Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
EsztéNégy
virracocha
Tankcsapda
fktgbr
Téjlor89
Malloy
sneco7
LeRoi10
tjunior
zetterberg40
_DREAM_
CsT
bombahoppa
Petike007
_Tyler
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 22:30

Krisz írta:


Azt írták a firkászok, hogy a BL indulás miatt kötelező véglegesíteni.
Oh,így már rémlik nekem is,hogy volt egy ilyen pontja a kölcsön szerződésnek
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 22:12

sneco7 írta:
Fedex kiírta instára,hogy To be continued... akkor most ez azt jelentheti hivatalosan is véglegesítettük?

Azt írták a firkászok, hogy a BL indulás miatt kötelező véglegesíteni.

sneco7 likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 19:18

Fedex kiírta instára,hogy To be continued... akkor most ez azt jelentheti hivatalosan is véglegesítettük?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 17:46

Krisz írta:
Aztán utána Kezman jelentette ki, hogy kamu, mert mostanában egyetlen interjút se csinált.
Akkor ezt benéztem. Kapják be.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 15:54

Malloy írta:

Kezman nyilatkozatát olvastam, aki az ügynöke.

Aztán utána Kezman jelentette ki, hogy kamu, mert mostanában egyetlen interjút se csinált.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 14:54

zetterberg40 írta:


Kamuhír.
Kezman nyilatkozatát olvastam, aki az ügynöke.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 11:49

Malloy írta:
SMS a Unitedbe akar menni. Jó választás. Ideje lehúzni a wc-n a pályafutását.

Kamuhír.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-05-02, 11:20

SMS a Unitedbe akar menni. Jó választás. Ideje lehúzni a wc-n a pályafutását.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-30, 16:41

Most viszont hivatalos hogy elment. RIP
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-28, 15:06

tjunior írta:
Viszont úgy tűnik kacsa volt a halálhír "csak" nagyon súlyos állapotban van. Ha ez utóbbi az igazság egyáltalán.

Ez kb olyan mint Maradona esete, mikor azon versenyeztek a firkászok hogy melyik irja meg hamarabb a halálhírt. Viszont a körülmények alapján hasonló szitu körvonalazódik.

Azért miután kicsit kihült a pite, megjelentek az igazi rohadékok is:
Bevásárlóközpont - Page 10 Screen63
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-28, 14:54

Viszont úgy tűnik kacsa volt a halálhír "csak" nagyon súlyos állapotban van. Ha ez utóbbi az igazság egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-28, 14:40

Nyugodjon békében. (már ha tud...) 

Szerintem ő is azok közé tartozott akik elkezdték ásni a labdarúgás sírját. Sad 

Sokan próbálták azzal takargatni, hogy első osztályú ügynök volt, és mindig a legjobbat akarta a  védenceinek. Szerintem meg csak egy egyszerű emberkereskedő volt semmi több. Mondjuk abban valóban a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-28, 14:25

tjunior írta:

Valamikor február környékén volt hír, hogy intenzíven van. Azóta semmi hír róla se egy nyilatkozat tőle. Gyanítható volt, hogy valami nagyon nincs rendben.

Igen, igen, csak pont róla gondoltam hogy örökké fog élni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-28, 14:01

zetterberg40 írta:
Meghalt Mino Raiola.
Valamikor február környékén volt hír, hogy intenzíven van. Azóta semmi hír róla se egy nyilatkozat tőle. Gyanítható volt, hogy valami nagyon nincs rendben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-28, 13:56

zetterberg40 írta:
Meghalt Mino Raiola.

Sokkolódtam...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-28, 13:54

Meghalt Mino Raiola.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 16:18

CsT írta:

Én is úgy érzem, hogy ott spórolni fogunk. Esetleg hozunk valami noname RB-t (Puli és DS mögé)és akkor Danipaci többet játszik majd belső védőt (szerintem amúgy is jobb annak).Bár mostanában sokat cikkeznek egy monacós csávóról (valami Badiashile vagy ilyesmi nevű).

Alapvetően (ha 4 védős rendszer lesz) a 4+1 (Dani mint Jollyjoker) belső védő pont optimális lenne (csak nálunk a sérülések számát fel kell szorozni kettővel Very Happy).Én attól nagyon fosok, hogy Bonucci hullagyenge lesz már jövőre.

Nekem a kp azért nem áll össze 1 új játékossal, mert kellene valaki aki a védelem előtt játszik és egy olyan aki mondjuk kulcspasszokat ad (Ezt utoljára Pirlo tudta egy személyben Very Happy). Vagy ott is áldozatot kell hozni és mondjuk beáldozni Locát registának.

Ja Zsorzsi újabb bravúr tizije megvan? Very Happy

SMS vagy Jorginho ez itt a kérdés.
A szerb már ott elcseszte, hogy szerződést hosszabíbtott a Lazioval 2024ig, akkor már 29 éves lesz, nagy pénzt nem tud szakítani. Ha akar még valamit a karrierjétől most kellene váltani, de Lotito ugye, leszarja. Jorginho jóval olcsóbb megoldás. Teljesen más karakter de Maxi úgy is abból fog főzni amit kap.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 16:11

Krisz írta:


5 CB két helyre, ez azt jelenti, hogy a De Ligt-Bonucci-Danilo 3as lesz 80%ban rotálva, sanszosan akkor is ha jön még valaki. Ha meg optimisták vagyunk, akkor jövőre Gatti kezdő közelbe játszhatja magát, Rugani meg hozza az idei stabil squadplayer teljesítményt és így akkor is simán megvagyunk ha jönnek a szokásos sérülések. Nem mondom hogy Milenkovic luxus lenne, de semmiképp se prioritás elnézve a kpt meg a káoszt elől.
Bonucci jövőre se lesz kevesebbet sérült, Danilo a Jolly Joker a csapatban ki tudja hol kell éppen helyettesíteni amikor középen is, Gatti meg, imádom a sztoriját, nagyon szurkolok neki de na.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 15:26

CsT írta:

Én is úgy érzem, hogy ott spórolni fogunk. Esetleg hozunk valami noname RB-t (Puli és DS mögé)és akkor Danipaci többet játszik majd belső védőt (szerintem amúgy is jobb annak).Bár mostanában sokat cikkeznek egy monacós csávóról (valami Badiashile vagy ilyesmi nevű).

Alapvetően (ha 4 védős rendszer lesz) a 4+1 (Dani mint Jollyjoker) belső védő pont optimális lenne (csak nálunk a sérülések számát fel kell szorozni kettővel Very Happy).Én attól nagyon fosok, hogy Bonucci hullagyenge lesz már jövőre.

Nekem a kp azért nem áll össze 1 új játékossal, mert kellene valaki aki a védelem előtt játszik és egy olyan aki mondjuk kulcspasszokat ad (Ezt utoljára Pirlo tudta egy személyben Very Happy). Vagy ott is áldozatot kell hozni és mondjuk beáldozni Locát registának.

Ja Zsorzsi újabb bravúr tizije megvan? Very Happy


Én is adom, hogy Daniló jobb CBben, emellett ha veszünk egy LBt akkor ritkán áll majd elő az az eset, hogy az összes LB és Cuadrado is sérült, ezért a DS-Danilo szélekkel kell hasítani, azaz DS (is) lehet a 2. számú RB és Danilonak nem kell középről kikerülnie. 

Ami a kpt illeti az a kérdés, hogy hol akarjuk szervezni a játékot. Ha hátul akkor valóban kell egy regista, de ha meg elől, akkor erre a védelem előtti posztra jónak kellene lennie Zakariásnak meg Rabiotnak is, Loca és a májer új kp meg kulcspasszozhatna a támadóharmadban. Szóval itt ha választani kell a minőség és a mennyiség között akkor a minőséget választanám. Locat minden körülmények között megkímélném a registaságtól.

Jorginhoval többet nem rúgatnék tizit. Az olyan mentális problémát ami neki van a tizikkel nem egyszerű leküzdeni, és már túl idős ehhez.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 14:38

Krisz írta:


5 CB két helyre, ez azt jelenti, hogy a De Ligt-Bonucci-Danilo 3as lesz 80%ban rotálva, sanszosan akkor is ha jön még valaki. Ha meg optimisták vagyunk, akkor jövőre Gatti kezdő közelbe játszhatja magát, Rugani meg hozza az idei stabil squadplayer teljesítményt és így akkor is simán megvagyunk ha jönnek a szokásos sérülések. Nem mondom hogy Milenkovic luxus lenne, de semmiképp se prioritás elnézve a kpt meg a káoszt elől.
Én is úgy érzem, hogy ott spórolni fogunk. Esetleg hozunk valami noname RB-t (Puli és DS mögé)és akkor Danipaci többet játszik majd belső védőt (szerintem amúgy is jobb annak).Bár mostanában sokat cikkeznek egy monacós csávóról (valami Badiashile vagy ilyesmi nevű).

Alapvetően (ha 4 védős rendszer lesz) a 4+1 (Dani mint Jollyjoker) belső védő pont optimális lenne (csak nálunk a sérülések számát fel kell szorozni kettővel Very Happy).Én attól nagyon fosok, hogy Bonucci hullagyenge lesz már jövőre.

Nekem a kp azért nem áll össze 1 új játékossal, mert kellene valaki aki a védelem előtt játszik és egy olyan aki mondjuk kulcspasszokat ad (Ezt utoljára Pirlo tudta egy személyben Very Happy). Vagy ott is áldozatot kell hozni és mondjuk beáldozni Locát registának.

Ja Zsorzsi újabb bravúr tizije megvan? Very Happy

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 14:01

tjunior írta:

Azért egy CB sem ártana, mert jelen állás szerint jövőre van egy De Ligt, Bonu, Gatti, Rugani négyesünk plusz Dani. Egy Milenkovic nyugodtan elférne még.

5 CB két helyre, ez azt jelenti, hogy a De Ligt-Bonucci-Danilo 3as lesz 80%ban rotálva, sanszosan akkor is ha jön még valaki. Ha meg optimisták vagyunk, akkor jövőre Gatti kezdő közelbe játszhatja magát, Rugani meg hozza az idei stabil squadplayer teljesítményt és így akkor is simán megvagyunk ha jönnek a szokásos sérülések. Nem mondom hogy Milenkovic luxus lenne, de semmiképp se prioritás elnézve a kpt meg a káoszt elől.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 13:26

CsT írta:
Agresti barátunk ezt mondja: The 3 priorities for Juventus for this summer: a left back, a prolific midfielder, an attacking winger for the 4-3-3. Recent contacts for Emerson Palmieri, a name to watch.


Ez már lehetne koncepció. De pl ebbe nekem nem fér bele Raspadori, mivel ő sem nem támadó középpályás, se nem szélső igazán (ő nagyjából Dybala poszt), az, hogy tud/szokott ott játszani kevés, mert abból megint az lesz, hogy majd Maxi fogja itt is-ott is játszatni. Nyilván ha mondjuk eltudjuk passzolni Kent, akkor a helyére jöhetne, de kezdőbe ne hozzunk olyat aki majd hátha jó lesz...
Azért egy CB sem ártana, mert jelen állás szerint jövőre van egy De Ligt, Bonu, Gatti, Rugani négyesünk plusz Dani. Egy Milenkovic nyugodtan elférne még.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 13:24

Malloy írta:

Bernát????? Aki 5 év alatt tudott 12 gólt szerezni????  Úgy örülök, hogy végre eltakarodik.
Összehasonlításképp írtam nem azért hogy maradjon. Van egy elfogadható szezonja és közel hasonló statot produkál mint mária pedig látjuk, hogy idén sem váltotta meg Berni a világot. De az argentin feizetése kb a duplája lenne legalább.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 12:13

Agresti barátunk ezt mondja: The 3 priorities for Juventus for this summer: a left back, a prolific midfielder, an attacking winger for the 4-3-3. Recent contacts for Emerson Palmieri, a name to watch.


Ez már lehetne koncepció. De pl ebbe nekem nem fér bele Raspadori, mivel ő sem nem támadó középpályás, se nem szélső igazán (ő nagyjából Dybala poszt), az, hogy tud/szokott ott játszani kevés, mert abból megint az lesz, hogy majd Maxi fogja itt is-ott is játszatni. Nyilván ha mondjuk eltudjuk passzolni Kent, akkor a helyére jöhetne, de kezdőbe ne hozzunk olyat aki majd hátha jó lesz...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 10:47

tjunior írta:

3 gól 6 gólpassz 1700 perc alatt, ez tényleg nem egy rossz stat 35 évesen, de ha nem nézzük a korát akkor semmi extra. Berna közel ennyi idő alatt 2 gól 5 gólpassz. Megnéztem mária statjait, hát meredeken zuhannak az utóbbi szezonokban. Nyilván ez a természetes, csak akkor minek ha Raspadori mozdítható elviselhető összegért?
Bernát????? Aki 5 év alatt tudott 12 gólt szerezni????  Úgy örülök, hogy végre eltakarodik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-25, 09:12

Romano szerint Rüdiger a Realt választotta. Hála az égnek! Smile

Krisz, _DREAM_, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-24, 14:19

Én azt nem kétlem, hogy a mostani szezonra a kiegyensúlyozatlan kererünkkel ez a legjobb/legkisebb kockázatú megoldás, hogy meglegyen a BL. A következő szezon viszont már más téma, van előtte egy mercato, nincs CR aki az egész mercato kimenetelét meghatározza, semmi nem akadályoz meg minket hogy tudatosan építsünk csapatot. Biztos vagyok benne, hogy Allegrinek vannak kreatívabb ötletei a mostaninál, kérdés, hogy mennyi pénzünk lesz nyáron.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-24, 14:14

Krisz írta:


De igazából az lenne a fontos hogy kitaláljunk valami alaptaktikát, ami nem annyi, hogy hátul masszívak vagyunk, buzizunk, 1 gól meg csak beakad.

Ja, így április végére már ideje lenne Very Happy

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-24, 12:25

tjunior írta:

3 gól 6 gólpassz 1700 perc alatt, ez tényleg nem egy rossz stat 35 évesen, de ha nem nézzük a korát akkor semmi extra. Berna közel ennyi idő alatt 2 gól 5 gólpassz. Megnéztem mária statjait, hát meredeken zuhannak az utóbbi szezonokban. Nyilván ez a természetes, csak akkor minek ha Raspadori mozdítható elviselhető összegért?

Di María ebben a szezonban szorult ki a PSG kezdőjéből, mert szerződtették Messit. Ezelőtti három szezonban visszafelé haladva: 43 meccs 6 gól 18 gólpassz, 41 meccs 13 gól 21 gólpassz, 45 meccs 19 gól 17 gólpassz. Igen, szezonbeli kanadai táblázatos statja csökkent korábban is, de csak a gólok számában drasztikusan, előző szezonban még azért 18 gólpasszt elhintett. Neki olyan kulcspasszai lehetnének, amikre egyetlen középpályásunk sem képes. Ha két szezonra is jönne, de átmenetileg tökéletes megoldás lenne. Raspadori sokkal kevesebb helyzetet kreál, kevesebb gólpassza van, kevesebb passzt mutat fel. Nem mondom, hogy ne igazoljuk le, mert szerintem rohadt melós játékos, hasznunkra lehet, de nem bánnám, ha mindketten jönnének, és Raspadori beküzdhetné magát a kezdőbe két év alatt. Mondjuk egy Vlahovic-Chiesa-Di María-Raspadori-Soulé-Morata/Kean hatosfogat előre nem is lenne rossz. Bár Vlahovicnak nem lenne igazi helyettese, Morata és Kean is használhatóbb szélről indulva.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-24, 09:44

tjunior írta:

3 gól 6 gólpassz 1700 perc alatt, ez tényleg nem egy rossz stat 35 évesen, de ha nem nézzük a korát akkor semmi extra. Berna közel ennyi idő alatt 2 gól 5 gólpassz. Megnéztem mária statjait, hát meredeken zuhannak az utóbbi szezonokban. Nyilván ez a természetes, csak akkor minek ha Raspadori mozdítható elviselhető összegért?

Nekem leginkább a 2.0 key pass mutatója ami fontos, a jelenlegi keretben a legmagasabb Cuadradonak van, 1.9, Dybala 1.5, Morata 1.3, egyszerűen a támadó harmadban elfogy a tudomány. Lehet erre Raspadori is képes lehet, bár jelenleg 1.2je van, ha hozzáadjuk, hogy kell neki majd egy év a Sassol - Juve transitionhöz megint ott tartunk hogy a következő szezon nincs megoldva. Egy Di Maria igazolástól azonnali magas teljesítményt várnék.

De igazából az lenne a fontos hogy kitaláljunk valami alaptaktikát, ami nem annyi, hogy hátul masszívak vagyunk, buzizunk, 1 gól meg csak beakad. Tehát ez az alap játék működik a játék mind a 4 fázisában, ehhez meg kellenek játékosok olyan profillal ami nekünk nincs, aztán ezeket pótoljuk a mercaton olyan minőségben amennyire a büdzsé engedi. Pl Contenél nem volt pénz csak Vucinicre meg Giaccherinire, de a profiljuk olyan volt mint ami az alapjátékhoz kellett. Allegri első 5 évében meg ezt a szempontot figyelmen kívül hagyva próbáltunk minél minőségibb játékosokat venni, hogy Allegri majd valamit összekalapál belőle.

Ha Di Maria profilja passzol ahhoz amit játszani szeretnénk akkor egy éves szerződéssel mindenki jól járna. Persze ha van fiatalabb elérhető áron akkor hajrá. Engem inkább az zavar, hogy középső védőket akarunk venni, miközben ott van a legkisebb gond.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2022-04-24, 07:41

Krisz írta:


Jó de még a jelenlegi statjaival is hatalmas előrelépés lenne a mostani nihilben. Én attól tartok, hogy egy kész játékosra nem lesz keret, akkor meg jobb egy Di Maria mintha vennénk valami középszert vagy még egy DMet hogy hatékonyabban tudjuk nyomni a buzizós focit. Ez egy rövid távú megoldás lenne, hasonló szitu mint Zlatan vagy Dzeko, vagy leginkább ami a kettő között van.
3 gól 6 gólpassz 1700 perc alatt, ez tényleg nem egy rossz stat 35 évesen, de ha nem nézzük a korát akkor semmi extra. Berna közel ennyi idő alatt 2 gól 5 gólpassz. Megnéztem mária statjait, hát meredeken zuhannak az utóbbi szezonokban. Nyilván ez a természetes, csak akkor minek ha Raspadori mozdítható elviselhető összegért?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: