Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 21:40

CsT írta:

Nem tudom, nekem ő olyan semmilyen játékos, igazából tud támadni és védekezni is, tud ütközni meg passzolni is, de egyiket se klasszis szinten.

Az "ingyen"-ben benne van, hogy kb 1,5-szer nagyobb fizut kap mint kellene meg rebesgetnek az "okosok" egy 10 millás aláírás pénzt is. Ha beválik akkor jó biznisz ha nem, akkor viszont szophatunk vele, mert ilyen fizuval a kutya sem fogja majd elvinni. Igaz, hogy voltak problémásnak tartott játékosaink akik itt megjavultak, de ahhoz kellett Conte meg Allegri pedagógiája, nos a bagóstól ilyet ne várjunk.

Ramsey-nél is ugyanezt a veszélyt érzem, csak nála nem a viselkedés a gyenge pont hanem a sérülések.

Sarri miatt Dybala maradni fog, (szerintem Mandzut adjuk el, ő nem nagyon illik a "szép játékba"), így másból fogunk pénzt csinálni, tippem szerint ez Kanca és Koszta lesz.

Remélem Icardit megússzuk....

Valami hasonló keretre számítok:

Csecs (Nem Perin) - Hysaj (Kislány), Chiello (Demiral), Csicska (Rugany), Szandi (Spina) - Pjancsi (Bekúr), Rabiot (Can), Ramsey (Traoré/Matuidi) - Ronci (Nem tudom) - Dybala(Ken, Malac?) - Bernát (Puli)

Nem nagyon ismerhetjük Sarri pedagógiai képességeit. Illetve Kepa esetében igen. Lehet, hogy akkor a baszk pofázott egy sort, de utána kapott 1-2 meccs pihenőt, valószínűleg fejmosást is, és csendben megoldódtak a dolgok, de tény, pontosan nem tudjuk, hogy milyen módon kezelte a helyzetet az öreg.

Most nézhetjük a fizetés oldaláról is, de ki az, aki kevesebbe kerülne összességében, és eléri Rabiot szintjét? Pogba? 150 milliós vételárat rebesgetnek, és akkor a fizetése is legkevesebb 15 millió lenne, és aláírási pénz, plusz Raiola... SMS? 80 millába fog kerülni barátok között is (teszem hozzá, nem bánnám, ha a szerb jönne, szerintem feküdne neki a Sarriball). Ndombele? Ő is alsó hangon 70 millió lesz, és amúgy ő még nincs Rabiot szintjén, persze lehet még. Vagy Barella? Kár volt feltenni magamban a kérdést is, hiába ügyes az olasz. Szóval szerintem Rabiot megszerzése anyagilag is egy nagyszerű opció lenne, és bár megint a középpályán spórolnánk, de azért jobban hangzik ez, mint korábban Khedira vagy Matuidi. Ramsey és Rabiot is sokkal otthonosabban mozog a kontrollfutball terén, mint Kebab vagy Matuidi, velük - plusz Pjaniccsal és Bentancurral természetesen - sokkal dominánsabb futballt tudunk játszani.

Abban én is reménykedem, hogy Icardi nem jön, és Dybalaval kapcsolatban is valahogy azt érzem, hogy maradni fog, viszont neki kellene az anyagi áldozatnak lennie a komolyabb erősítés érdekében. Én Hysajjal nem elégednék meg, Semedo vagy még inkább Meunier magasabb szintet képvisel, és nagyon egyikük sem lenne mozdíthatatlan célpont. Ricardo Pereira lenne még kézenfekvő, azért neki a Leicesternél lenne előrébb. Legyen meg a sajtótájékoztató, kíváncsi vagyok, miket fog mondani elsősorban Sarri.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 21:25

CsT írta:

Nem tudom, nekem ő olyan semmilyen játékos, igazából tud támadni és védekezni is, tud ütközni meg passzolni is, de egyiket se klasszis szinten.

Az "ingyen"-ben benne van, hogy kb 1,5-szer nagyobb fizut kap mint kellene meg rebesgetnek az "okosok" egy 10 millás aláírás pénzt is. Ha beválik akkor jó biznisz ha nem, akkor viszont szophatunk vele, mert ilyen fizuval a kutya sem fogja majd elvinni. Igaz, hogy voltak problémásnak tartott játékosaink akik itt megjavultak, de ahhoz kellett Conte meg Allegri pedagógiája, nos a bagóstól ilyet ne várjunk.

Ramsey-nél is ugyanezt a veszélyt érzem, csak nála nem a viselkedés a gyenge pont hanem a sérülések.

Sarri miatt Dybala maradni fog, (szerintem Mandzut adjuk el, ő nem nagyon illik a "szép játékba"), így másból fogunk pénzt csinálni, tippem szerint ez Kanca és Koszta lesz.

Remélem Icardit megússzuk....

Valami hasonló keretre számítok:

Csecs (Nem Perin) - Hysaj (Kislány), Chiello (Demiral), Csicska (Rugany), Szandi (Spina) - Pjancsi (Bekúr), Rabiot (Can), Ramsey (Traoré/Matuidi) - Ronci (Nem tudom) - Dybala(Ken, Malac?) - Bernát (Puli)

Rabiot egy pontosabban passzoló aktívabb Khedira, tehát passzsávzárás mellett kézzel fogható statokat is produkál. Szerintem ez ingyen (oké 10 milla sallang) kifejezetten jó. Ha nem válik be a kora miatt még magas fizuval is el lehet majd adni, de szerintem egy labdatartós passzolós játékhoz pont hogy nagyon jó lehet. Ami problémás a statjainál az az alacsony kulcspassz szám, de ez nem feltétlenül gond. Simán játszhat a védelem előtt Pjanic helyén, aki feljebb léphet egyel.
Nem a szívem csücske de mindenképp jó igazolás lenne ingyen. Ha viszont ezzel együtt eladnánk Pjanicot azt nagy visszalépésnek könyvelném el. Plusz én szeretnék végre egy igazi ütköző embert aki nem olyan ügyefogyott mint Matuidi, de a vezetőség látványosan nem ebbe az irányba megy.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 21:03

_DREAM_ írta:


Nagyon mondják Rabit 7 millás fizuért. Örülünk Vincent?
Nem tudom, nekem ő olyan semmilyen játékos, igazából tud támadni és védekezni is, tud ütközni meg passzolni is, de egyiket se klasszis szinten.

Az "ingyen"-ben benne van, hogy kb 1,5-szer nagyobb fizut kap mint kellene meg rebesgetnek az "okosok" egy 10 millás aláírás pénzt is. Ha beválik akkor jó biznisz ha nem, akkor viszont szophatunk vele, mert ilyen fizuval a kutya sem fogja majd elvinni. Igaz, hogy voltak problémásnak tartott játékosaink akik itt megjavultak, de ahhoz kellett Conte meg Allegri pedagógiája, nos a bagóstól ilyet ne várjunk.

Ramsey-nél is ugyanezt a veszélyt érzem, csak nála nem a viselkedés a gyenge pont hanem a sérülések.

Sarri miatt Dybala maradni fog, (szerintem Mandzut adjuk el, ő nem nagyon illik a "szép játékba"), így másból fogunk pénzt csinálni, tippem szerint ez Kanca és Koszta lesz.

Remélem Icardit megússzuk....

Valami hasonló keretre számítok:

Csecs (Nem Perin) - Hysaj (Kislány), Chiello (Demiral), Csicska (Rugany), Szandi (Spina) - Pjancsi (Bekúr), Rabiot (Can), Ramsey (Traoré/Matuidi) - Ronci (Nem tudom) - Dybala(Ken, Malac?) - Bernát (Puli)
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 20:42

Akkor mondok egy másik nevet ellenpéldaként: Dani Alves. Szerintem nem rossz ingyen, tényleg elég jó középpályás és gyakorlatilag lehetetlen, hogy bukjunk rajta anyagilag.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 20:30

_DREAM_ írta:


Nagyon mondják Rabit 7 millás fizuért. Örülünk Vincent?

Rabiot egy tehetséges játékos. Előre és hátra is jó. Technikás labdabiztos jól passzoló játékos, aki képes fejpárbajokat is nyerni.

Ingyen hatalmas fogás. HA anyukája elengedi jól járunk vele.

Aki azzal jön, hogy mennyire problémás játékosok vannak, annak csak egy nevet mondok. Tevez. Mindenki karcsikája nálunk eminens kisgyerek lett. Előőte és utána is ugye tudjuk. Egy olyan klub mint a Juve rendelkezik egy sjaát szellemiséggel, ami nagyobb, mint bármelyik wannabe instasztár kispicsa, akarom mondani focisztár.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 19:56

tjunior írta:
Úgy tűnik a középpálya "ingyen" lesz megerősítve.
Ramsey, Rabiot.

Nagyon mondják Rabit 7 millás fizuért. Örülünk Vincent?
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 17:14

Sarri az Empoli óta tolja agyba-főbe a 4-3-3-at, úgyhogy azt feltételezve, hogy továbbra is ez lesz a szisztémája, szerintem ezekre a változtatásokra lenne szükség.

Támadósor:
- Alapból ehhez nem nyúlnék, Mandzu eladásán kívül. Neki tuti nem lesz helye Sarrinál a csapatban.
- Azonban szerintem Sarri CF-ként fog Ronival számolni és így Dybalanak nincs helye. Továbbá kell egy szélső, aki vélhetően Chiesa lesz. Kivéve, ha nagyon szívózik az új Fior tulaj. 
- Ha Ronci mégis bal szélső lesz, akkor Dybi false 9 és megvagyunk. Én továbbra is adnék Dybinek egy esélyt.

Középpálya:
- Pjanic valószínűleg regista marad, ami jó lehet, ha két olyan mezzala van előtte, aki labdát tartani is tud, meg védekezni is, hogy tehermentesítsék a bosnyákot.
- Ramsey lesz az egyik mezzala és ő jó is lesz ezen a poszton, ha nem mankózza végig a szezont. Tud gólt is szerezni (idén nagyon hiányoztak a középpályás gólok), tud védekezni is, taktikailag is intelligens. Ő lehet az új Marchisionk.
- A másik mezzala pozícióba én továbbra valaki nagyon fizikálisat és labdaügyeset szeretnék. Pogbával kapcsolatban nekem vannak kétségeim, plusz nagyon drága is lenne. Továbbra is Ndombele az első számú választásom, SMS a második. Jó esélyjel ebből Rabiot lesz ingyen, ami nem is tragédia, ha tud viselkedni. 


Védelem:
- Cancelo távozását én már szinte biztosra veszem. Csalódott leszek, ha 60 alatt engedjük el. Fura a sztori, az tény, de fogalmunk sincs mi lehet a háttérben. Pótlására Meunier lenne az optimum, de Hysaj se egy rossz játékos.
- Nagy kérdés, hogy a Sarri alatt az Empoliban félelmetes Ruganiból mit tud kihozni a bagós. 
- Viszont én azzal nem vagyok hajlandó megbarátkozni, hogy a csicska jövőre is kezdő legyen. Ha De Ligt lenne az érkező, akkor még a Rabiot / Ramsey középpályás igazolásokkal is megbarátkoznék.
- Sandro, Chiello marad a kezdőben.

Így gyakorlatilag Chiesát, Hysajt és De Ligtet kellene leigazolni. Dybala és Cancelo, meg néhány másik játékos (Khedira, Orsolini, stb.) távozása nagyjából finanszírozná is ezt és kihozhatnánk egy nullás mercatot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 15:59

tjunior írta:
Úgy tűnik a középpálya "ingyen" lesz megerősítve.
Ramsey, Rabiot.

Ha Ramsey nem lesz állandóan sérült akkor vállalható. Illetve ha jön Demiral akkor papíron másra nincs is szükség.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 15:56

Úgy tűnik a középpálya "ingyen" lesz megerősítve.
Ramsey, Rabiot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 15:09

Petike007 írta:


Nincs. Adam Digby akit érdemes követni, mert folyamatokról ír, és érdekes hipotézisei vannak.

Ez a ki jön és ki nem cirkuszt már rég elengedtem. Van egy Bullshit generátor azt használja mindenki. Értelmetlen faszság, legyen az Momblánó vagy bárki, csak sötétben tapogatóznak.
Ha már Digby, ez egy érdekes írás.

https://www.flofc.com/articles/6519318-maurizio-sarri-may-not-be-pep-guardiola-but-he-could-be-juventus-answer

Az mondjuk szerintem logikai bukfenc, hogy az európai áttörés (BL győzelem) eléréséhez a "győzelem minden áront" a  szép játékra kell cserélni és egyébként a klub 120 éves identitását is botorság lenne a kukába vágni. Viszont a kettő ötvözete valóban nyerő lehet, az már más kérdés, hogy az edző, aki 2 hónapja azt mondta a klub mottójára hogy faszság az mennyire alkalmas erre.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 13:31

CsT írta:
Amúgy ha már szennylapok, megmondóemberek a téma. pont találtam egy ilyet! Néhánnyal azért erősen vitatkoznék! Smile

Bevásárlóközpont - Page 25 D9RXazxXoAArFg3
Felesleges, a lista alján lévő Tancredi ténykedésésnek az igazságtartalma kb 0,8 százalék, a legtetetején trónoló, mercato-pápa Di Marzio-é meg kb 2,8%
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 13:27

Agresti szerint a Cancelo-City üzlet már az utolsó óráknál jár.

A tavalyi mercatót is közepesen szarnak tatrottam (még Ronci ellenére is) az ideitől még annyit se remélek.

Mellesleg úgy tűnik Joao Felix megy Grízember helyére így Dybala előtt is becsapódott egy ajtó, szerintem maradni fog és visszajön a malac is, Manzsut meg elküldjük Kínába.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-06-18, 13:32-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-18, 13:12

Több forrás azt írja, Sarri volt Agnelli első számú jelöltje Allegri megüresedett posztjára. Nedveddel párban házaltak az öreg bagósnál egy három éves tervvel, hogy meggyőzzék. 

Egyrészt mi mást is írnának ilyenkor, másrészt ha igaz, az nekem még nagyobb csalódás. 

Mégsem szerdán, hanem csütörtökön 11 órakor mutatják be hivatalosan.

Sarri kinevezése után nehéz elhinni az ilyen Pogba, Koulibaly kaliberű pletykákat. Reálisabb/jobban passzol az edző személyéhez a Rabiot, Icardi, Hysaj vonal.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 20:21

Amúgy ha már szennylapok, megmondóemberek a téma. pont találtam egy ilyet! Néhánnyal azért erősen vitatkoznék! Smile

Bevásárlóközpont - Page 25 D9RXazxXoAArFg3
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 20:20

Petike007 írta:


Orvosi lesz?
Tüdőszűrő tuti nem! Smile
Egyébként Agnelli is cigizik, lehet ez volt a szakmai indok? affraid


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-06-17, 20:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 20:06

Idézet :

Amúgy amíg Sári nem pózol Juve melegítőben én nem veszem biztosra az érkezését! Very Happy

Orvosi lesz?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 19:45

bombahoppa írta:

szerintem sajnos ez az igény van, másrészről nem is akarják, hogy kiművelt emberfők sokasága fogyasszon médiát, sem itt, sem máshol
Sajnos ez Így van, rámennek inkább a like/katt vadászatra. Az NSO gyakorlatilag abból áll, hogy átveszi a külföldi sajtó 1 napos híreit, ha néha van egy interjú ott is max a legáltalánosabb közhelyes kérdések vannak, sőt egyre több a bulvár hír rajta, főleg ha valamelyik sportpolónak a csajáról vannak sexy képek arra mindenki odakattint (nyilván innen senki Very Happy). Komolyabb elemzést esetleg statisztikai mutatókat nem is tudom mikor olvastam utoljára magyar nyelvű oldalon. Sad

Mivel van ez a betegségem, hogy Fradista is vagyok, néha nézek magyar meccset is (igen, mindenkinek vannak perverz titkai) az m4-nél van egy csomó helyszíni tudósító, de ha egy edző angolul/németül nyilatkozik akkor tolmács kell hozzá....mert valószínűleg nem beszélnek nyelveket, de kibaszott dekoltázs az van a tudósító hölgyön, ha pasi akkor meg tökéletesre lőtt ecsethaj, trimmelt szakállal.

Amúgy amíg Sári nem pózol Juve melegítőben én nem veszem biztosra az érkezését! Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 17:10

Krisz írta:


Engem csak az érdekelne, hogy ennyire felhígult a szakma, vagy erre van igény általánosságban? Mert Jonathan Wilson szintű taktikai elemzésekhez vagy foci filozófiai esszékhez jóval több idő és hozzáértés kell, mint transfer pletykákból fabrikálni cikkeket. Ugyanakkor azt is el tudom képzelni, hogy a sok Mórickát az ilyen komolyabb taktikai elemzés vagy a focifilozófia nem érdekli túlságosan inkább bulvárt olvasna ezért a tehetségesebb újságírók is lemennek kutyába, hogy a vásárlói igényeket kielégítsék.
szerintem sajnos ez az igény van, másrészről nem is akarják, hogy kiművelt emberfők sokasága fogyasszon médiát, sem itt, sem máshol

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 17:08

Szerdán mutatja be a sajtó előtt Sarrit a klub.

Szerintem már az első sajtótájékoztatója beszédes lesz. Allegri ebből a szempontból is magasra tette a megugrandó szintet, rettentően intelligensen kezelte a sajtót és a kérdéseiket, a provokációnak gyakorlatilag sosem ült fel. 

Még mindig hihetetlen ez az egész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 16:17

Petike007 írta:


Nincs. Adam Digby akit érdemes követni, mert folyamatokról ír, és érdekes hipotézisei vannak.

Ez a ki jön és ki nem cirkuszt már rég elengedtem. Van egy Bullshit generátor azt használja mindenki. Értelmetlen faszság, legyen az Momblánó vagy bárki, csak sötétben tapogatóznak.

Engem csak az érdekelne, hogy ennyire felhígult a szakma, vagy erre van igény általánosságban? Mert Jonathan Wilson szintű taktikai elemzésekhez vagy foci filozófiai esszékhez jóval több idő és hozzáértés kell, mint transfer pletykákból fabrikálni cikkeket. Ugyanakkor azt is el tudom képzelni, hogy a sok Mórickát az ilyen komolyabb taktikai elemzés vagy a focifilozófia nem érdekli túlságosan inkább bulvárt olvasna ezért a tehetségesebb újságírók is lemennek kutyába, hogy a vásárlói igényeket kielégítsék.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 15:57

Krisz írta:


A sportújságírás Olaszországban sincs magasabb szinten.

Nincs. Adam Digby akit érdemes követni, mert folyamatokról ír, és érdekes hipotézisei vannak.

Ez a ki jön és ki nem cirkuszt már rég elengedtem. Van egy Bullshit generátor azt használja mindenki. Értelmetlen faszság, legyen az Momblánó vagy bárki, csak sötétben tapogatóznak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 15:26

_DREAM_ írta:


Az NSO már rég ott van, mint a magyar sajtó nagy része... :/  tudatos népbutítás.

Nem rúgták még ki?

A sportújságírás Olaszországban sincs magasabb szinten.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 15:22

bombahoppa írta:
Ugye ez nem nso karikatúra? Mert ha igen, akkor bicskanyitogató bulvár vicclap színvonalra süllyedtek, kíváncsi vagyok a többi top csapattal is ilyen pikírtek-e?

Az NSO már rég ott van, mint a magyar sajtó nagy része... :/  tudatos népbutítás.

Nem rúgták még ki?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 13:22

bombahoppa írta:
Ugye ez nem nso karikatúra? Mert ha igen, akkor bicskanyitogató bulvár vicclap színvonalra süllyedtek, kíváncsi vagyok a többi top csapattal is ilyen pikírtek-e?
Az nso szerintem már rég a legalján van mindennek....
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 13:12

Ugye ez nem nso karikatúra? Mert ha igen, akkor bicskanyitogató bulvár vicclap színvonalra süllyedtek, kíváncsi vagyok a többi top csapattal is ilyen pikírtek-e?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 11:18

CsT írta:

Nem az a gáz, hogy nem lett bajnok a Chelseavel, hanem, hogy köze sem volt hozzá, mert 20 pontra volt az első kettőtől, akik a BL-ben is meneteltek (Nekik meg a Vidi ellen nem kellett azért megszakadni) Nápolyban lehetett volna bajnok de amint jött a nyomás egyből bukta volt, egyébként hozta az átlagot, a második legjobb keretet behozta a második helyre, ahogy pl Ancelotti is megcsinálta ezt tök simán.
Mellesleg csapatot is egyszer kellett neki építenie mert a malacon kívül más nem mozdult nápolyból 3 évig. Szóval jó eredmény ez, de semmi olyat nem mutatott ami alapján ő lenne a BL sikerünk kulcsa, mert nyilván ez marad a cél nem a következő scudetto.

Kepát meg neki kellett volna megrohasztani a padon, a klub max pénzbírságot adhat neki vagy transfer list-re teszi, de ő azt is kimagyarázta úgy, hogy mindenki rajta röhögött...A hal azért felültette egy kieséses BL meccs előtt is a csicskát a bárszékre. Very Happy

A BL kieséses szakaszában meg nem sok tapasztalata van, mert azt általában feladták a scudettóért, ami ugye sose lett meg. Very Happy

A vezetőség nyilatkozhatna már valami érdemlegeset. (Gondolom van dolga a markentig osztálynak, hogy ezt a hír pozitívnak állítsák be clown

Én a Nápolyit meg a Chelseat nem keverném össze, mert a tényezők totál másak. A Chelseaben volt egy kerete ami minőségben és mennyiségben is magas szintű volt, viszont kiegyenlített mezőny és 2 letisztult játékú ellenfél  (Pool, Cici), neki meg ez volt az első éve ráadásul egy új környezetben. A Nápolyiban pedig kb csak mi voltunk igazi ellenfél viszont nagyon szűk és gyengébb kerete volt. A 20 ponttal sokat nem foglalkoznék, ez kb PL rekord és első szezonban nem is várnám el, hogy így teljesítsen (Conte győztes szezonjában is kb ennyi volt a különbség a Chelsea és a 3. Cici között Guardiola első szezonjában). Ami a Nápolyit illeti, meg miután Milik szétszakította a térdét és még a padon se volt másik center, átalakította Mertens játékát úgy hogy gólkirály lett belőle.

Hiába akarja a padon rohasztani Kepat ha a klub vagy a klub policy nem áll mögötte. Illetve nálunk se Allegri volt aki bárszékre ültette Bonuccit, hanem a klub (Allegri + a menedzsment).

Ami az egyenes kieséses szakasz tapasztalatát illeti, olyan nagy a különbség a BL és az EL között ebben a tekintetben? Mert én nem hiszem, de ha van is, akkor is ez miért olyan nagy gond? Pl az akkor első Milanhoz ugyanilyen ha nem gyengébb tapasztalattal érkezett Allegri és nem vallott kudarcot a BLben. Csak azt akarom kihozni ebből, hogy ez nem döntő tényező szerintem, illetve majd idén megszerzi a BL egyenes kiesés tapasztalatot.
Szerintem is jobb lett volna hagyni Allegrit még egy évig, szerintem se volt előre megtervezett, tudatos döntés a Sarri-Allegri csere de azon már felesleges rugózni. Előre tekintve pedig szakmailag én nem látok problémát, a többit meg majd meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 11:12

CsT írta:


A vezetőség nyilatkozhatna már valami érdemlegeset. (Gondolom van dolga a markentig osztálynak, hogy ezt a hír pozitívnak állítsák be clown

Bevásárlóközpont - Page 25 64350713_10157479526061941_3710506849280196608_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-vie1-1
Legalább nem Mourinho
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 11:08

Így év végén megvonhatnánk a a tavalyi mercato mérlegét is.
A tavalyi érkezetekből ki vált be egyértelműen?
Spinazzola. Kellemes meglepetés de "csak" egy használható squad player
Már CR sem egyértemű, persze nem a teljesítménye hanem az érkezésésnek következményei miatt. Plusz amilyen anyagi terhet rak a csapatra az ittléte azt nem hiszem, hogy kompenzálja a marketing. De ebben a kérdésben meggyőzhető vagyok meg amúgy is ez hosszú távon érdekesebb.
Can még oké.
Cancelo teljesen elveszett év végére.
Bonucci...igen
Perin sem izzasztotta meg Csecset a csapatba kerülésért.
Caceres. Hát neki most kellene jönni, Barzagli 300-400 játékpercéért, nem Benő helyett.

Így ezt mondhatjuk utólag egy elég szar mercatonak.
Ha idén is ez lesz egy Allegri-Sarri cserével súlyosbítva, komoly gondok lesznek. Öregedik a keret, egy jó része totál motiválatlan, szét kellene csapni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 10:48

Krisz írta:


2 éve Contenek egy 2 évvel fiatalabb és helyenként alapból motiváltabb kerete volt, a Cici Guardiolaval még alakulóban volt, a Liverpoolnak se védelme se kpja nem volt, a MU az ami konstans szemétdomb amióta Fergie lelépett, azt számon kérni, hogy miért nem lett első évben bajnok egy nagyon kiegyenlített mezőnyben úgy hogy gyakorlatilag szart kellett lapátolnia az előző rezsim után szerintem kicsit szélsőséges. A tekintélyhez kell egy céges kultúra is. Alapból nem lehet mindenki Conte személyiségű, az szerintem sokkal inkább a klub hibája, hogy Kepat nem rohasztották meg a padon a szezon hátralévő részében az incidens után (nálunk garantáltan ez lett volna). A BLben azért van tapasztalata, illetve azért csak megnyert egy ELt (még ha a keret alapján ez elvárt eredmény is volt). Szóval szakmailag én nem látok sok kivetnivalót.
A probléma nekem a stílusa, modora, viselkedése, a soft skillek. A kerdőjel emiatt van, mert fel kell vennie ezt a győztes gondolkodásmódot és viselkedést és nem vagyok biztos benne hogy erre képes lesz-e.
Nem az a gáz, hogy nem lett bajnok a Chelseavel, hanem, hogy köze sem volt hozzá, mert 20 pontra volt az első kettőtől, akik a BL-ben is meneteltek (Nekik meg a Vidi ellen nem kellett azért megszakadni) Nápolyban lehetett volna bajnok de amint jött a nyomás egyből bukta volt, egyébként hozta az átlagot, a második legjobb keretet behozta a második helyre, ahogy pl Ancelotti is megcsinálta ezt tök simán.
Mellesleg csapatot is egyszer kellett neki építenie mert a malacon kívül más nem mozdult nápolyból 3 évig. Szóval jó eredmény ez, de semmi olyat nem mutatott ami alapján ő lenne a BL sikerünk kulcsa, mert nyilván ez marad a cél nem a következő scudetto.

Kepát meg neki kellett volna megrohasztani a padon, a klub max pénzbírságot adhat neki vagy transfer list-re teszi, de ő azt is kimagyarázta úgy, hogy mindenki rajta röhögött...A hal azért felültette egy kieséses BL meccs előtt is a csicskát a bárszékre. Very Happy

A BL kieséses szakaszában meg nem sok tapasztalata van, mert azt általában feladták a scudettóért, ami ugye sose lett meg. Very Happy

A vezetőség nyilatkozhatna már valami érdemlegeset. (Gondolom van dolga a markentig osztálynak, hogy ezt a hír pozitívnak állítsák be clown

Bevásárlóközpont - Page 25 64350713_10157479526061941_3710506849280196608_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 10:18

CsT írta:
Ez a "nem volt rossz" a Chelseanél dolog szerintem nem kellene, hogy elég legyen ahhoz, hogy a BL címre vágyó Juventus edzője legyen. Azért Conte ezzel a Chelseavel bajnok lett 2 éve (gyakorlatilag ugyanezzel a kerettel csak Matic,Fabre sé Diego Costa helyett Kovács, Jorginho és Giroud és a Malac volt neki ).

Ha tényleg BL-t akarunk nyerni akkor nyilván olyan edző kellene, akinek van tekintélye (Kepa), van BL rutinja (Főleg egyenes kieséses szakaszban), nyert trófeákat (hotelszoba) esetleg volt olyan kiugró eredménye, hogy a csapatával előrébb végzett mint a realitás. Na ebből egyik sem igaz az öreg cigisodróra, tehát szerintem SZAKMAILAG bőven van támadható felület, sőt szinte csak az van.

Morálisan meg már leírtak mindent előttem, nyilván moderálni fogja magát, nem szarik majd a kerítés mellé ahogy nápolyban szokták, de azért gyökeres változást ne várjunk egy 60 éves embertől, szóval valószőszínűleg nem lesznek spanok Lapo Elkannal. Smile

Arra is kíváncsi lennék, hogy mennyire volt ez Agnelli/Paratici döntése. Nem is tudom melyik lenne az ijesztőbb, hogy Agnelli az eddigi tudatos üzletemberből átvedlik ADL-é vagy, hogy az új sportigazgató a Benatia-Caceres cserét egy Allegri-Sarrival folytatja.

Persze nincs mit tenni, szurkolni kell(ene) nem puffogni, csak ezt most kurva nehéz...

2 éve Contenek egy 2 évvel fiatalabb és helyenként alapból motiváltabb kerete volt, a Cici Guardiolaval még alakulóban volt, a Liverpoolnak se védelme se kpja nem volt, a MU az ami konstans szemétdomb amióta Fergie lelépett, azt számon kérni, hogy miért nem lett első évben bajnok egy nagyon kiegyenlített mezőnyben úgy hogy gyakorlatilag szart kellett lapátolnia az előző rezsim után szerintem kicsit szélsőséges. A tekintélyhez kell egy céges kultúra is. Alapból nem lehet mindenki Conte személyiségű, az szerintem sokkal inkább a klub hibája, hogy Kepat nem rohasztották meg a padon a szezon hátralévő részében az incidens után (nálunk garantáltan ez lett volna). A BLben azért van tapasztalata, illetve azért csak megnyert egy ELt (még ha a keret alapján ez elvárt eredmény is volt). Szóval szakmailag én nem látok sok kivetnivalót.
A probléma nekem a stílusa, modora, viselkedése, a soft skillek. A kerdőjel emiatt van, mert fel kell vennie ezt a győztes gondolkodásmódot és viselkedést és nem vagyok biztos benne hogy erre képes lesz-e.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2019-06-17, 08:51

https://www.facebook.com/ruj2005/photos/a.256333724480201/2241792339267653/?type=3&theater

LOL
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: