Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-25, 10:27

s4tch írta:
a corriere torino szerint allegri egy belső védőt, egy jobb bekket és egy belső középpályást szeretne, így akár cancelo és pjanic is mehetnének.

ez részben magyarázná cancelo idióta viselkedését, illetve valahol érthető is, róla kaptuk a gólt az ajax otthonában, és tavasszal kb. semmit nem tett le az asztalra. pjanicot én csak akkor engedném el, ha jönne ndombélé, és még valaki, aki tud passzolni. (ramsey nagyon jó játékos, de porcelánból van, képtelenség csak rá építeni.)
Tegnap szinte biztosan állították (Asszem pont a Corriere), hogy a belső védő Manolas lesz, akivel már megegyeztünk és aktiválni fogjuk a kivásárlási árát.

Hát én tőle nem vagyok boldog....olyan mint egy görög Bonucci, rengeteg faszságot csinál, sebességben sincs a toppon.

A Lómából minden normális játékos dobbant 1-2 szezon után, ő meg még ott van 27 évesen, ez se jó jel.

Az Rb kurvára hiányposzt a nagyvilágban, oda nehéz lenne találni klasszis matériát, meg Cancelot nyilván nem mínuszosan kellene eladni (bár az lenne a legjobb ha szexelne egyet Maxival és azt a posztot nem kellene bolygatni).

A középpályán én erősen rettegek egy Pjanic-Rakitic cserétől.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-25, 10:16

a corriere torino szerint allegri egy belső védőt, egy jobb bekket és egy belső középpályást szeretne, így akár cancelo és pjanic is mehetnének.

ez részben magyarázná cancelo idióta viselkedését, illetve valahol érthető is, róla kaptuk a gólt az ajax otthonában, és tavasszal kb. semmit nem tett le az asztalra. pjanicot én csak akkor engedném el, ha jönne ndombélé, és még valaki, aki tud passzolni. (ramsey nagyon jó játékos, de porcelánból van, képtelenség csak rá építeni.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 17:30

s4tch írta:
közben cancelo "allegri out" posztot lájkolgat az instán: https://twitter.com/pandistalle/status/1120712441338445827 mi a fasz folyik ennek a szerencsétlennek is a fejében.
Valszeg feltörték a fiókját!!! Evil or Very Mad   Annyi mindenkit eladtunk-vettünk már,Kebab nem akar itt hagyni minket???

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 15:52

tjunior írta:

A per előtt meg biztos kap egy ügyvédi felszólítást, hogy tüntesse el a képet, megteszi, nem lesz per de a követők, likeolók, akármik nem tűnnek el, cél elérve. Semmit nem kockáztat ez az igazság.

Ha kettővel több agysejtje van mint Balotellinek vagy Nainggolannak akkor ilyet nem csinál még ha gondja is van Allegrivel. Én intelligensebbnek gondolom. Ugyanakkor ott van a tavaszi teljesítménye, volt alkalom hogy Allegri fontos meccs utáni sajtótájékoztatón nyakába varrt egy bekapott gólt (talán az Atletico ellen?), tavasszal a kezdőcsapatba se került be sokszor. Nem zárom ki, hogy ez ő volt. Mondjuk nem ártana ha rendeznék házon belül csendben a dolgot ha valóban van valami.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 14:52

Téjlor89 írta:
És kockáztat ugyanazzal a lendülettel egy pert is mondjuk Cancelotol. Basztak már rá így sajtó orgánumok elég szépen a múltban, szerintem bőven lehet kellő elrettentő ereje ennek.
A per előtt meg biztos kap egy ügyvédi felszólítást, hogy tüntesse el a képet, megteszi, nem lesz per de a követők, likeolók, akármik nem tűnnek el, cél elérve. Semmit nem kockáztat ez az igazság.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 14:16

És kockáztat ugyanazzal a lendülettel egy pert is mondjuk Cancelotol. Basztak már rá így sajtó orgánumok elég szépen a múltban, szerintem bőven lehet kellő elrettentő ereje ennek.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 14:06

Téjlor89 írta:


Hát nem tudom, én insta screenshotot láttam mindkét alkalommal a kedveléseivel. Persze létezik photoshop is, de őszintén, valaki ezzel szórakozik?

Persze 100%-ig biztos és hiteles információ ritkán jut el hozzánk, főleg ilyen témakörben, ez teljesen igaz. De ha csak a teljesen konfirmált hírekre ugranánk, akkor egyrészt nagyon nyugodt lenne ez a szurkolói lét, másrészt meg miről beszélnénk? Smile

Legyen neked igazad és legyen a srác teljesen fegyelmezett és elkötelezett a klub és Allegri irányába. Ha csúcsformában van, akkor közelíti a fénykorában lévő Alves szintet. Nagy szükségünk lenne a 2018. őszi játékára a következő idényben is.
Valaki ezzel szórakozik? Szerinted ha az a valaki csinál egy ilyen megbuherált képet és felteszi, a blogjára, twitterére stb. stb. Milyen forgalmat generál? Persze nem zárható ki Cancelo likeja, de az első verzió nekem sokkal reálisabb.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 13:43

tjunior írta:


Már ha igaz ugye...Nem kellene felülni minden hülyeségnek.

Hát nem tudom, én insta screenshotot láttam mindkét alkalommal a kedveléseivel. Persze létezik photoshop is, de őszintén, valaki ezzel szórakozik?

Persze 100%-ig biztos és hiteles információ ritkán jut el hozzánk, főleg ilyen témakörben, ez teljesen igaz. De ha csak a teljesen konfirmált hírekre ugranánk, akkor egyrészt nagyon nyugodt lenne ez a szurkolói lét, másrészt meg miről beszélnénk? Smile

Legyen neked igazad és legyen a srác teljesen fegyelmezett és elkötelezett a klub és Allegri irányába. Ha csúcsformában van, akkor közelíti a fénykorában lévő Alves szintet. Nagy szükségünk lenne a 2018. őszi játékára a következő idényben is.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 13:31

Téjlor89 írta:


Az előző szezonban, Ellenség játékosként még elfogadható. Viszont meghúzott egy hasonlót közvetlenül az Ajax elleni kiesés után is, ami már nem elfogadható. Gyalázatos amúgy ez, hogy ezt képesek megengedni maguknak egyesek. 

Kibasznám én is, de 40 milla volt a srác... Ezért sincs rendjén, hogy ilyen fizetések és átigazolási díjak vannak a fociban. Megvan kötve a klubok keze. Már jóízűen kibaszni sem lehet senkit, ha nem akarsz nagyot bukni rajta...
Már ha igaz ugye...Nem kellene felülni minden hülyeségnek.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 12:56

CsT írta:
Közben Palika bejelentette a távozási szándékát a MU-nál. Very Happy

Pont egy csúcsformában lévő Pogba lenne a kirakós utolsó darabja nálunk (meg egy középhátvéd). 

Ha tudnánk, hogy hozza a VB-n mutatott csúcsformáját stabilan, még meg is érné a fizuját, meg a 100 milla transzfer díjat. Viszont tartok tőle, hogy bőven vannak fejben problémák nála. Egy hisztis picsa lett, aki motiválatlan és szítja az indulatokat. Nem tudom, hogy ez valahogy a United-közeg okán jött elő, vagy sem, de ennyit nem kockáztatnék érte. Jó lesz Ndombele (istenem, legyen igaz).

Más: állítólag Felixért mérsékelt átigazolási díj + magas bónuszok kombóval jelentkezünk be. Utóbbi olyasmihez lesz kötve, hogy bekerül-e a srác FifPRO XI-be, meg aranylabdára nominálják-e. Ez alapvetően jó ötlet, mert egyrészt cash flow szempontból hasznos, hogy nem most kell perkálni. Másrészt szerintem elég hatékonyan használható ez a konstrukció a srác jövőbeli potenciáljához kapcsolódó kockázatok kezelésében. Más kérdés, hogy szerintem csak akkor működhet, ha egyik pénzes zsák sem hajlandó Felixért letenni a 120 millát most. Egyébként a gyerek Ronival akar játszani és ugye Mendes az ügynöke, ami sokat dobhat a dolgon.

Állítólag a Bayern is hasonló stratégiát alkalmazott Renato Sanchez leigazolásakor. Abból a Bayern jött ki jól, nem a Benfica, úgyhogy lehet, hogy most óvatosabbak lesznek ezzel...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 12:40

Engem nem nagyon érdekel, hogy mit balfaszkodnak a játékosok a social mediaban, az már sokkal jobban érdekel hogy ha van valami kínja annak mi az oka. Mert amúgy a tavalyi Cancelo egy másik játékos volt, remélem nem függ össze a kettő.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 12:37

simoon írta:

Mint az Ajax után Ronci?
aha, csak lemaradt a smiley Very Happy
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 12:35

CsT írta:
Közben Palika bejelentette a távozási szándékát a MU-nál.
Mint az Ajax után Ronci?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 12:30

Közben Palika bejelentette a távozási szándékát a MU-nál. Very Happy


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-24, 12:37-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 12:13

Téjlor89 írta:
Kibasznám én is, de 40 milla volt a srác... Ezért sincs rendjén, hogy ilyen fizetések és átigazolási díjak vannak a fociban. Megvan kötve a klubok keze. Már jóízűen kibaszni sem lehet senkit, ha nem akarsz nagyot bukni rajta...

Jaja, 22-es csapdája. Már csak azért is, mert tavaly nyáron kezdtük el ezt a nyilvánvaló bratyizást Mendesszel. Kanca, Ronci, most meg Joao Félix.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 12:03

Akkor tegyük fel Kancát is a "kiért lehet pénzt kapni a nyáron" rovatba?!  Na az ilyen belső feszkókra tényleg semmi szükség, beszélni kell vele, hogy sorry v transfer list.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 11:39

zetterberg40 írta:


Amúgy ez komoly? Rémlik az előző szezonból egy Juvét ócsároló posztnak is lájkolása vagy ilyesmi. 
Azonnal kibasznám.

Az előző szezonban, Ellenség játékosként még elfogadható. Viszont meghúzott egy hasonlót közvetlenül az Ajax elleni kiesés után is, ami már nem elfogadható. Gyalázatos amúgy ez, hogy ezt képesek megengedni maguknak egyesek. 

Kibasznám én is, de 40 milla volt a srác... Ezért sincs rendjén, hogy ilyen fizetések és átigazolási díjak vannak a fociban. Megvan kötve a klubok keze. Már jóízűen kibaszni sem lehet senkit, ha nem akarsz nagyot bukni rajta...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 11:05

s4tch írta:

közben cancelo "allegri out" posztot lájkolgat az instán: https://twitter.com/pandistalle/status/1120712441338445827 mi a fasz folyik ennek a szerencsétlennek is a fejében.

Amúgy ez komoly? Rémlik az előző szezonból egy Juvét ócsároló posztnak is lájkolása vagy ilyesmi. 
Azonnal kibasznám.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 09:14

Petike007 írta:
-Stílus nélküli csapat.
Ez való igaz, nekünk az a stílusunk, hogy nincs stílusunk. Ennek oka egyértelműen az, hogy rendkívül heterogén (nem heteró Very Happy) a keretünk, gyakorlatilag a kp és a támadók totál különböző stílusú játékosok. Nyilván egy Pjanic-Matyi-Can sor másban lehet erős/gyenge mint egy Bekúr-Pjanic-Kebab sor, ahogy egy Koszta-Mazsu-Ronci sor is másra jó mint egy Bernát-Dybala-Puli trió. Maxi pedig itt fordított utat követ nem egy rendszerbe illeszti a játékosokat hanem a játékosokhoz talál ki egy rendszert figyelembe véve azt, hogy ki az ellenfél és ellenük mi lehet a leginkább célravezető. Ebből jön az ki legtöbbször, hogy eredmény van, szépség nincs. Néha meg az, hogy eredmény sincs...bár ehhez mindig kell valami extrém körülmény (bíró, sérülések, kifogy a mák...stb).


Petike007 írta:
 Az olasz bajnoksággal takarózni nevetséges. A sapnyol bajnokság sem sokkal combosabb. Mégis a RM és a Bárca bebasz 8 gólt ha kell. Nem a szurkolók miatt. Pszichikailag.

Ez is jogos észrevétel. Két dologgal vitatkoznék, egyrészt szerintem kurvára nem egyszerű 8.-szor megnyerni a scudettót, nem a bajnokság erőssége, hanem a koncentráció, jóllakottság miatt. Másrészt a Levante úgy megy a Camp nouba, hogy meg akarja baszni a Barcát, aztán ha úgy alakul, hogy kapnak 3-mat akkor is arra mennek, hogy rúgjanak egyet, nem baj ha 6-1 vége, itt meg a Chievo megdöglik védekezésben, hogy 0-0 legyen és ha gólt kap akkor azért döglik meg, hogy 1-0 maradjon! Smile Persze ebben mi is ludasak vagyunk, mert nekünk is jó az 1-0 Very Happy


Nyilván a tisztánlátáshoz kellene 2 dolgot tudni.

1. Mennyi beleszólása van Maxinak a keret kialakításába. Az eddigi elcsípett nyilatkozatok alapján nem sok....
2. Sérülések. Amiről kurva kevés szó esik mind a sajtóban mind a vezetőségben. Pedig ez a téma nagyon érdekelne, hogy ki hogyan látja ezt (Agnelli, Maxi).
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 08:56

CsT írta:
...

A hazai meccsen mondjuk a hollandok az iszonyatosan mák góljuk mellé rúghattak volna 3 teljesen megérdemeltet is, ha Szczesny nincs god mode-ban. Az ATMA ellen Chiellonak semmi szerepe nem volt a játék képében, mert a saját térfelükön megettük őket a letámadásunkkal. Costa pedig az ATMA ellen ugyanúgy sérült volt, mint az Ajax ellen. De ha már itt tartunk, akkor itt a sérülések kapcsán is érdemes lehet elővenni Allegrit és nem felmentésként használni, hogy a keret fele minden évben halott tavaszra.

Szerintem amúgy pont ez a baj, amit írsz: "mást kellett játszanunk", mert más volt az első meccs. Pont ez az, amikor azt mondjuk, hogy nem vagyunk könyörtelenek. Egy idegenbeli 1-1-gyel csak buzizunk. Nekünk kell a 2 gól hátrány, hogy focizzunk is.

Igyekeztem egyébként minden hozzászólásomban Maxi regnálását pre-Cardiff és poszt-Cardiff időszakra osztani. Maxi az első három évében teljesen hibátlan volt. Amikor azt mondom, hogy a fogalmatlan szenvedés a norma, azt a Cardiff utáni időszakra értem. Az tény, hogy csak akkor domborítottunk Cardiff óta a BL tavaszon, amikor szoptunk legalább kettőt az első meccsen. Én mindössze ezt nehezményezem. Látom, hogy ez az egyébként valóban zseniális faszi tudja másképp is és működik is a dolog, ha kell. Csak a saját filozófiája korlátozza a potenciálját jelenleg. Én így gondolom.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 08:30

Petike007 írta:
-Ledominál minket egy Empoli, és kapura lövés nélkül hozunk le félidőket kiscsapatok ellen. Na ez az, amit nem lehet a kp minőségével magyarázni. Kiscsapatokról beszélek nem az EU TOP csapatokról. Empoli nem egyenlő Ajax.

alapvetően jókat írsz, ez is jogos észrevétel, de ez részben köszönhető a motiválatlanságnak (képtelenség egy 6-7-8 éve bajnok csapatot fullon pörgetni), illetve részben abból adódik, amit a pozitívumok között felsorolsz: allegri eredményorientált. ha látja, hogy a csapat tele van bús pandákkal, nem fogja őket ráküldeni az ellenre, hogy aztán kinyíljunk és kikapjunk. 1 pont > 0 pont, sőt, ha az empoli egy pillanatra nem koncentrál, akkor egyetlen kapura lövéssel meg lehet nyerni a meccset. pragmatikus olaszos felfogás, én csípem. más kérdés, hogy nézni sokszor fájdalmas.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 08:12

Nos alapjában véve ugyanarról beszél mindenki, csak más aspektusból- Mégsincs anyák napja. Ennek Örülünk Vincent. 

Ami a Hal mellett szól:

-Eredmények. Konkrétan a félmegoldásokból sikerül valamit mindig nyernünk. És itt nem az olasz kupákról beszélek. Egy edzőt az eredmények igazolnak. Itt nagyjából pipa.
-Folyamatosan bukunk minimum 2 kulcsjátékost évente. Állandóság nélkül kik nyertek legutoljára BL-t? Kb a T-Rex ek korába kellene ehhez visszamennünk.
-Fegyelem van. Ezt direkt akartam beírni. A Hal kiválóan kezeli a sok néha nehéz kismókust.
-Taktikai zsenialitás. Tényleg fantasztikus a pali. Nála csak egy jobb ember van, EL MAgneto Várhidi Péter. 

Ami a Hal ellen szól:

-Stílus nélküli csapat. Nem tudjuk mit akarunk játszani Cardiff óta. 
-Reaktív focihoz lassú labdakihozatal. Ezen tényleg sokat gondolkodtam, hogy lehetnénk fasza kis kontracsapat, de nem úgy, hogy egy gyors emberünk van, ő is vagy köpköd vagy sérült.
-Ledominál minket egy Empoli, és kapura lövés nélkül hozunk le félidőket kiscsapatok ellen. Na ez az, amit nem lehet a kp minőségével magyarázni. Kiscsapatokról beszélek nem az EU TOP csapatokról. Empoli nem egyenlő Ajax.
-Rengeteg sérül. LE kellene igazolnunk az orvosi stábba DR House-t, Dr. Bubót, és Dr Alban-t. Mert ha nem akkor baj lesz ebbű.

Ami a vezetőség ellen szól:
-Idióta igazolások. Amikor a KP gyengeségét taglaljuk az ennek az állatorvosi lova. Olyan játéksosokat igazolunk, akik másféle játékrendszerben működnek. Kicsi Frankeinstein szörnye jut az eszembe, hogy csak valahogy együtt nem funkcionálnak. A Vidal féle vadállatok kellenének egy reaktív focihoz. (hiszek benne, hogy ez lehetne a mi utunk) de egy Khedira nem képes támadásban és védekezésben is kimagasló lenni. MAtyika presszingelni tud, de védekezni ha beállunk akkor szívás van. Pjancsi idén nem tudom mit tud, a mit nem az viszont nagyon kijött. Egy éven keresztül csudaszar volt a legjobbnak nevezett KP-nk.
-Ha bízunk maxban vonjuk jobban bele az átigazolásokba.
-Ne adjunk el minden évben kulcsjátékost.

Amit Hal-nak tenni kéne:
-Stílust találni a csapatnak 2 év után.
-Megtanulni kegyetlennek lenni. 1-0 tartása mára nem életbiztosítás. Senkinek az ATMA-nak sem jött össze. Pedig ott minden megvan hozzá. Nekünk a múltunk van meg jelenleg.
-Megtanulni felépíteni játékosokat, nem leépíteni.
-Sérülések elkerülése. Járjanak jógázni baszok én rá, csak valami legyen már.
-Üvegplafon átörése. Az olasz bajnoksággal takarózni nevetséges. A sapnyol bajnokság sem sokkal combosabb. Mégis a RM és a Bárca bebasz 8 gólt ha kell. Nem a szurkolók miatt. Pszichikailag. Féljenek tőle, és ne fogja vissza a játékosokat. Könnyen összekeverik az Empolit meg az ATMA-t idegenben.

Konklúzió. 
-Kíváncsi vagyok PAratici mit alakít idén. Ez az ő Mercatója. Nem modnom kit vegyenek leszarom, ha klónozzák Vidalt, és leszedik a szeszről, de ha nem az is jó. Ne nevek jöjjenek, hanem a kirakós maradék darabkái. 
-Kíváncsi vagyok lesz e állandóság, és mit tud vele a Hal kezdeni.
-Ebben benne van, hogy jelenleg a Hal-nál nincsen jobb opció. Conte kiabálni tud de Olyrópában égett, mint Darti olajkútjai Kuvaitban. 

Allegri maradj, de változz!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 07:00

Téjlor89 írta:

 A keret nem lett rosszabb 3 hét alatt.

Dehogynem, nem volt Cselló és Mandzu akikhez hasonló mentalitású játékosunk nincs, nem volt Koszta, Dybala lesérült még az első félidőben, gyakorlatilag a másodikra támadó csere nélkül maradtunk.

Rúgni kellett volna még egyet Amszterdamban, persze kellett volna, ott is volt Costa kapufája. Nem volt szerencsénk, ahogy pl a hazai meccsen se, ahol a semmiből vertek a hollandok egy iszonyatos mák gólt.

Szerintem felesleges összehasonlítani az Atma meccsel, teljesen már stílusú a két csapat és teljesen más eredmény született az "első" meccseken, így nekünk is teljesen más kellett játszanunk.

A kontroll meg kb azért nem volt meg, mert a Ajax középpályája egyszerűen jelen állapotban jobb mint a miénk a labda ügyetlen Matyival, a totál formán kívüli Pjanccsal és a középpályán egyenlőre fogalmatlanul mozgó Cannal...nyilván ebben Maxi is benne van, de nehéz homogén középpályát összerakni 5 teljesen különböző stílusú játékosból. A Tottenham példája szerintem pont a rossz a kp kontrollt illetően, mert nekik közük nem volt a city elleni visszavágóhoz, volt egy potyagóljuk az elején, aztán malacuk, hogy Lóri kezéről bepattant és, hogy a VAR kiszúrta az 1 centis lest.

Mellesleg ne beszéljünk már úgy az Ajaxról mintha a Sampdoria vert volna minket ki, a Realt mindkét meccsen lefocizták és a Bayern is összeteheti a két kezét, hogy nem dupla vereség lett a hollandok ellen.


"Nekünk meg kb. az a norma, amit az Ajax ellen láttunk Torinóban és az a kivétel, amit az ATMA ellen."



Maxival volt 2 BL döntőnk, egyszer kiütött minket a bíró Madridban, úgy hogy vezettünk 3-0-ra meg volt egy Bayern elleni hosszabbításban elbukott meccs, ahol szintén lejtős hazai pálya volt illetve a mostani Ajax meccs. Ebből, hogy jön ki, hogy ez a norma? Very Happy


Ja ezt a fotelszakértő dolgot nem neked címeztem, magamat is annak tartom természetesen (ráadásul a rosszabb fajtából Very Happy) , csupán arra akartam célozni, hogy remélem azokat a fotelszakértőket üti meg a guta akik szerint csakis Maxi itt a főludas. Csak hát szarul fejeztem ki magam, mert nekem még tegnap is húsvét volt! Smile


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-24, 08:28-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 06:18

s4tch írta:


a keret nem lett rosszabb, csak kiesett chiellini és mandzukic, akik a presszingben, a védekezésben és a labdatartásban is egy nagyságrenddel jobbak, mint rugani és dybala, valamint a jelenlétük mentálisan is dob a többieken.

közben cancelo "allegri out" posztot lájkolgat az instán: https://twitter.com/pandistalle/status/1120712441338445827 mi a fasz folyik ennek a szerencsétlennek is a fejében.
Jó lenne ha Agnelli lemenne az öltözőbe és szájon baszná egy vizes törölközővel és elmagyarázná neki, hogy ez nem Ellenség, itt a széthúzás, egymás furkálása nem divat. Biztos nehéz lehet neki megemészteni, hogy De Sciglio kijátszotta a kezdőből tavaszra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-24, 00:07

Krisz írta:
...

Amszterdamban be kellett volna vinni még egyet, pontosan. Nem tettük meg, mert nem voltunk elég agresszívak. Aztán otthon ráültünk az 1-0-ra és kiestünk a francba. Amúgy Ajaxban 6:1 volt a kapura lövések aránya és folyamatosan lendületből érkeztek a védelmünkre. Az nem kontroll, csak akkor még bírta a védelem. Amúgy azt írod, hogy Allegri be akarta vinni a végső ütést és az történt, amit akart. De ugye nem vittük. Utána meg azt, hogy ha kicsit akartuk volna nyerhettünk volna. Na ez bukfenc! Most akkor melyik? Ha úgy történtek a dolgok, ahogy Allegri akarta, akkor miért nem vittük be a végén a gólt? Annyira mégsem volt kontroll alatt minden? Vagy annyira azért mégse akarta megnyerni? Elsősorban amúgy nem az odavágóval volt a baj, idegenben ennyi bele kell férjen.

Számít a Real ellenünk elbukott meccse természetesen. Csak nekik az volt a kevés kivétel egyike a BL-ben három éven keresztül. Nekünk meg kb. az a norma, amit az Ajax ellen láttunk Torinóban és az a kivétel, amit az ATMA ellen. Szerintem parádésan egyértelmű a különbség.

Az olasz mezőnyre vert 20 pontot szerintem pont beárazta az olasz csapatok idei teljesítménye az európai kupákban.

Szerinted ezzel a középpályával ez a max, szerintem nem. Szerinted nem hozna ki senki ebből többet, szerintem van jó pár edző, aki igen, beleértve a pre-Cardiff Allegrit is. Objektív igazság nincs, tehát ez most ennyiben marad. Ugyanez az edző a Pjanics-Khedira-Dybala középpályával végig verte Európát és egy félidőn múlott, hogy nem lettünk BL győztesek. Tényleg gyengébb ennél a jelenlegi keretünk?

A Liverpoolt illetően tavaly, amikor BL döntőt játszottak egy darab Fabinho vagy Keita sem ült a padon. Ez szerintem elég tényszerű, semmi demagógia nincs itt. Én a tavalyi BL döntős Liverpoolról beszéltem, ezt szerintem egyértelműen le is írtam. Viszont Kloppnál alapember volt az a Can (sérülése előtt), akivel Max nem igazán tud mit kezdeni (kivéve ATMA meccs).  Az én fejemben egy edző feladata megoldani a szerkezeti problémákat. Biztos vagyok benne, hogy Klopp álma sem két falábú tuskó angol volt tavaly. De valahogy kihozta belőlük a maxot és olyan szekerezetté gyúrta őket, ami elkendőzi, hogy falábú tuskó angolok. Ez nem megy mostanában nálunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-23, 22:39

Téjlor89 írta:

 Azért nem kontroll, mert nem futtatjuk az ellent, hanem ráengedjük őket a gyenge lábakon álló védelmünkre és az történik, amit az ellen akar, nem az, amit mi. Lásd: ha az Ajax minket is 4-1re ver Torinóban, egy szavunk nem lehetett volna.



A Real valóban elvesztette a kontrollt ellenünk, de nem ez volt rájuk jellemző. Megnyertnek hitték a párharcot, mi meg mindent egy lapra feltéve mentünk előre, ami bejött (egy darabig). Mi az elmúlt két évben mindkét meccsen elvesztettük a kontrollt a Tottenham ellen, a Real ellen Torinóban (bár itt valóban benne volt a bíró is), az ATMA ellen idegenben, illetve az Ajax ellen elsősorban Torinóban.



Ez megint csak az a vita, hogy a stabilitást a keret minősége, vagy a játékrendszer határozza meg.Nyilván mindkettő kell hozzá, de én azon a véleményen vagyok, hogy a játékrendszer legalább olyan fontos, mint a játékosok minősége. És szerintem az elmúlt két évben ez nincs rendben nálunk. Emellett elismerem, hogy a középpályánk minősége javításra szorul bőven.



Viszont Max megmutatta, hogy ezt a jelenlegi keretet is össze lehet rakni úgy, hogy az adott felállás a középpályásaink erősségeire építsen és eltüntesse a gyengeségeit. Azt nem értem, hogy ezt miért csak egy meccsen láttam. A kényszer szülte, de sikeres ATMA elleni kísérlet után miért úgy álltunk ki az Ajax ellen, ahogy? A keret nem lett rosszabb 3 hét alatt.


A másik vitás kérdés pedig az, hogy valaki a "trükközésben" vagy egy következetesen alkalmazott játékfelfogásban látja-e az előrelépési lehetőséget. Itt is eltérnek a nézeteink, amivel nincs is probléma. Nem gondolom a Henderson-Wijnaldum-Milner (tavaly Pool BL döntő), vagy a Sissoko-Wanyama-Eriksen (mostani Spurs elődöntő) középpálya tagjait egyénenként szignifikánsan jobb játékosoknak a mi középpályánknál - a különbséget a szervezettség és a játékrendszer adja. 



Ezekben a vitákban viszont az a jó, hogy annyira sok a változó, hogy sosem fogjuk megtudni, kinek van igaza. Szép ez a sport Smile Amiért meg ezt a fórumot szeretem, az az, hogy ezeket a vitákat mindenki képes intelligensen kezelni. Ritka ez a képernyő mögött ülve.
Nagyon sok bukfenc van ezekben...

Allegri Amszterdamban bevallottan fárasztotta őket és a végén amikor kidöglöttek váltott 4231re, azon a meccsen érezni lehetett, hogy ha kicsit jobban akarjuk nyerhettünk volna. Tehát az történt amit ő eltervezett, ez nem kontroll?

Szóval a Realnak nem számít az ellenünk elbukott meccs, mert...csak.
Viszont mi elbukunk egy meccset, de amúgy 20 pontot verünk a mezőnyre, és máris fényévekre vagyunk a Realtól?

Jatekrendszer vs minoseg. Szerinted nem hozta ki a maxot a keretből. Ha nem akkor ki csinálta volna jobban, ki csinálná jobban? Szerintem ezzel a kpval ez az eredmény reális.

Ez a trükközéses bekezdés full demagogia, főleg a Liverpool kpval. Egyrészt a mi kínunk leginkább szerkezeti, ebben az aspektusban a Tottenham és a Pool is rendben van, azt meg ne felejtsük el, hogy ha a Wijnaldum, Henderson, Milner kp kezd akkor Keita, Fabinho ül a padon. A mi problémánkat akármelyik megoldaná. De felteszem a kérdést, ha kicseréljük a mi kpnkat a Poolera ők jobban nyomnák?

Egyébként szerintem egyedül a sérülések miatt lehet basztatni Allegrit, illetve simán lehet Chiellinivel, Mandzukiccsal, Dybalaval behúztuk volna az Ajaxot. Illetve a "jó az 1-0" mentalitás miatt aminek a buzizás meg az emiatt beszopott meccsek az eredménye (az a kb 5 a szezonban az 50ből), de ez megint csak nem a formáció és a játékrendszer.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-23, 21:57

/OFF
Én abban bízok erősen, hogy nem csak a biankanéni szeretett szerkesztősége (ti is előbb rajongtatok Beniért, Tylerért és a többiekért, mint a Juvéért?) és a fórum szurkolói látják a problémákat.
Ha üzletileg próbálnék TOP3-as csapatot építeni, arra gondolnék:
1) Ha egyszer becsúszik egy BL döntő. az jó, lesz egy tucat új szurkolója a csapatnak, akik akár egy évig is kitartanak,  de nem hoznak zsíros reklámpénzeket.
2) Ha minden évben biztosan képernyőn van a csapat, oda már szívesebben tolnak pénzt a cégek, de...
3) ...a juvés pizsamáért, juvés chipsért, kakóért vagy épp péniszgyűrűért, csak akkor fognak megőrülni az emberek, ha folyamatosan látják _játszani_ (a szónak abban az értelmében, amire egy gyerek tud kikerekedett szemmel bámulni, mint a cirkuszi varázslatra) a csapatot. 
Akkor már szinte a csapat mondhatja meg a cukrosvíz gyártójának, hogy mennyit kell fizetnie, hogy az fekete-fehér csíkosba csomagolhassa a flakonját.
Ezeket a pénzeket, nem a 18 perc focival elért 1-0-ák hozzák el, de nem lehet minden posztra egycsapásra világklasszist venni.
Nincs mese, meg kell tanulni közönségszórakoztatóan buzizni.
/END OFF
Vissza az elejére Go down
Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-23, 21:14

Chiellinek az ATMA elleni presszingben nem sok szerepe volt szerintem, annyira megettuk oket a sajat terfelukon. Mandzu valoban hianyozhatott, de Dybi is eleg jol hozta a presszinget az Ajax ellen, amig le nem serult, ezt nyilatkozta is a Hal. Amit en nagy kulonbsegkent lattam az Can szerepkore es Pjanicse az ATMA es Ajax elleni meccsek kozott. A Pjanic, mint regista dolog sajnos iden elegge zatonyra futott. Feljebb van neki a helye egyre inkabb ugy erzem. Majd Ndombelevel a hata mogott csaszar lesz.

Cancelo atomgaz, eleg buta lehet o is. Vagy azert ilyen bator, mert van egy ilyen klikk az oltozoben es nincs egyedul? Nagyon nem kene ilyen Chelsea-fele edzobuktatosdit jatszani.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-23, 21:02

Téjlor89 írta:
...A kényszer szülte, de sikeres ATMA elleni kísérlet után miért úgy álltunk ki az Ajax ellen, ahogy? A keret nem lett rosszabb 3 hét alatt...

a keret nem lett rosszabb, csak kiesett chiellini és mandzukic, akik a presszingben, a védekezésben és a labdatartásban is egy nagyságrenddel jobbak, mint rugani és dybala, valamint a jelenlétük mentálisan is dob a többieken.

közben cancelo "allegri out" posztot lájkolgat az instán: https://twitter.com/pandistalle/status/1120712441338445827 mi a fasz folyik ennek a szerencsétlennek is a fejében.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-23, 20:50

Krisz írta:


A Real pont ellenünk vesztette el a kontrollt  és csak a gyökér bírón múlt hogy továbbjutottak. A formációnak mi köze a kontrollhoz? Illetve az miért nem kontroll hogy futtatjuk az ellent?
Egyébként kp nélkül semmit nem lehet kontrollálni, leültetheted Kloppot, Zidanet, akárkit Allegri helyére, attól még nem lesz stabil kpnk. Stabil kpnk klasszis kpkkal lesz.
Onnantól pedig minél kiszámíthatatlanabb vagy annál jobb. Azt várod hogy papíron gyengébb kerettel erőből verjünk mindenkit, de mégis hogyan? A gazdasági lemaradásunkkal illetve az olasz gazdaság állapota mellett belátható időn belül nem lesz erősebb keretünk az elitnél. Tehát marad az alkalmazkodás, trükközés, aminek kulcsa a sokoldalúság.
 Azért nem kontroll, mert nem futtatjuk az ellent, hanem ráengedjük őket a gyenge lábakon álló védelmünkre és az történik, amit az ellen akar, nem az, amit mi. Lásd: ha az Ajax minket is 4-1re ver Torinóban, egy szavunk nem lehetett volna.



A Real valóban elvesztette a kontrollt ellenünk, de nem ez volt rájuk jellemző. Megnyertnek hitték a párharcot, mi meg mindent egy lapra feltéve mentünk előre, ami bejött (egy darabig). Mi az elmúlt két évben mindkét meccsen elvesztettük a kontrollt a Tottenham ellen, a Real ellen Torinóban (bár itt valóban benne volt a bíró is), az ATMA ellen idegenben, illetve az Ajax ellen elsősorban Torinóban.



Ez megint csak az a vita, hogy a stabilitást a keret minősége, vagy a játékrendszer határozza meg.Nyilván mindkettő kell hozzá, de én azon a véleményen vagyok, hogy a játékrendszer legalább olyan fontos, mint a játékosok minősége. És szerintem az elmúlt két évben ez nincs rendben nálunk. Emellett elismerem, hogy a középpályánk minősége javításra szorul bőven.



Viszont Max megmutatta, hogy ezt a jelenlegi keretet is össze lehet rakni úgy, hogy az adott felállás a középpályásaink erősségeire építsen és eltüntesse a gyengeségeit. Azt nem értem, hogy ezt miért csak egy meccsen láttam. A kényszer szülte, de sikeres ATMA elleni kísérlet után miért úgy álltunk ki az Ajax ellen, ahogy? A keret nem lett rosszabb 3 hét alatt.


A másik vitás kérdés pedig az, hogy valaki a "trükközésben" vagy egy következetesen alkalmazott játékfelfogásban látja-e az előrelépési lehetőséget. Itt is eltérnek a nézeteink, amivel nincs is probléma. Nem gondolom a Henderson-Wijnaldum-Milner (tavaly Pool BL döntő), vagy a Sissoko-Wanyama-Eriksen (mostani Spurs elődöntő) középpálya tagjait egyénenként szignifikánsan jobb játékosoknak a mi középpályánknál - a különbséget a szervezettség és a játékrendszer adja. 



Ezekben a vitákban viszont az a jó, hogy annyira sok a változó, hogy sosem fogjuk megtudni, kinek van igaza. Szép ez a sport Smile Amiért meg ezt a fórumot szeretem, az az, hogy ezeket a vitákat mindenki képes intelligensen kezelni. Ritka ez a képernyő mögött ülve.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2019-04-23, 20:34

Mandzukicnak elvileg volt valami elhúzódó sérülése, amivel játszott tavasszal valamennyi ideig, most ezért pihen, azért az ő eladását pont egy hosszabbítás után esélytelennek érzem.

Simán benne van a pakliban, hogy nem igazolunk a középpályára, oda úgyis jön már Ramsey. Mivel a labdakihozatal a defenzív, lassú középpálya miatt eleve nehézkes szokott lenni, szerintem érdemes lenne kipróbálni Bernardeschit hátravontabban. Nem lő túl sok gólt, neki sokkal inkább a mezőnymunkája és az agilitása az erőssége. A középszerű azért erős túlzás esetében, hullámzó kissé a teljesítménye, de a jobbak közé tartozott a csapatból ebben a szezonban, beverekedte magát a kezdőbe. Viszont szerintem jobb volt, amikor középre keveredett és onnan indult meg, és talán érdemes lenne kipróbálni a középpályán. Védekezésben is hozzá tudja tenni a részét, még ha egy standard középpályáshoz képest el is marad. Viszont a labdakihozatal jelentősen felgyorsulna egy labdaügyes, lendületes játékossal. Jelenleg a középpályásaink között van... 0 ilyen. Can rendben van, de csak a védelem előtt. Neki a fizikai ereje szükséges lesz majd, azt vagy közvetlenül a védők előtt, vagy háromvédős rendszer elemeként tudja kamatoztatni. Szóval igazából nem hiszek abban, hogy olyan nagy erősítés érkezne a középpályára, persze nyilván szeretném, hogy ide érkezzen a legnagyobb durranás. Pjaniccsal nem tudom, mi volt egész szezonban, de ez marha kevés tőle. Nem mondom, hogy feltétlenül adjuk el, de azt a fizikális erőt, ami szükséges lenne, nem tudja odatenni sajnos, és ha menni akar, nem kell tartóztatni, kivéve, ha Allegri - vagy bárki is követi őt - ragaszkodik hozzá.

Tartom továbbra is, hogy 3-4-3-mal kellene próbálkozni a következő szezonban, de négyvédős szisztémában a 4-3-3 lehet célravezető Cannal a védelem előtt amolyan Casemiro szerepkörben funkcionálva, csak a felálláshoz kell a gyorsaság és a dominancia a középpályára, azt viszont Khediraval, Pjaniccsal nem fogjuk tudni megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
16 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: