Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 13:50

Krisz írta:


Az biztos, hogy a Bayern koksza letaszította az angolokét.

Móricka mindenképp, rá baszom nagy mennyiségű izmot rápakoltak (ami ugye a színészek metamorfózisához képest funkcionális is kell legyen, tehát igazán brutál eredmény ennyi idő alatt), a többinél max egy kis szálkásító rutin volt, Daviesen én speciel egyiket se látom.

Egy élsportolóra felpattintani ekkora mennyiségű izmot, nem természetes. Móricka mellette nem kevés kardió munkát végez, és mellette ráraknak rekord idő alatt 5-10 kg színtiszta izmot. Na az nagyon WTF.

régen jobb volt, amikor a Juvéban voltak a legjobb doppingdokik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 13:23

Petike007 írta:
MAradjunk annyiban, a Bayernnek idén konstruktőri címet is lehetett volna osztani.

https://i.servimg.com/u/f54/19/90/38/26/11869112.jpg

Az biztos, hogy a Bayern koksza letaszította az angolokét.

Móricka mindenképp, rá baszom nagy mennyiségű izmot rápakoltak (ami ugye a színészek metamorfózisához képest funkcionális is kell legyen, tehát igazán brutál eredmény ennyi idő alatt), a többinél max egy kis szálkásító rutin volt, Daviesen én speciel egyiket se látom.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 12:41

MAradjunk annyiban, a Bayernnek idén konstruktőri címet is lehetett volna osztani.

https://i.servimg.com/u/f54/19/90/38/26/11869112.jpg
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 10:26

zetterberg40 írta:


Auára szerintem nincs pénzünk. 50 millió a kiindulási ár...

Tonali ügyben hasonló véleményen vagyunk, de valamiért az jön le, hogy nem is voltunk versenyben érte. Más profilú középpályást keresünk. Conte is állítólag inkább a kiöregedett Vidalra vagy Ndombelere veri, emiatt engedik át a Milannak.

A Vidal Ndombele téma elég firkász koholmány szagú, tehát a férgek vagy azért mondtak le róla, vagy bármi másért. Tonalival kb egy 10 millás kölcsönt meg mondjuk egy 2 millás fizetést kockáztatnánk. Szvsz csak akkor jöhetünk ki ebből negatívan, ha akkora flop lesz, mint Jorge Martinez - ebben az esetben nem aktiváljuk az opciót és a 10+4 millát buktuk, ha mérsékelten sikerül akkor megvesszük egy extra 20asért és legrosszabb esetben lesz egy új Bernátunk, aki azért simán piacképes és low maintenance. Legjobb esetben meg egy Verrattihoz hasonló klasszis. Nekem ez nem tűnik rossz üzletnek, hacsak Paraticiéknek van egy 50 oldalas riportjuk miért hulladék a kölyök.

Nyilván, ha nem illeszthető be a játékrendszerbe akkor lomnak nem érdemes megvenni, még ha üzleti szempontból meg is felel.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 09:21

Krisz írta:


A túlságos hypeot nem vitatom, de a statjai szerintem igazán jók a korához képest, illetve egy akkora kalap szar csapatban, mint a Brescia. Inkább Auáért vagy Locatelliért fizetnék 40 millát, de egy 10 millás kölcsön +20 milla nem kötelező opció? Ramseyben nagyobb kockázat volt és drágább, cserébe használhatatlan és eladhatatlan. Bőven belefért volna Tonali ilyen konstrukcióban. Megkeni teljesen más karakter.

Auára szerintem nincs pénzünk. 50 millió a kiindulási ár...

Tonali ügyben hasonló véleményen vagyunk, de valamiért az jön le, hogy nem is voltunk versenyben érte. Más profilú középpályást keresünk. Conte is állítólag inkább a kiöregedett Vidalra vagy Ndombelere veri, emiatt engedik át a Milannak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 09:13

Azt írják, hogy Bekúr ügyében született egy megállapodás a Bocaval, miszerint 2026-ig minden évben fizetünk nekik 2 milliót, cserében lemondanak az esetleges későbbi eladási árának 50 százalékáról.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 09:12

Petike007 írta:


Egy nem túl acélos Brescia-ban sem tudott kitűnni. Statok alapján sem. Direkt miatta néztem a meccseiket.

Konkrétan semmi extra. Pirlo frizura jo menedzsment hype ennyi.

Milan szintű játékos. Nem véletlen valóban hogy Beppe sem akarta annyira. Megkeni jobb már a neve miatt is

A túlságos hypeot nem vitatom, de a statjai szerintem igazán jók a korához képest, illetve egy akkora kalap szar csapatban, mint a Brescia. Inkább Auáért vagy Locatelliért fizetnék 40 millát, de egy 10 millás kölcsön +20 milla nem kötelező opció? Ramseyben nagyobb kockázat volt és drágább, cserébe használhatatlan és eladhatatlan. Bőven belefért volna Tonali ilyen konstrukcióban. Megkeni teljesen más karakter.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-08-31, 09:13-kor.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 07:23

tjunior írta:

Hát ez az, ha ekkora ziccer akkor miért McKenniere költjük a pénzt? És főleg a kobra miért hagyta ott ennyiért? Ez még az Ellenség irányváltásával együtt sem vall rá. Az idő eldönti de szerintem ez a meglepő olcsóság nem ziccer szerintem hanem az olcsó húsnak híg a leve.

Egy nem túl acélos Brescia-ban sem tudott kitűnni. Statok alapján sem. Direkt miatta néztem a meccseiket.

Konkrétan semmi extra. Pirlo frizura jo menedzsment hype ennyi.

Milan szintű játékos. Nem véletlen valóban hogy Beppe sem akarta annyira. Megkeni jobb már a neve miatt is
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 07:14

Krisz írta:


10+20 milla akkor is ziccer. Ha Artúrból legrosszabb esetben plusvalenzaval szállunk ki, akkor ez erre halmozottan igaz.
Hát ez az, ha ekkora ziccer akkor miért McKenniere költjük a pénzt? És főleg a kobra miért hagyta ott ennyiért? Ez még az Ellenség irányváltásával együtt sem vall rá. Az idő eldönti de szerintem ez a meglepő olcsóság nem ziccer szerintem hanem az olcsó húsnak híg a leve.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-31, 05:28

Petike007 írta:


A nagy hype-on kívül továbbra sem látok benne semmit.

10+20 milla akkor is ziccer. Ha Artúrból legrosszabb esetben plusvalenzaval szállunk ki, akkor ez erre halmozottan igaz.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 23:14

Krisz írta:



Én ezt a csíp-rúg-harap dolgot mindig is top3 qualitynek tartottam egy centernél. Azon túl amúgy mit vétett? 

A csíp-rúg-harapnak a "harap" része csak átvitt értelemben működik szerintem. Amikor valaki egy akkora agyatlan tahó, hogy többször harapjon meg ellenfeleket, az a teljesen agyhalott állat kategória. Az Ajaxban és a Liverpoolban is harapott, nem Chiello volt az egyetlen áldozata.

A Ghana elleni kézis védése konkrétan az egyik legsportszerűtlenebb és felháborítóbb dolog volt, amit valaha futballpályán láttam.

Az Evraval szembeni brutálisan rasszista viselkedése ("Don't touch me, I don't speak with a n**ger") is ott van a sorban.

Olyan dolgok, mint a folyamatos pofátlan színészkedése, reklamálása, meg a tavalyi Liverpool elleni bicskanyitogató különszáma, már csak az apró. 

Egy agyatlan, elmebeteg senkiházi patkányképű paraszt az az ember. Persze kiváló focista, de én nagyon-nagyon szomorú lennék, ha nálunk kötne ki. A portugál Pepet, meg Diego Costát nem akarjuk leigazolni? Ugyanaz a szint.

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 22:52

LeRoi10 írta:
Azt írják Tonalit a héten bemutatja a Milan. 10+20 millióért veszik meg kölcsön+opcióval. (+ bónuszok)
Fiatal, tehetséges, olasz ennyiért nagyon nagy ziccer volt, kihagytuk. Nem baj, inkább maradjon Kebab vele biztos többre megyünk.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 22:23

LeRoi10 írta:
Azt írják Tonalit a héten bemutatja a Milan. 10+20 millióért veszik meg kölcsön+opcióval. (+ bónuszok)

A nagy hype-on kívül továbbra sem látok benne semmit.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 22:16

Azt írják Tonalit a héten bemutatja a Milan. 10+20 millióért veszik meg kölcsön+opcióval. (+ bónuszok)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 11:58

CsT írta:

Viszont Ken nem erőcsatár, és Pirlonak meg az kell (már amennyire ki lehet következtetni a hírekből). De ez totál csubakka, hogy higanyt kibasszuk (transzferdíj nélkül + kifizetjük a maradék fizuját)és fizetünk 10-15 millát egy két évvel idősebb játékosért akinek ugyanannyi lesz a fizuja.

Kölcsön kell akkor kérni Goretzka személyi edzőjét. Egyébként Kent nem feltétlenül skatulyáznám be ebbe a "kontracsatár" szerepbe. Alapvetően prima punta, jól fejez be és remek a fizikuma, 20 évesen azért még eléggé alakítható. Értelmes B listás spílerek hiányában én inkább próbálnék erőcsatárt nevelni Kenből, több értelme lenne, mint Dzekonak az említett feltételek mellett. Az igazi poén pedig az lenne, ha Zlatant elhoznánk a Milan elől (mellesleg ő is jobb konstrukcióban szerződtethető, mint Dzeko és szerintem jobb is).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 11:08

Krisz írta:


Ken lenne a legoptimálisabb megoldás mind fiatalítás, BL nevezés, fizu szempontból. Én inkább őt venném körül olyan emberekkel akik a földön tartják a hülyegyereket.
Viszont Ken nem erőcsatár, és Pirlonak meg az kell (már amennyire ki lehet következtetni a hírekből). De ez totál csubakka, hogy higanyt kibasszuk (transzferdíj nélkül + kifizetjük a maradék fizuját)és fizetünk 10-15 millát egy két évvel idősebb játékosért akinek ugyanannyi lesz a fizuja.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 10:20

LeRoi10 írta:

Én sem értem... Így ahhoz, hogy Higanyról váltsunk Jackora 15 milliót kell kipengetnünk idén fizuban. Plusz 1-2 évig a bosnyák még rajtunk fog rohadni 7,5 milliós fizuért 36-37 évesen. Ezerszer olcsóbb lenne Higanyt körbevenni olyan emberekkel akik nem hagyják összeomlani aztán jövőre szépen elbúcsúzni.  Botrány ahogy a Covid szünet után visszatért megint, de ha nem tudjuk érételmesen pótolni akkor felesleges őt kibaszni.

Ken lenne a legoptimálisabb megoldás mind fiatalítás, BL nevezés, fizu szempontból. Én inkább őt venném körül olyan emberekkel akik a földön tartják a hülyegyereket.

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 09:14

CsT írta:
Dzekonal 7,5 millás fizuról írnak, ennek mégis mi a fasz értelme lenne?!
Én sem értem... Így ahhoz, hogy Higanyról váltsunk Jackora 15 milliót kell kipengetnünk idén fizuban. Plusz 1-2 évig a bosnyák még rajtunk fog rohadni 7,5 milliós fizuért 36-37 évesen. Ezerszer olcsóbb lenne Higanyt körbevenni olyan emberekkel akik nem hagyják összeomlani aztán jövőre szépen elbúcsúzni.  Botrány ahogy a Covid szünet után visszatért megint, de ha nem tudjuk érételmesen pótolni akkor felesleges őt kibaszni.

Krisz and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 09:04

Dzekonal 7,5 millás fizuról írnak, ennek mégis mi a fasz értelme lenne?!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 08:50

tjunior írta:

Szerintem Keannel úgy vagyon, hogy elfér. 2 éves kölcsönről beszélnek, aprópénz, mint ahogy a fizetése is. Sajátnevelés, senkit sem kell kirakni miatta a nevezési listákról. Eddig csak ajnározták, most megkapta az első pofont, talán tanul belőle. Ha két év alatt nem előzi meg a rangsorban az előtte lévő veterán csatárt, neki komoly szinten vége. Reméljük felfogja.

Ez rendben van, de minek akkor a veterán? Alapból cserének jönne Dybala mögé, most akkor egy posztra lesz 3 játékos vagy Dybalat kirakjuk a szélre szenvedni, miközben Kula a padon malmozik Kosztával meg Bernáttal?
Én nem bánnám sem Dzekot, sem Kent, NoGood 1 év Katar után 34 évesen lehet nem a legjobb ötlet, de ha úgy mérik fel, hogy alkalmas még erre a szintre akkor hajrá, viszont ezekből csak 1 fér el. A BL listával még úgy is izzadni fogunk, ha Ken lesz a csere csatár és nem vesztünk A listás helyet.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-30, 07:51

Krisz írta:


Rugani/Romeroból egyedül Romeronak van értelme attól függően hogy a keresztszalagosaink hogy bírják. Ha mindenkiben van 1 teljes szezon akkor viszont 5. védőt meg az U23ból próbálgassunk inkább. Ruganit aligha tudja feltámasztani Pirlo, így mindenkinek jobb a búcsú.

Khedira helyett még odatenném Nicolussit, amúgy meg minek nekünk két új csatár?
Szerintem Keannel úgy vagyon, hogy elfér. 2 éves kölcsönről beszélnek, aprópénz, mint ahogy a fizetése is. Sajátnevelés, senkit sem kell kirakni miatta a nevezési listákról. Eddig csak ajnározták, most megkapta az első pofont, talán tanul belőle. Ha két év alatt nem előzi meg a rangsorban az előtte lévő veterán csatárt, neki komoly szinten vége. Reméljük felfogja.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-29, 23:39

Közben hivatalos. 

Bevásárlóközpont - Page 10 118595379_3280573925362031_5953994441867990290_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=47pj5yHnU8AAX9d0RBz&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-29, 23:28

LeRoi10 írta:
Nem tudom Mandzukic milyen állapotban van (klegutolsó insta postja szerint keményen edz), de ezerszer inkább ő + Ken mint Dzeko. Mandzukic kurva jól működött Ronaldoval. Ken és Mandzu is bevethető akár a szélen is 3 támadós felállásban.

Az Aouar pletyka egyre forróbb... Én nem merem egyelőre elhinni..... DE.....

Csecs, Pinso, Buffon
Cuadrado, Danilo
Demiral, Chiellini, De Ligt, Bonucci, Rugani/Romero
Alex Sandro, Pellegrini
Aouar, Arthur, Be'kúr, Khedira, McKennie, Rabiot
Bernardeschi, Kulusevski, Ronaldo, Dybala, Mandzukic, Ken



Hol lehet aláírni? Very Happy
Khedira szerintem maradni fog, Arra meg nincs esély, hogy Danilot kibasszuk.

Rugani/Romeroból egyedül Romeronak van értelme attól függően hogy a keresztszalagosaink hogy bírják. Ha mindenkiben van 1 teljes szezon akkor viszont 5. védőt meg az U23ból próbálgassunk inkább. Ruganit aligha tudja feltámasztani Pirlo, így mindenkinek jobb a búcsú.

Khedira helyett még odatenném Nicolussit, amúgy meg minek nekünk két új csatár?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-29, 22:23

Nem tudom Mandzukic milyen állapotban van (klegutolsó insta postja szerint keményen edz), de ezerszer inkább ő + Ken mint Dzeko. Mandzukic kurva jól működött Ronaldoval. Ken és Mandzu is bevethető akár a szélen is 3 támadós felállásban.

Az Aouar pletyka egyre forróbb... Én nem merem egyelőre elhinni..... DE.....

Csecs, Pinso, Buffon
Cuadrado, Danilo
Demiral, Chiellini, De Ligt, Bonucci, Rugani/Romero
Alex Sandro, Pellegrini
Aouar, Arthur, Be'kúr, Khedira, McKennie, Rabiot
Bernardeschi, Kulusevski, Ronaldo, Dybala, Mandzukic, Ken



Hol lehet aláírni? Very Happy
Khedira szerintem maradni fog, Arra meg nincs esély, hogy Danilot kibasszuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-29, 21:06

Petike007 írta:


Akkor el kell cserélni őket. Mindenki boldog lenne
A GDS pont erről ír. Lehet olvassák a fórumot! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-28, 13:42

Krisz írta:


Ha fejben helyre tudjuk rakni akkor a legjobb opció. Sztem Ken kb annyira megbánta a PLt, mint Ramzi a Serie-At.

Akkor el kell cserélni őket. Mindenki boldog lenne
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-28, 13:39

zetterberg40 írta:


Kean vissza kölcsönben.

Ha fejben helyre tudjuk rakni akkor a legjobb opció. Sztem Ken kb annyira megbánta a PLt, mint Ramzi a Serie-At.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-28, 13:21

Krisz írta:

Hülye kérdés, de nincs ilyen McDonald típusú spíler centerben a scout listánkon?

Kean vissza kölcsönben.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-28, 13:00

CsT írta:
Ez a Mekkeni gyerek meg pont a szülinapján jön orvosira? Very Happy
Alkudni bazmeg, egy évvel idősebb! Jól megnézni a fogait!  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT, _DREAM_ and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-28, 12:27

Téjlor89 írta:
Suarez pletykákhoz mit szóltok?

Számomra napjaink labdarúgásában három emberileg nulla féreg van aktívan jelen, akinek a puszta jelenléte is szégyen a sportág számára. Ő az egyik.

Én ezt a csíp-rúg-harap dolgot mindig is top3 qualitynek tartottam egy centernél. Azon túl amúgy mit vétett? Én semmi konkrétra nem emlékszem vele kapcsolatban, Giorgio kiharapott deltáját leszámítva meg semmivel sem különb, mint Zlatan vagy NoGood. Nálam nem lehet őt egy lapon emlegetni Icardival.

Persze tárgytalan, a kora és a fizetése miatt nem illik a mostani projekthez. Emellett ha Dzekoért komolyabb pénzt kellene fizetni 4-5 millás fizuval akkor ő sem - én azt is kétlem, hogy be tudnánk vonni az üzletbe a selejtjeinket.

Hülye kérdés, de nincs ilyen McDonald típusú spíler centerben a scout listánkon?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2020-08-28, 12:17

Ez a Mekkeni gyerek meg pont a szülinapján jön orvosira? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: