Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-04, 19:27

Krisz írta:


Amúgy most cserecsatárról beszélünk, ugye? Mert ha nem, akkor hova tesszük Dybalat? Úgy tűnik hogy most, középen végre megtalálta a helyét. Sem a csapat játéka sem az övé nem volt igazán jó amikor jobb szélen volt. Csak halmozzuk darabra a játékosokat meg a plusvalenzat vagy van valami koncepció is? Sarri arra amit Allegri évről évre csinált teljesen alkalmatlan, szóval ennek semmi értelme nem lenne. Csere csatárra 40 milla meg nevetséges, akár Milikről, akár másról van szó.


Elképzelésem sincs, mi a terv Milikkel. Arra tippelek, hogy igazi középcsatárt akarnak Higany utódnak. De ha ezt egy 40-50 milliós Milikkel kívánják megoldani, akkor az egyrészt luxus, másrészt a sérülései miatt még őrültség is. A padra túlzásnak, a kezdőbe kevésnek érzem, ráadásul most már tényleg stabilan középen kellene nyomatni Dybabot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-04, 14:59

zetterberg40 írta:
Di Marzio (aki meglepő módon idén jól informált) után most már Agresti is lehozta a Milik-sztorit. Rajta vagyunk az üzleten, a lengyel jönni akar. Romerot ajánlottuk az üzlet részeként, de ő nem kell az afrikaiaknak. Pellegrini és Bernát van most terítéken. Ebből üzlet lesz.

A Tuttosportnál ugyancsak meglepő, hogy képben vannak idén. Az Arthur-Pjanics cserét ők hozták le először még május elején, és a Milik hír az ő tollukból jött először. Paratici mintha több infot engedne kifele, mint anno Marotta.

Amúgy most cserecsatárról beszélünk, ugye? Mert ha nem, akkor hova tesszük Dybalat? Úgy tűnik hogy most, középen végre megtalálta a helyét. Sem a csapat játéka sem az övé nem volt igazán jó amikor jobb szélen volt. Csak halmozzuk darabra a játékosokat meg a plusvalenzat vagy van valami koncepció is? Sarri arra amit Allegri évről évre csinált teljesen alkalmatlan, szóval ennek semmi értelme nem lenne. Csere csatárra 40 milla meg nevetséges, akár Milikről, akár másról van szó.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-04, 01:25

zetterberg40 írta:


Szerintem Bernát kell nekik, mert Callejon távozik.
És akkor jöhet képbe Ferrán Torres. Összeáll ez előbb-utóbb! Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 23:48

CsT írta:
Bevásárlóközpont - Page 20 106023751_3041549642587917_6764330138714073301_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=WTG9Vbvwgh4AX8MemTa&_nc_ht=scontent.fbud4-1
lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 23:34

Bevásárlóközpont - Page 20 106023751_3041549642587917_6764330138714073301_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=WTG9Vbvwgh4AX8MemTa&_nc_ht=scontent.fbud4-1
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 17:25

Tankcsapda írta:

Miért nem csaptál az ujjadra, amikor a Milikért Pellegrini és Berna bizniszt leírtad?  Very Happy Ez amúgy még viccnek is rossz lenne, egy porcelánlábúért beáldoznánk a kevés spiritotöltetű játékos egyikét, meg egy fiatal tehetséget. A Napoli az egyetlen csapat, amelyikkel én nem üzletelnék a vezetők helyében, csak valami irdatlan nagy bukót tudnánk kihozni belőle, amennyire utálja a Juvet ADL.

Szerintem Bernát kell nekik, mert Callejon távozik.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 17:17

zetterberg40 írta:
Di Marzio (aki meglepő módon idén jól informált) után most már Agresti is lehozta a Milik-sztorit. Rajta vagyunk az üzleten, a lengyel jönni akar. Romerot ajánlottuk az üzlet részeként, de ő nem kell az afrikaiaknak. Pellegrini és Bernát van most terítéken. Ebből üzlet lesz.

A Tuttosportnál ugyancsak meglepő, hogy képben vannak idén. Az Arthur-Pjanics cserét ők hozták le először még május elején, és a Milik hír az ő tollukból jött először. Paratici mintha több infot engedne kifele, mint anno Marotta.

Miért nem csaptál az ujjadra, amikor a Milikért Pellegrini és Berna bizniszt leírtad?  Very Happy Ez amúgy még viccnek is rossz lenne, egy porcelánlábúért beáldoznánk a kevés spiritotöltetű játékos egyikét, meg egy fiatal tehetséget. A Napoli az egyetlen csapat, amelyikkel én nem üzletelnék a vezetők helyében, csak valami irdatlan nagy bukót tudnánk kihozni belőle, amennyire utálja a Juvet ADL.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 15:19

Di Marzio (aki meglepő módon idén jól informált) után most már Agresti is lehozta a Milik-sztorit. Rajta vagyunk az üzleten, a lengyel jönni akar. Romerot ajánlottuk az üzlet részeként, de ő nem kell az afrikaiaknak. Pellegrini és Bernát van most terítéken. Ebből üzlet lesz.

A Tuttosportnál ugyancsak meglepő, hogy képben vannak idén. Az Arthur-Pjanics cserét ők hozták le először még május elején, és a Milik hír az ő tollukból jött először. Paratici mintha több infot engedne kifele, mint anno Marotta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 13:12

LeRoi10 írta:
Szerintem rosszul közelíted meg a dolgot. Nem kell itt a logikát keresni. 2 dolgot mindenképpen tudunk Beppéről. 

  1.  Felívelő csapatnál  a Made in Italia elvét követi. Még ha a klub identitása a nemzetköziségre épül is
  2. Élete legnagyobb hibájának tartja és láthatóan azóta bánja hogy a Serial B-s Verrattiért sokalta a kért összeget. Mégegyszer ezt nem követi el ( lásd Sensi, Barella...

3.Azért mert a Juve elől igazolhatja le! Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 12:31

Szerintem rosszul közelíted meg a dolgot. Nem kell itt a logikát keresni. 2 dolgot mindenképpen tudunk Beppéről. 

  1.  Felívelő csapatnál  a Made in Italia elvét követi. Még ha a klub identitása a nemzetköziségre épül is
  2. Élete legnagyobb hibájának tartja és láthatóan azóta bánja hogy a Serial B-s Verrattiért sokalta a kért összeget. Mégegyszer ezt nem követi el ( lásd Sensi, Barella...

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 12:13

CsT írta:
Emerson nem klasszis, de azért a Biraghi/Kasa vonaltól egy fokkal jobb. Egyébként nyilván kell egy vezéráldozat az indától (hiszen ugye jól bevásároltak az éhenkórásznak, ráadásul BL bevételük is csak ősszel szokott lenni Very Happy) aki kizárásos alapon Lautaro v Skriniar lehet.

Egyébként ha jól rémlik Barella és Sensi kölcsön + opcióval van, szerintem Sensit nem fogják megvenni, egyrészt sokat volt sérült másrészt Eriksen érkezésével inkább 3-4-1-2 lett amiben Sensi kevésbé jó mintha  3-5-2 lenne és két védekezőbb játékos van mellette. Az ő helyére húzhatják be Tonalit. Borja szerződése lejár, a Vecino/Gaglia páros egyik tagját meg simán eladhatják.

Ha Dickmann-t akarnánk leigazolni azt nyilván a neve miatt lenne, Pinamontinál ezt kizártnak tartom! Wink Nekem elsőre az ugrott be, hogy biztos el akarunk adni valakit nyomott áron a Genoának, mert tényleg semmi kiemelkedő nincs benne. Mondjuk belegondolva hirtelen Higany helyére nem is tudnék mondani senkit, a ligából főleg nem.

Barellanak kötelező opciója van, Sensit viszont visszaküldhetik. 3511ben egyébként be lehetne tenni egyszerre a Brozovic, Barella, Tonali/Sensi, Eriksen sort és Lautarot se kellene pótolni. Viszont ha Conte ragaszkodik a két csatárhoz (meglepődnék ha nem így lenne) meg Eriksenhez akkor Sensinek/Tonalinak megint nincs hely, csak a padon. Ha nem adják el Lautarot akkor nem tudom hogyan vesznek balhátvédet (ami Hakimi után kb az egyetlen megmaradó hiányposzt) és Tonalit is. Arról nem beszélve, hogy Handanovic 200 éves, hamarosan az ő pótlásáról is gondoskodni kell majd. Ha meg marad a 352 és eladják Lautarot akkor venni kell valakit a helyére (+a balhátvéd) és Tonalira megint kellene ugye a 40-50 milla, emellett kb a pad jutna neki. Egyszerűen nincs logika ebben a Tonali>férgek transzferben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 11:30

Emerson nem klasszis, de azért a Biraghi/Kasa vonaltól egy fokkal jobb. Egyébként nyilván kell egy vezéráldozat az indától (hiszen ugye jól bevásároltak az éhenkórásznak, ráadásul BL bevételük is csak ősszel szokott lenni Very Happy) aki kizárásos alapon Lautaro v Skriniar lehet.

Egyébként ha jól rémlik Barella és Sensi kölcsön + opcióval van, szerintem Sensit nem fogják megvenni, egyrészt sokat volt sérült másrészt Eriksen érkezésével inkább 3-4-1-2 lett amiben Sensi kevésbé jó mintha  3-5-2 lenne és két védekezőbb játékos van mellette. Az ő helyére húzhatják be Tonalit. Borja szerződése lejár, a Vecino/Gaglia páros egyik tagját meg simán eladhatják.

Ha Dickmann-t akarnánk leigazolni azt nyilván a neve miatt lenne, Pinamontinál ezt kizártnak tartom! Wink Nekem elsőre az ugrott be, hogy biztos el akarunk adni valakit nyomott áron a Genoának, mert tényleg semmi kiemelkedő nincs benne. Mondjuk belegondolva hirtelen Higany helyére nem is tudnék mondani senkit, a ligából főleg nem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 11:08

tjunior írta:

Csak azt felejtik ki az egyetletből, hogy Conte első éve a legjobb utána megindul a lejtmenet Smile
Jogos, az ellenfelek kiismerik a 3-5-2-t  a játékosok pedig megszokják a rekedt hörgést és már nem félnek tőle. Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 10:24

zetterberg40 írta:


Mindenféle trükközés, visszavásárlási opció nélkül sikerült lebizniszelniük. Szép munka Marottától.

Most a Tonali, Emerson bizniszeket véglegesítik. Ha sikerül nekik, akkor teljes mértékben hiányposztokra igazolnak Contenak.

Mondjuk valószínűleg már most a Lautaroért befolyó + Icardiért kapott pénzt költik.
Csak azt felejtik ki az egyetletből, hogy Conte első éve a legjobb utána megindul a lejtmenet Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 10:17

Téjlor89 írta:


Szerintem ez a Pinamonti-vonal valami nagyon furcsa trükközés lesz. Raiola az ügynöke és elvileg most véglegesíti a Genoa a merdától. Fura a sztori. Remélem csak arról van szó, hogy kell kicsit nyalni Raiola s***ét, hogy idehozza nekünk Pogbát.
Az tuti hogy ezt a gyereket nem a tehetséges miatt akarjuk. Vagy a Genoával bizniszelünk, hogy ugyan vegyék már vissza Romerot 40 millióért Smile  (plusvelza foravá!)vagy Milik árát akarjuk lejjebb vinni a pletykákkal.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 10:07

zetterberg40 írta:



Mindenféle trükközés, visszavásárlási opció nélkül sikerült lebizniszelniük. Szép munka Marottától.

Most a Tonali, Emerson bizniszeket véglegesítik. Ha sikerül nekik, akkor teljes mértékben hiányposztokra igazolnak Contenak.

Mondjuk valószínűleg már most a Lautaroért befolyó + Icardiért kapott pénzt költik.

Emerson Palmieri? Azt nagyon támogatom, hogy őt leigazolják. Többször feljött a pletyka, hogy rá cserélnénk el Sandrot és mindig futkosott a hátamon a hideg. 

Viszont ha Martinez megy, akkor egy csatár is fog kelleni nekik, nem? Conte nem fog eltérni a 3-5-2-től.

Kicsit úgy érzem, hogy a középpályájuk túltelített amúgy: Barella, Eriksen, Sensi, Brozovic, Tonali (?) 3 posztra? És ezek csak a jó középpályásaik, ott van még az ilyen Vecino/Valero/Gagliardini-féle selejt is.

A legnagyobb problémájuk a wingback posztok voltak, azoknak egyikét Hakimi szépen meg fogja oldani, nem is kétség. Emerson szerintem nem a másikat, de meglátjuk.

Az biztos, hogy jó irányba mennek. Jövőre tuti meglesz nekik a dobogó a Serie A-ban! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 09:46

CsT írta:

Egyébként Hakimi simán lett az ellenségé? Semmi trükk? Visszavásárlási opció vagy ilyesmi?

Mindenféle trükközés, visszavásárlási opció nélkül sikerült lebizniszelniük. Szép munka Marottától.

Most a Tonali, Emerson bizniszeket véglegesítik. Ha sikerül nekik, akkor teljes mértékben hiányposztokra igazolnak Contenak.

Mondjuk valószínűleg már most a Lautaroért befolyó + Icardiért kapott pénzt költik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 09:36

zetterberg40 írta:
Szerintem Milik mindenképpen megy idén nyáron a Nápolyból, ahogy Higany is a Juveból. Ebből fakad a sok Milik-Juve találgatás.
Amúgy én is inkább tartanám Pigut még egy évig, jövőre pedig életbe lép Haaland 75 milliós kivásárlási záradéka.
Higuain anyja súlyos beteg így valószínűleg az ő maradása ettől függ, nem pedig a pénztől vagy formájától.

Miliket ingyen biztos nem engedi ide ADL jövőre, esetleg úgy, hogy szeptembertől felbasszák a lelátóra. Smile Fizetni meg max ilyen 15-20  millát szabad azért a térddért.

Haaland nálam is első számú célpont lenne, baromi jó felépítésű és ahhoz képest rendkívül dinamikus is ez utoljára talán Ibrára volt jellemző. Bár ha tippelnem kellene majd elviszi a Real Benzema helyére. Sad

Egyébként Hakimi simán lett az ellenségé? Semmi trükk? Visszavásárlási opció vagy ilyesmi?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 09:20

Messi állítólag nem hosszabbít a Barcával Very Happy Kíváncsi vagyok mikor dobja be a tuttosport a nevét! Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 09:19

Krisz írta:





Ma amúgy Pinamontit pörgették ki a firkászok, hozzá mit szóltok? Nálam ő az aki semmiképp se tehetségtelen, de annyira nem tűnik ki még a Genoaban sem (közben pl az azóta kipukkant (Hertha?!) Piatek simán ki tudott tűnni). Egyedül annyi miatt jó lenne, hogy egyszerre lehetne Kula és Pina becenevű spíler a kezdőben  clown
Mellesleg Piatek pont az a 16oson belüli lesipuskástípus, ha ez kell, bár én azért egy több dimenziós centert szeretnék. Egyszerűen rámennék Haalandra jövőre.

Szerintem ez a Pinamonti-vonal valami nagyon furcsa trükközés lesz. Raiola az ügynöke és elvileg most véglegesíti a Genoa a merdától. Fura a sztori. Remélem csak arról van szó, hogy kell kicsit nyalni Raiola s***ét, hogy idehozza nekünk Pogbát.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-03, 07:51

Szerintem Milik mindenképpen megy idén nyáron a Nápolyból, ahogy Higany is a Juveból. Ebből fakad a sok Milik-Juve találgatás.
Amúgy én is inkább tartanám Pigut még egy évig, jövőre pedig életbe lép Haaland 75 milliós kivásárlási záradéka.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-02, 22:54

Téjlor89 írta:


Én személy szerint nem vagyok túl nagy rajongója a kontextus nélküli statisztikáknak. Nagyon függ a csapat játékstílusától és a taktikai utasításoktól.

Azt már kifejtettem, hogy azt mondani, hogy Arthurt 72 milláért vettük, demagógia szerény véleményem szerint Smile Használhatatlan Pjanic + 12 milláért vettük.

Mindemellett Milik szerintem sem jó döntés 20-25 milla fölött, elsősorban sérülékenysége miatt. Szerintem nagyon szeretnénk egy csatárt szerezni, aki elvan a tizenhatoson belül, mert ha Higgyt léépítjük, nem lesz ilyenünk. De ötletem sincs, hogy milyen értelmes opciók lennének idén nyárra.

Azért a játékos karakterét nagyjából jól ki lehet olvasni, főleg ha több szezonnyi adat áll rendelkezésre, Artúr esetében ráadásul két különböző csapatban nyújtott értékek árnyalják a képet. Ami az utasításokat és a játékstílust illeti, teljesen igazad van, de pl kulcspasszban Pjanic még úgy is hoz 1.5öt az allegris ~2.5höz képest, hogy le van tiltva a hosszú passzokról, emellett mélyen játszva sallangmentes osztogatás a dolga alapból, vagy Vidal amikor a tackle statjai ~4ről ~3ra estek vissza, mert a Bayern többet birtokolta a labdát ezért kevesebb alkalma volt a szerelésekre. Artúrnál a Gremios értékek kb egyeznek a Bárkásokkal, ezért viszonylag nagy magabiztossággal lehet pálcát törni felette (ami a karakterét illeti).

Ez a használhatatlan Pjanic eléggé túlzás szerintem, elégedett nem vagyok a teljesítményével, volt pár hulladék meccse, de az esetek többségében az elvárható minimumot mindig hozta és persze játszott igazán jól is. Az okfejtésed az üzleti oldalról viszont támadhatatlan, és ahogy Cant is meglepően simán és jó pénzért elpasszoltuk hulladék szezon után plusz nyilvánvaló feleslegként így ez Artúr esetében is jogosan feltételezhető - viszont ha elhasal akkor remélem nem hosszabbítunk vele szerződést 8szor mint Khediraval, hanem lepasszoljuk egyből, mint Cant.

Ami Tonalit illeti, rá is ugyanúgy igaz, mint a Pjanic-Artúr témában, hogy még ha overratednek is bizonyul, akkor is viszonylag jól ki lehet szállni belőle, emelett alapból kevesebb terhet jelent a fizetése (gondolom ilyen 2.5 milla körüli témáról van szó). Pl szerintem Rabiot semmivel sem kerül kevesebbe - mennyit is kellett jattolni a mamának, 10 milla? + a netto 9 milla fizu mellett 2 év alatt kb ugyanott vagyunk, mint Tonalival (10 + 2x18=46 vs 40 + 2x5=50), amit pedig eddig mutatott, talán Tonali is hozta volna. Én amit láttam tőle kb hasonló szint volt, mint Verrattinál a Pescaraban. Miért ne vállaljuk be ezt a minimális kockázatot egy Verratti 2 reményében?

Ami Miliket illeti, jövőre ingyen el lehet hozni, amikor a Malac szerződése is lejár, mi értelme idehozni, amíg a Malac is itt van (márpedig az biztos hogy eladni nem fogjuk tudni)? Jövőre meg amikor tényleg kelleni fog jöhet ingyen, esetleg ha közben hosszabbít akkor a mostani összeget el lehet rá verni akkor.

Ma amúgy Pinamontit pörgették ki a firkászok, hozzá mit szóltok? Nálam ő az aki semmiképp se tehetségtelen, de annyira nem tűnik ki még a Genoaban sem (közben pl az azóta kipukkant (Hertha?!) Piatek simán ki tudott tűnni). Egyedül annyi miatt jó lenne, hogy egyszerre lehetne Kula és Pina becenevű spíler a kezdőben  clown
Mellesleg Piatek pont az a 16oson belüli lesipuskástípus, ha ez kell, bár én azért egy több dimenziós centert szeretnék. Egyszerűen rámennék Haalandra jövőre.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-02, 12:18

CsT írta:


Leszámítva a gólok számát és a passzpontosságot (ahol azért erős tényező, hogy az egyik egy BL győzelemre esélyes csapatban a másik meg egy tök utolsóban játszik) minden statban agyonveri Artúrt aki ugye jelen állás szerint 72 millát ért. Wink Nyilván az is felverte az árát, hogy a serie B-ből behívták a válogatott keretbe, ami azért viszonylag ritka.

Szóval én bús panda leszek ha azt a 40-45 millát mondjuk Milikre verjük el.

Én személy szerint nem vagyok túl nagy rajongója a kontextus nélküli statisztikáknak. Nagyon függ a csapat játékstílusától és a taktikai utasításoktól.

Azt már kifejtettem, hogy azt mondani, hogy Arthurt 72 milláért vettük, demagógia szerény véleményem szerint Smile Használhatatlan Pjanic + 12 milláért vettük.

Mindemellett Milik szerintem sem jó döntés 20-25 milla fölött, elsősorban sérülékenysége miatt. Szerintem nagyon szeretnénk egy csatárt szerezni, aki elvan a tizenhatoson belül, mert ha Higgyt léépítjük, nem lesz ilyenünk. De ötletem sincs, hogy milyen értelmes opciók lennének idén nyárra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-02, 11:04

Téjlor89 írta:


Teljesen egyetértek.

Én láttam egy pár meccsét idén a Bresciában és az tény, hogy onnan kiemelkedik, de ez nem nehéz feladat. Az is tény, hogy nem láttam tőle semmit, ami egy 50 millás árcédulát indokolna. Nem ügyetlen, de nem az a kategória, akin egyből megakad a szemed. Szerintem kb. az 50 milla fele a realitás. Fiatal, olasz, hasonlít Pirlora a haja, ezért túlárazott...

Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg ő lesz a következő Verratti, de nem az alapján, amit eddig mutatott.
Leszámítva a gólok számát és a passzpontosságot (ahol azért erős tényező, hogy az egyik egy BL győzelemre esélyes csapatban a másik meg egy tök utolsóban játszik) minden statban agyonveri Artúrt aki ugye jelen állás szerint 72 millát ért. Wink Nyilván az is felverte az árát, hogy a serie B-ből behívták a válogatott keretbe, ami azért viszonylag ritka.

Szóval én bús panda leszek ha azt a 40-45 millát mondjuk Milikre verjük el.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-02, 10:13

Petike007 írta:
Akartam írni, hogy Tonali tegnap hatalmasat játszott. De megintcsak nem.

Érdekes, hogy ha valakit elkezd felkapni a média, nő az értéke. Miközben nála 100X pengésebb játékosokról meg nem is hallani.A srác középszer jó helye lesz az ellenségnél ha már oda akart menni.

Teljesen egyetértek.

Én láttam egy pár meccsét idén a Bresciában és az tény, hogy onnan kiemelkedik, de ez nem nehéz feladat. Az is tény, hogy nem láttam tőle semmit, ami egy 50 millás árcédulát indokolna. Nem ügyetlen, de nem az a kategória, akin egyből megakad a szemed. Szerintem kb. az 50 milla fele a realitás. Fiatal, olasz, hasonlít Pirlora a haja, ezért túlárazott...

Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg ő lesz a következő Verratti, de nem az alapján, amit eddig mutatott.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2129
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-02, 08:25

Akartam írni, hogy Tonali tegnap hatalmasat játszott. De megintcsak nem.

Érdekes, hogy ha valakit elkezd felkapni a média, nő az értéke. Miközben nála 100X pengésebb játékosokról meg nem is hallani.A srác középszer jó helye lesz az ellenségnél ha már oda akart menni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-02, 06:51

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-07-01, 11:53

CsT írta:

Az egész ligára jellemző, hogy az ilyen típusú játékosokat kerülik, a Ligue1 meg a PL csapatok meg szarásig vannak ilyenekkel.

Az a vicc, hogy a franciák kinevelik ezt a profilt, mert nyilvánvalóan illik a stílusukhoz, 20 éves korukra meg beépítik őket és mindenki happy. Az olaszok meg kinevelnek egy fizikális-taktikus játékosprofilt (általánosságban véve ez passzol is a stílushoz), majd azt mondják rájuk, hogy a fizikumuk és a tapasztalatuk (taktika) nem elég a nagycsapathoz, aztán mennek egyenesen az örvénylő lefolyóba, mire az a néhány szerencsétlen aki kikászálódik ebből és "érett" a nagycsapatra már 26-27 éves, 29 év körül meg jön az, hogy kiöregedő. De ez csak az olaszokkal, Benő esete a legjobb példa erre. Most vagy meg kellene adni az esélyt nekik úgy mint az afrikai/dél-amerikaiaknak vagy átalakítani az utánpótlást (vagy mindkettő).
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-06-30, 22:57

Plusvalenza non e importante, ma e l'unica cosa che conta

zetterberg40, _Tyler, CsT, Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-06-30, 20:26

Mavididi -> Montpellier 6,3 millióért.
4 millió plusvalenza.

és a Félix Correia-Moreno csere is hivatalos a Cityvel: 7,6 millió plusvalenza.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-07-01, 08:11-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2020-06-30, 19:21

Krisz írta:


Ja, rák tudja miért nem. Illetve hogy ennek ellenére Matuidi mit keres itt. Én azért reménykedek benne, hogy Sarri kér majd egy ilyen profilt, elvégre annak idején volt neki Allan, Kante.
Az egész ligára jellemző, hogy az ilyen típusú játékosokat kerülik, a Ligue1 meg a PL csapatok meg szarásig vannak ilyenekkel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: