Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-28, 12:17

Ez a Mekkeni gyerek meg pont a szülinapján jön orvosira? Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-28, 11:47

Nálam Dzeko is max akkor kellene ha mondjuk Khedirát adnánk érte. Akkor inkább tényleg jöjjön vissza Mandzsu.

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-28, 11:15

zetterberg40 írta:



Már csak a kora miatt is hanyagolnám. Oké, hogy kell a rutin, de ő 33, Dzeko 34. Suarez fizuja gondolom legalább 5-6 millió lenne, mint ahogy Dzekoval kapcsolatban is annyit emlegetnek. A bosnyák esetében meg 17 milliós transzferdíj a pletyka.

Suareznek jó eséllyel sokkal több lenne a fizuja, bőven 10 fölötti nettója van a Barcanal. Viszont kevesebbet kellene utána adózni.

Dzeko helyett odaadhatjuk a Romanak Bernardeschit, vagy Ruganit, vagy De Scigliot és máris előrébb vagyunk, plusz jön egy kis plusvalenza is a házhoz.

Szerintem Dzeko melósabb játékos, hasznosabb is lenne Roni + Dybi mellé. Plusz Suarez egy fasz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-28, 11:11

Téjlor89 írta:
Suarez pletykákhoz mit szóltok?

Számomra napjaink labdarúgásában három emberileg nulla féreg van aktívan jelen, akinek a puszta jelenléte is szégyen a sportág számára. Ő az egyik.

Már csak a kora miatt is hanyagolnám. Oké, hogy kell a rutin, de ő 33, Dzeko 34. Suarez fizuja gondolom legalább 5-6 millió lenne, mint ahogy Dzekoval kapcsolatban is annyit emlegetnek. A bosnyák esetében meg 17 milliós transzferdíj a pletyka.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-28, 10:55

Suarez pletykákhoz mit szóltok?

Számomra napjaink labdarúgásában három emberileg nulla féreg van aktívan jelen, akinek a puszta jelenléte is szégyen a sportág számára. Ő az egyik.

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-28, 08:05

CsT írta:

Hát nem tudom, ez Cuadrado is lehet! Smile

Bevásárlóközpont - Page 11 118393870_4315451411830400_8151527378137071871_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=K0cpFmVMYTgAX-R6vKg&_nc_ht=scontent-vie1-1

Én Anulura gondoltam.

CsT, _DREAM_ and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-28, 07:58

tjunior írta:
Na megjött Weston.
Mutatja az igazolás más jellegét hogy valami menetrendszerinti járattal jött nem magángéppel Smile
Hát nem tudom, ez Cuadrado is lehet! Smile

Bevásárlóközpont - Page 11 118393870_4315451411830400_8151527378137071871_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=K0cpFmVMYTgAX-R6vKg&_nc_ht=scontent-vie1-1

_DREAM_, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 20:42

Na megjött Weston.
Mutatja az igazolás más jellegét hogy valami menetrendszerinti járattal jött nem magángéppel Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 19:43

[quote="Krisz"]

Szerintem kiválóan fogja Pirlo elvégezni a szabadrúgásokat. Ebben biztos vagyok
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 19:06

Tankcsapda írta:


Bentancur elég harcos, küzdős, de szerintem azért ő fizikailag nem az igazi, nem tud meccsről meccsre a 90. percben is vadállatként küzdeni, de lehet, hogy Pirlo kihozza belőle. Plusz előre nem elég éles, szóval szerintem az ő helye Pirlonál talán kétséges lehet. Viszont a harcossága miatt lehet, hogy gyorsan eloszlatja bennem ezt a kételyt.

Csak én érzem azt, hogy McKennie fontos szerepet tölthet be? Elég tudatos igazolásnak tűnik, Pirlo kérése lehetett. Igazából szerintem Sarrinak is jó lett volna egy ilyen játékos, akit szinte bárhol játszhathatott volna.

Ha meg összehozza ezt Para, meg még 1-2 hasonló igazolást, vagyis amit Pirlo szeretne, plusz elad, akkor talán nem annyira hibás az igazolásainkért.

Az intenzitás fenntartásában így kapásból nem vagyok biztos, de a teljes meccsre vetített statok alapján Benő előre-hátra patent, kb mint egy utolsóelőtti szezonos Pogba. A meccsenkénti minimum 1 kreténsége mezzalaban amúgy kevésbé halálos.

Egyébként az a filozófia amit Pirlo körülírt nagyjából Pep aranygeneraciójának stílusa, mondjuk a masszív birtoklást remélem nem 140 millió rövidpasszal tervezi. Na most azt a brutál pressinget az a Barca a törpékkel hozta össze, kötve hiszem, hogy Benő nem ütné meg azt a szintet fizikailag.

Szerintem ha Meki nem flopol akkor simán meglesz neki a 60%, Pirlo elmondása szerint rotálni fog.

Itt persze minden nagyon feltételes, mert senki nem tudja belőni, hogy mire lesz képes Pirlo
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 18:41

Momblano szerint Auát bezsákoltuk. Remélem biztosabb az infója mint amilyen Pep-ről volt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 17:05

Krisz írta:


Szerintem meg pont fizikailag lenne meg ez a trio, Rabiot és Benő is intelligens többdimenziós géppállat, Artúr is elég atletikus, jól Khedirazik, jól tartja meg a labdát és pontosan passzol, viszont nem szervező. Jelenleg nincs szervező a keretben, mert eladtuk Pjanicot. Egyszerűen muszáj egy kreatív szervezőt igazolni, lehet akár regista, akár trequartista, különben kínkeserves darálás lesz belőle amit még a tavalyinál is gyötrelmesebb lesz nézni.

Bentancur elég harcos, küzdős, de szerintem azért ő fizikailag nem az igazi, nem tud meccsről meccsre a 90. percben is vadállatként küzdeni, de lehet, hogy Pirlo kihozza belőle. Plusz előre nem elég éles, szóval szerintem az ő helye Pirlonál talán kétséges lehet. Viszont a harcossága miatt lehet, hogy gyorsan eloszlatja bennem ezt a kételyt.

Csak én érzem azt, hogy McKennie fontos szerepet tölthet be? Elég tudatos igazolásnak tűnik, Pirlo kérése lehetett. Igazából szerintem Sarrinak is jó lett volna egy ilyen játékos, akit szinte bárhol játszhathatott volna.

Ha meg összehozza ezt Para, meg még 1-2 hasonló igazolást, vagyis amit Pirlo szeretne, plusz elad, akkor talán nem annyira hibás az igazolásainkért.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 16:29

tjunior írta:

Felkészül De Paul
 nem erre van Kulusevski?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 16:07

Krisz írta:


Szerintem meg pont fizikailag lenne meg ez a trio, Rabiot és Benő is intelligens többdimenziós géppállat, Artúr is elég atletikus, jól Khedirazik, jól tartja meg a labdát és pontosan passzol, viszont nem szervező. Jelenleg nincs szervező a keretben, mert eladtuk Pjanicot. Egyszerűen muszáj egy kreatív szervezőt igazolni, lehet akár regista, akár trequartista, különben kínkeserves darálás lesz belőle amit még a tavalyinál is gyötrelmesebb lesz nézni.
Felkészül De Paul
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 15:47

Tankcsapda írta:


A Bentancur-Arthur-Rabiot trió fizikailag szerintem nem elég egy ilyen intenzív futball megvalósításához.

Szerintem meg pont fizikailag lenne meg ez a trio, Rabiot és Benő is intelligens többdimenziós géppállat, Artúr is elég atletikus, jól Khedirazik, jól tartja meg a labdát és pontosan passzol, viszont nem szervező. Jelenleg nincs szervező a keretben, mert eladtuk Pjanicot. Egyszerűen muszáj egy kreatív szervezőt igazolni, lehet akár regista, akár trequartista, különben kínkeserves darálás lesz belőle amit még a tavalyinál is gyötrelmesebb lesz nézni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 13:33

Krisz írta:


Locatelli/Auáá

Én remélem nem követjük el ugyanazt a hibát, mint amikor elkezdett szétesni az MVP. Akkor is megvoltunk papíron, de szerkezetileg egy kalap szar volt. Az meg szvsz kurvanagy hiba lenne, ha Rabiot és Benőt erőltetnénk registaban, mikor az előző szezonban egyértelműen lejött, hogy nem igazán jók ott, miközben mezzalaban vadállat mindkettő.

Márpedig szerintem egyikük padozni fog. Szerintem attól függően, hogy Khediratól vagy Ramseytől sikerül-e megszabadulni, lesz még egy igazolás, aki Arthur és Rabiot/Bentancur mellett lesz kezdő. McKennie szerintem cserealapnak érkezik, aki azért veszélyt jelenthet a kezdőkre is, és mivel nincs más box-to-box, akár alapember is lehet nagyon gyorsan. A Bentancur-Arthur-Rabiot trió fizikailag szerintem nem elég egy ilyen intenzív futball megvalósításához.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 11:05

CsT írta:

Statok alapján annyira nem tűnik labdaszerzőnek, tackle statja ugyanannyi mint Mátyásé volt idén ellenben technikásabb és jó a levegőben, szóval ha 3-ból csak 1szer lép rá a labdára már akkor jobb lesz! Smile

De alapból ő is box-to-box-nak tűnik, ahogy Rabbi vagy Bekúr. Artúrt talán meg lehet próbálni registába, bár ahhoz gecinagyot kell fejlődnie kulcspasszokban és mélységi indításokban. Szóval egy playmaker még nagyon kellene.

Locatelli/Auáá

Én remélem nem követjük el ugyanazt a hibát, mint amikor elkezdett szétesni az MVP. Akkor is megvoltunk papíron, de szerkezetileg egy kalap szar volt. Az meg szvsz kurvanagy hiba lenne, ha Rabiot és Benőt erőltetnénk registaban, mikor az előző szezonban egyértelműen lejött, hogy nem igazán jók ott, miközben mezzalaban vadállat mindkettő.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 10:43

zetterberg40 írta:
Költséghatékony megoldás.
Azt írják, hogy az opció kötelező vétellé alakul, ha a meccsek 60 százalékán pályára lép.
2,5 millió körüli fizu.

Vidalhoz hasonlítani mondjuk őrültség, de energikus, atletikus, erős, fizikális labdaszerzőnek tűnik. Előrefele valszeg sokat nem fog hozzátenni.
Statok alapján annyira nem tűnik labdaszerzőnek, tackle statja ugyanannyi mint Mátyásé volt idén ellenben technikásabb és jó a levegőben, szóval ha 3-ból csak 1szer lép rá a labdára már akkor jobb lesz! Smile

De alapból ő is box-to-box-nak tűnik, ahogy Rabbi vagy Bekúr. Artúrt talán meg lehet próbálni registába, bár ahhoz gecinagyot kell fejlődnie kulcspasszokban és mélységi indításokban. Szóval egy playmaker még nagyon kellene.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 08:47

Költséghatékony megoldás.
Azt írják, hogy az opció kötelező vétellé alakul, ha a meccsek 60 százalékán pályára lép.
2,5 millió körüli fizu.

Vidalhoz hasonlítani mondjuk őrültség, de energikus, atletikus, erős, fizikális labdaszerzőnek tűnik. Előrefele valszeg sokat nem fog hozzátenni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 07:46

Eddig koncepcióban rendben van a mercato

Pjanic - Arthur
Matuidi - Mckennie
valószínüleg Costa - Kulusevski
Higuain - ?

Távozók átlagéletkora 31 év
Érkezők átlagéletkora 22 év

Petike007 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 07:01

zetterberg40 írta:
McKennie orvosi pénteken.

Nem tartom rossz útnak, hogy a német piacon kezdtünk el nézelődni.

Olaszban ha akarunk valakit igazolni, minimum 2x de inkább 3x amivel le akarnak minket rántani.

A német és francia játékosok alapból illeszkednek az olasz fociba, és ár/érték arányban baszott jók. Keny is a legrosszabb esetben plusvalenzával adható tovább a jövőben. ÉS ugye az új jelmondatunk ez.

Jobban örülök a régi/új útnak, hogy nem 30 éves ingyen öregeket hozunk, horror fizuval. És ezt a galaktikus korszakot is el lehet felejteni egy időre. Jöjjenek a csiszolatlan gyémántok. 

A másik oldaon mekkora fika, hogy Kenyről egy sort nem lehetett eddig olvasni. Pedig már a fél világot szóba hozták velünk. Ez nagyjából beárazta az újságírókat.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-27, 06:41

McKennie orvosi pénteken.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 17:57

tjunior írta:

Szerintem Remzivel nem kell számolni, legalábbis meglepődnék ha mercato végén itt lenne. Egyszerűen minden félnek jobb lenne ha távozna. Nekünk pénz, szerintem ő sem érzi magát Torinóban komfortosan és bár a fizetése akadály egy Newcastle biztosan de még egy átlag PL középcsapat is valószínűleg tud adni neki egy hasonló nagyságrendű fizetés. Továbbá nem érzem, hogy annyira meg akarná mutatni, hogy igenis többet tud ennél, inkább úgy érezheti ez az egész Olaszországi kiruccanás hiba volt. Persze ez merő spekuláció a részemről.

Én egyetértek, viszont simán ő az egyik akivel mezt promózunk, komolyabb pletykák se voltak róla, a fizetés+sérülékenység+kor kombó miatt viszont azért elég nehéz eset, még a PLben is + a corona recesszióban szvsz még a PL klubok is konzervatívabb kockázat profillal operálnak majd.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 17:51

Téjlor89 írta:

 Szerintem a sajtónak fingja sincs, hogy mi történik a Juve háza táján. Ez a Mackenzie igazolás is a semmiből jött. Locatelliről is full ellentmondó hírek jönnek, én őt még nem kezelem konkrétumként. 

Aouarnak nyilván csak akkor lehetne realitása, ha Ramseyből kiszednénk pénzt és Khedira elengedése nem járna kemény golden handshake-kel.

Egy Bekúr, Aouar, Arthur, McDonald, Rabiot sor már elég jól hangzik, akár egy Nicolussival kiegészülve + minden játékosnak remélhetőleg felfelé ível még a karrierje.

Auáá emellett szvsz akkor lehet aktuális, ha Pirlo feljebb akarja szervezni a játékot, ha mélyebben akkor Locatelli. A kettő egyszerre biztosan nem érkezik.

A sajtó vs Weltonról nekem is pont ez jutott eszembe, viszont azt elhiszem nekik, hogy latták Paraticit együtt vacsorázni a Sassolosokkal. Lehet hogy hatalmas spanok civilben, de akkor sem hiszem, hogy nem a mercato miatt ültek össze. Innentől meg kb egyedül Locatelli lehet a téma (esetleg Boga vagy Traore).
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 17:50

Krisz írta:


Mármint Locatellin kivül? Vele kapcsolatban azért hiszek a pletykáknak mert teljesen logikus lépés lenne Pjanic helyére.

Benő, Rabiot, Artúr, Ramsey, McKennie + Loca (plusz a ránkrohadó Khedira), ezek mellett nem hiszem hogy bárki is érkezne.

Ez a Weston gyerek statok alapján ígéretes és a fejlődési görbéje szépen ível felfelé, viszont perpill még elég nyers. Akkor van egyedül értelme leigazolni, ha nem ilyen Rugani mindsettel kezeljük és bedobjuk a mélyvízbe vállalva a borítékolható szopásokat. Szerintem is ez az út amúgy, csak Italiaban ez ritka, viszont a legjobb példa Kimmich, amikor mi meccseltünk velük (2016?) ő volt a gyengepontjuk, szoptak is miatta, mégis nyomatták orrvérzésig, 2 évre rá MVP a srác.
Szerintem Remzivel nem kell számolni, legalábbis meglepődnék ha mercato végén itt lenne. Egyszerűen minden félnek jobb lenne ha távozna. Nekünk pénz, szerintem ő sem érzi magát Torinóban komfortosan és bár a fizetése akadály egy Newcastle biztosan de még egy átlag PL középcsapat is valószínűleg tud adni neki egy hasonló nagyságrendű fizetés. Továbbá nem érzem, hogy annyira meg akarná mutatni, hogy igenis többet tud ennél, inkább úgy érezheti ez az egész Olaszországi kiruccanás hiba volt. Persze ez merő spekuláció a részemről.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 17:16

Krisz írta:



Mármint Locatellin kivül? Vele kapcsolatban azért hiszek a pletykáknak mert teljesen logikus lépés lenne Pjanic helyére.

Benő, Rabiot, Artúr, Ramsey, McKennie + Loca (plusz a ránkrohadó Khedira), ezek mellett nem hiszem hogy bárki is érkezne.

Ez a Weston gyerek statok alapján ígéretes és a fejlődési görbéje szépen ível felfelé, viszont perpill még elég nyers. Akkor van egyedül értelme leigazolni, ha nem ilyen Rugani mindsettel kezeljük és bedobjuk a mélyvízbe vállalva a borítékolható szopásokat. Szerintem is ez az út amúgy, csak Italiaban ez ritka, viszont a legjobb példa Kimmich, amikor mi meccseltünk velük (2016?) ő volt a gyengepontjuk, szoptak is miatta, mégis nyomatták orrvérzésig, 2 évre rá MVP a srác.
 Szerintem a sajtónak fingja sincs, hogy mi történik a Juve háza táján. Ez a Mackenzie igazolás is a semmiből jött. Locatelliről is full ellentmondó hírek jönnek, én őt még nem kezelem konkrétumként. 

Aouarnak nyilván csak akkor lehetne realitása, ha Ramseyből kiszednénk pénzt és Khedira elengedése nem járna kemény golden handshake-kel.

Egy Bekúr, Aouar, Arthur, McDonald, Rabiot sor már elég jól hangzik, akár egy Nicolussival kiegészülve + minden játékosnak remélhetőleg felfelé ível még a karrierje.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 17:03

Téjlor89 írta:
Érdekes lesz, hogy mi lesz Khedira sorsa. Ha őt kitesszük, akkor még egy középpályás kell. Nyilván Aouar/Pogba az álom, de szerintem ahhoz hatalmasat kéne alakítani eladások terén, hogy bármelyiknek legyen realitása.

Mármint Locatellin kivül? Vele kapcsolatban azért hiszek a pletykáknak mert teljesen logikus lépés lenne Pjanic helyére.

Benő, Rabiot, Artúr, Ramsey, McKennie + Loca (plusz a ránkrohadó Khedira), ezek mellett nem hiszem hogy bárki is érkezne.

Ez a Weston gyerek statok alapján ígéretes és a fejlődési görbéje szépen ível felfelé, viszont perpill még elég nyers. Akkor van egyedül értelme leigazolni, ha nem ilyen Rugani mindsettel kezeljük és bedobjuk a mélyvízbe vállalva a borítékolható szopásokat. Szerintem is ez az út amúgy, csak Italiaban ez ritka, viszont a legjobb példa Kimmich, amikor mi meccseltünk velük (2016?) ő volt a gyengepontjuk, szoptak is miatta, mégis nyomatták orrvérzésig, 2 évre rá MVP a srác.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 16:31

Én örülök, hogy ilyen irányba megyünk el. A múltban is a csiszolatlan gyémántok megtalálása és klasszissá nevelése volt a Juventus erőssége, nem a karrerjük végén járó (egykori) sztárok leigazolása. Úgy tűnik, hogy tanulunk szépen lassan a múlt hibáiból.

Mivel kölcsön opcióval, alacsony kockázatú manőver. Őszintén remélem, hogy Pirloval meg fog változni a mentalitás és fogunk adni téynleges esélyt a bizonyításra hasonló fiatal tehetségeknek.

Illetve ő is, meg Kulu is olyan játékos, akinek megvan a tüdeje ahhoz, hogy végigfusson egy meccset. Ez nagyon csúnyán hiányzik a csapatból az MVPP szétesése óta és minden évben lefutnak a pályáról a BL-ben.

Ő gondolom Matuidi pótlására érkezett. Érdekes lesz, hogy mi lesz Khedira sorsa. Ha őt kitesszük, akkor még egy középpályás kell. Nyilván Aouar/Pogba az álom, de szerintem ahhoz hatalmasat kéne alakítani eladások terén, hogy bármelyiknek legyen realitása.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 15:16

zetterberg40 írta:
Weston McKennie Schalkeből: kölcsönben 3 millióért + 18 milliós opcióval.
Őt a pro evo soccerben én is sokszor megveszem! Smile

Amúgy ő a tipikus, fiatal de lehet belőle klasszis kategória. Az ilyeneket mindig sunázom! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 15:01

Weston McKennie Schalkeből: kölcsönben 3 millióért + 18 milliós opcióval.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2020-08-26, 13:50

CsT írta:
Mellesleg úgy tűnik a 10 eurós parókás bohóc marad a Circus Maximusnál.

Még felmondhat az alapozás 2. napján. Igazi kingmaker, nélküle Allegri nem lenne ott ahol most
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: