Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 23:13

zetterberg40 írta:


Elméleti síkon szerintem egyrészt vezéráldozattal hozható vissza a Polip (beillesztjük az üzletbe Dybabot, Kosztát vagy Szandit), másrészt az adózásra vonatkozó új szabályozásra apellálva és annak köszönhetően kerülne "kevesebbe" mint a módosítást megelőzően.

Ha a példa kedvéért 15 milliós nettó fizut veszünk, akkor az új adózás értelmében Pogba esetében már nem 30 milliójába, hanem "csak" 21 milliójába kerülne a klubnak évente. Másrészt Pogba oldaláról nézve is előnyösebb lenne a saját brandjének építése az új kedvezményeknek köszönhetően olaszhonban a spanyollal szemben. Ezzel egy időben júliustól indul az új, lényegesen többet konyhára hozó adidas szerződése a Juvenak, ami pluszt jelent.

Persze ez még így is nehéz dió, és én is magabiztosan fogadnék a Realba igazolására a Juveval szemben, de az tény, hogy van táptalaja a visszatérésének külföldi állampolgárként és a brandépítésével.
Ha Dybala eladásával meg lehetne oldani a Pogback-et azon 1 másodpercet nem lenne szabad gondolkozni, Dybala gyakorlatilag egy gyengén teljesítő csereember volt tavaly akiért most kaphatnánk 100 millát amit beválthatnánk egy top3-as középpályásra. Dybala helyére meg ott lenne Ronci, Manzsu vagy akár a malac is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 23:05

tjunior írta:
Pogesz visszahozatala szerintem túl van az anyagi lehetőségeink határán. Kiadnánk érte 100-120 millió mondjuk, 5 éves szerződés. Az fizetéssel, amortizációval 40-50 millió évente a csapatnak, úgy hogy Cr évente kb 90ben van és Pigi is 2 évig 30 millát kóstál ha nem szabadít meg valaki tőle.

Audero-Sturaro-Cerri és Favilli eladása idénre van elkönyvelve vagy "jövőre"?

Elméleti síkon szerintem egyrészt vezéráldozattal hozható vissza a Polip (beillesztjük az üzletbe Dybabot, Kosztát vagy Szandit), másrészt az adózásra vonatkozó új szabályozásra apellálva és annak köszönhetően kerülne "kevesebbe" mint a módosítást megelőzően.

Ha a példa kedvéért 15 milliós nettó fizut veszünk, akkor az új adózás értelmében Pogba esetében már nem 30 milliójába, hanem "csak" 21 milliójába kerülne a klubnak évente. Másrészt Pogba oldaláról nézve is előnyösebb lenne a saját brandjének építése az új kedvezményeknek köszönhetően olaszhonban a spanyollal szemben. Ezzel egy időben júliustól indul az új, lényegesen többet konyhára hozó adidas szerződése a Juvenak, ami pluszt jelent.

Persze ez még így is nehéz dió, és én is magabiztosan fogadnék a Realba igazolására a Juveval szemben, de az tény, hogy van táptalaja a visszatérésének külföldi állampolgárként és a brandépítésével.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 22:50

Téjlor89 írta:
Három számmal nagyobb, vasalatlan ing Smile

De legalább ing!!!
Sarri még kb rendben is volt, bár a kommandós gatya helyett igazán felvehetett volna egy másikat. Viszont Paratici farmer és bojtos makkos cipője zokni nélkül elég cink, Nedved retridas cipő öltöny kombójával kiegészülve már azt hinné az ember, hogy direkt hangolták így össze, hogy kifelé egyenlőnek mutatkozzanak már ami a stílust illeti (Sarri egy lépés felfelé, Paratici és Nedved egy lépés lefelé) - és valóban. A sajtótájékoztatójára már varrják a Trussardi öltönyt és indul a kupálás. Egyébként a délután az olasz kollégámmal kibeszéltük Sarrit, azt mondta hogy Olaszországban és a Juve szurkolók között nagy a zúgolódás meg a köpködés, Allegrinél se volt hasonló. De ő is kb azon a véleményen volt mint Digby, lehet hogy pont erre van szükségünk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 22:35

bombahoppa írta:
Olaszos lezserség, egy élő dizájnerpápa, napszemüveg, reggel még az inget is betűrve hordja, biztos a repülőn kikapcsoltatta a klímát.

ÓRA A BAL KÉZEN, nem most tanult illemtant! Nem egy újgazdag tahó! Hanyag elegancia, és este bizony felveszi a zakót az öltönytáskából! 

Igazi gentleman, csokornyakkendő emotikont neki!

Kicsit sárgább  öreg, kicsit savanyúbb  tróger, de a mienk!


Szerk: Oldalzsebes nadrág, nem kirándulni jött, hanem MELÓZNI!
Bevásárlóközpont - Page 24 61801579_140214983749069_4625522926385699074_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbud1-1.fna.fbcdn
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 21:32

Olaszos lezserség, egy élő dizájnerpápa, napszemüveg, reggel még az inget is betűrve hordja, biztos a repülőn kikapcsoltatta a klímát.

ÓRA A BAL KÉZEN, nem most tanult illemtant! Nem egy újgazdag tahó! Hanyag elegancia, és este bizony felveszi a zakót az öltönytáskából! 

Igazi gentleman, csokornyakkendő emotikont neki!

Kicsit sárgább  öreg, kicsit savanyúbb  tróger, de a mienk!


Szerk: Oldalzsebes nadrág, nem kirándulni jött, hanem MELÓZNI!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 20:47

A repülőn tuti félmeztelen volt! Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 20:43

Három számmal nagyobb, vasalatlan ing Smile

De legalább ing!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 20:26

https://twitter.com/juventusfc/status/1141405720237264896

Ez még mindig hihetetlen.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 20:18

Annak üzenetértéke van, ha egy munkavállaló amúgy jól teljesít, a munkáltatója meg mégis szabadulna tőle az első lehetséges alkalommal. Valószínűleg viselkedési problémái vannak, úgy meg hiába az óriási potenciál, máris fele annyit ér bárkinek, mint amit a teljesítménye/kora alapján fizetnének érte. Plusz ne feledjük, a sérülése után nem volt már az igazi a fiú. Ennek ellenére én csak akkor adnám el, ha tényleg tűrhetetlen a viselkedése, mert majdnem tuti hogy az eladásával gyengülünk a jobbhátvéd poszton.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 20:14

LeRoi10 írta:
A United 61 millióért viszi Wan-Bissakát a Crystal Palacetól. Ezzel ő lesz minden idők legdrágább szélsőhátvédje 0 (nulla) nemzetközi tapasztalattal és 1 jó szezonnal a háta mögött. A srác 21 éves, idén a Palace kulcsjátékosa, de az ezelőtti szezonban 7 bajnokin lépett csak pályára, össz-vissz 4-szeres angol utánpótlás válogatott (U20 + U21).

Ha ezek után mi Cancelot 50 körül odaadjuk, akkor megint komplett hülyét csinálunk magunkból.
Néztem tegnap a Francia-Angol u21-et, hát párszor oda-vissza szopatták a srácot, aztán a 90+ meg egészen komikus öngólt rúgott. Smile

Ne legyen igazam de Kanca nem lesz 50 fölött.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 19:59

Én még mindig csodálkozok, hogy a 70 milliós kivásárlási árú Rodri még csak pletyka szinten sem jött szóba nálunk. A fizetési igénye sem lenne teljesíthetetlen.
Rabiot-t nem tudom hova tenni. Még mielőtt befutott volna már összeveszett a szövetségi kapitánnyal meg a saját nevelő egyesületével is. Ha lenne egy kis esze már világbajnok lenne...

Másrészről az sem tetszik benne, hogy csak azért érdekel minket mert ingyen van. Lehet okoskodni szabadon igazolható játékosokkal, de arra építeni, hogy aki ingyé' van, behúzzuk és majd az edző kitalál valamit, az nem a legszerencsésebb helyzet. És egyáltalán nem az elitre vall. Mindenhol nagy dobra verik, hogy a Juve így meg úgy szerződteti ingyen a játékosokat, de ezt igazából bármelyik top 8-as csapat meg tudná tenni ha szeretné. De eközben a Real, Barca, Bayern szinten posztra igazolnak, nekik megfelelő profilú játékosokat.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 19:50

Ndombeléről nem tudom, milyen játékos, de SMS-nél Pogba egycsilliószor jobb játékos, szóval ha csak a játéktudást nézzük, akkor szerintem nem is kérdés, hogy melyikre lenne szükségünk. eleve úgy gondolom, hogy SMS még a mostani inflálódott árak mellett sem ér 30-40 milliónál többet
az meg, hogy kit kellene eladnunk, hogy bevétel legyen, nekem szintén egyértelműnek tűnik: Dybalát, mert ahogy már itt is írta valaki, most van az utolsó alkalom, hogy az új Recobáért le tudunk valakit húzni egy nagyobb összeggel.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 19:32

A United 61 millióért viszi Wan-Bissakát a Crystal Palacetól. Ezzel ő lesz minden idők legdrágább szélsőhátvédje 0 (nulla) nemzetközi tapasztalattal és 1 jó szezonnal a háta mögött. A srác 21 éves, idén a Palace kulcsjátékosa, de az ezelőtti szezonban 7 bajnokin lépett csak pályára, össz-vissz 4-szeres angol utánpótlás válogatott (U20 + U21).

Ha ezek után mi Cancelot 50 körül odaadjuk, akkor megint komplett hülyét csinálunk magunkból.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 18:31

Pogesz visszahozatala szerintem túl van az anyagi lehetőségeink határán. Kiadnánk érte 100-120 millió mondjuk, 5 éves szerződés. Az fizetéssel, amortizációval 40-50 millió évente a csapatnak, úgy hogy Cr évente kb 90ben van és Pigi is 2 évig 30 millát kóstál ha nem szabadít meg valaki tőle.

Audero-Sturaro-Cerri és Favilli eladása idénre van elkönyvelve vagy "jövőre"?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 18:00

Petike007 írta:


Ha úgy vagyunk vele, hogy az elvek olyanok mint a fing, akkor jó úton járunk. Az ember tartja amíg tudja, de ha el kell engedni akkor el kell.

Nálunk a záróizmok már nem olyanok mint régen. De ezt részben a kor hozza.

Ha Pogesz visszajön, az a részéről is egy tudatos brandépítés. CR-vel nyomhatná az instát, ezzel szerezve sok követőt, amivel eladja magát az adidasnak, meg a Mekinek, meg a tököm tudja kicsodának. Kicsit prostituálódott a világ, de ez van.

Üzletileg Pogesz a jobb választás, mert reklám az egész világ, ahogy mondta az angol költő. Sok követő, sok figyelem, sok média ami sok pénzt hoz.

A pénzügyi célokat azért leginkább az Exor céljai határozzák meg, mint a globális trend.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 16:20

zetterberg40 írta:
Arjun eléggé jól levezeti, hogy a jóslatok szerint miért kell eladnia a klubnak jó pénzért valakit még a júniusi hónap végéig (ez valszeg Cancelo lesz első körben). Nem értek hozzá, úgyhogy lehet hülyeség amit mondok, de júliustól már egy új üzleti év kezdődik, szóval úgy tippelem onnantól kezdve megint költekezhet a klub akár nagyobb összegért is. Az van, amit írtok, ez a jelenlegi Juve vezetőség rettentően figyel arra, hogy papíron rendben legyenek a pénzügyek. 

https://twitter.com/IndianRegista/status/1134467692344336384

Amúgy én teljesen biztos voltam Guardiolaban. Ha őt nevezik ki, elhittem volna a Pogba, Koulibaly vonalat. Sarrival a fedélzeten nem tudok felülni ennek a pletykának, még akkor sem, ha a Polippal kapcsolatban több forrás azt írja: 1) le fog lépni a Unitedből, 2) a Real, Juve kettős a komoly érdeklődő, 3) Pogba a Juvéba térne vissza, még ha a logika és a tények azt is diktálják, anyagiak (transzferdíj, fizu egyaránt) szempontjából a visszatérése nehezebb mint a Realba való igazolása. 

Én jobban kiakadtam az ő távozásán, mint pl. Vidalén. Gondoltam nyugodtan forduljon csak fel a kis szarzsák Raiolával együtt. Az viszont tagadhatatlan, hogy egy marha jó korban levő, a social mediaban népszerű, eladható arc, aki a Juventusban jó volt és szerintem most is az lenne. Ellenben az SMS, Ndombele vonal olcsóbb, kevésbé felkapott arcok, és lévén a csapatra más posztokon is ráfér az erősítés, fiatalítás, onnan nézve kettejük közül valamelyik jobb opció lenne (=maradjon zseton más posztok érdemi megerősítésére is). Kompletten nézve a három játékost minden aspektust vizsgálva (játéktudás, képességek, népszerűség, eladhatóság stb) viszont egyértelműen a Pogba igazolás a brévillantó kategória, ha a klub a Real, Barca féle legfelső polcra kíván visszatérni, felkerülni.

(Szerintem Lotito idén már bőven 100 alatt elengedné SMSt, tippre úgy 75m körül, Ndombelét egy tízessel drágábbra saccolom a szerbnél, a Polipot meg valahova 130-150 közé.)

Ha úgy vagyunk vele, hogy az elvek olyanok mint a fing, akkor jó úton járunk. Az ember tartja amíg tudja, de ha el kell engedni akkor el kell.

Nálunk a záróizmok már nem olyanok mint régen. De ezt részben a kor hozza.

Ha Pogesz visszajön, az a részéről is egy tudatos brandépítés. CR-vel nyomhatná az instát, ezzel szerezve sok követőt, amivel eladja magát az adidasnak, meg a Mekinek, meg a tököm tudja kicsodának. Kicsit prostituálódott a világ, de ez van.

Üzletileg Pogesz a jobb választás, mert reklám az egész világ, ahogy mondta az angol költő. Sok követő, sok figyelem, sok média ami sok pénzt hoz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 14:45

Arjun eléggé jól levezeti, hogy a jóslatok szerint miért kell eladnia a klubnak jó pénzért valakit még a júniusi hónap végéig (ez valszeg Cancelo lesz első körben). Nem értek hozzá, úgyhogy lehet hülyeség amit mondok, de júliustól már egy új üzleti év kezdődik, szóval úgy tippelem onnantól kezdve megint költekezhet a klub akár nagyobb összegért is. Az van, amit írtok, ez a jelenlegi Juve vezetőség rettentően figyel arra, hogy papíron rendben legyenek a pénzügyek. 

https://twitter.com/IndianRegista/status/1134467692344336384

Amúgy én teljesen biztos voltam Guardiolaban. Ha őt nevezik ki, elhittem volna a Pogba, Koulibaly vonalat. Sarrival a fedélzeten nem tudok felülni ennek a pletykának, még akkor sem, ha a Polippal kapcsolatban több forrás azt írja: 1) le fog lépni a Unitedből, 2) a Real, Juve kettős a komoly érdeklődő, 3) Pogba a Juvéba térne vissza, még ha a logika és a tények azt is diktálják, anyagiak (transzferdíj, fizu egyaránt) szempontjából a visszatérése nehezebb mint a Realba való igazolása. 

Én jobban kiakadtam az ő távozásán, mint pl. Vidalén. Gondoltam nyugodtan forduljon csak fel a kis szarzsák Raiolával együtt. Az viszont tagadhatatlan, hogy egy marha jó korban levő, a social mediaban népszerű, eladható arc, aki a Juventusban jó volt és szerintem most is az lenne. Ellenben az SMS, Ndombele vonal olcsóbb, kevésbé felkapott arcok, és lévén a csapatra más posztokon is ráfér az erősítés, fiatalítás, onnan nézve kettejük közül valamelyik jobb opció lenne (=maradjon zseton más posztok érdemi megerősítésére is). Kompletten nézve a három játékost minden aspektust vizsgálva (játéktudás, képességek, népszerűség, eladhatóság stb) viszont egyértelműen a Pogba igazolás a brévillantó kategória, ha a klub a Real, Barca féle legfelső polcra kíván visszatérni, felkerülni.

(Szerintem Lotito idén már bőven 100 alatt elengedné SMSt, tippre úgy 75m körül, Ndombelét egy tízessel drágábbra saccolom a szerbnél, a Polipot meg valahova 130-150 közé.)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 14:33

Mondjuk az vicces lenne ha Maxi kibaszása után raknánk össze egy Pjanic-Pogba-Ramsey középpályát. geek
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 12:52

Pogbát sok mindenért elő lehet venni,de én is Krisszel értek egyet. A pályán mindig profin állt a dolgokhoz. Én neki jóval inkább el tudnám nézni a nyaralós nyilatkozatát, mint Bonucci faszságait. Pogba fiatal volt még, Raiolával a nyakán és a tudattal, hogy a futball történelem talán legnagyobb edzője nem adott neki esélyt a világ legnagyobb csapatánál. 150 milliót hülyeség lenne elkölteni rá, de ha van rá reális esély és nem roppan bele a klub anyagilag, akkor hadd szóljon. ( Kis matek: Mandzu, Khedira, MAtuidi, és Barzamaci együtt keresett most 16,5 milliót. ). Talán ad adidasnak sem lenne semleges, hogy Messi után a 2 legnagyobb arcuk és országos cimborák újra egy csapatban tolnák, Roncival karöltve)

Ja, és nézzetek rá az egyes statokban legjobban teljesítő MU játékosok listájára:

Bevásárlóközpont - Page 24 Pogba10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 12:32

Téjlor89 írta:


Én elhiszem, hogy szeretnénk Pogbat, meg még azt is, hogy ő is szeretne visszajönni.

Azt, hogy meg fog-e valósulni a dolog, egy teljesen más kérdés...

Viszont ha 150 millát leteszünk érte, akkor jó nagy hülyék vagyunk. Abból kijönne SMS + Ndombele... Plusz Pogba viselkedése / motiváltsága is bőven hordoz magában kockázatot. Meg csak nyaralni volt itt a hülyegyerek, úgyhogy most nyaraljon máshol.

Egyébként a csúcsformában lévő Pogbát a világ legjobb középpályásának tartom, de ezt a kockázatot ennyiért nem vállalnám be.

A játékos rinya és az ügynökök hatalma azért elég komoly befolyással bír. Pogba a szurkolók nagy részének sem a szíve csücske és teljesítményben sem kimagasló (bár alapvetően jól teljesít), nem tartom mozdíthatatlannak. Az már más kérdés, hogy 100-150 millát ostobaság lenne fizetni érte, nem is gondolom, hogy ennyit egy játékosra elköltenénk még Dybala eladása esetén sem.
Én a profizmusa miatt nem aggódnék, a social media baromkodás hidegen hagy, annak a menedzselését megoldja a PR dept. edzésen és a pályán odateszi magát, arra nem lehet panasz. Ha meg Sarri nem képes a hozzá hasonlókat menedzselni akkor elég rossz választás volt, mert elvileg ez lenne az irány...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 12:14

Nyilván a polip érkezéséhez távozni kellene Pjanicsnak + Dybalának, kettőjük ára kitenné azt a 150-et amit a Manu kapni szeretne érte, meg 15 millás fizuról van szó, az több mint amennyit Pjancsi és Dybala együtt kap. Szóval nem, ebben nem hiszek! Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 12:08

_DREAM_ írta:
Nekem amúgy Rabiotról nincsenek konkrét emlékeim, bár megmaradt a játékos neve meg hogy tud gürizni, de lehet csak azért mert olyan kis cuki fürtjei voltak. Egy amolyan upgradelt Khedira lehet a srác ha beválik, nem? Ingyen szerintem nem lesz rossz biznisz, bár a bére okozhat némi feszkót a csapaton belül, hagy egyáltalán van ilyen jelenség ilyen szinten.  Laughing  (én mondjuk biztos kiakadnék ha egy kollégám ennyit keresne ezen a mhelyen mint amennyit ő fog ott)

Más. Ti ezt a Pogback vonalat még bármilyen szinten is elhiszitek? Szerintem amióta elment minden nyáron slágerlistás, de én már legyinteni se legyintek rá.

Platinit kiengedték, lehet őt is vissza kéne hozni.

Én elhiszem, hogy szeretnénk Pogbat, meg még azt is, hogy ő is szeretne visszajönni.

Azt, hogy meg fog-e valósulni a dolog, egy teljesen más kérdés...

Viszont ha 150 millát leteszünk érte, akkor jó nagy hülyék vagyunk. Abból kijönne SMS + Ndombele... Plusz Pogba viselkedése / motiváltsága is bőven hordoz magában kockázatot. Meg csak nyaralni volt itt a hülyegyerek, úgyhogy most nyaraljon máshol.

Egyébként a csúcsformában lévő Pogbát a világ legjobb középpályásának tartom, de ezt a kockázatot ennyiért nem vállalnám be.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 12:07

_DREAM_ írta:
Ti ezt a Pogback vonalat még bármilyen szinten is elhiszitek?
Én nem, DE a Higuain, Csicskavissza, Ronaldo vonalat sem hittem. Smile

Kicsit még reménykedem, hogy holnap Pep leveszi a Sarri álarcot és mégis ő lesz az edzőnk. Very Happy


A hozzászólást CsT összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-06-19, 12:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 12:05

CsT írta:


Mivel a tavalyi igencsak mínuszosra sikerült, ráadásul egy tervezett bevétel is elmaradt (malac). Ronci ára/fizuja azért nagyon húzós, és amennyire tudom a szponzori szerződések nem emelkedtek meg igazán. Bár abban igazad van, hogyha a húgygyenge bevételű Milan tud 70 millát költeni a télen, akkor lehet egyszer mi is leszarhatnánk az FFP-t.

Ja, az megvan, hogy Platini újra zebracsíkos mezre váltott? Very Happy

Ha lesznek vezéráldozatok, akkor biztos, hogy nem a Rabiot, Ramsey, Demiral trióval maradunk igazolásokat tekintve.

Higuain idén nullába kijön, mert az értékcsökkenését és a fizuját is állta a Chelsea és a Milan, plusvalenzával meg aligha számoltunk vele kapcsolatban.

Eladtuk év közben Sturarot, Auderot, Cerrit, Benatiat. Az Adidas szerződés értéke bizony jelentősen megnőtt, plusz hozzánk vágtak egy 15 millás bónuszt is a Roni mezek miatt. Ezen kívül emeltünk jegyárakat és összességében tuti megugrott a merchandisingból származó bevétel is, szintén Roni miatt. 

Ez elmúlt két év egyenlege 20m profit volt és ha jól tudom, ennél valójában még rózsásabb a helyzet, mert vannak még különböző módosító tényezők, amiket az UEFA figyelembe vesz (gyakorlatilag az UEFA nem az eredménykimutatás net income/loss sorát nézi, ha jól tudom).

Ha ezen felül még eladunk játékosokat, akkor az szerintem csak azért lehet, mert át akarjuk alakítani a keretet és lesznek még érkezők.

s4tch - nem tudod esetleg, hogy mennyi az annyi pontosan az elmúlt két év egyenlege FFP szempontjából releváns profitot tekintve?

Ez a vezetőség szerintem kínosan oda fog figyelni mindig az FFP-re. Ami kulcsfontosságú lesz hosszú távon, az az, hogy tudjuk-e a bevételeket olyan mértékben és fenntarthatóan növelni, ahogy azt Agnelli szeretné.

Ami engem jobban feldühít az az, hogy a City készül Cancelot, Rodrit és Koulibalyt megvásárolni a sajtó szerint. Ez 220 milla euró úgy, hogy készülnek őket elmeszelni. Nagyon remélem, hogy valóban kibasszák őket a BL-ből.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 11:55

Nekem amúgy Rabiotról nincsenek konkrét emlékeim, bár megmaradt a játékos neve meg hogy tud gürizni, de lehet csak azért mert olyan kis cuki fürtjei voltak. Egy amolyan upgradelt Khedira lehet a srác ha beválik, nem? Ingyen szerintem nem lesz rossz biznisz, bár a bére okozhat némi feszkót a csapaton belül, hagy egyáltalán van ilyen jelenség ilyen szinten.  Laughing  (én mondjuk biztos kiakadnék ha egy kollégám ennyit keresne ezen a mhelyen mint amennyit ő fog ott)

Más. Ti ezt a Pogback vonalat még bármilyen szinten is elhiszitek? Szerintem amióta elment minden nyáron slágerlistás, de én már legyinteni se legyintek rá.

Platinit kiengedték, lehet őt is vissza kéne hozni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-19, 06:49

Krisz írta:


Miért kell minden áron eladnunk valakit? Eddig tudtommal még senkit nem igazoltunk pénzért.
Mivel a tavalyi igencsak mínuszosra sikerült, ráadásul egy tervezett bevétel is elmaradt (malac). Ronci ára/fizuja azért nagyon húzós, és amennyire tudom a szponzori szerződések nem emelkedtek meg igazán. Bár abban igazad van, hogyha a húgygyenge bevételű Milan tud 70 millát költeni a télen, akkor lehet egyszer mi is leszarhatnánk az FFP-t.

Ja, az megvan, hogy Platini újra zebracsíkos mezre váltott? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-18, 23:41

CsT írta:

Egyébként én sem, mert kurvára kellene a sebesség a csapatba. De úgy gondolom ha Dybala marad akkor még valakit el kell adni, hogy kb egyenesben legyünk, remélem nem Pjanics lesz az, a firkászok azt is bedobták, hogy Sarri Emersont szeretné balbunkónak és akkor Szandiért lehetne szakítani némi pénzt. Nyilván a legjobb az lenne ha valaki fizetne annyit a malacért, hogy nullszaldóval szálljunk ki belőle (Én a Lómát néztem ki neki, ha Dzeko elmegy az ellenséghez Very Happy )

De ha Ramsey, Traoré és Rabiot is érkezne, akkor akár a Can & Matyi páros egyike is értékesíthető lenne, egyik se lenne vezéráldozat.

Miért kell minden áron eladnunk valakit? Eddig tudtommal még senkit nem igazoltunk pénzért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-18, 22:35

EsztéNégy írta:
Amúgy én csak akkor adnám el Kosztát, ha Sarri azt mondja nincs rá szüksége, de ilyet meg nem fog, mert az egyetlen igazán atletikus szélső a keretben, az ilyeneket meg kedveli a bagós.
Egyébként én sem, mert kurvára kellene a sebesség a csapatba. De úgy gondolom ha Dybala marad akkor még valakit el kell adni, hogy kb egyenesben legyünk, remélem nem Pjanics lesz az, a firkászok azt is bedobták, hogy Sarri Emersont szeretné balbunkónak és akkor Szandiért lehetne szakítani némi pénzt. Nyilván a legjobb az lenne ha valaki fizetne annyit a malacért, hogy nullszaldóval szálljunk ki belőle (Én a Lómát néztem ki neki, ha Dzeko elmegy az ellenséghez Very Happy )

De ha Ramsey, Traoré és Rabiot is érkezne, akkor akár a Can & Matyi páros egyike is értékesíthető lenne, egyik se lenne vezéráldozat.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-18, 21:46

Amúgy én csak akkor adnám el Kosztát, ha Sarri azt mondja nincs rá szüksége, de ilyet meg nem fog, mert az egyetlen igazán atletikus szélső a keretben, az ilyeneket meg kedveli a bagós.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-18, 21:42

Ha lenne egy pisztolyom két golyóval, és egy szobában lennék Hitlerrel, Bin Ladennel meg Icardival.....Icardit kétszer lőném fejbe..
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2019-06-18, 21:40

CsT írta:

Nem tudom, nekem ő olyan semmilyen játékos, igazából tud támadni és védekezni is, tud ütközni meg passzolni is, de egyiket se klasszis szinten.

Az "ingyen"-ben benne van, hogy kb 1,5-szer nagyobb fizut kap mint kellene meg rebesgetnek az "okosok" egy 10 millás aláírás pénzt is. Ha beválik akkor jó biznisz ha nem, akkor viszont szophatunk vele, mert ilyen fizuval a kutya sem fogja majd elvinni. Igaz, hogy voltak problémásnak tartott játékosaink akik itt megjavultak, de ahhoz kellett Conte meg Allegri pedagógiája, nos a bagóstól ilyet ne várjunk.

Ramsey-nél is ugyanezt a veszélyt érzem, csak nála nem a viselkedés a gyenge pont hanem a sérülések.

Sarri miatt Dybala maradni fog, (szerintem Mandzut adjuk el, ő nem nagyon illik a "szép játékba"), így másból fogunk pénzt csinálni, tippem szerint ez Kanca és Koszta lesz.

Remélem Icardit megússzuk....

Valami hasonló keretre számítok:

Csecs (Nem Perin) - Hysaj (Kislány), Chiello (Demiral), Csicska (Rugany), Szandi (Spina) - Pjancsi (Bekúr), Rabiot (Can), Ramsey (Traoré/Matuidi) - Ronci (Nem tudom) - Dybala(Ken, Malac?) - Bernát (Puli)

Nem nagyon ismerhetjük Sarri pedagógiai képességeit. Illetve Kepa esetében igen. Lehet, hogy akkor a baszk pofázott egy sort, de utána kapott 1-2 meccs pihenőt, valószínűleg fejmosást is, és csendben megoldódtak a dolgok, de tény, pontosan nem tudjuk, hogy milyen módon kezelte a helyzetet az öreg.

Most nézhetjük a fizetés oldaláról is, de ki az, aki kevesebbe kerülne összességében, és eléri Rabiot szintjét? Pogba? 150 milliós vételárat rebesgetnek, és akkor a fizetése is legkevesebb 15 millió lenne, és aláírási pénz, plusz Raiola... SMS? 80 millába fog kerülni barátok között is (teszem hozzá, nem bánnám, ha a szerb jönne, szerintem feküdne neki a Sarriball). Ndombele? Ő is alsó hangon 70 millió lesz, és amúgy ő még nincs Rabiot szintjén, persze lehet még. Vagy Barella? Kár volt feltenni magamban a kérdést is, hiába ügyes az olasz. Szóval szerintem Rabiot megszerzése anyagilag is egy nagyszerű opció lenne, és bár megint a középpályán spórolnánk, de azért jobban hangzik ez, mint korábban Khedira vagy Matuidi. Ramsey és Rabiot is sokkal otthonosabban mozog a kontrollfutball terén, mint Kebab vagy Matuidi, velük - plusz Pjaniccsal és Bentancurral természetesen - sokkal dominánsabb futballt tudunk játszani.

Abban én is reménykedem, hogy Icardi nem jön, és Dybalaval kapcsolatban is valahogy azt érzem, hogy maradni fog, viszont neki kellene az anyagi áldozatnak lennie a komolyabb erősítés érdekében. Én Hysajjal nem elégednék meg, Semedo vagy még inkább Meunier magasabb szintet képvisel, és nagyon egyikük sem lenne mozdíthatatlan célpont. Ricardo Pereira lenne még kézenfekvő, azért neki a Leicesternél lenne előrébb. Legyen meg a sajtótájékoztató, kíváncsi vagyok, miket fog mondani elsősorban Sarri.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: