Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 23:40

Utólag átolvasva, minden szavammal egyetértek.
Back to top Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 23:39

A lentiek közül pár dologra reflektálnék egy  üveg vörösbor elfogyasztása után. Az dug, akinek keményebb a farka. Féltávon 3 pont, kupa áll, BL áll. Minden köcsög bekaphatja. Most az ellenfelek szurkolóira gondolok.

Paraticica munkásságát nyár végén értékeljük. Az már teljesen önálló teljesítmény lesz. Addig kiderül, mire megy a mentora a patológián. Remélhetőleg Milánó alsón  hamvasztás lesz, de ha koporsós temetés azt se bánom, küldök karitaszban ruhát. 

És van még egy pohár borom, addig is további szép estét kívánok.

E, naturalmente, Juve sempre!

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 22:07

@Tankcsapda wrote:

Volt egyszer egy játékosunk, aki a Parmaból kitűnt, visszahoztuk és totálisan megbukott. Giovinco nem jó ómen, és amúgy nem a mostani teljesítménye nem elég, nem azért vagyok én is szkeptikus vele kapcsolatban, hanem mert fél szezonra alapozni lehet elhamarkodott döntés is. Szerintem legalább két szezon komoly teljesítmény után kellene elgondolkodni bárkinek a megvételén, persze ez jelentős vételárnövekedéssel is járhat.

Nem igazán vágom, hogy Giovinco hogyan hozható párhuzamba Kulusevskivel, kb annyiban, hogy mind2 játszott a Parmaban (egy kb 25 éves Giovincoról beszélünk)? Azért vannak scoutok meg egy sport stáb, hogy ezt 2 szezon teljesítményének értékelésénél jóval kevesebből viszonylag biztosan megállapítsák, különben kibaszhatnánk őket és felvehetnénk a helyükre árufeltöltőket az Aldiból.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 20:56

Ha nem vesszük meg kulusevszkit, már inda játékos lenne és mindenki mutogatna Paraticire, hogy újabb fiatal tehetséget engedett át a dögevőknek.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 20:48

@Krisz wrote:

Akármennyire is jól csinálta összességében, Marotta után is kell takarítani. Egyrészt azért mert vannak olyanok akiket már le kell selejtezni (Matuidi Mandzukic, Khedira, Koszta?), akik egyszerűen nem váltak be (Rugani?, Bernát?, Can, DS, Cancelo, Pjaca, Danilo?), illetve olyanok akik az új csapásiránynak nem felelnek meg. Emellett vannak a Ronaldo biznisz áldozatai (Ken - bár belőle lehet kiszálltunk mert kevés és Spina). A nehézségek ilyen helyzetben benne vannak a pakliban.

Eriksent én sem értem. Nem volt rá pénz (fizetési sapka/FFP kín)? Későn kezdtünk tárgyalni? Nem akartunk 20 millát fizetni fél évért?

Szegény Kulánál már az sem elég, hogy veri a gólokat, adja a gólpasszokat, csinálja a helyzeteket, emellé 19 évesen mindez csak akkor ér valamit ha a top 3 ellen csinálja? Ez kicsit erős. Egyébként a Parmaval szemben semmi ütőkártyánk nem volt, mi az Atalantaval üzleteltünk, fél évig még kölcsönszerződés kötötte a Parmahoz, ezt pusztán jófejségből fel kellett volna adniuk? Vagy még külön lelépési pénzt kellett volna fizetnünk nekik? Az lett volna csak igazán lúzer deal.

Khedirat szerintem nem fogjuk tudni eladni, Matuidi szerződésével kapcsolatban elég nagy a csend én reménykedek benne, hogy ez annak a jele hogy elköszönünk tőle.

Kik azok, akikben csak 1-2 szezon van? Khedira, Matuidi már nem a mi szintünk az oké. Giorgio nem tudom mire lesz alkalmas a sérülése után, de ha van valami ahol rendben vagyunk az a védelem közepe. Cuadrado véleményes, de ha veszít is a sebességéből az évekkel, még úgy is elég lehet - ettől függetlenül, ja szélsővédő(ke)t venni kell. Középre kb egy Tonali kell csak amellett, hogy elfelejtjük Matuidit és Khedirat, plusz reálisan meg kell vizsgálni, hogy mire számíthatunk Ramseytól - Bernátot és Kulát esetleg számolhatjuk ebbe a részlegbe, de amúgy itt is meglennénk. Elől Dybalat újra feltaláltuk, ide jön Kula, Bernát maradhat szélső vagy lecseréljük valaki másra. Ronaldo nagy talány, de nem kizárt, hogy hosszabbítunk vele, Kosztat meg adom, én már nyáron kiszállnék belőle (Adama Traore? Hmmm), a Malac 2 év múlva még lehet fasza lesz de nem érné már meg a pénzt amit adni kéne neki - szóval jövőre venni kell helyette valakit.
Összegezve: nyáron eldönthetjük, hogy hosszabbítunk Cseccsel vagy lecseréljük mondjuk Donnara, kell egy fiatal szélső védő, Tonali, Koszta upgrade plusz egy csatár nyáron vagy egy év múlva.
Nekem ez egyáltalán nem vészes. Az U23nak meg idő kell. Arra már úgy tűnik jó volt, hogy Kim Jong Unnal fél év alatt eljutottunk oda hogy nem elég és lepasszoltuk.

Volt egyszer egy játékosunk, aki a Parmaból kitűnt, visszahoztuk és totálisan megbukott. Giovinco nem jó ómen, és amúgy nem a mostani teljesítménye nem elég, nem azért vagyok én is szkeptikus vele kapcsolatban, hanem mert fél szezonra alapozni lehet elhamarkodott döntés is. Szerintem legalább két szezon komoly teljesítmény után kellene elgondolkodni bárkinek a megvételén, persze ez jelentős vételárnövekedéssel is járhat.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 20:45

Őszintén szólva ha Matuidi helyére visszahoznánk Vidalt, már annak tudnék örülni. Oké, elég idős már ő is, meg alkoholgondjai vannak, de legalább minőséget képvisel, mindig nagy küzdő volt, és minőséget is képvisel. És talán nem hosszabb távra lenne megoldás, de lenne plusz egy opció a kezdőcsapatba. Matuidival hosszabbítani...ezt nem tudom megérteni. Ez a szezon neki egyre szarabb, még az elején nézett is ki valahogy a teljesítménye, de mostanában sajnos nem szürkül bele a mezőnybe. Irdatlan nagy költségekbe verjük magunkat később, ha szinten akarjuk tartani a keretet, és az öregjeink helyére nem keresünk szakaszosan pótlásokat. Khedira, Matuidi, Cuadrado, Chiellini (oké, ő addig marad, ameddig bírja, plusz a védelem közepére megleszünk), Higuaín pótlása sem lesz egyszerű, 2022-ben Ronaldo helyére kell majd keresni valakit, Sandro sem lesz jobb, Costa esetében is bármikor kezdődhet a hanyatlás, szóval lesz kiket pótolni így is, erre azt a játékost, aki már megkezdte a lejtmenetet, tovább is itt akarjuk tartani, hát mit mondjak, nem ésszerű vezetőségi döntésre vall sajnos. Teljesen mindegy, honnan nézzük, ez egy óriási baklövés.
Én kövi szezonra előretekintve, kb. Tonali és Meunier leigazolását tartom nagyon fontos lépésnek. A belga mondjuk nem hiszem, hogy jönni fog, elvégre Danilo is mennyire faszán bevált, ott van Cuadrado is és DS. Csakhogy Cuad sem lesz fiatalabb, és oké, Meunier is 28 éves, de 3 évvel fiatalabb, mint a kolumbiai, az pont az a három év, amire hasznát vehetnénk a párizsinak. Kíváncsi lennék a két Pellegrinire is, kár, hogy olaszok közül mást nem nagyon lehet megemlíteni, illetve Emerson nem lenne rossz, de ő csak Sandro távozása esetén lenne potenciális jelölt, mert a padra azért luxus lenne őt hozni.
Tonali, Meunier, legalább Luca Pellegrini, és Sandro távozása esetén Emerson, jön Kulusevski, szerintem meg is lennénk, és erősen kétlem, hogy többel érdemes lenne számolni. Pogba a megalomán igazoláspolitikánk miatt igencsak terítéken lehet, de ő megint az a kategória, mint Ronaldo vagy de Ligt, bizonyos szinten bedönti a költségvetést, és komoly áldozatokat, plusvalenzaval játszadozást vagy akár kulcsember távozását fogja hozni - és nem Matuidi vagy Khedira távozására gondolok sajnos.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 19:23

Sajnos több helyen is olvastam hogy Matyival tervezik a szerződését hosszabbítani....

Amúgy minden leírtatok, nagyon bús panda vagyok. Meglássuk hogy mi fog kisülni ebből a szezonból, én tényleg boldog lennék ha a bajnoki cím összejönne.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 11:38

@CsT wrote:

Szerintem ez már nyáron kiderült, amikor egy Juve szintű csapat olyan mercatot csinál, hogy két csúcsfizus játékosát be sem tudja nevezni a keretbe, az bizony nem a profizmusról árulkodik.

Eriksen egy 70-80 millás játékos akit most 20-ért meg lehetett kapni, ráadásul hiányposztra jött volna, ez orbitális ziccer volt, sőt így gyakorlatilag öngól, hogy pont az ellenség szerezte meg. Őt akkor is le kellett volna nyúlni az inda elől, ha semmi szükségünk nem lett volna rá, de gondolom képben sem volt, mert azt nehéz elhinni, hogy az inda több pénzt/szebb jövőképet tudott felmutatni.

A DS-Kurzava csere nekem amúgy is totál csubakka lett volna, azt sem tudnám eldönteni, hogy mi lett volna a fő cél, DS kibaszása vagy a francia megszerzése, de DS maradásának állítólag az lett a fő oka, hogy Danilo vagy sérült vagy gyenge így RB-ben is szűkek vagyunk. De igazából ő is amolyan járulékos veszteségként jött, hogy el tudjuk adni Kancát. De félek a brazil is ránkrohadós típus lesz.

Pjaca Calgaryba igazolása is elakadt, pedig nem hiszem, hogy Sarri fog vele számolni, főleg ha nagyrészt 4-3-1-2-ben toljuk, így legalább valamennyi pénz jó lett volna érte.

Kulusevski is elég véleményes igazolásnak tűnik, jók a statjai, de azért nem az él csapatok (komolyabb védelmek) ellen hozta őket össze és még a sonkások el se engedték ide télen 35+X milláért, szóval a bré kicsapásban sem erős Paratici.

Ezt esetleg még Mátyás szerződéshosszabbításával tudnánk überelni, meg Kebab nyári megtartásával és sajna mindkettőre komoly mutatkozik.

Sajnos én sok következetességet nem látok a klub igazoláspolitikájában, egy csomó játékosunk van akinek max 1-2 szezonja van ezen a szinten, pénzt nem fogunk egyikőjükért se kapni, a pótlásuk viszont rengetegbe fog kerülni, mert az utánpótlásunkban egyetlen tehetség sincs. Mind az U23 mind a primavera csapatunk elég gyatrán szerepel.

Akármennyire is jól csinálta összességében, Marotta után is kell takarítani. Egyrészt azért mert vannak olyanok akiket már le kell selejtezni (Matuidi Mandzukic, Khedira, Koszta?), akik egyszerűen nem váltak be (Rugani?, Bernát?, Can, DS, Cancelo, Pjaca, Danilo?), illetve olyanok akik az új csapásiránynak nem felelnek meg. Emellett vannak a Ronaldo biznisz áldozatai (Ken - bár belőle lehet kiszálltunk mert kevés és Spina). A nehézségek ilyen helyzetben benne vannak a pakliban.

Eriksent én sem értem. Nem volt rá pénz (fizetési sapka/FFP kín)? Későn kezdtünk tárgyalni? Nem akartunk 20 millát fizetni fél évért?

Szegény Kulánál már az sem elég, hogy veri a gólokat, adja a gólpasszokat, csinálja a helyzeteket, emellé 19 évesen mindez csak akkor ér valamit ha a top 3 ellen csinálja? Ez kicsit erős. Egyébként a Parmaval szemben semmi ütőkártyánk nem volt, mi az Atalantaval üzleteltünk, fél évig még kölcsönszerződés kötötte a Parmahoz, ezt pusztán jófejségből fel kellett volna adniuk? Vagy még külön lelépési pénzt kellett volna fizetnünk nekik? Az lett volna csak igazán lúzer deal.

Khedirat szerintem nem fogjuk tudni eladni, Matuidi szerződésével kapcsolatban elég nagy a csend én reménykedek benne, hogy ez annak a jele hogy elköszönünk tőle.

Kik azok, akikben csak 1-2 szezon van? Khedira, Matuidi már nem a mi szintünk az oké. Giorgio nem tudom mire lesz alkalmas a sérülése után, de ha van valami ahol rendben vagyunk az a védelem közepe. Cuadrado véleményes, de ha veszít is a sebességéből az évekkel, még úgy is elég lehet - ettől függetlenül, ja szélsővédő(ke)t venni kell. Középre kb egy Tonali kell csak amellett, hogy elfelejtjük Matuidit és Khedirat, plusz reálisan meg kell vizsgálni, hogy mire számíthatunk Ramseytól - Bernátot és Kulát esetleg számolhatjuk ebbe a részlegbe, de amúgy itt is meglennénk. Elől Dybalat újra feltaláltuk, ide jön Kula, Bernát maradhat szélső vagy lecseréljük valaki másra. Ronaldo nagy talány, de nem kizárt, hogy hosszabbítunk vele, Kosztat meg adom, én már nyáron kiszállnék belőle (Adama Traore? Hmmm), a Malac 2 év múlva még lehet fasza lesz de nem érné már meg a pénzt amit adni kéne neki - szóval jövőre venni kell helyette valakit.
Összegezve: nyáron eldönthetjük, hogy hosszabbítunk Cseccsel vagy lecseréljük mondjuk Donnara, kell egy fiatal szélső védő, Tonali, Koszta upgrade plusz egy csatár nyáron vagy egy év múlva.
Nekem ez egyáltalán nem vészes. Az U23nak meg idő kell. Arra már úgy tűnik jó volt, hogy Kim Jong Unnal fél év alatt eljutottunk oda hogy nem elég és lepasszoltuk.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 11:16

@CsT wrote:

Szerintem ez már nyáron kiderült, amikor egy Juve szintű csapat olyan mercatot csinál, hogy két csúcsfizus játékosát be sem tudja nevezni a keretbe, az bizony nem a profizmusról árulkodik.

Eriksen egy 70-80 millás játékos akit most 20-ért meg lehetett kapni, ráadásul hiányposztra jött volna, ez orbitális ziccer volt, sőt így gyakorlatilag öngól, hogy pont az ellenség szerezte meg. Őt akkor is le kellett volna nyúlni az inda elől, ha semmi szükségünk nem lett volna rá, de gondolom képben sem volt, mert azt nehéz elhinni, hogy az inda több pénzt/szebb jövőképet tudott felmutatni.

A DS-Kurzava csere nekem amúgy is totál csubakka lett volna, azt sem tudnám eldönteni, hogy mi lett volna a fő cél, DS kibaszása vagy a francia megszerzése, de DS maradásának állítólag az lett a fő oka, hogy Danilo vagy sérült vagy gyenge így RB-ben is szűkek vagyunk. De igazából ő is amolyan járulékos veszteségként jött, hogy el tudjuk adni Kancát. De félek a brazil is ránkrohadós típus lesz.

Pjaca Calgaryba igazolása is elakadt, pedig nem hiszem, hogy Sarri fog vele számolni, főleg ha nagyrészt 4-3-1-2-ben toljuk, így legalább valamennyi pénz jó lett volna érte.

Kulusevski is elég véleményes igazolásnak tűnik, jók a statjai, de azért nem az él csapatok (komolyabb védelmek) ellen hozta őket össze és még a sonkások el se engedték ide télen 35+X milláért, szóval a bré kicsapásban sem erős Paratici.

Ezt esetleg még Mátyás szerződéshosszabbításával tudnánk überelni, meg Kebab nyári megtartásával és sajna mindkettőre komoly mutatkozik.

Sajnos én sok következetességet nem látok a klub igazoláspolitikájában, egy csomó játékosunk van akinek max 1-2 szezonja van ezen a szinten, pénzt nem fogunk egyikőjükért se kapni, a pótlásuk viszont rengetegbe fog kerülni, mert az utánpótlásunkban egyetlen tehetség sincs. Mind az U23 mind a primavera csapatunk elég gyatrán szerepel.

Paratici eddigi munkássága sajnos valóban nem a következetességet mutatja, viszont várjuk meg a nyári mercato végét, hogy ezt megállapíthassuk (vagy inkább ne állapíthassuk meg). Eriksennel kapcsolatban viszont szerintem az van a háttérben, hogy a fizetésekkel egyébként is neccesen vagyunk, még egy csúcsfizus olcsó vételt nehéz lenne bevállalni. Ronaldo így is szívja a klubkasszát, de Ligt, Ramsey, Rabiot is elég sokat keres, és megpróbálunk a korábbi határainkat drasztikus lépésekkel átlépni, ami továbbra is kérdéses, hogy bejön. De Ligt talán visszahozza az árát, talán hosszú távon meg fogja érni, de az ő megvételét rövid távon nem bírta el a klub anyagi helyzete, ahogy Ronaldoét sem, ezért kellett nyerészkedni az igazolásokkal nyáron. Az eredménye az lett, hogy elbuktunk két saját nevelést, Cant és Mandzukicot a BL-keretbe nem lehetett nevezni, mellékzöngeként folyik az olasztalanítás, szóval csupa negatív tényező. Ettől függetlenül a végítélettel szerintem érdemes várni szeptemberig, a következő mercato szerintem vízválasztó lesz.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 09:45

@Petike007 wrote:
Csak nekem tűnik úgy, hogy PAratici totál csubakka eddig? Nem értem a koncepciót. Csijjó megy Kuruszava jön. Most úgy tűnik mégse.

Picsán elmegy, Mandzsut elüldözzük. Bernátot kínáljuk boldog-boldogtalannak. Nyáron Dibuszt is eladtuk volna. Malacot is bárkinek.

Mi a fasz van most nálunk? Kicsit olyan, mintha mi lennénk az új izé. Utoljára ott láttam ekkora balfaszkodást. Ha érzékeny vagyok akkor bocsi.

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 09:31

@Petike007 wrote:
Most nézem az izé 108M mínuszban van transzfer ügyileg. Akik jöttek mind horror fizuval tolják.

Ellenben nálunk ha Picsán elmegy +-os a történet. 

Ha nálunk cakkos az FFP, amikor sokkal több a bevételünk, akkor náluk mi a Jó Ég van?

Eladták Gabigolt, Sanchezt nem fogják megvenni, Lazarot lehet elviszi a Newcastle, ha Barella és Sensi valóban kölcsön+opció témában van náluk, az megint nem terhel csak később és részletekben. Illetve szinte biztos vagyok benne, hogy Lautarot nyáron elengedik. Szerintem nagyon jól csinálja Marotta (a kurva anyját).
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 08:44

Most nézem az izé 108M mínuszban van transzfer ügyileg. Akik jöttek mind horror fizuval tolják.

Ellenben nálunk ha Picsán elmegy +-os a történet. 

Ha nálunk cakkos az FFP, amikor sokkal több a bevételünk, akkor náluk mi a Jó Ég van?
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-29, 07:47

Buone notizie alla ripresa della preparazione per la Juve: Pjanic e De Sciglio corrono verso la Fiorentina. Allenamento con programma personalizzato per Ronaldo ed Alex Sandro

Tehát Desci tényleg ránkrohad, emellett Pjancsi jó hír, de Szandi meg Ronci wtf 🤦🏻‍�
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 22:18

DS itt fog megrohadni a kurv@ életbe. Úgy tudtam, hogy nem fogunk tudni megszabadulni tőle. Pics@ba. Rohadt mérges vagyok.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 20:10

Csak nekem tűnik úgy, hogy PAratici totál csubakka eddig? Nem értem a koncepciót. Csijjó megy Kuruszava jön. Most úgy tűnik mégse.

Picsán elmegy, Mandzsut elüldözzük. Bernátot kínáljuk boldog-boldogtalannak. Nyáron Dibuszt is eladtuk volna. Malacot is bárkinek.

Mi a fasz van most nálunk? Kicsit olyan, mintha mi lennénk az új izé. Utoljára ott láttam ekkora balfaszkodást. Ha érzékeny vagyok akkor bocsi.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 17:22

@CsT wrote:
Bevásárlóközpont - Page 4 83239833_10157133797969716_8501484263139442688_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=NQ3R0vhxoMwAX8Sde-S&_nc_ht=scontent.fbud5-1

Pont azért jöttem ide hogy ezt belinkeljem, zseniális! 😂😂😂
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 17:17

Bevásárlóközpont - Page 4 83239833_10157133797969716_8501484263139442688_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=NQ3R0vhxoMwAX8Sde-S&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 09:38

@Petike007 wrote:

Már van egy klasszis irányítónk Gordon Remzi. Aki mentális technikai és fizikális szinten is klasszis szintet képvisel. Eriksson ezzel nem összehasonlítható. Tessék PAratici most írta le egy cicás matricás füzetre.
Lehet benne valami, a dánnal pont az ismerné el Paratici, hogy Remzivel befürödtünk és mondjuk ha el kellene adni, akkor nagy bajban lennénk, mert ilyen fizuval és ilyen egészségügyi papírokkal nem tolonganának érte.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 09:35

@Krisz wrote:

Na ja, de alapvetően nem is keresünk elsőszámú balhátvédet, csak nyitva tartjuk a szemünket. Eriksen ziccer lett volna, az indoklásra kíváncsi lennék.
Én a Kurza-DS csere okaira is az leszek ha megtörténik. Hiszen gyakorlatilag (ahogy szalacsi bácsi mondaná) "egykoraszületésűek", statokban is nagyon hasonlóak viszont valszeg a francia nagyobb fizut kap majd. Kicsit Danilo pirosban, egykor nagy tehetségnek indult, aztán megrekedt egy szinten és most azt várjuk "hátha itt megint jó lesz".

Gondolom majd jól felárazzuk őket és megint kicsapunk egy kis plusvalenzát, más értelmét nem igazán látom. Very Happy
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 09:31

Quote :

Eriksen ziccer lett volna, az indoklásra kíváncsi lennék.

Már van egy klasszis irányítónk Gordon Remzi. Aki mentális technikai és fizikális szinten is klasszis szintet képvisel. Eriksson ezzel nem összehasonlítható. Tessék PAratici most írta le egy cicás matricás füzetre.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 08:01

@CsT wrote:

Most mondjam azt, hogy ő se lenne a radaron ha lenne még 2 évig szerződése? Very Happy Paratici egy igazi csöves, a kuka az élete, kár hogy Eriksent nem látta meg benne. Sad

Na ja, de alapvetően nem is keresünk elsőszámú balhátvédet, csak nyitva tartjuk a szemünket. Eriksen ziccer lett volna, az indoklásra kíváncsi lennék.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 07:09

@Krisz wrote:

Most látom, hogy Kurzawa szerződése júniusban lejár. Így már értem a rációt a cserében a PSG részéről. Gondolom azon megy a vita, hogy a PSG csapjon hozzá valamennyi lóvét.
Most mondjam azt, hogy ő se lenne a radaron ha lenne még 2 évig szerződése? Very Happy Paratici egy igazi csöves, a kuka az élete, kár hogy Eriksent nem látta meg benne. Sad
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-28, 05:47

@CsT wrote:

A Bernát-Rakéta cserét mindkét klub tagadta, Paratici azt mondta ha Can megy is, senkit nem igazolunk a helyére.

A DS-Kurza csere lehet valós, elvileg a játékossal megvan az egyezség, most jön a P$G.

Persze a fasz tudja mi az igazság...

Most látom, hogy Kurzawa szerződése júniusban lejár. Így már értem a rációt a cserében a PSG részéről. Gondolom azon megy a vita, hogy a PSG csapjon hozzá valamennyi lóvét.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-27, 22:23

@Malloy wrote:
Most ezek pörögnek egyre több helyről:
Can-Rakitić
DS-Kurzawa
Bernát- Paqueta

Ha ezt mind lezsirozza januárban Paratici, én elégedett leszek.
A Bernát-Rakéta cserét mindkét klub tagadta, Paratici azt mondta ha Can megy is, senkit nem igazolunk a helyére.

A DS-Kurza csere lehet valós, elvileg a játékossal megvan az egyezség, most jön a P$G.

Persze a fasz tudja mi az igazság...
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-27, 22:05

Most ezek pörögnek egyre több helyről:
Can-Rakitić
DS-Kurzawa
Bernát- Paqueta

Ha ezt mind lezsirozza januárban Paratici, én elégedett leszek.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-26, 15:13

@Tankcsapda wrote:

Nem azt írtam, csak azt, hogy szerintem 3 szezonnál többre nem érdemes számolni vele. Persze látjuk Ronaldot is 35. évesen, milyen szinten képes még játszani, és oké, ő külön kategória, de itt van Higuaín, aki 32 évesen is elképesztő mezőnymunkára képes, Matuidi és Khedira sem esett vissza, max egy kicsikét. Viszont Khedira az előretörésekben a legjobb Sarri szerint, még a végén kiderül, hogy mennyi mindenben ott van a szeren Kebab, és amint felépül, ismét a kezdőért küzdhet rövid időn belül. Allanból pont kinézem azt, hogy még 3 minőségi szezont tudna hozni, de legyünk reálisak, 32-33 év körül a szinten tartás nagyon kevés kivétellel megszűnik. A védelem közepe és a kapusposzt más megítélés alá esik, ezt is hozzátenném. De ha jobban belegondolunk, a középpályásaink és a támadóink között vannak olyanok, akiknek maximum másfél szezon van ezen a szinten, és a pótlásuk még a jövő kérdése.

Én abba kötöttem bele, hogy ezt a mágikus 30 évhez kötötted, miközben a 30as évek elején a kiégés/lesatnyulás kapcsán még nagyon nagy a szórás és ha fizikálisan és hozzáállásban nincsenek red flagek, akkor sanszosabb, hogy a teljesítmény a csúcs környékén marad 33 év körül és onnan kezd el esni. Pato 25 évesen már totál kiégett, Ronaldonál ezt még 35 évesen se lehet pontosan belőni. Nagy a szórás, de ha megvizsgálsz mondjuk 100 játékost akik nem sérülékenyek és nem unják még az egész versenysportot akkor gyanítom, hogy a többség 35-36 éves korig még simán hasznos tagja tud lenni a csúcs csapata számára. Ezért egy olyan játékossal mint Allan szerintem bőven lehet még 5 éves távlatokban számolni.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-26, 14:25

@Krisz wrote:

Egyáltalán nem törvényszerű ez a "30 fölött halott vagy" téma még a fizikális játékosoknál sem. Matuidi pont 32 évesen lett világbajnok, egy évvel később egy centivel se rosszabb játékos, mint azelőtt volt (nyilván jobb sem) és garantált, hogy ugyanez egy év múlva se lesz más. Én ha hosszabb távra akarnék keretet építeni akkor se vetném el Allant, aki nem szakította szét még semmijét és különösebben nem is sérülékeny (egyébként a hasonló típusú alkesz Vidal, 32 évesen még mindig a topon van, ha egészséges).

Nem azt írtam, csak azt, hogy szerintem 3 szezonnál többre nem érdemes számolni vele. Persze látjuk Ronaldot is 35. évesen, milyen szinten képes még játszani, és oké, ő külön kategória, de itt van Higuaín, aki 32 évesen is elképesztő mezőnymunkára képes, Matuidi és Khedira sem esett vissza, max egy kicsikét. Viszont Khedira az előretörésekben a legjobb Sarri szerint, még a végén kiderül, hogy mennyi mindenben ott van a szeren Kebab, és amint felépül, ismét a kezdőért küzdhet rövid időn belül. Allanból pont kinézem azt, hogy még 3 minőségi szezont tudna hozni, de legyünk reálisak, 32-33 év körül a szinten tartás nagyon kevés kivétellel megszűnik. A védelem közepe és a kapusposzt más megítélés alá esik, ezt is hozzátenném. De ha jobban belegondolunk, a középpályásaink és a támadóink között vannak olyanok, akiknek maximum másfél szezon van ezen a szinten, és a pótlásuk még a jövő kérdése.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-26, 12:38

@Tankcsapda wrote:

Allannal egyetlen baj van, hogy 29 éves, ami alapjáraton nem probléma, de 3 szezonnál többre nem érdemes vele tervezni. Viszont tökéletesen passzolna Sarri rendszerébe, kérdés nélkül egyből a kezdőbe tenném, mivel azon kevés játékos egyike, aki topcsapatba való, és ez eddig soha nem adatott meg neki. Szerintem csillagászati fizetést sem kérne, annyi, hogy ha Nápolyból el akarunk hozni valakit, akkor az első körben kivásárlási záradékkal tehető meg (nem tudom, van-e neki?), utána esetleg felmerülhet az, hogy 10-15 millióval a kért összeg és/vagy a többi ajánlat fölé kell menni. Én tőlük rajta kívül amúgy csak Lozanot hoznám el, hiába vannak még ott nagyon jó játékosok, szerintem csak ők ketten tudnának felnőni a Juve elvárásaihoz - esetleg Fabián Ruiz.
Az ilyen játékosokat kellene szerintem keresnünk, akiknek szükséges lehet ez az előrelépés. Allan, SMS, Bruno Fernandes, Tielemans, Lucas Paqueta, egyikük sem fog sokáig a jelenlegi csapatuknál maradni, valamelyikükre le lehetne csapni nyáron, bár ha Tonalit is meg akarjuk szerezni, akkor két játékost szerintem csak komoly eladással tudnánk finanszírozni.
Kurzawat 2-3 évvel ezelőtt nagyon jó lett volna a csapatnál látni, viszont ha most jönni fog, akkor annyira lesz jó, hogy Sandrot tehermentesítse a könnyebb meccseken, nem mintha az nem segítség.

Egyáltalán nem törvényszerű ez a "30 fölött halott vagy" téma még a fizikális játékosoknál sem. Matuidi pont 32 évesen lett világbajnok, egy évvel később egy centivel se rosszabb játékos, mint azelőtt volt (nyilván jobb sem) és garantált, hogy ugyanez egy év múlva se lesz más. Én ha hosszabb távra akarnék keretet építeni akkor se vetném el Allant, aki nem szakította szét még semmijét és különösebben nem is sérülékeny (egyébként a hasonló típusú alkesz Vidal, 32 évesen még mindig a topon van, ha egészséges).
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-26, 11:15

@EsztéNégy wrote:
Közben olyan pletyka is van, hogy Can eladása esetén Allanra mozdulhatunk rá. Szerintem az egy brutális erősítés lenne, Rabiot és Bentmegkúr bármelyike helyett játszhat, és az egyik legjobb védekező/labdafelvivő középpályás szerintem. Ha már Ndombele nem itt kötött ki, csípném az argentint, még ha a kukásoktól jönne is!

Allannal egyetlen baj van, hogy 29 éves, ami alapjáraton nem probléma, de 3 szezonnál többre nem érdemes vele tervezni. Viszont tökéletesen passzolna Sarri rendszerébe, kérdés nélkül egyből a kezdőbe tenném, mivel azon kevés játékos egyike, aki topcsapatba való, és ez eddig soha nem adatott meg neki. Szerintem csillagászati fizetést sem kérne, annyi, hogy ha Nápolyból el akarunk hozni valakit, akkor az első körben kivásárlási záradékkal tehető meg (nem tudom, van-e neki?), utána esetleg felmerülhet az, hogy 10-15 millióval a kért összeg és/vagy a többi ajánlat fölé kell menni. Én tőlük rajta kívül amúgy csak Lozanot hoznám el, hiába vannak még ott nagyon jó játékosok, szerintem csak ők ketten tudnának felnőni a Juve elvárásaihoz - esetleg Fabián Ruiz.
Az ilyen játékosokat kellene szerintem keresnünk, akiknek szükséges lehet ez az előrelépés. Allan, SMS, Bruno Fernandes, Tielemans, Lucas Paqueta, egyikük sem fog sokáig a jelenlegi csapatuknál maradni, valamelyikükre le lehetne csapni nyáron, bár ha Tonalit is meg akarjuk szerezni, akkor két játékost szerintem csak komoly eladással tudnánk finanszírozni.
Kurzawat 2-3 évvel ezelőtt nagyon jó lett volna a csapatnál látni, viszont ha most jönni fog, akkor annyira lesz jó, hogy Sandrot tehermentesítse a könnyebb meccseken, nem mintha az nem segítség.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-26, 11:10

@CsT wrote:

ADL előbb vágná le a saját faszát minthogy még egy játékosa ide szerződjön. Mi tuti nem statok (és posztok Very Happy) alapján igazolunk, mert akkor Can vagy Matuidi soha nem került volna a radarra. Very Happy

Nyilván a statok az összkép reflekciói, biztos hogy nem moneyballt nyomunk fullkreténben. Ettől függetlenül a kölyök most még értelmes áron elhozható, ha a Boavista ráadásul belemenne ilyen hosszú kölcsön+opció konstrukcióba, akkor gyakorlatilag kockázatmentes üzlet lenne.

Egyébként ezek a Serie A bohócok (ADL, Zamparini, etc), csak kívülről ilyenek, van egy irracionális faszfüggönyük, de amögött egy nagyon racionális üzletember van. Allan nem egészen az a szitu, mint a Malac volt, illetve ő már régóta nyűglődik. A BLt jövőre szinte tuti bukták (Gattusoval ez garantált) és a tavasz se sok jót ígér, januárban elvertek vagy 50 millát igazolásokra, azt hiszem ez itt az a pont ahol egy ADL is félretenné a sértődöttségét és leülne tárgyalni. Nem látom reménytelennek a dolgot.

Last edited by Krisz on 2020-01-26, 11:18; edited 1 time in total
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2020-01-26, 10:40

@Krisz wrote:

Allant sunáznám, még Eriksonnál is jobban kellene. Emellett pont most dobták be Florentino Luist a Milannál, na érte bármennyit kifizetnék, eszméletlen statjai vannak 20 évesen.
ADL előbb vágná le a saját faszát minthogy még egy játékosa ide szerződjön. Mi tuti nem statok (és posztok Very Happy) alapján igazolunk, mert akkor Can vagy Matuidi soha nem került volna a radarra. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 4 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next