Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-08-10, 09:41

Egyelőre a bulvár..ööö..sportsajtó magát szórakoztatja az elméleteivel. Tonali az új Pirlo hát akkor nyilván Pirló le akarja igazolni. Del Piero lesz az új elnök a csapat felét kicseréljük stb. stb. Nyilván ebben a sok firkálmányból 1-2 igaz is lesz de azt csak a véletlen számlájra lehet írni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-08-10, 08:55

zetterberg40 írta:
Szerintem nem zörög a haraszt és jó eséllyel Paraticinek is reszeltek. Több helyen írtak tegnap a távozásáról, ezzel párhuzamosan Cherubini neve az utóbbi hetekben egyre gyakrabban pörgött. Ő eddig az U23-as csapatért felelt, a Parma pedig vitte volna sportigazgatónak, de maradt. Kétféle verziót emlegetnek: 1) Cherubini lesz a CEO és ezzel kvázi Paratici felettese. Ez a pozíció Marotta távozása óta üres. 2) Egy az egyben Paratici helyét veszi át. 
Úgyhogy itt is megy valami mozgolódás a háttérben. Bedobták azt is, hogy a Roma új tulaja a Paratici-Sarri párossal indítana.

Kemény bő egy hónap lesz ez a szezonrajtig, csomó bizonytalansági tényezővel. Pirlonak sem lesz sok ideje nyugodtan építkezni, pláne hogy kb 7-8 játékost simán ki kellene vágni és átalakítani a keretet.

A világ legnagyobb balfaszsága lenne egy hónapos mercato előtt kibaszni a sportigazgatót. A miértet sem értem, kb csak Ramsey aki befőtt, a többi konkrétan bejött. Illetve uborkaszezonban nem zörög a haraszt? Pont ilyenkor jönnek elő a legváltozatosabb faszságokkal.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-08-10, 08:38

Én nem lepődnék meg annyira Paratici menesztésén,  Allegri kibaszása és a Sarri project nagyrészt az ő (és Nedved) műve. Ez pedig totál megbukott mivel a játékoskeret nem lett a bagós taktitákájához igazítva és a se a csapattal nem jött ki a déli suttyó (ami szintén várható volt). Ramsey elég nagy flop lett és ugye úgy zártuk a mercatot, hogy 2 topfizetésű játékost nem tudtunk benevezni a BL-be. Szóval van azért a rovásán bőven. Persze ez az első önálló éve, egy második esélyt talán megérdemelne, de Agnellinél az nem mindig van.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-08-09, 16:31

Szerintem nem zörög a haraszt és jó eséllyel Paraticinek is reszeltek. Több helyen írtak tegnap a távozásáról, ezzel párhuzamosan Cherubini neve az utóbbi hetekben egyre gyakrabban pörgött. Ő eddig az U23-as csapatért felelt, a Parma pedig vitte volna sportigazgatónak, de maradt. Kétféle verziót emlegetnek: 1) Cherubini lesz a CEO és ezzel kvázi Paratici felettese. Ez a pozíció Marotta távozása óta üres. 2) Egy az egyben Paratici helyét veszi át. 
Úgyhogy itt is megy valami mozgolódás a háttérben. Bedobták azt is, hogy a Roma új tulaja a Paratici-Sarri párossal indítana.

Kemény bő egy hónap lesz ez a szezonrajtig, csomó bizonytalansági tényezővel. Pirlonak sem lesz sok ideje nyugodtan építkezni, pláne hogy kb 7-8 játékost simán ki kellene vágni és átalakítani a keretet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-08-09, 14:43

Tankcsapda írta:
Nálam akik maradnának: Buffon, Szczesny, Pinsoglio (kapusoknál szinte mindegy), Cuadrado, Bonucci, de Ligt, Chiellini, Demiral, Sandro, Bentancur, Rabiot, Dybala, Ronaldo, Bernardeschi. Illetve ugye jön Arthur, és esetleg Luca Pellegrini jön vissza.
Na meg Kulusevski. Very Happy

Bernátot én is megtartanám a húgy szezonja ellenére is. Egyrészt szerintem a skilljei megvannak, csak egyszer kellene rendet rakni a fejében, másrészt azért mert olasz és nincs horrofizuja.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-08-09, 13:13

Kíváncsi vagyok, de komolyan. Olyan szinten nincs semmilyen támpontunk Pirloval kapcsolatban, hogy csak tippelhetünk, mit akar majd kihozni a csapatból. Ha igazak a pletykák, akkor tisztogatás lesz, és elmennek olyan játékosok, akiket a megújítási folyamatban el kell engedni.
Nálam akik maradnának: Buffon, Szczesny, Pinsoglio (kapusoknál szinte mindegy), Cuadrado, Bonucci, de Ligt, Chiellini, Demiral, Sandro, Bentancur, Rabiot, Dybala, Ronaldo, Bernardeschi. Illetve ugye jön Arthur, és esetleg Luca Pellegrini jön vissza.
Kimaradt a felsorolásból Danilo, De Sciglio, Rugani, Khedira, Matuidi, Ramsey, Costa, Higuaín.
Bernardeschit én a mentalitása miatt megtartanám, szerintem hasznos lehet. Higuaín is maradhat, ha nem lesz jobb opció a helyére, a többieket viszont kérdés nélkül elengedném. Illetve Matuidi azért maradhat éppen, mert Sandronak nincs helyettese. Ha lesz, akkor mehet nyugodtan. Danilo egy óriási hiba volt még akkor is, ha Canceloért jó pénzt kaptunk, a portugált most is el tudtuk volna adni hasonló összegért, Danilotól viszont biztos, hogy jókora minusvalenzaval tudunk csak megszabadulni. De Sciglio nem Juve-szint, Rugani sem, viszont ha Pirlo háromvédős szisztémában (is) gondolkodik, akkor 5. számú védőnek jobbat nehezen találhatunk. Khedirat személy szerint sajnálom, de ennyi sérülés mellett és a kora miatt neki akkor sincs maradása, ha még Sarrit is képes volt meggyőzni. Persze amilyen állhatatos, Pirlot is meggyőzi a mentalitásával (valószínűleg emiatt szerette szinte minden edzője). Ramsey nálam a fizetése miatt is kuka, Costa meg jó lenne, de ennyire sérülékeny játékosra nincs szükség.
Fiatalítás, nagyon tetszene, kicsit hasonlít nekem ez az esetlegesen felvázolt szezonkép a Barca 2008-09-es szezonjára, amikor Pep eladatta Ronaldinhot és Decot, felvitte Busquetset, visszahozatta Piquét, és a fiatalos csapatával tönkreverte Európát (persze a saját nevelések számában esélyünk sincs azt a csapatot megközelíteni). Igazából erre már Cardiff után szükség lett volna, onnantól kezdett veszíteni a csapat a spiritoból.
De azért kell a tapasztalat, és az a középpályára különösen kellene. Arthur, Bentancur és Rabiot közül egyikük sem mondható annak, ezért simán lehet, hogy Khedira vagy Matuidi marad, plusz valakit a kezdőbe még fognak igazolni. Thiago Alcantara tökéletes megoldás lenne, ha a Liverpool még nem szerezte meg. Ha meg Higuaín megy, akkor egy kilencest is szerezni kell. Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy 3-5-2 lesz ebből, a de Ligt-Bonucci-Chiellini védőtrió és a Dybala-Ronaldo csatárpáros szinte ordít, Cuadradonak a legkézenfekvőbb poszt a középpálya jobb oldala lenne. Vagy legalábbis terítéken lehetne, mert oké, attól szabadulni kellett, hogy az első számú felállás legyen, de a keretet - Berna és Costa kivételével - lehetett volna ebben használni. Nyilván a 4-3-3 is egy opció, csak azzal az a bajom, hogy Dybala hamis kilencesként most Sarrinál jó volt ugyan, de a kilences poszt több gólra hivatott, ami annak is köszönhető, hogy sokszor túl mélyről indult, túl szabadon játszott a poszthoz képest. Szerintem kétcsatáros játék célravezetőbb lenne, de meglátjuk, Pirlo egyáltalán mit talál ki. Állítólag Tonalit és Zaniolot szeretné a csapatába.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-08-03, 13:02

Bevásárlóközpont - Page 17 116741212_3181427901936831_5445247936516382083_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=jhqv16AUvIsAX8mLfL_&_nc_ht=scontent-vie1-1

Szerintem idén se megy el! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-31, 16:17

Hivatalos: Osimhen -> Napoli. 60 millió körüli transzferdíj.
Milikre felkészülni...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-31, 13:19

CsT írta:
Thiago nem hosszabbít Münchenben, a szemed a pályán a legyen Paratici. Very Happy

Hetek óta tartja magát a pletyka, hogy Kloppék viszik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-31, 13:10

Thiago nem hosszabbít Münchenben, a szemed a pályán a legyen Paratici. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-29, 13:07

Engem ez a Milik téma sokkal jobban aggaszt/felbasz. Instán láttam ezt:
Bevásárlóközpont - Page 17 Milik10

Most mi a fasz? Milik ér 32 millát, Bernát 28at, mi meg fizetnénk 40 millát meg hozzájuk basznánk Bernátot =68 milla, úgy hogy jövőre lejár a szerződése??? W T F ???

Nálam az is erős lenne, ha a szakadt térdű lejáró szerződésű Miliket csak simán elcserélnénk Bernátra, mert neki 2 év van a szerződéséből, de még rá 40 milla miközben szerződésfaktor nélkül is csak 32re van becsülve? Egyedül arra tudok gondolni, hogy alapvetően csak ki akarjuk cserélni a két játékost meg a könyvekbe rakni egy kis plusvalenzat, de kicsit cinkes lenne hogy a 32 millás Milikért 60 millát tüntetnénk fel, erre most azt próbáljuk kifelé mutatni, hogy Milik milyen kurva értékes játékos. Nyilván ez azért sántít mert ugyanez meg Bernát árát kétszer annyival lefele nyomja viszont. Nem értem komolyan. Valaki már biztosan leírta ezt, de ha annyira Milikre verjük a brét, akkor miért nem várjuk meg amíg jövőre a Malac és Milik szerződése is lejár, így egyikért se kellene fizetni és a pályánpadon is meglennénk jövőre és utána is.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-29, 13:01

CsT írta:

Valóban a szarkazmus támogatta a szavaimat. Very Happy Nem igazán szeretem én sem amikor valaki ilyen kiskirálynak képzeli magát. Bár abban van is igazság amit Krisz írt, hogyha engem kibasznának a munkahelyről tuti nem mennék be utána ebben-abban segíteni.

Egyértelműen levágós volt a szarkazmus.

A félelmem nem ebből áll. Az igazság mint olyan elég relatív. Ha azt mondta volna Fartúr, hogy ok kibasztatok megyek a Juvéba, most megmutatom mit vesztettetek, az Spirito. Ez viszont így nekem sztárocska hozzáállás.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-29, 10:18

Tankcsapda írta:


Szerintem CsT is ironizált. Amúgy ez elég gáz szerintem, és Sarri nem is nagyon tudja kezelni az ilyen személyiségeket.
Valóban a szarkazmus támogatta a szavaimat. Very Happy Nem igazán szeretem én sem amikor valaki ilyen kiskirálynak képzeli magát. Bár abban van is igazság amit Krisz írt, hogyha engem kibasznának a munkahelyről tuti nem mennék be utána ebben-abban segíteni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 23:00

Petike007 írta:


Nekem ez nem jön be. Ha itt is kiveri valamiért a hisztit akkor mi lesz? Most ő onnan kapja a kis fizukáját. Ha tetszik, ha nem ott kéne érte küzdeni.

Cselló remélem megneveli a zuhany alatt. Van mit javítani a hozzáállásán.

Jó de ez kb olyan, mint Bale esete. Előbb kiraknak a francba aztán mégis elvárják, hogy pár hónapig a csapatért küzdj. Nekem is nehezen menne és lehet én is direkt rothadék lennék. Egy ilyen eladás, még ha a játékos akarata ellenére is történik viszonylag tiszta sor alapvetően. A szezon lezárul elindul a mercato, megtörténik a transzfer, puszi pá és új csapat. Ez a mostani téma meg totál katyvasz. Nem hiszem hogy baja van azzal, hogy itt kell játszania, de ő hosszabb távon számolt a Bárkával. Viszont ha már kidobta a Bárka akkor nincs sok kedve ott izzadni. Pjanic gondolom azért viselkedik másképp mert ő nem tavaly érkezett, egy váltás főleg a Bárkába annyira nem ördögtől való. Ez a köcsögölés nem túl szimpi, de aligha kell aggódni miatta.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 21:59

Ez a Milik-transzfer...hátbazmeg, ha ezt megcsinálja a vezetőség, akkor az egy újabb rohadt nagy szög a spirito koporsóján. Nem mellesleg egyébként is hülye üzlet, ADL taknyosra szopatná Agnelliéket. Bernardeschi semmivel nem ér kevesebbet a lengyelnél (inkább többet), ráadásul Milik porcelánlábú, jövőre lejár a szerződése, konkrétan 20 millió fölött fölös kiadás. Még Luca Pellegrini is menjen, nehogy véletlenül egy fiatal olasz játékos tehermentesítse az egyébként is legjobban leterhelt játékosunkat. Matuidi konkrétan nem távozhat, egyszerűen ő a legjobb alternatívája Sandronak. Nem mondom, hogy Bernardeschi mindenáron maradjon, de akkor már Zaniolohoz használnánk fel. Remélem, Agnellinek megjön az esze, és leállítja ezt a folyamatot, mert 2-3 szezonon belül rohadt nagy szarban leszünk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 21:50

Petike007 írta:


Nekem ez nem jön be. Ha itt is kiveri valamiért a hisztit akkor mi lesz? Most ő onnan kapja a kis fizukáját. Ha tetszik, ha nem ott kéne érte küzdeni.

Cselló remélem megneveli a zuhany alatt. Van mit javítani a hozzáállásán.

Szerintem CsT is ironizált. Amúgy ez elég gáz szerintem, és Sarri nem is nagyon tudja kezelni az ilyen személyiségeket.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 21:35

CsT írta:
Közben Artúr nem tért vissza Barcelónába és a BL-t is offolná, a klub meg fegyelmit indít ellene. Szimpi srácnak tűnik. Very Happy

Nekem ez nem jön be. Ha itt is kiveri valamiért a hisztit akkor mi lesz? Most ő onnan kapja a kis fizukáját. Ha tetszik, ha nem ott kéne érte küzdeni.

Cselló remélem megneveli a zuhany alatt. Van mit javítani a hozzáállásán.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 20:12

Közben Artúr nem tért vissza Barcelónába és a BL-t is offolná, a klub meg fegyelmit indít ellene. Szimpi srácnak tűnik. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 19:23

Juve1974 írta:


L Pellegrini is szerepel a hírekben mint cserealap. Sándor pedig gondolom majd megoldja egyedül, ahogy eddig is.

Az szuper lesz, ha folyamatosan idősödik cserébe csapágyasra van hajtva egy kulcsposzton. Szerintem ezért kellene Sandro-t is eladni.
Vissza az elejére Go down
Juve1974

Juve1974


Posts : 29
Join date : 2020. Jul. 05.
Location : Kuala Lumpur, Malaysia

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 18:58

CsT írta:
Di Marzio szerint megvan a deal Milikkel, már csak a kukások vannak hátra. Szerinte Bernátot + pénzt adunk majd érte. Ez elsőre geci rosszul hangzik, de talán másodikra is.

L Pellegrini is szerepel a hírekben mint cserealap. Sándor pedig gondolom majd megoldja egyedül, ahogy eddig is.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 14:10

Úgy elképzelem ahogy Milikkel meg Zsorzsinnyóval BLt nyerünk, hát kell hozzá fantázia bőven.

Juve1974 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 13:24

Petike007 írta:


NE felejtsük el, Milik szerződése jövőre lejár. Szét van szakadva a térde. Akkor már jobban járunk malackával egy évig, és utána jön ingyen Milik, ha ennyire rá van izgulva Para, vagy a dekkes.

Kebab nélkül mi lesz velünk, a kórházi ápolóknak is kell adni munkát. HA Remzi és Costa is elmegy, hozni kell valakit aki folyamat sérült, és horror fizuja van. A kiszemeltem Dembele a Bárkából.
ADL előbb szopná le saját magát minthogy ingyen elengedjen valakit hozzánk, max úgy ha felbassza 1 évre a lelátóra.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 12:51

CsT írta:
Di Marzio szerint megvan a deal Milikkel, már csak a kukások vannak hátra. Szerinte Bernátot + pénzt adunk majd érte. Ez elsőre geci rosszul hangzik, de talán másodikra is.

NE felejtsük el, Milik szerződése jövőre lejár. Szét van szakadva a térde. Akkor már jobban járunk malackával egy évig, és utána jön ingyen Milik, ha ennyire rá van izgulva Para, vagy a dekkes.

Kebab nélkül mi lesz velünk, a kórházi ápolóknak is kell adni munkát. HA Remzi és Costa is elmegy, hozni kell valakit aki folyamat sérült, és horror fizuja van. A kiszemeltem Dembele a Bárkából.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 10:56

Khedirával kezdeményezzük a szerződése felbontását! Legalábbis ez a pletyka. Már hűtöm a pezsit.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-28, 10:44

Di Marzio szerint megvan a deal Milikkel, már csak a kukások vannak hátra. Szerinte Bernátot + pénzt adunk majd érte. Ez elsőre geci rosszul hangzik, de talán másodikra is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-26, 22:03

LeRoi10 írta:
A Lazio 13 év után kvalifikálta magát a BL csoportkörébe. Lotito már évek óta bemutat mindenkinek aki széthordaná a csapatát. Nem hiszem, hogy most kezdené a kiárusítást.
Szerintem SMS-t nyugodtan elfelejthetjük.

Immobile az egyetlen piacképes kulcsemberük, akit jó eséllyel meg tudnak tartani, őt is csak azért, mert magasabb szinte elvérzett. Felipe Anderson, de Vrij, Hernanes, Candreva, Keita Baldé, Biglia is távozott, akik azért - a hollandot leszámítva - nem rossz pénzt hoztak a konyhára. SMS-t már így is két szezonnal tovább tartották meg, mint ahogy kellett volna, ha tovább tartják ott, akkor a játékos karrierjét vágják tönkre, azt meg SMS nem nézné jó szemmel. Luis Albertot talán még egy szezonra megtarthatják, de lehet, hogy mindketten távozni fognak, a pótlásukat viszont szerintem megoldják, elég jók ebben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-26, 21:19

LeRoi10 írta:
A Lazio 13 év után kvalifikálta magát a BL csoportkörébe. Lotito már évek óta bemutat mindenkinek aki széthordaná a csapatát. Nem hiszem, hogy most kezdené a kiárusítást.
Szerintem SMS-t nyugodtan elfelejthetjük.

Biztosan van az a pénz.. de nekünk nincs erre keretünk. Ilyen 80-100 millából ők kukáznak 3 hasonló kaliberű spílert.

CsT írta:
Őszintén, ha ti játékosügynökök\kiskirály elnökök lennétek és rátekintenétek Remzi és Koszta idei kórlapjára adnátok értük pénzt? Na ez a baj, mert kb ez a két játékosunk piacképes a feleslegből...

Nem hiszem hogy eladhatatlanok, ha Ramzit mi leigazoltuk akkor a kórlap aligha akadály, és feltételezem, hogy nem mi voltunk az egyetlen kérő. Inkább az a kérdés, hogy mennyit kapunk értük, ami sanszosan nem az a volumen ami lehetővé tenne egy SMS igazolást. Papíron el lehet sózni a selejtet valamennyiért amiből kijönne egy komolyabb spíler, de nem adhatunk el úgy 5 játékost, hogy csak egyet igazolunk, a pótlásra meg nem fogunk primaverasokat használni, tehát igazolni kell 2-3 játékost minimum, ezért máris ott tartunk, hogy SMS megint nem realitás.

A lényeg, hogy a nagy igazolás nem a selejtből befolyó lóvén fog múlni, hanem hogy mennyi az alap büdzsé, azzal kapcsolatban meg kb találgatni se lehet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-26, 21:05

Őszintén, ha ti játékosügynökök\kiskirály elnökök  lennétek és rátekintenétek Remzi és Koszta idei kórlapjára adnátok értük pénzt? Na ez a baj, mert kb ez a két játékosunk piacképes a feleslegből...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-26, 21:00

A Lazio 13 év után kvalifikálta magát a BL csoportkörébe. Lotito már évek óta bemutat mindenkinek aki széthordaná a csapatát. Nem hiszem, hogy most kezdené a kiárusítást.
Szerintem SMS-t nyugodtan elfelejthetjük.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-26, 20:35

Tankcsapda írta:


Szerintem azért SMS beleférhet Florenzi és Locatelli mellett. Itt az a kérdés, hogy Costat mennyiért sikerül elpasszolni, Danilot sikerül-e minimális minusvalenzaval elengedni (tartok tőle, hogy Florenzi vagy bármilyen más jobbhátvéd miatta szóba sem kell, hogy jöjjön), ha Ramseyt elengedjük, mennyiért tudjuk. Ha mindhármójukat sikerülne tisztességes összegért eladni, akkor azért SMS egyáltalán nem kizárt. A Lazionak biztosan fel tudunk ajánlani 1-2 játékost, kár, hogy Danilo és Ramsey fizetését a büdös életben nem tudnák finanszírozni. Rugani, De Sciglio, Romero, Mandragora, Pjaca, azért lennének opciók, nem hiszem, hogy mindenkire nemet mondanának, nem olyan bő a keretük.
Danilo egy éve 37 millióért jött 5 évre, most 29,6 lehet a könyv szerinti értéke, ennek a felét se kapnánk érte, sőt szerintem egyáltalán nem lehet pénzért eladni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2020-07-26, 20:15

Krisz írta:


A Florenzi, Locatelli, Allan sor esetleg megjátszható, ha már a realitások talaján vagyunk, bár kérdéses, hogy ADL egyáltalán szóba áll velünk (visszaküldhetnénk neki esetleg a Malacot, hahaha). Egy Pereiraval, SMSsel tarkított sor meg 120 milla alsó hangon, egy 100 milla mínuszos mercato viszont elég esélytelennek tűnik, mivel ha egyáltalán van igény a selejtjeinkre akkor se fog befolyni sok értük.

Szerintem azért SMS beleférhet Florenzi és Locatelli mellett. Itt az a kérdés, hogy Costat mennyiért sikerül elpasszolni, Danilot sikerül-e minimális minusvalenzaval elengedni (tartok tőle, hogy Florenzi vagy bármilyen más jobbhátvéd miatta szóba sem kell, hogy jöjjön), ha Ramseyt elengedjük, mennyiért tudjuk. Ha mindhármójukat sikerülne tisztességes összegért eladni, akkor azért SMS egyáltalán nem kizárt. A Lazionak biztosan fel tudunk ajánlani 1-2 játékost, kár, hogy Danilo és Ramsey fizetését a büdös életben nem tudnák finanszírozni. Rugani, De Sciglio, Romero, Mandragora, Pjaca, azért lennének opciók, nem hiszem, hogy mindenkire nemet mondanának, nem olyan bő a keretük.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
17 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: