőt, arra az általánosításra hoztam pár ellenpéldát, amit jackie felvázolt.

amúgy azt is meg lehetne nézni, ki az, aki elsősorban pénz alapján dönt: az idősebb, vagy mondjuk úgy, már befutott játékosok, akik tudják, hogy vélhetően az utolsó nagy szerződésükre hajtanak, valószínűleg bevállalnak bármit a nagyobb fizetésért. pjanicnál is szerintem ez játszhat: ha kap egy erősebb ajánlatot mondjuk a cselzitől (ami most épp a foci hierarchia alacsonyabb szintje, mint a juve) 5 évre, akkor el fog húzni. évi nettó 3 milla különbség 5 év alatt már 15m, ezen csak a ronaldo kategória nem gondolkodik el. a fiatalok ugyanakkor tudják, hogy a játéklehetőség fontosabb nekik, mint a lóvé. pl. zaza ezért akart lelépni, berardi ezért nem jött hozzánk, és valószínűleg caldarát is ezért szeretné mindenáron mozdítani az ügynöke.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 14:40

s4tch írta:


engedelmeddel, a faszt flower

ronaldónak nem emelt tovább a madrid, lelépett. pedig a realhoz képest presztízsben nincs följebb.
asamoah dupla annyit kapott az izétől, lelépett. lehetőségek, presztízs?
bonuccit tavaly nyáron mi hajtotta, a 3,5m -> 7,5m lehetőségen kívül?
a juve pizsis emre can 16 millás aláíráspénzt követelt, de persze a lehetőségnek is biztos nagyon örül.

...és akkor ez csak 4 transzfer, a juve háza tájáról, a nagyon közeli múltból.
wub
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 13:58

s4tch írta:


engedelmeddel, a faszt flower

ronaldónak nem emelt tovább a madrid, lelépett. pedig a realhoz képest presztízsben nincs följebb.
asamoah dupla annyit kapott az izétől, lelépett. lehetőségek, presztízs?
bonuccit tavaly nyáron mi hajtotta, a 3,5m -> 7,5m lehetőségen kívül?
a juve pizsis emre can 16 millás aláíráspénzt követelt, de persze a lehetőségnek is biztos nagyon örül.

...és akkor ez csak 4 transzfer, a juve háza tájáról, a nagyon közeli múltból.
Nyilván a fizu a legnagyobb motivátor, de azért nem minden.

- Puli visszajött kevesebbért mert szarul érezte magát Londonban, keveset játszott, nem ment neki.
- A csicska is szívesen jönne vissza, pedig valszeg nem adunk neki annyit mint amennyit a milán, ráadásul tudja, hogy az egész város gyűlöli, mégse akarja az utolsó éveit egy koncepciótlan középcsapatban tölteni.
- de pl most olvasom, hogy Golovin a Monacoba megy a Chelsea helyett, mert ott jobb koncepciót vázoltak fel neki, pedig valszeg a Cselzi fizuban tudott volna többet adni.
- sőt Roncinak is adtak volna tripla fizut Kínába, de ő is még focizni akar nem haknizni, pedig ha valaki megtehetné, hogy már semmit nem csinál csak pénzt keres az ő. De ugye az EGÓ! Smile
Szóval szerintem az "okos" játékos az fizetés+koncepció alapján dönt és csak fizetés alapján. Persze vannak Carrascok meg Oscarok akik leszarják a pályafutást, de azért még nem ez a jellemző. Nyilván ha nagy a különbség a régi és az új fizu között, akkor nincs miről beszélni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 13:38

jackie_d írta:
viszont (sokunkkal ellentétben) az ő motivációjuk a maslow piramis tetejéről jön
magyarul nem az összeg nagysága, hanem a lehetőség ill. a presztízs hajtja őket
pont ezért értelmetlnek a "há' minek igazolt el +1 milláért, miko' úgyis van neki má' 500" kérdések

engedelmeddel, a faszt flower

ronaldónak nem emelt tovább a madrid, lelépett. pedig a realhoz képest presztízsben nincs följebb.
asamoah dupla annyit kapott az izétől, lelépett. lehetőségek, presztízs?
bonuccit tavaly nyáron mi hajtotta, a 3,5m -> 7,5m lehetőségen kívül?
a juve pizsis emre can 16 millás aláíráspénzt követelt, de persze a lehetőségnek is biztos nagyon örül.

...és akkor ez csak 4 transzfer, a juve háza tájáról, a nagyon közeli múltból.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 13:24

EsztéNégy írta:
Persze, ahogy mi egy szó nélkül húzunk el másik helyre melózni +20% fizuért, ugyanezt megteszik a profi sportolók is (csak náluk ez csupán eurómilliókat jelent, mi azért nagyobb tétekkel játszunk a biankanénin).
viszont (sokunkkal ellentétben) az ő motivációjuk a maslow piramis tetejéről jön
magyarul nem az összeg nagysága, hanem a lehetőség ill. a presztízs hajtja őket
pont ezért értelmetlnek a "há' minek igazolt el +1 milláért, miko' úgyis van neki má' 500" kérdések
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 12:27

jackie_d írta:

nálam még afro  is rajta lenne ezen a listán
Meg Bernárd...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 12:26

jackie_d írta:
nálam még afro  is rajta lenne ezen a listán

teljesen jogos
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 12:22

Persze, ahogy mi egy szó nélkül húzunk el másik helyre melózni +20% fizuért, ugyanezt megteszik a profi sportolók is (csak náluk ez csupán eurómilliókat jelent, mi azért nagyobb tétekkel játszunk a biankanénin).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 12:10

s4tch írta:


valóban pontatlanul fogalmaztam, a lényeg az, hogy nem kellett őt árulnia a romának, könnyű volt egy jobb ajánlattal megmozdítani. (egyébként a leigazolása előtt jelezte is a roma boardnak, hogy lépni fog.)

nincsenek illúzióim, pjanic is csak egy zsoldos. aki szerintem valamilyen szinten ragaszkodik magához a klubhoz, az nyilván marchisio, rajta kívül chiellini, barza, mandzukic, spinazzola, és kb. ennyi. a többieknek valószínűleg pont mindegy lenne, hogy ugyanezt a pénzt madridban vagy londonban keresi-e meg.
nálam még afro  is rajta lenne ezen a listán
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 11:53

EsztéNégy írta:
Én úgy emlékszem, hogy release clause volt amit letettünk az asztalra, kb. beleszólása sem volt a Lómának a dologba.

valóban pontatlanul fogalmaztam, a lényeg az, hogy nem kellett őt árulnia a romának, könnyű volt egy jobb ajánlattal megmozdítani. (egyébként a leigazolása előtt jelezte is a roma boardnak, hogy lépni fog.)

nincsenek illúzióim, pjanic is csak egy zsoldos. aki szerintem valamilyen szinten ragaszkodik magához a klubhoz, az nyilván marchisio, rajta kívül chiellini, barza, mandzukic, spinazzola, és kb. ennyi. a többieknek valószínűleg pont mindegy lenne, hogy ugyanezt a pénzt madridban vagy londonban keresi-e meg.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-26, 06:56

EsztéNégy írta:


Én úgy emlékszem, hogy release clause volt amit letettünk az asztalra, kb. beleszólása sem volt a Lómának a dologba.
Így van, kivásároltuk. A leigazolása után azt nyilatkozta Pjancsi azért jött el Lómából, mert úgy érezte, hogy átbaszták, végig azt mondogatták, hogy megfelelően erősítik a csapatot, de mindig inkább gyengültek. Ha itt most nem lát előrelépést, koncepciót és elmegy +2-3 millióéért akkor nem kell sajnálni, de nekem ő ennél okosabb fiúnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 23:57

fake news, marotta valószínűleg senkinek sem nyilatkozott ma este. az egyik stáb elkapta egy étteremből kifelé jövet, annyit mondott, hogy holnap a sorsolás után fog beszélni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 23:54

“Leonardo wants to come to us and we want to satisfy him,” Marotta is quoted as saying TopCalcio24.

“It’s a complicated negotiation though. We’re trying and we’ve offered [Gonzalo] Higuain to the Rossoneri, but without a positive result.


Shocked


https://www.football-italia.net/124969/marotta-%E2%80%98bonucci-wants-juventus-return%E2%80%99

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 22:33

s4tch írta:
pjanic 2 éve maga kérte a roma vezetőit, hogy engedjék el ide.

Én úgy emlékszem, hogy release clause volt amit letettünk az asztalra, kb. beleszólása sem volt a Lómának a dologba.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 22:19

A Chelseat érdekli Rugani, de sem a játékos sem mi nem akarjuk eladni nekik

Ennyit az Agresti és társairól.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 21:49

pjanic 2 éve maga kérte a roma vezetőit, hogy engedjék el ide.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 21:34

bombahoppa írta:

De Te pénzzel dolgozol, ő meg futball-labdával. Remélem, nem úgy gondolja, ahogy gondolod, még ha ez is a realitás.
viszont van egy ügynöke aki szintén pénzzel dolgozik...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 19:45

s4tch írta:
ha a city vagy a barcelona letesz az asztalra évi nettó 8-9 milliót 5 évre, mi meg max. 6 millát szánunk a témára, akkor pjanic akkor is lelép, ha közben leigazoljuk messit, pogbát meg sergio ramost. pjanic 28 éves, annál többet legfeljebb kínában kereshet, mint amit most ajánlanak neki az európai csúcsklubok. a bl mindenképp lutri, a pénzt meg biztosan megkapja.
De Te pénzzel dolgozol, ő meg futball-labdával. Remélem, nem úgy gondolja, ahogy gondolod, még ha ez is a realitás.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 17:37

ha a city vagy a barcelona letesz az asztalra évi nettó 8-9 milliót 5 évre, mi meg max. 6 millát szánunk a témára, akkor pjanic akkor is lelép, ha közben leigazoljuk messit, pogbát meg sergio ramost. pjanic 28 éves, annál többet legfeljebb kínában kereshet, mint amit most ajánlanak neki az európai csúcsklubok. a bl mindenképp lutri, a pénzt meg biztosan megkapja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 16:18

Engem meglepne, ha bárki pont idén nyáron akarna lelépni, szerintem ez most már kimondottan egy BL-esélyes keret. Pjanicsot nehéz lenne pótolni, de ha nem akar ebben a csapatban játszani, felesleges lenne motiválatlanul megtartani. Tudom, hogy nyomi vagyok, de nekem még mindig feláll Pogeszre (a VB-n is elég nagyot játszott, számokat nem ismerek de szemre brutál mennyiségű kulcspasszt adott). Megnézném a Pjanics-Can kettőst, de Pogba-Can is horzsolna.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 16:01

s4tch írta:
ismered a policyt: addig nem adunk el senkit, amíg maga a játékos nem kéri, hogy távozhasson. ha pjanic szólt, hogy menne, fel fogjuk rá adni a kabátot.

Ez így rendben van, de akkor Sándor, mit csinál még itt? Mert amit előadott, abból nem az jön le, hogy foggal körömmel itt akar maradni. Szerintem Maradni fog Pjancsika.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 15:59

ismered a policyt: addig nem adunk el senkit, amíg maga a játékos nem kéri, hogy távozhasson. ha pjanic szólt, hogy menne, fel fogjuk rá adni a kabátot.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 15:58

s4tch írta:
https://twitter.com/tancredipalmeri/status/1022109535710978048

nálam itt bassza meg a kurva ég az egész mercatót. abban bízom, hogy ez a gyökér tancredi palmeri már elég sokat tévedett.

viszont ha ez igaz, akkor szóljatok, ha bl-t nyerünk, addig elmegyek duzzogni.

Most mindenki ír össze vissza. Nagy számok törvénye. Előbb utóbb valami bejön.

Egy dolog, Beppe nagyon keményen kijelentette, hogy nem adjuk el Pjancsikát. Eddig nem nagyon kamuzott az öreg.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 15:53

https://twitter.com/tancredipalmeri/status/1022109535710978048

nálam itt bassza meg a kurva ég az egész mercatót. abban bízom, hogy ez a gyökér tancredi palmeri már elég sokat tévedett.

viszont ha ez igaz, akkor szóljatok, ha bl-t nyerünk, addig elmegyek duzzogni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 15:27

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37770430_1933847383344935_8159607950164361216_n.jpg?_nc_cat=0&oh=86dcee2f6c8f8f51ee7d3ba7921d5150&oe=5BD34699
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10625
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 15:16

Céró hiába 33, fizikailag iszonyúan toppon van, megnéztem kb 200 perccel játszott kevesebbet a szezonban mint a malac, akit mi szarásig hajtottunk. A Real meg nyugodtam pihentethetett mert a bajnokságot elég gyorsan elbukták. Ketten együtt meg max 4-4-2 (4-2-3-1)-ben lennének a pályán, de akkor hova tesszük Dybalát? Akárhogy osztok-szorzok nekem mindig az jön ki, hogy a malacot eladni a legideálisabb.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 14:57

s4tch írta:


benzema is kurvasokat játszott a realban, sőt, akkor is pályán volt, amikor látszólag nem tett hozzá semmit a játékhoz. benzema intelligensen mozog, jól nyitotta a tereket ronaldónak és bale-nek is. másrészt ha valaki azt hiszi, hogy a 33 éves ronaldót évi 50 meccsen keresztül fogjuk hajtani, az nagyon csalódott lesz. szerintem ha piggy maradna, többet lenne a pályán, mint ronaldo.

egyébként nyilván el kell adni piggyt, tisztában vagyok vele. ezért is írtam, hogy "ha beleférne a büdzsébe". de azon azért gondolkodjunk el, hogy fog-e hiányozni. szerintem igen. és nem egy bl-negyeddöntőről, mert az ronaldo hazai pályája. viszont egy szezonban játszunk legalább 25-30 olyan meccset, ami piggynek eléggé fekszik. higuain nyilván pótolható, allegri valahogy megoldja ezt is, de nem roni fogja egy személyben pótolni, sem a mezőnymunkáját, sem az évi 45 meccsét.

Mandzukic lesz a mi Benzemank. Amúgy meg én úgy emlékszem, hogy Benzema akkor játszott inkább amikor két csatárral játszottak, azon kivül meg pad. Szerintem amúgy simán 50 meccset fog Ronci tolni hacsak az Allegri rontás el nem kapja. Ha a Malac szezonokon keresztül ezt nyomta akkor ő is - meg merem kockáztatni hogy fizikálisan jobb állapotban van Ronci mint a Malac.
Szerintem nem hiányozna, cserecsatárra rengeteg az opció Mandzukictól - Keanig. De vehetünk is egyet apróért ha arról van szó.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 14:50

CsT írta:
...nem hiszem, hogy sokat játszana Ronci cseréjeként, azt sem, hogy Maxi együtt játszaná őket...

benzema is kurvasokat játszott a realban, sőt, akkor is pályán volt, amikor látszólag nem tett hozzá semmit a játékhoz. benzema intelligensen mozog, jól nyitotta a tereket ronaldónak és bale-nek is. másrészt ha valaki azt hiszi, hogy a 33 éves ronaldót évi 50 meccsen keresztül fogjuk hajtani, az nagyon csalódott lesz. szerintem ha piggy maradna, többet lenne a pályán, mint ronaldo.

egyébként nyilván el kell adni piggyt, tisztában vagyok vele. ezért is írtam, hogy "ha beleférne a büdzsébe". de azon azért gondolkodjunk el, hogy fog-e hiányozni. szerintem igen. és nem egy bl-negyeddöntőről, mert az ronaldo hazai pályája. viszont egy szezonban játszunk legalább 25-30 olyan meccset, ami piggynek eléggé fekszik. higuain nyilván pótolható, allegri valahogy megoldja ezt is, de nem roni fogja egy személyben pótolni, sem a mezőnymunkáját, sem az évi 45 meccsét.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-07-25, 14:17

Szerintem a Halnak is van beleszólása ebbe a dologba, de én sem nagyon látom Piggy helyét ebben a csapatban. A támadó szekcióból három embernek egyszerűen kötelező játszani, ezek CR, Dybusz és Costa. Lehetséges lenne papíron, hogy 4-2-3-1 legyen elöl a disznóval és mögötte a hármassal, de nagyon kétlem, hogy Ronaldot a szélre vettük volna. 4-3-3 esetén is inkább center lesz szerintem CR és mögötte/mellette kötetlen poszton Dybala, a szélen meg Costa. Ha valamiért 4-4-2-t szeretnénk játszani, akkor Dybalának nincs helye, csak ha centerbe toljuk CR mellé.

Akárhogy teszem fel a fiúkákat a pályára, Malac egyszerűen nem fér be a kezdőbe. Úgy meg, hogy CR mögött a legmagasabb a bérköltsége, lehetetlenség megtartani. Én azt sem hiszem, hogy ennyire nem kell senkinek, a mai piacon 45 milla környékén ajándék egy olyan csatár, aki 35 gólban közreműködik egy defenzívebb bajnokságban. Ha hatvanért nem is, annyiért szerintem több PL csapat is elvinné.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: