Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-28, 17:17

Bevásárlóközpont - Page 28 83239833_10157133797969716_8501484263139442688_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=NQ3R0vhxoMwAX8Sde-S&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-28, 09:38

Petike007 írta:


Már van egy klasszis irányítónk Gordon Remzi. Aki mentális technikai és fizikális szinten is klasszis szintet képvisel. Eriksson ezzel nem összehasonlítható. Tessék PAratici most írta le egy cicás matricás füzetre.
Lehet benne valami, a dánnal pont az ismerné el Paratici, hogy Remzivel befürödtünk és mondjuk ha el kellene adni, akkor nagy bajban lennénk, mert ilyen fizuval és ilyen egészségügyi papírokkal nem tolonganának érte.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-28, 09:35

Krisz írta:


Na ja, de alapvetően nem is keresünk elsőszámú balhátvédet, csak nyitva tartjuk a szemünket. Eriksen ziccer lett volna, az indoklásra kíváncsi lennék.
Én a Kurza-DS csere okaira is az leszek ha megtörténik. Hiszen gyakorlatilag (ahogy szalacsi bácsi mondaná) "egykoraszületésűek", statokban is nagyon hasonlóak viszont valszeg a francia nagyobb fizut kap majd. Kicsit Danilo pirosban, egykor nagy tehetségnek indult, aztán megrekedt egy szinten és most azt várjuk "hátha itt megint jó lesz".

Gondolom majd jól felárazzuk őket és megint kicsapunk egy kis plusvalenzát, más értelmét nem igazán látom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-28, 09:31

Idézet :


 Eriksen ziccer lett volna, az indoklásra kíváncsi lennék.

Már van egy klasszis irányítónk Gordon Remzi. Aki mentális technikai és fizikális szinten is klasszis szintet képvisel. Eriksson ezzel nem összehasonlítható. Tessék PAratici most írta le egy cicás matricás füzetre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-28, 08:01

CsT írta:

Most mondjam azt, hogy ő se lenne a radaron ha lenne még 2 évig szerződése? Very Happy Paratici egy igazi csöves, a kuka az élete, kár hogy Eriksent nem látta meg benne. Sad

Na ja, de alapvetően nem is keresünk elsőszámú balhátvédet, csak nyitva tartjuk a szemünket. Eriksen ziccer lett volna, az indoklásra kíváncsi lennék.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-28, 07:09

Krisz írta:


Most látom, hogy Kurzawa szerződése júniusban lejár. Így már értem a rációt a cserében a PSG részéről. Gondolom azon megy a vita, hogy a PSG csapjon hozzá valamennyi lóvét.
Most mondjam azt, hogy ő se lenne a radaron ha lenne még 2 évig szerződése? Very Happy Paratici egy igazi csöves, a kuka az élete, kár hogy Eriksent nem látta meg benne. Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-28, 05:47

CsT írta:

A Bernát-Rakéta cserét mindkét klub tagadta, Paratici azt mondta ha Can megy is, senkit nem igazolunk a helyére.

A DS-Kurza csere lehet valós, elvileg a játékossal megvan az egyezség, most jön a P$G.

Persze a fasz tudja mi az igazság...

Most látom, hogy Kurzawa szerződése júniusban lejár. Így már értem a rációt a cserében a PSG részéről. Gondolom azon megy a vita, hogy a PSG csapjon hozzá valamennyi lóvét.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-27, 22:23

Malloy írta:
Most ezek pörögnek egyre több helyről:
Can-Rakitić
DS-Kurzawa
Bernát- Paqueta

Ha ezt mind lezsirozza januárban Paratici, én elégedett leszek.
A Bernát-Rakéta cserét mindkét klub tagadta, Paratici azt mondta ha Can megy is, senkit nem igazolunk a helyére.

A DS-Kurza csere lehet valós, elvileg a játékossal megvan az egyezség, most jön a P$G.

Persze a fasz tudja mi az igazság...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-27, 22:05

Most ezek pörögnek egyre több helyről:
Can-Rakitić
DS-Kurzawa
Bernát- Paqueta

Ha ezt mind lezsirozza januárban Paratici, én elégedett leszek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-26, 15:13

Tankcsapda írta:


Nem azt írtam, csak azt, hogy szerintem 3 szezonnál többre nem érdemes számolni vele. Persze látjuk Ronaldot is 35. évesen, milyen szinten képes még játszani, és oké, ő külön kategória, de itt van Higuaín, aki 32 évesen is elképesztő mezőnymunkára képes, Matuidi és Khedira sem esett vissza, max egy kicsikét. Viszont Khedira az előretörésekben a legjobb Sarri szerint, még a végén kiderül, hogy mennyi mindenben ott van a szeren Kebab, és amint felépül, ismét a kezdőért küzdhet rövid időn belül. Allanból pont kinézem azt, hogy még 3 minőségi szezont tudna hozni, de legyünk reálisak, 32-33 év körül a szinten tartás nagyon kevés kivétellel megszűnik. A védelem közepe és a kapusposzt más megítélés alá esik, ezt is hozzátenném. De ha jobban belegondolunk, a középpályásaink és a támadóink között vannak olyanok, akiknek maximum másfél szezon van ezen a szinten, és a pótlásuk még a jövő kérdése.

Én abba kötöttem bele, hogy ezt a mágikus 30 évhez kötötted, miközben a 30as évek elején a kiégés/lesatnyulás kapcsán még nagyon nagy a szórás és ha fizikálisan és hozzáállásban nincsenek red flagek, akkor sanszosabb, hogy a teljesítmény a csúcs környékén marad 33 év körül és onnan kezd el esni. Pato 25 évesen már totál kiégett, Ronaldonál ezt még 35 évesen se lehet pontosan belőni. Nagy a szórás, de ha megvizsgálsz mondjuk 100 játékost akik nem sérülékenyek és nem unják még az egész versenysportot akkor gyanítom, hogy a többség 35-36 éves korig még simán hasznos tagja tud lenni a csúcs csapata számára. Ezért egy olyan játékossal mint Allan szerintem bőven lehet még 5 éves távlatokban számolni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-26, 14:25

Krisz írta:


Egyáltalán nem törvényszerű ez a "30 fölött halott vagy" téma még a fizikális játékosoknál sem. Matuidi pont 32 évesen lett világbajnok, egy évvel később egy centivel se rosszabb játékos, mint azelőtt volt (nyilván jobb sem) és garantált, hogy ugyanez egy év múlva se lesz más. Én ha hosszabb távra akarnék keretet építeni akkor se vetném el Allant, aki nem szakította szét még semmijét és különösebben nem is sérülékeny (egyébként a hasonló típusú alkesz Vidal, 32 évesen még mindig a topon van, ha egészséges).

Nem azt írtam, csak azt, hogy szerintem 3 szezonnál többre nem érdemes számolni vele. Persze látjuk Ronaldot is 35. évesen, milyen szinten képes még játszani, és oké, ő külön kategória, de itt van Higuaín, aki 32 évesen is elképesztő mezőnymunkára képes, Matuidi és Khedira sem esett vissza, max egy kicsikét. Viszont Khedira az előretörésekben a legjobb Sarri szerint, még a végén kiderül, hogy mennyi mindenben ott van a szeren Kebab, és amint felépül, ismét a kezdőért küzdhet rövid időn belül. Allanból pont kinézem azt, hogy még 3 minőségi szezont tudna hozni, de legyünk reálisak, 32-33 év körül a szinten tartás nagyon kevés kivétellel megszűnik. A védelem közepe és a kapusposzt más megítélés alá esik, ezt is hozzátenném. De ha jobban belegondolunk, a középpályásaink és a támadóink között vannak olyanok, akiknek maximum másfél szezon van ezen a szinten, és a pótlásuk még a jövő kérdése.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-26, 12:38

Tankcsapda írta:


Allannal egyetlen baj van, hogy 29 éves, ami alapjáraton nem probléma, de 3 szezonnál többre nem érdemes vele tervezni. Viszont tökéletesen passzolna Sarri rendszerébe, kérdés nélkül egyből a kezdőbe tenném, mivel azon kevés játékos egyike, aki topcsapatba való, és ez eddig soha nem adatott meg neki. Szerintem csillagászati fizetést sem kérne, annyi, hogy ha Nápolyból el akarunk hozni valakit, akkor az első körben kivásárlási záradékkal tehető meg (nem tudom, van-e neki?), utána esetleg felmerülhet az, hogy 10-15 millióval a kért összeg és/vagy a többi ajánlat fölé kell menni. Én tőlük rajta kívül amúgy csak Lozanot hoznám el, hiába vannak még ott nagyon jó játékosok, szerintem csak ők ketten tudnának felnőni a Juve elvárásaihoz - esetleg Fabián Ruiz.
Az ilyen játékosokat kellene szerintem keresnünk, akiknek szükséges lehet ez az előrelépés. Allan, SMS, Bruno Fernandes, Tielemans, Lucas Paqueta, egyikük sem fog sokáig a jelenlegi csapatuknál maradni, valamelyikükre le lehetne csapni nyáron, bár ha Tonalit is meg akarjuk szerezni, akkor két játékost szerintem csak komoly eladással tudnánk finanszírozni.
Kurzawat 2-3 évvel ezelőtt nagyon jó lett volna a csapatnál látni, viszont ha most jönni fog, akkor annyira lesz jó, hogy Sandrot tehermentesítse a könnyebb meccseken, nem mintha az nem segítség.

Egyáltalán nem törvényszerű ez a "30 fölött halott vagy" téma még a fizikális játékosoknál sem. Matuidi pont 32 évesen lett világbajnok, egy évvel később egy centivel se rosszabb játékos, mint azelőtt volt (nyilván jobb sem) és garantált, hogy ugyanez egy év múlva se lesz más. Én ha hosszabb távra akarnék keretet építeni akkor se vetném el Allant, aki nem szakította szét még semmijét és különösebben nem is sérülékeny (egyébként a hasonló típusú alkesz Vidal, 32 évesen még mindig a topon van, ha egészséges).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-26, 11:15

EsztéNégy írta:
Közben olyan pletyka is van, hogy Can eladása esetén Allanra mozdulhatunk rá. Szerintem az egy brutális erősítés lenne, Rabiot és Bentmegkúr bármelyike helyett játszhat, és az egyik legjobb védekező/labdafelvivő középpályás szerintem. Ha már Ndombele nem itt kötött ki, csípném az argentint, még ha a kukásoktól jönne is!

Allannal egyetlen baj van, hogy 29 éves, ami alapjáraton nem probléma, de 3 szezonnál többre nem érdemes vele tervezni. Viszont tökéletesen passzolna Sarri rendszerébe, kérdés nélkül egyből a kezdőbe tenném, mivel azon kevés játékos egyike, aki topcsapatba való, és ez eddig soha nem adatott meg neki. Szerintem csillagászati fizetést sem kérne, annyi, hogy ha Nápolyból el akarunk hozni valakit, akkor az első körben kivásárlási záradékkal tehető meg (nem tudom, van-e neki?), utána esetleg felmerülhet az, hogy 10-15 millióval a kért összeg és/vagy a többi ajánlat fölé kell menni. Én tőlük rajta kívül amúgy csak Lozanot hoznám el, hiába vannak még ott nagyon jó játékosok, szerintem csak ők ketten tudnának felnőni a Juve elvárásaihoz - esetleg Fabián Ruiz.
Az ilyen játékosokat kellene szerintem keresnünk, akiknek szükséges lehet ez az előrelépés. Allan, SMS, Bruno Fernandes, Tielemans, Lucas Paqueta, egyikük sem fog sokáig a jelenlegi csapatuknál maradni, valamelyikükre le lehetne csapni nyáron, bár ha Tonalit is meg akarjuk szerezni, akkor két játékost szerintem csak komoly eladással tudnánk finanszírozni.
Kurzawat 2-3 évvel ezelőtt nagyon jó lett volna a csapatnál látni, viszont ha most jönni fog, akkor annyira lesz jó, hogy Sandrot tehermentesítse a könnyebb meccseken, nem mintha az nem segítség.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-26, 11:10

CsT írta:

ADL előbb vágná le a saját faszát minthogy még egy játékosa ide szerződjön. Mi tuti nem statok (és posztok Very Happy) alapján igazolunk, mert akkor Can vagy Matuidi soha nem került volna a radarra. Very Happy

Nyilván a statok az összkép reflekciói, biztos hogy nem moneyballt nyomunk fullkreténben. Ettől függetlenül a kölyök most még értelmes áron elhozható, ha a Boavista ráadásul belemenne ilyen hosszú kölcsön+opció konstrukcióba, akkor gyakorlatilag kockázatmentes üzlet lenne.

Egyébként ezek a Serie A bohócok (ADL, Zamparini, etc), csak kívülről ilyenek, van egy irracionális faszfüggönyük, de amögött egy nagyon racionális üzletember van. Allan nem egészen az a szitu, mint a Malac volt, illetve ő már régóta nyűglődik. A BLt jövőre szinte tuti bukták (Gattusoval ez garantált) és a tavasz se sok jót ígér, januárban elvertek vagy 50 millát igazolásokra, azt hiszem ez itt az a pont ahol egy ADL is félretenné a sértődöttségét és leülne tárgyalni. Nem látom reménytelennek a dolgot.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-01-26, 11:18-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-26, 10:40

Krisz írta:


Allant sunáznám, még Eriksonnál is jobban kellene. Emellett pont most dobták be Florentino Luist a Milannál, na érte bármennyit kifizetnék, eszméletlen statjai vannak 20 évesen.
ADL előbb vágná le a saját faszát minthogy még egy játékosa ide szerződjön. Mi tuti nem statok (és posztok Very Happy) alapján igazolunk, mert akkor Can vagy Matuidi soha nem került volna a radarra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 20:29

EsztéNégy írta:
Közben olyan pletyka is van, hogy Can eladása esetén Allanra mozdulhatunk rá. Szerintem az egy brutális erősítés lenne, Rabiot és Bentmegkúr bármelyike helyett játszhat, és az egyik legjobb védekező/labdafelvivő középpályás szerintem. Ha már Ndombele nem itt kötött ki, csípném az argentint, még ha a kukásoktól jönne is!

Allant sunáznám, még Eriksonnál is jobban kellene. Emellett pont most dobták be Florentino Luist a Milannál, na érte bármennyit kifizetnék, eszméletlen statjai vannak 20 évesen.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 19:41

Közben olyan pletyka is van, hogy Can eladása esetén Allanra mozdulhatunk rá. Szerintem az egy brutális erősítés lenne, Rabiot és Bentmegkúr bármelyike helyett játszhat, és az egyik legjobb védekező/labdafelvivő középpályás szerintem. Ha már Ndombele nem itt kötött ki, csípném az argentint, még ha a kukásoktól jönne is!

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 19:20

Kurzawára sokszor rárántottam a monacói BL-évben, de azóta akkora kuss van körülötte, hogy rizikósnak tűnik a dolog. Pénzt nem adnék érte, de DS-ért cserébe jó deal, nála nem nehéz jobb fullbacket találni.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 18:35

EsztéNégy írta:
Az mekkora kihagyott ziccer, ha 20 millát adna a Dortmund Canért, és ennyiért mozdítható Eriksen? Nála jobb szervezőt ennek sokszorosáért sem találnánk, nagy kár érte, főleg, ha az izében köt ki Sad

Én azért abban erősen bízom, hogy rendesen kínlódni fog a 352ben, ami betonbiztos, hogy marad, akkor is maradna, ha Messit meg Neymart is megvennék Contenek. Á, ide kellett volna jönnie... még a fizuja se lett volna gond Can + Matuid/Khedira kiválásával.
A széleken még mindig kurvagyengék, még akkor is ha Mózes simán be is válhat. 

Ez a DS - Kurzawa csere szerintem kurvajó deal. DSnek ismerjük a határait, ennél jobb már nem lehet, Kurzawa meg simán magára találhat még, de ha mégsem akkor is jobb lesz Szandi mögé. Azt viszont nem tudom, hogy DSben mit lát Leonardo, egy olyan csapatban is középszer volt ahol azért klasszisok veszik körül és a csapat is egyben van.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 17:53

bombahoppa írta:
Question cyclops Shocked affraid

Ebben vmi maffiabiznisz van. 8 milláért az U23-ba. Center létére a 11 meccsén nem lőtt gólt. De legalább 190 centi magas. Vagy cserébe Rakitic ingyen jön.

flower

Mateus Pereira ment a másik irányba, gondolom ő is ilyen 10 milla körül. A lényeg, hogy kicserélték a két játékost, és a könyvek jobban néznek ki.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 16:35

Question cyclops Shocked affraid

Ebben vmi maffiabiznisz van. 8 milláért az U23-ba. Center létére a 11 meccsén nem lőtt gólt. De legalább 190 centi magas. Vagy cserébe Rakitic ingyen jön.

flower

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 16:24

Bevásárlóközpont - Page 28 Screen11

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 15:39

zetterberg40 írta:
Kurzawa amilyen jól indult a Monacoban, annyira leépült Párizsban. Szerintem nem jobb DS-nél, de ha csak egészségesebb, már megteszi a padra.
Valóban elég nullszaldós cserének tűnik, Kurzava dinamikusabb és technikásabb, talán jobban illeszthető a Sarriballba, DS ellennben olasz, ismeri a rendszert és mindkét oldalon ugyanolyan "jó". Bár szerintem Mátyás simán jó lenne csere balbekknek (jobb mint kp-nek) én inkább AM/CM posztra kukáznék (akár Paquetát is, aki a távozását kérte).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 14:31

Malloy írta:
Szerintem a PFF miatt sem mozdultunk rá Eriksenre. 10 milliós fizetés mikor így is túllógunk a kereten...
Abba még Manzsu fizuja is beleszámíthatott ami azóta nincs és Can eladásával is felszabadulna 5-6 milla, szóval nem hiszem, hogy ez az oka.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 14:29

Kurzawa amilyen jól indult a Monacoban, annyira leépült Párizsban. Szerintem nem jobb DS-nél, de ha csak egészségesebb, már megteszi a padra.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-25, 09:20

Szerintem a PFF miatt sem mozdultunk rá Eriksenre. 10 milliós fizetés mikor így is túllógunk a kereten...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-24, 23:48

Az mekkora kihagyott ziccer, ha 20 millát adna a Dortmund Canért, és ennyiért mozdítható Eriksen? Nála jobb szervezőt ennek sokszorosáért sem találnánk, nagy kár érte, főleg, ha az izében köt ki Sad

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-24, 20:01

DS-Kurzawa cseréről írnak. Egy DS-Bárki cserét aláírnék..afro
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-24, 18:44

Eriksent tényleg megcsípi az izé, és már januárban. 20 milla. Jól járnak vele.

Mi meg eladjuk Cant a Dortmundnak?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-24, 00:41

CsT írta:
Nálam Mózes és Fiatal vicc kategória, ahogy kábé a félszemű összes téli igazolása (Anelka, Borriello,Rincon...stb).

Viszont ha Eriksen meglesz nekik, akkor Paratici elmehet a faszomba megint, ő egy tökéletes igazolás lenne nekünk hiányposztra, és akkor a fogalmatlan és teljesen hasztalan Csant is elküldhetnénk a picsába végre.

Ez nézőpont kérdése. Young egyértelműen az Osvaldo vonal, de Mózest Conte kifejezetten sunázza, a Cselszkiben kb alap volt, a Wiganos uccsó évén kívül ott kiemelkedően is teljesített ami a saját karrierjét illeti (tehát jó a kémiájuk), ezenkívül azok a statok tisztességesnek mondhatóak. Így összességében ígéretes igazolás lehet. Barzat is januárban kukázta Marotta.

De alapvetően az mindenképp elmondható hogy van koncepciójuk, Marotta rezsimjéig azt csinálták, mint az utóbbi évek Milanja, most meg elég szisztematikusan dolgoznak. Nem mondom, hogy mi nem, de jelenleg logikusabbnak tűnik amit ők csinálnak, mint amit mi. Pl Ken elfért volna Can helyett (lehet csak valami félrehallás miatt jött ez össze) és akkor megvan a plusvalenza és az extra BL hely is, Spina Danilo helyett. Ramsey nekem nem egy Pirlo féle zseni, aki még az esztelen sérülékenysége ellenére is megéri a kockázatot, illetve Khediraval mi a rákért hosszabbítottunk? Persze nem rossz ami most van, illetve 5 év múlva visszanézve majd lehet csettintünk, mint Barzara.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2020-01-23, 21:49

Nálam Mózes és Fiatal vicc kategória, ahogy kábé a félszemű összes téli igazolása (Anelka, Borriello,Rincon...stb).

Viszont ha Eriksen meglesz nekik, akkor Paratici elmehet a faszomba megint, ő egy tökéletes igazolás lenne nekünk hiányposztra, és akkor a fogalmatlan és teljesen hasztalan Csant is elküldhetnénk a picsába végre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: