Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
CsT
Sarri maga

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-14, 07:05

@zetterberg40 wrote:
Spinazzola meg az izében? Zaniolo sérülése okán Politano-Spina csere lesz.
Tegnap még Suso volt az elsőszámú Lóma célpont Wink
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-14, 06:57

Spinazzola meg az izében? Zaniolo sérülése okán Politano-Spina csere lesz.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-12, 12:11

Pogbát és Vidalt sem adjuk el, mondotta a Kobra többször is. Aztán közben már minden le volt zsírozva.

Ahogy a firkászoknak, úgy Marottának és társainak sem kell elhinni mindent.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-12, 11:45

@CsT wrote:

A férgeknek talán ez az egyetlen gyenge pontjuk van, hogy nincs igazi playmakerük, ezért féltem tőlük a norvégot.

Beppének meg a szeme sem áll jól, emlékszem a malacot is kategorikusan tagadta és közben már számolta le a 90 millát. Wink

Kb a Malac volt az egyetlen kivétel, a többinél egyenes beszédet nyomott. Legjobb példa Draxler, akinek már varrták a mezét a firkászok, közben fasorban se voltak még tárgyalások.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-12, 10:12

@Krisz wrote:
Olvasom ma reggel a Gazzettat: "Eriksen igent mondott"
Mindezt azután, hogy tegnap Marotta lenyilatkozta, hogy még az ügynökével se beszéltek...
A férgeknek talán ez az egyetlen gyenge pontjuk van, hogy nincs igazi playmakerük, ezért féltem tőlük a norvégot.

Beppének meg a szeme sem áll jól, emlékszem a malacot is kategorikusan tagadta és közben már számolta le a 90 millát. Wink
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-12, 06:00

Olvasom ma reggel a Gazzettat: "Eriksen igent mondott"
Mindezt azután, hogy tegnap Marotta lenyilatkozta, hogy még az ügynökével se beszéltek...
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-11, 10:26

@CsT wrote:
Nem tudom mennyire hiteles, de több helyen olvasni, hogy Eriksen ügynöke Milánóban van és intézi a férgekhez igazolását. Ez azért erős gyomros lenne...

Azt hiszem ezt a gyomrost aligha lehet elkerülni, én elkezdtem megbarátkozni vele. Ezzel szemben Tonali sokkal jobban fájna és szvsz nagyobb szívás lenne leginkább azért mert pont rá lenne szükségünk, míg Eriksennek se 433ban se a tridente mellett nem lenne helye. Nyilván a tridente max 1-2 évig marad majd, illetve Eriksennel (is) lehetne rotálni a tridentet viszont azt hiszem erre a szerepre jön majd Kula, plusz Tonali úgy kellene mint egy falat kenyér minden szempontból.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-10, 20:12

Nem tudom mennyire hiteles, de több helyen olvasni, hogy Eriksen ügynöke Milánóban van és intézi a férgekhez igazolását. Ez azért erős gyomros lenne...
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-06, 13:19

@zetterberg40 wrote:
Remélem Tonali lesz a nyár fő célpontja. Szerintem ő már nem zsákbamacska, olasz, hiányposztra jönne. Instant get, bármi áron.

Emellé mandatoryba még a Khedira ikrek eladását és Matuidi elbúcsúztatását adnám meg. Tetszőlegesen még Rabiot lehet upgradelni Pogbara, de szerintem Adrián nyárig még simán felveheti a ritmust. Pjanic, Benő, Rabiot/Pogba, Kula, Tonali + Ramzi ha épp van hozzá kedve. Még olyan sokba se kerülne.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-06, 12:47

Remélem Tonali lesz a nyár fő célpontja. Szerintem ő már nem zsákbamacska, olasz, hiányposztra jönne. Instant get, bármi áron.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 19:02

Annyi mindent írnék (Pellegrini statjai, Canért 30 milla,...stb), de túl részeg vagyok. Majd holnap leírom, miután faszra húzott a Cagliari! Very Happy wub
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 18:58

@Tankcsapda wrote:

Márpedig nagy játékosmozgással szerintem ne számoljunk, kb. annyi fog történni, hogy Cant elpasszoljuk (remélhetőleg) 25-30 millióért - ami jelen körülmények között egy nagyon jó üzlet lenne, de tartok tőle, hogy kölcsön + opció lesz az egészből, de akkor az legyen kötelező. Az újakat nem fogjuk egy szezon után elengedni szerintem, bár tartok tőle, hogy Rabiotval akár kivételt is tehetünk. Matuidival hosszabbítani...nem tudom, maximum akkor érné meg, ha Raiola egy jelentős ügyfelét idehozná ezért. Nincs semmi bajom vele amúgy, csak a posztriválisokban több van.

A Barca miért akar már megint újjászervezni? Amúgy ha kifizetik de Ligt kivásárlási árát, akkor elfogadom a távozását, most így Demiral teljesítményét látva nélküle is meg lenne oldva a védelem Bonuccival (+ kérdés, hogy Chiellini hogy tér vissza). Mondjuk amit írtam az előbb, azaz hogy az újakat nem passzoljuk el, tartom a hollandra is.

Egyébként Milinkovic-Savicot nyáron jó lett volna elhozni. Nem volt jó szezonja az előző, viszonylag nyomott áron szerintem meg lehetett volna szerezni, most viszont nagyon jó őszt futott, így megint fel fog szökni az ára.

Lotitoval aligha lehet észérvek mentén alkudozni, kb úgy nézne ki a dolog, mintha Balotellinek magyaráznák a parciális integrálást. Megválni nagyon nem akar tőle, a klub pénzügyileg nincs szarban, Sergej se rinyál, hogy menni akar, lett volna egy 100as minimum.

150 millából pont két De Ligtet lehet venni, szóval persze, eladhatjuk annyiért, de én a PR miatt nem adnám el, azaz, mi már nem az a Juventus vagyunk akit bármely pénzes ficsúr klub lerabolhat.

Ha Cant most télen bármilyen konstrukcióban eladjuk 25-30 milláért akkor az összes fórumozó tagdíját befizetem egy évezredre előre.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 15:40

@Krisz wrote:

Pellegrini statjai nem olyan rosszak amúgy, de azért bőven elmaradnak Szandiétól vagy akár Spinaétól, eddig annyi játékpercet kapott mint tavaly összesen és nagyjából ugyanazokat a statokat produkálta, mint tavaly (kb a 3 asszisztja a különbség). Ahhoz, hogy akár csak papíron számolni lehessen vele, mint Szandi alternatíva, minimum egy olyan szezonra lenne szüksége, mint Spinanak. Tekintve hogy Szandi helyetteseként kb csak DSt kellene legyűrnie talán érdemes lenne jövőre megtartani a padra. Ha nem képes legalább olyan szinten versenyezni Szandival, mint Spina akkor ki lehet belőle szállni (nyilván DS kiszorításáról nem is beszélve).

Egyébként elég sok pletyka pörög (derühellemamercatot), Demiral megy/marad, De Ligt a Barca 400 millás újjászervezési projektjének a része, Pogback, Pogba az ínterbe, stb stb. Valahogy most kellene árulni az olyanokat, mint KhediraCan, Rugani (+DS/Danilo inshallah).

Márpedig nagy játékosmozgással szerintem ne számoljunk, kb. annyi fog történni, hogy Cant elpasszoljuk (remélhetőleg) 25-30 millióért - ami jelen körülmények között egy nagyon jó üzlet lenne, de tartok tőle, hogy kölcsön + opció lesz az egészből, de akkor az legyen kötelező. Az újakat nem fogjuk egy szezon után elengedni szerintem, bár tartok tőle, hogy Rabiotval akár kivételt is tehetünk. Matuidival hosszabbítani...nem tudom, maximum akkor érné meg, ha Raiola egy jelentős ügyfelét idehozná ezért. Nincs semmi bajom vele amúgy, csak a posztriválisokban több van.

A Barca miért akar már megint újjászervezni? Amúgy ha kifizetik de Ligt kivásárlási árát, akkor elfogadom a távozását, most így Demiral teljesítményét látva nélküle is meg lenne oldva a védelem Bonuccival (+ kérdés, hogy Chiellini hogy tér vissza). Mondjuk amit írtam az előbb, azaz hogy az újakat nem passzoljuk el, tartom a hollandra is.

Egyébként Milinkovic-Savicot nyáron jó lett volna elhozni. Nem volt jó szezonja az előző, viszonylag nyomott áron szerintem meg lehetett volna szerezni, most viszont nagyon jó őszt futott, így megint fel fog szökni az ára.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 15:28

Az a futballkurvulás csúcsa lenne, ha Pogesz a férgekhez menne. Nyilván nem is kicsit baszná a csőröm, de egy ilyen biznisz esetén remélem, hogy a raiola-félékkel is lezárjuk a kapcsolatot egyszer és mindenkorra.

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 14:53

@Tankcsapda wrote:

Kár, hogy úgy eleve a piacon nincsenek alternatívák Sandro utódlására. Mondjuk szerintem az előző két szezonhoz képest sokkal jobban játszik idén, de ha nagyon akarnánk pótlást, rizikós lenne most belemenni. Emerson egy fél fokkal visszalépés lenne ugyan, de ha azt nézzük, hogy tavaly kiszorította Marcos Alonsot (Lampardnál inkább megoszlanak a játékpercek), akkor látszik, hogy egyrészt nincs ellenére a versenyhelyzet, másrészt az abszolút csereember szerepéből feltört, elég jó munkabírással rendelkezhet. Más viszont nincs, aki adott esetben elérhető lenne és illene is a játékrendszerbe. Úgyhogy vagy elhalasztjuk a cserét, vagy Emersont megpróbáljuk megszerezni, vagy bízunk abban, hogy Pellegrini 2-3 szezonon belül felfejlődik annyira, hogy Sandro helyét átvegye.

Pellegrini statjai nem olyan rosszak amúgy, de azért bőven elmaradnak Szandiétól vagy akár Spinaétól, eddig annyi játékpercet kapott mint tavaly összesen és nagyjából ugyanazokat a statokat produkálta, mint tavaly (kb a 3 asszisztja a különbség). Ahhoz, hogy akár csak papíron számolni lehessen vele, mint Szandi alternatíva, minimum egy olyan szezonra lenne szüksége, mint Spinanak. Tekintve hogy Szandi helyetteseként kb csak DSt kellene legyűrnie talán érdemes lenne jövőre megtartani a padra. Ha nem képes legalább olyan szinten versenyezni Szandival, mint Spina akkor ki lehet belőle szállni (nyilván DS kiszorításáról nem is beszélve).

Egyébként elég sok pletyka pörög (derühellemamercatot), Demiral megy/marad, De Ligt a Barca 400 millás újjászervezési projektjének a része, Pogback, Pogba az ínterbe, stb stb. Valahogy most kellene árulni az olyanokat, mint KhediraCan, Rugani (+DS/Danilo inshallah).
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 14:26

@Krisz wrote:

Bernát ugyanaz mint Marcsi, sokdimenziós játékos, ezért sok pozícióra be lehet dobni, amit kényszerből minden edzője rendszeresen megtett, ezért nincs neki posztja. Eddig mezzalaként és szélsőként viszonylag egyenletesen tudott jó teljesítményt nyújtani (értsd: egymás után pár meccsen jól játszott, nem csak az Atletico ellen). Ezekben a pozíciókban kapott eddig zéró lehetőséget. Nyilván, ha ezeken a posztokon nem látnak benne potenciált, akkor mindenkinek jobb lenne egy eladás.
Cuadrado elől már kurvakevés, játékot tördelni meg labdát tartani még jó, de támadásban alkotni már nem igazán lehet vele, ezzel szemben fullbackben/wingbackben klasszis, ordas nagy hiba lenne szerintem feljebb tolni. Meunier persze simán elférne, ha a két nyomorék közül (DS vagy Danilo) egyet el tudunk passzolni. Én a bal oldal miatt aggódom inkább, Szandi annyira belesüppedt a középszerbe, hogy ha lenne bármilyen szintű alternatívája (klasszis potenciál, de kiforratlan képességek, viszont már jobb, mint DS) én simán eladnám vagy legalábbis orrvérzésig játszatnám a helyettest - Pellegrini ebből a szempontból elég kétséges.

Kula amúgy saját bevallása szerint jobban szeret szervezni, mint szélen szaladgálni, gyanítom, hogy inkább középre vettük, alapból nem tipikus szélsőnek tűnik.

Vízkereszt pont hétfőn van én se értem, hogy miért akkor játszunk, de plusz egy nap edzés a bejglizés után talán pont jól jön majd.

Kár, hogy úgy eleve a piacon nincsenek alternatívák Sandro utódlására. Mondjuk szerintem az előző két szezonhoz képest sokkal jobban játszik idén, de ha nagyon akarnánk pótlást, rizikós lenne most belemenni. Emerson egy fél fokkal visszalépés lenne ugyan, de ha azt nézzük, hogy tavaly kiszorította Marcos Alonsot (Lampardnál inkább megoszlanak a játékpercek), akkor látszik, hogy egyrészt nincs ellenére a versenyhelyzet, másrészt az abszolút csereember szerepéből feltört, elég jó munkabírással rendelkezhet. Más viszont nincs, aki adott esetben elérhető lenne és illene is a játékrendszerbe. Úgyhogy vagy elhalasztjuk a cserét, vagy Emersont megpróbáljuk megszerezni, vagy bízunk abban, hogy Pellegrini 2-3 szezonon belül felfejlődik annyira, hogy Sandro helyét átvegye.
Back to top Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 13:26

Azt akartam csak mondani, hogy szerintem kurvára nem fog télen senki érkezni, és vélhetően távozni is max Pjaca tud/fog majd. 

Ez a gondolat engem nem tölt el bizakodással. Ezzel a középpályával nem fogunk sokra menni. Nem vagyok 100%-ig meggyőződve róla, hogy Sarri össze tudja rakni a neki (és nekünk) is tetsző csapatot ezekkel a játékosokkal.

Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-05, 00:46

@CsT wrote:

Pont ez a baj, az igazolásaink 80%-ra ezt mondjuk: Majd meglátjuk. Very Happy

Miért, mit kellene mondani egy új igazolásra? Amíg nem vált be nálunk, addig nem lehet kijelenteni, hogy megérte leigazolni, legyen az illető Pjanic (mondjuk ő gyorsan bevált), Higuaín, Rabiot vagy akár Ronaldo. Ez egy 19 évesnél fokozottan igaz, kevesebb támpontot adhatott a tudásáról. Nagy kérdés, hogy Kulusevskit megérte-e leigazolni, nekem is bőven vannak kétségeim, de kíváncsian várom, hogyan sül el a megszerzése.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-04, 21:11

@Krisz wrote:

19 évesen bárkiből lehet még bármi. Nem egy echte szélső első ránézésre, a Parmaban is játszott par meccset trequartistaként. Nekem olyan De Bruyne típusnak tűnik. Meglátjuk.
Pont ez a baj, az igazolásaink 80%-ra ezt mondjuk: Majd meglátjuk. Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-04, 16:03

@CsT wrote:

Az az idiotizmus csúcsa lenne ha azért vennénk szélsőt, hogy trequartistát csináljunk belőle. (Főleg, hogy Bernátnál és Kosztánál ez a vonal nagyon nem működött) Very Happy Meg persze az lenne az igazi szopás ha Eriksen közben majd valamelyik riválisunkhoz kerül.

A meccsre nekem 2 tervem van, hogy megnézem melóban (mondjuk ott a sörözés már necces) vagy felveszem és amikor hazaértem akkor nézem meg (ott meg az a necces, hogy 3 órára minden eszközt ki kell lőnöm ami elárulná az eredményt Very Happy). Lehet jobb is ha bele lehet tekerni, úgy könnyebb lesz megemészteni ha megbasz a Kajjári, mert szerintem van rá esély, főleg ha úgy toljuk mint a László elleni két meccsen...

19 évesen bárkiből lehet még bármi. Nem egy echte szélső első ránézésre, a Parmaban is játszott par meccset trequartistaként. Nekem olyan De Bruyne típusnak tűnik. Meglátjuk.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-04, 15:41

@Krisz wrote:

Bernát ugyanaz mint Marcsi, sokdimenziós játékos, ezért sok pozícióra be lehet dobni, amit kényszerből minden edzője rendszeresen megtett, ezért nincs neki posztja. Eddig mezzalaként és szélsőként viszonylag egyenletesen tudott jó teljesítményt nyújtani (értsd: egymás után pár meccsen jól játszott, nem csak az Atletico ellen). Ezekben a pozíciókban kapott eddig zéró lehetőséget. Nyilván, ha ezeken a posztokon nem látnak benne potenciált, akkor mindenkinek jobb lenne egy eladás.
Cuadrado elől már kurvakevés, játékot tördelni meg labdát tartani még jó, de támadásban alkotni már nem igazán lehet vele, ezzel szemben fullbackben/wingbackben klasszis, ordas nagy hiba lenne szerintem feljebb tolni. Meunier persze simán elférne, ha a két nyomorék közül (DS vagy Danilo) egyet el tudunk passzolni. Én a bal oldal miatt aggódom inkább, Szandi annyira belesüppedt a középszerbe, hogy ha lenne bármilyen szintű alternatívája (klasszis potenciál, de kiforratlan képességek, viszont már jobb, mint DS) én simán eladnám vagy legalábbis orrvérzésig játszatnám a helyettest - Pellegrini ebből a szempontból elég kétséges.

Kula amúgy saját bevallása szerint jobban szeret szervezni, mint szélen szaladgálni, gyanítom, hogy inkább középre vettük, alapból nem tipikus szélsőnek tűnik.

Vízkereszt pont hétfőn van én se értem, hogy miért akkor játszunk, de plusz egy nap edzés a bejglizés után talán pont jól jön majd.
Az az idiotizmus csúcsa lenne ha azért vennénk szélsőt, hogy trequartistát csináljunk belőle. (Főleg, hogy Bernátnál és Kosztánál ez a vonal nagyon nem működött) Very Happy Meg persze az lenne az igazi szopás ha Eriksen közben majd valamelyik riválisunkhoz kerül.

A meccsre nekem 2 tervem van, hogy megnézem melóban (mondjuk ott a sörözés már necces) vagy felveszem és amikor hazaértem akkor nézem meg (ott meg az a necces, hogy 3 órára minden eszközt ki kell lőnöm ami elárulná az eredményt Very Happy). Lehet jobb is ha bele lehet tekerni, úgy könnyebb lesz megemészteni ha megbasz a Kajjári, mert szerintem van rá esély, főleg ha úgy toljuk mint a László elleni két meccsen...
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-04, 13:10

@EsztéNégy wrote:
Bernát egy óriási vakvágány sajnos, volt pár jó meccse de semmi olyan skillje nincs, ami egy Juventus szintű csapatban elég (squad rotation playernek talán jó, de már a kiesőjelöltek ellen is szenved, szóval nem tudom, a barátságos meccsekre tartogatjuk?).

Meunier azért is jó lenne, mert akkor Cuadrado mehetne eggyel feljebb, és már meg is lenne Bernát helyettese (+ugye itt van akkor Kula is). Még pletyka szinten sem olvastam róla, szóval szerintem ebből nem lesz semmi, de abban azért bízom hogy Mou elüldözi Eriksent Glasgowból Very Happy

Más: hogy a büdös francban játszunk hétfő délután 3-kor? Ki találta ezt ki, de tényleg??

Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-04, 11:20

@EsztéNégy wrote:
Bernát egy óriási vakvágány sajnos, volt pár jó meccse de semmi olyan skillje nincs, ami egy Juventus szintű csapatban elég (squad rotation playernek talán jó, de már a kiesőjelöltek ellen is szenved, szóval nem tudom, a barátságos meccsekre tartogatjuk?).

Meunier azért is jó lenne, mert akkor Cuadrado mehetne eggyel feljebb, és már meg is lenne Bernát helyettese (+ugye itt van akkor Kula is). Még pletyka szinten sem olvastam róla, szóval szerintem ebből nem lesz semmi, de abban azért bízom hogy Mou elüldözi Eriksent Glasgowból Very Happy

Más: hogy a büdös francban játszunk hétfő délután 3-kor? Ki találta ezt ki, de tényleg??

Én is sokkal többet vártam tőle, de a megítélését most beárnyékolja az is, hogy Sarri érkezése óta pocsékul játszik. Ettől függetlenül Costat adnám el előbb, mégpedig azért, mert ugyan időnként megvillantja a zsenijét, de erre van körülbelül minden szezonban fél szezonja, annyit sérült, ez Khedira, Ramsey és Chiellini sérülékenysége mellett luxus. Olyan, mintha négy félember lenne a keretben, és közülük kellene megválni 1, esetleg 2 játékostól. Nyilván nem Chiellinire gondolok, és Ramsey most érkezett, így Khedira és Costa a két szerencsétlen, de ugye Khedira híres arról, hogy minden edzőnél bizalmat kapjon, így az ő maradására is van esély, Costa viszont inkább lépjen, pláne, hogy mennyiségileg a posztjára igazoltunk.
Meunier és Eriksen is pletykaszinten felmerült már többször is, viszont én Cuadrado feltolását nem tartom jó ötletnek, ő jobbszélsőként 1-2 meccset leszámítva egyszerűen nem elég jó erre a szintre. Ha esetleg Sarri 4-4-2-vel próbálkozik, akkor esetleg lehet értelme, de örüljünk annak, hogy Sarri Allegrivel ellentétben nemcsak kipróbálta Cuadradot jobbhátvédben.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-04, 07:40

@EsztéNégy wrote:

Vízkeresztet tartják a németek is és az olaszok is. Így náluk ez ünnepnap. Hol van itt kérem a multikulti és a nemzetközi fogyasztói igények figyelembe vétele? Mi meg Magyarhonban már a millákat számoljuk hétfőn haromkor a szieszta helyett.  lol!

Azt hiszem, ki kell hagyódnia a meccsnek. Ha ki kell hagyódni, akkor ki kell hagyódni.

EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-04, 00:18

Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-03, 22:05

@Téjlor89 wrote:
Szerintem ez a jó út.

Megvehettük volna Rakaiticot 35 milláért és háromszor ennyi fizuért, akiben valószínűleg van még benne két jó szezon és megéri a fizetését -  viszont még ebben az esetben sem fogunk érte semmit kapni 3 év múlva. 

Viszont egy 19 éves srácnon, akinek az egyik legkisebb fizuja lesz a csapaton belül. Gyakorlatilag nagyon rosszul kell menedzselnünk ahhoz, hogy nagyot bukjunk rajta, még akkor is, ha 35 milla volt.

Nem minden ilyen kísérlet jön be (Pjaca, Bernardeschi), de ott van Dybala ellenpéldának, de Demiral és Bentancur is ígéretes.

A legfontosabb, hogy kapjanak a fiatalok bizalmat, ne padoztassuk őket 3 évig, mint Ruganit.

Tonali legyen a következő meg egy Pogback és meg is vagyunk jövőre.

Azért Tonali-Pogba egy nyáron? Kicsit nagyot álmodsz. Én Pogbat egyrészt szívesen látnám, mert a ManU-ban nyújtott teljesítménye fényévekre van a valós tudásához képest, viszont ő választotta azt az utat, hogy belemegy a rizikós, esetleges karriertörő váltásba, elsősorban a pénzért. Raiola velük mondjuk szerintem jó időre nem fog üzletet kötni, ha a nyilatkozata valamit jelent is, Mkhitaryan, Lukaku már távozott Manchesterből (utóbbi még az ő ügyfele?), Pogbanak már nyáron lépnie kellett volna. Én abszolút mértékben Tonali leigazolását támogatnám, olasz, fiatal, de a jelenlegi üzletpolitikánkba sokkal inkább Pogba illik. Raiola ügyfeleit viszont érdemes lesz nézni, mert most a pizzás lát lehetőséget a Juveban, Malent például nem lenne rossz megszerezni...meg Romagnolit, de most a védelem közepébe kár lenne valakit hozni, amikor de Ligt és Demiral is itt van fejlődésre készen.

Amit remélek még, hogy Meuniert vagy Eriksent sikerül szerződtetni. Ők ugye lejáró szerződésűek, én legalábbis őket látom olyannak, akik előrébb tudnák vinni a jelenlegi szintet. A belga mondjuk nem hiányposztra érkezne, mennyiségileg legalábbis semmiképp, viszont mindhárom jobbhátvéd opciónál magasabb szintet képvisel. Annyi, hogy mivel valószínűleg Danilo és Cuadrado sem fog távozni, sok értelme nincs a megszerzésének, Eriksen viszont nagyon is hiányposztra érkezne, konkrétan megoldhatná a trequartista gondot.

Kulusevski kicsit soknak tűnik elsőre, persze remélhetőleg sikeres évei lesznek nálunk. Kérdés, hogy Costa vagy Bernardeschi fog távozni nyáron, mert az szinte nyilvánvaló, hogy egyikük menni fog. Vagy Sarri már most közölte, hogy következő szezonban 4-3-3-ra rendezkedik majd be, és ezért a plusz szélső. Bernardeschit azért nem írnám kudarcnak, bár sikerigazolásnak sem.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-03, 20:25

@Téjlor89 wrote:
Szerintem ez a jó út.

Megvehettük volna Rakaiticot 35 milláért és háromszor ennyi fizuért, akiben valószínűleg van még benne két jó szezon és megéri a fizetését -  viszont még ebben az esetben sem fogunk érte semmit kapni 3 év múlva. 

Viszont egy 19 éves srácnon, akinek az egyik legkisebb fizuja lesz a csapaton belül. Gyakorlatilag nagyon rosszul kell menedzselnünk ahhoz, hogy nagyot bukjunk rajta, még akkor is, ha 35 milla volt.

Nem minden ilyen kísérlet jön be (Pjaca, Bernardeschi), de ott van Dybala ellenpéldának, de Demiral és Bentancur is ígéretes.

A legfontosabb, hogy kapjanak a fiatalok bizalmat, ne padoztassuk őket 3 évig, mint Ruganit.

Nem az úttal van bajom, hanem a célszemély ár/érték arányával.

Bernát és Dybala azért lehúzott előtte 2 ütős szezont a Fioban és a Palermóban, Bernát ráadásul olasz és válogatott is volt. Demiral valóban hasonlóan gyorsan robbant be, de neki legalább reális ára volt. Aki hasonló hozzá az Pjaca, aki pár hónap alatt robbant be, nálunk mégis nagy lett rá a kabát, aztán a sérülésével szinte totál bukó lesz.

Tonalival nincs gond, mert ő már tavaly is vezér volt (igaz csak a Bé-ben, ahogy Dibcsi anno), stabil válogatott kerettag és ugye olasz is, nála azért több pro oldalon.

Csak azért kell óvatosnak lenni, mert nem hiszem, hogy nagyon költekezhetnénk, és ha az eladási oldalra tekintünk, akiktől meg lehetne válni: Perin,DS,Danilo,Kebab,Matyi,Pjaca,Can...ezekért nem dobál utánunk senki 20 millákat.

Ja ha minden igaz a srác lenyilatkozta, hogy jobban sunázza Tottit ADP-nél és Messit Roncinál. Jó indítás! Smile
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-03, 15:38

Szerintem ez a jó út.

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-02, 08:53

Remélem Paratici minden egyes meccsét látta a srácnak, mert ez rohadt nagy pénz egy olyanért akiről 3 hónapja még kb senki sem hallott.

Úgy rémlik ellenünk az egyik leggyengébb volt a mezőnyben, más Parma meccset meg nemigen láttam idén.

A youtube videó fasza róla, mint a bárki másról. A stat-ok is jók, de nagyon csalóka mert csak pár hónap az egész és mostanában elég sok "kiscsapatos" sztárra lett nagy a kabát amikor komolyabb csapathoz került.

Mondjuk brand-et nehéz lesz rá építeni! Very Happy Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 6 80783769_2754574541297130_3545718063758311424_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=FXkVV4_zpAUAQlA9lBdNTeoLsM_LM_bqVQMV2RYoVYshb-rRC6n0_CrTw&_nc_ht=scontent-vie1-1
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2020-01-01, 16:40

Holnap Kulusevski orvosi.

Szerk: ahogy várható volt, nyártól csatlakozik a kerethez.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-12-31, 14:34

Raiola Pogbaról, Haalandról, Kenről meg az olasz fociról

Nagyon kíváncsi lennék, az eredeti olasz transcriptre, mindenesetre ebben a fordításban, úgy hangzik az egész, mintha a pizzás kliensei a rabszolgái lennének. Remélem a FIFA dolgozik valami olyan szabályon ami megakadályozza hogy ezek az undorító patkányok ilyen szinten élősködjenek a játékosokon illetve a klubokon.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 6 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next