Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-26, 15:38

@Krisz wrote:

Nem értem, hogy miért Paraticit, Nedvedet vagy Sarrit veszed elő, miközben ez Agnelli szemétdombja. Ha valakit okolni kell akkor az ő. Az 100 hogy ő szabja meg az irányt, de személy szerint én abban is biztos vagyok, hogy a kezdőcsapat körüli dolgokban az ő jóváhagyása is szükséges.

A 90es éveknek vége, ha nem vérprofi üzletemberként szervezed a klubot és hozol döntéseket, akkor elvesztél. Egy cég vagy a megszűnés felé tart vagy növekszik. Vagy a top3ra törekszünk vagy csinálunk magunkból egy Laziot és hozzászokhatunk ahhoz, hogy egy szuperkupa győzelem az évtized egyik legnagyobb teljesítménye. Én kötve hiszem, hogy ne akartuk volna elpasszolni Mariot nyáron, mivel Sarrinak alapjáraton nem kellett. Feltételezem, hogy a mostani 6 millás fizetésével senkinek nem kellett, vagy olyan klubok jelentkeztek érte ahova ő nem akart menni. Szóval kockáztatott, hátha be fog férni mégis, ha mégsem, akkor 33 évesen gyakorlatilag mindent megnyerve inkább felveszi a 6 milláját és elücsörög a lelátón. A klub meg vagy bepucsít a játékosnak és a saját teljesítményét és presztízsét kockáztatja (ez egyébként pont ellentétes a csak a győzelem számít identitással) vagy nem hagyja magát, bevállal egy kis PR szopórollert és kivág 6 millát az ablakon. Ezzel az utóbbival pont azt építjük amit Marottánál állandóan hiányoltunk, hogy a játékos egyetlen rinyájára ne csicskuljunk be és adjuk el szarérhugyér.

Szerintem sokkal szarabb lett volna még Bernátnál is. Allegrinél 10-20%kal gyengébben passzolt mint a csapat, erre a játékra alkalmatlan lett volna. Esetleg arra lett volna jó, hogy amikor már minden mindegy és ívelgetünk (csinált Sarri ilyet egyáltalán idén?) akkor bejön 5-10 percre. Ha megtartjuk erre akkor szerinted nem úgy viselkedne mint Can? Egyébként ha a piaci értéke Cannak annyi lenne mint Marionak akkor ő se lenne keretben, viszont érté pénzt lehet még kapni vagy lehet valami játékost bizniszelni.

Nem vagyok abban olyan biztos, hogy a játékosakarat-központú gondolkodás olyan rossz volt, főleg a mostani állapotokat nézve. Mondjuk lehet, hogy akkor Sandro már nem lenne a klubnál, mert legalább 2 évig sulykolta a média az eladását, és szerintem volt is alapja. Azt meg szintén nem tartom jónak, ha egy klubelnök bele akar szólni a kezdőcsapat kialakításába. Ezért volt nagyon jó Marrotta. Ő képviselte a vezetőségből a player policyt, Agnelli háttérben maradt, le voltak osztva a hatáskörök. Nekem azzal volt bajom (amit bizonyos szempontból te is írtál), hogy elengedtünk játékosokat annak ellenére, hogy lett volna bevétel az eladásából. Llorente, Dani Alves, két kapásból nehezen érthető ingyen transzfer. Oké, nem lett volna túl sok bevétel, mert 10 milla fölött ketten együtt alig lettek volna, de attól még számított az a pár millió is. A nagy különbség az, hogy Mandzukicnál eleve várható volt, hogy ha nem számol vele Sarri, akkor elengedhettük volna ingyen akár már nyáron is, mert később sem lett volna (most már feltételezni sem kell) bevétel az eladásából. Nem hiszem, hogy ingyen ne tudtuk volna elpasszolni olyan klubnak, aki a 6 millás fizetését vagy annak nagyon jelentős részét ne tudta volna állni. Lehet, hogy kockáztatott, de nem hiszem, hogy ha konkrétan ki lett volna adva az útja, akkor ne kapálózott volna a távozása érdekében.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-26, 15:34

Szerintem ezek a játékosokkal kapcsolatos problémák visszavezethetők az értékelhetetlen utánpótlás-nevelésünkre. Mandzsut azért tartottuk meg érzésem szerint, mert mi van, ha lesérül egyszerre Ronci és Higany, ugyanígy Can is magyarázható azzal, hogy Khedira, Ramsey időzített bomba a középpályán, Pjanics és Mátyás pedig ilyen meccsterhelés mellett szintén megsérülhet szinte bármikor. Ha lenne minden csapatrészben legalább egy olyan primavera játékosunk, akit bátran be lehet dobni egy olasz középcsapat ellen akár a kezdőbe is, akkor ezekre a vész-pótpótemberekre nem lenne szükség csillagászati fizukkal.

Ehhez persze sokat kell tervezni, akár évtizedekkel előre. Ez nem az utánpótlásnál kezdődik, az egész klub identitását kéne végre meghatározni és elindulni egy úton. Ez az, ami még mindig nem látszik tisztán számomra, hiába emelkedett az olasz futball csúcsára a Juve az elmúlt évtizedben. Szerintem pont a szolid identitás tesz BL-győztessé relatíve gyakran olyan csapatokat, mint a Real, Barca, Bayern vagy Pool, és ezért nem ér oda soha egy PSG, City (és Juventus?). Nálunk Cardiffban tört meg valami, ott letértünk az útról, és sajnos fogalmam sincs, hogy mi a koncepció a fejlődésre azon kívül, hogy mindenkit is megveszünk kilóra.

Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-26, 14:54

@vektra wrote:
Mario éppen úgy sáros ebben az egészben, mint a klub! Ha akart volna, már nyáron elmegy egy európai bajnokságba, de valószínűleg ahová kellett volna oda nem akart igazolni, mostanra meg csak ez a lehetőség maradt! Nem gondolom, hogy minden ilyen esetben csak a vezetőség a hibás!
 azt még hozzátenném, hogy az utóbbi 2 évben egyre kevésbé szeretem a csapatot, sok az olyan játékos akiért nem tudok rajongani, és hát a játékunk sem túl szemet gyönyörködtető! Nekem a csúcs minden tekintetben Allegri első 2 éve volt azóta inkább lefelé megyünk...
Kérdés, mit közöltek Marioval. Can elmondta, ha mondták volna, hogy kimarad a BL keretből, akkor lelép, ajánlata is volt, ennek ellenére (elmondása szerint) Paratici maradásra biztatta...Manzsu szerintem hasonló cipőben járhatott, a felkészülési meccseken játszott (tehát nem valószínű, hogy Sarrinak nem kellett ellenben pl Kancával.). Szerintem ha nyár elején közlik vele, akkor eligazol, sőt még pénzt is kapunk érte. Ez lett volna a profi megoldás emberileg, anyagilag, mindenhogy.
Back to top Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-26, 08:05

Mario éppen úgy sáros ebben az egészben, mint a klub! Ha akart volna, már nyáron elmegy egy európai bajnokságba, de valószínűleg ahová kellett volna oda nem akart igazolni, mostanra meg csak ez a lehetőség maradt! Nem gondolom, hogy minden ilyen esetben csak a vezetőség a hibás!
 azt még hozzátenném, hogy az utóbbi 2 évben egyre kevésbé szeretem a csapatot, sok az olyan játékos akiért nem tudok rajongani, és hát a játékunk sem túl szemet gyönyörködtető! Nekem a csúcs minden tekintetben Allegri első 2 éve volt azóta inkább lefelé megyünk...
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-26, 05:03

@CsT wrote:
Bevásárlóközpont - Page 8 80502039_2737921802962404_5403887350285598720_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=cgy7npuRCjQAQlFH0aC7h0qpt44Wkd0yA91m7MOrhbE5vA2ucnAYb7GGQ&_nc_ht=scontent.fbud5-1

A kobra legalább korrekt volt, akire nem számítottunk annak a szemébe mondta, azzal soha nem volt gondom, ha egy klubért sokat tett játékost útjára engedtünk ingyen (Trez, Camo,Marcsi) inkább azzal, hogy néhány senkiházit is elengedtünk ingyen (Dani Alves). De egy klubért mindig harcoló, kiálló játékost tényleg nem ezt érdemelte...Paratici egy ócska kis gecinek tűnik, aki a saját kis manager játéka érdekében átgázol mindenkin.  A Can story is ugyanez (persze ő vajmi keveset tett a klubért, ezért nem fájlaljuk annyira, de nyáron esetleg belőle kellett volna plusvalenzát csinálni, nem Keanből meg Spinából).

Sőt ha abból indulunk ki, hogy a szezon 90%-ban a 4-3-1-2-őt fogjuk játszani abban még helye is lett volna Manzsunak, egy jó cserecsatár szerepkörben (több értelme lett volna meghagyni őt Ronci/Malac cseréjének mint Bernátot/Kosztát próbálgatni középen).

Morálisan egy csicska klub lettünk, aki a riválisához igazoló majd onnan visszakullogó emberből kapitányt csinál, a tavalyi ősz legjobbjával meg kutyaként bánunk.

De majd a tavasz sok mindenre választ ad, őszintén remélem ha nem emeljük fel a Bl serleget, sőt esetleg a scudettót sem mi nyerjük akkor a Paratici/Nedved/Sarri hármasnak meg lesz mutatva, hogy merre kell kifáradni.

Nem értem, hogy miért Paraticit, Nedvedet vagy Sarrit veszed elő, miközben ez Agnelli szemétdombja. Ha valakit okolni kell akkor az ő. Az 100 hogy ő szabja meg az irányt, de személy szerint én abban is biztos vagyok, hogy a kezdőcsapat körüli dolgokban az ő jóváhagyása is szükséges.

A 90es éveknek vége, ha nem vérprofi üzletemberként szervezed a klubot és hozol döntéseket, akkor elvesztél. Egy cég vagy a megszűnés felé tart vagy növekszik. Vagy a top3ra törekszünk vagy csinálunk magunkból egy Laziot és hozzászokhatunk ahhoz, hogy egy szuperkupa győzelem az évtized egyik legnagyobb teljesítménye. Én kötve hiszem, hogy ne akartuk volna elpasszolni Mariot nyáron, mivel Sarrinak alapjáraton nem kellett. Feltételezem, hogy a mostani 6 millás fizetésével senkinek nem kellett, vagy olyan klubok jelentkeztek érte ahova ő nem akart menni. Szóval kockáztatott, hátha be fog férni mégis, ha mégsem, akkor 33 évesen gyakorlatilag mindent megnyerve inkább felveszi a 6 milláját és elücsörög a lelátón. A klub meg vagy bepucsít a játékosnak és a saját teljesítményét és presztízsét kockáztatja (ez egyébként pont ellentétes a csak a győzelem számít identitással) vagy nem hagyja magát, bevállal egy kis PR szopórollert és kivág 6 millát az ablakon. Ezzel az utóbbival pont azt építjük amit Marottánál állandóan hiányoltunk, hogy a játékos egyetlen rinyájára ne csicskuljunk be és adjuk el szarérhugyér.

Szerintem sokkal szarabb lett volna még Bernátnál is. Allegrinél 10-20%kal gyengébben passzolt mint a csapat, erre a játékra alkalmatlan lett volna. Esetleg arra lett volna jó, hogy amikor már minden mindegy és ívelgetünk (csinált Sarri ilyet egyáltalán idén?) akkor bejön 5-10 percre. Ha megtartjuk erre akkor szerinted nem úgy viselkedne mint Can? Egyébként ha a piaci értéke Cannak annyi lenne mint Marionak akkor ő se lenne keretben, viszont érté pénzt lehet még kapni vagy lehet valami játékost bizniszelni.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-25, 21:19

@CsT wrote:

A kobra legalább korrekt volt, akire nem számítottunk annak a szemébe mondta, azzal soha nem volt gondom, ha egy klubért sokat tett játékost útjára engedtünk ingyen (Trez, Camo,Marcsi) inkább azzal, hogy néhány senkiházit is elengedtünk ingyen (Dani Alves). De egy klubért mindig harcoló, kiálló játékost tényleg nem ezt érdemelte...Paratici egy ócska kis gecinek tűnik, aki a saját kis manager játéka érdekében átgázol mindenkin.  A Can story is ugyanez (persze ő vajmi keveset tett a klubért, ezért nem fájlaljuk annyira, de nyáron esetleg belőle kellett volna plusvalenzát csinálni, nem Keanből meg Spinából).

Sőt ha abból indulunk ki, hogy a szezon 90%-ban a 4-3-1-2-őt fogjuk játszani abban még helye is lett volna Manzsunak, egy jó cserecsatár szerepkörben (több értelme lett volna meghagyni őt Ronci/Malac cseréjének mint Bernátot/Kosztát próbálgatni középen).

Morálisan egy csicska klub lettünk, aki a riválisához igazoló majd onnan visszakullogó emberből kapitányt csinál, a tavalyi ősz legjobbjával meg kutyaként bánunk.

De majd a tavasz sok mindenre választ ad, őszintén remélem ha nem emeljük fel a Bl serleget, sőt esetleg a scudettót sem mi nyerjük akkor a Paratici/Nedved/Sarri hármasnak meg lesz mutatva, hogy merre kell kifáradni.

Sarri eddig fél szezont tudott le, a megítélését azért nem kellene ennyire kategorikusan negatívan értékelni, pláne, hogy nincs miért. Mit vártunk tőle? Hogy az első meccstől kezdve sziporkázó játékkal biztosan verünk mindenkit? Megvolt ez a vélemény már az elejétől kezdve, tegyük hozzá, nem mintha Allegrit ne szapulták volna sokan az érkezését követően, de pont a Mister példájából kiindulva lehetnél kicsit türelmesebb Sarrival. Nincs könnyebb dolga, mint a két elődnek, sőt, sokkal nehezebb a helyzete. Conte akkor érkezett, amikor a többi csapat is billegett, és irtózatos mélyponton volt az olasz foci. Amikor Allegri jött, addigra az ellenfeleket sikerült nagy távolsággal lehagyni az építkezésben. Sarri nyitó szezonjára viszont érkezett egy komoly rivális, amelyik rövid távon (és később akár hosszú távon is) sikeres projektet indított meg.
Ha nézünk egy kis statisztikát, Conte első szezonjában a bajnokságban 17 forduló alatt 37, Allegri kezdésekor 40 pontot gyűjtött a csapat. Sarrinál 42 pontot szedtünk össze eddig. Ennél többet a Conte-Allegri érában csak Conte és Allegri leköszönő éveiben sikerült szerezni. A BL-ben meg ilyen sima továbbjutást szerintem nagyon régen sikerült összehozni, erre nem kerestem vissza, ott a csapat rendkívül koncentráltan játszott, a moszkvai meccsek voltak neccesebbek, illetve Madridban körülbelül 20 percnyi játék majdnem elég volt a győzelemhez, és azt érzem, hogy most a BL prioritás lesz, pláne, hogy elvileg kaptunk egy ajándékkört, mert azért a Lyont kérdés nélkül le kell győzni. Sarri munkássága szerintem egyelőre pozitív, persze a sikeresség egyelőre kérdéses, és nem tudni, hogy megoldja-e a csapat tavaszra hangolását, de ezt egy nyitó szezonos edzőnél eleve nem lehet megjósolni.
A morális részével egyetértek. Szemétség volt Mandzukic leépítése, akárcsak Can kihagyása, és talán csak utólag okos az ember, de simán el lehetett volna engedni őket nyáron, mivel Sarri filozófiájába eleve nem illenek. Mandzut külön sajnálom, mert nagy kedvencem volt a csapatban, azt a mentalitást nem lehet utánozni. És igen, Spinazzola és Kean megtartása lett volna a logikus, akkor Sarrinak nem kellett volna a BL-keret összeállításán tipródni. Higuaín, Caldara, Benatia szintén elég szemét módon lettek elküldve, de Asamoahnál is fennáll ez a kérdés függetlenül attól, hova ment. Én azért nem orroltam meg a ghánaira, mert hosszú szezonokat töltött a csapatnál, a sérülései ellenére keményen küzdött, kontinenstornát mondott le a rendelkezésre állás érdekében. Allegrinél szintén felmerülhetett a kérdés, viszont szerintem az ő lecserélése időszerű volt. Szóval Paraticivel, vagy inkább a klub új filozófiájával én sem vagyok elégedett, az olasz vonal kihalóban, az igazoláspolitikánk kevésbé tudatos, mióta Marrotta háttérbe szorult, remélhetőleg észbe kapnak Agnelliék.
A Bonuccis résszel viszont nem értek egyet, Chiellini kiesése és Buffon cserealanyisága fényében rajta kívül nincs más alkalmas ember a szerepre. Lehetne Ronaldo, de ő 2018 nyarán érkezett, nincs elég ideje a klubnál a csapatkapitányi szerephez (és dicséretes, hogy ezt ő is így gondolja). Tette korábban, amit tett, ettől függetlenül a 2011-es csapatból csak ő, Buffon és Chiellini maradtak.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-25, 19:44

Bevásárlóközpont - Page 8 80502039_2737921802962404_5403887350285598720_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=cgy7npuRCjQAQlFH0aC7h0qpt44Wkd0yA91m7MOrhbE5vA2ucnAYb7GGQ&_nc_ht=scontent.fbud5-1

Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-25, 18:38

Elköszönt Mario 😪 Megköszönte Marottának meg Allegrinek (a vezetőség többi tagjának nem...)
Rohadt sokat köszönhet neki a klub. Méltatlan az egész. Kezdem egyre távolabb érezni magamtól a Juventust, és amit képvisel.
Tényleg jobb volt szimpatikus outsidernek lenni mint Top3 klubnak.
Back to top Go down
simoon
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-25, 09:12

@LeRoi10 wrote:

Egyre több helyen írják, hogy ingyé' ment el.... ingyé'..... WTF? de tényleg....
ahogy idén viselkedtünk vele, az elengedés a minimum
sajnálom ezt a méltatlan végjátékot
Back to top Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-24, 23:52

@CsT wrote:
Mandzsu offisöl. Sok sikert! Paratici te meg gebedj meg....
Egyre több helyen írják, hogy ingyé' ment el.... ingyé'..... WTF? de tényleg....
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-24, 23:49

Mandzsu offisöl. Sok sikert! Paratici te meg gebedj meg....
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-22, 20:05

@Malloy wrote:
Kimondhatatlanul szomorú vagyok Mandzukic helyzete miatt.
Most úgy néz ki tényleg Qatarba igazol! (Krisz majd egy közös képet csináljátok). Nem ezt érdemelte a Juventustól. Nagyon nem.
A lényeg, hogy Khedira,Can, Matuidi vagy De Sciglio itt van...
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-22, 10:12

Kimondhatatlanul szomorú vagyok Mandzukic helyzete miatt.
Most úgy néz ki tényleg Qatarba igazol! (Krisz majd egy közös képet csináljátok). Nem ezt érdemelte a Juventustól. Nagyon nem.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-09, 20:52

@Krisz wrote:

CR és a Malac szerződése is 2021ben jár le. Feltételezem, hogy CR vagy visszavonul vagy elmegy az MLSbe haknizni vagy hasonló - szerintem tekintve hogy milyen ütemben romlanak a képességei, illetve, hogy nincs rá jel, hogy centert csináljanak belőle (ezen a poszton még simán lenne benne szufla, mert 40 évesen is gyilkos befejező lesz és összjátékban is jó, a szélről befelé húzva viszont már senkit nem fog lefutni meg kicselezni) nem kellene vele hosszabbítani, hanem már nyártól az új franchise playert építeni. A Malac meg amúgy jól nyomja, de a fizetését sokkal hatékonyabban is lehetne használni, 33 évesen nem hiszem, hogy logikus lenne 7 milliót fizetni neki évente.

Emellett meg kellenek szélsők, plusz talán RamseybólKosztából is ki kellene szállni.

CR szerződése 2022-ben jár le, de amúgy a többit adom. Annyi, hogy rettentően szimpatikus, ahogy Higuaín képes küzdeni annak ellenére, hogy leírták, el akarták adni, ennek ellenére harcban van a kezdőért Ronaldoval és Dybalaval, így sajnálnám, ha már most nyáron elpasszolnánk. Haaland meg nagyon jó lenne ennyi pénzért.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-09, 14:59

@DartagnanX wrote:

Haaland nekem inkább tűnik 20 éves Higuainnak. 
Egy fura mozgású tank, nem egy technikás, fürge gépállat, mint CR-volt.

De miért jönne hozzánk? Illetve minek még egy kurva csatár.
Középpályára jöjjön értelmes ember. Rakitic és Pogba érkezésével jobb lenne a tavaszunk.

Nyilván stílusban nem CR, inkább arra gondoltam, amit Agnelli mondott, hogy a projektnek megfelelően az új CRt kell megvenni 20 évesen, ez teljesítményt és marketing valuet is jelent. Haalandról elképzelhető, hogy úgy fogja verni a gólokat mint CR, azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy akár fele akkora franchise playert lehetne belőle csinálni, mint CRből. Csatár meg kelleni fog ha nem hosszabbítunk CRrel és a Malaccal.
Back to top Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-09, 14:37

@Krisz wrote:
Haaland 30 millás release clause? Ő a mi 20 éves CRünk?
Haaland nekem inkább tűnik 20 éves Higuainnak. 
Egy fura mozgású tank, nem egy technikás, fürge gépállat, mint CR-volt.

De miért jönne hozzánk? Illetve minek még egy kurva csatár.
Középpályára jöjjön értelmes ember. Rakitic és Pogba érkezésével jobb lenne a tavaszunk.

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-09, 11:04

@CsT wrote:

Meglepne ha mi fognánk meg, bár de Ligt-ben sem bíztam. Meg hová a tökömbe teszünk mégegy csatárt? Very Happy

CR és a Malac szerződése is 2021ben jár le. Feltételezem, hogy CR vagy visszavonul vagy elmegy az MLSbe haknizni vagy hasonló - szerintem tekintve hogy milyen ütemben romlanak a képességei, illetve, hogy nincs rá jel, hogy centert csináljanak belőle (ezen a poszton még simán lenne benne szufla, mert 40 évesen is gyilkos befejező lesz és összjátékban is jó, a szélről befelé húzva viszont már senkit nem fog lefutni meg kicselezni) nem kellene vele hosszabbítani, hanem már nyártól az új franchise playert építeni. A Malac meg amúgy jól nyomja, de a fizetését sokkal hatékonyabban is lehetne használni, 33 évesen nem hiszem, hogy logikus lenne 7 milliót fizetni neki évente.

Emellett meg kellenek szélsők, plusz talán RamseybólKosztából is ki kellene szállni.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-09, 09:37

@Krisz wrote:
Meglepne ha mi fognánk meg, bár de Ligt-ben sem bíztam. Meg hová a tökömbe teszünk mégegy csatárt? Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-12-09, 09:29

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-22, 11:38

Nem hagynám ki én sem, mondjuk 29 éves lesz januárban, Vidal kb ebben a korban kezdett el sérülékeny lenni. Matuidin kívül nincs más gépállatunk, szóval egy sima cserevel is előrébb lennénk. Sarri amúgy tuti sunázná, bár a korábbi lieblingek felé (Rugani) eddig nem sok romantikát mutatott.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-22, 11:09

@Malloy wrote:
Allan állítólag ide szeretne igazolni a szemétdombról!?!
Egy alapos mosás után adnám nagyon. Már azt sem értettem anno miért nem mi igazoltuk le szotyiért. Emlékszem elnyomta a csúcsformás Vidalt...

Az egyik legalulértékeltebb focista a világon. Kemény határozott, de taktikailag sem egy idióta.

Egy ilyen típusú vadállat kellene nekünk a középpályánkra.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-21, 21:09

Allan állítólag ide szeretne igazolni a szemétdombról!?!
Egy alapos mosás után adnám nagyon. Már azt sem értettem anno miért nem mi igazoltuk le szotyiért. Emlékszem elnyomta a csúcsformás Vidalt...
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-20, 10:56

@Petike007 wrote:

AMi gond, hogy mindezt hatalmas fizuval. Egy nyugdíjas otthon vagyunk lassan. 

Félek úgy fogunk járni mint a Silány, hogy egyszerre öregedett ki mindenki aztán meg lecsó.

2024ben csak a mostani keret alapján kiállhatunk így: Csecs - Danilo, De Ligt, Demiral, Szandi - Pjanic, Rabiot, Bentancur - Bernát, Dybala, Koszta

Ennek a sornak a fele pont jó korban lesz, aligha fog szerintem a Milan veszély fenyegetni, illetve feltételezem, hogy az elkövetkező 4 évben nem csak és kizárólag aggastyánokat fogunk igazolni.

Bonucci a Milanos affér után soha nem lesz Gigi vagy Giorgio szintre emelve, de a mostani teljesítménye alapján szerintem korrekt ez a szerződés. 6 milla manapság meg nem egy olyan fantasztikus összeg a csapat egyik pillérének - emellett ő az egyetlen játékos akit idén nem lehet helyettesíteni.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-20, 07:53

@CsT wrote:
2024

Bevásárlóközpont - Page 8 77184133_2656258597795392_6266120550561611776_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlFPikomBys9inZQy33FAYT14U6no8qEB2gjFm7BfM7E0jseEi0c8yV2Lvqj3Ic-fE&_nc_ht=scontent.fbud5-1

AMi gond, hogy mindezt hatalmas fizuval. Egy nyugdíjas otthon vagyunk lassan. 

Félek úgy fogunk járni mint a Silány, hogy egyszerre öregedett ki mindenki aztán meg lecsó.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-19, 20:33

2024

Bevásárlóközpont - Page 8 77184133_2656258597795392_6266120550561611776_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlFPikomBys9inZQy33FAYT14U6no8qEB2gjFm7BfM7E0jseEi0c8yV2Lvqj3Ic-fE&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-18, 11:40

@CsT wrote:

Vannak olyan hírek is miszerint Matyival hosszabbíthatunk...ami hát enyhén kínos lenne.

Elnézve Ronci hozzáállását, viselkedését nem biztos, hogy kitölti a szerződését. Én nem lepődnék meg ha nyáron dobbantana innen.

Eriksen minden szempontból hatalmas húzás lenne, főleg ingyé'.

Tonalinál  iszonyat összegekről lehet olvasni, az ő megszerzése kibaszott nehéz lesz.

Rakitic nekem mindig is amolyan sötét ló volt, tudat alatt érzem, hogy klasszis, de valahogy a játéka nem nyűgöz le. Wink

Matuidi engem egyáltalán nem zavarna a padon, belőle remek squad player lehet, az utolsó 20 percre felszántani a pályát, nyilván ha hosszabbítunk vele és annyi szerepet kap, mint most az cink.

Ronci már formálisan is tisztázta a Sarri témát. Az hogy ez mennyire szól csak a médiának és hogy mi a valóság az öltözőben az más kérdés. Én szinte biztos vagyok hogy kitölti az idejét és egy hosszabbítást se zárnék ki. Agnelli szerintem szorgalmazná. Ronci szempontjából is a mi projektünk tűnik objektíven szemlélve is a legvonzóbbnak: elmenne Kínába haknizni ha már egy olasz bajnoki annyira nem motiválja? Kinek kellene reálisan Európában? Mondjuk a PSGt és a MUt tudnám mondani azok közül akik a mi szintünk környékén vannak és meg is tudnák fizetni. Neki vonzóbb lenne a MUval a PLben meg az ELben kínlódni, mint velünk a BL győzelemért küzdeni? Tényleg kipengetne a PSG egy öregedő primadonnára kb annyit amivel Neymarral is hosszabbíthatnának? A francia a bajnokik jobban motiválnák? Európában a PSG még talán nálunk is ügyetlenebb, ez jobban vonzaná? Emellett ha Ronaldo elfogadja hogy nem 20éves már és esetleg hagyja a szabikat Pjanicnak hogy Sarri átalakítsa a játékát (40 gólt nem szélsőként fog rúgni az tuti és nem is idén), akkor még 35 évesen is fejlődhet, illetve kitolhatja a minőségi részét a karrierjének.

Egyébként Agnelliéknek már most ki kéne nézni azt a 20 éves franchise utódot, akkor is ha Ronci kitölti az idejét ill. még rá is dob 1-2 szezont.

Tonali a Bresciaban játszik, ha nem akar Berardi féle local hero karriert futni akkor nyáron el kell igazolnia (el fog). Itt most a Verratti esettel ellentétben sokkal jobb pozícióban vagyunk. Egyébként 40-50 milla (vagy akár egy De Jong/De Ligt volumen) se lenne túlzás érte szerintem a tulaj 300 millás valuationje meg ilyen Zamparinis bohóckodás csak.

Nekem Rakitic játéka is lenyűgöz, ő egy Khedira aki statokat is produkál és nem alibizik. 2-3 év klasszis játékot szerintem ki lehetne még préselni belőle.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-17, 16:59

@Krisz wrote:

32 lesz márciusban. Szerintem pont az új bajnokság tenne neki jót. Ráadásul hiába akar Sarri gyorsabb focit, ez akkor se az az esztelen rohanás lesz mint a PLben vagy a spanyol bajnokság, szóval szerintem passzolna. Simán elsülhet úgy, mint Pirlo, de ha nem is Matuidiéknél biztosan jobb lenne, illetve ha a peremre szorul, akkor az a fiatalok jó teljesítményét mutatja. 35öt persze nem ér, főleg úgy, hogy kegyvesztett és 1.5 év van a szerződéséből. Pjanic, Benő, Rabiot, Ramsey, Tonali, Eriksen, Rakitic elég jó lenne, mind labdaügyes passer, korban is jó a balance, drágák se lennének (a fizetés nyilván bibis, de másfél év múlva Ronci 31 milláját szétosztva sima).

Én nagyon kedvelem Rakiticet, Mandzukic mellett nagy kedvenc horvát játékos, de azért a 32 év csak 32 év. Pirlo annyival másabb volt, hogy ő szervezte a játékot, és mellette robotolt Vidal, Marchisio és Pogba, vagy minimum közülük kettő, ergo őt mentesítették ezen teher alól (és néha a csiga tempójával meglepően sokat futott meccsenként...). A másik az, hogy Matuidival szerződést akarunk hosszabbítani, és fölösleges lenne egy újabb 30+ játékost a középpályára igazolni. Pjanic és Ramsey is közel vannak a bűvős harmadik X-hez, gondolni kell a jövőre is. Ha legkésőbb 2018 nyarán leigazoljuk, egy szót nem szólok, 3-4 masszív szezon benne lett volna, és igen, a Khedira-Matuidi duóhoz képest még most is simán előrelépés lenne. És igen, alapvetően még így is el tudnám fogadni az általad felvázolt félsorcserét. De 15 milliónál nem többért, azon felül szerintem kockázatos.

Viszont ha a Barcanál belemennének abba, hogy másfél évre kölcsönvennénk, és hagyják, hogy kifusson a szerződése, akkor nem is lenne ördögtől való ötlet. Jól járhatunk, mert egy nagyon képzett labdarúgóról van szó, akinek a stílusához passzolna a jelenlegi rendszerünk, és látnánk azt is, hogy érdemes-e vele 2021 után is számolni egy vagy két szezonra. De nagyon ideje lenne a fiatalításba és az olaszosításba belefogni, mert néhány szezon múlva lehet, hogy ezzel az igazoláspolitikával hirtelen lesz szükség az újraépítkezésre.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-17, 16:17

@Krisz wrote:

32 lesz márciusban. Szerintem pont az új bajnokság tenne neki jót. Ráadásul hiába akar Sarri gyorsabb focit, ez akkor se az az esztelen rohanás lesz mint a PLben vagy a spanyol bajnokság, szóval szerintem passzolna. Simán elsülhet úgy, mint Pirlo, de ha nem is Matuidiéknél biztosan jobb lenne, illetve ha a peremre szorul, akkor az a fiatalok jó teljesítményét mutatja. 35öt persze nem ér, főleg úgy, hogy kegyvesztett és 1.5 év van a szerződéséből. Pjanic, Benő, Rabiot, Ramsey, Tonali, Eriksen, Rakitic elég jó lenne, mind labdaügyes passer, korban is jó a balance, drágák se lennének (a fizetés nyilván bibis, de másfél év múlva Ronci 31 milláját szétosztva sima).
Vannak olyan hírek is miszerint Matyival hosszabbíthatunk...ami hát enyhén kínos lenne.

Elnézve Ronci hozzáállását, viselkedését nem biztos, hogy kitölti a szerződését. Én nem lepődnék meg ha nyáron dobbantana innen.

Eriksen minden szempontból hatalmas húzás lenne, főleg ingyé'.

Tonalinál  iszonyat összegekről lehet olvasni, az ő megszerzése kibaszott nehéz lesz.

Rakitic nekem mindig is amolyan sötét ló volt, tudat alatt érzem, hogy klasszis, de valahogy a játéka nem nyűgöz le. Wink
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-17, 14:52

@CsT wrote:

Én ezt a hármas cserét aláírnám, de leginkább úgy, hogy Rakitic nincs benne csak Tona meg Erik! Smile Smile

Nekem úgy jön le, ő is egyik napról a másikra öregedett meg. 33 lesz, új bajnokság, bomba fizu és max 2 év van benne, nekem itt már túl sok a rizikó.

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-17, 14:17

Mandzsu azt mondta a GDS-nek, hogy ő mindenképpen maradni szeretett volna és Paraticiben lehetett volna annyi, hogy nyáron szól neki, hogy "ide nem kellesz bazmeg". Paratici kommunikációban kibaszott amatőrnek tűnik, emberileg meg egy pöcsnek.  Cannal ugye dettó ugyanez volt a helyzet, most van 2 csúcsfizus játékosunk a lelátón, a klub is szarul járt meg a játékosok is...
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2019-11-17, 14:13

@Krisz wrote:
Ki az aki rajtam kívül még sunázna egy 32 éves Rakiticet? Nyilván eléggé ügynök által gerjesztett firkász koholmány szaga van, meg nem egy 5 éves szerződést tolnék elé, de 3 jó éve még szerintem simán van. Mondjuk Matuidi, Khedira, Can helyett egy Rakitic, Tonali, Eriksen nem lenne egy ördögtől való ötlet.
Én ezt a hármas cserét aláírnám, de leginkább úgy, hogy Rakitic nincs benne csak Tona meg Erik! Smile Smile

Nekem úgy jön le, ő is egyik napról a másikra öregedett meg. 33 lesz, új bajnokság, bomba fizu és max 2 év van benne, nekem itt már túl sok a rizikó.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 8 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next