Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 18:14

CsT írta:
Allan ---> Everton 25M, kár...

Nekünk 50-ért sem adta volna ADL...de ennél többre volt hivatott szerintem.

Romero kölcsönben az Atalantahoz, 16 milliós vásárlási opcióval.

Petike007 and Téjlor89 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 14:19

Allan ---> Everton 25M, kár...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 12:51

Malloy írta:


Ha csak a kezezés a nemzeti csapatban dolgot nézzük, akkor mi van Henryval? Ráadásul ő még meg is úszta, Suarez legalább kiállítás 11-es kapott.

Ugyanaz a kategória, mint Suarezé teljes mértékben. Csak Henrynak ez volt az egyetlen fekete folt a karrierjén.

Tartom, hogy ezek kiemelkedően sportszerűtlen dolgok. Nem véletlen, hogy mindenkinek a fejében van Henry, Suarez es Maradona még ennyi év elteltével is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 12:42

CsT írta:
Nekem a kezezéssel semmi bajom, sportszerűtlen mint bármi más, de nálam nincs olyan alpári szinten mint amikor Pepe összerugdosta a földön fekvő gyereket, vagy amikor Melo széttalpalta a parmai srác arcát vagy pl Koszta köpése.

A chelseanél érzik ezt a mercato dolgot: Very Happy

 Eden Hazard - £143m
 Alvaro Morata - £48.5m
             Total: £191.5m

Timo Werner - £47m
Hakim Ziyech - £36m
Kai Havertz - £62m
Chilwell - £50m
Thiago Silva - Free
Malang Sarr - Free
            Total: £195m

A Chelseanél az eladások eddig is nagyon mentek. Diego Costa 66 millió €, Matic 45, Oscar 60, Schürrle 32, David Luiz 49,5, Mata 45, az alig játszó Aké 22,8. Zoumat két évre kölcsönadták, kerestek rajta több, mint 15 milliót, most meg a keret tagja. Lehet tanulni tőlük, nagy eladóművészek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 12:35

Téjlor89 írta:


Csak annyit tudok mondani, h agree to disagree majdnem mindenben, amit leírtál. Azt a korábbiakban kifejtettem részletesen, hogy miért.

Abban érték egyet egyedül, hogy Keane is egy kiemelkedően és vérlazítóan sportszerűtlen spíler volt.

Azt, meg hogy mennyire sportszerűtlen manus a patkány, szerintem jól tükrözi a négy hónapos eltiltása - ami ha nem tévedek, a foci történetének egyik leghosszabb eltiltása, ami nem doppinghoz, vagy fogadási csaláshoz köthető. Olyan díszes társaságban van, mint Vinnie Jones, vagy Cantona. Nekem ez azt mutatja azért, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Amit azután kapott, hogy  harmadszor is harapott, három különböző csapat mezében. Mellé ott a rasszista balhéja, meg ez a kezezés - ha ezek nem merítik ki a visszatérő suttyó definícióját, akkor nem tudom, mi. Bőven elegett tett ő azért, hogy végérvényesen elkönyvelhessen magamban annak, aminek.

Én nem írtam, hogy egyedül vagy a véleményeddel, csak igazából mióta a Barcaba igazolt, nem csinált semmi megbotránkoztatót, ennek ellenére eléggé rajta ragadtak a régi tulajdonságai. Én sem kedvelem az urut, csak a vele kapcsolatos antipátiát mértékkel kezelem, mert megjavult valamilyen szinten (aztán idejön, és beleharap Manolas kezébe...Very Happy). Ezért nem kezelem (már) visszatérőként. Ettől függetlenül simán lehet, hogy Messi meggyőzi Koemant és Suárezt is a folytatásról, vagy inkább megmondja Koemannak, hogy Suárez marad, és nem kell őt elviselni.

Téjlor89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 12:13

Téjlor89 írta:


Csak annyit tudok mondani, h agree to disagree majdnem mindenben, amit leírtál. Azt a korábbiakban kifejtettem részletesen, hogy miért.

Abban érték egyet egyedül, hogy Keane is egy kiemelkedően és vérlazítóan sportszerűtlen spíler volt.

Azt, meg hogy mennyire sportszerűtlen manus a patkány, szerintem jól tükrözi a négy hónapos eltiltása - ami ha nem tévedek, a foci történetének egyik leghosszabb eltiltása, ami nem doppinghoz, vagy fogadási csaláshoz köthető. Olyan díszes társaságban van, mint Vinnie Jones, vagy Cantona. Nekem ez azt mutatja azért, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Amit azután kapott, hogy harmadszor is harapott, három különböző csapat mezében. Mellé ott a rasszista balhéja, meg ez a kezezés - ha ezek nem merítik ki a visszatérő suttyó definícióját, akkor nem tudom, mi. Bőven elegett tett ő azért, hogy végérvényesen elkönyvelhessen magamban annak, aminek.

Ha csak a kezezés a nemzeti csapatban dolgot nézzük, akkor mi van Henryval? Ráadásul ő még meg is úszta, Suarez legalább kiállítás 11-es kapott.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 11:48

Nekem a kezezéssel semmi bajom, sportszerűtlen mint bármi más, de nálam nincs olyan alpári szinten mint amikor Pepe összerugdosta a földön fekvő gyereket, vagy amikor Melo széttalpalta a parmai srác arcát vagy pl Koszta köpése.

A chelseanél érzik ezt a mercato dolgot: Very Happy

 Eden Hazard - £143m
 Alvaro Morata - £48.5m
             Total: £191.5m

Timo Werner - £47m
Hakim Ziyech - £36m
Kai Havertz - £62m
Chilwell - £50m
Thiago Silva - Free
Malang Sarr - Free
            Total: £195m
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 11:43

Tankcsapda írta:

Na ez a tipikus megbélyegzés. 2014 óta (fenntartom a tévedés jogát) nem volt olyan kirívóan sportszerűtlen cselekedete, mint Chiellini (vagy mások) megharapása. Ő nem egy visszatérően tapló stílust képviselő játékos, inkább sokára iktatta ki a pályafutásából ezt a hozzáállását. Costa visszatérően tapló, akárcsak Balotelli, annyi, hogy ő a felelőtlen viselkedése miatt soha nem tudta kihozni magából a tudása legjavát, ami simán lehetett volna top 10, de minimum top 20 kategória.
Suárez a Barcaba igazolása óta már nem ilyen irritáló, legalábbis nekem semmi nem ugrik be. Azt tudom, hogy iszonyatosan gólérzékeny még mindig.
Amúgy a Ghána elleni kezezés mitől kirívóan sportszerűtlen? Mármint most azon túl, hogy nem lehet kézzel hozzáérni a labdához. Húzta volna vissza a kezét, és legyen 1 percük megszerezni az egyenlítő gólt? Én nagyon szerettem azt a ghánai csapatot, elképesztően jól játszottak, de ha Suárez megtehette, hogy megmenti a csapatát ezzel, akkor ne érjen hozzá kézzel, hogy jaj, ezt a szabályok szerint nem szabad? Mondjuk ha nem ért volna bele, akkor a csapattársai elé állhatott volna, hogy egyenként felpofozzák. Nekem is nagyon magasan van az erkölcsi mércém, de ez nem elfogadhatatlan, mert taktikai szabályszegés volt. Ahogy Valverde esete is, góltól akarta megmenteni a csapatát ugyanúgy, ez ennyi, megkapta a pirosát, kész. Amikor az ellenfél edzője helyesli a tettét, akkor szerintem nincs miről beszélni.
Tudod, mi az elfogadhatatlan szint? Amikor Roy Keane bosszúból Alf-Inge Haaland karrierjének véget vetett. Az azért egy kicsit más szint.

Csak annyit tudok mondani, h agree to disagree majdnem mindenben, amit leírtál. Azt a korábbiakban kifejtettem részletesen, hogy miért.

Abban érték egyet egyedül, hogy Keane is egy kiemelkedően és vérlazítóan sportszerűtlen spíler volt.

Azt, meg hogy mennyire sportszerűtlen manus a patkány, szerintem jól tükrözi a négy hónapos eltiltása - ami ha nem tévedek, a foci történetének egyik leghosszabb eltiltása, ami nem doppinghoz, vagy fogadási csaláshoz köthető. Olyan díszes társaságban van, mint Vinnie Jones, vagy Cantona. Nekem ez azt mutatja azért, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Amit azután kapott, hogy harmadszor is harapott, három különböző csapat mezében. Mellé ott a rasszista balhéja, meg ez a kezezés - ha ezek nem merítik ki a visszatérő suttyó definícióját, akkor nem tudom, mi. Bőven elegett tett ő azért, hogy végérvényesen elkönyvelhessen magamban annak, aminek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 10:51

Téjlor89 írta:
Szerintem meg nem ugyanaz a kettő Smile Az egyiknek semmi köze a labdarúgáshoz. Amit Valverde csinált idén az Atleti ellen, azt is rendkívül  sportszerűtlennek és elfogadhatatlannak tartom, de még mindig nincs Suarez-szinten.

Ahogy Chiellini, Montero, vagy Davids sem. Valóban nem voltak fair play élharcosok és sokszor durvák voltak a pályán, de azért egyik sem volt egy sorozatos harapó. Suarez egy teljesen egyedülálló jelenség. Nálam csak Diego Costa van ezen a szinten.

Na ez a tipikus megbélyegzés. 2014 óta (fenntartom a tévedés jogát) nem volt olyan kirívóan sportszerűtlen cselekedete, mint Chiellini (vagy mások) megharapása. Ő nem egy visszatérően tapló stílust képviselő játékos, inkább sokára iktatta ki a pályafutásából ezt a hozzáállását. Costa visszatérően tapló, akárcsak Balotelli, annyi, hogy ő a felelőtlen viselkedése miatt soha nem tudta kihozni magából a tudása legjavát, ami simán lehetett volna top 10, de minimum top 20 kategória.
Suárez a Barcaba igazolása óta már nem ilyen irritáló, legalábbis nekem semmi nem ugrik be. Azt tudom, hogy iszonyatosan gólérzékeny még mindig.
Amúgy a Ghána elleni kezezés mitől kirívóan sportszerűtlen? Mármint most azon túl, hogy nem lehet kézzel hozzáérni a labdához. Húzta volna vissza a kezét, és legyen 1 percük megszerezni az egyenlítő gólt? Én nagyon szerettem azt a ghánai csapatot, elképesztően jól játszottak, de ha Suárez megtehette, hogy megmenti a csapatát ezzel, akkor ne érjen hozzá kézzel, hogy jaj, ezt a szabályok szerint nem szabad? Mondjuk ha nem ért volna bele, akkor a csapattársai elé állhatott volna, hogy egyenként felpofozzák. Nekem is nagyon magasan van az erkölcsi mércém, de ez nem elfogadhatatlan, mert taktikai szabályszegés volt. Ahogy Valverde esete is, góltól akarta megmenteni a csapatát ugyanúgy, ez ennyi, megkapta a pirosát, kész. Amikor az ellenfél edzője helyesli a tettét, akkor szerintem nincs miről beszélni.
Tudod, mi az elfogadhatatlan szint? Amikor Roy Keane bosszúból Alf-Inge Haaland karrierjének véget vetett. Az azért egy kicsit más szint.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 10:02

Szerintem meg nem ugyanaz a kettő Smile Az egyiknek semmi köze a labdarúgáshoz. Amit Valverde csinált idén az Atleti ellen, azt is rendkívül sportszerűtlennek és elfogadhatatlannak tartom, de még mindig nincs Suarez-szinten.

Ahogy Chiellini, Montero, vagy Davids sem. Valóban nem voltak fair play élharcosok és sokszor durvák voltak a pályán, de azért egyik sem volt egy sorozatos harapó. Suarez egy teljesen egyedülálló jelenség. Nálam csak Diego Costa van ezen a szinten.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 08:56

Kajak Suarez FairPlay bajnok-e a téma. Csapatunk olyan legendákat termelt ki mint Montero Cselló Davids Vidal stb stb...

Ha jön remelem jo lesz. Ha nem jön akkor nem jön. Leszarom a pletykákat. Eddig a legtöbbször az jött akiről egy darab hir nem jelent meg.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 08:27

Téjlor89 írta:


Azért nem ugyanaz a szituáció, mert egy elkésett becsúszás benne van a játékban. Egy szabályos szerelésre irányul(hat) a mozdulat alapból. Az, hogy a fejed fölé nyúlsz és kitolod a labdát a kapu torkából, nincs benne.
Nem, ez teljesen ugyanaz. Nem azt mondtam, hogy megpróbálod szerelni, hanem hogy tudod, hogy csak szabálytalan eszközökkel lehet megállítani. Megteszed? És ha igen akkor ettől te erkölcstelen leszel?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 08:24

Téjlor89 írta:


Azért nem ugyanaz a szituáció, mert egy elkésett becsúszás benne van a játékban. Egy szabályos szerelésre irányul(hat) a mozdulat alapból. Az, hogy a fejed fölé nyúlsz és kitolod a labdát a kapu torkából, nincs benne.

Taktikai szabálytalanság, amiben nem sérül(hetet)t meg senki. A pálya közepén ennek az elkövetését konkrétan ifiben verik bele a kölykökbe - itt most az hogy beakaszt a labdát cipelőnek vagy kézzel kapcsol le egy átadást igazából lényegtelen.

A rasszista téma és a harapás védhetetlen, de konkrétan az a kezezés szvsz zseni, főleg a későbbi kimenetellel.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 08:15

tjunior írta:

Tegyük fel ugyanaz a szituáció, VB negyeddöntő a hosszabbításnak a hosszabbítása, Asamoah Gyan egyedül tör az üres kapura, csak egy egyeneset kell belerúgnia a labdába. Te vagy az utolsó védő csak szabálytalankodva tudod megállítani, lerántod vagy felrúgod. Megállítod?

Azért nem ugyanaz a szituáció, mert egy elkésett becsúszás benne van a játékban. Egy szabályos szerelésre irányul(hat) a mozdulat alapból. Az, hogy a fejed fölé nyúlsz és kitolod a labdát a kapu torkából, nincs benne.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 08:05

Téjlor89 írta:


None taken. Ez teljesen egyéni értékítélet függvénye. Lehet naív vagyok, vagy idealista, de nekem elég   erős az igazságérzetem és a fair playbe vetett hitem. Ami azon a meccsen történt, az mindkettőt brutálisan sérti. Mindez számodra lehet álszenteskedés ettől persze (bár kicsit erős szónak tartom ebben a helyzetben) - más az értékrendünk, semmi gond nincs ezzel.

Az én értékrendem szerint Suarez emberi hulladék. Nem csak a kezezés miatt.
Tegyük fel ugyanaz a szituáció, VB negyeddöntő a hosszabbításnak a hosszabbítása, Asamoah Gyan egyedül tör az üres kapura, csak egy egyeneset kell belerúgnia a labdába. Te vagy az utolsó védő csak szabálytalankodva tudod megállítani, lerántod vagy felrúgod. Megállítod?
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 07:49

tjunior írta:

Volt erről vitám anno az NSOn. No offense, de ez álszenteskedés. Nehogymár egy szándékos kezezés erkölcstelen legyen, szbálytalan igen, amiért megkapta a büntetésést. Suarezzel vannak problémák de ez pont nem az ami miatt kárhoztatni kellene.

None taken. Ez teljesen egyéni értékítélet függvénye. Lehet naív vagyok, vagy idealista, de nekem elég erős az igazságérzetem és a fair playbe vetett hitem. Ami azon a meccsen történt, az mindkettőt brutálisan sérti. Mindez számodra lehet álszenteskedés ettől persze (bár kicsit erős szónak tartom ebben a helyzetben) - más az értékrendünk, semmi gond nincs ezzel.

Az én értékrendem szerint Suarez emberi hulladék. Nem csak a kezezés miatt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 06:41

Téjlor89 írta:


Sportszerűség szempontjából és erkölcsileg is teljesen védhetetlen, aljas húzás volt. Megbukott emberileg nagyon csúnyán ott az én szememben. Lehet, hogy sok más focista ugyanígy tett volna, meg az is lehet, hogy nem. Én ehhez fogható szándékos kezezést sem előtte, sem azóta nem láttam focipályán. A legtöbb játékos fejében meg sem fordul egy hasonló szituációban, hogy kézzel kitolja a labdát, pedig millió ilyen van (főleg szögleteknél a kapufa mellett álló védőknél). Ennek az egysejtűnek meg egy ilyen szintű sportszerűtlenség volt a zsigeri reakciója.

Emellett rasszizmus, három rendbéli harapás, súlyproblémák, 33 év, egy nagyon problémás térd, folyamatos hiszti a csapattársak felé az elmúlt években a pályán és még sorolhatnám. Alkalmi vételnek tűnik egy három éves szerződésen évi 10+ milláért!!!

Remélem, hogy így, hogy Messi marad Barcelonaban, magával tartja a veszett kutyáját is.
Volt erről vitám anno az NSOn. No offense, de ez álszenteskedés. Nehogymár egy szándékos kezezés erkölcstelen legyen, szbálytalan igen, amiért megkapta a büntetésést. Suarezzel vannak problémák de ez pont nem az ami miatt kárhoztatni kellene.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-05, 00:40

Tankcsapda írta:
Valaki írta, hogy Suáreznek a Ghána elleni kezes manővere milyen elfogadhatatlan tett volt. Miért is? Megmentette hazája válogatottját a biztos kieséstől, rengeteg másik focista ugyanígy tett volna. 

Sportszerűség szempontjából és erkölcsileg is teljesen védhetetlen, aljas húzás volt. Megbukott emberileg nagyon csúnyán ott az én szememben. Lehet, hogy sok más focista ugyanígy tett volna, meg az is lehet, hogy nem. Én ehhez fogható szándékos kezezést sem előtte, sem azóta nem láttam focipályán. A legtöbb játékos fejében meg sem fordul egy hasonló szituációban, hogy kézzel kitolja a labdát, pedig millió ilyen van (főleg szögleteknél a kapufa mellett álló védőknél). Ennek az egysejtűnek meg egy ilyen szintű sportszerűtlenség volt a zsigeri reakciója.

Emellett rasszizmus, három rendbéli harapás, súlyproblémák, 33 év, egy nagyon problémás térd, folyamatos hiszti a csapattársak felé az elmúlt években a pályán és még sorolhatnám. Alkalmi vételnek tűnik egy három éves szerződésen évi 10+ milláért!!!

Remélem, hogy így, hogy Messi marad Barcelonaban, magával tartja a veszett kutyáját is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-04, 22:18

Krisz írta:


Attól függ. A Liverpool is Coutinho eladásából maxolta ki a csapatot. Ha megvesszük az árából Pogbat, CR utódját meg wingbackeket akkor nem is olyan hülyeség. Tavaly kurvajó volt, de nehéz beilleszteni egy-egy játékrendszerbe.
Kutinnyó a világ vicce, a másik meg amennyit a bárka fizetett érte. Smile Ekkora mellélövés 5 évente 1 van Smile Jó nyilván 150M-ért eladnám Dibcsit (sőt 100-ért is) de reálisan a mostani helyzetben maximum kb 60-80 millát kapnánk érte, abból meglenne kb Auá + Ken visszahozatala, de kilőnénk az egyetlen olyan spílert akire valami brandet lehet építeni.

Szerintem CF-ben nincs vele baj (okén em ívelgetős focit kell játszani) és AM/SS-ben sincs ha van mögötte kp és nem ilyen Khedira/Ramsey/Matuidi félék.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-04, 20:40

CsT írta:

Én olyat olvastam, hogy ezt Berna és Koszta árából akarjuk. Very Happy

Dibcsi eladása kb a legnagyobb öngól lenne amit idén el lehetne követni. Very Happy

Nem tudom, az érte befolyó összeget okosan is el lehet költeni. Az a baj vele, hogy 26 éves, és még mindig erősen kétséges, hogy a csapat vezére tud-e lenni. A másik gond pedig a két dudás effektus. Ronaldora is szabni kell a taktikát, meg rá is. Csak amíg Ronaldonál az a kérdés, hogy melyik poszton tud 30+ gólt lőni, addig Dybalanál az a kérdés, hogy melyik felállásban van helye. Pirlo eleve kikötötte, hogy nem  A másik gond meg az vele, hogy ha Pirlo pressingelni akar, ő erre nem a legalkalmasabb.

Alapvetően szerintem sem kellene eladni, de ő az a játékos, aki úgy ér sokat, hogy közben pótolható. Bár őszintén szólva kötve hiszem, hogy menni fog. Viszont szerintem ha Suárez jön, akkor Dybala helyére nem szükséges klasszist igazolni, én sokkal inkább Zaniolot igazolnám le. Én most kapásból kinézem a srácból, hogy trequartista, seconda punta, hamis kilences vagy jobbszélső legyen, szóval neki tulajdonképpen nincs olyan formáció, ahol ne lenne helye.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-04, 18:06

CsT írta:

Én olyat olvastam, hogy ezt Berna és Koszta árából akarjuk. Very Happy

Dibcsi eladása kb a legnagyobb öngól lenne amit idén el lehetne követni. Very Happy

Attól függ. A Liverpool is Coutinho eladásából maxolta ki a csapatot. Ha megvesszük az árából Pogbat, CR utódját meg wingbackeket akkor nem is olyan hülyeség. Tavaly kurvajó volt, de nehéz beilleszteni egy-egy játékrendszerbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-04, 17:28

Krisz írta:


Moggi azt orákulumolta be, hogy eladjuk Dybalat és veszünk az árán egy high profile kpt.
Én olyat olvastam, hogy ezt Berna és Koszta árából akarjuk. Very Happy

Dibcsi eladása kb a legnagyobb öngól lenne amit idén el lehetne követni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-04, 14:39

CsT írta:

Persze fel lehet rakni a Dibcsi-Sua,Ronci hármast, de hogy cserélsz bele? Kulu talán jó trequartistának (bár eddig nem játszott ott), Bernát nagyon megégett abban a pozícióban, Kosztát meg csak egy komplett hülye tenné középre (Sarri Very Happy). Ez a felállás 1 meccsre jó lehet, de alapfelállásnak biztosan nem. Sőt talán még b tervnek se...

Közben úgy tűnik, hogy Romero az Atalantáé lesz kölcsön+opció konstrukcióban, 23-25M jöhet belőle, 26-ért vettük (persze a Genoa meg adott 16-ot Stuaniért azt tegyük hozzá Very Happy .)

Moggi azt orákulumolta be, hogy eladjuk Dybalat és veszünk az árán egy high profile kpt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 23:18

Tankcsapda írta:
Valaki írta, hogy Suáreznek a Ghána elleni kezes manővere milyen elfogadhatatlan tett volt. Miért is? Megmentette hazája válogatottját a biztos kieséstől, rengeteg másik focista ugyanígy tett volna. A harapósságát meg remélhetőleg nem szó szerint fogja megmutatni, bár igazából ezek már elég régi sztorik. Suárez azért egy másik szint, mint Piggy, szerintem még mindig benne van a top 5-ben. Illetve csak lehet, mert a sérülése előtt a bajnokságban 17 meccsen 11 gólt lőtt, ez azért egy Messi mellett elég jó teljesítmény, szerintem a karantén utáni időszakot kezeljük mértékkel. Simán össze lehet rakni a Dybala-Ronaldo-Suárez triót, mármint persze csak úgy, hogy Dybala trequartistat játszana. Öt évvel korábban meg lehetett volna oldani, hogy Suárez szélről induljon, ez mondjuk már nincs meg benne.

Ettől függetlenül csak félig-meddig örülnék neki. Nyilván nem túl előnyös, hogy benne van a korban, de eddig a Pjanic-Arthur és a Matuidi-McKennie csere alapján a fiatalítást egyértelmű célként megjelölték, az nem baj, ha rutinos játékos is jön. Viszont Kean miatt annyira nem örülök, mert szerintem őt vissza kellene hozni, és valahogy meg kellene győzni Ramseyt is az Evertonba távozásról úgy, ahogy Arthurt sikerült a Barcas búcsúra. Suárez mellett szerintem sok esélye nem lenne a kezdőbe kerüléshez, míg Dzekoval tudnának harcolni, és talán a két ászunk mellé nem kell még egy ilyen nagy név.
Persze fel lehet rakni a Dibcsi-Sua,Ronci hármast, de hogy cserélsz bele? Kulu talán jó trequartistának (bár eddig nem játszott ott), Bernát nagyon megégett abban a pozícióban, Kosztát meg csak egy komplett hülye tenné középre (Sarri Very Happy). Ez a felállás 1 meccsre jó lehet, de alapfelállásnak biztosan nem. Sőt talán még b tervnek se...

Közben úgy tűnik, hogy Romero az Atalantáé lesz kölcsön+opció konstrukcióban, 23-25M jöhet belőle, 26-ért vettük (persze a Genoa meg adott 16-ot Stuaniért azt tegyük hozzá Very Happy .)
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 21:10

Valaki írta, hogy Suáreznek a Ghána elleni kezes manővere milyen elfogadhatatlan tett volt. Miért is? Megmentette hazája válogatottját a biztos kieséstől, rengeteg másik focista ugyanígy tett volna. A harapósságát meg remélhetőleg nem szó szerint fogja megmutatni, bár igazából ezek már elég régi sztorik. Suárez azért egy másik szint, mint Piggy, szerintem még mindig benne van a top 5-ben. Illetve csak lehet, mert a sérülése előtt a bajnokságban 17 meccsen 11 gólt lőtt, ez azért egy Messi mellett elég jó teljesítmény, szerintem a karantén utáni időszakot kezeljük mértékkel. Simán össze lehet rakni a Dybala-Ronaldo-Suárez triót, mármint persze csak úgy, hogy Dybala trequartistat játszana. Öt évvel korábban meg lehetett volna oldani, hogy Suárez szélről induljon, ez mondjuk már nincs meg benne.

Ettől függetlenül csak félig-meddig örülnék neki. Nyilván nem túl előnyös, hogy benne van a korban, de eddig a Pjanic-Arthur és a Matuidi-McKennie csere alapján a fiatalítást egyértelmű célként megjelölték, az nem baj, ha rutinos játékos is jön. Viszont Kean miatt annyira nem örülök, mert szerintem őt vissza kellene hozni, és valahogy meg kellene győzni Ramseyt is az Evertonba távozásról úgy, ahogy Arthurt sikerült a Barcas búcsúra. Suárez mellett szerintem sok esélye nem lenne a kezdőbe kerüléshez, míg Dzekoval tudnának harcolni, és talán a két ászunk mellé nem kell még egy ilyen nagy név.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 14:35

"Juventus had proposed a swap deal which included Pjanic to Chelsea that the English club did not take into consideration. Paratici never called me for this. Would he have gone to Juve with Sarri? I think so."

- Mondá Jorginho ügynöke.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 14:26

CsT írta:

Ha simán eladjuk Kancát egy szavam se lenne, mert fegyelmezetlen, rossz helyre dobta a likeokat stb...de kaptuk érte Danilot, aki 30 közeli, jóval több a fizuja mint amilyen a teljesítményéhez passzolna, a kezdőbe kevés, a padozáshoz meg kicsit sokat keres, és (főleg) foglal egy helyet a keretben, így ameddig itt van nem tudunk helyette igazolni mondjuk egy fiatalt aki 2 év múlva átvenné puli helyét, hanem majd 2 év múlva kifut puli, Danilot meg engedhetjük el megint ingyen és itt leszünk RB nélkül (majd vehetünk egyet 50M-ért). Ez egy nagyon rossz konstrukció és sajnos az LB poszt dettó ugyanez hacsak nem cseréljük le DS-t mondjuk Pellegrinire, akiből esetleg lehet valamikor kezdő.

Az a baj ezekben a csereüzletekben mindig mi vagyunk az underdog-ok, a citynek kellett kanca, nekünk nem Danilo, de ránksózták...kb ugyanez a szitu a Pjanci/Artúr és a Spina/Pellegrini cserében is.

Persze a könyvekben szebben mutat, de ha mindig kapunk mellé egy túlfizetett középszert annak előbb-utóbb nem lesz jó vége.

Az ilyen Kanca esetekkel az a gond, hogy ahhoz túl high profile, hogy 3. számú csere legyen, mint DS, ha jól emlékszem a fizetése is húzós volt, viszont kellett egy védekezni tudó RB. Innentől kissé meg voltunk lőve. Ami a selejt lepasszolása részt illeti, a Chelsea és társai azt hiszem ilyenkor kölcsön + opcióval szoktak operálni, viszont nekünk gondolom nem volt elfekvőben annyi, hogy egy normális helyettest szerváljunk (kölcsön+opcióból sok lóvé nem folyt volna be), illetve nyilván a plusvalenza volt a fő szempont.
Ez van ha a könyvelők szabják az irányt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 13:35

Krisz írta:


Továbbra sem értem hogy ezek a megjegyzések miért Paraticire vannak kihegyezve.

Lehet hogy elsődlegesen a kukázás volt a szempont, de a kukázható játékosok közül csak olyanokat választottunk, akik illetek a pressingelős birtoklós (passer) játékhoz, ami az Allegri féle reaktív játék ellentéte (ő kb egyedül akkor nyomott intenzív pressinget amikor egy visszavágón meg kellett fordítani az eredményt, vagy ha a végtelen buzizás közben beszoptunk egy gólt és a fennmaradó 5 percben kellett valamit alkotni). Agnelli lenyilatkozta hogy ettől a játéktól akarunk átváltani a birtoklós, presszingelős "szépjáték" stílusra. Ehhez pedig illenek a kukázott passer celpontok és Sarri is (ha másban nem is). Lehet hogy már rég tárgyalásban voltunk mielőtt képbe került Sarri, lehet nem, lófaszt sem tudnak a megmondóember bohócok vagy a firkászok - ezek konkrétan a Saul Goodman video production szintű profizmust képviselik, egyszer amikor Milanoban jártam pont végignéztem Di Marzio egyik élő video bejelentkezését a kanálisok mellett, egy az egyben Better Caul Saul volt. Szvsz millió játékossal tárgyalunk egyszerre valamilyen szinten aztán ahogy éppen alakulnak a dolgok aszerint komolyodnak a tárgyalások a helyzetnek megfelelő célpontokkal.

A nagy különbség a Malac és Suarez között, hogy a Malac a legkisebb nyomás alatt összeomlik, Suarez pedig kést ránt és kettéharapja a torkod, a Bayernnek lőtt gólja speciel mestermunka volt. Én nem kétlem hogy jól fog teljesíteni, az védhető, az nálam is csubakka, hogy ebbe a mostani projektbe hogy passzol bele.

Danilo megint csak nem Paratici lieblingje, egyszerűen plusvalenza és egy improvement a fegyelmezett védekezésre alkalmatlan Cancelohoz képest. Eladni meg azért nem adja el, mert senkinek nem kell, a könyvekben pedig hatalmasat bukunk ha elkótyavetyéljük. Egyébként egy okos rotációval szerintem cserének nem rossz, csak úgy kell időzíteni, hogy Cuadrado kapja a komolyabb meccseket.
Ha simán eladjuk Kancát egy szavam se lenne, mert fegyelmezetlen, rossz helyre dobta a likeokat stb...de kaptuk érte Danilot, aki 30 közeli, jóval több a fizuja mint amilyen a teljesítményéhez passzolna, a kezdőbe kevés, a padozáshoz meg kicsit sokat keres, és (főleg) foglal egy helyet a keretben, így ameddig itt van nem tudunk helyette igazolni mondjuk egy fiatalt aki 2 év múlva átvenné puli helyét, hanem majd 2 év múlva kifut puli, Danilot meg engedhetjük el megint ingyen és itt leszünk RB nélkül (majd vehetünk egyet 50M-ért). Ez egy nagyon rossz konstrukció és sajnos az LB poszt dettó ugyanez hacsak nem cseréljük le DS-t mondjuk Pellegrinire, akiből esetleg lehet valamikor kezdő.

Az a baj ezekben a csereüzletekben mindig mi vagyunk az underdog-ok, a citynek kellett kanca, nekünk nem Danilo, de ránksózták...kb ugyanez a szitu a Pjanci/Artúr és a Spina/Pellegrini cserében is.

Persze a könyvekben szebben mutat, de ha mindig kapunk mellé egy túlfizetett középszert annak előbb-utóbb nem lesz jó vége.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 11:52

CsT írta:

Ezt már egyszer beszéltük, de Ramsey és Rabbi idejövetele már jóval a bagós érkezése előtt  nyílt titok volt, tehát nem hiszem, hogy neki lettek igazolva és keresőbe se a passer rubrika volt beikszelve hanem a free. Very Happy

Az nagyon beszédes, hogy q-man a köszönés után kb egyből ki is baszta a kis bennszülöttet a keretből, hogy Pirló pont őt kérte volna azt eléggé kétlem, igazából ő egy suttyó Higuain, de nagyjából hasonló stílusúak, így nekem ez csubakka, mert ha érkezik egy bólya vagy egy kifejezetten gyors csatár akkor nyilvánvaló, hogy más típust keresünk. De ha mondjuk fele fizuért jönne, akkor is azt mondanám, hogy oké, hátha beválik mint az apacs aki konkrétan vissza akart már vonulni.

Azt viszont erősen remélem, hogyha jön akkor Pirlonak lesz egy olyan rendszere (is) amelyben elférnek együtt Dybalával a pályán mert ha egyikük mindig csere lesz az geci nagy luxus. 4-2-3-1-et nem lehet Roncival a szélen játszani, a 4-3-3-ban meg Dybalával a szélen nehézkes, ha meg szélső nélküli formációt választanánk, akkor hova tesszük Kosztát meg Kulut? Bár a svéd lehet trequatistában is eljátszana.

A szélsővédő posztnál viszont nagy a csend, akár érkezők akár távozók szempontjából. Nyilván Danilót nem adjuk el mert az megint csak Paraticire vetne rossz fényt, hogy a plusvalenza mellett hozott egy komoly meccsen használhatatlan játékost. Egyelőre arról sem nagyon esik szó, hogy Pellegrini marad-e, gondolom szundi megnézni pár edzésen, hogy elég szőrös-e a töke a Juvéhoz.

Továbbra sem értem hogy ezek a megjegyzések miért Paraticire vannak kihegyezve.

Lehet hogy elsődlegesen a kukázás volt a szempont, de a kukázható játékosok közül csak olyanokat választottunk, akik illetek a pressingelős birtoklós (passer) játékhoz, ami az Allegri féle reaktív játék ellentéte (ő kb egyedül akkor nyomott intenzív pressinget amikor egy visszavágón meg kellett fordítani az eredményt, vagy ha a végtelen buzizás közben beszoptunk egy gólt és a fennmaradó 5 percben kellett valamit alkotni). Agnelli lenyilatkozta hogy ettől a játéktól akarunk átváltani a birtoklós, presszingelős "szépjáték" stílusra. Ehhez pedig illenek a kukázott passer celpontok és Sarri is (ha másban nem is). Lehet hogy már rég tárgyalásban voltunk mielőtt képbe került Sarri, lehet nem, lófaszt sem tudnak a megmondóember bohócok vagy a firkászok - ezek konkrétan a Saul Goodman video production szintű profizmust képviselik, egyszer amikor Milanoban jártam pont végignéztem Di Marzio egyik élő video bejelentkezését a kanálisok mellett, egy az egyben Better Caul Saul volt. Szvsz millió játékossal tárgyalunk egyszerre valamilyen szinten aztán ahogy éppen alakulnak a dolgok aszerint komolyodnak a tárgyalások a helyzetnek megfelelő célpontokkal.

A nagy különbség a Malac és Suarez között, hogy a Malac a legkisebb nyomás alatt összeomlik, Suarez pedig kést ránt és kettéharapja a torkod, a Bayernnek lőtt gólja speciel mestermunka volt. Én nem kétlem hogy jól fog teljesíteni, az védhető, az nálam is csubakka, hogy ebbe a mostani projektbe hogy passzol bele.

Danilo megint csak nem Paratici lieblingje, egyszerűen plusvalenza és egy improvement a fegyelmezett védekezésre alkalmatlan Cancelohoz képest. Eladni meg azért nem adja el, mert senkinek nem kell, a könyvekben pedig hatalmasat bukunk ha elkótyavetyéljük. Egyébként egy okos rotációval szerintem cserének nem rossz, csak úgy kell időzíteni, hogy Cuadrado kapja a komolyabb meccseket.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 09:02

Krisz írta:


Szerintem csak más a koncepció. Papíron amúgy a bagósnál is látszott mi a koncepció, mert a középpályára passereket vettünk neki. Ramsey abban az évben európai toplistás volt tamadóharmadban szerzett labdákban. Aztán sérülések, öltözői ellentét és lett ami lett - nyilván ez is a bagós sara, de ha nem veszti el az öltözőt akkor még akár össze is rakhatta volna a csapatot. Ami az erőcsatárt illeti az nem feltétlenül csak a colos bólyát jelenti, az ívelgetéseken kívül egyébként Suarez minden más aspektust tudja szállítani.
Azt amúgy Pirlo szájából nem hallottam, hogy erőcsatárt akar. Ezen a ponton ez csak pletyka, a firkászok találgatnak, edzői karrier nélkül senki nem tudja mit akar pontosan játszani, majd szezon közben kiderül mennyire igazoltunk a kedvére.

Annyira nem örülök a kis suttyónak, de nem egy Amaurit igazoltunk.

Ken ezután lenne csak igazán csubakka, mert hova rakjuk? 3. csatárként Dybala és Suarez mögött mennyit játszana?
Ezt már egyszer beszéltük, de Ramsey és Rabbi idejövetele már jóval a bagós érkezése előtt  nyílt titok volt, tehát nem hiszem, hogy neki lettek igazolva és keresőbe se a passer rubrika volt beikszelve hanem a free. Very Happy

Az nagyon beszédes, hogy q-man a köszönés után kb egyből ki is baszta a kis bennszülöttet a keretből, hogy Pirló pont őt kérte volna azt eléggé kétlem, igazából ő egy suttyó Higuain, de nagyjából hasonló stílusúak, így nekem ez csubakka, mert ha érkezik egy bólya vagy egy kifejezetten gyors csatár akkor nyilvánvaló, hogy más típust keresünk. De ha mondjuk fele fizuért jönne, akkor is azt mondanám, hogy oké, hátha beválik mint az apacs aki konkrétan vissza akart már vonulni.

Azt viszont erősen remélem, hogyha jön akkor Pirlonak lesz egy olyan rendszere (is) amelyben elférnek együtt Dybalával a pályán mert ha egyikük mindig csere lesz az geci nagy luxus. 4-2-3-1-et nem lehet Roncival a szélen játszani, a 4-3-3-ban meg Dybalával a szélen nehézkes, ha meg szélső nélküli formációt választanánk, akkor hova tesszük Kosztát meg Kulut? Bár a svéd lehet trequatistában is eljátszana.

A szélsővédő posztnál viszont nagy a csend, akár érkezők akár távozók szempontjából. Nyilván Danilót nem adjuk el mert az megint csak Paraticire vetne rossz fényt, hogy a plusvalenza mellett hozott egy komoly meccsen használhatatlan játékost. Egyelőre arról sem nagyon esik szó, hogy Pellegrini marad-e, gondolom szundi megnézni pár edzésen, hogy elég szőrös-e a töke a Juvéhoz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2020-09-03, 09:01

Petike007 írta:


8 középpályással fogunk játszani es 6 csatarral
Jelenleg 6 középpályásunk van Kebabbal és Ramzivel együtt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: