Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-28, 14:17

Krisz írta:


Még egy Fagioli - Scamacca csavart azért beleteszünk. Pedig a srácban szerintem van annyi, mint Frabottában (615 bajnoki perc eddig) és ő saját nevelésnek is számítana. Még egy Locatellivel megtolt kpn is elférne szvsz (mint Frabotta ~1000 perc/szezon), Portanovanál sokkal több van benne.

Nem úgy volt amúgy, hogy Portanova olyan 7-8 millióért megy a Genoaba? Ha Locatelli megszerzését is lefixáljuk velük, akkor az rendben van, de amúgy meg baromi rossz üzlet lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-28, 13:16

tjunior írta:

Oké Paratici, kell nektek Locatteli, meg is kapjátok, de itt ez a Scammaca gyerek, vegyétek már meg 20ért, aztán mi kölcsönvesszük nyáron 8 évre 12 milliós opcióval, ami akkor válik kötelezővé ha a srác testfelületének több mint 60%át tetoválás borítja.

Még egy Fagioli - Scamacca csavart azért beleteszünk. Pedig a srácban szerintem van annyi, mint Frabottában (615 bajnoki perc eddig) és ő saját nevelésnek is számítana. Még egy Locatellivel megtolt kpn is elférne szvsz (mint Frabotta ~1000 perc/szezon), Portanovanál sokkal több van benne.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-28, 10:04

Krisz írta:
Mit látunk Scamaccaban 20 milláért?

Lehet, hogy egy tattoo shopot akarunk nyitni a stadion mellett, aztán ő még a szabadon maradt testfelületére biztos szeretne varratni.

Nagyon remélem, hogy Locatellit maximum 35 millióért, szerintem ez bőven kijárna. 20 millióért azért talán már egy egyeneset tudni kellene rúgni a labdába, óriási ráfizetés. Jobb opciót szinte minden csapatnál lehet találni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-28, 08:55

Krisz írta:
Mit látunk Scamaccaban 20 milláért?
Oké Paratici, kell nektek Locatteli, meg is kapjátok, de itt ez a Scammaca gyerek, vegyétek már meg 20ért, aztán mi kölcsönvesszük nyáron 8 évre 12 milliós opcióval, ami akkor válik kötelezővé ha a srác testfelületének több mint 60%át tetoválás borítja.

Krisz, bombahoppa and Tankcsapda like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-28, 08:47

Krisz írta:
Mit látunk Scamaccaban 20 milláért?

Játékot a könyvekkel. Ide-oda. Szokásos
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-28, 08:45

Mit látunk Scamaccaban 20 milláért?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-27, 14:51

Rá emlékeztek még? Mielőtt Dortmundba ment a fél fórum őt akarta.

Bevásárlóközpont - Page 26 Fb_img30
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-26, 19:01

Krisz írta:


Nem tudom, hogyan generálódott ez a pletyi illetve mennyi valósagalapja van, de gondolom opportunista módon ki akarjuk használni a Roma helyzetét (Fonseca - Dzeko ellentét, pénzügyi teher), mivel Dzeko kb eladhatatlan a mostani paraméterek alapján és csak úgy igazolnánk le, ha ők átveszik az alibikirályt - kb mint a Bonucci-Malac biznisz.
Mondjuk a mostani gazdasági helyzetben 7.5 millás fizut nem a cserecsatárunknak adnék az tuti. Ha Dzeko szeretne még játszani ezen a szinten (a Romanal már a lelátón ül), akkor be kell érnie jóval kevesebbel.

Ha Dzeko belemenne 4 millás fizuba, akkor lenne értelme idehozni kb. két szezonra. Nyilván 6-8 millánál többet nem lenne szabad kiadni érte, de így akár az ingyenes vételre is rámehetnénk nyáron. Azért hozzátenném, a kezdőbe kerülésre itt képességekben sincs semmi esélye.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-26, 11:20

CsT írta:

Én még akkor is belemennék ebbe a cserébe ha Dzeko nem jön! Very Happy

Nem tudom, hogyan generálódott ez a pletyi illetve mennyi valósagalapja van, de gondolom opportunista módon ki akarjuk használni a Roma helyzetét (Fonseca - Dzeko ellentét, pénzügyi teher), mivel Dzeko kb eladhatatlan a mostani paraméterek alapján és csak úgy igazolnánk le, ha ők átveszik az alibikirályt - kb mint a Bonucci-Malac biznisz.
Mondjuk a mostani gazdasági helyzetben 7.5 millás fizut nem a cserecsatárunknak adnék az tuti. Ha Dzeko szeretne még játszani ezen a szinten (a Romanal már a lelátón ül), akkor be kell érnie jóval kevesebbel.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-26, 10:48

_DREAM_ írta:

Khedirát bármikor bárkire! Very Happy
Én még akkor is belemennék ebbe a cserébe ha Dzeko nem jön! Very Happy

simoon and _DREAM_ like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-26, 09:51

Krisz írta:
Khedira - Dzeko csere? Laughing
Ha lúd akkor legyen kövér: Rabiot-Ramsey-Bernát- Khedira-Rugani ötös a Dzeko-Pellegrini-Zaniolo trióra Very Happy
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-26, 09:46

Krisz írta:
Khedira - Dzeko csere? Laughing
Khedirát bármikor bárkire! Very Happy

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-26, 08:45

Khedira - Dzeko csere? Laughing

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 20:06

Guglizzatok rá Merlinre, tiszta Mekkeni klón ! cheers

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 18:42

LeRoi10 írta:

Az a vicces, hogy Tongyába 10 Serie C-s meccsen tettünk 450 percet.  Ez Tongya összes felnőtt tétmeccse karrierje során.

Közben Marley 9 francia bajnokin és 4 BL meccsen is pályára lépett idén. Igaz 13 meccsen 170 perc nem valami acélos, de mégiscsak van különbség. Karrierre vetítve 26 felnőtt meccs( 1 ligakupa, 18 elsőosztályú bajnoki, 3 francia kupa, 4 BL meccs)

Nyilván a C-s csapatba érkezik, de akkor is fura.
Én örülök neki, Ez a Tongya név valahogy nem szimpatikus, olyan mint egy Spar parkolóba odajövő kisebbségi parfümárus. Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 18:32

CsT írta:
Cseréltünk a Marseille-el jött Marley Aké, távozott Franco Tongya.  scratch
Az a vicces, hogy Tongyába 10 Serie C-s meccsen tettünk 450 percet.  Ez Tongya összes felnőtt tétmeccse karrierje során.

Közben Marley 9 francia bajnokin és 4 BL meccsen is pályára lépett idén. Igaz 13 meccsen 170 perc nem valami acélos, de mégiscsak van különbség. Karrierre vetítve 26 felnőtt meccs( 1 ligakupa, 18 elsőosztályú bajnoki, 3 francia kupa, 4 BL meccs)

Nyilván a C-s csapatba érkezik, de akkor is fura.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 15:18

Cseréltünk a Marseille-el jött Marley Aké, távozott Franco Tongya.  scratch
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 12:13

CsT írta:

Dybalát gyakorlatilag árulta Paratici két éve nyáron, sőt ha minden igaz a Lukaku csere is nyélbe volt ütve csak a kis perui nem bólintott rá (ezt nagyjából el is ismerte ő v az ügynöke...már nem emlékszem), aztán Sarrinál ment neki a zsuga, így idén nyáron inkább a hosszabbítás felé ment el az ügy. 


Szerintem mi úgy vagyunk vele, hogy ha valahol megkapná a kívánt fizut akkor elengednénk reális áron, de sajna nagyon benne van a pakliban, hogy valahol csak úgy adják meg neki, hogyha transzerdíj nem lesz érte.

Nyáron szerintem jó ha 30M-t kaphatunk érte 1 évvel a szerződése lejárta előtt és igen nekem is úgy tűnik, hogy ő elvan itt (főleg, hogy az udine meccs után Paratici nyakába borulva ment be az öltözőbe). Szóval itt most ő van a fasz jobbik felén (nem, nem az a jobbik fele Very Happy).

Szerintem nemcsak elvan, hanem kötődik is a klubhoz, különben nem akarna minden áron itt több pénzt keresni - sokkal egyszerűbb lenne ebből a szempontból egy váltás, amivel a karrierje is fellendülne és a pénzt is megkapná. Nyáron ezek fényében az érdekek meg fognak egyezni, a leverage pedig kiegyenlítődik: nekünk jobban megéri majd kicsit többet fizetni, mint amit eddig próbáltunk, mint hogy eladjuk olcsón, vagy 1 év múlva ingyen elengedjük. Ő meg sikeresen kisajtolt belőlünk mindent és maradhat a klubnál. A non of the above opció pedig ha egy játékos exchange bizniszt le lehet zongorázni (Pogba, esetleg Icardi? - jajjjjjneee), de ez a legbonyolultabb szvsz ezért talán a legkevésbé valószínű.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 11:41

Krisz írta:


Spinazzolat ideje lenne már elfelejteni, nem rossz spíler, meg szimpatikus srác, de nem egy klasszis, emellett ő is sérülékeny. Biztosan nem fog többet nálunk játszani.

Rabiotnak voltak időszakai amikor kikúrt jó volt, mostanában meg gyenge. Pontosan azért amit írtál, hogy nem könnyű pénzt csinálni belőle, meg mivel van benne potenciál én nem az eladásán dolgoznék, hanem a felélesztésén. Szvsz az ő legnagyobb baja, hogy nincs mellette egy Pjanic ezért túl sokat várnak tőle, miközben ő egy színtiszta mezzala. Egyébként Artúr a bolognese ellen patent volt, Bentancur is jobban nézett ki így, hogy kevesebb regista és több mezzala feladata volt. Nekem tényleg csak egy Locatelli hiányzik innen hogy minden a helyére simuljon.

Ramsey az akiből valahogy ki kéne szállni, aki nálam nem éri meg a vergődést, hogy egy olasz ligában egyenletesen magasan teljesítő komplex játékost faragjunk belőle. Egyrészt nem fiatal már, másrészt fizikálisan alkalmatlan erre. Viszont ahogy írtad a paraméterei alapján eladhatatlan, illetve miért akarna elmenni? Megkapja azt a mennyiségű játékidőt amit bír a cigányteste, egy valag pénzt, címeket nyer, ő happy. Ilyen Everton - West Ham vonalon esetleg lehet esély (minőség többletet jelentene és ki tudják fizetni), de gondolom neki az visszalépés lenne, hacsak nem kap több pénzt, ami esélytelen.

Amivel számolnunk kell, hogy DSt, Kosztát és Ruganit nem fogják véglegesíteni és kétlem, hogy megint le fogjuk-e tudni passzolni mindhármat (esetleg Ruganit eladhatjuk valami középcsapatnak, mert még fiatal, kb Ogbonna esete).

Dybala érdekes kérdés, nekem nem úgy tűnik, hogy menni akarna, inkább az a benyomásom, hogy mi akarnánk jobban pénzre váltani. A nyáron biztosan le lesz tisztázva a sorsa, ami remélhetőleg nem lesz túl késő.
Dybalát gyakorlatilag árulta Paratici két éve nyáron, sőt ha minden igaz a Lukaku csere is nyélbe volt ütve csak a kis perui nem bólintott rá (ezt nagyjából el is ismerte ő v az ügynöke...már nem emlékszem), aztán Sarrinál ment neki a zsuga, így idén nyáron inkább a hosszabbítás felé ment el az ügy. 


Szerintem mi úgy vagyunk vele, hogy ha valahol megkapná a kívánt fizut akkor elengednénk reális áron, de sajna nagyon benne van a pakliban, hogy valahol csak úgy adják meg neki, hogyha transzerdíj nem lesz érte.

Nyáron szerintem jó ha 30M-t kaphatunk érte 1 évvel a szerződése lejárta előtt és igen nekem is úgy tűnik, hogy ő elvan itt (főleg, hogy az udine meccs után Paratici nyakába borulva ment be az öltözőbe). Szóval itt most ő van a fasz jobbik felén (nem, nem az a jobbik fele Very Happy).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 10:39

CsT írta:
Az érkezőkhöz először távozók kellenének. Rabbi sajnos olyan mint Kebab, túl sok a fizuja a mutatott teljesítményhez képest. Nem fognak érte kapkodni, ha lesz is érdeklődő, valszeg az lesz a kérdés akar-e fele ennyi fizuért többet játszani valahol. Ramsey dettó, nála még extra teherként ott van, hogy roppant sérülékeny és valószínűleg csak brit csapatba menne.

Spina visszatérése szerintem kizárt, őt gyakorlatilag plusvalenzává tette Paratici (pedig neki a pizsi is rendben volt), nagyon cinkes lenne visszahozni és azt sem hiszem, hogy ő vissza akarna térni.

Dybala megint csak necces, nála még a legrosszabb opció is játszik magyarul, hogy nem hosszabbít és elmegy ingyen 22'-ben, úgy talán kaphat akkora fizut amekkorát szeretne.

Spinazzolat ideje lenne már elfelejteni, nem rossz spíler, meg szimpatikus srác, de nem egy klasszis, emellett ő is sérülékeny. Biztosan nem fog többet nálunk játszani.

Rabiotnak voltak időszakai amikor kikúrt jó volt, mostanában meg gyenge. Pontosan azért amit írtál, hogy nem könnyű pénzt csinálni belőle, meg mivel van benne potenciál én nem az eladásán dolgoznék, hanem a felélesztésén. Szvsz az ő legnagyobb baja, hogy nincs mellette egy Pjanic ezért túl sokat várnak tőle, miközben ő egy színtiszta mezzala. Egyébként Artúr a bolognese ellen patent volt, Bentancur is jobban nézett ki így, hogy kevesebb regista és több mezzala feladata volt. Nekem tényleg csak egy Locatelli hiányzik innen hogy minden a helyére simuljon.

Ramsey az akiből valahogy ki kéne szállni, aki nálam nem éri meg a vergődést, hogy egy olasz ligában egyenletesen magasan teljesítő komplex játékost faragjunk belőle. Egyrészt nem fiatal már, másrészt fizikálisan alkalmatlan erre. Viszont ahogy írtad a paraméterei alapján eladhatatlan, illetve miért akarna elmenni? Megkapja azt a mennyiségű játékidőt amit bír a cigányteste, egy valag pénzt, címeket nyer, ő happy. Ilyen Everton - West Ham vonalon esetleg lehet esély (minőség többletet jelentene és ki tudják fizetni), de gondolom neki az visszalépés lenne, hacsak nem kap több pénzt, ami esélytelen.

Amivel számolnunk kell, hogy DSt, Kosztát és Ruganit nem fogják véglegesíteni és kétlem, hogy megint le fogjuk-e tudni passzolni mindhármat (esetleg Ruganit eladhatjuk valami középcsapatnak, mert még fiatal, kb Ogbonna esete).

Dybala érdekes kérdés, nekem nem úgy tűnik, hogy menni akarna, inkább az a benyomásom, hogy mi akarnánk jobban pénzre váltani. A nyáron biztosan le lesz tisztázva a sorsa, ami remélhetőleg nem lesz túl késő.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-25, 10:01

Az érkezőkhöz először távozók kellenének. Rabbi sajnos olyan mint Kebab, túl sok a fizuja a mutatott teljesítményhez képest. Nem fognak érte kapkodni, ha lesz is érdeklődő, valszeg az lesz a kérdés akar-e fele ennyi fizuért többet játszani valahol. Ramsey dettó, nála még extra teherként ott van, hogy roppant sérülékeny és valószínűleg csak brit csapatba menne.

Spina visszatérése szerintem kizárt, őt gyakorlatilag plusvalenzává tette Paratici (pedig neki a pizsi is rendben volt), nagyon cinkes lenne visszahozni és azt sem hiszem, hogy ő vissza akarna térni.

Dybala megint csak necces, nála még a legrosszabb opció is játszik magyarul, hogy nem hosszabbít és elmegy ingyen 22'-ben, úgy talán kaphat akkora fizut amekkorát szeretne.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-24, 20:33

Azért fél szezon után lehet látni ennek a csapat hiányosságainak egy részét a fotelből is. Pressing ellen gyengék vagyunk (bár ez alakult szezon elejéhez képest), 1-2 játékos kiesése nagyon komoly veszteség akár egy meccsre is, annyira a saját játékunkat akarjuk játszani, hogy közben az ellenfél erősségeire és gyengeségeire nem akarunk vagy nem is tudunk reagálni, egyes játékosok nem illenek a játékrendszerbe. Nincs olyan hatalmas nagy probléma, szerintem egy mercato alatt - ha ügyesen oldják meg Agnelliék - kiküszöbölhetők ezen problémák jelentős része, legalábbis a játékosállomány tekintetében. Azt valahol borítékolni lehet, hogy Chiellini helyére Ruganit hívják vissza...pedig 2-3 éve 25-30 millióért még el lehetett volna adni. Nagyobb csapatok ellen ritkán jó, de egy Bologna ellen ő is hozza a jobbik arcát. Plusz Dragusinnal szerződést kellene hosszabbítani.

A következő változtatások szerintem hatékonyak lehetnének a következő "áldozatokkal":

1. Locatelli
Tipikusan az a játékos, aki egy ilyen játékrendszerben klasszist tudna hozni. Jól bánik a labdával, remek védekezési statjai vannak, vezéralkatnak tűnik. Tulajdonképpen Arthurral és McKennievel rotálhatnák egymást a kezdőben, mivel Arthur mellé is elfér, ahol kijönnének a defensive skilljei, és mivel elég jó passzjátékban is, McKennie mellett is elférne. Az a baj jelenleg a középpályán, hogy Arthurt és McKenniet sem tudják pótolni a többiek, lévén hogy nem hasonló képességű játékosok. Viszont Locatelli sokoldalú, még ha nem is a posztfüggetlenségben mutatkozik meg. Ha megoldható, akkor a kétéves kölcsön utáni kötelező opcióval kellene leigazolni, mert az ára 40 millió fölé is mehetett. Én őt jelölném meg top prioritynak.
-1. Rabiot
Bentancurnak vagy neki mennie kell. Egymást kioltják, és egyikük sem nyújt kiemelkedő teljesítményt. Benta mellett az szól szerintem, hogy ő jobb pressingben, tud eggyel feljebb is játszani, ha a szükség azt kívánja. Pedig a francia alapvetően jobb játékos, de nem túl sokoldalú és Pirlo rossz szerepet is szán neki. A fizetése pedig luxus egy nem alapembernek. Most olyan 25 milliót még érhet, és hátha kell egy erős PL-csapatnak.

2. Spinazzola
Fázom a gondolattól, hogy rajtunk ragad De Sciglio, pedig sanszos, és kell is egy olyan wing back, aki mindkét oldalon el tudná látni a feladatát, lássuk be, erre sem Cuad, sem Sandro, sem pedig Frabotta nem alkalmas, Spinara viszont elég nagy szükségünk lehetne. Tökéletes korban van, azonnal hozná a minőségi teljesítményt, hátha nem véglegesen herdáltuk el. A szomorú az, hogy Sarri hasznára is válhatott volna, de a plusvalenza közbeszólt.
-2. Bernardeschi
Ez nem is lehet kérdés. Nagy kedvencem, de nem nőtt fel a feladathoz. Allegri még tudta használni, defenzívebb focihoz talán jobb lenne, vagy alacsonyabb szinten jobban kijönne a tudása. A Roma tökéletes lenne neki, némi ráfizetés mellett Spinara elcserélhetnénk.

3/a. Aouar
Megmondom, miért kellene ő. Azért, mert közel jártunk a leigazolásához, így a tárgyalásokat előrébbről tudnánk megindítani, abszolút illene a rendszerbe, klasszis matéria, neki a trequartista poszt konkrétan tökéletes lenne, oda ő lehetne a hiányzó darab. Kár, hogy 40 millióért is csak az ő erős nyomásgyakorlásával hozható.
3/b. Wijnaldum
Ha olcsóbb megoldást szeretnénk, akkor a holland 2-3 szezonra nagyon jó lenne. A gegenpressingben nagyon élet, Klopp kihozta belőle a legjobbját, ami messze túlugorja Ramsey itteni produkcióját. Bár ő áthidaló megoldás lenne, ingyen érkezne, és nem tudjuk, a klub milyen átigazolásokat engedhet meg, Wijnaldumot biztosan.
-3. Ramsey
Brit focistát nem szabad venni, ezért a fizetésért meg hiba lenne megtartani. Nem nőtt fel a feladathoz, rendre a gyengébbek között van, pedig ennél testhezállóbb posztot nem lehet neki találni, elvileg pressingben is jó, aztán láttuk, hogy eddig is 1-2 meccset leszámítva milyen siralmasan játszott. 10-15 milliót talán még érhet, többet csak álmodhatnánk érte.

4/a. Depay
Tudom, díszpinty, meg miegymás, de minőség, nem gyengén erőssége lehetne a csapatnak. Aouarral csapatban lehetne hozni, bár azt azért hozzátenném, hogy olyan hihetetlen nagy esélyünk nincs egyikükre sem. Kicsit nagyképű nyilatkozata volt a srácnak, hogy a világ három legjobb csapatának egyikébe akar igazolni Aouarral együtt, hát ebben mi nem igazán vagyunk benne. Bár eddig a Bayern mellett a Liverpoolt és a Realt mondtam volna, de mindkét csapat viszonylag gyenge szezont fut. A PSG kimaradt, na nekik mondjuk lenne rá esélyük, és jellemző is rájuk, hogy okosan igazolnak. Most tekintsünk el attól, hogy néha belenyúlnak a pénztárcába, sok igazolásuk nem ehhez mérten történik, lásd Verratti, Danilo Pereira, Florenzi, Paredes, Ander Herrera, Sarabia, Navas, stb. Depay beleillene. Nekünk az ingyenessége miatt lenne nagyon jó, a fizetése mondjuk szerintem olyan 8-10 millió között mozogna.
4/b. Giroud
Sokan itt alábecsülik, de szerintem egy nagyon jó erőcsatár. Neki is lejár a szerződése, és oké, keresne néhány milliót, de sokkal hasznosabb lenne, mint mondjuk egy Scamacca - akinek a felmerülése is nevetséges. Ronaldo már nem olyan penge, mint régen volt, illetve mégis az, ha a befejezésre korlátozzuk a mércét, ebben meg tudna segíteni Giroud, keresve sem lehet jobbat találni, akinek csak az a dolga, hogy elvigyen két védőt, hogy a nála gólerősebb társa helyzetbe kerüljön.
4/c. Kean
Túl optimistának tűnhetek majd, ha azt mondom, hogy vissza kellene őt hozni. De ő lenne a legoptimálisabb megoldás. Ez is 2019 nyarának nagy hibája, hogy őt elengedtük, ha nem Balotelli útján indul meg, márpedig egyelőre az esély megvan erre, akkor nagy karriert futhat be. Saját nevelés, hiba volt elherdálni, ahogy Spina esetében, nála is érvényes, hogy hátha visszatér még.
-4. Dybala
Nem illik a rendszerbe, sőt, a legtöbb játékrendszerbe nem illik. Örök tehetség, akinek évek álltak rendelkezésre, hogy bizonyítsa, lehet a csapat sztárja, hát nem lehet, és azt a pénzt, amit az esetleges hosszabbítására szánunk, egy költségkímélőbb megoldásra fordíthatnánk. Depayjal legalább az átigazolás összegét tudnánk megspórolni, ami olyan 45-50 millióra csökkenhetett. Vele is hasonló a helyzet, mint Ruganival, korábban nagyon jó áron el lehetett volna engedni, 80-90 milliókról beszélhetünk, most be kell érni kicsivel több, mint a felével is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-22, 15:08

_DREAM_ írta:
Khedira még mindig Juve játékos? Very Happy
Szerintem kitölti a kontraktust, gondolom annyi kérője van, hogy képtelen dönteni.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-22, 15:07

Malloy írta:
Paratici szerelmes Locatellibe azt írja Romano
Én is ezt mondanám ha szerződéshosszabbítást akarnék! Wink
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-22, 08:34

Khedira még mindig Juve játékos? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-20, 17:20

Paratici szerelmes Locatellibe azt írja Romano
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-20, 10:26

tjunior írta:
Közben pedig a dögök nem tudják kifizetni Hakimi árát.

Kancellár is ebből jött. Ne feledjük. A nagyobb gond, hogy most szerintem nekünk sincs rá egy huncut vasunk sem.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-20, 08:41

Közben pedig a dögök nem tudják kifizetni Hakimi árát.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-20, 08:00

DartagnanX írta:

De hiába a rendelés, ha fityfasz pénz nincs és távozók sincsenek, sőt, akaratunkon kívül leszünk megint többen.
Más kérdés, hogy ha Douglas Costa képes lenne néha egészséges maradni akár 1 óránál tovább is, akkor HATALMAS erősítést jelentene Bernardeschihez képest.
Az is igaz hogy a mostani Bernihez képest egy állólámpa is erősítés lenne!  lol!
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-19, 18:38

CsT írta:
A német lapok szerint Kosztát vissza fogja küldeni télen a Bayern. (Kebab sem sieti el a távozást.) Az olaszok most bedobták Igli Tare nevét a sportigazgatói posztra, aki "állítólag" összeveszett Lódítóval, Paratici meg "állítólag" Nedveddel + ugye a jó Fávió szerződése le is jár nyáron. Szóval pörög a bullshit ezerrel, játékos pedig nem érkezett még pedig Pirlo pár héttel ezelőtti nyilatkozatából úgy tűnt ő adott le rendelést! Smile
De hiába a rendelés, ha fityfasz pénz nincs és távozók sincsenek, sőt, akaratunkon kívül leszünk megint többen.
Más kérdés, hogy ha Douglas Costa képes lenne néha egészséges maradni akár 1 óránál tovább is, akkor HATALMAS erősítést jelentene Bernardeschihez képest.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2021-01-19, 18:07

CsT írta:
Az olaszok most bedobták Igli Tare nevét a sportigazgatói posztra

Jáájjjj, az nágyon kígyáó, Bálázs!

Nem sportigazgató kell ide, hanem türelem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: