Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
vektra
_Tyler
sneco7
Malloy
_DREAM_
DartagnanX
tjunior
bombahoppa
zetterberg40
Bane.Davids.89
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
Petike007
Krisz
Nico
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-02, 12:56

Krisz írta:


Túlgondolod. Bonucci Gatti előtt volt a rangsorban, egyszerűen az adott időpontban 100as volt, ezért kezdhetett. Semmi más nem számít.
Lehet. De, hogy lehet egy olyan akire nem számítasz előbb a rangsorban attól aki az elmúlt meccseken kezdőként jól játszott. Ez nálam nem pragmatizmus hanem faszság! Smile
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8178
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-02, 12:41

Nico írta:

nagy feketepont, javítva Laughing
nagyon kíváncsi lennék miért adtuk el, anyagi okai nem voltak az biztos...
nem örömmel, de azt el tudtam volna fogadni, ha nagy pénzért eladjuk, hogy a többieket meg tudjuk tartani.

Amíg nincs átmeneti játékunk amihez minden posztra van 2 emberünk addig semmilyen körülmények között sem elfogadható ha eladjuk az egyetlent a keretből aki erre képes - megkockáztatom, hogy az ő predesztinált a klasszis karrierre, egyedül akkor nem jöhet össze ha a sérülések kicsinálják.

Ettől függetlenül Giuntoli nagyon faszán építette le a fogyatékos állományunk nagy részét. Tényleg tökéletes mercato lett volna a Rovella deal nélkül az Allegri paraméterrel számolva.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2668
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-02, 12:13

CsT írta:

Ez így van Maxi mindig azt a csapatot küldi fel ami szerinte a legütőképesebb az adott meccsre, de ott volt Gatti padon, aki előtte szinte az összes EL meccsen kezdett sőt nemcsak a Sevilla hanem a Sporting (Freiburg?) ellen is győztes gólt szerzett meg jól is játszott, erre a Sevilla ellen beteszi az 1 hónapja padon rohadó Bonuccit (ráadásul Szandi mellé Very Happy).

Aztán utólag bemondani, hogy februárban közölte vele, hogy nem számít rá szerintem nem túl szerencsés mert látszott, hogy fejben sincs ott igazán.

De fölösleges a múlton rágódni, csak mostanában Maxi minden nyilatkozatában kifogásokat keres és külső körülményeket okol mindenért miközben otthon a Bologna ellen 60 percig nem lövünk kapura...

Teljesen egyetértek CsT kollégával, számomra teljesen védhetetlen volt hogy akkor berakta a Csicskát a kezdőbe. Gatti kurva jól nyomta előtte, érthetetlen döntés volt. Nyilván sose tudjuk meg hogy mi lett volna ha ő kezd, de látjuk hogy mi lett a vége.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3590
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-02, 06:35

Summa summárum: sic transit gloria Bonucci, per aspera ad Union.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8178
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 22:41

CsT írta:

Ez így van Maxi mindig azt a csapatot küldi fel ami szerinte a legütőképesebb az adott meccsre, de ott volt Gatti padon, aki előtte szinte az összes EL meccsen kezdett sőt nemcsak a Sevilla hanem a Sporting (Freiburg?) ellen is győztes gólt szerzett meg jól is játszott, erre a Sevilla ellen beteszi az 1 hónapja padon rohadó Bonuccit (ráadásul Szandi mellé Very Happy).

Aztán utólag bemondani, hogy februárban közölte vele, hogy nem számít rá szerintem nem túl szerencsés mert látszott, hogy fejben sincs ott igazán.

De fölösleges a múlton rágódni, csak mostanában Maxi minden nyilatkozatában kifogásokat keres és külső körülményeket okol mindenért miközben otthon a Bologna ellen 60 percig nem lövünk kapura...

Túlgondolod. Bonucci Gatti előtt volt a rangsorban, egyszerűen az adott időpontban 100as volt, ezért kezdhetett. Semmi más nem számít.
Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3590
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 22:26

CsT írta:


De fölösleges a múlton rágódni, csak mostanában Maxi minden nyilatkozatában kifogásokat keres és külső körülményeket okol mindenért miközben otthon a Bologna ellen 60 percig nem lövünk kapura...
Szerintem nem iszol eleget szesztesó, nagyon ráizgulsz. Písz. Régen is ilyen volt a kókler, hiszen ha Muntari gólját megadták volna...

Én már elengedtem ezt az Allegri dolgot, de hétközben hiányzik a meccs és minden weekend ott ülök a tévé előtt, de nem miatta.  juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 20:54

Krisz írta:


Szerintem ez sokkal egyszerűbb ennél. Allegri nagyon pragmatikus és minden meccsre úgy készül hogy adott pillanatban mi a max csapat amit össze tud rakni és nem szempont hogy kinek mennyi van hátra a szerződéséből csak a kereten belüli rangsor.
Ez így van Maxi mindig azt a csapatot küldi fel ami szerinte a legütőképesebb az adott meccsre, de ott volt Gatti padon, aki előtte szinte az összes EL meccsen kezdett sőt nemcsak a Sevilla hanem a Sporting (Freiburg?) ellen is győztes gólt szerzett meg jól is játszott, erre a Sevilla ellen beteszi az 1 hónapja padon rohadó Bonuccit (ráadásul Szandi mellé Very Happy).

Aztán utólag bemondani, hogy februárban közölte vele, hogy nem számít rá szerintem nem túl szerencsés mert látszott, hogy fejben sincs ott igazán.

De fölösleges a múlton rágódni, csak mostanában Maxi minden nyilatkozatában kifogásokat keres és külső körülményeket okol mindenért miközben otthon a Bologna ellen 60 percig nem lövünk kapura...
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8178
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 19:33

CsT írta:

Szerintem odavágó és visszavágó között nincs különbség fontosságot illetően és igen szerintem az EL fontos lett volna, mert ha ne adj isten megnyerjük, akkor Cefre bajba lett volna, hogy az EL győztes ne induljon a BL-ben jövőre vagy, hogy mi legyen az európai szuperkupával.

A bajnokságot én a -15 pont után elengedtem mert az nyilvánvaló volt, hogy ott kihozzák majd, hogy ne legyünk az első négyben.

Én sehol nem mondtam, hogy alapember lett volna Bonucci (már ha érvek alatt a meccs számaira gondolsz) csak annyit, hogy akivel közlöm, hogy nem számítok rá azt nem játszatom fontos meccsen (nem fontoson is csak akkor ha mindenki halott)...Maxi pedig  pont ezt tette.

Szerintem ez sokkal egyszerűbb ennél. Allegri nagyon pragmatikus és minden meccsre úgy készül hogy adott pillanatban mi a max csapat amit össze tud rakni és nem szempont hogy kinek mennyi van hátra a szerződéséből csak a kereten belüli rangsor.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 16:55

Nico írta:


ez szerintem egy elég pesszimista értékelése a mercato-nak, a körülményeket figyelembe véve (BL hiánya, hatalmas veszteségek, az UEFA basztatások) szerintem korrekt mercato-t zárunk, ha ma nem lesz nagy meglepi. 
Ami a legfontosabb, hogy megtartottuk a kulcsembereket: Bremer, Chiesa, Vlahovics. Szerintem ez kurvanagy teljesítmény, hogy egyiküket se kellett beáldozni! 
Nincsenek igazolások? Igen, de mégis hova szeretnénk? 
Kapusposzt? Ha Csecs elment volna Arábiába akkor itt lehetett volna villantani, így semmi értelme 
Középhátvédek: Bonucci elment jött helyette a fiatal holland, ebben több perspektívát látok, mintha vettünk volna egy 30 évest nagy fizuval. Persze AlexSandro-nak már nem kéne itt lennie, de Max miatt ezzel is szívunk. 
Szélsők: Bal oldalon jól állunk Cambiaso, Iling Jr, Kosztics, jobb oldalra hoztuk Weah-t, van De Scioglio és akár Danilo is, ide még jó lett volna egy ember, de talán nem kritikus (Max állítólag Kenőt átképzi Laughing
Középpálya: Rovella eltékozlása fekete pont, pláne a konstrukció miatt, de alapvetően itt is meg vagyunk Rabiot, Pogba, Loca, Fagioli, Miretti és Kenő, ha épp nem RWB. Ha Mirettit kölcsönbe adtuk volna akkor lehetett volna még valakit hozni, de így tele van.
Csatárok: Kean az egyetlen kérdés, a másik három csatár számomra egyértelmű Juve minőség.
Szóval szerintem a keretmélyítés maradt el, a legtöbb poszton másod-harmad cserék jöhettek volna, itt meg szerintem az a koncepció, hogy akkor inkább jöjjenek a fiatalok, amivel csak egyet tudok érteni.

Ami a nagy-nagy feketepont az Max maradása, ez ami zárójelbe tesz bármilyen keretfejlesztést. Nem hiszek benne, hogy meg tudna újulni, marad a középszerű labdanyomorgatás, amivel lehet BL lesz, de hosszútávon sehova se vezet. Nagyon remélem Giuntoli jövőre kipattintja innen.
Ehhez azért hozzávenném még, hogy Rabbinak megtoltuk a csúcsfizuját 1 évvel csakis azért mert Allegri sírva veri ki a képére minden este. Ennek akkor lett volna értelme ha jövőre jön valaki ingyen (SMS pl) és arra az 1 évre nem akarunk igazolni/kölcsönvenni valakit.

Kenő visszahozatala (vagyis nem eladása) nekem csubakka, főleg ha tényleg RWB-ben számítunk rá, amihez kb semmi skillje nincs.

Illetve én Di Maria helyére mindenképpen vártam volna és irányító/támadó kp-t vagy egy másik oldali szélsőt, hogy támadásban legyen valami alternatívája a Chiesa-Vlaho kettősnek (akik azért tavaly egyáltalán nem  néztek ki jól egymás mellett).

Rovella távozásának két oka lehetett: vagy ő akart menni mert nem érezte a bizalmat vagy Maxinak nem kellett. Az ilyen izés a pizsije dologban én nem hiszek, mert gondolom már akkor is az volt neki amikor aláírt ide.

Illetve nekem nagyon fura Kostic ügye. Tavaly csapágyasra hajtotta Maxi és bár volt pár szar meccse, azért  mégiscsak ő adta a második legtöbb gólpasszt a serie A-ban. Most meg két meccsen még melegíteni se küldtük el.
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1429
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 16:31

sneco7 írta:
Amúgy lehet,hogy csak wishful thinking de talán azért nem költöttünk semmit,mert úgysincs BL idén,ha pedig jövőre meglesz (és kivágjuk Allegrit) akkor inkabb a következő BL-es idényre tartogatjuk a zsetont és  akkor költünk nagyobbat. 🤷🏽‍�
az, wishful thinking. 
Tavaly is veszteségesek voltunk, ehhez jöttek a mindenféle büntetések meg a BL hiánya mínuszban vagy 70-100 milla extra mínusz, ezen faragunk Marika, parádés, Leo, Cuad fizetésén spórolással illetve a Zak trade-del, de ez még így is vagy 20-30 millió, ami hiányzik tavalyhoz képest, amikor veszteségesek voltunk. 
Szóval nem tudom, hogy tartottuk meg a legjobbjainkat, de csak tudják hogy jön ki a matek (mondjuk ezt gondoltam a CR7 trade után is  Laughing )
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 16:25

tjunior írta:

Jó hát erre nem tudok mit mondani, kinevezted a Sevilla párharc ODAVÁGÓJÁT a szezon legfontosabb meccsének, a többi érvem meg ignorálod.
Szerintem odavágó és visszavágó között nincs különbség fontosságot illetően és igen szerintem az EL fontos lett volna, mert ha ne adj isten megnyerjük, akkor Cefre bajba lett volna, hogy az EL győztes ne induljon a BL-ben jövőre vagy, hogy mi legyen az európai szuperkupával.

A bajnokságot én a -15 pont után elengedtem mert az nyilvánvaló volt, hogy ott kihozzák majd, hogy ne legyünk az első négyben.

Én sehol nem mondtam, hogy alapember lett volna Bonucci (már ha érvek alatt a meccs számaira gondolsz) csak annyit, hogy akivel közlöm, hogy nem számítok rá azt nem játszatom fontos meccsen (nem fontoson is csak akkor ha mindenki halott)...Maxi pedig  pont ezt tette.
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1429
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 16:25

Krisz írta:


Rovella elherdálását nagyon nehéz védeni, továbbá szerintem ennek sokkal nagyobb a jelentőssége, mint egy sima feketepont. Megint van 7 mezzalank amelyek között vannak ügyesebbek meg iparosabbak. Esetleg Pogbaval működőképes lehet de azért rá meg aligha lehet építeni. Ez nagy szopást vetít elő.

Enélkül valóban perfekt mercato lett volna.
nagy feketepont, javítva Laughing
nagyon kíváncsi lennék miért adtuk el, anyagi okai nem voltak az biztos...
nem örömmel, de azt el tudtam volna fogadni, ha nagy pénzért eladjuk, hogy a többieket meg tudjuk tartani.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 15:29

Pjaca->Rijeka

Amúgy lehet,hogy csak wishful thinking de talán azért nem költöttünk semmit,mert úgysincs BL idén,ha pedig jövőre meglesz (és kivágjuk Allegrit) akkor inkabb a következő BL-es idényre tartogatjuk a zsetont és  akkor költünk nagyobbat. 🤷🏽‍�
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8178
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 15:17

Nico írta:


ez szerintem egy elég pesszimista értékelése a mercato-nak, a körülményeket figyelembe véve (BL hiánya, hatalmas veszteségek, az UEFA basztatások) szerintem korrekt mercato-t zárunk, ha ma nem lesz nagy meglepi. 

Nincsenek igazolások? Igen, de mégis hova szeretnénk? 

Ami a nagy-nagy feketepont az Max maradása, ez ami zárójelbe tesz bármilyen keretfejlesztést. Nem hiszek benne, hogy meg tudna újulni, marad a középszerű labdanyomorgatás, amivel lehet BL lesz, de hosszútávon sehova se vezet. Nagyon remélem Giuntoli jövőre kipattintja innen.

Rovella elherdálását nagyon nehéz védeni, továbbá szerintem ennek sokkal nagyobb a jelentőssége, mint egy sima feketepont. Megint van 7 mezzalank amelyek között vannak ügyesebbek meg iparosabbak. Esetleg Pogbaval működőképes lehet de azért rá meg aligha lehet építeni. Ez nagy szopást vetít elő.

Enélkül valóban perfekt mercato lett volna.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2668
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 15:02

CsT írta:

Közben Ufficsále! cheers
Grande Moggi!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3321
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 14:51

A mercatóról. 
Egyfelől, az gondoltam, hogy nincs pénz de azt nem, annyira nincs, hogy összesen egy új embert tudunk pénzért igazolni ( jó meg pár srácot a nextgenbe).
Másfelől viszont arra sem tettem volt nagy összeget, hogy a Chiesa - Vlahovic duóból, mindketten itt kezdik meg a felkészülést.
Három új arc van összesen a keretben, abból kettő kölcsönből vissza, ez mindent elmond.
Bonucci, Cuadrado, Paredes és Di Maria bérével majd 40 millió ajrót sprólolunk. A 3 említett érkező fieztése meg összesen kerül kb 5 misibe?
Vissza az elejére Go down
Online
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3321
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 14:19

CsT írta:

Nekem nagyon visszás, hogy azt mondom valakinek, hogy nem számolok vele, de a legfontosabb meccsen egy hónap pihi után a kezdőbe teszem.

Bár lehet lófejet kapott, hogy játszassa mint Mancini a válogatottnál. Very Happy
Jó hát erre nem tudok mit mondani, kinevezted a Sevilla párharc ODAVÁGÓJÁT a szezon legfontosabb meccsének, a többi érvem meg ignorálod.
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1429
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 14:04

CsT írta:
Mondanám, hogy beszéljük ki a mercatót, de idén nem volt. Giuntoli most még értékelhetetlen, Weah még nem az ő igazolása, más meg nem jött. Az eladási oldal felemás: Rovellából talán 2 év múlva látunk pénzt (és jogosan tesszük fel a kérdést, hogy vajon ki a faszom játszik majd a védelem előtt ha Loca sérült/eltiltott/gyenge lesz?), Artúrért amit kapunk abból álljuk a fele fizuját szóval az egy null szaldós biznisz.. Egyedül Zakaria távozása értékelhető, az első blikkre ingyen pénz.

Marrotta nyilatkozta egyszer, hogy tök mindegy milyen a csapat 5-6 érkező meg távozó mindig kell, mert az versenyhelyzetet teremt a keret tagjai között és reményt ad a szurkolóknak.

Hát én nem tudom miben reménykedjek, realista embernek tartom magam, a transfermarkt szerint a keretünk ár-érték arányban a 4. a ligában, nagyjából ezt lehet várni, hogy becsusszanunk egy ponttal a BL helyre és Allegri kurva elégedett lesz és kitölti a szerződését.

Bevallom én már a következő bajnokságot várom. Sad

ez szerintem egy elég pesszimista értékelése a mercato-nak, a körülményeket figyelembe véve (BL hiánya, hatalmas veszteségek, az UEFA basztatások) szerintem korrekt mercato-t zárunk, ha ma nem lesz nagy meglepi. 
Ami a legfontosabb, hogy megtartottuk a kulcsembereket: Bremer, Chiesa, Vlahovics. Szerintem ez kurvanagy teljesítmény, hogy egyiküket se kellett beáldozni! 
Nincsenek igazolások? Igen, de mégis hova szeretnénk? 
Kapusposzt? Ha Csecs elment volna Arábiába akkor itt lehetett volna villantani, így semmi értelme 
Középhátvédek: Bonucci elment jött helyette a fiatal holland, ebben több perspektívát látok, mintha vettünk volna egy 30 évest nagy fizuval. Persze AlexSandro-nak már nem kéne itt lennie, de Max miatt ezzel is szívunk. 
Szélsők: Bal oldalon jól állunk Cambiaso, Iling Jr, Kosztics, jobb oldalra hoztuk Weah-t, van De Scioglio és akár Danilo is, ide még jó lett volna egy ember, de talán nem kritikus (Max állítólag Kenőt átképzi Laughing
Középpálya: Rovella eltékozlása fekete pont, pláne a konstrukció miatt, de alapvetően itt is meg vagyunk Rabiot, Pogba, Loca, Fagioli, Miretti és Kenő, ha épp nem RWB. Ha Mirettit kölcsönbe adtuk volna akkor lehetett volna még valakit hozni, de így tele van.
Csatárok: Kean az egyetlen kérdés, a másik három csatár számomra egyértelmű Juve minőség.
Szóval szerintem a keretmélyítés maradt el, a legtöbb poszton másod-harmad cserék jöhettek volna, itt meg szerintem az a koncepció, hogy akkor inkább jöjjenek a fiatalok, amivel csak egyet tudok érteni.

Ami a nagy-nagy feketepont az Max maradása, ez ami zárójelbe tesz bármilyen keretfejlesztést. Nem hiszek benne, hogy meg tudna újulni, marad a középszerű labdanyomorgatás, amivel lehet BL lesz, de hosszútávon sehova se vezet. Nagyon remélem Giuntoli jövőre kipattintja innen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 11:09

CsT írta:

Nekem nagyon visszás, hogy azt mondom valakinek, hogy nem számolok vele, de a legfontosabb meccsen egy hónap pihi után a kezdőbe teszem.

Bár lehet lófejet kapott, hogy játszassa mint Mancini a válogatottnál. Very Happy
Közben Ufficsále! cheers

_DREAM_, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 08:25

tjunior írta:

Egyetlen meccsből akarod levezetni, hogy Bonucci nem került ki a pixisből, de a szezon második felének számai nem ezt mutatják. Nem volt sérült mégis alig játszott.
Nekem nagyon visszás, hogy azt mondom valakinek, hogy nem számolok vele, de a legfontosabb meccsen egy hónap pihi után a kezdőbe teszem.

Bár lehet lófejet kapott, hogy játszassa mint Mancini a válogatottnál. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3321
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 07:40

CsT írta:

Csakhogy azon a Sevilla elleni meccsen a Dani,Bonu,Sandro védelemmel kezdünk. Gatti a padon ült, ő váltotta Bonuccit a második félidőben és ugye a gólunkat is ő szerezte, a Sevilláét meg Bonu meg Szandi hozta össze. Így nálam nehezen védhető ez a döntés. Very Happy

Remélem minden rendben ment az orvosin és a papírokkal mert még nem láttam hivatalos bejelentést. Very Happy
Egyetlen meccsből akarod levezetni, hogy Bonucci nem került ki a pixisből, de a szezon második felének számai nem ezt mutatják. Nem volt sérült mégis alig játszott.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 07:07

tjunior írta:

A számok nem ezt mutatják. Február 12ig sérült volt, utána viszont nem került vissza a kezdőbe, a lejátszott 26 meccsből összesen 9en lépett pályára, 4szer kezdőként ( közte az Udinese elleni utolsó meccsen) 2 félidőben becserlés és 3 meccs ahol összesen nem játszott 10 percet. A Sevilla ellen meg Bremer sérült volt, én is inkább Ruganit tettem volna kezdőbe de ezzel együtt is védhető a kezdetése. 408 játékperc a szezon felében nem egy alapember száma.
Csakhogy azon a Sevilla elleni meccsen a Dani,Bonu,Sandro védelemmel kezdünk. Gatti a padon ült, ő váltotta Bonuccit a második félidőben és ugye a gólunkat is ő szerezte, a Sevilláét meg Bonu meg Szandi hozta össze. Így nálam nehezen védhető ez a döntés. Very Happy

Remélem minden rendben ment az orvosin és a papírokkal mert még nem láttam hivatalos bejelentést. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3321
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 06:45

CsT írta:

Igen itt kicsit kilóg a lóláb. Maxi szerint Ő és a klub már februárban közölte, hogy nem számít rá, de azért a legfontosabb meccsen a Sevilla ellen bebaszta a kezdőbe ez a bohóc. Very Happy

Allegri Dazn-os interjúja hatalmas, kiderül belőle, hogy mindenki más hülye meg, hogy itt minden szar, még jó, hogy ő itt van! Smile
A számok nem ezt mutatják. Február 12ig sérült volt, utána viszont nem került vissza a kezdőbe, a lejátszott 26 meccsből összesen 9en lépett pályára, 4szer kezdőként ( közte az Udinese elleni utolsó meccsen) 2 félidőben becserlés és 3 meccs ahol összesen nem játszott 10 percet. A Sevilla ellen meg Bremer sérült volt, én is inkább Ruganit tettem volna kezdőbe de ezzel együtt is védhető a kezdetése. 408 játékperc a szezon felében nem egy alapember száma.

bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-09-01, 00:04

Mondanám, hogy beszéljük ki a mercatót, de idén nem volt. Giuntoli most még értékelhetetlen, Weah még nem az ő igazolása, más meg nem jött. Az eladási oldal felemás: Rovellából talán 2 év múlva látunk pénzt (és jogosan tesszük fel a kérdést, hogy vajon ki a faszom játszik majd a védelem előtt ha Loca sérült/eltiltott/gyenge lesz?), Artúrért amit kapunk abból álljuk a fele fizuját szóval az egy null szaldós biznisz.. Egyedül Zakaria távozása értékelhető, az első blikkre ingyen pénz.

Marrotta nyilatkozta egyszer, hogy tök mindegy milyen a csapat 5-6 érkező meg távozó mindig kell, mert az versenyhelyzetet teremt a keret tagjai között és reményt ad a szurkolóknak.

Hát én nem tudom miben reménykedjek, realista embernek tartom magam, a transfermarkt szerint a keretünk ár-érték arányban a 4. a ligában, nagyjából ezt lehet várni, hogy becsusszanunk egy ponttal a BL helyre és Allegri kurva elégedett lesz és kitölti a szerződését.

Bevallom én már a következő bajnokságot várom. Sad

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-08-31, 23:39

_DREAM_ írta:

Ugyan már! Smile Ez egy kis odaszúrás volt a klubnak, nyilvánvaló. Ha igazak a pletykák, már év elején megmondták neki h nem számolnak vele (mondjuk nem értem h akkor mi a faszért játszatta fontos meccseken Max..) elmehetett volna szépen csendben. 
De hát már a Milanos kalandnál kiderült hogy egy kis csicska a gyerek. Azt is elbasztuk hogy hagytuk visszajönni. 

Na de ez legyen a legnagyobb öröme idén! Smile
Igen itt kicsit kilóg a lóláb. Maxi szerint Ő és a klub már februárban közölte, hogy nem számít rá, de azért a legfontosabb meccsen a Sevilla ellen bebaszta a kezdőbe ez a bohóc. Very Happy

Allegri Dazn-os interjúja hatalmas, kiderül belőle, hogy mindenki más hülye meg, hogy itt minden szar, még jó, hogy ő itt van! Smile
Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3590
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-08-31, 22:52

_DREAM_ írta:

Ugyan már! Smile Ez egy kis odaszúrás volt a klubnak, nyilvánvaló. Ha igazak a pletykák, már év elején megmondták neki h nem számolnak vele (mondjuk nem értem h akkor mi a faszért játszatta fontos meccseken Max..) elmehetett volna szépen csendben. 
De hát már a Milanos kalandnál kiderült hogy egy kis csicska a gyerek. Azt is elbasztuk hogy hagytuk visszajönni. 

Na de ez legyen a legnagyobb öröme idén! Smile
Nem jut tovább, mint tavaly...

Mi sem. De Berlin, na az Berlin. Hát még a Union.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2668
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-08-31, 22:46

LeRoi10 írta:

Hát most miért?! Ezek a tények Very Happy

Ezzel pont nem mondott semmi rosszat.
Ugyan már! Smile Ez egy kis odaszúrás volt a klubnak, nyilvánvaló. Ha igazak a pletykák, már év elején megmondták neki h nem számolnak vele (mondjuk nem értem h akkor mi a faszért játszatta fontos meccseken Max..) elmehetett volna szépen csendben. 
De hát már a Milanos kalandnál kiderült hogy egy kis csicska a gyerek. Azt is elbasztuk hogy hagytuk visszajönni. 

Na de ez legyen a legnagyobb öröme idén! Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2292
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-08-31, 22:13

_DREAM_ írta:

Tényleg ezt nyilatkozta..?

“I'm happy to join Union Berlin, A team that will play in the Champions League."


bonucci
Hát most miért?! Ezek a tények Very Happy

Ezzel pont nem mondott semmi rosszat.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2668
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-08-31, 21:33

CsT írta:
Csicska --> Union Berlin. HERE WE GO!!!! Very Happy
Tényleg ezt nyilatkozta..?

“I'm happy to join Union Berlin, A team that will play in the Champions League."


bonucci

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10649
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-08-31, 13:16

Csicska --> Union Berlin. HERE WE GO!!!! Very Happy

Krisz, bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4718
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2023-08-31, 07:16

tjunior írta:

Amrabat. Nagyon mondják a firkászok. 2024ig van szerződése, szóval bőven hihető, hogy a Fiorentina pénzt akar látni belőle. Pénzünk az nincs, csak kölcsön + kötelező opció a megoldás ha előtte gyorsan hosszabbít. Csak sajna a firkászok a nápolyit írják vele kapcsolatban. Jó lenneh a Giontoli végre suhogtatná a varázspácáját, márcsak azért is, hogy ne a disznóolba igazoljon.

ManU lesz abból. Ők tejelnek érte rendesen mindenféle kölcsönvételek és opciók nélkül.

Közben érkezett egy 19 éves jobbhátvéd, Livano Comenencia a PSV-ből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 37  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: