Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-23, 10:48

Castrovillihez mit szóltok? Én nagyon sunázom a kölyköt. Labdabuzizásban simán hozza Koszta szintjét és van sebessége is, emellett kb bárhol bevethető a középpályán és pressingben is nagyon jól használható. Aligha van annyira felszopkodva mint Chiesa és kb 5ször jobb nála. Hát nem bánnám, ha nem a férgeknél kötne ki - felőlem Koszta helyett is jöhetne. Vele meg Kulával kb meg is lenne a fiatalítás elől - a Malacnak pedig jövőre megköszönnék mindent és elengedném levezetni a Riverbe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-21, 00:45

CsT írta:
Jó mondjuk ha az alibi Zsorzsinnyó jönne akkor Pjanicsot semmi pénzért nem adnám el, de talán még Khedirát se....

Jorginho és Pjanic egyaránt alaposan alulértékelt. Jorginho konkrétan a legtöbbet passzt adta a támadó harmadba a PLben, emellett ilyen 2/2 Tackle/Interceptiont is hoz védekezésben és nagyon jól tartja a labdát. Ez a labdabiztosság pl nincs meg Bentancurban, aki amúgy jól tartja a labdát, de nem Pjanic/Jorginho szintjén illetve jellemző rá 1-2 igazán kretén és veszélyes eladott labda minden meccsen. Szóval én nem bánnám Jorginhot egyáltalán, de ha Pjanic nálunk van akkor nincs rá szükség.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-20, 22:17

Jó mondjuk ha az alibi Zsorzsinnyó jönne akkor Pjanicsot semmi pénzért nem adnám el, de talán még Khedirát se....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-20, 18:39

CsT írta:

Meglátjuk,de azért a Tonali, Pogba páros érkezéséhez minden bizonnyal két kp-t is el kellene adni, ez lehetne jancsi és Remzy. Jancsiért 30 évesen nem lenne rossz pénz a 60 misi.

Bár egyenlőre én nehezen látom, hogy mit hoz a jövő. Ez a korona megbassza a fodbalt sajnos. Gondolom lejjebb mennek a transzferdíjak és a fizuk is, de azok a csapatok cseszhetnek rá igazán ahol sok piacképtelen, 30-on felüli, magas fizetésű játékos van és ennek jelenleg mi vagyunk a mintapéldányai.

Egy globális recesszióval mindenkinek kevesebb pénze lesz, nem fogunk nagyobb hátrányba kerülni mint bármelyik vetélytárs. Tonalinak és Pogbanak jövőre lejár a szerződésük, tehát nyáron eladják majd őket, mert hosszabbítani tuti nem fognak. Ez itt egy lehetőség, hogy diszkont áron behúzzuk őket vagy jövőre ingyen.

Pjancsi az a játékos aki simán tolhatja 35 eves koráig magas szinten, kb mint Modric. Egyébként én Ramseyra és Bernátra gondoltam mint áldozat - hacsak addigra Sarri nem találja fel benne a világklasszis mezzalat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-20, 13:18

Petike007 írta:



NE felejtsük el Agnelliék azért elég komoly Sugárdedik. 300M tőkeemeléssel most nemhogy ott lesznek, mint ahová tervezték 3-5 év múlva, hanem már a következő évben. Várjuk meg mi lesz.
Szerintem az egésszel együtt az FFP is változni fog, nyilván olyan intézkedések lesznek, hogy a ReálBarca járjon a legjobban! Wink
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2145
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-20, 12:41

Idézet :


NE felejtsük el Agnelliék azért elég komoly Sugárdedik. 300M tőkeemeléssel most nemhogy ott lesznek, mint ahová tervezték 3-5 év múlva, hanem már a következő évben. Várjuk meg mi lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-20, 09:49

Krisz írta:


Én nem szállnék ki Pjancsiból, tényleg csak valami esztelen pénzért. Viszont Ramseyból simán, még akkor is, ha innentől csak a férgek elleni teljesítményt hozná.
Tonali mellé Pogbat meg lehetne próbálni. Vicces, hogy arról írnak a firkászok, hogy a MU lejjebb adta az árát 190!!!4!!!NÉGY!!ről 85re. Jah, nem tudtak hosszabbítani vele így jövőre ingyen mehet, így dupla ár helyett csak a reális árát kérik. Nála amúgy nem számít, hogy a MUnak ki ígéri a legtöbbet, úgy is oda fog menni ahova ő akar. Kérdés hogy vágyik-e vissza, mert ha igen, akkor jó olcsón meg lehet majd venni, ha nem most nyáron ilyen 40-50ért akkor jövőre ingyen. Kb mint Eriksen.

Egy Pjancsi, Benő, Tonali, Pogba, Rabiot + Khedira, Matuidi sor elég fasza lenne Sarriballra.
Meglátjuk,de azért a Tonali, Pogba páros érkezéséhez minden bizonnyal két kp-t is el kellene adni, ez lehetne jancsi és Remzy. Jancsiért 30 évesen nem lenne rossz pénz a 60 misi.

Bár egyenlőre én nehezen látom, hogy mit hoz a jövő. Ez a korona megbassza a fodbalt sajnos. Gondolom lejjebb mennek a transzferdíjak és a fizuk is, de azok a csapatok cseszhetnek rá igazán ahol sok piacképtelen, 30-on felüli, magas fizetésű játékos van és ennek jelenleg mi vagyunk a mintapéldányai.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-19, 15:40

CsT írta:

Most Pjancsi távozását nyomja nagyon a sajtó, 60M-ért már írnám is alá.

Én nem szállnék ki Pjancsiból, tényleg csak valami esztelen pénzért. Viszont Ramseyból simán, még akkor is, ha innentől csak a férgek elleni teljesítményt hozná.
Tonali mellé Pogbat meg lehetne próbálni. Vicces, hogy arról írnak a firkászok, hogy a MU lejjebb adta az árát 190!!!4!!!NÉGY!!ről 85re. Jah, nem tudtak hosszabbítani vele így jövőre ingyen mehet, így dupla ár helyett csak a reális árát kérik. Nála amúgy nem számít, hogy a MUnak ki ígéri a legtöbbet, úgy is oda fog menni ahova ő akar. Kérdés hogy vágyik-e vissza, mert ha igen, akkor jó olcsón meg lehet majd venni, ha nem most nyáron ilyen 40-50ért akkor jövőre ingyen. Kb mint Eriksen.

Egy Pjancsi, Benő, Tonali, Pogba, Rabiot + Khedira, Matuidi sor elég fasza lenne Sarriballra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-18, 09:12

Krisz írta:


Az tuti hogy az FFPt nem fogják tudni erőltetni emiatt. Ugyanúgy sanszos hogy kell majd egy tőke injekció, emellett lesznek távozók.
Most Pjancsi távozását nyomja nagyon a sajtó, 60M-ért már írnám is alá.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-17, 10:23

Krisz írta:


Az tuti hogy az FFPt nem fogják tudni erőltetni emiatt. Ugyanúgy sanszos hogy kell majd egy tőke injekció, emellett lesznek távozók.
Távozók mindenhol lesznek. A Tonali tipusú tehetségek is olcsóbbak lesznek, mert a kis csapatok forrásai is beszűkülnek.

Dekonjunktúra overload.

Olcsón vehetünk majd a Seychelle- szigeteken ingatlant.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-17, 07:53

Malloy írta:
Szerintem mire elérjük a nyarat, (törölve a bajnokság/Bl) örülni fogunk ha nem kell kényszerből játékosokat eladni a pénzügyi kiesés miatt! (Hacsak nem törlik el/ függesztik fel a PFF-t).

Az tuti hogy az FFPt nem fogják tudni erőltetni emiatt. Ugyanúgy sanszos hogy kell majd egy tőke injekció, emellett lesznek távozók.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-17, 07:15

Szerintem mire elérjük a nyarat, (törölve a bajnokság/Bl) örülni fogunk ha nem kell kényszerből játékosokat eladni a pénzügyi kiesés miatt! (Hacsak nem törlik el/ függesztik fel a PFF-t).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-03-17, 05:59

A járvány miatti uborkaszezonban a firkászok leporolták  bullshit generátort. A következő játékosokról olvastam:
Kane vagy Icardi, Tonali 50millát kérnek érte, Ronci hosszabbítás, Pjanic P$G, Donna jövőre ingyen. Aki esetleg unatkozik vagy csak elfoglaltnak kell látszania a gép előtt mint nekem, jöhetnek a vélemények ide, a pletyirovatba.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-24, 12:54

Malloy írta:


Sokat szidom szegényt, mert hát lássuk be, ő nem az a szint ahova tartozni szeretnénk. 
Viszont ha csak arra használnánk, hogy 2:0-nál behozzuk labdát kergetni, meg eredményt tartani, akkor nem lenne bajom ezzel a lépéssel. Csak ne ő kezdjen egy BL meccsen könyörgöm...
Ehhez a szerephez viszont oltári magas a fizuja sajnos...és Kebab is ugyanez szint/szitu.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-24, 12:28

Tankcsapda írta:
Matuidi plusz egy évet marad. Remélem, van ennek kifejezetten értékelhető indoka, én legalábbis ezt nem igazán tudnám mivel magyarázni.

Sokat szidom szegényt, mert hát lássuk be, ő nem az a szint ahova tartozni szeretnénk. 
Viszont ha csak arra használnánk, hogy 2:0-nál behozzuk labdát kergetni, meg eredményt tartani, akkor nem lenne bajom ezzel a lépéssel. Csak ne ő kezdjen egy BL meccsen könyörgöm...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-24, 11:02

Tankcsapda írta:
Matuidi plusz egy évet marad. Remélem, van ennek kifejezetten értékelhető indoka, én legalábbis ezt nem igazán tudnám mivel magyarázni.
Gondolom jobban mutat a könyvekben az écs, szakmai oka nem hiszem, hogy lenne Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-24, 10:18

Matuidi plusz egy évet marad. Remélem, van ennek kifejezetten értékelhető indoka, én legalábbis ezt nem igazán tudnám mivel magyarázni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-20, 22:24

Én távolról sem vagyok benne biztos, hogy széthullik a ManCity kerete, úgyis fellebbeznek és végül megállapodnak abban, hogy kevesebb játékost nevezhetnek csak a BL-re, vagy valami ilyesmi. De még ha 1-2 évig nem is lesznek BL-résztvevők, a fizetéseiket kurva nehéz meccselni bárkinek, plusz rá tudnának menni simán egy angol triplára. Ha nagyon geci akarnék lenni, még azt is írhatnám, hogy BL-t úgyse nyernek soha, tehát elindulni is felesleges Basketball

Ha esetleg lehet tőlük embert hozni, KDB mellett én amúgy Jesust és Mahrezt hoznám. Rodrit láttam párszor játszani, és szerintem ő semmivel nem jobb Khediránál. Védelmükből nyilván senki nem kell, Ederson egy bohóc, a többiek meg vagy túlkorosak már (Agüero), vagy túl sérülékenyek (Sané).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-20, 13:53

Tankcsapda írta:
A City kizárásával a keret széthullásából a pletykák szerint mi Gabriel Jesusszal vennénk ki a részünket. Megmondom őszintén, én tőlük Rodrin és Bernardo Silvan kívül csak neki örülnék (meg persze de Bruynenek, de rá így sem lenne keret), nagy tehetség a srác, Ronaldo és Dybala mellett meg klasszissá is érhetne.

Alapvetően egyetértek, nagyon jó lenne valakit diszkont áron elhozni.

Nekem viszont ez lenne a sorrend:
1.) KDB (messze-távol az első)
2.) Silva
3.) Rodri
4.) Jesus
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-20, 10:05

A City kizárásával a keret széthullásából a pletykák szerint mi Gabriel Jesusszal vennénk ki a részünket. Megmondom őszintén, én tőlük Rodrin és Bernardo Silvan kívül csak neki örülnék (meg persze de Bruynenek, de rá így sem lenne keret), nagy tehetség a srác, Ronaldo és Dybala mellett meg klasszissá is érhetne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-19, 06:43

Petike007 írta:


Jaja meg felszabadult némi fizetési keret. Az mehet Pogeszra, vagy SMS-re. ÉS akkor fel is ébredtem.
Hát még ha a Matyi/Kebab párosé is felszabadulna Very Happy Mindenkinek van egy álma. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2145
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-18, 21:06

LeRoi10 írta:

12,4 millió euró.

Jaja meg felszabadult némi fizetési keret. Az mehet Pogeszra, vagy SMS-re. ÉS akkor fel is ébredtem.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-18, 20:49

Petike007 írta:


PLUSZVÁLENCA
12,4 millió euró.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2145
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-18, 19:59

CsT írta:
A Düsseldorf aktiválta is Csant.

PLUSZVÁLENCA
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-18, 19:21

A Düsseldorf aktiválta is Csant.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-16, 18:25

"kis" Inzaghi majd ma bizonyítson vagy hallgasson mindörökre. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-13, 22:32

Krisz írta:


Tehát azért kellene Khediranak trequartistaban játszani mert mezzalaban bérelt helye van valami olyan dolog miatt amit az összes edzője lát rajtunk kívül? Ez eléggé értelmezhetetlen gondolatmenet nekem.
Emellett, ha Khediranak és Benőnek muszáj egyaránt helyet találni a kezdőben, akkor is biztos Benőt tenném trequartistaba, ahol már korábban játszott, nem is rosszul + ő egy szervező játékos is, ami Khedira sosem volt.

Azt elhiszem, hogy értelmezhetetlen, mivel ilyen gondolatmenetet nem is vezettem le, azt nem értem, hogy te hogyan következtettél erre. Smile 

Nekem valahogy Bentancur nem tűnt eléggé élesnek trequartistaban, plusz ha ennyire megy neki mezzalaban, akkor kár lenne onnan feljebb tolni. Jobb azon a poszton, mint a német, viszont Khedira tuti kezdő lesz körülbelül március közepétől, de hiba lenne Bentancurt kivenni a kezdőből, és elvonni abból a pozícióból, ezért gondoltam erre az opcióra. Nézd, mióta Vidalt feltolva BL-döntőig meneteltünk, én nem gondolom, hogy feltétlenül szükséges a szervezőkészség, manapság már sokkal inkább mélységből szervezik a játékot a topcsapatok. Nekünk ott van erre Pjanic, vagyis mostanában csak lenne, plusz besegíthet neki Bentancur, szerintem ez bőven elég kellene, hogy legyen. Khedira ehhez tényleg nem ért, de jól mozog be üres területekre, középpályáshoz képest sok helyzet jön ki rá elsősorban ezért, és lehet, hogy elvetemült ötletnek tűnik elsőre, másodjára és sokadjára is, de egyszerűen jól jöhet olyasvalaki ehhez a kiszámítható játékhoz, aki az esetleges réseket jobban megtalálja.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-13, 20:15

Tankcsapda írta:


Jöhettél volna Pinsoglioval is, mivel a mezőnyben talán több esélye lenne játszani.

Khedirat azért is mertem felhozni, mert ő nagyon jó eséllyel a teljes felépülését követően vissza fog térni a kezdőbe, akármennyire nem szeretné senki. És legyünk reálisak, valószínűleg Bentancur lenne az áldozata ennek, akire a legkevesebb panasz lehet az összes középpályásunk közül, jelenleg ő az egyetlen, akinek abban a csapatrészben a teljesítménye eléri a kívánt szintet. Ramseytől első körben kellene megválni, de nem a teljesítménye miatt, egyszerűen ez a keret nem bírja el, hogy legalább négy porcelánlábú játékos van benne. Khedira kifuttatja a szerződését, ebben biztosak lehetünk, Chiellini meg a csk, az ő visszatérésétől eleve várok egy mentális fröccsöt, maradt Costa és Ramsey. Az az érzésem, hogy a mostani nyáron eleve gyengülni fogunk, ha Kulusevski mellett Orsolini is jön, akkor valószínűleg két, náluk magasabb szintet képviselő játékostól fogunk megválni. Lehetséges, hogy Ronaldoval és de Ligttel anyagilag túlvállalta magát a klub, és átmenetileg a bérköltségeken faragni kell, vagy már most készítjük elő a következő big dealt.

Tehát azért kellene Khediranak trequartistaban játszani mert mezzalaban bérelt helye van valami olyan dolog miatt amit az összes edzője lát rajtunk kívül? Ez eléggé értelmezhetetlen gondolatmenet nekem.
Emellett, ha Khediranak és Benőnek muszáj egyaránt helyet találni a kezdőben, akkor is biztos Benőt tenném trequartistaba, ahol már korábban játszott, nem is rosszul + ő egy szervező játékos is, ami Khedira sosem volt.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-13, 13:45

Krisz írta:


Bonucci is jól osztogat hátul és erős védekezésben, esetleg ő is lehetne trequartista.

Szerintem Ramsey nem kapott ezen a poszton elég türelmet (illetve nem volt egészséges), pedig ő a támadóharmadban szerzett labdák királya (Khedira max a szertárban szerez labdát). Ha valakit nyomnék itt akkor az ő lenne - mondjuk ő sem trequartista, szóval hosszabb távon azért nem számolnék vele. Mondani sem kell, hogy ha nyáron a könyveknek kedvező feltételek mellett el lehetne passzolni akkor egy pillanatot se gondolkodnék rajta.

Jöhettél volna Pinsoglioval is, mivel a mezőnyben talán több esélye lenne játszani.

Khedirat azért is mertem felhozni, mert ő nagyon jó eséllyel a teljes felépülését követően vissza fog térni a kezdőbe, akármennyire nem szeretné senki. És legyünk reálisak, valószínűleg Bentancur lenne az áldozata ennek, akire a legkevesebb panasz lehet az összes középpályásunk közül, jelenleg ő az egyetlen, akinek abban a csapatrészben a teljesítménye eléri a kívánt szintet. Ramseytől első körben kellene megválni, de nem a teljesítménye miatt, egyszerűen ez a keret nem bírja el, hogy legalább négy porcelánlábú játékos van benne. Khedira kifuttatja a szerződését, ebben biztosak lehetünk, Chiellini meg a csk, az ő visszatérésétől eleve várok egy mentális fröccsöt, maradt Costa és Ramsey. Az az érzésem, hogy a mostani nyáron eleve gyengülni fogunk, ha Kulusevski mellett Orsolini is jön, akkor valószínűleg két, náluk magasabb szintet képviselő játékostól fogunk megválni. Lehetséges, hogy Ronaldoval és de Ligttel anyagilag túlvállalta magát a klub, és átmenetileg a bérköltségeken faragni kell, vagy már most készítjük elő a következő big dealt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-13, 13:41

Közben Ziyech 40M-ért megy a Cselszkijbe. Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2020-02-13, 13:29

Tankcsapda írta:


A középpályával kapcsolatban egyetértek, egyszerűen nincs megfelelő box-to-boxunk, sem ball winningünk, hogy bevállaljuk a 4-3-3-at. Ha Sarri ezt nem veszi észre időben, akkor a szezonnak csúnya vége lehet. Egyedül Matuidi áll rendelkezésre ilyen szerepkörben, de őt inkább mellőzni kellene, amennyire csak lehet.

A 4-3-1-2 szerintem megvalósítható lenne klasszikus trequartista nélkül is, és tekintve, hogy nekünk nincs is, így kénytelenek is vagyunk egy "false" optionnal beérni, ahogy Allegri is feltolta Vidalt az első szezonjában. Ramseyvel tettünk próbát, hol jó volt, hol nem, Bernardeschi viszont abszolút nem vált be a poszton, talán eggyel mélyebben játszva képes lehet még jó teljesítményre. Tudom, furcsa lesz, amit mondok, de szerintem Khedirat kellene kipróbálni ott, ha felépül. Ő párharcokat nem vállal, ő csak területvédekezésben tud hozzátenni, azt meg igazából mindegy, hogy a középpályán vagy eggyel előrébb teszi. Viszont Sarri szerint az előretörésben ő a legjobb a középpályán, és amit talán lehet, hogy pont ott tudnánk kamatoztatni. Plusz szerintem a támadókkal való összjátékban is a jobbak közé tartozik a középpályásaink közül, megtalálja az üres területeket, de a helyzetkihasználása nem az igazi. Így fel lehetne küldeni a Bentancur-Pjanic-Rabiot triót a középpályára együtt úgy, hogy a középpályás védekezés rovására ne menjen. Igaz, kicsit túlérvelek a német mellett, de annyit szidtuk, közben ő a saját korlátai között a meccsek nagy részében hozzátette a magáét. Matuiditól szerintem sokkal hasznosabb játékos, plusz az a focista, aki ennyi lekicsinylő vélemény ellenére élvezi az edzői bizalmát, az mentálisan a helyén van.

(már előre várom a reakciókat Very Happy)

Bonucci is jól osztogat hátul és erős védekezésben, esetleg ő is lehetne trequartista.

Szerintem Ramsey nem kapott ezen a poszton elég türelmet (illetve nem volt egészséges), pedig ő a támadóharmadban szerzett labdák királya (Khedira max a szertárban szerez labdát). Ha valakit nyomnék itt akkor az ő lenne - mondjuk ő sem trequartista, szóval hosszabb távon azért nem számolnék vele. Mondani sem kell, hogy ha nyáron a könyveknek kedvező feltételek mellett el lehetne passzolni akkor egy pillanatot se gondolkodnék rajta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: