Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 15:53

Petike007 írta:


CR-t alapból nem értem miért kell csapágyasra hajtani? 40 évesen minden meccsen is végig kell hogy játsszon? Nem gondolnám.

A mostani hiszti meg senkinek nem hiányzik. Egy nagy edző simán lerakná a padra, hogy oké akkor most egy picit pihenj, vidd el az asszonyt a hegyekbe stb, és higgadj le. Pirlo egy fogalmatlan edző. Így erre nem fogunktudni számítani.

Ugyan már, se Sarri, se Allegri nem tudta leültetni a padra mert a kétbites agyával ő mindig játszani akar. Nehogy már ez is Pirlo sara legyen, sok minden miatt lehet kritizálni, de ez pont nem az ami miatt fogalmatlannak titulálnám. Persze jogos, hogy a bármikori edzőnek ezt tudnia kéne kezelni, viszont olyan elkurvult időket élünk ahol klubok játékospolitikáját superagentek meg primadonna franchise playerek mozgatják. A megoldás meg nem olyan egyszerű, hogy 'én vagyok az edző, te meg padozni fogsz', hiába így kellene hogy legyen, ez sajna komplikáltabb.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 15:06

Krisz írta:


Szerintem nyilvánvalóan más elvárások vannak Pirlonál, mint Sarrinál ezért Dartival értek egyet.

Ronaldot meg bármilyen további hiszti esetén leültetném a padra.

CR-t alapból nem értem miért kell csapágyasra hajtani? 40 évesen minden meccsen is végig kell hogy játsszon? Nem gondolnám.

A mostani hiszti meg senkinek nem hiányzik. Egy nagy edző simán lerakná a padra, hogy oké akkor most egy picit pihenj, vidd el az asszonyt a hegyekbe stb, és higgadj le. Pirlo egy fogalmatlan edző. Így erre nem fogunktudni számítani.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 13:14

Petike007 írta:


Ahogy Sarri is maradt. Pirlo meg a bagosnal is kilátástalanabb focit nyom

Szerintem nyilvánvalóan más elvárások vannak Pirlonál, mint Sarrinál ezért Dartival értek egyet.

Ronaldot meg bármilyen további hiszti esetén leültetném a padra.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 12:53

DartagnanX írta:

Ha valami csoda folytán magabiztosan behúzzuk az idény utsó meccseit, akkor szerintem maradni fog Pirlo.

Ahogy Sarri is maradt. Pirlo meg a bagosnal is kilátástalanabb focit nyom

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 12:31

Petike007 írta:
Malloy írta:

Jól látja mit kellene tenni. Kezdésnek. Utána mehet Dybala.

A legtöbb bennfentes firkász Maxit várja vissza a padra.
Ha valami csoda folytán magabiztosan behúzzuk az idény utsó meccseit, akkor szerintem maradni fog Pirlo.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 11:44

Malloy írta:

Jól látja mit kellene tenni. Kezdésnek. Utána mehet Dybala.

A legtöbb bennfentes firkász Maxit várja vissza a padra.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 11:40

Krisz írta:
Allegri azt javasolta Agnellinek, hogy adják el Ronaldot
Jól látja mit kellene tenni. Kezdésnek. Utána mehet Dybala.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-13, 11:09

Allegri azt javasolta Agnellinek, hogy adják el Ronaldot
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-11, 22:22

Vlahovics lehet a bajnokság legújabb felkapott portékája.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-09, 21:02

tjunior írta:

Én nem látok benne semmit meg mér román is
Szép nagy, én kb ennyit láttam eddig belőle, gondolom adjuk majd Modenába egy évre vagy Paratici csinál belőle némi plusvalenzát. + tényleg szimpibb lenne ha nem lenne román! Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-09, 19:01

Krisz írta:
Dragusinnal 2025ig hosszabbítottunk.

Örülünk, Vincent?
Én nem látok benne semmit meg mér román is

CsT and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-09, 17:23

Dragusinnal 2025ig hosszabbítottunk.

Örülünk, Vincent?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 23:54

tjunior írta:
Morata a következő idényre 10 millába plusz a fizetésébe kerül. Ennyi pénzért nem lehet 2391 perc alatt 16+12es csatit leakasztani, még akkor is ha mostanában koncertet játszik az ember idegrendszerén. Milik egy helyzetkihagyó művész Morata amatőr hozzá képest ebben a műfajban.
Belottinak 22ben lejár a szerződése, ha van esze nem hosszabbít és nyáron eladják.

Milik elsősorban az ára miatt lehet érdekes opció, és első számú cserének tökéletes lenne. Amitől fázom, az a sérülékenysége, meg alapvetően én sem tartanám jó ötletnek, azonos árak mellett Morata, viszont Morata 45 milla kontra Milik 12 milla összehasonlításban nálam a lengyel nyerne. Az meg, hogy még 10 millát egy szezonért kifizessünk...túl szarul állunk anyagilag az ilyen transzferekhez, és még Chiesat is ki kell fizetni, mert őt viszont végleg meg kell szerezni. Kb. vadászni kell a lehetőséget, hogyan duzzasszuk fel a kasszát, eladni piacképes játékosokat (Dybala, Demiral, Rabiot, Bentancur, Arthur, Ronaldo, Bernardeschi?), és keresni az olcsó lehetőségeket. Lejáró szerződések, emészthető kivásárlási záradékok és most bele kell menni az egyéves kölcsönvételekbe opció nélkül is, akármennyire nem akartunk ilyeneket erőltetni. A fiatalítást megindítottuk, viszont a minőség is esett, és ez akár már a BL-indulás bukását is jelentheti, ezért szerintem nyáron a fiatalítás nem lehet elsődleges célok között.

Belotti meg tipikus local heronak tűnik, nem hiszem, hogy két szintet tudna lépni rövid időn belül.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 22:47

Morata a következő idényre 10 millába plusz a fizetésébe kerül. Ennyi pénzért nem lehet 2391 perc alatt 16+12es csatit leakasztani, még akkor is ha mostanában koncertet játszik az ember idegrendszerén. Milik egy helyzetkihagyó művész Morata amatőr hozzá képest ebben a műfajban.
Belottinak 22ben lejár a szerződése, ha van esze nem hosszabbít és nyáron eladják.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 21:51

Tankcsapda írta:


Megpengettek egy olyat, hogy Milik 12 millióért megvásárolható, ha a Marseille nem lesz BL-résztvevő. Nem tudom, tényleg van-e ilyen záradék a lengyel szerződésében, ha igen, akkor ezt az árkülönbséget megérné Milik.

Én 45 millát nem adnék most Morataért. Ez a Ronaldo-függőség nála a legszembetűnőbb, az baromira nem tetszik, hogy többször ziccerben passzolta le neki tök fölöslegesen. Ez az önbizalom hiányát jelenti, rettenetesen visszaveti őt. Ha összesen 35 millió lenne, akkor okés, így viszont nem érné meg.
Milik nálam egy szinttel (sőt) alatta van, még a magyar védelem ellen is hulla gyenge volt + a térde egy időzített bomba.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 21:28

Zetterbergel értek egyet Csecs megítélésében. Az egyik legzseniálisabb igazolásunk volt ár-érték arányban. Ebben az idényben melyik játékosunknak nem volt szar meccse? A korábbi években meg nagyon stabil volt, bravúrokat is mutatott be, én pont homály meccsére nem emlékszek.
Szerintem jelenleg jobb, mint Donna. Ennek ellenére meglépném a cserét. Egy 21 éves olasz tehetséget, aki emellett ennyire tapasztalt is, ingyen megszerezni no brainer.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 21:26

CsT írta:

Nekem az a legellenszenvesebb benne, hogy kényszeresen akar Cérónak passzolni még akkor is ha ő van jobb helyzetben. Lehet fogva tartják Ronciék a gyerekét vagy nem tudom.

Igazság szerint 45M-ért nem igazán tudnék jobb csatárt mondani.

Megpengettek egy olyat, hogy Milik 12 millióért megvásárolható, ha a Marseille nem lesz BL-résztvevő. Nem tudom, tényleg van-e ilyen záradék a lengyel szerződésében, ha igen, akkor ezt az árkülönbséget megérné Milik.

Én 45 millát nem adnék most Morataért. Ez a Ronaldo-függőség nála a legszembetűnőbb, az baromira nem tetszik, hogy többször ziccerben passzolta le neki tök fölöslegesen. Ez az önbizalom hiányát jelenti, rettenetesen visszaveti őt. Ha összesen 35 millió lenne, akkor okés, így viszont nem érné meg.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 20:57

Krisz írta:


Én a legjobb éveivel se vagyok megelégedve. Egyszerűen magasra tette a lécet Buffon. Csecsnek legalább annyi homály meccs jut egy szezonra, mint amennyi kiemelkedő, a többin meg hozza átlagot semmi plusz (ami pontokat ér). A Csecsből befolyó pénzből simán kijönne a sertés sarca, fizuban meg nem lenne nagyon nagy különbség. Mikor lesz még lehetőség 21 éves 60 millás kapust 250 első osztályú meccsel a háta mögött igazolni ennyiért? Már csak játékosmutyi szempontból is megérné.

Máshogy látjuk Csecs teljesítményét, de nincs ezzel gond. Jackie cica tudna most perdöntő véleményt nyilvánítani ezügyben  Laughing

Amúgy egyáltalán honnan tudjuk, mennyiben mérik mostanság Donna árát? Covid ide vagy oda, biztos nem olcsó még lejáró szerződéssel sem. Gyakorlatilag egy lyukas garasunk sincs, nemhogy 3-4 darab játékosra egyenként 30-40 milliónk. Ráadásul más posztokon sokkal fontosabb erősítenünk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 20:50

Krisz írta:


Ha a retardált silány szurkolótábor nem szívná állandóan a vérét teljesen ok nélkül, akkor azt mondanám, hogy megdönti majd Maldini rekordját. Így viszont simán leléphet. Ha maradni akar olaszban akkor meg mi vagyunk kb az egyetlen akik meg tudják fizetni a merdahoz meg azért csak nem fog átmenni

A Chelseanek van 2 topkategóriás kapusa, akik közül Mendy jól is teljesít, miért akarnának kapust igazolni? A PSG lehet kb az egyetlen opció, mert a MU Ablakot akarja (én megtartanám Hendersont mondjuk), más konkurens meg nincs.

Ez a külföld vs Italiat meg nem tudhatjuk, nyáron kiderül.

Ha Olaszországban akar maradni, akkor tiszta sor, hogy mi vagyunk az egyetlen opció. Egyszer már majdnem lelépett, de akkor még egy zsíros szerződést elé toltak, azt hiszem, 6 milliót keres azóta. Viszont a Milannál kb. ugyanaz van, mint a mi esetünkben, egy kérdéses projekt folyik, aminek nem biztos, hogy ki akarja várni a végkifejletét. Annyi biztos, hogy még előrébb járunk, mint a Milan, de a megújulás első fázisában járunk, nem biztos, hogy annyira vonzó cél vagyunk számára.

Kepa eladása fel fog merülni, ez szinte biztos, az FA Cupon kívül egy meccsen védett, mióta Tuchel az edző. Mendy elé meg simán igazolhat egy Chelsea-szintű klub, a többi gazdag klubtól eltérően nem olyan első számú kapus, aki a neve alapján követeli magának a kezdőséget. Alisson, Ederson, De Gea, Courtois, ter Stegen, Neuer, eléjük biztosan nem fognak igazolni senkit, maradt a Chelsea és a PSG. Amúgy a ManU még elképzelhető esetleg, ha De Gea lelép, Donna sokkal olcsóbb lenne, mint Oblak, még a ManU-nak is számíthat az árkülönbség.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 20:49

zetterberg40 írta:


Kár lenne vitatni Csecs idei bénázásait, de összességében nézve a Juvés éveit szerintem nagyon is rendben van. Hajlamosak vagyunk elfelejteni a kiemelkedő meccseit, pedig 2017 óta volt neki bőven. Ez a téma túl van tolva, kb. ő a legkisebb gondunk. Ha Mendy és Arrizabalaga topkategóriás, akkor Csecs is.

Amennyi pénzt Donnara és a dagi ügynökére kellene költeni, én azt más fontosabb posztra költeném.

Én a legjobb éveivel se vagyok megelégedve. Egyszerűen magasra tette a lécet Buffon. Csecsnek legalább annyi homály meccs jut egy szezonra, mint amennyi kiemelkedő, a többin meg hozza átlagot semmi plusz (ami pontokat ér). A Csecsből befolyó pénzből simán kijönne a sertés sarca, fizuban meg nem lenne nagyon nagy különbség. Mikor lesz még lehetőség 21 éves 60 millás kapust 250 első osztályú meccsel a háta mögött igazolni ennyiért? Már csak játékosmutyi szempontból is megérné.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-04-08, 20:51-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 20:17

Krisz írta:
A másik dolog pedig, hogy Locatelli után nálam Donna lenne a 2. prioritás. Csecs nekem mindig is egy jól menedzselt de baromi átlagos kapus volt, ezt szvsz az összes edző alatt bizonyította, 30 éves, most még viszonylag jól ki lehet szállni belőle, anyagiakban pedig nem hiszem, hogy nagy költekezést jelentene, tekintve, hogy Csecs is keres 7 millát, PL kluboknak amúgy a fizuja se okozna gondot.

Kár lenne vitatni Csecs idei bénázásait, de összességében nézve a Juvés éveit szerintem nagyon is rendben van. Hajlamosak vagyunk elfelejteni a kiemelkedő meccseit, pedig 2017 óta volt neki bőven. Ez a téma túl van tolva, kb. ő a legkisebb gondunk. Ha Mendy és Arrizabalaga topkategóriás, akkor Csecs is.

Amennyi pénzt Donnara és a dagi ügynökére kellene költeni, én azt más fontosabb posztra költeném.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 17:51

Tankcsapda írta:


Abszolút támogatom az elképzelést, csak sajnos nem látom a realitását.

Nem mi vagyunk a legvonzóbb célpont a következő 10-15 év első számú olasz kapusának. Egyrészt a jelenlegi projektünk nem sikerorientált...vagy legalábbis nem lehet eldönteni, hogy jó irányba haladunk-e, és ez nem a legjobb ajánlólevél. Másrészt a legmagasabb fizetést sem biztos, hogy mi kínálnánk a potenciális kérők közül, pl. egy PSG is simán lecsaphat egy ilyen lehetőségre, velük meg nehéz lenne versenyezni. Aztán a Chelseanél Mendy sem egy akkora kapus, akit ne lehetne lecserélni, és mindkét csapat biztosan rá tudna ajánlani a miénkre. Viszont Buffon utódjának lenni csábító gondolat lehet, és tuti, hogy ha akarjuk Donnat, akkor Buffont bevetik Agnelliék. De 10 milla alatt nem úsznánk meg, ezzel azért számolni kell.

Ha a retardált silány szurkolótábor nem szívná állandóan a vérét teljesen ok nélkül, akkor azt mondanám, hogy megdönti majd Maldini rekordját. Így viszont simán leléphet. Ha maradni akar olaszban akkor meg mi vagyunk kb az egyetlen akik meg tudják fizetni a merdahoz meg azért csak nem fog átmenni

A Chelseanek van 2 topkategóriás kapusa, akik közül Mendy jól is teljesít, miért akarnának kapust igazolni? A PSG lehet kb az egyetlen opció, mert a MU Ablakot akarja (én megtartanám Hendersont mondjuk), más konkurens meg nincs.

Ez a külföld vs Italiat meg nem tudhatjuk, nyáron kiderül.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 17:08

Krisz írta:
A másik dolog pedig, hogy Locatelli után nálam Donna lenne a 2. prioritás. Csecs nekem mindig is egy jól menedzselt de baromi átlagos kapus volt, ezt szvsz az összes edző alatt bizonyította, 30 éves, most még viszonylag jól ki lehet szállni belőle, anyagiakban pedig nem hiszem, hogy nagy költekezést jelentene, tekintve, hogy Csecs is keres 7 millát, PL kluboknak amúgy a fizuja se okozna gondot.

Abszolút támogatom az elképzelést, csak sajnos nem látom a realitását.

Nem mi vagyunk a legvonzóbb célpont a következő 10-15 év első számú olasz kapusának. Egyrészt a jelenlegi projektünk nem sikerorientált...vagy legalábbis nem lehet eldönteni, hogy jó irányba haladunk-e, és ez nem a legjobb ajánlólevél. Másrészt a legmagasabb fizetést sem biztos, hogy mi kínálnánk a potenciális kérők közül, pl. egy PSG is simán lecsaphat egy ilyen lehetőségre, velük meg nehéz lenne versenyezni. Aztán a Chelseanél Mendy sem egy akkora kapus, akit ne lehetne lecserélni, és mindkét csapat biztosan rá tudna ajánlani a miénkre. Viszont Buffon utódjának lenni csábító gondolat lehet, és tuti, hogy ha akarjuk Donnat, akkor Buffont bevetik Agnelliék. De 10 milla alatt nem úsznánk meg, ezzel azért számolni kell.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 13:12

A másik dolog pedig, hogy Locatelli után nálam Donna lenne a 2. prioritás. Csecs nekem mindig is egy jól menedzselt de baromi átlagos kapus volt, ezt szvsz az összes edző alatt bizonyította, 30 éves, most még viszonylag jól ki lehet szállni belőle, anyagiakban pedig nem hiszem, hogy nagy költekezést jelentene, tekintve, hogy Csecs is keres 7 millát, PL kluboknak amúgy a fizuja se okozna gondot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 12:27

CsT írta:

Nekem az a legellenszenvesebb benne, hogy kényszeresen akar Cérónak passzolni még akkor is ha ő van jobb helyzetben. Lehet fogva tartják Ronciék a gyerekét vagy nem tudom.

Igazság szerint 45M-ért nem igazán tudnék jobb csatárt mondani.

Ha 45 millát Morataért vagy Kenért kellene fizetni én simán Kenre dobnám a zsetont, miközben nála is nagy kérdőjelek meg rizikó van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 11:42

Petike007 írta:


Még egy szezont megéri vele hosszabbítani. Mert az is igaz, hogy érdemi csere nélkül benne volt a brutális formahanyatlás. Ami zavar benne, hogy fejben nem stabil konstans. Amikor éles világklasszis szintet hoz, amikor nem, akkor Megye 2
Nekem az a legellenszenvesebb benne, hogy kényszeresen akar Cérónak passzolni még akkor is ha ő van jobb helyzetben. Lehet fogva tartják Ronciék a gyerekét vagy nem tudom.

Igazság szerint 45M-ért nem igazán tudnék jobb csatárt mondani.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-08, 11:06

CsT írta:

Kurva jól van belőve az ára, 55-ért biztos hogy nem kellene, 35-ért meg akkor is megvenném ha nem rúgna többet a szezonban.

Még egy szezont megéri vele hosszabbítani. Mert az is igaz, hogy érdemi csere nélkül benne volt a brutális formahanyatlás. Ami zavar benne, hogy fejben nem stabil konstans. Amikor éles világklasszis szintet hoz, amikor nem, akkor Megye 2
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-07, 21:43

zetterberg40 írta:


Annak ellenére sem tudom, hogy statisztikailag kb. pályzafutása legjobb szezonját hozza. 16 gól és 10 gólpassz eddig a BL-t, bajnokságot, kupát és a szuperkupát is figyelembe véve.
Kurva jól van belőve az ára, 55-ért biztos hogy nem kellene, 35-ért meg akkor is megvenném ha nem rúgna többet a szezonban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-07, 21:32

CsT írta:
Amúgy Morcit véglegesítenétek 45M-ért? Én pont azt a clutch playert nem látom benne amiért régen imádtam.

Annak ellenére sem tudom, hogy statisztikailag kb. pályzafutása legjobb szezonját hozza. 16 gól és 10 gólpassz eddig a BL-t, bajnokságot, kupát és a szuperkupát is figyelembe véve.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-07, 21:27

bombahoppa írta:

Van a Herthának elég brazilja? Khedira bejött nekik?
A Herta húzza a faszára a szivárványos zászlót! Smile

Amúgy 5 meccsen 6 tackle-nél tart nálunk egy szezonban volt neki 13 Smile Smile Smile

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2021-04-07, 21:19

CsT írta:
Amúgy Morcit véglegesítenétek 45M-ért? Én pont azt a clutch playert nem látom benne amiért régen imádtam.
Alkudnék belőle 15öt. Ne felejtsük, a clutch player csere kéne legyen, ő meg pont nem beszálló volt a szezonban, Paola hiánya miatt. Őt még mindig szeretem egy kicsit, Paolát már nem.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: